>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 2.10.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
demononvrosis 2

demononvrosis

Użytkownik
@zaglebie13 Ja osobiście zagram Manchester na drugim kuponie. Obiektywnie rzecz biorąc, to drużyna o klasę (jak nie dwie) lepsza, choć obecnie nie jest w wymarzonej dyspozycji. Liczę po prostu na to, że będą starali się jakoś zmazać tę plamę, którą dali zarówno rok temu w LM, jak i ostatnio z Totkiem.

Zastanawiam się nad Realem i Juve. O ile ci pierwsi nie potrzebują tak bardzo punktów, o tyle ci drudzy na wtopę u siebie nie mogą sobie pozwolić (jeśli chcą grać dalej - wiadomo, że wyjazd do Doniecka będzie cięższy). Po prostu mam wrażenie, że mimo powrotu Juve do LM, wciąż bardziej zmobilizowani są na Serie A... Takie same obawy mam odnośnie Realu - nie wiem jak podejdą do tego meczu mając w najbliższą niedzielę spotkanie z Barceloną, które jest dla nich niczym religia...

Najprawdopodobniej - Chelsea+Juve+Real @ 3 z kawałkiem a na drugim ManU+Arsenal+Bayern @ nawet nie wiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Benfica-Barcelona: Rzut karny @2,75 Betsafe----&gt;4,00 w WH!
Czerwona kartka @3,50

W obu ekipach roi się od piłkarzy świetnie wyszkolonych technicznie,a jednocześnie marnych aktorów i ludzi nie potrafiących utrzymać nerwów na wodzy. Pojedynki hiszpańsko-portugalskie to bardzo często coś więcej niż kolejny mecz.Nie sięgając daleko w przeszłość-półfinał Euro 2012 i 10 żółtych kartek..
Styl gry obu ekip,a zwłaszcza Barcelony powoduje że w polu karnym rywali dochodzi bardzo często do starć obrońców z szybkimi graczami jak Messi,Pedro czy Tello. Każdy kto w miarę systematycznie śledzi grę Barcelony wie ile karnych jest dla nich gwizdanych z tego powodu.
Mecz sędziować będzie Turek Cekir,ten sam który sędziował rewanżowy mecz w zeszłej edycji między Barceloną a Chelsea.W tym meczu karnego nie wykorzystał Leoś.
Podobnie jak oddsmakerzy za bardziej prawdopodobny uznaję rzut karny niż czerwoną kartkę,aczkolwiek ta druga też całkiem realna.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Odnośnie meczu Spartak Moskwa - Celtic w drużynie gospodarzy zabraknie najlepszego napastnika Wellitona(można było się tego spodziewać), gdyż ten leczy od dłuższego czasu kontuzję obojczyka. Dodatkowo nie będzie możliwy udział zdobywcy bramki na Camp Nou - Romulo, gdyż ten zerwał więzadła krzyżowe w ostatnim spotkaniu ligowym z Rostowem. Ponadto zabraknie kapitana Spartaka Siergieja Parszywliuka oraz podstawowego bramkarza Andrija Dykana . Jak widać kilku graczy wypadło ze składu, zobaczymy jak zaprezentują się zmiennicy. Ja osobiscie odpusciłem ten mecz. Pozdrawiam
Po pierwszych spotkaniach również Spartak wydawał mi się pewniakiem do gry, ale jednak sytuacja kadrowa w Moskwie nie zaciekawa. Do wymienionych wyżej kontuzjowanych graczy należy także dołożyć Argentyńskiego obrońcę Nicolása Pareja oraz środkowego pomocnika José Manuela Jurado, których występ w tym spotkaniu stoi pod znakiem zapytania.
Także w tym spotkaniu może zabraknąć aż 6 bardzo znaczących dla całokształtu zespołu graczy. Ja jednak nie ryzykowałbym gry na Rosjan i zdecydowanie odradzam awizowaną &quot;forumową peffe&quot;.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
We wtorek mecze mające zdecydowanych faworytów, nie spodziewam się żadnej specjalnej niespodzianki:

Nordsjaelland - Chelsea

The Blues na ostrym gazie - dobra gra w Premier League (ostatnio w derbach pokonali Arsenal, po 6 kolejkach są bez porażki), nie wspominałbym meczu z Atletico - każdy kto oglądał mógł zauważyć z jakim nastawieniem Londyńczycy wybiegli na murawę. Do tego duńska drużyna nie ma przecież Falcao... Szczerze pisząc wszystkie argumenty przemawiają za gośćmi - no może poza miejscem rozgrywania spotkania, pewnie cały stadion (a raczej stadionik, bo ma coś około 10 000 miejsc) będzie za gospodarzami. Jednak ekipy Roberto di Matteo nie czeka jakaś specjalnie daleka podróż, także problem aklimatyzacji odpada. Większość drużyny w pełni zdrowia i formy, pewna wygrana Londyńczyków.
zwycięzca 1. połowy - Chelsea 1.83 bet365 5/10
✅

Juventus - Szachtar

Szachtar nigdy nie należał do europejskich potęg, jednak zawsze potrafili namieszać w szeregach największych. Tym razem jadą do Turynu mierzyć się z rozpędzonym Juventusem. I tym razem nie przewiduję aby gości mieli sprawić niespodziankę. Jak gra Stara Dama wszyscy wiemy i widzimy, świetne zawody na Stamford Bridge, nie mówiąc o rewelacyjnej dyspozycji w lidze. Strata trenera Conte na ławce już tak nieodczuwalna - drużyna szybko się odnalazła w nowej sytuacji, co obrazuje chociażby wynik z Romą - 4:1. Do tego dochodzi atut własnego stadionu.
Juventus powyżej 1.5 gola 1.66 bet365 2/10 ⛔
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Czytając niektóre analizy to aż się za głowę łapię !
Bayern ma nie wygrać z BATE...
Ludzie co wy wypisujecie . To że wygrali mecz z Lille który w tym sezonie gra taką padaczkę że aż szkoda słów .
Wisła Kraków kiedyś wygrała z Barceloną 1-0 to byście ich dali wtedy jakieś szansę z Bayernem ?
Bayern to teraz jedna z lepszych drużyn na świecie . Transfery przemyślane taktyka dobra pod zawodników inna mentalność drużyny niż kiedyś . Na zawodnikach nie ciąży już taka presja jak kiedyś , kiedy do grali Olivier Kahn czy Elber .
Bate Borysow to jedna z słabszych drużyn tegorocznej Ligi Mistrzów to że wygrali jeden mecz niczego nie zmienia , jutro zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości .
BATE Borisov - Bayern München ( 1. - 0 ) : Typ 2 Kurs 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafu 247

rafu

Użytkownik
lukkaz3
Osobiscie zamierzam puscic cos w podobie, i obaw co do Bayernu raczej nie mam. Jesli chodzi o mecz Lille z BATE, to owszem goscie grali bardzo dobrze, ale tez Lille zagralo absolutnie beznadziejnie, nieskutecznie, dajac sie kontrowac. Dlatego z racji tego osobiscie bede gral jeszcze:
Valencia - Lille typ:1 @1.60 betclic✅✅
Nie twierdze, ze bedzie to latwy mecz dla Valencii, ale watpie, ze beda mieli trudniej z Lille, niz z BATE, a mecz z Bayernem pokazal, ze ta druzyna gra lepiej w LM, anizeli w lidze. Mecz z Bayernem moze nie tyle na rowni (ale kto z PD oprocz Barcy i Realu moglby zagrac na rowni z Bayernem?), ale porazka 2:1 wstydem nie jest. Nalezy tez zauwazyc, ze przegrana 2 tygodnie temu powoduje, iz Valencia bedzie po prostu musiala sie spiac i wygrac u siebie z najslabszym rywalem w grupie. Tu nie moga pozwolic sobie na strate punktow.
Jesli chodzi o Lille, to w Ligue1 zajmuja 14 miejsce po 7 meczach, z 7 punktami na koncie. Stosunek bramek 8-10. Graja beznadziejnie i wszystko przemawia za Valencia, po w miare rozsadnym kursie.
Jeszcze jeden mecz i kilka typow, mianowicie:
Juventus - Szachtar typ:1 @1.60 betclic⛔⛔

Juventus - Szachtar - gole gospodarzy: 2 lub wiecej @1.72
betclic⛔⛔
Jesli chodzi o ten mecz, to jestem jak najbardziej spokojny. Wlosi graja efektownie i do bolu skutecznie. Mecz z Chelsea utwierdzil mnie w przekonaniu, ze Juve po dluzszej nieobecnosci w LM i tak jest jednym z faworytow do wygrania rozgrywek. Szachtar co prawda gra calkiem niezle i przede wszystkim ofensywnie, ale nie jest to zespol rownorzedny dla Juve. Przynajmniej nie na ich stadionie. Dla odwazniejszych proponuje nieco bardziej ekscentryczna alternatywe:
Juventus - Szachtar typ: Juventus -1 @2.60 betclic⛔⛔
Zastanawiam sie jeszcze nad meczem Benfici z Barca. Katalonczycy graja bardzo chaotycznie w obronie (ale jak sie zmienia linie obrony co mecz to w sumie nie dziwne), czego konsekwencja jest wieksza liczba straconych goli, ktora ciagle rosnie. Z tego tytulu, wydaje mi sie, ze calkiem niezle prezentujaca sie Benfica strzeli gola. Barca, jak Barca - rzecz jasna tez cos ustrzela, tak wiec:
Benfica - Barcelona - obie druzyny strzela: Tak @1.65 betclic⛔⛔

Do tego proponuje rowniez typy, o ktorych pisalo juz kilka osob przede mna:
Nordsjaelland - Chelsea typ:2 @1.35 betclic✅✅
BATE - Bayern typ:2 @1.35 betclic⛔⛔
Edit: Porazka ta kolejka...
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Juventus Turyn - Shakhtar Donieck - 1 (handi 0:1)

Juventus w ostatnich meczach zaskakuje świetną formą, szczególnie w Serie A - nie przegrali jeszcze żadnego spotkania (tylko jeden bezbramkowy remis z ekipą Fiorentiny). Dwa tygodnie temu, w meczu pierwszej rundy Ligi Mistrzów zagrali w Londynie, gdzie po świetnym meczu zremisowali 2-2 z Chelsea, obrońcą tytułu. Trzy ostatnie mecze na własnym boisku wygrywali wysoko - w minioną sobotę aż 4-1 z Romą, a wcześniej 2-0 z Chievo i 2-0 z Parmą.

Teraz goście, Szachtar Donieck. Zajmują pierwsze miejsce w ligowych rozgrywkach, jednak nie mają tutaj wielu groźnych rywali, może jedynie Dynamo Kijów. W pierwszej rundzie Ligi Mistrzów wygrali na własnym boisku 2-0 z duńskim Nordsjaelland.

Juventus w obecnej formie powinien sprostać drużynie z Ukrainy i zdobyć pełne trzy punkty. Szczególnym atutem będzie własne boisko gdzie utrzymują bardzo dobrą passę. Liczę jutro na bramki Vidala i Pirlo.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Także w tym spotkaniu może zabraknąć aż 6 bardzo znaczących dla całokształtu zespołu graczy. Ja jednak nie ryzykowałbym gry na Rosjan i zdecydowanie odradzam awizowaną &quot;forumową peffe&quot;.
Czy ja wiem czy taka forumowa peffka , bardziej widoczne jest granie tutaj np na Bayern czy Chelsea a ich dobra passa kiedyś się też skończy.
Po wpisach odnośnie kontuzji w Spartaku większość odpuści ten mecz a ja go np spokojnie zagram pomimo tych osłabień i liczę że Spartak sobie spokojnie poradzi.Celtic to nie jest już jakaś dobra firma tym bardziej na wyjazdach , tym bardziej w Rosji.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Linia kartkowa w meczu Barcelony ponownie ustawiona bardzo, bardzo nisko. Portugalia, jak wiadomo to gorący teren. Fanatyczni kibice, ostra gra, a już szczególnie, jak przyjeżdża taki rywal jak Barca. Barcelona w najwyższej formie nie jest, nie ma się co oszukiwać. To nie będzie spacerek dla podopiecznych Tito Vilanovy. Wiadomo co się dzieję, jak Barcelonie nie idzie. Zaczyna się wymuszanie fauli, aktorstwo i pajacowanie (vide Fabregas w meczu z Sevillą). W ostatnich meczach Barcelony żółto-czerwono. Ostatnio 4 żółte kartki nie zostały pokazane tylko w meczu z Granadą. W meczach Benfici też jest zawsze sporo kartek. W takim meczu piłkarze gospodarzy dadzą z siebie wszystko, będą walczyć, grać ostro, faulować. Sędzią spotkania będzie Turek Cüneyt Çakir. Arbiter ten nie pozwala na wiele na boisku. Często sięga do kieszonki. Jego średnia to 4.32 żółtej kartki na mecz. 4 żółte kartki powinna zrobić sama Benfica, a i w Barcelonie są zawodnicy, którzy „lubią” złapać żółtko. Wystarczy 5 kartek, przy 4 będzie zwrot. Dla mnie pewniak.
Benfica - Barcelona powyżej 4 kartek @ 1.875 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Niech nie myli nikogo tutaj wynik 2-1 bayernu z valencia. Wynik kompletnie nie oddaje tego, co dzialo sie na boisku. Moze i bayern nie zagral nic nadzwyczajnego, ale valencia nie zagrala kompletnie nic. do 1 bramki tylko wybijali pilki jak najdalej od pola karnego, pozniej bylo troche lepiej, ale tylko troche. Zastanawiam sie czy nie skusic sie na valencie, ale to tylko dlatego, ze lille jest bez formy. Bez formy byla saragossa i przegrala. Valencia gra u siebie i moze bedzie podobny scenariusz. wrocil gago i mialo to dosc pozytywny efekt, bede liczyl na cos podobnego jutro.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Robben nie zagra z BATE.

Myślę, że ta informacja nie powinna przestraszyć osoby, które postawiły, czy też miały zamiar postawić na Bayern. Pamiętajmy, że na pozycję dwóch skrzydłowych i ofensywnego pomocnika Bawarczycy mają w kadrze same perełki: Robben, Ribery, Kroos, Mueller i Shaqiri.

Po meczu z Werderem można się spodziewać, że odpoczynek dostanie strzelec pięknej bramki Luiz Gustavo. Do składu wróci na pewno też Mandzukić, który w Bremie wszedł dopiero w drugiej połowie. Brak Robbena oznaczać może, że na boisku zobaczymy od pierwszej minuty Shaqiriego, który z Werderem wszedł przy stanie 0:0 i bardzo ożywił grę ofensywną Bawarczyków. Jako kibic Bayernu nawet bym sobie tego życzył, gdyż Xherdan w każdym meczu bardzo pozytywnie zaskakuje. Nie ma co się obawiać o jakiś debiutancki strach, przecież Shaqiri ma już wiele występów w LM, jak na razie głównie w zespole FC Basel.

Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Badstuber - Schweinsteiger, Javi Martinez, Mueller, Shaqiri, Ribery - Mandzukić.

Od siebie polecam typ na strzelca bramki - Franck Ribery, 2.80 betclick

Francuz jest w gazie i jego słabe statystki w BL, czyli tylko jedna asysta, nie oddają tego w jaki sposób Franek gra. W meczu z Werderem był wyróżniającą się postacią w Bayernie, strzelił w słupek i był bardzo aktywny, zwłaszcza było widać, że dużo strzelał. Bild podał dzisiaj ciekawą informację - Ribery po sześciu kolejkach BL jest najwyżej ocenianym zawodnikiem przez ten serwis, średnia ocen to 1,67 ( czyli blisko ideału ).

Gole dla gości - 3 lub więcej, kurs 2.20 betclick

Wynik 2:1 w meczu z Valencią określiłem mianem cudu. Dominacja i ogromna przewaga Bayernu od 1 do 90 minuty spotkania była niepodważalna. Tylko dwie bramki Bawarczyków to tylko ich wina, a nie zasługa Valencii. Mnóstwo zmarnowanych sytuacji ( w tym rzut karny ) i głupio stracona bramka. Z BATE to się nie powinno powtórzyć, zwłaszcza, że liczę po cichu na to, że Białorusini strzelą bramkę, czym rozwścieczą ekipę Heynckesa ( tak jak to miało miejsce ze Stuttgartem ).

Valencia - Lille 1 1.60 betclick

Lille gra słabo, przegrywa i remisuje. Valencia podobnie jak Francuzi przegrała swój pierwszy mecz, ale przecież grała z głównym faworytem do końcowego triumfu i to na jego terenie. Dla Hiszpanów mecz ten będzie bardzo ważny, zwłaszcza, że zależy im na tym, żeby obok Bayernu wyjść z grupy. Podstawą do tego będą zwycięsta u siebie z Lille i BATE. Pierwszy krok zrobią już jutro.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
FC Nordsjælland - Chelsea H(1 - 0) 2 2,06 Unibet✅

Triumfator poprzedniej edycji Ligi Mistrzów zmierzy sie jutro z mistrzem Danii. Faworytem wydaje się być Chelsea. Ostatni mecz w lidze pokazał, że są w dobrej formie. Wprawdzie derby Londynu w poprzednim sezonie nie leżały zawodnikom The Blues ale potrafili ograć teoretycznie słabszego rywala. W meczu pokazali mądre budowanie akcji od tylu. Podejrzewam, że jutro będą próbowali zagrać w ty,m samym stylu. W lidze Chelsea zanotowała 5 wygranych oraz remis. Wprawdzie najwyższa wygrana była różnicą 2 bramek, ale to nie zraza mnie do zagrania tego typu. Duńczycy zapewne będą chcieli powalczyć, ale są słabszym zespołem i w dodatku jeszcze nie w jakiejś rewelacyjnej formie na sprawienie niespodzianki w jutrzejszym meczu. W lidze zajmują teraz 3 miejsce ze stratą 6 punktów. Ich bilans w ostatnich pięciu spotkaniach ( 2-2-1) nie powala na kolana patrząc że liga duńska jest słabsza niż angielska. W ostatnim spotkaniu LM Duńczycy przegrali z Szachtarem 2-0.



Jeśli chodzi o Barcelonę w meczu z Benficą, to ja zagrałem na zwycięstwo Hiszpanów, ale po zastanowieniu chyba jednak powinienem odpuścić to spotkanie. W dotychczasowych meczach pomiędzy tymi drużynami w LM, Barca wygrywała u siebie, ale remisowała na wyjeździe. Jak wiadomo spotkanie odbywa się w Portugalii. Te spotkania odbywały się jeszcze w czasach Pepa Guardioli. Teraz wiadomo Barcelona nie gra takiej piłki jak za tamtych czasów. Do kadry meczowej na to spotkanuie zostali włączeni Puyol i Iniesta powracający po kontuzjach. Wątpie, aby trener dał im zagrać od pierwszej minuty. Jak dla mnie no bet
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Już jutro wracają emocje związane z piłkarską ligą mistrzów. We wtorek dużo spotkań, w których łatwo wskazać faworytów.

Nordsjaelland - Chelsea 8,45 -- 4.75 -- 1,35 w Betclic

Kurs słaby, lecz nie najgorszy do grania kuponu kombinacyjnego. Gospodarze, aby myśleć o zdobyciu punktu muszą grać na równym i wysokim poziomie. Jeśli w krajowych rozgrywkach nie grają rewelacyjnie to nie ma mowy, aby zdobyć punkty w meczu z tak utytułowanym rywalem. Chelsea w Premier League grają znakomicie, są w dobrej dyspozycji i jutro bez większych problemów powinni ograć duński zespół.


Juventus - Szachtar Donieck 1,60 -- 3,75 -- 5,50 w Betclic

Kurs lepszy zdecydowany dobry do grania. Juventus świetnie gra w ostatnich meczach. Z Chelsea pokazali, że są głodni sukcesów w europejskich pucharach. Tak jak już ktoś wspomniał, są faworytami do zdobycia pucharu. Stara Dama na własnym boisku nie powinna stracić punktów na własnym terenie.

Bate Borisov - Bayern 7,50 -- 5.00 -- 1,35 w Betclic

Zespół z Bawarii idzie niczym rozpędzony walec i żadna drużyna na razie nie potrafi go zatrzymać. W Bundeslidze komplet zwycięstw. Czy zespół z Białorusi jest w stanie chociażby zremisować z Bayernem?? Dla mnie nie ma innej opcji jak zwycięstwo gości.

Valencia - Lille 1,60 -- 3,75 -- 5,50 w Betclic

Zespół z Francji gra bardzo słabo w tym sezonie. W pierwszym meczu w Lidze Mistrzów u siebie przegrał z Bate, aż 3-1. W ligue 1 grają słabiutko, 15 miejsce z jednym zwycięstwem. Drużyna kompletnie bez formy. Valencia gra w kratkę, ale na ważne mecze potrafią się zmobilizować. Mimo porażki w Monachium 2-1 i w Barcelonie 1-0 nie grali źle. W ostatniej kolejce wygrali 2-0 z Zaragozą. To spotkanie powinni wygrać ze słabym Lillie, bo w przypadku porażki mogą mieć problemy z wyjściem z grupy.

Grając te zdarzenia mamy łączny kurs 4,66 w Betclic

Nie masz konta w Betclic? Założ konto i zagraj ten kupon bez ryzyka! Grając za 100zł możesz wygrać 466zł! Jeśli kupon nie wejdzie otrzymasz zwrot postawionej stawki, którą możesz spokojnie wypłacić! Bez żadnego obrotu. Tylko u nas taka oferta!
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Tutaj warte uwagi jest pogranie na Chelsea+Bayern ale czy warto ryzykować skoro grają na wyjazdach a raczej ich pozycja w grupie w drodze do awansu nie będzie zagrożona, moim zdaniem ekipy zapewnią sobie awanse meczami w domu, tam będą grać aby nie przegrać, no i jedyny moim zdaniem wart uwagi bet na wtorek..
Cluj - Manchester United X
3.80
Bwin

Manchester jak zawsze, Ferguson powie,że jadą po zwycięstwo a będą grać minimalnie, będą grać asekuracyjnie i nie będą pchać się... chyba,że Szkot zaskoczy i wystawi bardzo młody skład a wtedy oglądać będziemy zawodników, którzy chcą grać i chcą się pokazać z jak najlepszej strony... pamiętam jak United jechało na mecz z Galati, każdy dawał na United ile to goli nie będzie a mecz wyglądał tragicznie, wygrany ale po bólach i dwóch karnych ???? P
Jutro podejrzewam,że będzie podobnie Cluj wygrało w pierwszym mecz w grupie na wyjeździe z Braga a więc jest to jakieś ostrzeżenie. Do tego u siebie ostatnio przegrali w kwietniu 2012, po drodze do fazy grupowej wyeliminowali chociażby Basel.
Ja wrzucam ten mecz w swój system na remis United na wyjeździe z innych ciekawych typów można próbować moim zdaniem
Cluj-United (1-0) X 3.40 Bwin
Tutaj jak ktoś chce pograć bardziej realnie bo moim zdaniem pogromu nie będzie i jak United wygra to 1 bramka
Prawdziwą perełką na jutro jest zakład na kartki
Cluj - United
powyżej 4 kartki azjan
2.00
Bet365
Mecz bardzo trudny dla United jak większość wyjazdów w tak dziwne rejony. Piłka nożna w tamtej części Europy jest nieobliczalna a ich drużyny nie mają nigdy nic do straty, jedynie mogą zyskać i tak będzie jutro kiedy to przyjedzie do nich wielki Manchester United. Manchester United gra ostatnio chimerycznie i nie ryzykowałbym gry na nich po kursie 1.60, jakby było 2.00 to tak ale nie po tak śmiesznym kursie i nie po serii tak fatalnych meczów wyjazdów. Sorry ale oczu nie przyćmi mi wygrana nad Liverpoolem.
Sędzią będzie Mallenco, hiszpański arbiter który uwielbia kartkować, moim zdaniem obie ekipy nie będą sobie dłużne i myśle,że pokryją ten zakład... w meczu pierwszym Cluj były 3 kartki. W meczu MU były 4 kartki z czego aż 3 dla zawodników United. Mallenco ostatnio sędziował mecz Sevilla-Real i pokazał tam 6 kartek.
United ma zagrać młodym składem a więc kto wie czy może ich głowy nie będą zbyt gorące a Cluj u siebie jest groźne i nie grałbym na zwycięstwo United, choć to powinno być formalnością ale wcale nie musi patrząc na chimeryczność ekipy z Manchesteru.
Moim zdaniem warto próbować.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zważywszy na braki kadrowe gospodarzy ten mecz wcale nie musi być tak łatwy jak kurs wskazuje. Celtic na pewno nie prezentuje się już tak okazale jak za czasów gry w nim Boruca czy Żurawskiego kiedy to każdy z nas obserwował tą ligę właśnie ze względu na tych zawodników. Nie zapominajmy jednak że jest to prestiżowy mecz z cyklu Ligi Mistrzów w którym każdy staję na głowie aby zdobyć chociaż punkt z wyjazdowego spotkania.
Jeszcze raz powtórzę że kieruję się tu brakami w Spartaku i mimo wszystko celowałbym w wynik remisowy.
Spartak Moskwa - Celtic
typ: X (wygrana gosp bez zakładu) @ 1.55zł
typ: X (HT lub FT) @ 1.78zł
Betsson​
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Prochu nie wymyślę, jeśli polecę granie Chelsea po kursie 1.35 ???? ale myślę, że warto spróbować zagrać na The Blues z handicapem -1 kursy w okolicach 2 ???? Można przypuszczać, przy całym szacunku dla duńskiej drużyny, że gracze z Londynu urządzą sobie kanonadę w Danii. Nie ma co pisać chyba o aspektach sportowych tej rywalizacji, bowiem to tak jakby porównywać Gortata z Howard&#39;em - różnica klas ???? Zespół z Danii co prawda dzielnie walczył na wyjeździe w Doniecku, przegrywając tylko 0-2, jednakże sądzę, że Chelsea to zdecydowanie za wysoka półka dla Duńczyków. Każdy inny wynik niż zwycięstwo The Blues należy rozpatrywać w kategorii sensacji, natomiast wygrana mniej niż 2 bramkami w kategorii niespodzianki. To tyle, moim skromnym zdaniem ???? Pozdrawiam i powodzenia! ????
edit: teraz spojrzałem, że ktoś wyżej zaproponował już ten typ. Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że to jak najbardziej sensowny typ i nie tylko ja spodziewam się pewnej wygranej Chelsea ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Benfica-Barcelona
Liczba kartek - lokatki;)
over 4 1,875 ✅
over 4,5 2,20 ✅
bet365
Przeciez tutaj nie dosc ze moze byc czerwona (liczona jako 2 kartki w bet) to z 8 zoltek. Mecz-wojna miedzy Portugalczykami a sasiadujacymi Hiszpanami. Dorzucajac do tego machajacego kartkami bez opamietania Cakira jest to prawdziwa bomba na jutro.
Jako dodatek trzeba wspomniec o meczu Hiszpania-Portugalia na Euro gdzie Turas pokazal 10 zoltek wiec tyle w temacie.
Benfica na pewno bedzie przemotywowana i niektorzy moga nie wytrzymac. Z drugiej strony jak przycisna to i Katalonczycy zlapia jakas karteczke.
WAAAAR !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
eco 388

eco

Użytkownik
Galatasaray v Braga 1,85
Nie wiem, skąd bierze się cały ten hype dot. Bragi. Są średnim zespołem i klubem bez wielkiej tradycji, nigdy nie dorównają Benfice, Porto czy Sportingowi, nie mają doświadczenie w Lidze Mistrzów, Pokazali to w pierwszym meczu, u siebie z Cluj, który powinni wygrać aby mieć szansę na ukończenie LM co najmniej na trzecim miejscu. Mieli przewagę w posiadaniu i próbowali, ale Cluj był po prostu lepszą drużyną i wygrał 2:0. W ten sposób, Braga prawie na pewno zakończy LM na ostatnim miejscu i prawdopodobnie bez zwycięstwa a nawet jednego punktu
Po drugiej stronie Galatasaray, który zagra przed swoimi szalonymi fanami, pokazał solidną grę w Manchesterze. Są obecnie liderami w Turcji i choć przegrali w weekend w Ordu, będą tutaj dużym faworytem. Udało im się wygrać swój pierwszy ważny mecz w sezonie, Supercup, 3:2 przeciwko swoich największym rywalom Fenerbahce. To jest mecz, który powinni wygrać. Mój typ 3:1

Valencia (-0,75) AH v Lille
Kolejny bardzo ważny mecz o drugie miejsce w grupie. Nikt nie ma żadnych wątpliwości, że Bayern wygra tę grupę, więc ciśnienie jest spore na obu drużynach by wygrać swoje pierwsze punkty. BATE jest zespołem, który muszą wyeliminować, ale przegrany tego meczu straci na to szansę.
I Lille z pewnością są w gorszej pozycji. Mają straszny sezon, być może najgorszy w ostatnim dziesięcioleciu. Oczywiście związane jest to ze sprzedażą najlepszych graczy, Hazard jest największą stratą, co widać na boisku. Lille nie potrafi strzelać goli, wygrali jeden z dziewięciu ostatnich meczów z FC Kopenhaga w kwalifikacjach Champions League. W lidze w złym stylu przegrali w Rennes (0:2). Wcześniej z takimi zespołami jak Troyes, Nicea czy Nancy, wszystkie średnie.
Po drugiej stronie Valencia, miewała lepsze początki sezonu, ale udało im się wyciągnąć remis z Realem i pechowo przegrać 1:2 w Bayernie. Valencia to silny zespół przed swoimi fanami i powinna taki mecz wygrać. W obu drużynach zabraknie kilku graczy, ale jakość i forma są po stronie gospodarzy.
Mój typ 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom