>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 2.10.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Tutaj troszkę jednak mimo wszystko bym uważał.Benfica w pucharach nie gra takiej kosy jak w lidze,gdzie ma za przeciwników wielu przecinaków.
Dwa albo trzy razy już się naciąłem grając over kartek z udziałem piłkarzy z Lizbony.Osttni raz w z Chelsea(0:1) u siebie.Kartek było 4 ,a miałem over 4,5.
Z drugiej strony wiele zależy od przebiegu meczu i kartek może być tak jak piszesz duża ilośc.
 
E 5

elka661

Użytkownik
Barcelona jedzie do Lizbony i już można było przeczytać, że Villanova składu oszczędzać nie zamierza. Wiadomo, że troche kurtuazji w tym na pewno jest, ale gracze Barcy nie raz pokazywali, że są w stanie grać świetne mecze jeden po drugim, a przewaga przed weekendowymi Derbami jest dosyć duża, więc można skupić się na Lizbonie, zainkasować 3 punkty i mieć w miarę spokojną sytuację na dalszą część fazy grupowej.
Juventus podejmuje Szachtar. Tutaj wynik może być tylko jeden. Kibice w Turynie trochę się uczekali na powrót do elity europejskiej. Juve pokazało charakter w pierwszym meczu z Chelsea odrabiając straty a w końcówce mogli nawet wygrać tamten mecz. Szachtar to na pewno groźny i ambitny zespół ale Juve jest w takim gazie, że nie sądze by ukraińcy byli w stanie ich zatrzymać na włoskiej ziemi. W ekipie mistrzów Włoch mega mobilizacja na ten mecz, Szachtar ma już 3 oczka i gdyby jutro znowu udało się zdobyć choć jeden punkt to przed Juve stałoby już nie lada zadanie (wyjazd na Ukraine + Rewanż z Chelse). Myślę, że nikt w Turynie nie myśli jutro o niczym innym jak 3 punktach.
Manchester United jedzie do Rumuni. Po tym co Diabły pokazały z Tottenhamem w pierwszej połowie chyba nie ma lepszego sposobu na odkupienie win niż zwycięstwo w Rumuni. Ferguson i ekipa na pewno pamiętają równie słabą grupe z zeszłego roku i myślę, że już nie pozwolą sobie na takie rozstrzgnięcia jak rok wcześniej. Do Rumuni nie pojechał Scholes i Giggs i Carrick, jedna myslę ze Anderson Fletcher i Cleverley również są w stanie sobie poradzić z rywalem na takim poziomie. Jest też głodny gry Rooney który odmienił oblicze ekipy w drugiej połowie meczu z Tottenhamem.
Zostaje jeszcze wycieczka Chelsea do Danii. Tutaj sytuacja podobna jak z Juventusem. Kolejna strata punktów nie wchodzi w grę. Nordsjeland to nie to samo co Kopenhaga która zawsze potrafiła upuścić krwi nawet takim tuzom jak Katalońscy mistrzowie tiki -taki (troche mnie poniosło). Jak dla mnie nie ma tu po prostu innej opcji niż zwycięstwo Chelsea
Podsumowując:
Benfika - Barcelona typ: 2 kurs : 1,57
Juve - Szachtar typ: 1 kurs: 1,57
Cluj - United typ: 2 kurs: 1,67
Nordsjeland - CFC typ: 2 kurs: 1,36
Mamy AKO 5,57
Lub można pograć w singlach zamieniając typ na Chelsea w handi -1 za około 1,8
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
Prochu nie wymyślę, jeśli polecę granie Chelsea po kursie 1.35 ???? ale myślę, że warto spróbować zagrać na The Blues z handicapem -1 kursy w okolicach 2 ???? Można przypuszczać, przy całym szacunku dla duńskiej drużyny, że gracze z Londynu urządzą sobie kanonadę w Danii. Nie ma co pisać chyba o aspektach sportowych tej rywalizacji, bowiem to tak jakby porównywać Gortata z Howard&#39;em - różnica klas ???? Zespół z Danii co prawda dzielnie walczył na wyjeździe w Doniecku, przegrywając tylko 0-2, jednakże sądzę, że Chelsea to zdecydowanie za wysoka półka dla Duńczyków. Każdy inny wynik niż zwycięstwo The Blues należy rozpatrywać w kategorii sensacji, natomiast wygrana mniej niż 2 bramkami w kategorii niespodzianki. To tyle, moim skromnym zdaniem ???? Pozdrawiam i powodzenia! ????
edit: teraz spojrzałem, że ktoś wyżej zaproponował już ten typ. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że to jak najbardziej sensowny typ i nie tylko ja spodziewam się pewnej wygranej Chelsea ????
a co myślicie o zagraniu z handi -2 na Chelsea?
Kurs 3,50 kusi, aczkolwiek nie wiem czy Londyńczykom będzie się po prostu &quot;chciało&quot; grać na maxa z outsiderem tegorocznych rozgrywek LM
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tutaj warte uwagi jest pogranie na Chelsea+Bayern ale czy warto ryzykować skoro grają na wyjazdach a raczej ich pozycja w grupie w drodze do awansu nie będzie zagrożona, moim zdaniem ekipy zapewnią sobie awanse meczami w domu, tam będą grać aby nie przegrać, no i jedyny moim zdaniem wart uwagi bet na wtorek..
Cluj - Manchester United X
3.80
Bwin
Manchester jak zawsze, Ferguson powie,że jadą po zwycięstwo a będą grać minimalnie, będą grać asekuracyjnie i nie będą pchać się... chyba,że Szkot zaskoczy i wystawi bardzo młody skład a wtedy oglądać będziemy zawodników, którzy chcą grać i chcą się pokazać z jak najlepszej strony... pamiętam jak United jechało na mecz z Galati, każdy dawał na United ile to goli nie będzie a mecz wyglądał tragicznie, wygrany ale po bólach i dwóch karnych ???? P
Jutro podejrzewam,że będzie podobnie Cluj wygrało w pierwszym mecz w grupie na wyjeździe z Braga a więc jest to jakieś ostrzeżenie. Do tego u siebie ostatnio przegrali w kwietniu 2012, po drodze do fazy grupowej wyeliminowali chociażby Basel.
Ja wrzucam ten mecz w swój system na remis United na wyjeździe z innych ciekawych typów można próbować moim zdaniem
Cluj-United (1-0) X 3.40 Bwin
Tutaj jak ktoś chce pograć bardziej realnie bo moim zdaniem pogromu nie będzie i jak United wygra to 1 bramka
Prawdziwą perełką na jutro jest zakład na kartki
Cluj - United
powyżej 4 kartki azjan
2.00
Bet365
Mecz bardzo trudny dla United jak większość wyjazdów w tak dziwne rejony. Piłka nożna w tamtej części Europy jest nieobliczalna a ich drużyny nie mają nigdy nic do straty, jedynie mogą zyskać i tak będzie jutro kiedy to przyjedzie do nich wielki Manchester United. Manchester United gra ostatnio chimerycznie i nie ryzykowałbym gry na nich po kursie 1.60, jakby było 2.00 to tak ale nie po tak śmiesznym kursie i nie po serii tak fatalnych meczów wyjazdów. Sorry ale oczu nie przyćmi mi wygrana nad Liverpoolem.
Sędzią będzie Mallenco, hiszpański arbiter który uwielbia kartkować, moim zdaniem obie ekipy nie będą sobie dłużne i myśle,że pokryją ten zakład... w meczu pierwszym Cluj były 3 kartki. W meczu MU były 4 kartki z czego aż 3 dla zawodników United. Mallenco ostatnio sędziował mecz Sevilla-Real i pokazał tam 6 kartek.
United ma zagrać młodym składem a więc kto wie czy może ich głowy nie będą zbyt gorące a Cluj u siebie jest groźne i nie grałbym na zwycięstwo United, choć to powinno być formalnością ale wcale nie musi patrząc na chimeryczność ekipy z Manchesteru.
Moim zdaniem warto próbować.
Człowieku jakie ty bzdury wypisujesz ( jak zawsze )
Daj na Cluj jak widzisz w nich super hiper faworyta a nie wypisujesz głupoty którzy inni muszą czytać .
Ciężko aby zespół kilka klas słabszy miał coś do stracenia w starciu z gigantem piłki albo zacznie się bronić i wyprowadzać kontry albo zaczną ofensywnie w co wątpie .
Ferguson mówił że wystawi doświadczony skład więc twoje dyrdymały że wyjdzie młodzież możesz sobie schować do tego nauczony poprzednim rokiem w LM nie wystawi już takiego składu nie będąc pewnym awansu .
CLUJ - MU 2
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Juventus – Szachtar Donieck

Mistrz Włoch podejmuje mistrza Ukrainy. Obie drużyny w swoich ligach są niepokonane i wygrywają niemal wszystko. W pierwszej kolejce Juve mierzyło się z Chelsea na wyjeździe i wyjazd ten można uznać za udany. Udało się wywalczyć remis, mimo że The Blues strzelili dwie bramki, prowadzili i do tego atakowali. Jednak Juventus podniósł się z kolan i ostatecznie wynik spotkania to 2:2. Z kolei Szachtar mierzył się z duńskim FC Nordsjælland, który pokonał u siebie 2:0. Duńczycy są jedną z najsłabszych drużyn w tegorocznej LM. Juventus jeśli marzy o wyjściu z grupy z pierwszego miejsca powinien takie mecze jak ten wygrywać. Szachtar jest znaną marką w Europie, co roku występują w LM, ale potencjał mają mniejszy niż piłkarze Starej Damy. Piłkarze Juventusu są na fali po ostatnim zwycięstwie nad Romą aż 4:1. Prezentują bardzo ofensywny styl gry. Grają w ustawieniu 3-5-2, a mimo to nie tracą dużo bramek. U siebie powinni pokonać Szachtar.

Juventus – Szachtar Donieck ⛔⛔⛔
Typ: Juventus
Kurs: 1,62
Buk: Bwin


BATE Borisov – Bayern Monachium

BATE jest drużyną znaną europejskiej publiczności, jednak poza fazę grupową jak co roku nie są oni w stanie się przebić. W poprzednim sezonie zajęli ostatnie miejsce w grupie z dwoma remisami i czterema porażkami. W poprzedniej kolejce dość niespodziewanie ograli Lille na wyjeździe aż 3:1, ale trzeba przyznać, że Lille przed tym meczem nie spisywało się na miarę swoich możliwości. W lidze prowadzą dość pewnie i zmierzają po kolejny tytuł. Mają kilku ciekawych zawodników, na pewno doświadczonych, wśród nich jest między innymi Aleksander Hleb (m.in. Arsenal, Barcelona). Bayern jest jedną z najlepszych drużyn na świecie. Ma zawodników klasy światowej, którzy w każdym meczu udowadniają to zdobywanymi bramkami. Bayern przewodzi Bundeslidze i na 6 rozegranych meczów 6 wygranych. Pewnie kiedyś ta passa się skończy, ale nie sądzę żeby w tym meczu. Bayern w poprzednim meczu wygrał z Valencią tylko 2:1, teraz przewiduję wysoką wygraną nad BATE. W poprzednim sezonie na Białoruś przyjechała Barcelona i wygrała 5:0, choć swoją grą wtedy nie zachwycała i niektórzy szukali tu nawet remisu. Ja stawiam na pewne zwycięstwo co najmniej dwubramkowe.

BATE Borisov – Bayern Monachium ⛔⛔⛔
Typ: 2 handicap (1:0)
Kurs: 1,83
Buk: Bwin


CFR Cluj – Manchester United

Obie drużyny mają za sobą zwycięstwa w pierwszej kolejce. Cluj niespodziewanie pokonało Bragę i to na wyjeździe, a Man United szczęśliwie pokonało Galatasaray 1:0. Turcy mogli tu spokojnie strzelić bramkę, lecz zabrakło szczęścia. Cluj u siebie w lidze bilans 4-4-2, czyli nie najlepszy. Strzelają na własnym boisku dużo bramek, na 5 meczów bilans bramkowy 13:6. Man United nie zachwyca w obronie. To co pokazali w ostatnim meczu z Tottenhamem, a w szczególności Ferdinand to jakaś masakra. Od początku sezonu obrona gubi się, daje sobie wbijać głupie bramki, brak jej stabilności. W ostatnim meczu United wyszło w obronie: Rafael-Ferdinand-Evans-Evra. Jest to, wobec wszystkich kontuzji, obecnie najlepsza możliwa linia defensywy jaką ma do zaoferowania Ferguson i mimo to gra tak słabo. Fergsuon zapowiada, że na Cluj wystawi doświadczony skład. Sądzę, że Ferguson jak zwykle może zaskoczyć i zamiast Ferdinanda zagrać może młodziutki Wooton, którego chwalił Ferguson po wygranym 2:1 meczu w Capital One Cup z Newcastle. A zamiast Evry może zagrać Buttner. Nawet jeśli nie zagrają ci młodzi i niedoświadczeni zawodnicy, to wobec nieudolności defensywy od początku sezonu stawiam na BTS. Cluj pokazało już z Bragą, że potrafi strzelać i u siebie na pewno zaatakują. O bramkę dla United też bym się nie martwił, z takim potencjałem (mimo, że wyjdzie pewnie kilku zmienników) po prostu muszą coś strzelić.

CFR Cluj – Manchester United ✅✅✅
Typ: BTS
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
 
R 50

radeknic

Użytkownik
No to tak dodam coś od siebie.
Juventus- Szachtar Donieck - 1 kurs: 1,55 efortuna
To będzie zacięty mecz. Lecz według mnie Juventus bez problemu pokona rywali. Mają bardzo mocną ekipę, dobre zgranie, dobrą passe, od długiego czasu nie są pokonani. W tamtym sezonie jako jedyna drużyna ani 1 spotkania prze grali we wszystkich kolejkach, to mówi samo za siebie.
Benfica- Barcelona 2 kurs: 1,52 efortuna
Wielu osób wypowiada się, że to juz nie ta Barcelona co dawniej i poniekąd mają racje. Ale trzeba wziąć pod uwagę to, że Puyol, Iniesta i bodajże Adriano wracają do składu. Jak wiem Iniesta i Xavi robią swoje... sądzę, że nie wiele trzeba na ten temat pisać. Grają w Portugalii... czyli praktycznie teren nie jest im obcy ????
Nordsjael.- Chelsea typ: 2 kurs: 1.33 efortuna
Myślę, że Chelsea spokojnie wygra mecz, jeśli myślą o 1 miejscu w grupie, to po prostu muszą, ponieważ Juventus to mocna drużyna o czym się przekonali. Chelsea to Angielska drużyna, jak wiem Angielska liga jest dość mocna więc Nordsjael. raczej nie ma szans. Jeżeli jest ktoś odważny może dać handicap 1:0.
Do tych meczy można byłoby dodać według mnie Bayern, ponieważ mają mocną ekipę. Co do Valencii nie są w formie jak i Lille według mnie mecz trochę nie pewny, ale powinni dać radę. Odnośnie spotkania Spartaka z Celticem mocno bym się wstrzymał, mają sporo osłabień podstawowych zawodników, a to nie jest Barcelona, czy Real, aby zmiennicy byli na tyle dobrzy by wygrać cały mecz. Można tu spróbować podwójnej szansy 1-1, ponieważ Celtic już nie gra tego co dawniej.
Tyle ode mnie, życzę innym powodzenia ????
 
T 0

tofik-unia1946

Użytkownik
Jacio- benfika jest w kryzysie grozi im bankructwo takze spokojnie na barce nawet over mozesz grac. ja mam takie szpile na dzis. bayern z handi, juve na mecz,barca i united over ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Benfica Lizbona - FC Barcelona 5.50 -- 4.00 -- 1.55 w Betclic
Wybrałem ten mecz w kategorii - który faworyt może stracić punkty.
Barcelona ma w niedziele bardzo ważny mecz - El Clasico. Uważam, że jest on ważniejszy dla Katalończyków niż spotkanie w Lizbonie. Mecz z Realem w perspektywie całego sezonu może zadecydować ostatecznie o mistrzowskim trofeum, ponieważ mogą liczyć się bezpośrednie mecze. To w przypadku tej samej ilości punktów na koniec sezonu. W ostatnich sezonach walka o Mistrzostwa w lidze hiszpańskiej toczyła się praktycznie do ostatniej kolejki i każda strata punktów, zwłaszcza z Królewskimi może być na wagę &quot;złota&quot;.
Czy piłkarze Barcelony muszą się wysilać jutro i koniecznie wygrać? Moim zdaniem nie. Pokazali to już w przeszłości, gdzie często remisowali na wyjazdach m.in w Bayer Leverkusen 2-2. 9 punktów mają prawie zagwarantowanych ze spotkań na Camp Nou. Teraz wystarczy raz zremisować i wygrać w Szkocji, a nawet i remis wystarczy.
Benfica jest bardzo dobrym zespołem, zwłaszcza na własnym boisko. Są w dobrej formie, wygrywają na krajowym podwórku po 5-0 i 3-0, w Glasgow zremisowali 0-0. To drużyna niedoceniana z potencjałem.
W 2006 Barcelona grała w Lizbonie w rozgrywkach Champions League. Wówczas padł remis 0-0, a u siebie nie mogło być innego wyniku jak zwycięstwo 2-0.
Podobny scenariusz przewiduje w tym sezonie - remis w Portugalii i zwycięstwo u siebie.
Zakład bezpieczny: 1x - 2.30 w Betclic
Zakład przewidywany: X - 4.00 w Betclic
Nie masz konta w Betclic? Założ konto i zagraj ten zakład bez ryzyka! Grając za 100zł możesz wygrać 400zł! Jeśli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot postawionej stawki, którą możesz spokojnie wypłacić! Bez żadnego obrotu. Tylko u nas taka oferta!
 
R 50

radeknic

Użytkownik
@up
Nie wydaje mi się aby Barcelonie zależało na wygranej z realem w niedziele. To Barcelona ma komplet punktów i to Real musi się raczej bardziej spiąć.
 
michall19881 47

michall19881

Użytkownik
Do głowy przychodzą mi na dzisiejszy dzień dwa typy.
1. Juventus - Szachtar +2,5 Kurs: 1,80 Sportingbet
Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest Juventus , jednak sądzę że w tym spotkaniu gościom może udać się zdobyć bramkę. Szachtar w lidze Ukraińskiej we wszystkich wyjazdowych meczach zdobył bramki i w każdym meczu padło over 2,5. Juventus w serii a miał tylko jeden taki over grając u siebie (ostatni mecz z Romą - 4:1). Poza tym wydaje mi się, że skoro udało im się strzelić w Anglii dwie bramki w poprzedniej kolejce LM, to tym bardziej u siebie powinni zdobyć minimum dwa gole.
2. Benfica v Barcelona. Drużyna 1 -0,5 gola Kurs: 2,40 Sportingbet
Do Lizbony po kontuzji wraz z drużyną poleciał Carles Puyol. Nie wiem czy trener gości wystawi go do gry od pierwszych minut, jednak jeżeli tak by się stało to obrona Katalończyków będzie o wiele szczelniejsza niż w ostatnich meczach. Dodatkowo na boisku może się również pojawić Andres Iniesta, który może bardzo utrudnić gospodarzom przedostanie się pod bramkę Barcelony.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Anderlecht-Malaga X2 Bukmacher -sts kurs 1,37
Zważywszy ,że Anderlecht nie wygrał w LM na swoim stadionie od 9 lat kurs jest do zagrania.Za drobne można podjąć ryzyko.Dla odważnych nawet gołe 2...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Juventus - Shakhtar
Over 2.5 gola
1.90
Pinnacle

Gospodarze z Turynu w ostatnich tygodniach zaliczają bardzo wysokie wyniki. Zarówno na swoim podwórku w Seria A jak i na arenie międzynarodowej. Wystarczy przytoczych ich ostatnie wyniki: 4:1, 2:2, 3:1, 4:1, 3:2, 4:2. W dziewięciu ostatnich meczach zaliczyli 6 razy over 2.5 gola oraz 3 razy under. Ostatni ich mecz ligowy zakończył się wysoką wygraną z ekipą z Rzymu (4:1). Moim zdaniem przed własną publicznością w meczu z ukraińskim zespołem pokażą się z dobrej strony i po remisie w wyjazdowym meczu z Chelsea będą chcieli dzisiejszy mecz za wszelką cenę wygrać. Jako ciekawostkę podam fakt, że Juventus w swoich ostatnich 10 meczach strzelał co najmniej 2 bramki w 9 z nich.
Jesli chodzi o ekipę z Ukrainy to również zaliczają od początku sezonu wysokie wyniki. W 10 ostatnich meczach zaliczyli aż 8 razy over 2.5 gola notując między innymi takie wyniki jak 4:1, 5:1, 3:0, 2:1, 4:1, 3:1.
Moim zdaniem w dzisiejszym meczu istnieje spore prawdopodobieństwo, że kibice w Turynie zobaczą 3 bramki lub więcej. Stawiam 2:1 dla &quot;Starej Damy&quot;.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jacio- benfika jest w kryzysie grozi im bankructwo takze spokojnie na barce nawet over mozesz grac. ja mam takie szpile na dzis. bayern z handi, juve na mecz,barca i united over
Uważam, że to nie ma kompletnie znaczenia. Może w Polsce tak jest, że jeśli klub na kryzys, nie płaci regularnie to piłkarze przechodzą obok meczu. Piłkarzy Benficy zdają sobie sprawę, że ich dobra gra w europejskich pucharach może przynieść korzyść w postaci transferu do lepszego i stabilnie finansowego klubu. Mecz z Barceloną to doskonała okazja pokazać się z znakomitej strony i uzyskać zainteresowanie innych klubów. Benfica, aby wyjść z kryzysy musi promować piłkarzy i zarabiać na ich sprzedaży.

Wasz optymizm,że do składy powraca Puyol, Adriano i Iniesta mnie martwi. Sądzicie, że zagrają 90 minut? Tito będzie ryzykował ponowną kontuzję (zwłaszcza Puyola) przed Grand Derbi? Myślę, że w obronie zagra ponownie Song, a jeśli obrona nie będzie dawała sobie rady to wówczas w 2 połowie może wejść Puyol.
Nie wydaje mi się aby Barcelonie zależało na wygranej z realem w niedziele. To Barcelona ma komplet punktów i to Real musi się raczej bardziej spiąć.
Patrząc na teraźniejszość - owszem, Real musi gonić. Patrząc na przeszłość i przyszłość to wszystko się może zdarzyć ;) Barcelona w poprzednim sezonie też miała przewagę kilku punktów nad Realem, a ostatecznie przegrała rywalizację o majstra. Każda drużyna w trakcie sezonu ma kryzys czy spadek formy. Barcelonie też zdarzy się, że straci w PD punkty, a Real będzie jechał jak walce tak jak w poprzednim sezonie. Jak czytam wypowiedzi Tito to, że nie myśli o meczu z Realem i mówi, że ten mecz nie będzie miał znaczenia w ostatecznym rozrachunku to mu po prostu nie wierzę. Każdy trener mówi, że najważniejszy jest obecny mecz, a nie następny. Prawda jest całkiem inna. Zwłaszcza trenera - debiutanta na Camp Nou w El Clasico to mecz z kategorii &quot;najważniejszy w życiu&quot;. Przegrać w debiucie u siebie z odwiecznym rywalem? Oj, nie będzie to dobrze odbierane...

Dodam jeszcze, że w Betclic możecie obstawiać zdarzenia specjalne. Uważacie, że faworyci wygrają? Zagraj w Betclic po lepszym kursie:

 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Zwłaszcza trenera - debiutanta na Camp Nou w El Clasico to mecz z kategorii &quot;najważniejszy w życiu&quot;. Przegrać w debiucie u siebie z odwiecznym rywalem? Oj, nie będzie to dobrze odbierane...
Przecież wygrał już u siebie Clasico z Realem w sierpniu? To jaki debiut?
Moim zdaniem nie. Pokazali to już w przeszłości, gdzie często remisowali na wyjazdach m.in w Bayer Leverkusen 2-2.
Kiedy taki wynik? Ostatnio jak grali na BayArena to było 1:3 dla FCB.
Benfica jest bardzo dobrym zespołem, zwłaszcza na własnym boisko. Są w dobrej formie, wygrywają na krajowym podwórku po 5-0 i 3-0
Nie są w dobrej formie, ich obrona robi takie błędy w lidze, iż to jest nieporozumienie. Średniacy Liga Zon Sagres strzelają im gole. Jasne, wygrywają u siebie, ale z kim? Jacy to rywale? Jaki to poziom? Wiadomo, że jeśli Barca pomoże, to strzela gola, ale po prostu nie wierze w to, iż urwą punkty Barcelonie. Vilanova, jak Guardiola każdy mecz traktuje serio. Barca za Guardioli grupę przechodziła piorunem, zawsze grając o trzy punkty na wyjazdach. W mojej opinii ten mecz jest ważniejszy na ten moment, bo tutaj trzy punkty gwarantują, iż w listopadzie, w Moskwie nie muszą wygrywać, aby awansować... A myślę, że Benfica u siebie teraz jest dla nich dużo łatwiejsza, niż Spartak w listopadzie w mroźnej Rosji...
______________________________________
Wedlug mnie Barca po kursie w granicach @ 1.50 - @ 1.60 do grania.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Juventus - Szachtar 1:1 ⛔
Typ: Juventus -1 (AH)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle

Oba zespoły przodują w swoich ligach, Szachtar po 10. kolejkach nie stracił jeszcze nawet punktu, Juventus natomiast w 6. kolejkach zgromadził 16 punktów, remisując jedynie na wyjeździe z Fiorentiną. Nie ma jednak co porównywać obu lig, gdzie Szachtar praktycznie nie ma sobie równych. Juve w ostatniej kolejce zdemolował wręcz AS Roma 4:1, gdzie koncertowo rozegrali pierwsze 20 minut. W Doniecku zachwycają się kapitalną formą Mchitarjana, którego w ofensywie wspierają głównie Brazylijczycy, jednak wydaje mi się że może to być za mało na kapitalnie grający Juventus. O sile ich linii pomocy napisano już nie jedno zdanie i najwyższy czas aby potwierdzili to w Lidze Mistrzów. W poprzedniej kolejce skuteczną udała się pogoń za zdobyciem punkt na Stamford Bridge, teraz przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo.

Bate - Bayern 3:1 ⛔
Typ: Bayern -1,5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle

W poprzedniej kolejce zespół z Białorusi odniósł pierwsze w historii zwycięstwo w LM. Dzisiaj nie ma raczej żadnych szans aby powtórzyć to osiągnięcie. Bayern kapitalnie zaczął sezon, a w opiniach niektórych ekspertów ma w końcu zespół który może skutecznie powalczyć o zwycięstwo w całych rozgrywkach. W Bundeslidze jak na razie nie mają sobie równych, mało tego, każde dotychczasowe spotkanie wygrywali różnicą minimum 2 goli(!). W obecnych rozgrywkach Bate nie dominuje już tak bardzo jak w poprzednich sezonach, trudno dopatrywać się tutaj przyczyny takiego zjawiska. W pucharach dość często padają niespodziewane wyniki, wydaje mi się że mimo wszystko na takie rozwiązanie nie ma szans w tym spotkaniu.

Na koniec typ podparty wyłącznie statystkami:
Spartak - Celtic 2:3 ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Spartak na 10. dotychczas rozegranych spotkań Premier Ligi w każdym notował over 2.5, a średnia bramek w ich spotkaniach to aż 3.6. Ponadto w spotkaniu inauguracyjnej kolejki na Camp Nou mogliśmy obejrzeć aż 5 bramek w ich spotkaniu.
 
D 5

dzeko1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 kolejka Ligi Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Szachtar Donieck (połowa meczu)
Typ:1
Kurs:2,05
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj rozpocznie się druga kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, pod lupę wziąłem spotkanie Juventusu z Szachtarem, dlaczego? Z prostej przyczyny, bo gram na Juve od początku tego sezonu i co tu dużo mówić - nie zawodzą. Dzisiaj do Turynu zawita drużyna, która w lidze ukraińskiej nie ma sobie równych w tym sezonie, na pewno ekipa, do któej trzeba podejść z dużym respektem, doświadczona w rozgrywkach Ligi Mistrzów - praktycznie co roku są w stawce, jest to również drużyna bardzo poukładana i zarazem nieobliczalna, mająca w składzie kilku bardzo ciekawych graczy jak Douglas, Willan czy Eduardo.Drużynę od kilku ładnych sezonów prowadzi Mircea Lucescu, na pewno trener bardzo ambitny i grający ofensywną, odważną i bez kompleksową piłkę.Z pewnością Szachtar się dzisaj nie wyłoży i nie odda łatwo punktów.Jednak dzisiaj czeka Ukraińców wyjazd do Turynu gdzie kibice, działacze i zawodnicy czekali na rozgrywki Chapmions League 3 lata, a na nowym Juventus Stadium hymn Ligi Mistrzów zabrzmi po raz pierwszy.Dobrze, nie będę owijał w bawełnę, oglądam Juve od początku tego sezonu i przez cały poprzedni i muszę przyznać, że na tą chwilę to zespół Top 4 w Europie jak dla mnie, świetnie poukładany w tyłach, bardzo kreatywny, mający w składzie wilekie nazwiska i potrafiący się podnieść i pokazać charakter jak choćby w Londynie z Chelsea. Ostatnia kolejka Serie A to pokaz siły Juventusu i pokonanie AS Romy 4:1, po 20 minutach spotkania Juventus prowadził już 3:0, dzisiaj gram na prowadzenie Juve do przerwy, bo wierzę i jestem o tym przekonany, że szybko przejmą inicjatywę i postawią swoje warunki jak w meczu z Romą, na pewno takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać by liczyć się w grze o fazę pucharową, są na papierze na pewno zdecydowanie silniejsi i mam nadzieję, że na boisku pokażą dominację od początku.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Przecież wygrał już u siebie Clasico z Realem w sierpniu? To jaki debiut?
Chodziło mi o primera division. Wygrali pierwszy mecz o superpuchar 3-2, ale w ostatecznym rozrachunku przegrali puchar. Może czas coś udowodnić?
Kiedy taki wynik? Ostatnio jak grali na BayArena to było 1:3 dla FCB.
Sorry, pisałem z pamięci, chodziło mi o mecz co zakończył się 2-1 dla Barcelony. Wydawało mi się, że wówczas padł remis, bo ten mecz obstawiałem i mi kupon zawalił (widocznie miałem Barcę z handicapem).
Mimo wszystko w sezonie 2010/2011 Barcelona na wyjazdach 2 razy zremisowała na wyjeździe po 1-1 z Kopenhagą i Rubinem Kazań.
W Moskwie grają 5 mecz. Wcześniej mają dwu mecz z Celtikiem, w którym moim zdaniem uzyskają 6 punktów. Mając już 3 punkty ze Spartakiem i nawet remis w Lizbonie daje im łącznie 10 puntów. Taki bilans gwarantuje awans.
Ja jestem kibicem Barcelony, ale nie łącze sympatii kibicowskiej czy patriotyzmu z zakładami sportowymi, bo to często kończy się &quot;bankructwem&quot;.
Trzeba obiektywnie podejść do typowania. Piszesz o błędach w obronie Benficy, a nie dostrzegasz błędów i katastrofalnej gry w obronie Barcelony. W 4 meczach tracą 5 bramek to dramat jak na jeden najlepszych zespołów świata. Dopisuje im szczęście w ofensywie - na razie. Ale kiedyś się to szczęście skończy i nie wygrają jak np. w meczu z Chelsea Londyn.
Każdy ma swój rozum, każdy stawia za swoją kasę. Ja tylko wyrażam swoje zdanie na temat tego spotkania. Zobaczymy po meczu, czy faktycznie Barcelona po raz pierszy w historii wygra w Lizbonie.
 
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
co sądzicie o typie na Galatasaray?
na OT zagrali bardzo dobry mecz i widac że chcą wyjść z grupy...
z drugiej strony Braga która u siebie przegrała z Cluj..
hm?
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
Spartak - Celtic 1 @ 1.68 [Pinnacle]
Spartak pokazał na co go stać w meczu na Camp Nou gdzie prowadził dwa razy. Końcowa porażka 2-3 stawia ich dzisiaj pod ścianą, obowiązkowo muszą wygrać jeśli marzą o wyjściu z grupy. Piłka szkocka z roku na rok jest coraz słabsza, udział w fazie grupowej dla Celticu to wielki sukces. W Moskwie poległo już Fenerbahce które jest personalnie lepsze od Celticu. Do tego ta forma Spartaka.. . ostatnie 3 ligowe mecze to trzy przekonujące zwycięstwa. Każdy inny wynik niż wygrana zespołu z Moskwy będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
CFR Cluj -Manchester United
Cluj u siebie w lidze notuje przyzwoite wyniki ,w LM jest to ekipa nieobliczalna ,sprawiająca sporo problemów tym drużynom które piłkarsko są lepsze nadrabiają ambicją i charakterem ,United ma spore problemy w defensywie i ogólnie mówiąc nie błyszczy ,mi się ich gra nie podoba .Ale ja nie o tym ,mi przykuł uwagę typ na kartki z tego względu że mecz sądzę że nie będzie łatwy jakby się nie którym mogło wydawać Cluj nie jest ekipą ,która odstawi nogę grają tak żeby zdobyć korzystny rezultat czasem nie patrząc na przepisy,konsekwencje .United u siebie też ma w składzie piłkarzy co nogi nie odstawią ale ma i takich ,którzy często próbują wymusić jakieś zagranie itp .Sędziuję Hiszpan Alberto Undiano Mallenco ,który w ostatnich 8 meczach pokazał raz mniej niż 4 kartki ,ogólnie hiszpańscy sędziowie lubią sypnąć kartką .Patrzyłem na mecze Cluj u siebie w LM i na wyjeździe u siebie mieli 3 kartki na mecz ,na wyjazdach 2,4,1.United z Galatą wyłapał 3 kartki .Ogólnie zawsze te dużo mniejsze ekipy spinały się na niby potęgi ,nie zawsze z dobrym skutkiem ale patrząc na formę angielskiego zespołu mecz łatwy nie będzie a co za tym idzie powinniśmy zobaczyć sporo walki a kurs na kartki mnie przekonuje.
Typ:
over 4.0 kartki 1.90 bet365 -azjan przy czterech kartkach ⛔zwrot,czerwona liczona jest jako dwie kartki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom