>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.09.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ekipa z Bazylei bez Xherdana Shaqiri i Benjamin Huggela. Poza tym Ferguson jasno zapowiedział, że mecze u siebie chce wygrać. Zdziesiątkowany skład? Na mistrzów Szwajcarii wystarczy, bez obaw.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Leverkusen przegrywa u siebie 4-1 z jakimś Koeln a wy piszecie ze jest mocny??,Fraiburg dostaje od każdego gorzej od Cracovii a wy liczycie bramki Bayernowi???,Shalke dostaje co drugi mecz w plecy i dla was to jest odzwierciedlenie mocy?? gdzie jest Villareal w LAliga???. Staracie się znaleźć na siłe argumenty za waszym typem a nie widzicie prawdy.Taki zawodnik jak Gomez wogóle by się nie mieścił w City .Bayern może by i wygrał z City ale wy nie możecie wygrać więc pewnie będzie remis. Jak ma się Bundesliga gdzie radzą sobie nawet polscy drwale do Anglii gdzie nie ma i nie będzie żadnego polaka oprócz bramki. To że Bayern nie stracił tak długo bramki powinno być traktowane jako Handicap na najbliższych rywali bo wiadomo że Bayern w końcu musi stracić i to szybciej niż później. Uwielbiam bayern i nimiecką piłkę ale City ma bardzo wiele argumentów by coś ugrać jeżeli miał bym robić analize tego meczu to wypisał bym za i przeciw a nie ślepe pieśni pochwalne na temat Bayernu.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Otelul Galati - Benfica Lizbona

Mocno zadziwiły mnie kursy wystawione przez bukmacherów na mecz grupy C piłkarskiej Ligi Mistrzów. Otelul Galati gra przed własną publicznością z Benficą Lizbona. Wiemy jak wysoko potrafią postawić poprzeczkę takie zespoły jak Otelul. Zwłaszcza, gdy występują u siebie. Rumuni zakwalifikowali się do Ligi Mistrzów po raz pierwszy w historii. Mają już za sobą inaugurację z FC Basel i nie można powiedzieć, że zawiedli na całej linii... Mieli swoje szanse i naprawdę niewiele zabrakło, aby wywieźli z trudnego obiektu jeden punkt. Dzisiaj zmierzą się z teoretycznie silniejszym zespołem, ale jak już wspomniałem przed własną publicznością. To ogromny atut, gdy umiejętności piłkarskie nie są wystarczająco wysokie. Na papierze Benfica wygląda znakomicie, a ich usposobienie ofensywne nie pozostawia wiele do życzenia. Ja upatruję jednak małej niespodzianki. Wydaje mi się, że Otelul zdobędzie historyczny punkt, a może nawet trzy w Champions League. Przecież w takich rozgrywkach nie ma słabych zespołów, są lepsze i gorsze. Rumuni należą niewątpliwie do tej drugiej grupy, ale często boisko interpretuje to zgoła odmiennie.
Moja propozycja: Otelul lub remis - 2,80 Unibet
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
ekipa z Bazylei bez Xherdana Shaqiri i Benjamin Huggela. Poza tym Ferguson jasno zapowiedział, że mecze u siebie chce wygrać. Zdziesiątkowany skład? Na mistrzów Szwajcarii wystarczy, bez obaw.
No trudno obstawiać wygraną Basel, moje pytanie było czy MU ich rozjedzie, ja sądzę, że MU ma teraz problem z kontuzjami (Rooney, Vidic, Hernandez, Evans, Smalling, Rafael, Gibson, Cleverley) i ogólnie hurraoptymizmu nie ma, że my teraz będziemy jeździć po wszystkich jak od początku sezonu. W tym roku liga wydaję się bardzo trudna pod względem zdobycia mistrza (MC) i Ferguson musi szafować tymi zawodnikami co ma zdrowych rozsądnie, sądzę, że minimalną wygraną weźmie z ulgą i to nie obarczoną kolejnymi kontuzjami, bo Szwajcarzy na pewno postawią na twarda piłkę i nie stracenie gola z myślą o remisie.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Co do meczu Bayern - MC, to ten me kojarzy mi się trochę ze spotkaniem z pierwszej kolejki, Benfika - MU. Wtedy też zapanował szał na forum i Czerwone Diabły miały niby wygrać spacerkiem. Wtedy trafiłem wynik 1:1, i dzisiaj tak jak i wtedy nie podzielam tego hura optymizmu.
Nigdy nie grałem na przełamanie i dzisiaj też nie zamierzam grać na porażkę Monachijczyków. Ale jak to się mówi każda seria musi się kiedyś skończyć. Mecze ligowe to nie LM, puki co jeszcze Bundesliga to nie Premier League... po prostu czuję dziwny respekt przed MC.
Jeśli miał bym coś grać z tego meczu to do taśmy wrzucił bym MC strzeli gola @1,45, stawiam wynik 2:1 lub 1:2. ????

Real Madryt - Ajax Amsterdam

Ajax powyżej 1,5 bramki @9 (Betsson)

czy w spotkaniu padnie bramka samobójcza? - TAK @9 (Betsson)
Theo Janssen strzeli bramkę @10 (Betsson)
CR7 3 bramki @11 (Betfair)
over 6,5 @12.5 (Betfair)
Karny? - TAK @3.75 (Betsafe)
Jakikolwiek zawodnik 3 bramki @7 (Expekt)
Swoją uwagę głównie skupiam dzisiaj na mecz u który zostanie rozegrany w Madrycie. I będę próbował ustrzelić dzisiaj jakiś wysoki kurs. ????
Może więcej w tym zabawy niż takiego czysto bukmacherskiego podejścia ale spróbujemy. Ktoś może napisać że powinienem te pieniądze zainwestować dzisiaj w Lotto i powalczyć o 50 baniek zamiast oddawać je bukmacherowi. Więc napisze że oczywiście numerki też już wysłałem. ????
Wracając do meczu, dzisiaj musi być grad bramek, czuję to w kościach!
Po dwóch ostatnich wpadkach na wyjeździe w sobotę zawodnicy Królewskich na własnym stadionie wbili rywalom 6 bramek pokazując że nie zapomnieli do końca jak się strzela. Co warte podkreślenia 3 z tych 6 bramek zostały zdobyte przy grze w osłabieniu. Może gra nie była jeszcze jakaś mega błyskotliwa ale cieszy zwłaszcza skuteczność z kontrataków. Dzisiaj również nie martwię się szczególnie o tą skuteczność bo mecz Ligi Mistrzów na Bernabeu przy 80 tys widzów ni jak ma się do wyjazdowego meczu z Levante.
W zobaczeniu sporej ilości bramek powinny również pomóc osłabienia formacji defensywnej Realu. Dzisiaj nie zobaczymy kontuzjowanego Pepe ani zawieszonego za czerwoną kartkę Marcelo, niby Carvalho wrócił już do składu po urazie ale czy dzisiaj zagra? zobaczymy. Real traci sporo bramek nawet jak grają wszyscy podstawowi stoperzy a dzisiaj zawodnicy Ajaxu będą mieli ułatwione zadanie.
Do tego trener przyjezdnych zapewnia że przyjechali tutaj grać swoją piłkę i nie zamierzają zmieniac swojego ustawienia 4-3-3 na jakieś bardziej defensywne. Okaże się 30min przed meczem ile jest prawdy w tych zapewnieniach.
Liczę dzisiaj na dobry spektakl, mnóstwo bramek i zwycięstwo Realu.
Wynik: 5:2 :]​
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Trabzonspor - OSC Lille 1 2,75

Dzisiaj licze na zwycięstwo Turków. W poprzedniej kolejce pokonali Inter Mediolan. Wprawdzie w takiej formie w jakiej byli Włosi, nie można tego zwycięstwa uznać za wielki sukces, ale gra Trabzonsporu nie wyglądała tak fatalnie, a nawet momentami mogła sie podobać. Lille zremisowało w ostatniej kolejce 2:2 z CSKA Moskwa. Obu drużyną za dobrze nie idzie w lidze. Wprawdzie lepiej idzie Francuzom, którzy zajmują 6 pozycję w swojej lidze, ale wierzę w fantastycznych tureckich kibiców, że poniosa swoją drużynę do zwycięstwa.

stawka: 4/10
 
T 2

tuptak

Użytkownik
Ja bym stawiał w ciemno, tak jak ktoś wcześniej podawał, Basel+3 i under 3.5 w tym meczu. Myślę, że Manchester wygra minimalnie lub nawet zremisuje. Gradu bramek na pewno nie będzie. Co ciekawe bardzo wysoki kurs na under 3.5 nie wiem dlaczego. To nie będzie mecz jak Realu, w którym 1.73 na under 3.5 wydaje się odpowiednim kursem, bo i Ajax może coś ustrzelić, a nie w angielsko-szwajcarskim starciu.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Osobiście myślę, że będzie to kolejka niespodzianek przynajmniej jeśli chodzi o to kogo za faworytów postrzegają bukmacherzy. Tak jak myślę, że bayern jednak wygra tak CSKA, napoli, benfica niekoniecznie. Remis widze u trabzonie i moskwie. Jak ktos trafi dzisiaj 4 mecze LM to mu pogratuluje;]
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
CSKA Moskwa - Inter / Over 2.5 gola / 2.25

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany interesujący mecz w lidze mistrzów pomiędzy CSKA Moskwa, a Interem Mediolan. Jest to mecz w ramach drugiej kolejki spotkań LM. W pierwszym meczu CSKA Moskwa zremisowało z Lillie na wyjeździe 2:2, natomiast Inter Mediolan przegrał niespodziewanie z tureckim Trambzosporem gdzie występuje 4 polskich graczy. Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola ponieważ CSKA w LM już w pierwszym meczu miało over 2.5 gola, a po za tym w lidze rosyjskiej na 25 meczy mają 12 razy over 2.5 gola. Mają super strzelca, pierwszego w klasyfikacji król strzelców ligi rosyjskiej - Doumbia. Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej strzelił w Rosji aż 15 goli ( w tym żadnego z karnego!). Jest to zawodnik, który w meczu z Interem może pokusić się o więcej niż jedną bramkę, zwłaszcza, że forma ekipy z Mediolanu pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Jeśli chodzi właśnie o Inter to ostatnio w ich meczach w lidze włoskiej pada najwięcej bramek. Na 4 mecze mają 3 razy over 2.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem CSKA będzie lepsze od graczy z Italii. Stawiam 2:1 dla ekipy z Moskwy, a zatem over 2.5 gola.
✅
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Osobiście myślę, że będzie to kolejka niespodzianek
W każdym wypadku będziesz miał rację, bo nawet bukmacherzy w wielu meczach nie są do końca zgodni, a kursy na poszczególnych przeciwników są bardzo zbliżone.
W niektórych spotkaniach bardzo trudno jest przewidzieć nie tylko wynik, ale też ogólny przebieg meczu. Jak choćby fakt, czy spotkanie będzie prowadzone w spokojnym tempie, czy jedna z ekip rzuci się na rywala. Weźmy np. ten Manchester. Wymienianie 5 czy 6 nazwisk w gronie pauzujących graczy jest niepotrzebne. Obrona sobie poradzi - doświadczeni Rio i Evra na jednego Freia? Spokojnie wystarczy. Jedynymi osłabieniami jest brak Ronneya i Hernandeza. Ale jak napiszę: stary lis Giggs, król strzelców PL Berbatov, niedoceniany i mający wreszcie szansę Wellbeck, szybki i dobrze dysponowany Nani, szybki i nieobliczalny Park, to nikt mi nie powie, że ci zawodnicy nie są w stanie strzelić 3 goli Basel...
Dlatego mimo, że też skłaniam się ku temu underowi, to jedynie w sferze wyobrażeń o meczu - pieniędzy na to nie postawię.
Sam gram dość nietypowo --&gt; aż trzy mecze przy bardzo niskich kursach, ale całość daje mi powyżej 2,0 i to stawiam prawie że 10/10.
Bayern strzeli + ManUtd + Real (-1,5) ~2,09
Musiałoby się stać coś naprawdę złego, by nie weszło. Jasne, że można zagrać np. Bayern 1 + Real 1 i mieć to samo, ale moja wersja wydaje się bezpieczniejsza.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@ivrock
Mecz z Bazyleą będzie przykładem pojedynku z Bursasporem. To, że Ferguson musi odpowiednio szacować zdrowie zawodników przy tylu kontuzjach wiemy od dawna, bo dość często w tych okresach nam się to zdarza. Jednak to jest geniusz i bezproblemowo ułoży team na dzisiaj i odpowiednią jedenastkę na Norwich, przy czym w obydwu spotkaniach nie będzie widać najmniejszego zmęczenia w nogach ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Osobiście nie widzę potrzeby stawiania czegokolwiek w meczu Bayernu z City. Ok Bayern rewelacyjne wyniki w Bundeslidze osiąga, ale nic nie trwa wiecznie. Wkońcu stracą tego gola i wkońcu Gomez się zatnie.
A już analiza darius010 bardzo kontrowersyjna bo wyjątkowo pisana tylko pod sam Bayern ;) Z drugiej jednak strony City nie lubię więc nie ma co na siłę szukać typu.
VS
REAL MADRYT - AJAX AMSTERDAM
Typ : Real -1 @ 1,50
Sportingbet✅3:0​
Patrząc na historie klubów to na Bernabeu mamy hit 2 kolejki fazy grupowej LM. Jednak już patrząc obiektywnie to wcale tak nie będzie. Jednak małe szanse na dobry wynik ma Ajax w tym meczu.
Widać też, że Marca lekceważąco podchodzi do rywala. Awizując skład Ajaxu dali do pierwszej XI Boerigtera na lewej obronie i El Hamdaoui do ataku ???? Atutem Ajaxu w tym meczu może byc szybkość wspomnianego Boerigtera. Pokazał to w meczu z Twente asystując przy pierwszej bramce Sulejmaniego. No i bardzo dobrze, że wraca Sulejmani.
Real ma jakieś tam braki. Akurat absencja Pepe to wyjdzie wszystkim na dobre. Zagra za niego Varane. Szkoda braku Marcelo, ale Arbeloa będzei bardziej zabezpieczał tyły.
W poprzednim sezonie również oba zespoły rywalizowały w grupie i Ajax nie miał nic do powiedzenia w tych potyczkach. A czy od tamtego czasu Ajax jest lepszy ? hm nie koniecznie. W bramce Vermeer jest słabszy niż Stekelenburg. I tak można wymieniac i wymieniać. Chociaz pomoc i atak wygląda dobrze jak pzred rokiem. Z tym, ze w tamtym sezonie w tych meczach grał jeszcze Suarez i El Hamdaoui.
Real raczej powinien rozprawić się z Ajaxem w tym meczu. Tak jak mówię rok temu nie mieli za wiele do powiedzenia w tych starciach. Na Arenie przegrali 0:4 nie stwarzając sobie dogodnych okazji pod bramką Cassillasa. Real tracił ostatnio kilka goli czy to z Levante czy z Rayo. Teraz wkońcu przydałoby się zachować czyste konto. Jakieś 2:0 dla Realu prawdopodobne wg mnie.

VS
OLYMPIQUE LYON - DINAMO ZAGRZEB
Typ : Lyon @ 1,40 Expekt✅2:0​
Przy opisie tego meczu najwazniejsza informacja to taka, że Bastos i Gomis są gotowi do spotkania. Bastos ostatnio wymiata aż miło. Z Bordeaux przy golu na 1-0 obrońców ograł niesamowicie po czym asystował przy trafieniu Gomisa. Warto to obejrzeć jeżeli ktoś jezscze nie miał okazji.
Dzisiejszego wieczora Lyon bez Gourcuffa, Lisandro, Edersona, Crisa i Tafera. Wszyscy nie grają od jakiegoś czasu i tych strat nie widać. Z tyłu pewnie grajacy Lloris, coraz lepiej rozumie się para Lovren, Kone. Cissokho na lewej wiadomo że klasa jest.
Dinamo u siebie w lidze jest poza zasięgiem. Z Realem pierwszy mecz przegrali 0:1. Inaczej Dinamo gra u siebie, a inaczej na wyjeździe. Na Gerland takie mecze trzeba wygrywac z takimi rywalami jeżeli chce się stoczyć potem z Ajaxem udaną walkę o przepustki do fazy pucharowej, a to z pewnością jeden z celów OL na ten sezon.

VS
NAPOLI - VILLAREAL
Typ : Poniżej 2,5gola @1,727 Sportingbet✅2:0​
Włosko - hiszpańskie pojedynki to często szachy. Tak jakoś mi utkwiło to w głowie. Napoli niby ma wielki potencjał z przodu. Villareal za to bez kontuzjowanego Giuseppe Rossiego więc ich siła jakby spada nieco. Rok temu oba zespoły grały w LE i na San Paolo padł bezbramkowy remis po beznadziejym meczu. Okazji było jak na lekarstwo. Dzisiaj można się spodziewać podobnego scenariusza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja natomiast przeglądając ofertę &quot;ziemniaka&quot; Toto-Mix, wybrałem kupon złożony z pięciu zdarzeń, a mianowicie...
CSKA Moskwa - Inter Mediolan , powyżej 4.5 żółtych kartek. Dlaczego? Sędzia - Craig Thomson, na co dzień prowadzi spotkania w Szkockiej Premier League, dotychczas 7 spotkań w jego wykonaniu i 36 :zoltakartka: a także 3 ????. Z jednej strony, CSKA Moskwa, ruski, którzy mają jedną z najbardziej &quot;kartkowych&quot; lig świata, z drugiej strony zaś drwale, czyli Inter a więc włosi, którzy nogi nie odstawiają raczej nigdy... 5 kartek? Bardzo prawdopodobne.
Bayern Monachium - Manchester City , powyżej 3.5 żółtych kartek, arbitrem spotkania będzie Viktor Kassai, niewiele o nim wiemy, oprócz tego, że sędziował jedno spotkanie międzynarodowe pomiędzy Białorusią i Bośnią, w którym wyciągnął 4 :zoltakartka:, no i dobra, może to trochę na styk, z dzisiejszym zakładem, jednak według mnie w tym spotkaniu linia 3.5 to bardzo zaniżona linia... Bayern, który jest w znakomitej formie, zapewne od początku rzuci się do ataku, co za tym idzie, jakoś Manchester City będzie musiał odpierać ataki rywala, uciekając się do fauli, jednak i w kontrach będzie Bayern narażony na to samo... 4 kartki? Pikuś, pan Pikuś... ;)
Napoli - Villarreal , powyżej 4.5 żółtych kartek, hmmm... najciekawsze spotkanie zaraz po meczu na Alianz Arena. Spotkanie poprowadzi Frank De Bleeckere, 2 spotkania w lidze belgijskiej, plus jedno między narodowe, 9 :zoltakartka: i 1 ????
Obie ekipy grały ze sobą nie tak dawno, a mianowicie w ramach ligi europejskiej w lutym tego roku. W pierwszym spotkaniu na Stadio San Paolo, 8 kartek podobnie było na El Madrigal, gdzie także spotkanie było zacięte i padło kartek 8, linia 4.5? Według mnie spokojnie do osiągnięcia.
Manchester United - FC Bazylea , powyżej 3.5 kartek. Bazylea na Old Trafford, na pewno nie jedzie po to, aby zostać odprawiona z kwitkiem i wrócić do Szwajcarii. Paolo Tagliavento, 2 spotkania w Serie A , 10 :zoltakartka: i 1 ????. Manchester może nie mieć łatwej przeprawy, Bazylea według mnie będzie się dobrze bronić, a co za tym idzie, utrzymywać wynik remisowy, gdzie o nerwy ze strony gospodarzy łatwo... 4 kartki według mnie, do osiągnięcia... chociaż tego spotkania obawiam się najbardziej.
Real Madryt - Ajax Amsterdam, powyżej 3.5 kartek, według mnie rodzzzynek! Kurs 1.60, na 4 kartki w takim spotkaniu? Gdzie sędzią będzie wszystkim dobrze znany z Angielskiej Ligi - Mark Clattenburg. Real Madryt przyzwyczaił nas, do grania twardego futbolu... ile razy już o tym się mówiło... Ajax, raczej jedzie się tylko bronić. Chociaż... no właśnie, niekoniecznie są na straconej pozycji. Powyżej 3.5 kartek w tym spotkaniu, to według mnie pewniak dnia!
A więc z tego tworzymy kupon:

CSKA Moskwa - Inter Mediolan - Powyżej 4.5 żółtych kartek @ 1.85
Bayern Monachium - Manchester City - Powyżej 3.5 żółtych kartek @ 1.65
Napoli - Villarreal - Powyżej 4.5 żółtych kartek @ 1.95
Manchester United - FC Basel - Powyżej 3.5 żółtych kartek @ 1.95
Real Madryt - Ajax Amsterdam - Powyżej 3.5 żółtych kartek @ 1.60

AKO: 18.57
Stawka: 30zł
Możliwa wygrana: 490.20zł (TOTO-MIX)
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Dinamo w pierwszym meczu z Realem pokazało, że nie należy ich zaliczyć do kelnerów i że w żaden sposób nie można ich lekceważyć. Pozytywnie zaskoczyła mnie ich gra obronna w meczu z Królewskimi. Obecnie Dynamo dysponuje bardzo dobrym składem, który jest połączeniem doświadczenia i młodości. Z bardziej doświadczonych graczy wystarczy wymienić (Leko, Sumunica, Biscana). Z młodzieży to przede wszystkim 17-letni Mateo Kovacic, który uważany jest za większy talent niżeli Luka Modrić. Są jeszcze młodzi Domagoj Vida, Milan Badelj, Sammir. O dobrej grze w obronie świadczą zaledwie 2 gole stracone w lidze przez Dynamo. O Lyonie nie będę się rozpisywał, mimo kilku kontuzjowanych graczy w lidze idzie dobrze, mają pozycję lidera, w obronie też całkiem nieźle. Lyon zdecydowanym faworytem, aczkolwiek uważam, ze dzisiaj nie zobaczymy zbyt dużo goli. Dinamo powinno się umiejętnie bronić, ale wszystko do czasu.
Typ: under 3.5 gola
Kurs: 1.32
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.95




Dzisiejszy Ajax, to nie ten Ajax z przed roku, kiedy to w obu meczach uznali wyższość Królewskich. Obecnie Real lubi tracić bramki w bardzo prostych sytuacjach. Atak Ajaxu chybą mocniejszy niż rok temu, więc czemu nie? Obie drużyny dosyć overowe ostatnimi czasy, tak więc może i dzisiaj?
Typ: Ajax strzeli
Kurs: 1.85


Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.90

 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A już analiza darius010 bardzo kontrowersyjna bo wyjątkowo pisana tylko pod sam Bayern
No wiem, ale w pewnym sensie nie miałem o czym pisać jeśli chodzi o MC, moim zdaniem są słabsi, nie jara mnie jakoś Dżeko bo grał w BL i nie sięgną po niego Bayern, a sam wiesz że jak ktoś się wyróżnia to z automatu dostaje propozycje nie do odrzucenia od Bawarczyków. Nasri jest ok, lubię Silve ale oni będą mili kłopoty, bo defensywa Bayernu nie jest drewniana, ciężko będzie im użyć techniki, jak ktoś będzie wstanie za nimi biegać przez cały mecz i dodatkowo ich cisnąć, zwłaszcza że w środku ich wyczyszczą, a na skrzydłach z Bayernem nie pokopią. Moim zdaniem tak jak wspomniałem MC dużo zawdzięcza nazwiskom, widziałem obszerny skrót pierwszego spotkania w LM i jakoś mnie nie przekonuje ten zespół, raczej mieli szczęście bo Włosi popukali w poprzeczki. Jeśli wyniki z ligi przełożą się na puchary to MC może być bardzo ciekawym zespołem, ale moim zdaniem w LM dużo zależy od doświadczenia i ogranie, indywidualnie można powiedzieć, że mają ale jako zespół jest cienko.
Duży wpływ na mój typ ma atmosfera i oczekiwania jakie są w Niemczech, krótko mówiąc Bayern ma ten mecz wygrać i już - to nie moje zdanie, ale idealnie odzwierciedla to czego się wymaga od Bawarczyków.
A mam taką ciekawostkę co do tego, formalnie za rok BL będzie najlepszą ligą europy bo będzie miała najwięcej drużyn w euro-pucharach w stosunku do liczby drużyn w lidze. BL 7/18, La Liga i BPL 7/20. Ale to tylko tak ciekawostka :razz:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City , powyżej 3.5 żółtych kartek, arbitrem spotkania będzie Viktor Kassai, niewiele o nim wiemy, oprócz tego, że sędziował jedno spotkanie międzynarodowe pomiędzy Białorusią i Bośnią, w którym wyciągnął 4 :zoltakartka:, no i dobra, może to trochę na styk, z dzisiejszym zakładem, jednak według mnie w tym spotkaniu linia 3.5 to bardzo zaniżona linia...
????
Z typem się jak najbardziej zgadzam. 4 żółte kartki powinny spokojnie wpaść. Tylko to zdanie o Kassai śmieszne. Chyba, że była tam ironia, której nie wyczułem :-|

Z pozostałych spotkań, to myślę, że zapowiada się dzisiaj spory over bramkowy w meczu Real-Ajax. Obie drużyny lubią strzelać a ich linie defensywne pozostawiają wiele do życzenia. Real ostatnio traci sporo bramek i to z drużynami teoretycznie dużo słabszymi. Ajax w tym sezonie strzelał i tracił co najmniej 1 bramkę w każdym z meczy ligowych. Proponuję:
over 4.0 @ 2.375 Bet365
BTS @ 1.95 Tobet
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
????
Z typem się jak najbardziej zgadzam. 4 żółte kartki powinny spokojnie wpaść. Tylko to zdanie o Kassai śmieszne. Chyba, że była tam ironia, której nie wyczułem :-|

Z pozostałych spotkań, to myślę, że zapowiada się dzisiaj spory over bramkowy w meczu Real-Ajax. Obie drużyny lubią strzelać a ich linie defensywne pozostawiają wiele do życzenia. Real ostatnio traci sporo bramek i to z drużynami teoretycznie dużo słabszymi. Ajax w tym sezonie strzelał i tracił co najmniej 1 bramkę w każdym z meczy ligowych. Proponuję:
over 4.0 @ 2.375 Bet365
BTS @ 1.95 Tobet

Według soccerbase, straciłem połowę stron z statystykami. Na soccerbase (dość dobra...) jest, że sędziował tylko jedno spotkanie Międzynarodowe... ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Robson podał Wam doskonałe kontrargumenty co do Waszych wątpliwości w wygraną United. Jaki zdziesiątkowany skład ? Podejrzewam , że nawet jakby Roo i Hernandez byli zdrowi to albo by nie zagrali wcale , albo po kilka minut. Mecz Leeds a mecz ze Stoke to chyba 10 zmian w wyjściowej jedenastce , a i inna jedenastka grała jeszcze w Lizbonie. Ferguson dwa lata temu ligę przegrał właśnie w podobnym okresie , gdzie przyszła fala kontuzji na linię obrony i seriami tracili pkt. Dlatego teraz daje grać prawie wszystkim zawodnikom. Więc dzisiejszy występ dla nikogo nie będzie nowością , a i każdy wie jaka jest rywalizacja w składzie więc warto się pokazać.
JA ten mecz sobie wygodnie obejrzę bo tak jak Robson nie widzę zarobku.
Dziś się robi trochę masówka na Bayern ale jeżeli patrząc obiektywnie to nie ma się czego dziwić. City niemiłosiernie męczyło się z Evertonem w soobtę u siebie. Gra się nie kleiła, trudniejszy rywal i już były schody. Dziś rywal z najwyższej półki znajdujący się w bdb formie. Coś czuje , że ta &quot;Citomania&quot; dzisiaj z lekka pęknie.
⚽ Bayern - Manchester City 1 1,78 Tobet
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dziś się robi trochę masówka na Bayern ale jeżeli patrząc obiektywnie to nie ma się czego dziwić.
Wczoraj masówka szła na Betis i Reggine :p ... moim skromnym zdaniem Bayern-City, Napoli-Villarreal do oglądania nie grania, chociaż Napoli mnie kusi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom