>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 04.10.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet



Co prawda jeszcze w ten weekend sporo się będzie działa na ligowych boiskach w całej Europie, ale już można powoli się szykować z analizami na czwartkową II już kolejkę fazy grupowej LE. Bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki PSV - Napoli, Liverpool - Udine, czy Newcastle - Bordeaux. Mecze co prawda dopiero w czwartek, ale już gorąco zapraszam i zachęcam do wspólnej analizy.​
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Club Brugge - Maritimo Funchal 2:0

Typ: 1
Kurs: 2.15


Na start polecam Club Brugge. Drużyna Maritimo Funchal to zdecydowanie najsłabsza ekipa w tej grupie. Mamy w niej solidnego średniaka z Anglii - Newcastle i nieźle prezentujące się Bordeaux z Francji. Gospodarz tego meczu Club Brugge zajmuje 1 miejsce w Jupiler Pro League. Dwa ostatnie mecze to wygrane kolejno 3:0 i 4:0 w lidze z Woluwe-Zaventem oraz Cercle Brugge. Wcześniej przed porażką w wyjazdowym meczu z Bordeaux pokonywali bardzo pewnie u siebie Standard Liège 4:2 i Debrecen VSC 4:1. Ci ostatni to rywale z eliminacji do Ligie Europejskiej. Jak widać Belgowie doskonale prezentują się na własnym boisku. To jest ich niesamowity atut. Maritimo po remisie 0:0 z Newcastle Utd, przegrali ostatni ligowy mecz z Estoril 3:1. Mecz z Newcastle i tak zakończył się szczęśliwym remisem. A biorąc pod uwagę to iż Anglicy pojechali do Portugalii w mocno okrojonym składzie, to duży wstyd dla Maritimo. Club Brugge jest podrażnione po porażce z Bordeaux w pierwszej kolejce i teraz jeśli nie zainkasują 3 punktów to ich stytuacja bardzo się pogorszy jeżeli chodzi o awans do kolejnej rundy. Wprawdzie to dopiero 2 kolejka, jednak trzeba wypracować sobie zapas od samego początku. Aż 77.78% wszystkich meczy w tym sezonie z udziałem Club Brugge kończy się rezultatem over 2,5 gola. W tym meczu także spodziewam się sporej ilości bramek. Zmotywowani Belgowie w czwartek zaatakują od początku spotkania i będą chcieli szybko zdobyć bramkę. A Maritimo, podobnie jak Academica w rozgrywkach grupowych Ligi Europejskiej nic nie zdziała. To jeszcze nie ten poziom. Maritimo w 80% to drużyna złożona z piłkarzy z Ameryki Południowej. Brazylijczycy Adilson, Danilo Dias czy Rafael Miranda trzymają jedynie poziom. Pozostali zdecydowanie poniżej oczekiwań. W Club Brugge mamy świetnie grającego w napadzie Kolumbijczyka Bacca, inne żądło - Maxime Lestienne, który popisał się niedawno hattric, Jespera Jørgensena błysz czącego w pomocy i jednego z najlepszych bramkarzy w Lidze Belgijskiej - Bojana Jorgačevića.

Panathinaikos - Tottenham Hotspur 1:1

Typ: Zakład bez remisu - 2
Kurs: 1.45


Po wygranej z Manchesterem United, menedżer Tottenhamu był wypytywany przez dziennikarzy czy uważa, że Tottenham stać na wygranie ligi. Andre Villas-Boas, odpowiedział, że celem na ten sezon jest zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów . W klubie panuje feta, leje się szampan, doskonałe nastroje przed kolejnym spotkaniem. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu w Premier League. Wcześniej Koguty pokonały QPR i Reading. Defoe Jermain, Bale Gareth, Gylfi Thor Sigurdsson, Clint Dempsey, Aaron Lennon, Moussa Dembélé - wszystkie perełki dostępne są na mecz z Panathinaikosem, co niezwykle cieszy trenera. Pierwszy mecz w grupie J z Lazio zakończył się bezbramkowym remisem dla graczy z Londynu. Mają jeden punkt na koncie i teraz czeka ich daleka wycieczka do Grecji, gdzie zagrają z Panathinaikosem, który ma bardzo duże problemy. Grecy nie wygrali od 6 kolejnych meczy. A na dzień dobry w rozgrywkach grupowych ulegli ekipie NK Maribor aż 3:0. Ligowa porażka z Panthrakikos, remisy z Asteras Tripolis, Atromitos FC, czy z PAS Giannina spowodowały, że gigant greckiej piłki zajmuje dopiero 12 pozycję w tabeli Super League 2012/2013 po 5 kolejkach. Po ostatnim gwizdku meczu z Asteras miejscowi kibice wygwizdali swoją drużynę... i jakby nieco odwrócili się od niej. Anglicy jadą po 3 punkty i według mnie na dzień dzisiejszy Panathinaikos nie ma atutów, aby ich powstrzymać. Panathinaikos jest w dużym dołku, jeśli Koguty tego nie wykorzystają, to będą mieli czego żałować.
Informacje z ostatniej chwili: Z obozu Panathinaikosu dochodzą fatalne wieści - W meczu z Tottenhamem zabraknie Nikosa Spyropoulosa, Jeana-Alaina Boumsonga, Stefanosa Kapino, Pape Habiba Sowa, Antonisa Petropoulosa i oczywiście Kostasa Katsouranisa, który nie zagra już w barwach PAO. Z urazami walczą José Manuel Velázquez i Diamantis Chouchoumis, ale powinni na mecz być gotowi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
4 96

46ckm

Użytkownik
Zgadzam się tu z przedmówcą w 100% w kwestii analizy spotkania które odbędzie się w czwartkowy wieczór w Atenach pomiędzy Panathinaikosem a Tottenhamem. Ekipa gospodarzy pogrążona w kryzysie natomiast Koguty podbudowane zwycięstwem na Old Trafford nad Czerwonymi Diabłami. Jak dla mnie to wygrana Tottenhamu jest najpewniejszym typem na 2 kolejke Ligi Europejskiej. Choć mecz dopiero w czwartek to proponuję pograć już teraz bo kurs leci zastraszająco w dół czemu się zresztą nie dziwię.
Panathinaikos - Tottenham @2,10 Unibet ⛔
 
W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Atletico Madryt - Victoria Pilzno 1:0 ⛔
Typ: Atletico -1 @1.60
Bet-at-home

Jutro w jednym ze spotkań w ramach 2 kolejki fazy grupowej rozgrywek Ligi Europejskie świetnie spisujące się w tym sezonie Atletico podejmie na własnym boisku czeską Victorie Pilzno. W Primera Division podopieczni Diego Simeone spisują się znakomicie, po 6 kolejkach mają na swoim koncie 16 punktów(5 zwycięstw i 1 remis), co daje im fotel v-ce lidera za Barceloną. Za pewne jutro wybiegną w podstawowym składzie gracze rezerwowi, ale nie inaczej również było w pierwsze kolejce tych rozgrywek, wtedy to Rojiblancos rozbili na wyjeździe izraelski Hapoel Tel-Awiw 3:0. Warto dodać do tego że drużyna z Madrytu notuje serie 14 zwycięstw z rzędu na europejskiej arenie. Rywale z Pilzna Ligę Europy również zaczęli efektownie pokonując u siebie portugalską Academicę Coimbra 3:1. Musieli oni jednak gonić wynik, gdyż do przerwy prowadzili goście z Półwyspu Iberyjskiego. Na krajowym podwórku Victoria nie schodzi oczywiscie poniżej pewnego poziomu i po 9 kolejkach zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 18 punktów. Jutro jednak naszych południowych sąsiadów czeka chyba najpoważniejsze wyzwanie jak dotychczas w tym sezonie. Myślę, że mimo tego iż na boisku wybiegnie drugi garnitur Atletico, to druzyna z Madrytu nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Victorii. Zawodnicy Diego Simeone będą chcieli jak najszybciej zapewnić sobie awans i skupić się na rozgrywkach ligowych by w przyszłym sezonie grać już w Lidze Mistrzów. Stawiam na 2:0/3:0 dla gospodarzy.
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Anzhi Makhachkala - Young Boys Bern @1 1,40 Gospodarze z Rosji notują ostatnio dobre wyniki. Dwa tygodnie temu remis 1-1 z Udinese, wcześniej 5-2 u siebie z Krasnodarem. Są liderem w swojej lidze. Jutro zagrają z zespołem ze Szwajcarii, który przegrał 5-3 z Liverpoolem. Co prawda wygrali ostatni mecz ligowy 6-2 ale z ostatnią drużyną w tabeli. W Rosji ciężko będzie im wygrać.
Atletico Madryt - Plzen @1 1,28 Atletico jest w świetnej formie, wygrali 7 ostatnich meczy. W pierwszej rundzie wygrali z izraelską drużyną 3-0. Czesi tez ostatnio wygrali mecz, ale ich przeciwnikiem była dość słaba drużyna z Portugalii, Academica.
Marsylia - Limassol @1 1,35
Ostatnio Marsylia zaczęła grać dobrze. Ostatnio, do czasu meczu z Valenciennes gdzie przegrali 4-1. W pierwszej rundzie Ligi Europejskiej zdobyli punkt w Turcji w meczu z Fenerbahce. Powinni wygrać z cypryjskim zespołem, który nie odznacza się niczym szczególnym. W lidze 2 wygrane, 2 przegrane. W pierwszej rundzie bezbramkowy remis z Gladbach, którego największym sukcesem w tym sezonie był remis z Bayernem.
Reszta meczy później.
Edit: Groven: Pisz bukmachera przy kursach!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Club Brugge – Maritimo Funchal

W drugiej kolejce Ligii Europejskiej Belgowie podejmują Portugalczyków. W poprzednim meczu Brugia uległa aż 0:4 drużynie Bordaeux i w tym meczu będą chcieli zmazać tą plamę. Belgowie po dziewięciu kolejkach w lidze zajmują pierwsze miejsce z bilansem 6-3-0, czyli nie zaznali jeszcze goryczy porażki. Świetnie spisują się przede wszystkim u siebie, gdzie odnieśli same zwycięstwa a średnia strzelonych bramek w okolicach 3,00 na mecz. Nieco gorzej jest na wyjazdach, no ale czy bilans wyjazdowy 2-3-0 można uznać za zły, raczej nie. Brugia w poprzednim sezonie rywalizowała w LE, w grupie zajęła pierwsze miejsce, a za przeciwników również miała Portugalczyków tym razem z Bragii. Belgowie mieli mocną i wyrównaną grupę, a mimo to wyszli z niej z pierwszego miejsca, przed Bragą, Birmingham City i Mariborem. Paradoksalnie łatwiej im było zdobywać punkty na wyjeździe niż u siebie. Wygrali m.in. ze wspomnianą wcześniej Bragą 2:1, a u siebie zremisowali 1:1, czyli na tle tak solidnego przeciwnika wypadli dobrze. Po wyjściu z grupy zakończyli swoją przygodę z LE dwiema porażkami z Hanoverem.
Maritimo pozostaje raczej w cieniu wielkich portugalskich drużyn jak Porto czy Benfica. W poprzednim sezonie zajęli piąte miejsce premiowane grą w LE. W obecnym sezonie spisują się raczej słabo. Po pięciu meczach ich bilans wynosi 1-2-2, gdzie dwa ostatnie mecze to porażki. W poprzedniej kolejce zremisowali z Newcastle, ale Sroki na to spotkanie wystawiły rezerwy i ten wynik jest raczej dobry dla Newcastle niż Maritimo.
Ja w tym meczu typuję zwycięstwo Brugii. Są oni drużyną bardziej doświadczoną w pucharach. Co roku biją się w lidze o najwyższe cele. Portugalczycy mogą tylko pomarzyć o wejściu do pierwszej czwórki ligi portugalskiej. Do tego Belgowie grają u siebie, co jak pokazują wyniki w lidze, jest ich sporym atutem. Do tego mają jako taki pogląd na grę portugalskich drużyn, bo w poprzednim sezonie mierzyli się z Bragą. Kurs niezwykle zachęcający do postawienia na Belgów. Jak dla mnie jest to najlepszy bet tej kolejki LE.

Club Brugge – Maritimo Funchal ✅✅✅
Typ: Club Brugge
Kurs: 1,95
Buk: Bwin


Newcastle – Bordeaux

Drugi mecz grupy D, także zapowiada się ciekawie. Newcastle w lidze spisuje się nie najgorzej. Bilans 2-3-1 nie porywa, a mogło być lepiej bo z takimi rywalami jak Reading (2:2), czy Aston Villa (1:1) trzeba po prostu wygrywać. Gra Srok jeszcze nie do końca wygląda tak jak chociażby w poprzednim sezonie. W tym meczu zapewne w drużynie Newcastle zobaczymy kilku rezerwowych. Drużyny angielskie, jak wiadomo, olewają LE, wolą skupić się na rodzimych rozgrywkach gdzie są większe pieniądze i większy prestiż (???). Alan Pardew traktuje LE jako trzecie z kolei rozgrywki, i jak ostatnio powiedział, w tym sezonie walczy z Newcastle o LM. Zapewne da odpocząć kilku gwiazdom, tym bardziej że trzy dni po spotkaniu pucharowym jest prestiżowy mecz z Manchesterem United. Newcastle będzie chciało wykorzystać ostatnią nie najlepszą grę United, w szczególności w defensywie i wygrać ten mecz. Dla przypomnienia w poprzednim sezonie było 3:0 dla Newcastle i teraz też będą chcieli pokonać Diabły.
Bordeaux w poprzedniej kolejce LE rozgromiło 4:0 Bruges. Do tego w lidze spisują się dobrze, no ale zawsze mogło być lepiej. Ich bilans to 3-4-0. W ostatniej kolejce pokonali niepokonany do tej pory Lyon i to na wyjeździe. Oni na pewno poważniej potraktują te rozgrywki. Jest to szansa na pokazanie się z dobrej strony, a dla Newcastle trochę przymus.

Newcastle – Bordeaux ⛔⛔⛔
Typ: 2DNB
Kurs: 2,10
Buk: Bwin


Helsingborgs IF - FC Twente

Szwedzi w poprzedniej kolejce ulegli Levante na wyjeździe 0:1. Nie ma się co oszukiwać, w tej grupie nie zawojują dużo i będą dostarczycielami punktów. W poprzednim sezonie zostali mistrzami kraju, ale w obecnych rozgrywkach nie jest tak dobrze. Z reguły skandynawskie drużyny mają słabszy sezon po bardzo dobrym wcześniejszym i tak jest w przypadku drużyny Helsingborgs. Po 25. kolejkach zajmują szóste miejsce. Dobrze spisują się przede wszystkim u siebie, gdzie doznali do tej pory tylko jednej porażki. Może i w lidze radzą sobie poprawnie, ale rozgrywki europejskie to inna bajka. Szwedzi wyeliminowali nasz Śląsk Wrocław, ale o postawie Polaków już nie ma co wspominać. Następnie dwa razy przegrali z Celticiem i ostatnio z Levante.
Do Szwecji przyjeżdża drużyna Twente, która po siedmiu kolejkach z bilansem 6-0-1 jest liderem. Porażki doznali dopiero w ostatniej kolejce z meczu z Ajaxem na wyjeździe. Twente dobrze zaprezentowało się w poprzedniej edycji LE. W grupie zajęli pierwsze miejsce przed Wisłą Kraków, Fulham i Odense. Jednej jedynej porażki doznali właśnie z Wiślakami, w ostatniej kolejce, gdy byli już pewni awansu. Zatrzymało ich dopiero Schalke, mimo iż pierwszy mecz u siebie wygrali 1:0. A obecne rozgrywki? W pierwszej kolejce remis 2:2 z Hanoverem, co złym wynikiem nie jest. Kurs na Twente kusi bardzo – 2,00 na dużego faworyta. Ja pogram DNB, bo to w końcu rozgrywki europejskie i mecz wyjazdowy.

Helsingborgs IF - FC Twente zwrot
Typ: 2DNB
Kurs: 1,45
Buk: Bwin


FC Liverpool – Udinese

Spragniony zwycięstw Liverpool powraca na dobre tory. Ostatnio w lidze pokonali Norwich 5:2, w Capital One Cap wygrali w West Bromwich, w kontrowersyjnych okolicznościach ulegli United i wreszcie w pierwszej kolejce LE na wyjeździe młodzież wygrała z Young Boys 5:3. Na pewno gra jak i atmosfera w drużynie poprawiła się znacząco. Wydaje mi się, że Liverpool bardziej poważnie potraktuje te rozgrywki niż chociażby inny angielski klub Newcastle. Sądzę, że zobaczymy w meczu kilku rezerwowych, ale Rodgers nie będzie przesadzał z tym rezerwowym składem i wystawi też swoje gwiazdy. Kibice na pewno będą chcieli zobaczyć zwycięstwo swojej drużyny.
Udinese to uznana włoska marka. W poprzednim sezonie trzecie miejsce, dobre występy w LE. W grupie bilans 2-3-1 i drugie miejsce. W obecnych rozgrywkach ligowych nie porywają wynikami. Bilans to 1-3-2. Ostatnie dwa mecze to bezbramkowe remisy. Cenne na pewno zwycięstwo z Milanem, ale Milan w żaden sposób nie przypomina już tej drużyny sprzed lat. W poprzedniej kolejce LE remis z Anzi u siebie 1:1.
Liverpool bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach europejskich, w szczególności na Anfield, które jest taką twierdzą. The Reds dobrze spisują się za włoskimi zespołami u siebie – 6 wygranych i 3 przegrane. Od 13 spotkań w Europie pozostają niepokonani na Anfield – ostatnio przegrali z Fiorentiną w 2009 r., a na ostatnie 20 spotkań przegrali tylko raz, w 2011 r. z Bragą. Może statystyki nie grają, ale pokazują, że LFC jest mocne w Europie, szczególnie u siebie. Ja na ten mecz pogram zakład X (Home No Bet), czyli remis, a w przypadku wygranej Liverpoolu zwrot. W meczu tym widzę remis. Udinese też na pewno przyjedzie tu z zamiarem dowiezienia remisu do końca spotkania. W weekend czeka ich ważny mecz z Napoli.

FC Liverpool – Udinese ⛔⛔⛔
Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 1,57
Buk: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Bordeaux +0.5 @1.80 bet365 ⛔
bądź po prostu X2. Sroki mają głęboko tą ligę Europy. Pokazali to już grając na wyjeździe z Portugalczykami kompletnymi rezerwami (wtedy w lidze czekał na nich mecz z Norwich na St James). Teraz? Przyjeżdża Man United i tutaj podstawowych piłkarzy nie powinno być (a jeśli będą, to błąd Pardewa).
Coach Newcastle mówi jasno - cel: 4 miejsce w lidze. LM priorytetem klubu na ten sezon. Nic innego.
Bordo może też ma aktualnie tak zgraną ekipę (kilka zawodników ponad średnią) ze mogło by też to olać. Jednak w to wątpię - zresztą pokazali zaangażowanie w meczu z Crveną i popieram bułkę ????
 
S 5

stanleybet.be

Użytkownik
Według mnie największym betem dnia jest wygrana Hanoveru, jak tylko zobaczyłem oferte od razu ten mecz rzucił mi się w oczy, spodziewałem się kursu w granicach 1,35 aa tu miła niespodzianka bo aż 1,70 ???? nie przeglądałem jeszcze składu ale jeżeli nie ma żądnych poważnych osłabień w drużynie gospodarzy to jestem prawie że przekonany wygranej H96, może nawet dwiema bramkami. Drugim betem wydaje mi się wygrana lidera Belgijskiej ekstraklasy FCB, również nie mam jeszcze informacji o składzie ale wydaje mi się że zmażą plamę po porażce 4:0 z Bordo, tym bardziej że przeciwnik nie jest wymagający. Pozdrawiam serdecznie ????
 
N 1

natenczas

Użytkownik
Hannover 96 - UD Levante 2:1 ⛔
Do przerwy/koniec meczu
Hannover/Hannover
Kurs: 2.37 Bet365

Typ jest można powiedziec pewny. Dlaczego? Otóż Hannover od poczatku sezonu radzi sobie całkiem nieźle w Bundeslidze. Po 6 kolejkach mają 3 zwycięstwa, remis i 2 porażki (na wyjazdach). Atualnie zajmuję 5 lokatę. Co ciekawe Hannover na własnym stadionie jest niepokonany od jesieni zeszlego roku!
Levante? Typowy hiszpański średniak. Aktualnie zajmują 13 miejsce w tabeli (2zwyciestwa, remis i 3 porażki. Traca sporo bramek a strzelają mało (w lidze 7:13) Również mecze wyjazdowe nie służą piłkarzom z Valencii.
Myślę że śmiało można zaryzykować stawiając nie tylko na zwycięstwo Hannoveru po ostatnim gwizdku ale również po pierwszej połowie zwłaszcza, ze kurs całkiem przyjemny (chociaż spada. wczoraj ok 19:00 było 3,44)
Spotkanie: Helsingborg - Twente 2:2 ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.00 Bet365

Helsingborg nie spisuje się dobrze nawet w słabej lidze szwedzkiej. Mimo dość późnego przebudzenia zajmuje bowiem 6 lokatę. Ostatnie mecze pokazują że ekipie Helsingborgu zależy by marnie nie skończyć ligi i wydaje mi się ze nie będą się raczej skupiać na LE. Twente natomiast dziś jest pierwszym zespołem w Eredivisie z dobrym bilansem bramek. Również na wyjazdach Twente spisuje się calkiem nieźle (ostatnie 6 spotkań to 4 wygrane)
Twente jedzie do Helsingborgu po kolejne zwycięstwo które po remisie 2:2 na wyjeździe ze świetnym w tym sezonie Hannoverem może zapewnić drużynie awans z grupy L a tym samym pokazanie światu że Eredivisie to nie tylko Ajax, PSV i Feyenoord. Jeżeli Twente zagra tak jak z Hannoverem spotkanie to powinni wygrać bez żadnych problemów.
Myślę, że tu też warto zaryzykować, a kurs to calkiem smakowity kąsek ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Spotkanie: Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Olympique Lyon 3:4 ✅
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet-at-home

W 2 kolejce Ligi Europy w grupie I dojdzie do spotkanie mistrza Izraela Hapoelu Ironi Kiryat Shmona i francuskiego Olymique Lyon. Każdy inny wynik niż zwycięstwo przyjeznych będzie można nazwać niespodzianką. Co wskazuje na zwycięstwo gości? Lyon przede wszystkim będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w lidze z Bordeaux (0:2 na własnym boisku). Hapoel też się nie popisał, gdyż w ostatni weekend jedynie zremisował na wyjeździe z Hapoelem Hajfa 1:1.
Co prawda Lyon na wyjazdach w tym sezonie nie błyszczy ale też i nie zawodzi (jedno zwycięstwo i 2 remisy). Trzeba też uwzględnić to że Hapoel u siebie nie wygrał od 3 ostatnich spotkań (2 remisy i porażka), poza tym ten zespół nie prezentuje się już tak dobrze jak w poprzednim sezonie, kiedy był rewelacją Izraelskich rozgrywek - powrócili do ich normalnego - czyli mocno średniego - poziomu. Ponadto liczę na doświadczenie graczy Lyonu, którzy pod tym względem zdecydowanie przebijają zespół z Izraela.
W pierwszej kolejce zespoły zaliczył następujące wyniki: At. Bilbao-Kiryat Shmona 1:1, Ol. Lyon-Sparta Praga 2:1. Oba zespoły zaprezentowały się dobrze (remis Izraelczyków na trudnym terenie w Bilbao to spore osiągnięcie) i dlatego też zapowiada się ciekawe widowisko.
Czy moje prognozy (oraz typy bukmacherów) na ten mecz się sprawdzą?przekonamy się już niebawem.
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Ktoś jakieś informacje o Napoli ma ? Kontuzje itd bo nie powiem kurs powyżej 3 kusi oj i to bardzo
Forma
Napoli od początku sezonu ani razu nie przegrało. Jak dotąd Azzurri godnie walczą z Juventusem o Scudetto, ponieważ nie różni ich ani jeden punkt (tracą tylko w bilansie bramkowym). Błękitni tylko raz zremisowali z Catanią 0:0, reszte spotkań wygrali. Natomiast PSV jest trzecie w tabeli Eredivisie, ponieważ na 7 meczó 2 przegrało (z Waalwijk i Utrecht).
Nie zagrają
W skłądzie Napoli nie pojawi się Miguel Britos, któy pauzuje z powodu kontuzji. Z kolei w PSV nie wystąpią Zanka, Erik Pieters oraz Jetro Willems, wszyscy przez urazy.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Liga Europy
Molde - Stuttgart 2:0 ⛔
Over 3.5 gola
2.90
Sportingbet

W drugiej kolejce ligi europejskiej w grupie E zmierzy się ze sobą norweskie Molde z ekipą z południa Niemic czyli Stuttgartem. Gospodarze swój pierwszy mecz wygrali (2:1), goście natomiast podzielili się punktami (2:2). Dzisiaj stawiam na wynik overowy. Mój typ to powyżej 3.5 gola.
Goście od początku sezonu (wliczając lipcowe mecze towarzyskie) rozegrali 17 spotkań i zaliczyli w nich aż 10 razy over 3.5 gola. Ostatni raz wynik overowy zanotowali właśnie w lidze remisując z Werderem 2:2. Stuttgarm jest moim zdaniem drużyną nie obliczalną. Potrafia przegrać u siebie 0:3 by za kilka dni wygrać na wyjeździe 2:0 jak to miało miejsce w ostatnich dwóch kolejkach Bundesligi.
Molde z kolei jest liderem w swojej lidze. Ostatni mecz w niedziele wygrali 4:3. Są specyficzną drużyną bo gdy grają na swoim terenie niezwykle trudno ich pokonać. W lidze mogą pochwalic się bilansem 11:zero:1. Tylko jeden raz przegrali w tm sezonie na swoim bosiku. Co ciekawe w lidze zaliczyli 13 razy over 2.5 gola z czego aż 9 razy na swoim boisku. Strzelają u siebie dużo bramek i często mecze kończą się wysokimi wynikami jak chociażby ten z niedzieli kiedy to wygrali 4:3.
Moim zdaniem dzisiaj gospodarze pokonają Stuttgart. Zagrają ofenswynie i strzelą nie jedną bramkę graczom z Niemiec. Stawiam 3:1 dla gospodarzy.
Co do stawianego przez mnie typu over 3.5 gola w tym meczu to przytoczę jeszcze jeden fakt. Obie drużyny spotkały się ze sobą 2 lata temu w LE i mecze zakończyły się wynikami 2:2 i 3:2 (2 razy over 3.5 gola). Dzisiaj będzie również wysoki wynik.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Molde FK - VfB Stuttgart 2:0 ⛔
vs.
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt​

Ekipa prowadzona przez Bruno Labbadia w końcu przełamała się w ostatni weekend i wygrała swój pierwszy mecz ligowy. Wynik tym bardziej ważny, że udało się wygrać na wyjeździe i to z zespołem Nurnberg z którym w ostatnim czasie VfB nie grało się najlepiej. Dziś ekipa ze Stuttgartu ma okazję potwierdzić to, że słabszy okres jest już za nimi i pokonać lidera norweskiej Tippeligaen Molde FK. Lidera, który jednak ostatnio wydaje się być w małym dołku, sam wynik 4-3 z Stabaek w ostatniej kolejce na Aker-Stadion to pokazuje, bo rywal to obecnie najsłabsza drużyna w rozgrywkach Tippeligaen. Wcześniej był bezbramkowy remis z Odd Grenland czy dość przykra porażka z Brann 1-4 i wymęczone 1-0 z Haugesund. A dziś ekipie prowadzonej przez Ole Gunnara Solskjaera przyjdzie się zmierzyć z drużyną zdecydowanie mocniejszą niż zespoły na co dzień grające w rozgrywkach ligowych.
Mój typ więc to zwycięstwo VfB. Goście już raz, bo w sezonie 2010/11 mieli okazję grać z Molde w eliminacjach do Ligi Europejskiej, wtedy na Aker-Stadion wygrali 3-2, natomiast u siebie zremisowali 2-2 (choć prowadzili 2-0). To dzisiejsze spotkanie jest zapowiadane jako rewanż za tamte wydarzenia, choć według mnie Molde nie ma zbyt wielu atutów, które mógłby przeciwstawić drużynie z Bundesligi. Stuttgart co prawda dzisiaj zagra bez kontuzjowanych Tima Hooglanda, Shinji Okazaki, Tunaya Toruna i Daniela Didavi, wydawało się również, że mogą być problemy z wystawieniem Serdara Tascia, kapitana VfB, który w ostatnim meczu ligowym doznał urazu, jednak jest on przewidziany do gry w tym meczu. Podobnie zresztą jak Zdravko Kuzmanovic, który wraca do drużyny po karze za czerwoną kartkę.
Patrząc więc na skład VfB (który jest prezentowany na stronie Kickera) widać, że Labbadia poważnie podchodzi do tego spotkania: Ulreich - G. Sakai, Tasci, Niedermeier, Boka - Kuzmanovic - Gentner, Holzhauser - Harnik, Hajnal - Ibisevic. I jak sam podkreślał do Norwegii jego drużyna jedzie by pokazać się z jak najlepszej strony i najlepiej zdobyć komplet punktów. Molde natomiast zapewne zagra w następującym zestawieniu: Bugge Pettersen - Linnes, Vatshaugh, Forren, Rindaröy - Eikrem, Berg Hestad - Angan, Moström, Berget - Diouf. W kadrze zespołu z Norwegii na pewno nie zobaczymy kontuzjowanego Evena Hovlanda.
Borussia M&#39;gladbach - Fenerbahce Istanbul 2:4 ⛔
vs.
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betclic
Obie drużyny nie mają ostatnio najlepszego okresu, Borussia M&#39;gladbach nie potrafi wygrać spotkania od prawie 1,5 miesiąca, a w ostatnim meczu ligowym przeciwko swojej imienniczce z Dortmundu została upokorzona przegrywając 0-5. Nie najlepsze nastroje panują również w Fenerbahce, drużyna ta (podobnie jak M&#39;gladbach) nie zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów a ostatnio również nie potrafi wygrać spotkania, nawet prowadzą 2-0 z Marseille nie potrafili wygrać, w lidze również idzie im jak po grudzie, ostatnio remis z Trabzonspor i porażka z Kasimpasa.
Dlaczego więc typuję, że w tym spotkaniu nastąpi przełamanie akurat drużyny z Bundesligi, mimo, że w składzie tej drużyny zabraknie Alvaro Domingueza i Patricka Herrmanna? Po pierwsze M&#39;gladbach musi w końcu jakieś spotkanie wygrać, bo jest to zespół mający naprawdę spory potencjał a okres 1,5 miesiąca bez zwycięstwa jest w tym wypadku ciężki do zaakceptowania. Myślę więc, że ekipa Luciana Favre w końcu się przełamie i będzie to dzisiaj z Fenerbahce. Z Fenerbahce, które ma bardzo słabe statystyki jeśli chodzi o pojedynki z Niemieckimi drużynami, będzie to ich 10 spotkanie z ekipą Bundesligi i jak do tej pory udało im się raptem dwa razy zremisować a w pozostałych siedmiu przypadkach przegrywali mecze w Niemczech. Historia stoi więc po stronie Borussii i mam nadzieje że będą potrafili wykorzystać fakt, że Fenerbahce słabo radzi sobie na niemieckiej ziemi. Kolejną ważną sprawą jest fakt, że Fenerbahce już w niedzielę gra bardzo prestiżowe spotkanie w Superlidze przeciwko Besiktasowi Stambuł i myślę, że piłkarze gości będą mieli do w głowach przystępując do dzisiejszego spotkania. Mój typ więc to zwycięstwo gospodarzy.
Hannover 96 - Levante ( 0 - 1. ) 2:1 ⛔
vs.
Typ: 1 // handicap 3-drogowy w razie remisu zakład przegrany
Kurs: 2.75
Bukmacher: Betsson​

Juan Ignacio Martinez szkoleniowiec Levante postanowił spotkanie z Hannoverem 96 potraktować nieco ulgowo. W kadrze na to spotkanie nie znaleźli się podstawowi gracze tej drużyny w Primera División jak obrońca David Navarro (5 spotkań), defensywny pomocnik Papakouli Diop (6 spotkań), lewy pomocnik Juanlu (5 spotkań i gol) czy ofensywny pomocnik José Javier Barkero (6 spotkań i gol) oprócz nich kontuzjowany jest Miguel Pallardó a Obafemi Martins nie jest zgłoszony do rozgrywek Ligi Europejskiej.
Oprócz braku tych zawodników w kadrze nastąpią również inne zmiany w pierwszej jedenastce. Wg. strony Kicker w bramce ma stanąć Keylor Navas zastępując do tej pory podstawowego golkipera Munúa. Szansę gry powinni również dostać inni zawodnicy, którzy do tej pory grali mniej jak chociażby Dariusz Dudka. Nie wygląda więc to najlepiej jeśli chodzi o Levante, tym bardziej, że grają dziś z solidną i mocną drużyną Hannoveru 96 o czym sami mogliśmy się przekonać oglądając dwumecz Mistrza Polski Śląska Wrocław z Hannoverem w którym to Mistrz Polski stracił 10 goli. Mój typ więc na to spotkanie to zwycięstwo zespołu z Bundesligi przynajmniej dwiema bramkami.
Gram zwycięstwo Hannoveru z handicapem ponieważ patrząc na przypuszczalny skład jaki wystawi na ten mecz Mirko Sloma widać, że traktuje rozgrywki Ligi Europejskiej bardzo poważnie: Zieler - Cherundolo, Eggimann, Haggui, Rausch - Schmiedebach, da Silva Pinto - Stindl, Huszti - Schlaudraff, Sobiech. Dlatego uważam, że to spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem i to dość pewnym drużyny z AWD-Arena.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Spotkanie: PSV - Napoli 3:0 ⛔
Typ: over 3

Kurs: 2.31

Bukmacher: Pinnacle

Niektóre ekipy Włoskie nie traktują gry w LE aż tak poważnie stąd nie raz w wyjściowych składach widzimy zmienników. Podobne ma być dzisiaj kilku graczy Napoli z podstawowego składu ma najprawdopodobniej odpoczywać - to tym lepiej dla overa: http://www.sscnapoli.it/client/render.aspx?root=707&amp;amp;fwd=5117&amp;amp;content=0
Ekipa Holenderska zawsze słynęła z dużej ilości goli strzelonych i straconych. W lidze w 7 meczach strzeliła już 24 bramki przy 6 straconych. W pierwszym meczu LE na Ukrainie ulegli Dnipro 2:0 tak więc dzisiaj potrzebują punktów. Z pozoru będą mieli ułatwione zadanie bo kilku graczy z pierwszej jedenastki Napoli nie zagra, jednak łatwa przeprawa to nie będzie gdyż ekipa Włoska w kapitalnie dyspozycji w lidze drugie miejsce bez porażki, w pierwszym meczu LE wbili 4 gole Szwedzkiej ekipie AIK Sztokholm i nawet grając kilkoma zmiennikami w tym spotkaniu mogą powalczyć o zwycięstwo. Czuję że będzie to spotkanie w którym zobaczymy kilka bramek bo obie ekipy na pewno nie będą się bronić.

Spotkanie: Sparta Praga – Ath. Bilbao 3:1 ✅
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Typ: over 2.5

Kurs:1.95

Bukmacher: bwin

Podopieczni Marcelo Bielsy zawsze słynęli z ofensywnej gry w której to strzelali dużo bramek ale przy tym również tracili, czego przykładem może być pojedynek z Espanyolem w lidze zremisowany na wyjeździe 3:3 czy pojedynek w Eliminacjach Ligi Europejskiej z HJK również zakończony remisem 3:3 na wyjeździe. Szczególnie na wyjazdach pozwalają sobie na otwartą grę. Po sensacyjnym remisie w pierwszej kolejce u siebie z Shomona 1:1 (w tym spotkaniu szwankowała szczególnie skuteczność a defensywa to nie ich najmocniejszy punkty) . Tym razem jadą do Pragi na spotkanie ze Spartą która w pierwszym pojedynku uległa we Francji ekipie Lyon 2:1. Gracze Sparty złapali jakiś dołek formy, cztery ostatnie spotkania to cztery porażki, szczególnie kibiców mogło zaboleć ostatnie spotkanie przegrane derby ze Slavią. Tym pojedynkiem będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom ale czy stać ich na zwycięstwo w tym spotkaniu nie jestem do końca przekonany ale przynajmniej bramkę spokojnie powinni zdobyć w tym spotkaniu, a ofensywni goście z Loriente i Adurizem na czele powinni do over dorzucić swoje trafienia.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Videoton-Sporting: 3-0:grin:
1X @2,15 William Hill✅✅
Videoton DNB@3,75 William Hill✅✅


W pierwszej kolejce zagranie przeciwko Sportingowi wypaliło,więc dziś próbuję ponownie. Tym razem Portugalczycy wyjeżdżają na Węgry,gdzie spotkają między innymi swoich rodaków w składzie i na ławce trenerskiej vice-mistrza Węgier.Liczę tu na kolejne potknięcie graczy z Lizbony. Trener Sa Pinto nie potrafi wydobyć z tej ekipy na razie zbyt wiele,a potencjał piłkarski mają spory. Gra im się nie układa,w lidze udało im się w końcu wygrać 2-1 z Gil Vicente u siebie,ale dokonali tego w ostatnich 20 minutach, do przerwy było 0-1. W ostatniej kolejce zremisowali u siebie z Estoril 2-2,przegrywając 0-2 i wyrównując w końcówce,gdy grali z przewagą 1 zawodnika. W weekend czeka ich wyjazdowy mecz z Porto,dlatego dziś nie ujrzymy na pewno kilku graczy jak Diego Capel,Carillo i Elias.
O drużynie Videotonu nie wiem zbyt wiele(tzn nie oglądałem ich).Na polskiej stronie Sportingu czytamy o nich:
&quot;Smaczku całej rywalizacji nadaje fakt iż Videoton to bardzo portugalska drużna. Filarem obrony jest znakomicie znany kibicom Sportingu - Marco Caneira. Oprócz doświadczonego Caneiry w drużynie ze Stadionu Sostoi występują byli gracze Bragi - Felipe Oliveira oraz Kaka oraz wypożyczony z Alvlade młody Renato Neto. Trenerem jest natomiast inny Portugalczyk Paulo Sousa.&quot;

Myślę,że dziś może tu dojść do niespodzianki. Liczę głównie na to,że Sporting będzie już myślami przy meczu z Porto,a Węgrzy w pierwszym meczu fazy grupowej na własnym stadionie zagrają na maksimum swoich możlwiości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 5

stanleybet.be

Użytkownik
FC Brugge
Powołani :
Vladan Kujovic, Bojan Jorgacevic, Sven Dhoest, Tom Høgli, Michael Almebäck, Carl Hoefkens, Bart Buysse, Jordi Figueras, Jesper Jørgensen, Jonathan Blondel, Victor Vazquez, Thibaut Van Acker, Vadis Odjidja, Bjorn Vleminckx, Maxime Lestienne, Ivan Trickovski, Carlos Bacca, Birger Verstraete and Björn Engels
Kontuzje : Jim Larsen, Ryan Donk, Niki Zimling, Mohamed Tchité, Lior Refaelov, Thomas Meunier
 
V 2

verblade

Użytkownik
Drużyna FC Brugge w dzisiejszym meczu zagra bez:

Ryan Donk DF, 7 Ap/0 Gl, 600 Min
Jim Larsen DF, 3 Ap/0 Gl, 270 Min
Thomas Meunier MF, 6 Ap/4 Gl, 506 Min
Lior Refaelov MF, 5 Ap/5 Gl, 400 Min
Niki Zimling MF, 3 Ap/0 Gl, 226 Min
Mohamed Tchit FW, 7 Ap/2 Gl, 513 Min

to może bardzo mocno wpłynąć na dzisiejszego pewniaka jakim był Brugge
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Witam, nie będę rozpisywał się o konkretnych spotkaniach bo wielu z was dobrze je opisuje, chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, iż wile drużyn głownie angielskie i włoskie nie traktują poważnie tych rozgrywek co za tym idzie wiadomo - szanse na grę dostają zmiennicy. Nie ma co szukać zwycięstw np: Lazio czy Newcastle i lepiej grać na overy bramkowe, Maribor w formie przeciwko drugiemu garniturowi Newcastle, Bordo podobnie przeciwko Lazio. Jak bym miał szukać wygranych to najprędzej drużyny holenderskie oraz jak wcześniej opisywany H96. Dobrze wygląda over VfB z Modle,
To tyle w temacie.
GL !
 
S 150

spasny

Użytkownik
Wiadomo coś na temat braków kadrowych w Anzhi? Jeśli nie ma poważniejszych to chyba bardzo dobrym typem do dubelka będzie granie Rosjan @ 1.44 pinnacle (lub -1AH @ 1.72) szczególnie, że kurs idzie do góry. W ostatnim czasie Anzhi skromnie ogrywa prawie każdego i w tym momencie jest liderem w lidze rosyjskiej z bilansem 7-2-1. Ostatnie 10 spotkań Anzhi to 8 zwycięstw i dwa remisy. Biorąc pod uwagę fakt, iż Anzhi jest w &quot;grupie śmierci&quot; z Liverpoolem, Udinese i własnie Szwajcarami, w dzisiejszym spotkaniu 3pkt dla Rosjan to chyba priorytet po ostatnim pechowym remisie z Udinese we Włoszech. Szwajcarzy to chyba nie powinno być większe zagrożenie dla takich graczy jak Eto, Traore czy Boussoufa. Co prawda strzelili Liverpoolowi 3 bramki, ale Anglicy grali drugim składem... Co o tym myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom