>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 04.10.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
P 531

paolo_

Użytkownik
Wiadomo coś na temat braków kadrowych w Anzhi? Jeśli nie ma poważniejszych to chyba bardzo dobrym typem do dubelka będzie granie Rosjan @ 1.44 pinnacle (lub -1AH @ 1.72) szczególnie, że kurs idzie do góry. W ostatnim czasie Anzhi skromnie ogrywa prawie każdego i w tym momencie jest liderem w lidze rosyjskiej z bilansem 7-2-1. Ostatnie 10 spotkań Anzhi to 8 zwycięstw i dwa remisy. Biorąc pod uwagę fakt, iż Anzhi jest w &quot;grupie śmierci&quot; z Liverpoolem, Udinese i własnie Szwajcarami, w dzisiejszym spotkaniu 3pkt dla Rosjan to chyba priorytet po ostatnim pechowym remisie z Udinese we Włoszech. Szwajcarzy to chyba nie powinno być większe zagrożenie dla takich graczy jak Eto, Traore czy Boussoufa. Co prawda strzelili Liverpoolowi 3 bramki, ale Anglicy grali drugim składem... Co o tym myślicie?
Podobno Hidding ma troche zrobic rotacji w składzie
http://www.fc-anji.ru/news/en/fc_anj...trength_video/
dodatkowo mecz ma odbyć się na stadionie Lokomotivu dlatego kursy poszły w górę.
GL !
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Witam, nie będę rozpisywał się o konkretnych spotkaniach bo wielu z was dobrze je opisuje, chcę tylko zwrócić uwagę na fakt, iż wile drużyn głownie angielskie i włoskie nie traktują poważnie tych rozgrywek co za tym idzie wiadomo - szanse na grę dostają zmiennicy. Nie ma co szukać zwycięstw np: Lazio czy Newcastle i lepiej grać na overy bramkowe, Maribor w formie przeciwko drugiemu garniturowi Newcastle, Bordo podobnie przeciwko Lazio. Jak bym miał szukać wygranych to najprędzej drużyny holenderskie oraz jak wcześniej opisywany H96. Dobrze wygląda over VfB z Modle,
To tyle w temacie.
GL !
dokladnie, lepiej poczekac do tej 19 czy pozniej 21 i na livesports.pl mozna sprawdzic sklady, wtedy mozna wywnioskowac co oplaca sie typowac a co nie bo mozna sie niezle przejechac na znanych firmach.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Już Liverpool pokazał jak drugi garnitur potrafi grać. Więc proszę nie przesadzajcie z tym, że skład to jakiś główny wyznacznik typu.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Druga kolejka fazy grupowej ligi europejskiej, spośród 24 spotkań wybrałem pojedynek zespołów, które rozpoczęły swój udział w tej fazie rozgrywek słabo, lider norweskiej Tippeligaen zagra z piętnastym zespołem Bundesligi. Jestem zdania że kursy na Stuttgart są mocno zaniżone, nie są takim faworytem jak to nam wskazują, Ole Gunnar Solskjær wykonał kawał świetnej roboty, Molde w zeszłym sezonie po raz pierwszy zdobyło mistrzostwo kraju, teraz może nie są w najwyższej dyspozycji ale są liderem, a liga norweska nie jest przecież jakąś nie wiadomo jak słabą. Natomiast Stuttgart zeszły sezon zakończył na miejscu szóstym, na wyjazdach miał ujemny bilans, w tym sezonie również nie błyszczą, początek jest słaby, bardzo nierówny. Tak naprawdę ciężko wskazać faworyta w tym meczu, ja jednak na ten mecz patrzę z innej strony, otóż po statystykach można mieć duże nadzieje na sporą ilość bramek w tym meczu. Rozpocznę od tego że zespoły te stanęły na przeciw siebie dwa lata temu w tych rozgrywkach, i wtedy Molde u siebie przegrało 2:3 a na wyjeździe zremisowało 2:2. Analizując ten sezon wnioski są podobne, Molde u siebie wygrało 11 z 12 spotkań, strzelając 27 bramek a tracąc 14 co daje średnią 2,25 bramki strzelonej na mecz, przy 1,17 straconej, czyli w meczach Molde u siebie pada średnio ok. 3,5 bramki co jest bardzo wysoką średnią. Stuttgart jak na niemiecką ekipę przystało również wie jak tracić i zdobywać bramki ;) w tym sezonie na wyjazdach w lidze ma bilans 1-1-1 bramki 5:8, czyli strzelają 1,67 bramki na mecz a tracą 2,67 bramki, co prawda są to dopiero trzy kolejki ale potwierdzić to może poprzedni sezon gdy średnia bramek w meczach wyjazdowych Stuttgartu była na poziomie 3,5. Obie ekipy do ligi europejskiej podchodzą poważnie, dlatego też ze względu na słaby początek obu ekip w tych rozgrywkach czyli przegranej Molde 1:2 na wyjeździe z FC Kopenhagą i przede wszystkim zaledwie remisie 2:2 u siebie Stuttgartu z Steauą Bukareszt liczę że dziś każda z drużyn wyjdzie z nastawieniem zdobycia trzech punktów. To wszystko pokazuje że duża liczba bramek w tym meczu jest jak najbardziej realna, przegrany stawia się w bardzo ciężkiej sytuacji przed kolejnymi spotkaniami, jeśli padnie szybko bramka drużyna przegrywająca będzie musiała zaryzykować by wywalczyć jakieś punkty, co wiąże się z kontrami, otwartym meczem itd itp. Mam nadzieję że mój tok rozumowania jest dobry, początek spotkania 21:05.
Molde FK - Vfb Stuttgart 2:0 ⛔
BTS -&gt; 1.65 betsson
ponad 2,5 gola -&gt; 1.74 betfair
ponad 3,5 gola -&gt; 2.95 tobet
ponad 4,5 gola -&gt; 5.85 tobet

 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Spotkanie: Helsingborg - Twente 2:2 ⛔
Typ: Twente wygra do zera
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill


Dziś o 19:00 dojdzie do kolejnego meczu Ligi Europejskiej w grupie L. Szwedzki Helsinborg będzie przyjmował holenderskie Twente. Swój typ opieram głownie o to co wydarzyło się w kwalifikacjach do ligi mistrzów, a dokładnie w ostatniej kolejce kwalifikacji. Wtedy to Helsinborg zmierzył się ze szkockim Celticiem. Oba mecze Celtic wygrał 2:0. W żadnym z meczy Szwedzi nie byli w stanie strzelić bramki. Moim zdaniem drużyna holenderska wcale nie jest gorsza od szkockiej ekipy. Mecz powinien przebiegać pod dyktando Twente, nie przewiduje bramek dla gospodarzy. Prawdopodobny wynik meczu 0:1, 0:2 dla Twente.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Panathinaikos - Tottenham
Po niezbyt udanym początku sezonu Tottenham zaczyna łapać wiatr w żagle. Ostatni mecz wygrany na Old Traffor z pewnością odbudował morale Londyńczyków. Panathinaikos ostatnie mecze gra słabiutko. W lidze greckiej wygrali narazie tylko jedno spotkanie a rozgrywali już pięć. Szalejący w Grecji kryzys nie pozwolił Ateńczykom na praktycznie żadne ruchy transferowe. Wydali oni w tym okienku tylko 100tys(dla porównania w 2008 roku 23 mln). Anglicy za to mają bardzo ciekawy skład. Z pewnością stać ich na wygraną dzisiaj. Problemem może być ich motywacja. Po wygranej w Manchesterze graczom może już tak nie zależeć na grze z Grekami. Myśle jednak iż Andre Villas-Boas poradzi sobie z tym fantem.http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/villas-boas-liga-europy-jest-w-anglii-kara,1,5268156,wiadomosc.html
Moje propozycje na dziś:
Tottenham 1.75
Tottenham over 1.5
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dzisiaj krótko, bowiem ciężko z czasem. Na LE polecam grać na uznane marki z podpórką, mecze na wyjeździe czyli: Inter, Sporting, Lyon, Twente, Leverkusen oraz Stuttgart. Wszystko zagrane podwójna szansa. Wczoraj miałem z tego kurs 2.99 można spróbować za kilka złotych puścić taki kupon, bowiem &quot;na papierze&quot; powinno wejść raczej. Nawet jeśli Ci faworyci nie wygrają (co może się zdarzyć), to z pewnością nie powinni stracić wszystkich punktów dlatego uważam, że podwójna szansa to bezpieczne wyjście i warto to zagrać. Pozdrawiam ????
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Dzisiaj krótko, bowiem ciężko z czasem. Na LE polecam grać na uznane marki z podpórką, mecze na wyjeździe czyli: Inter, Sporting, Lyon, Twente, Leverkusen oraz Stuttgart. Wszystko zagrane podwójna szansa. Wczoraj miałem z tego kurs 2.99 można spróbować za kilka złotych puścić taki kupon, bowiem &quot;na papierze&quot; powinno wejść raczej. Nawet jeśli Ci faworyci nie wygrają (co może się zdarzyć), to z pewnością nie powinni stracić wszystkich punktów dlatego uważam, że podwójna szansa to bezpieczne wyjście i warto to zagrać. Pozdrawiam :smile:
O ile pamiętam nie gra się na papierze a na trawie.
Sporting i Inter na jednym kuponie to proszenie się o wtopę. Rezerwy, naważniejsza liga, najważniejsze mecze sezonu w weekend itp. (Inter gra z AC Milan, Sporting z FC Porto). Szukałbym value w przeciwną stronę.
Poza tym granie taśm x 6... lepiej wpłać na dożywianie dzieci w polskich szkołach. Zwrot taki sam, a cel szczytny.
 
H 902

hank

Użytkownik
Baku- Inter under 3 1,5
Spurs 0 1,325
1,98
Fajny dubelek moim zdaniem, osobiście to dziś pograłem.
Co do Interu, goście zagrają dziś z najsłabszym zespołem w grupie, Azerskim FK Neftchi. Po pierwszym meczu można wywnioskować że Inter gra w LE jakby grał &quot;za kare&quot;, świadczyć o tym może chociażby skład w jakim zagrali z Rubinem, i skład jaki ma wystąpić dziś. Inter gra dziś bez:
Javier Zanetti ( 5/0)
Wesley Sneijder ( 5/1)
Ricardo Alvarez ( 3/0)
Dejan Stankovic ( 0/0)
Antonio Cassano ( 6/4)
Diego Milito ( 6/3l)
Rodrigo Palacio ( 1/0)
bez tych zawodników Włosi tracą dużo na wartości, zresztą w tym sezonie i tak bardzo wątpliwej wartości. Trener &quot;piłuje&quot; cały czas 3-5-1-1 w którym Inter do tej pory się nie potrafi odnaleźć. Akcje są szarpane, bez pomysłu, dziś przełomu się nie spodziewam. O rywalu ciężko mi cokolwiek napisać, jednak kto kiedykolwiek widział jakiś zespół czy też reprezentacje z tamtego zakątku świata, wie że owe zespoły potrafią być bardzo &quot;upierdliwe&quot;. Dziś spodziewam jak najdłuższego przetrzymania stanu 0:0 przez gospodarzy, do tego dodając nieporadność Interu wychodzi mi under, bezpiecznie pogrywam ze zwrotem przy 3 bramkach.
Koniczynki są cieniem zespołu który grał regularnie w LM i walczył co roku o prymat z Olimpiakosem w kraju, ponieważ bardzo brutalnie odbił się na nich kryzys gospodarczy. Zespół jest regularnie rozsprzedawany, dziś skład ma wyglądać podobnie w zremisowanym spotkaniu z Trypolisem:
Karnezis, Pinto, Vitolo, Mavrias , Christodoulopoulos, Fornaroli Marinos Vyntra, Zecka, Triantafyllopoulos, Quinc
jedyna zmiana to Zeca za Spyropoulosa, skład to podstawowy zdecydowanie nie jest ponieważ kontuzję leczą tacy piłkarze jak: Katsouranis, Boumsong czy największa gwiazda Sebastian Leto.
Spurs natomiast zagrali fajny mecz z Lazio i przed kilkoma dniami z United. Są na fali wznoszącej, do tego trener AVB zapewnia na każdym kroku że bardzo poważnie traktują te rozgrywki, ja po pierwszym spotkaniu jestem mu w stanie uwierzyć. W składzie może będzie parę zmian, ale nie powinno to osłabić zespołu, można się spodziewać Llorisa ( bowiem nie pojechał w ogóle do Grecji Friedel) Adebyora oraz Toma Huddlestone&#39;a.
Z uwagi że to wyjazd, a teren w Grecji jest gorący (choć dziś &quot;powinno być spokojnie&quot;, ponieważ władzę klubu wydały wczoraj komunikat z prośbą do kibiców o zachowywanie się w sposób taki, by uniknąć jakichkolwiek kar) i ciężki pobieram opcje z zwrotem przy remisie.
Baku- Inter U3 + Spurs 0 = 1,98
Fajny kurs, a duża doza bezpieczeństwa.
Polecam
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Nie rozumiem czemu niektórzy tak faworyzują Hannover. To tylko średniak niemieckiej ekstraklasy i aż tam bym im nie ufał. Levante bez kilku graczy, ale to wcale nie musi być osłabienie. Poza tym to hiszpańska drużyna i kurs ponad 5 ja uważam za promocję i siadam za 100 zł
 
S 35

sokker

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europejska UEFA
Spotkanie: Panathinaikos Ateny - Tottenham Londyn
Typ: suma Panathinaikos kartki - powyżej 3 ⛔
Kurs: 4.20
Bukmacher: WilliamHill

Analiza:
ten mecz już przewałkowano na forum bardzo. wobec osłabień drużyny koniczynek i ich mizernej aktualnie formy podejrzewam, że to podopieczni AVB będą prowadzili grę. po sennym początku drużyna z londynu zaczyna grać na miarę oczekiwań i potencjału jakim dysponują. szczególnie robi wrażenie ostatnie zwycięstwo nad czerwonymi diabłami i to w jaskini lwa na old trafford. co niezależnie od formy podopiecznych sir alexa jest nie lada wyczynem. sfrustrowani swoimi boiskowymi poczynaniami gracze z aten już w wyjazdowym meczu z mariborem zarobili 5 kartek. dodatkowe argumenty przemawiające za tym typem to osoba skrupulatnego niemieckiego arbitra floriana mayera i trybuny. żywiołowe trybuny, które będą oczekiwały wreszcie dobrej gry. ta presja w połączeniu z bezradnością w zderzeniu z rozpędzającym się tottenhamem spowoduje, że niemiec nie raz będzie musiał moim zdaniem sięgać do kieszonki i gospodarze zostaną w tym meczu wykartkowani. co najmniej 4 kartki powinni obejrzeć spokojnie.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Anży Machaczkała - Young Boys 2:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.49
Bukmacher: Pinnacle

Anży pomału dobija się do europejskiej czołówki. Ostatnio objęli prowadzenie w rosyjskiej Premier Lidze, teraz z pewnością będą chcieli odnieść jak największy sukces w europejskich pucharach. Trafili do niezwykle silnej grupy z Liverpoolem i Udinese i aby awansować z tej grupy, nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów ze Szwajcarami. W odniesieniu zwycięstwa nie powinien im również przeszkodzić fakt, że - mimo iż występują na własnym obiekcie - spotkanie będą rozgrywać na stadionie w Moskwie. Moim zdaniem zespół z Rosji ma zdecydowanie lepszą drużynę, składającą się z lepszych zawodników i odniosą łatwe zwycięstwo. Przewiduję również over 3 (AH) w tym spotkaniu po kursie 2.15.

Anży Machaczkała - Young Boys over 3(AH) @ 2.15 Pinnacle 2:0 ⛔

Z innych spotkań typuję:
Helsingborg - Twente over 2.5 @ 1.71 Pinnacle 2:2 ✅
Atletico Madryt - Viktoria Pilzno over 2,[email protected] Pinnacle 1:0 ⛔
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Anzhi - Young Boys typ : 2 dnb @ 6.50 BetWay
wynik: 2:0 ⛔

Typ na ostatnia chwile. Obserwowalem sobie od ok.17 przyrost kursow na gospodarzy takze troche dziwne zwazajac na fakt, ze gospodarze sa faworytem. Moze ktos gra mocno na Young Boys ? Kursy na gospodarzy pod 1,51 takze dosyc podwyzszone. Probujemy.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Oba zespoły sezon zaczęły bardzo źle. Gospodarze w ostatnich 4 meczach ligowych stracili aż 11 goli. Zresztą mecz z Dortmundem widziałem na własne oczy i widać było jasno w jakiego formie jest ogólnie cała drużyna. Fenerbahce z kolei poczyniło przed sezonem spore zakupy (min. Raul Meireles z Chelsea za 10 mln E, Yobo z Evertonu za 2.5 mln E, Krasic z Juventusu za 7 mln E, a jeszcze wcześniej przecież doszli Topal z Valenci za 4.5 mln oraz Duyt z Liverpoolu za 1mln E). A przecież w składzie już byli bardzo kreatywni gracze tacy jak: Sow, Stoch czy Senturk. Turecka ekipa zaczyna się powoli zgrywać, ale wyników jak nie było tak nie ma. Myślę, że obie ekipy w obecnej formie są siebie warte, Borussia z taką grą w defensywnie nie wierze, że dzisiaj zachowa czyste konto, a w Fenerbache na prawdę ma kto postrzelać. Jednak słaba defensywa gospodarzy wcale nie odstawia ich od roli delikatnego faworyta tego meczu. Myślę, że tutaj obie ekipy będą w stanie strzelić sobie gola.

wynik: 2:4 ✅
BTS @1.75
Fenerbachce strzeli @1.48
Bet365
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Helsinborg – Twente 2:2 ⛔
Twente kurs 1,85 3/10 STS

Helsinborg powinien być zadowolony że do tej rundy dotarł. A dotarł tu miedzy innymi dzięki fatalnej postawie Śląska Wrocław. Twente o ile zagra tak ofensywnie jak w meczu z Ajaxem ( przegrali 0:1 ) to o wynik można być spokojnym. Często zdarza się w lidze że Twente gra właśnie lepiej na wyjeździe niż u siebie. Mają kim postraszyć w ataku i powinni coś wcisnać…

Hannover – Levante 2:1 ✅
Hannover kurs 1.60 2/10 STS


Hannover w tym sezonie to drużyna własnego boiska gdzie uzbierali już 7 pkt.
Ktoś powyżej napisał że Levante to typowy hiszpański średniak z czym w 100 % się zgadzam. Mam nadzieję że Niemcy na swoim boisku poradzą sobie z tą ekipą…
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;...
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Mecz: Borussia M&#39;gladbach - Fenerbahce Istanbul 2:4 ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,91
William Hill

Chodź z pozoru sytuacja Borussi M&#39;gladbach nie wygląda najlepiej (Brak wygranej od ponad miesiąca) to nie najlepsze nastroje panują również w Fenerbahce, która również nie potrafi się przełamać i wygrać jakiegoś spotkania. Ponadto przeciwko drużynie z gości jest fakt że bardzo słabo grają oni przeciw Niemieckim zespołom na wyjeździe co najwyżej z nimi remisując. W najbliższą niedziele czeka ich mecz z Besiktasem Stambuł i to może odwrócić ich uwagę od dzisiejszego spotkania. Podrażniona wysoką porażką ze swoją imienniczką z Dortmundu - Borussia z pewnością już przymiera głodem sukcesu który dziś łatwym łupem może nasycić. Obstawiam pewne zwycięstwo Borussi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Gladbach gra w LE podobnie jak Dortmund w ubiegłorocznej LM, w dodatku u nich ostatnio nie najlepsza forma w lidze. Na moje oko Fenerbahce faworytem, już pomijam aktualną dyspozycję, zresztą obie drużyny mają problem z formą, ale doświadczenie, przede wszystkim doświadczenie może zaprocentować. Jak uważacie, ale uważam że to spotkanie nie jest do typowania.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Wpadl mi w oko taki typ na dzisiejszy wieczor z LE:
Atletico Madryt - Victoria Plzen - goscie strzela: Tak @1.88 betclic
wynik: 1:0 ⛔

Uwazam, ze kurs warty ryzyka. Atletico to nie jest jakas potega, strzelaja duzo, ale czesto traca bramki ze slabiakami, a Victoria to calkiem niezly zespol i sa w stanie strzelic bramke w Madrycie. Dziwie sie, ze goscie z Czech sa skazywani na kleske. Owszem powinni to przegrac, ale kursy na Atletico sa mocno zanizone.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
O ile pamiętam nie gra się na papierze a na trawie.
Sporting i Inter na jednym kuponie to proszenie się o wtopę. Rezerwy, naważniejsza liga, najważniejsze mecze sezonu w weekend itp. (Inter gra z AC Milan, Sporting z FC Porto). Szukałbym value w przeciwną stronę.
Poza tym granie taśm x 6... lepiej wpłać na dożywianie dzieci w polskich szkołach. Zwrot taki sam, a cel szczytny.
Spodobał mi się ten post ???? Anyway, Inter wszedł, co do Sportingu miałeś słuszność ???? Ale jeśli chodzi o stawkę to postawiłem 3,5 zł więc aż tak bardzo się nie zrujnowałem. To miała być taka taśma bardzo swobodna, nie udało się - trudno. Niemniej, Twój post pozytywny i tak ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom