>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (01.10.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
spdaniello 30

spdaniello

Użytkownik
Witam Panowie. A co sądzicie o żółtku dla Rzeźnika w meczu z Napoli? ;) kurs 2,7 wydaje się do pobrania. Dzięki za odpowiedź. Pozdro!
Moim zdaniem lekko na pewno do gry. Rzezniczak ostatnio w sredniej formie, dosc czesto fauluje a sedzia lubiacy wyciagac kartki wiec jak najbardziej do gry.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Bede kolejna osoba, ktora przestrzega grania na Napoli. W pierwszej chwili pomyslalem &#39;kurs bajka&#39;, a gdy zaczalem sie troche zaglebiac w ten mecz to zmienilem swoja pierwsza mysl o 180 stopni. Primo - Napoli w
pol-rezerwowym skladzie. Po drugie - ciezki terminarz Milan i Fiora. Po trzecie wystarczy spojrzec na mecze wyjazdowe Napoli w grupie w zeszlym sezonie i w obecnym sezonie ligowym i od razu widac, ze o wiele lepiej radza sobie oni u siebie. Jesli beda chcieli wyjsc z pierwszego miejsca to i tak wyjda, czy zremisuja czy przegraja z Legia, niewazne. Osobiscie jesli mialbym cokolwiek zagrac w tym meczu to BTS i nic innego. Legia w ofensywie jednak ma potencjal w postaci Nikolcia, Furmana, Prijovica czy Guilherme. Uwazam, ze trybuny poniosa ich na skrzydlach i przynajmniej ta jedna bramke gosciom wladuja. Dwa razy sie zastanowcie zanim pogracie cos w strone Napoli, bo ten kurs wcale nie musi byc taki ogromny jak sie na pierwszy rzut oka wydaje.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Monaco - Tottenham

Są już składy,Tottenham praktycznie w najmocniejszym możliwym składzie,z Kanem,Eriksenem i Lorisem na czele,czyli jak widać na poważnie podchodzą do tego meczu.Tottenham to drużyna która ma dziurawą obronę i rzadko kiedy udaje im się utrzymać czyste konto (choć w tym sezonie radzą sobie całkiem nieźle pod tym względem).Mają dobre stałe fragmenty gry,które wykonuje Eriksen,Kane w końcu się przełamał i strzelił gola w lidze,moim zdaniem dzisiaj pójdzie za ciosem i znowu strzeli.Monaco to ostatnio strasznie overowa drużyna i nie widzę powodu żeby dzisiaj miało paść mało bramek.

Moje propozycje

Over 2.5 @ 2.06 marathonbet⛔
Kane strzeli @ 3.26 marathonbet ⛔
over 1.5 HT @ 3.04 marathonbet ⛔
(tylko tutaj ostrożnie)





Do tego na sucho:

AZ-Bilbao over 2.5 @ 1.88 ✅
 
I 389

ise

Użytkownik
Wiecie jak buki wystawiają kursy ? Jest parę wiodących na świecie (Azjaci, pinek i parę innych), a reszta kopiuje i tyle. Akurat naszej Legii to oni tak dobrze nie znają jak Realu czy Barcelony i po prostu dają value. Pewnie, że jak Napoli się nie będzie chciało to nie wygra, tyle tylko, że takie podejście zdarza się rzadko. To nie jest mecz towarzyski tylko o punkty i po wygranej z Juventusem było by głupio mieć 0 lub 1 pkt w LE z Legią. Oczywiście też z wyjątkiem Hamsika to nie ma strasznych osłabień. Jeden Higuain może tą Legię rozklepać.

Najgorszy z możliwych arugmentów: głupio by im było, miec 0 lub 1 punkt w fazie grupowej LE..
LE to LE, europejskie tuzy Napoli, Liverpool, Borussia czy Marsylia, traktują drugorzędnie te rozgrywki, jeśli ja miałbym czegoś szukać, to NIESPODZIANEK.

Partizan +1 = 1,85 ✅✅
PAOK - Borussia 1DNB =4,50 ZWROT
AZ - Athletic 1DNB =2,5 ✅✅

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Qarabag vs. Anderlecht Bruksela o2, 1.71 Unibet 2/10 ⛔ 1:0
Kolejne value z o2. Buki wystawiły linię między 1.60, a 1.80. Kurs to ostra przesada. Gospodarze u siebie niebywale groźni, choć statystycznie pada mało goli. W tym sezonie jest jednak progres ofensywny. Zespół jest równy i jak zawsze waleczny. Rozbili Young Boys 3:0, a w Londynie przeciwko Kogutom nawet prowadzili przez moment. Widać, że LE to dla nich istotna odskocznia od ligi, w której ponownie prowadzą. Skład na dzisiejszy mecz najsilniejszy z Richardem i Armenterosem na czele. Powinni spokojnie powalczyć o co najmniej bramkę przeciwko przeżywającemu lekki kryzys Anderlechtowi. Fiołki w dość optymalnym składzie, choć mało skutecznym i to pewnie jest kolejny powód takiego kursu. Jednak tutaj jest również chęć walki o to trofeum. Z Monako zaprezentowali się nawet solidnie jak na tak słaby sezon. W lidze są co prawda na drugim miejscu, ale ich gra kompletnie nie porywa i tutaj szansa dla Azerów. Ponadto w podstawowym składzie nie ma utalentowanego Tielemansa. Jednak są Praet i Okaka, który jest najlepszym strzelcem i ci dwaj panowie mogą zmobilizować kolegów na ataku. Moim zdaniem dwa gole powinny spokojnie paść. Jeszcze raz podkreślam, że to value, ale ze względu na to że nie ufam Belgom to płaska stawka na ten mecz. Składy nawet silne (głównie u gospodarzy), value i przeciętna defensywa gości.
 
H 164

hector

Użytkownik
Najgorszy z możliwych arugmentów: głupio by im było, miec 0 lub 1 punkt w fazie grupowej LE..
LE to LE, europejskie tuzy Napoli, Liverpool, Borussia czy Marsylia, traktują drugorzędnie te rozgrywki, jeśli ja miałbym czegoś szukać, to NIESPODZIANEK.
Traktując te rozgrywki drugorzędnie wygrali w pierwszym meczu w LE 5:0.Boje się pomyśleć co by było gdyby zaczęli grać na 100%.
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Też przestrzegam przed graniem na Napoli, każdy ciśnie o Legii że ogórki itp że Napoli 5-0 z Lazio i Brugia ale z tamtego tygodnia 0-0 z Capri co napewno pozamiatało wiele kuponów... Hamsik i Insigne to spore osłabienie, nie mówie ze nie do zastapienia ale trzeba to brac pod uwagę, osobiście zagram tu X na singlu oraz na 1-1 ???? moze siadze ????

do tego zagralem dubla:

Sporting Braga- Groningen 1 1.5
Braga u siebie od zawsze dobrze gra,czy to liga czy w pucharach ciężko tam wywieźć punkty, pokonali w gościach Liberec, teraz przy zwycięstwie będą mieli klarowną sytuace w tabeli

Belenenses - Fiorentina 2 1.75
Po wtopie w pierwszym meczu dziś Fiorentina powinna ograć Belenenses, słaba obrona gospodarzy(ostatnio prowadzenie 2-0 z Arouca i dali sobie wklepać 2 gole) i dobry atak gości sprawia iż skłaniam sie ku gościom, do tego ostatnio poza meczem z Basel Fiorentina w gazie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
legia 122

legia

Użytkownik
Napoli -2 w Azji kurs ok 6.0
Legia totalnie bez formy, fatalna dynamika, brak zmiany tempa, poruszanie się jak muchy w smole ! Efekt druzgocąca przewaga Niecieczy czy Lubina w meczu na własnych śmieciach ! Brak wygranej z Koroną, Zagłębiem czy Niecieczą nie wziął się z powietrza ! Drużyna jest w bardzo głębokim kryzysie !
Zagłębie 18:6 w strzałach, Nieciecza 57% posiadania piłki w 1ej połowie !
Brak kreowania sytuacji i częste walenie głową w mur to obecny obraz Legii !
Dziś skład jaki zobaczymy też bardzo daleki od optymalnego !
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Legia dziś przegra, pytanie jest jedynie o rozmiar porażki !
Fatalny styl, brak formy, braki kadrowe, Legia notorycznie spóźniona o jedno tempo to wszystko musi mieć odzwierciedlenie w starciu z solidną ekipą !
 
legia 122

legia

Użytkownik
Legia: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Pazdan, Jodłowiec - Trickovski, Guilherme, Kucharczyk- Prijović.
eksperymentalnie, jak zwykle w przypadku Berga zapewne nawet w żadnym treningu nie grała tak zestawiona jedenastka...
chaos chaos i jeszcze raz chaos tak to widzę, dlatego grzechem jest nie zagranie czegoś w stronę Napoli
 
M 14

marcelinho18

Użytkownik
W tej chwili ciekawy bet na cornery w meczu Fiorentiny na live oczywiście. Kto pierwszy otrzyma 7 rzutów rożnych. Kurs to 2.37 a Fiora prowadzi w rożnych 4-1. Warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie chcę się znęcać już na Legią, ale jedna rzecz, a w zasadzie komentarz na canal+sport był naprawdę zabawny. Przy stanie 0:1 komentator takie oto snuje rozważania: Legia potrafi odrabiać takie straty np. z Termalicą... 5 sekundowe zawieszenie głosu i po chwili refleksja - (...) ale Napoli to jednak poziom wyżej niż Termalica - bezcenne ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie chcę się znęcać już na Legią, ale jedna rzecz, a w zasadzie komentarz na canal+sport był naprawdę zabawny. Przy stanie 0:1 komentator takie oto snuje rozważania: Legia potrafi odrabiać takie straty np. z Termalicą... 5 sekundowe zawieszenie głosu i po chwili refleksja - (...) ale Napoli to jednak poziom wyżej niż Termalica - bezcenne ????
Adamo ale co jest w tym zabawnego De Laurentis wpakowal miliony euro w Napoli a tam dalej żadnych sukcesów grają w Europie z takimi tuzami jak Legia ktora budżet ma kilka razy przynajmniej mniejszy jak nie kilkanaście.Napoli nadal nie gra w LM a w Serie A dalej się o mistrzostwo nie bija.To jest naprawde zabawne oni zarabiają w Europie podobne pieniadze do Legii w Serie A maja więcej ale co z tego?Pastwić to się można nad Napoli Legia to zespol z zasciankowego kraju.
Napoli tym lat się budowalo a nic nie ugrali i juz nie ugraja Hamsikowi skończy się kontrakt i odejdzie tyle lat takie nazwiska a oni z Legia walczą po kursie 2.00 hehe
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo ale co jest w tym zabawnego De Laurentis wpakowal miliony euro w Napoli a tam dalej żadnych sukcesów grają w Europie z takimi tuzami jak Legia ktora budżet ma kilka razy przynajmniej mniejszy jak nie kilkanaście.Napoli nadal nie gra w LM a w Serie A dalej się o mistrzostwo nie bija.To jest naprawde zabawne oni zarabiają w Europie podobne pieniadze do Legii w Serie A maja więcej ale co z tego?Pastwić to się można nad Napoli Legia to zespol z zasciankowego kraju.
Napoli tym lat się budowalo a nic nie ugrali i juz nie ugraja Hamsikowi skończy się kontrakt i odejdzie tyle lat takie nazwiska a oni z Legia walczą po kursie 2.00 hehe
Mam wrażenie, że za bardzo kierujesz się w bukmacherce emocjami. Nie lubisz Barcelony czy Napoli, ok, ale to nie ma kompletnie znaczenia u nas. Negowałeś i przestrzegałeś przed graniem na Napoli czy dość często na Barcelonę, natomiast nie wgłębiłeś się w przeciwników. Co ma za znaczenie, że w serie A czy w LM dołują ? Rozpatrywaliśmy mecz z Legią, a ty pisałeś o kreowaniu jakiś akcji itd. Wystarczyło wpuścić Higuaina żeby sam w pojedynkę rozklepał całą defensywę Legii. Wiadomo, że na poziomie TOP Napoli zupełnie inaczej będziemy rozpatrywali w sensie oceny kursowej i ryzyka. To wszystko co wyżej napisałeś bez wgłębiania się czy to prawda czy nie dotyczyło właśnie rozgrywek w LM czy serie A. A komentarz był o tyle zabawny, a raczej pocieszny, że komentator sam sobie zdał sprawę po chwili z różnicy klas między Termalicą, a Napoli.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mam wrażenie, że za bardzo kierujesz się w bukmacherce emocjami. Nie lubisz Barcelony czy Napoli, ok, ale to nie ma kompletnie znaczenia u nas. Negowałeś i przestrzegałeś przed graniem na Napoli czy dość często na Barcelonę, natomiast nie wgłębiłeś się w przeciwników. Co ma za znaczenie, że w serie A czy w LM dołują ? Rozpatrywaliśmy mecz z Legią, a ty pisałeś o kreowaniu jakiś akcji itd. Wystarczyło wpuścić Higuaina żeby sam w pojedynkę rozklepał całą defensywę Legii. Wiadomo, że na poziomie TOP Napoli zupełnie inaczej będziemy rozpatrywali w sensie oceny kursowej i ryzyka. To wszystko co wyżej napisałeś bez wgłębiania się czy to prawda czy nie dotyczyło właśnie rozgrywek w LM czy serie A. A komentarz był o tyle zabawny, a raczej pocieszny, że komentator sam sobie zdał sprawę po chwili z różnicy klas między Termalicą, a Napoli.
U Was Januszy? :p
Adamo policz ile ja juz zarobilem grając przeciwko Barcelonie dajmy przykład ostatni mecz z Leverkusen Ty oczywiście grales na faworyta takze tego.
Trafiles w końcu jakiś kupon i obrosles w piórka jakimiś tekstami typu:no i co po co bylo grać na Legie.
Kurczę ale musze to napisać do pewnego poziomu jeszcze troche Ci brakuje ten mecz o pietruszkę miedzy Legia i Napoli tego nie zmieni.Dobrze ze z polityka lepiej idzie bo byloby slabo :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
U Was Januszy? :p
Adamo policz ile ja juz zarobilem grając przeciwko Barcelonie dajmy przykład ostatni mecz z Leverkusen Ty oczywiście grales na faworyta takze tego.
Trafiles w końcu jakiś kupon i obrosles w piórka jakimiś tekstami typu:no i co po co bylo grać na Legie.
Kurczę ale musze to napisać do pewnego poziomu jeszcze troche Ci brakuje ten mecz o pietruszkę miedzy Legia i Napoli tego nie zmieni.Dobrze ze z polityka lepiej idzie bo byloby slabo :p
U nas - chodziło mi o polskie realia w starciu z Napoli. Jak wynika z twojego tematu nic nie zarobiłeś, a sporo wtopiłeś. Z Leverkusen ty zarobiłeś, ale i ja bo nie grałem handi. Tobie też do &quot;pewnego&quot; poziomu trochę brakuje - patrz niżej. Nie wiem czy to odrobiłeś czy nie, ale wejdź w mój temat i jestem na plusie, a zanim rozpocząłem temat też byłem na plusie. Nie pisałem tego wcześniej żeby cię urazić bo tylko dyskutujemy i co do Barcelony miałeś rację w meczu z Leverkusen. Chodziło mi tylko, że w ocenie zdarzenia za bardzo moim zdaniem pomijasz drugą stronę medalu czyli przeciwnika. Co z tego, że Napoli czy Barcelona mogą mieć gorszą formę, kontuzje czy pół rezerwowy skład jak nie bierzesz pod uwagę poziomu przeciwnika. Tylko o to mi chodziło żebyś wygrywał.
Tak było 09.09.2015
Stan konta ⛔ 5000 zł( za różowo to nie wygląda ale spokojnie to wyciągniemy)
Djoković-Federer
Over 42 zwrot
1.757
Pinnacle
2000 zł
A tak się skończyło 22.09.2105
:zoltakartka:
Bayern-Wolfsburg
Wolfsburg+2 handicap
1.840
Pinnacle
Stawka:10000 zł
Wilki ratujcie mój budżet :grin:
Temat można zamknąć napalam się na jakieś gówna...
Póki co wymiękam..
.
Bayern wygrał wtedy 5:1. Tak skończyło się granie PRZECIW faworytom.

...Więc może nie bądź zapatrzony wyłącznie w swoje racje, ale korzystaj ze wszystkich głosów w dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ladnie to wyciagnales Adamo szkoda ze gdyby nie polityka to mialbys wielki ⛔ Mi wystarczy ze si cofne do ostatniego meczu LM ja mam 3X ✅ a Ty? Chyba ⛔ co?
Wszystkiego do tematu nie wrzucalem ale dobrze teraz powrzucam tam 10000 zapalek żeby dobrze się palilo.

PS.graj dalej taśmy a faworytów z zawsze jedna wtopa ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ladnie to wyciagnales Adamo szkoda ze gdyby nie polityka to mialbys wielki ⛔ Mi wystarczy ze si cofne do ostatniego meczu LM ja mam 3X ✅ a Ty? Chyba ⛔ co?
Wszystkiego do tematu nie wrzucalem ale dobrze teraz powrzucam tam 10000 zapalek żeby dobrze się palilo.
PS.graj dalej taśmy a faworytów z zawsze jedna wtopa ????
Nie miałbym wielkiego minusa bo to co wtopiłem grałem małymi stawkami. Nie mam za dużo czasu na bukmacherkę więc i dużo pracy i czasu nie wkładam w to co gram za grosze. Natomiast to co lepiej i więcej analizuję gram mocniej. Tak było właśnie z Napoli gdzie poszła średnia stawka. Po za tym zobacz po jakich kursach grałem. A co do wrzucania wszystkiego to zawsze można tak powiedzieć. Ja wrzucam wszystko. Jak nie wrzucasz wszystkiego to bardzo nie uczciwe w stosunku do ludzi, którzy grali twoje bety. I w przeciwieństwie do ciebie przyjmuję głosy krytyczne i nie będę już nawet for fun bawić się w taśmy faworytów.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie miałbym wielkiego minusa bo to co wtopiłem grałem małymi stawkami. Nie mam za dużo czasu na bukmacherkę więc i dużo pracy i czasu nie wkładam w to co gram za grosze. Natomiast to co lepiej i więcej analizuję gram mocniej. Tak było właśnie z Napoli gdzie poszła średnia stawka. Po za tym zobacz po jakich kursach grałem. A co do wrzucania wszystkiego to zawsze można tak powiedzieć. Ja wrzucam wszystko. Jak nie wrzucasz wszystkiego to bardzo nie uczciwe w stosunku do ludzi, którzy grali twoje bety. I w przeciwieństwie do ciebie przyjmuję głosy krytyczne i nie będę już nawet for fun bawić się w taśmy faworytów.
Właśnie to bylo najlepsze ze to co wrzucalem do mojego tematu to nic nie wchodzilo a w tematach np.LM to siadalo.Datego teraz będę wszystko wrzucal w temat a Ty Adamo graj jak chcesz ważne żeby to było skuteczne tylko widzisz te taśmy na faworyta to jest tez niezbyt skuteczne.Graj dogi może to lepiej będzie szo?Wysokie kursy trzeba lapac.Idalnie bylo to widac wczoraj w LE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom