>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 2.10.2012 - wtorek

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Maxi Pereira - Benfica otrzyma kartkę 2.50 Tobet⛔
A czego tak ? bo jest to gracz impulsywny ,z gorącą głową ,urugwajski temperament ,kartki łapie bardzo często nie będę przytaczał statystyk bo każdy może sobie sprawdzić ale ostatnie 2 sezony to po 11 kartek ,w tym ma już 3 po 5 meczach .Wiadomo jak gra się przeciwko Barcelonie ,sędzią meczu będzie Cakir i można powiedzieć że Turek się nie patyczkuję a i nawet czasem pochopnie wyciągnie kartkę ostatnio mogliśmy go ujrzeć w akcji podczas spotkania Anglia-Ukraina na Euro2012 i pokazał że nie ma problemu w pokazywaniu kartek nawet i gwiazdorowi patrz Gerrard także jak Maxi da o sobie znać to i powinien kartkę wyłapać kurs niezły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ll9 149

ll9

Użytkownik
⚽ 2.10 20:45 - Valencia CF - Lille OSC - 1 - 1.64 ✅ Wynik: 2-0​


Buk: Betsafe

Opis:

... Valencia CF - Lille OSC ...

Wtorkowy wieczór na Estadio Mestalla i wielkie emocje związane z meczem Ligi Mistrzów. Drużyna Los Che, a więc popularnych nietoperzy podejmować będzie słabiutką w tym sezonie, na wszystkich frontach, francuską ekipę OSC Lille. Francuzi nawet w najmniejszym ułamku nie przypominają drużyny choćby z poprzedniego sezonu. Zarówno Hiszpanie jak i była już ekipa Ludovica Obraniaka przegrały swoje pierwsze mecze w fazie grupowej LM i o ile porażka Valencii z Bayernem Monachium na Allianz Arena nie była niespodzianką, o tyle porażka podopiecznych Rudy&#39;ego Garcii na własnym obiekcie z białoruskim BATE Borisov można uznać co najmniej za sensację pierwszej kolejki Champions League. Do tego dochodzą słabe występy w Ligue1 i francuscy kibice naprawdę nie mają ostatnio zbyt dużo powodów do radości. O punkty na Mestalla również będzie bardzo ciężko, tym bardziej, że Valencia po całkiem dobrym, choć przegranym meczu w Monachium dziś z pewnością będzie chciała sprawić by trzy punkty zostały w Hiszpanii. Trener Mauricio Pellegrino przy ustalaniu składu na dzisiejsze spotkanie nie będzie mógł brać pod uwagę kilku swoich ważnych zawodników, takich jak chociażby Ricardo Costa, Sergio Canales, David Albelda i Jeremy Mathieu. W ekipie Lille natomiast urazy wykluczyć mogą Salomona Kalou i Martina. Faworytem dzisiejszego pojedynku, również w moim odczuciu, są piłkarze gospodarzy. Kurs całkiem przyzwoity, zachęca do gry, więc nie pozostaje nic innego jak mocno trzymać kciuki.
Przewidywane składy:
Valencia: Guaita - Pereira, Rami, Ruiz, Cissokho - Feghouli, Costa, Gago, Viera - Jona, Soldado
Lille: Landreau - Beria, Basa, Chedjou, Digne - Pedretti, Mavuba, Gueye - Mendez, Payet - Roux

 
B 2K

borek149

Użytkownik
Widzę, że niemal wszyscy grają Juventus ... czuję, że może być mega płacz i lament po tym meczu...
Fakt włosi są faworytem tego spotkania, kadrowo prezentują się lepiej od Ukraińców itd. itd. nie będę powielał tego co przez 3 strony wszyscy piszą. Może i Juventus to spotkanie wygra ... ale granie już handicapów tutaj to dla mnie samobójstwo. Rozumiem, że marka, forma, siła piłkarska ... itd. w Turynie wygląda bardzo ale to bardzo okazale ... jednak niemal wszyscy nie doceniają tutaj potencjału Shakhtaru ! Poziom ligi ukraińskiej w przeciągu kilku lat diametralnie podwyższył i tutaj nawet nie ma dyskusji. A mimo to piłkarze z Doniecka nie mają w tej lidze żadnych rywali, nikt nie jest w stanie nawiązać wyrównanej walki z nimi.
Zaraz mi napiszecie, że jedyny silny klub to Dynamo Kijów ( w tym roku dwa spotkania 4:1 oraz 3:1 dla graczy z Doniecka), z czym absolutnie się nie zgodzę bo wystarczy spojrzeć na kolejny klub z Ukrainy - Metalist Charków, który w poprzednim sezonie doszedł do ćwierćfinału Ligi Europy. Także poziom ligi Ukraińskiej jest bardzo przyzwoity, mimo tego piłkarze trenera Mircea Lucescu miażdżą swoich rywali w każdym kolejnym spotkaniu. W tym sezonie 13 spotkań - wszystkie wygrane, stosunek bramkowy 42:6 !
w Lidze są niekopani od 26 gier ! oraz mają passę 19 meczów wygranych z rzędu !
Jasne o piłkarzach z Turynu również bym mógł wyliczyć podobny bilans, gdyż również i oni od zeszłego roku grają fantastyczny futbol, lecz głównie chodzi mi o podawanie argumentu przemawiającym za zwycięstwem Juventusu ... jaką to oni maja cudowną formę, są świetnie zgrani itd. trochę obiektywizmu i spojrzenia na obie ekipy, a nie zachwycanie się tylko nad gospodarzami dzisiejszego pojedynku.
Ja jeśli bym już miał grać to spotkanie, to tylko i wyłącznie over bramkowy brałbym pod uwagę.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Juventus-Shakhtar
Dziś zajmiemy się meczem drużyn które bardzo dobrze spisują sie w swoich ligach. Juventus w ostatnim spotkaniu wręcz ośmieszył AS Rome. W ostatnim meczu ligi mistrzów Stara dama zremisowała z Chelsea a Shakhtar wygrał z Nordsjaelland. Myśle jednak że Włosi mają lepszych zawodników. Obrona wygląda dość solidnie. Shakhtar również nie traci wiele bramek ale liga Ukraińska jest słabsza od Serie A. W Juventusie każda formacja wygląda bardzo dobrze i to oni są dla mnie faworytami.Z chelsea pokazali też że maja charakter. Spotkanie jest rozgrywane w Turynie co z pewnością pomoże gospodarzom.
Moje propozycje:
Juventus 1.65
Bts nie 1.95
 
Y 9

yancho

Użytkownik
BATE - Bayern 1/2 kurs 22,00 Unibet
Juventus Szachtar 2/1 kurs 25,00 Unibet
Witam,
Ostatnio dosc duzo szukalem meczów, które można grac HT/FT na 1/2 lub 2/1. Z dzisiejszej oferty na LM wpadly mi w oko te dwie potyczki. W pierwszej BATE podejmuje Batern. Bayern, ktory swietnie zaczal sezon, ale dostaje powoli jak na moje oko zadyszki... Ostatni mecz z wcale nierewelacyjnym Werderem, dlugo pozostawal nierozstrzygniety. BATE, juz nie jeden raz pokazalo, ze w kontrze czuje sie znakomicie. W dobrej formie jest Rodionow. Generalnie rzecz biorac gdzies mi taki scenariusz lezy w glowie, ze Bayern wpadnie na to zadupie do Borysowa, gdzie stadion wyglada jak wyglada... Odechciewa sie troszke grac takim gwiazdom. To pewne. Jeszcze jedna sprawa jest taka, ze BATE wygralo 1 mecz. Zagraja wiec bez zbednej presji mimo, ze Bayern oczywiscie jest bardzo popularny na Bialorusi.
Drugi mecz to jak dla mnie szlagier dzisiejszego dnia obok MC-BVB. Juventus jest w PRZESZTOSIE! Ostatnio zdemolowali Rome, ktora, fakt faktem nic nie prezentuje w tym sezonie. Ale 3 gole w 10 minut we Wloszech to raczej rzadka sprawa. Sa niesamowicie pewni siebie. I tutaj upatruje byc moze jakiejs niespodzianki. Szachtar rowniez podobnie jak BATE, mimo ze w lidze musi dominowac i kreowac atak pozycyjny w pucharach dobrze czuje sie grajac z kontry. Mysle ze moze byc mala niespodzianka do przerwy. Juve natomiast jest baardzo dobrze przygotowane kondycyjnie do tego sezonu. Mysle ze scenariusz 0:1 HT i 2:1 lub 3:1 jest relatywnie do kursu mozliwy.
Kupon na Unibecie z powyzszymi typami zagrany za 3,00 PLN
AKO 550
Ew. zwyciestwo w ulanskiej szarzy :p 1650
P.S. Wiem, ze mecze na HT/FT jest generalnie baaardzo ciezko trafic. Ale o dziwo w ten weekend na 3 takie kupony jak powyzszy (2 x ten typ) trafilem 2 zdarzenia na 6 niestety nie na tym samym zakladzie.
Pozdrawiam
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Benfica - Barcelona
brak gola do 15 minut @1.32 Fortuna
taki zakładzik dzisiaj posłałem. Barca ostatnio jakoś dziwnie rozkojarzona w początkowych fazach meczów, zazwyczaj gonią wynik, jednak tutaj wydaje mi się, że zagrają trochę uważniej w obronie niż miało to miejsce w meczach ligowych w końcu to LM i nie stracą szybko bramki, wątpię także, że strzelą szybko stąd ten typ. drugi prawdopodobny typ to BTS @1.65 Unibet bo jednak traci trochę ostatnio Barca, ale co najważniejsze więcej strzela więc także over 2.5 powinien być zwłaszcza patrząc na to, że obrona Benfici monolitem nie jest.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
BATE - Bayern 1/2 kurs 22,00 Unibet
Juventus Szachtar 2/1 kurs 25,00 Unibet
Ktoś wklejał na forum screen kuponu puszczonego w innej firmie, gdzie gość trafił na jednym kuponie kilka HT/FT, więc jak najbardziej takie typy można trafić.
Jako ciekawostkę dodam, że w Expekt jest promocja: zwrot do 200zł, jeśli w danym meczu Ligi Mistrzów padnie wynik 0-0, a my obstawiliśmy m.in HT/FT. W Turynie nawet 0-0 jest realne, bardziej niż na Białorusi.
Więcej informacji poniżej:

&lt;script src=&quot;http://ecess1.cdn.continent8.com/wlbetclic/bannerflow/ph_2033.js?btag=a_1409b_2268&quot; charset=&quot;utf-8&quot; type=&quot;text/javascript&quot;&gt;&lt;/script&gt;&lt;!-- End affiliate Code--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 135

mhm

Użytkownik
sluchajcie dalej &quot;eksperta&quot; bukmacherow ???? On na pewno chce zebyscie wygrali.
Oczywiscie wszyscy graja faworytow, nikt nie szuka niespodzianki. Valencia, Juventus i Galata nie wygraja na 1 kuponie, sadze ze Lille moze urwac pkt Valencii.
cytuj:
Dopiero po meczach jesteś taki pewny siebie...
przesledz moje posty gdzie PRZED MECZEM pisze swoje uwagi.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Człowieku, daj sobie spokój - zawsze jak mam styczność z twoimi wypocinkami to nie znajduję w nich nic innego jak pociski na typy innych użytkowników, bez żadnej konstruktywności, nie wspominając o jakichkolwiek typach. Dopiero po meczach jesteś taki pewny siebie...
Jasne, te typy które zapodał Expect &amp; Betclic to raczej w celach reklamowych - chociaż jak na 4 typy na jednym kuponie jest spora szansa na wejście. O Turków akurat bym się nie bał - dobra dyspozycja w lidze, mecz na swoim terenie ze swoimi fanatycznymi kibicami, a za rywala robi Braga, która co prawda w lidze coś tam gra, ale ogólnie nie robią na mnie lepszego wrażenia niż ich rywale. Sam widzę w tym typie chyba największe value z dzisiejszych spotkań, bo kurs rzędu 1,85 na gospodarzy jest jak najbardziej do wzięcia.
Meczu na Mestalla wcale bym nie ruszał - chimeryczna Valencia i Lille, które chyba w końcu kiedyś musi obudzić się z &quot;letargu&quot;. Dwa tygodnie temu Hiszpanie zostali przytłoczenie przez Bayern (po wyniku tego nie widać) - jasne, tym razem rywal z niższej półki, do tego mecz u siebie, ale typowania Valencii staram się unikać, w jakichkolwiek rozgrywkach.
W Turynie na pewno będzie ciekawie, obie ekipy dominują w swoich ligach - trudniej ma Juve grające we Włoszech oczywiście, ale postawa Szachtara również budzi podziw. Ja tam widzę tutaj otwarty mecz, z kilkoma golami - pewnie z obu stron.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
BATE - Bayern(-1,5 gola) 2 1.97
Druga kolejka fazy grupowej ligi mistrzów, zostanie dziś rozegrane osiem spotkań, z których najłatwiejsze do wytypowania wydają się te z grupy F, a zagrają w nich BATE z Bayernem i Valencia z Lille. To pierwsze spotkanie jest moim najważniejszym typem na dziś jednak najpierw kilka słów o tym drugim spotkaniu, otóż Lille prezentuje się bardzo słabo, w lidze ledwie siedem punktów w siedmiu meczach i do tego porażka 1:3 u siebie z BATE. Natomiast Valencia może i też rewelacyjnie sezonu nie zaczęła jednak u siebie są mocni, co zresztą pokazują już kolejny sezon, nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gospodarzy (1.57) być może nawet i dwubramkowe (2.55). Wracając już jednak do mojego głównego typu BATE w lidze mistrzów nie gra tak naprawdę u siebie a w Mińsku, oczywiście wielkie gratulacje za zdobycie trzech punktów w pierwszej kolejce, jednak nie na co przesadzać, to nie jest jakaś wielka, klasowa ekipa, udało im się wykorzystać słabość rywali. Prowadzą w lidze, jednak to nie jest żaden potentat, mają kilka punktów przewagi i zakończą zapewne z mistrzostwem tak jak w zeszłym sezonie z około pięcio punktową przewagą nad kolejnym zespołem. W meczu z Bayernem, wielkim potentatem europejskim nie mają najmniejszych szans, zespół ten jest w formie, wygrał wszystkie sześć spotkań ligowych, bilans bramkowy 19:2, wszystkie spotkania wygrane minimum dwiema bramkami, dziś zabraknie Robbena jednak ławka jest tak silna że wcale nie musi to być osłabienie. Bayern nie da sobie tak jak Lille wcisnąć głupich bramek, powinni kontrolować ten mecz od pierwszej do ostatniej minuty, będą grali piłką i powinni dzisiaj pokazać swoją wyższość tak jak we wszystkich dotychczasowych spotkaniach tego sezonu. Jeśli zaś chodzi o inne spotkania to pomimo wspaniałcyh statystyk Juventusu uważam, że to będzie dla nich bardzo ciężkie spotkanie, Szachtar jest w wielkiej formie, ogromne pieniądze od lat inwestowane w ten zespół i pokazują już od długiego czasu że grać potrafią, natomiast Barcelona powinna poradzić sobie z Benficą, a kurs 1.60 jest atrakcyjny, również Chelsea 1.49 powinna zdobyć trzy punkty, choć może to być tylko jednobramkowe zwycięstwo.
Valencia 1.57
Barcelona 1.60
Chelsea 1.49
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
20:45 | Nordsjaelland - Chelsea Londyn(-1goal) Chelsea @ 1,82 | pinnacle

O godzinie 20:45 na duńskiej Zelandii odbędzie się mecz drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tamtejszy Nordsjaelland podejmie Chelsea Londyn. Faworyta w tym meczu nie trzeba wskazywać, jest nim oczywiście ekipa gości, która bardzo dobrze radzi sobie ostatnimi czasy w Premier League. Zajmują pierwsze miejsce w tabeli bez porażki. W pierwszym meczu LM, Londyńczycy u siebie zremisowali z Juventusem, ale gra Chelsea mogła się podobać, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej mieli problemu z koncentracją i za bardzo się rozluźnili i Juventus wykorzystał to i doprowadził do remisu 2:2. Dziś na przeciwko &quot;The Blues&quot; staje wyraźnie słabsza ekipa z Danii. Nie ma co porównywać gospodarzy z utytułowaną Chelsea, gdyż różnica jest kolosalna, od gry, poprzez nazwiska po fundusze. &quot;Dzieki Tygrysy&quot; w tym sezonie zajmują 3. miejsce w Superlidze, tracąc już 6 punktów do lidera, ich forma nie zachwyca. W pierwszej kolejce Champions League dostali lekcję od Szachtara, przegrywając 0:2, a ekipa z Doniecka to nie to samo co Chelsea i sądzę, że kibice nie zobaczą pozytywnego rezultatu swoich pupili. Londyńczycy po wygranej w derbach Londynu nad Arsenalem na Emirates, zapewne są podbudowani i po podziale punktów z Juventusem muszą zdobyć pełną pulę punktów, by bez problemów awansować dalej. Sądzę, że Chelsea narzuci dziś wieczorem mocne tempo i pokaże gospodarzom na jakim są poziomie. Mój typ to wygrana Chelsea co najmniej dwoma bramkami, w przypadku wygranej jedną bramką, zwrot. Podsumuwując, ciężko wyobrazić sobie inny wynik niż wygrana Chelsea i sądzę, że na Farum Park zobaczymy kilka bramek, oczywiście dla Chelsea.
✅ ✅ ✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Benfica - Barcelona X - 4.05 Betsson
Podzielam zdanie innych, że Barca łatwego zadania dzisiaj nie będzie. Edyp napisał, że wyniki są lepsze niż gra i ma racje. Troszkę szczęścia im dopisuje, bo w defensywie tracą bramki, popełniają błędy, a w ofensywie to nadrabiają.
Iniesta nie gra od 1 minuty, ale za to gra Puyol. Dla mnie ryzykowne zagranie Tito.
Poniżej składy potwierdzone:
FC Barcelona: Valdés; Dani Alves, Puyol, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Fàbregas; Alexis, Messi i Pedro.
Ławka rezerwowych: Pinto, Villa, Iniesta, Adriano, Song, Tello i Sergi Roberto.
Odesłani na trybuny: Oier, Bartra i Montoya.
Benfica: Artur, Maxi Pereira, Garay, Jardel, Bruno César, Gaitán, Matic, Peréz, Lima, Salvio i Melgarejo.

Mocny skład na to spotkanie wystawił Vilanova. Pożyjemy, zobaczymy, ja stawiam remis.
Załóż konto w Betsson i odbierz pierwszy darmowy zakład oraz bonus 111pln.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom