>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 04.10.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Podsumowanie 2 kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej
Hannover 96 pokonał na własnym terenie hiszpański klub Levante 2:1 w meczu 2. kolejki grupy L piłkarskiej Ligi Europejskiej. Gospodarze przegrywali 0:1 i stracili jednego zawodnika, ale grając w osłabieniu strzelili dwa gole i wywalczyli komplet punktów. W innym ciekawym spotkaniu Przemysław Tytoń z ławki rezerwowych oglądał wygraną 3:0 swojego PSV Eindhoven nad Napoli. Z kolei Ludovic Obraniak zagrał 45 minut w przegranym przez Bordeaux 0:3 meczu z Newcastle. Wielkie dla usera levy42 który zaproponował typ na Videoton. Sporting Lizbona przegrał na węgrzech bez walki 3:0. Sporting początku obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Odpowiedź na to, na co stać podopiecznych podopiecznych Ricardo Sa Pinto poznamy niebawem na Estadio Dragao gdzie Lwy będą grać z mistrzem kraju - FC Porto. Fajny typ zaproponował moderator pirelli. W spotkaniu gdzie nie było zdecydowanego faworyta Fenerbachce pokonało aż 4:2 na wyjeździe borussie moenchengladbach. Wszystkie jego przewidywania się sprawdziły. Był BTS, a także goście zdobyli bramkę i to nie jednokrotnie. W drugim meczu grupowym Ligii Europejskiej, Lyon po ciężkim meczu wygrywa 3:4 z Kiryatem Shmona! Już w pierwszych minutach na prowadzenie wyszli zawodnicy z Izraela, w przeciągu 15 minut Lyon odpowiedział na to 3 bramkami. Wydawało się może być już tylko lepiej, ale po pięknym strzale Leviego i rzucie karnym, Izraelczycy zdołali zremisować. Do 91 minuty mecz był nierozstrzygnięty, lecz w 92 minucie bramkarza Hapoelu z główki pokonuje Fofana! MartinMix pewnie typując zwycięstwo Lyonu przeżył horror, ale ostatecznie typ trafiony i ulga na sercu.. Według mnie niespodzianką jest wysoka wygrana Sparty Praga nad Bilbao. Ubiegłoroczni finaliści, piłkarze Athletic Bilbao, po zaledwie remisie w meczu pierwszej kolejki z Hapoelem Kiryat Szmona, do Czech na mecz ze Spartą wybierali się po zwycięstwo i trzy punkty. Mecz jednak nie ułożył się po ich myśli - już w pierwszej połowie gospodarze dwukrotnie &quot;ukąsili&quot;, a bramki zdobyli Tomas Zapotocny i Bekim Balaj. W drugiej połowie to nadal Czesi dominowali, a ukoronowaniem tego był gol Josefa Husbauera z rzutu karnego. Baskowie zdołali odpowiedzieć jedynie trafieniem Oscara de Marcosa i Sparta wygrała 3:1. Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Panathinaikosu Ateny z Tottenhamem Hotspur. Anglicy objęli prowadzenie po bramce Michaela Dawsona, ale ambitni Grecy w drugiej połowie zdołali doprowadzić do remisu, a autorem trafienia na wagę jednego punktu był Toche. Dobrze, że zabezpieczyłem się remisem i otrzymałem zwrot kasy, 46&#39;CKM tego nie zrobił i niestety umoczył to samo omlygoryl88, natomiast sokker niepotrzebnie szukał typu z kartkami. Gospodarze grali ostrożnie, w konsekwencji tylko jedna żółta kartka. Blisko sprawienia niespodzianki byli też pogromcy Śląska Wrocław, piłkarze Helsingborgsa IF. Szwedzi prowadzili z Twente już 2:0 po dwóch bramkach Nikoli Djurdjicia, ale dzięki bramkom w ostatnim kwadransie gry Rasmusa Bengtssona i Douglasa Holendrzy doprowadzili do remisu. Tutaj wielu poległo.. natenczas, Baltazar_Gąbka, MeHow. Specjalista od Ligi Angielskiej Kylu88 próbował niespodzianki w meczu Anży Machaczkała - Young Boys. Nie było jej.. Zakończyło się pe wnym wynikiem 2:0 dla Rosjan, co trafnie przewidział Skeleton. Maritimo uległo zdodnie z moim planem ekipie Club Brugge. Verblade podał informację o osłabieniach gospodarzy w tym meczu. Przeszły mnie trochę ciarki, ale typu nie wycofałem. To było dobre posunięcie, kurs smakowity i do zera rozbite Maritimo. Choć gole padały późno bo dopiero w 2 połowie. Na koniec jeszcze dodam, że bardzo rozczarowała pewna niemiecka drużyna. Wiadomo o kogo chodzi. Mistrz Norwegii FK Molde pokonał na swoim stadionie VfB Stuttgart 2:0. Wydawało się, że po pierwszym ligowym zwycięstwie w tym sezonie piłkarze VfB przypomnieli sobie jak się powinno grać w piłkę, ale w Norwegii zabrakło im przede wszystkim skuteczności, gdyż z 17 oddanych strzałów tylko jeden był celny. Gole dla gospodarzy strzelali w drugiej połowie Jo Inge Berget i Daniel Chukwu Chima. krzosz1987 i malin157, spodziewali się wygranej VfB Stuttgart. No niestety. Niespodzianki się zdarzają, a Skandynawowie po raz kolejny udowodnili że na wyspach gra się trudno. krzosz1987 generalnie wszystko w tej kolejce pięknie opisał, lecz wyniki wszystkich 3 meczy jakie zaproponował były nietrafione, mam nadzieję że w 3 kolejce uda Ci się kolego.
Zachęcam teraz do opinii pomeczowych odnośnie tych meczy, a niebawem ruszamy z 3 kolejką :grin:

Komplet wyników 2 kolejki:

 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 1

amrason

Użytkownik
Dzięki Ci Atletico Madryt za dodatkową porcję nerwów, na 5 zakładów ten był ostatnim który miał wejść, postawiłem na ponad 0,5 bramki w meczu. Po &#39;86 minucie wyłączyłem kompa, a dzisiaj niespodzianka, sprawdzam stan konta i od razu rogal na twarzy. Bramka padła dopiero w doliczonym czasie, jak się nie mylę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom