>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Bundesliga oraz niższe ligi - sezon 2011/2012 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 11 kolejka 14.10.2011
Hansa Rostock - Munich 1860
▶ over 3 @ 2.40 pinnacle 6/10 ⛔ 6j
TSV zaliczyło blamaż z Dreznem i będą chcieli szybko się podnieść po porażce. Hansa jeszcze bez zwycięstwa, jednak jak dla mnie to nie są tu faworytem, szanse oceniam 50-50, co postaram się wyjaśnić poniżej. Faworyzowanie gospodarzy bierze się prawdopodobnie stąd, że Hansa pozostaje ciągle bez zwycięstwa, a TSV ma kiepski bilans wyjazdowy. Przełamanie (Hansy) musi w końcu nastąpić, a kiepski mecz TSV (do tego u siebie) z Dreznem zdaje się sugerować, że są dzisiaj do ogrania przez graczy z Rostocku. Nie wygląda, jednak to tak kolorowo jakby wskazywały kursy. W grze Hansy jest jeden, ale za to poważny mankament, przez co mają wyniki takie jak wskazuje pozycja w tabeli - mają fatalną skuteczność; potrafią przycisnąć, jednak nie przekłada się to absolutnie na bramki. W ostatnim spotkaniu z Aue, obudzili się dopiero po stracie gola, jednak i tak nie potrafili wyrównać; z KSC cisnęli jednak zakończyło się zaledwie 1-1. Gracze z Rostocku notują sporo remisów bezbramkowych, jednak dzisiaj nie spodziewam się undera. Hansa jest w stanie wygrać ten mecz, jednak obawiam się o ich skuteczność, dlatego proponuje over. TSV pomimo bilansu wyjazdowego 1-0-4 nie jest zespołem, który nie potrafi grać na wyjazdach. Statystyka ta jest myląca, co widać jak bliżej się przyjrzymy ich meczom wyjazdowym. Z Brunszwikiem - wspominałem już kilka razy dziwny mecz, fatalne błędy w obronie; Fortuna - u siebie mało kto ma z nimi szanse, bardzo ciężko się u nich gra, tą przegraną można wkalkulować; St. Pauli - prowadzili już 0-2 na ciężkim terenie, po czym zryw Piratów, znowu po błędach w obronie; Greuther - wczesna czerwona kartka i można było zapomnieć o dobrym wyniku. W TSV nie zagrają Buck i Bulow, co jest sporym osłabieniem w obronie, dlatego właśnie zdecydowałem się na over niż TSV DNB. Gracze Hansy muszą być nieźle wkurzeni, bo są blisko swoich pierwszych trzech punktów, jednak nic z tego nie wychodzi poprzez brak wykończenia. Hansa liczy na trzy punkty, a żeby je zdobyć muszą atakować. Defensywa TSV, co pokazała już niejednokrotnie ma słabe punkty, dlatego jeśli Dynamo potrafiło zaaplikować im 4 bramki, do tego w Monachium, to Hanse również na to stać. Odpuszczam 1x2 bo to jednak loteria. TSV ma bez porównania lepszą ofensywę, jednak obawiam się o gre ich defensywy. Gracze z Rostocku nie będą w nieskończoność marnować sytuacji - zwłaszcza, ze już za nami 1/3 sezonu i w końcu trzeba zacząć wygrywać - a defensywa TSV do najmocniejszych nie należy i myślę, że czystego konta nie będą w stanie utrzymać. Z jednej strony determinacja Hansy, z drugiej duży ofensywny potencjał TSV - wszystko to skłania mnie ku overowi i to proponuje
FT: 2-0 (1-0)
 
kancia 36

kancia

Użytkownik
1. FC Union Berlin - Karlsruher SC 1 1.95
Buk : Bwin

W sobotę o godzinie 13:00 rozpocznie się mecz 2. Bundesligi, gdzie Union Berlin będzie podejmował drużynę Karlsruher SC. Zespół z Berlina aktualnie zajmuję 8 miejsce w tabeli, gdzie po słabszym początku sezonu powoli pnie się w górę tabeli. Gwiazdą zespołu jest Silvio, który jest &#39;&#39;strzelbą&#39;&#39; Berlińczyków. Drużyna Karlsruher to outsider rozgrywek. Zajmuję 15 miejsce, przy dwóch wygranych meczach, dwóch zremisowanych i aż 6 przegranych! Ostatnie dwa mecze w lidze, goście dzisiejszego meczu zremisowali, ale oglądając ich mecze można śmiało powiedzieć, że zdobyte punkty w tych meczach, były bardzo szczęśliwie. Natomiast Berlińczycy dwa ostatnie mecze u siebie pewnie wygrali. W ostatniej kolejce Union przegrał z wyżej notowanym zespołem z Frankfurtu. Zespół Eintrachtem jest faworytem ligi i na pewno po rocznym rozbracie z 1. Bundesligą będzie chciał do niej powrócić, dlatego porażkę Unionu należy traktować z przymrużeniem oka. Ich aspirację sięgają gry w środku tabeli, natomiast Karlsruher SC będzie chciało za wszelką cenę się utrzymać. Dlatego kurs 1.95 jest zachęcający i warto postawić na Union Berlin!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Bundesliga 12. kolejka 21-23.10.2011
2. Bundesliga 12. kolejka 21-23.10.2011​




Widzę, że godziny jeszcze się nie do końca zgadzają w ofercie, dziwne bo dziś już środa do pierwszego spotkania 12 kolejki już niedużo czasu pozostało. W każdym bądź razie trzymając się porządku kontynuuje wklejanie oferty do działu.

Zapraszam do dyskusji .
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Karlsruhe - Bochum (ilość goli)
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ekipa gospodarzy zajmuje w tabeli ligowej 16 miejsce, Bochum miejsce 13, zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.
Przeanalizowałem ostatnie 5 spotkań ligowych obu ekip. Karlsruhe zanotowało bilans bramkowy 5:11. Jak widać gra obronna pozostawia wiele do życzenia, co do strzelania to wychodzi średnia 0.83 gola na mecz. Bochum natomiast zanotowało bilans bramkowy 8:12. Tutaj średnia goli strzelonych wynosi 1.6 gola.
Jak widzimy obrony obu ekip nie należą do najlepszych więc i w tym fakcie upatruję szansę na over 2.5. Kolejnym aspektem przemawiającym za moim typem jest historia spotkań tych ekip;
* na ostatnich 9 meczy między Karlsruhe a Bochum aż 6 razy padało powyżej 2.5 gola, a tylko 3 razy padł under.
Myślę, że będzie to ciekawy mecz mimo iż grają ekipy z dolnej części tabeli to kibice oglądną kilka goli.
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, 2.Bundesliga , godz.18.00 21.10.2011
Spotkanie: Fortuna Düsseldorf - Hansa Rostock
Typ: Fortuna (-1) HE
Kurs: 2,25
Buk: bet365



Analiza:

Już dzisiaj rozpocznie się 12 kolejka na zapleczu Niemieckiej Bundesligi.Z dzisiejszej oferty wybrałem moim zdaniem najpewniejszy typ, które ma największe szanse na wejście.Jest to mecz pomiędzy Fortuną Dusseldorf i Hansą Rostock.Już od początku sezonu widać że gospodarze będą walczyć o awans w tym sezonie i póki co są na najlepszej drodze.Po 11 kolejkach plasują się na 3 miejscu z 25 punktami [7-4-0] ze stratą do lidera - St.Pauli tylko jednego punktu i mają tyle samo &quot;oczek&quot; co wicelider E.Frankfurt tylko nieco gorszy bilans bramkowy.A ten jest i tak całkiem niezły wynoszący 27:12.W tym sezonie jeszcze nie przegrali.Głównym atutem gospodarzy jest nie wątpliwie własne boisko, tutaj bardzo cieżko jest ich pokonać, pokazali to w poprzednim sezonie, pokazują i w tym.W 5 meczach 5 kompletów punktów mówi samo za siebie, do tego wyborna forma strzelecka bo aż 17 bramek strzelonych co daje średnio ponad 3 gole strzelone na mecz.W każdym z 5 meczu ligowych przed własną publicznością wygrywali różnicą 2 bramek.Atutem zespołu z Dusseldorfu jest również kolektyw.Nie ma piłkarza który w ataku wziąłby wszystko na swoje barki.Wszystko rozkłąda się ti bardzo równomiernie.Najlepszymi strzelcami zespołu są: Beister i Broker (po 5 goli), kolejni to Langeneke (4 gole) i Lambertz (3 gole).Tak więc widzimy jak ciekawie to się rozkłada w ofensywie i każdy z zawodników jest bardzo groźny.Rywalem Fortuny będzie tegoroczny beniaminek Hansa Rostock która po wojażach w 3 lidze zdołała awansować, a warto przypomnieć że jeszcze nie tak dawno bo w 2008 grała w Bundeslidze.Jednak patrząc na grę tego zespołu myślę że w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie.Po 11 meczach 9 punktów i dopiero 15 miejsce to nie jest dobry prognostyk.Tylko jedne zwycięstwo, 6 remisów i 4 porażki.Na wyjazdach radzą sobie słabo, tylko 2 punkty w 5 meczach.Jest to drużyna bardzo nieskuteczna, strzeliła najmniej bramek w lidze bo zaledwie 7.A żaden z piłkarzy nie zdołał wpisać się na listę strzelców chociażby dwa razy w ciągu tego sezonu.Tak więc widać jakie kłopoty Hansa ma w ofensywie.Najczęściej grają na remis, broniąc się.A to do dobrego nie prowadzi zwłaszcza że dzisiaj zagrają z bardzo skuteczną drużyną ido tego na wyjeździe.W ubiegłym roku obie ekipy spotkały się w Dusseldorfie w bezpośrednim meczu który zakończył się pewną wygraną gospodarzy 3:1.Stawiam dzisiaj na podobny wysoki wynik.W takich skrajnych formach obu drużyn nie pozostaje nic innego jak wysokie zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie nie przywykli przegrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dziś krótko:
Furth @ 2,42 pinnacle ✅
Cottbus słabe, ostatnio z FSV wygrali bo gospodarze nie mieli kim zaatakować, dziś niestety nie będzie tak kolorowo. Obrona Energie jest słaba a każdy kto choć raz widział Furth wie co potrafią zrobić z każdego ataku na pełnej szybkości. Do tego fatalne wieści, Fenin z okna wypadł jest duże prawdopodobieństwo że to była próba samobójcza. Goście dziś wiedzą ze musza wygrać by obronić fotel lidera.

Eintracht B. @ 1,65 pinnacle ⛔ masakra co zrobili,taka przewaga i 0 goli, do tego nie podyktowany karny przy 0:1
Eintracht po ciężkich meczach w końcu może zagrać z łatwiejszym rywalem do tego u siebie. Goście z Drezna grają solidnie ale nie mają czym zaskoczyć dobrej defensywy gospodarzy. Bez poważniejszych osłabień w obu teamach i wierze w wygraną Eintrachtu gdzie są drużyną o klasę lepszą w dodatku grając u siebie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
2. Bundesliga 13. kolejka 28-31.10.2011
2. Bundesliga 13. kolejka 28-31.10.2011



Już za chwilę rywalizacja w drugiej Bundesligę, kilka drużyn pokazało się z dobrej strony w DFB-Pokal. Na pewno spotkania w środku tygodnia w jakiś sposób wpłyną na dyspozycję drużyn dlatego należy uważać. Union - St. Pauli to chyba hit, znalazłem już coś ciekawego wiec nie jest zła kolejka.


Zapraszam do dyskusji.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 13 kolejka 29.10.2011
Paderborn - Aue
▶ DW 1st half: 0:0 @ 2.63 bet365 3/10 ✅ 4,89j
▶ Aue (+0.25) @ 2.15 bet365 4/10 ⛔ 4j
Nie spodziewam się porywającego meczu. Paderborn wysoko przegrał w DFB z Furth. To spotkanie pokazało, ze nie radzą sobie broniąc przeciwko zespołom grającym szybko i technicznie w ataku. Aue nie jest takim zespołem i ich długie piłki powinny być teoretycznie łatwe do obrony. Łatwe jeżeli defensywa nie zagra tak jak z Greutherem, a tego się dziś obawiam. Aue to prawdziwy koszmar P07, bilans 3-2-9 bramki: 7-18. Czyżby czas w końcu na przełamanie ?. Zastanawiałem się tu nad remisem do przerwy. Paderborn osłabione brakiem kapitana Krosche, do tego Aue jest dla nich niewygodnym przeciwnikiem co pokazuje H2H. Jeżeli Paderborn rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść to raczej w drugiej połowie. Aue na wyjazdach muruje się i liczy na stałe fragmenty. Mają wysokich obrońców Lachneba i Paulusa, do tego bardzo dobrego bramkarza Mannel&#39;a. Paderborn to nie jest zespół z silną ofensywą, dlatego przebicie się przez ich defensywę nie będzie łatwe. Ich siła to kolektyw, dlatego duża szansa, ze przez pierwsze 45 minut nie zobaczymy bramek. Myślę, że pierwsza połowa ograniczy się do uważnej gry i czekania na błąd rywala. Aue to nie Greuther, oni nie będą tyle atakować, ale zabezpieczą dostęp do bramki. Gospodarze trochę punktów nazbierali, dlatego nie muszą na siłę próbować wygrać. Chęć przełamania złej passy z Aue i rehabilitacja po Greutherze to argumenty przemawiające za tym, że nie odpuszczą tego meczu. Jednak czy to wystarczające, by zaufać graczom Paderborn? Aue nie będzie dla nich łatwym rywalem. Ich sposób gry na wyjazdach, sprawdził się w tamtym sezonie i są w stanie dzisiaj coś ugrać. Brak kapitana P07 i fatalna postawa obrony w meczu z Greutherem nie wróży najlepiej. Aue potrafi zaskoczyć, tak jak zrobili to z Pauli. Potrzebują punktów, bardziej niż Paderborn i dotychczas radzili sobie z Paderbornem
FT: 1-0 (0-0)
bilans: ✅ 0.89j
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja spróbuje zagrać Eintracht. Oglądałem Ingolstadt z Bayernem i przez pierwszą połowę walczyli, ale po starcie bramki wszytko się rozsypało. Ogólnie widać, że Ingolstadt ma tendencje do puszczania wielu bramek bo w tym sezonie ligowym stracili ich aż 32, zdecydowanie najwięcej w lidze i z tego co widzę w porywaniu do reszty ekip ta statystyka wygląda tragicznie. Eintracht to wręcz przeciwieństwo i widzę, że idą w podobnym stylu co Bayern w BL, fakt na razie druga lokata ale tylko dlatego, że Greuther utrzymuje podobny poziom.

FC Ingolstadt 04 - Eintracht Frankfurt Typ:2 Kurs:1,52 Tobet
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 13 kolejka 30.10.2011
Ingolstadt - Eintracht Frankfurt
▶ Frankfurt (-1.5) @ 2.42 pinnacle 7/10 ⛔ 7j
▶ Frankfurt (-2) @ 3.35 bet365 3/10 ⛔ 3j
Bochum zaaplikowało aż 5 bramek gospodarzom. Eintracht ma nieporównywalnie lepsza ofensywę i spodziewam się pogromu, jeśli serio potraktują ten mecz. Druzyny znajdują się na oddzielnych biegunach tabeli i zdziwiłbym sie gdyby Frankfurt nie pokrył handi. Klasa dzieli oba zespoły i Ingolstadt nie jest w stanie chociaż trochę zagrozić głównemu faworytowi do awansu. Zespoły o mniejszej sile ataku aplikowały im po kilka bram, myślę, że Frankfurt powinien zrobić to samo.

FT: 1-1 (0-0)

tragedia z tym Eintrachtem, jacyś nieporadni
FSV Frankfurt - Dusseldorf
▶ Fortuna @ 2.0 pinnacle 3/10 ✅ 3j
Fortuna idzie jak burza, poprawili gre na wyjeździe i mają ogromną szanse na awans. Fortuna bez Lambertza co jest poważnym osłabieniem, jednak nie wydaje mi się, aby Meier odpuścił ten mecz. FSV osłabione brakiem kilku graczy, w tym istotnego Filingera, co osłabia i tak nie najlepszą siłę ofensywną. Do tego zachowawcza gra jak w meczu z Energie nie wróży nic dobrego. Fortunie nie powinno być ciężko bronić przeciwko sporadycznym atakom FSV. Gospodarze mają problemy ze stwarzaniem sytuacji i co najwyżej moga ugrać remis. Nie wydaje mi się, aby Fortuna wróciła bez żadnej zdobyczy punktowej. Obawiam się braku Lambertza, ponieważ w tamtym sezonie bez niego zupełnie sobie nie radzili. Jednak teraz są świetnej formie i jeżeli zdołają ją utrzymać, awans do Bundesligi jest jak najbardziej realny.

FT: 2-5 (2-1)

bilans: ⛔ 7j
 
duo 303

duo

Użytkownik
-


Ingolstadt - Eintracht Frankfurt

Eintracht najlepsza ofensywa w 2. Bundeslidze. Ingolstadt najgorsza defensywa w 2. Bundeslidze. Co może się stać gdy dojdzie do zderzenia dwóch takich drużyn - nie trudno się domyśleć. Paradoksalnie to, że Eintracht gra na wyjeździe może być argumentem in plus, bowiem u siebie Ingolstadt będzie musiało spróbować powalczyć o 3 punkty aby zadowolić kibiców, którzy przybędą na stadion. To spowoduje, że ofensywa Eintrachtu będzie miała więcej miejsca. Najlepszym strzelcem Eintrachtu jak do tej pory jest nie jak się spodziewano Gekas, a Alexander Meier, który ma na koncie 8 goli w 11 meczach. Skutecznością imponuje także Idrissou mający 5 bramek po 6 meczach. Ingolstadt nawet grając z równie słabym Aachen straciło 3 bramki także co będzie w spotkaniu z Eintrachtem, który regularnie aplikuje rywalom około 3 bramki. Co do osłabień w obu zespołach to trener gości ma do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych zawodników, natomiast w Ingolstadt najpoważniejszym osłabieniem będzie brak Marino Biliskova.

TYP: Eintracht
KURS: @1.55
STAWKA: 9/10 ⛔⛔⛔

TYP: Eintracht -1.5 gola
KURS: @2.30
STAWKA: 6/10 ⛔⛔⛔

TYP: Eintracht over 3.5 gola
KURS: @5.00
STAWKA: 2/10 ⛔⛔⛔

Eintracht zawiódł dziś na całej linii chyba nie tylko mnie :-(
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Ten mecz jak widać cieszy się dużym powodzeniem na forum;-) Może i dobrze. Jednocześnie podpisuję się pod wszystkim co napisali poprzednicy darius010, lukaszlf i Duo. W tabeli na górze jest dosyć ciasno. Zawodnicy z Frankfurtu wiedzą dobrze, że jeśli chcą awansować, a widzimy, że mają ogromną chęć to takie mecze z outsiderami należy po prostu wygrywać. Ingolstadt do czasu gdy nie straci gola, próbuje równorzędnie walczyć, potem wszystko się rozsypuję i tracą gole hurtem. Myślę, że goście powinni to spotkanie spokojnie wygrać, aczkolwiek liczę na poderwanie jakieś ze strony gospodarzy i zdobycie gola.
W drużynie Ingolstadt dzisiaj nie zagrają z powodu kontuzji obrońca Biliskov (10/0) oraz Andersen (1/0). Goście w najmocniejszym ustawieniu.
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.57


Typ: Eintracht over 1.5 gola
Kurs: 1.42

 
M 0

matshadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Greuter Fürth - Eintracht Braunschweig
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: UniBet

Analiza:
Ekipa gospodarzy jest 4., a gości 11. Ostatnie spotkania Fürth to 3 zwycięstwa, w tym 2 z nich z drużynami, które są wyżej w tabeli niż Eintracht. Do tego ekipa Eintrachtu w ostatnich meczach nie zachwyciła rezultatami. Moim zdaniem gospodarze bez problemu dziś wywiozą 3 punkty
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 13 kolejka 31.10.2011
Ekipa gospodarzy jest 4., a gości 11.
gospodarze na 3, a goście są na 7 tak BTW
Greuther Furth - Braunschweig
▶ Braunschweig nie strzeli @ 2.50 bet365 5/10 ⛔ 5j
▶ Greuther (-0.75) @ 2.03 pinnacle 5/10 ⛔ 5j
Frankfurt zaliczył wpadkę i jest szansa na odskoczenie dla gospodarzy. Z Greutherem jest jeden problem. Potrafią zaliczać wpadki w ważnych meczach. Co rok mają szanse na awans, jednak w decydujących momentach nic z tego nie wychodzi. Kiepskie przygotowanie mentalne lub inne &quot;sprawy&quot; są tego przyczyną. Analizując mecz z Paderbornem pisałem, że są oni niewygodnym dla nich przeciwnikiem. Brunszwik tak samo jak P07 swoją grę na wyjazdach opiera na solidnej obronie i piłkach do szybkiego Kumbeli. Drużynom bazującym na kontrataku nie gra się łatwo przeciwko takiej obronie. Jednak jak pokazał mecz z P07 dali radę. Brunszwik ma dobry bilans wyjazdowy, jednak analizując:
KSC 3-1 - zespół bardzo uzależniony od gry Iashvilego, nie radzący sobie z głęboko cofniętą defensywą
Aachen 2-0 - po odejściu kluczowych graczy, bardzo mało kreatywna gra w ataku, stąd łatwa do obrony
Hansa 0-0 - kiepskie wykończenie akcji graczy Hansy, jw
FSV 1-1 - sporadyczne ataki małą liczbą graczy, gra bez zaangażowania, jw
Paderborn 0-1 - porażka z zespołem poukładanym z dobrą defensywą, z o wiele lepszą jakościowo grą niż w/w i będącym w formie
Jaki mamy z tego wniosek ?. Brunszwik na wyjazdach gra zdecydowanie na remis, satysfakcjonuje ich remis 0-0. Jest to bardzo podobna gra do Aue z zeszłego sezonu, z tym, że Aue bazowało na stałych fragmentach gry, a Brunszwik na szybkim kontrataku. Przeciwko kiepskim zespołom, jak pierwsza czwórka sprawdza się to idealnie, bo głęboko cofnięta linia defensywna jest dla nich zaporą nie do przejścia, ponieważ są za mało kreatywni w ataku. Granie przeciwko Greutherowi to zupełnie inna historia. Bramkostrzelny duet Occean-Nothe, do tego świetne skrzydła - Sararer i Schrock oraz ofensywni boczni Nehrig i Schmigdtal. Pekovic zastępujący Furstnera dobrze się zaprezentował w poprzednich meczach, dlatego jego brak nie powinien być dzisiaj wielkim problemem. Furth gra ładny, szybki, techniczny futbol, unikając gry długą piłką. Jakie to ma znaczenie ?. Brunszwik przyjedzie tu po remis, zamurują się licząc na jakąś kontrę, nie spodziewam się po nich wiele. Przeciwko szybkim atakom Greuthera nie będzie łatwo bronić i sądzę, że wcześniej czy później nie wytrzymają naporu gospodarzy i ta solidna obrona zostanie rozmontowana. To Greuther będzie prowadził grę i jeżeli mocno przycisną, to Brunszwikowi będzie bardzo ciężko przez 90 minut zachować czyste konto. Zakładam tu, że max na co stać Brunszwik to 0-0, ewentualnie 0-1. Tylko pytanie czy przeciwko najlepszej defensywie w lidze, sporadyczne kontry Eintrachtu będą dla nich zagrożeniem ?. Liczę tu na zdominowanie Eintrachtu, jeżeli gracze Furth poważnie podejdą do sprawy. Brunszwik ma mocną defensywę, na wyjazdach mają dobry bilans, jednak ostatnio coś nie idzie. Greuther może też nie zachwyca ostatnio, parę szczęśliwych wyników, jednak biorąc pod uwagę strategię Eintrachtu na wyjeździe nie wydaje mi się, aby przegrali ten mecz. Brunszwik gra ewidentnie na 0-0 i jeżeli nie dostaną prezentów od obrony Greuthera, sądzę, że bramki nie zdobędą. Trochę obaw mam co do postawy Greuthera, jednak nie widzę jakiś poważnych argumentów po stronie Eintrachtu, czym mogli by im zagrozić. Goście mieli problem wygrać z FSV czy Hansą, czyli drużynami kiepskimi w ataku, dlatego nie ma wielu powodów by obawiać się o porażkę Greuthera. Myślę, że Greuther nie da się zaskoczyć i zachowa czyste konto w dzisiejszym meczu. Wynik w granicach 1-0, 2-0. Wszystko jednak zależy od tego czy Greuther zdobędzie wcześniej bramkę. W niemal każdym meczu (oprócz Drezna 1-0) zdobywali przynajmniej dwa gole. Brunszwik mało bramek traci i może tu być różnie, jednak wczesna bramka sprawi, że Greutherowi będzie sie grało łatwo, bo będą mogli kontrować. Trener Eintrachtu zapowiada, że powalczą, zobaczymy. W Greutherze dobre morale po meczu z Paderbornem, do tego warto przed przerwą nazbierać trochę punktów.

FT: 1-3 (0-1)
po ostatnich kiepskich występach Eintrachtu nie spodziewałem się ich zwycięstwa. Pierwsza bramka przypadkowa, jednak mądrze się bronili i Greuther nie miał nic do powiedzenia, kiepski weekend

bilans: ⛔ 10j
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Niemcy, Liga Regionalna Południe
Spotkanie: Karlsruher (AM) - Kassel
Typ: 1

Bukmacher: Betsson
Kurs: 2


Piłkarze Karlsruher dopiero w zeszłej kolejce przełamali fatalną passę meczów bez zwycięstwa wygrywając u siebie 2:0 z drużyną Mannheim. Sądzę, że postarają się podtrzymac dobrą passę, a przemawia za nimi gra na własnym boisku i niemoc przeciwników na wyjazdach.
Karlsruher u siebie strzelił 12 bramek tracąc tylko 4. W lidze zajmuje 4 miejsce. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoli im zachowac mały dystans do podium. Na własnym boisku rozegrali 7 spotkań. Aż 5 wygrali i po jednym zremisowali i przegrali. Atut własnego boiska będzie miał dzisiaj kluczowe znaczenie.
Piłkarze Kassel na wyjazdach radzą sobie gorzej niż źle, a bilans bramek 8:17 mówi sam za siebie. Po 7 meczach na wyjazdach wygrali tylko 1, remisując też jedno spotkanie i zaliczając aż 5 porażek. Ich fatalna seria ligowa trwa. 4 porażki z rzędu i nic nie zapowiada, aby dzisiaj nastąpiło przełamanie.
Polecam stawianie na zwycięstwo gospodarzy. Wydają byc się dzisiaj pewnym typem z niezłym kursem.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
2. Bundesliga 14 kolejka 04-07.11.2011
KURSY NA 14 RUNDĘ


Najciekawszym spotkaniem w tej rundzie na pewno będzie potyczka Furth i Pauli czyli ekip aspirujących o awans.Zapraszam do komentowania i pisania analiz
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
W piątek o 18 w Dusseldorfie spodziewam się typowego meczu do jednej bramki, Fortuna gra u siebie fenomenalnie i w tym sezonie mają po wielu latach rozłąki możliwość powrotu do Bundesligi. Wiem, że z bukmacherskiego punktu widzenia gra na zespół mający 6-0-0 u siebie i kurs 1.35 na zwycięstwo to zwyczajna prośba o wtopę, ale tutaj nie mam argumentów przeciw. Fortuna w ostatnim meczu grała bez swojego najważniejszego zawodnika (wg. mnie) Lambertza i pokonali w pięknym stylu na wyjeździe FSV 5-2. Ale ja znalazłem ciekawy typ w bet365, że Fortuna strzeli w tym meczu powyżej 2,5gola po kursie 2.25, a za drobniaki można by spróbować także Foruna over3,5 po 4.33 . Średnia Fortuny u siebie to 3,16gola/mecz więc bardzo dużo. Według mnie te kursy są warte gry.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 14 kolejka 4.11.2011
Dusseldorf - Dresden
▶ Fortuna (-1.5) @ 2.18 pinnacle 7/10 ⛔ 7j
▶ Fortuna (-2) @ 3.00 bet365 3/10 ⛔ 3j
Popieram przedmówcę. Styl Fortuny u siebie, to absolutna dominacja przeciwnika. Wysokie wyniki nie są dziełem przypadku. Jedyne sytuacje, kiedy Fortuna ma problem z wysokim zwycięstwem, to gra przeciwko drużynom broniącym głęboko. W którejś analizie pokazywałem wyniki z tamtego sezonu w starciach Fortuny przeciwko pierwszej piątce najlepszych defensyw ligi. Na potwierdzenie:
Drużyny w poprzednim sezonie z najlepszymi defensywami wraz z wynikami na boisku Fortuny:
F. - Augsburg 1-0 ✅
F. - Greuther Fürth 1-0 ✅
F. - Hertha BSC 1-2 ⛔
F. - Bochum 0-1 ⛔
F. - TSV 1-2 ⛔
Przeciwko zespołom tracącym sporo bramek handicap był pokrywany.
Drezno takiej obrony nie ma, dlatego handicap powinien zostać pokryty; do tego jest to jedna z najsłabszych linii defensywnych w 2. Bundeslidze. Wolni środkowi popełniają sporo błędów, boczny Subasić bardziej jest pomocny w ataku niż obronie, natomiast poziomem gry w obronie dorównuje kolegom z linii defensywnej. Dynamo ostatnio zaliczyło kilka dobrych wyników, zwłaszcza na wyjeździe, z czym na początku mieli bardzo duży problem. Zwycięstwa z nie byle kim, bo TSV i Brunszwikiem i w obu zaprezentowali dobra skuteczność. Na Fortunę to jednak będzie mało. Grają rewelacyjnie, radząc sobie nawet bez kluczowych zawodników. Do tego ich styl zdominowania przeciwnika przeciwko kiepskiej obronie Drezna może skutkować kilkoma bramkami. Oby nie było jak z Eintrachtem, jednak tutaj Fortuna gra u siebie, gdzie przegrywa bardzo rzadko i nie z takimi zespołami jak Drezno. Myślę, że nie będzie niespodzianki i skończy się wysokim wynikiem
FT: 2-1 (1-1)
bilans: ⛔ 10j
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
BRAUNSCHWEIG - UNION BERLIN

Mi w oko wpadło dzisiaj spotkanie Eintrachtu Braunschweig z Unionem Berlin. Może zacznę od gości , którzy na wyjazdach spisują sie bardzo słabo. Dziś wystąpią bez Mosquery , czołowego snajpera Unionu co zmniejsza ich możliwości w tym spotkaniu. W defensywie gracze Unionu mają sporo problemów , tracą dosyć sporo nawet u siebie a nie wspomnę już na wyjazdach. Dzisiejsi gospodarze wychodzą z założenia 3 pkt u siebie zaś na wyjeździe 1 pkt dlatego prezentują inny styl gry na wyjeździe a niżeli u siebie. Miałem trochę wątpliwości co do grania tego spotkania ale patrząc na poważny brak w przodzie Unionu skusze się zagrać na gospodarzy , którzy u siebie przy pełnym wsparciu fanów powinni zainkasować trzy punkty po wygranej z Furthem. Braunschweig w defensywie spisuję się dobrze , ofensywa potrafi stwarzać sytuacji i być skuteczna zaś Union dziś wygląda słabo z przodu i słabo z tyłu , wniosek jest prosty wygrana gospodarzy.

BRAUNSCHWEIG
@ 1,90
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 14 kolejka 4.11.2011
Karlsruher - Ingolstadt
▶ KSC @ 2.40 pinnacle 3/10 ✅ 4,2j
▶ over 2.5 @ 1.79 pinnacle 3/10 ✅ 2,37j
KSC pozostaje bez zwycięstwa od meczu z Aue (0-2). W ostatniej kolejce kompromitująca porażka z Dreznem 1-5. KSC się totalnie rozsypało po meczu z Aue. O ile porażki z Fortuną, Pauli czy tez mocnym u siebie Unionem można zrozumieć, o tyle wysokie kompromitacje z Dreznem czy FSV (1-5 i 0-4) dziwią i nie sprzyjają dobrej atmosferze w klubie. Jednak czemu KSC? Po pierwsze to: każda seria musi kiedyś się skończyć; po drugie: stawka meczu - 3 punkty pozwolą choć na trochę opuścić strefę spadkową, zwłaszcza, że grają u siebie co trzeba wykorzystać; po trzecie: Ingolstadt zagra bez motoru napędowego, czyli Leitla, pauzującego za kartki, do tego na wyjazdach przegrywają wysoko i morale na nich poprawiają sobie nawet zespoły kiepsko spisujące się w lidze jak Duisburg czy Alemannia. Ingolstadt z Eintrachtem był blisko wygrania i trzeba przyznać, że Frankfurt nie stworzył sobie w tamtym meczu wielu klarownych sytuacji. Wiadomo, nic tak nie poprawia morale, jak urwanie punktów najlepszej drużynie w lidze. Mogło być idealnie, jednak w końcówce remis. Ingolstadt nie zagrał jakiegoś wielkiego meczu, bo Eintracht miał sporą przewagę, a strzał Leitla nie co zaskoczył bramkarza, jednak punkcik jest. Dzisiaj będzie to zupełnie inny mecz, bo KSC walczy o życie. Do tego mecz wyjazdowy, w których zespół sponsorowany przez Audi sobie nie radzi. Myślę, że wszystko wróci do normy i Ingolstadt nie wywiezie żadnego punktu ze stadionu KSC. Oba zespoły mają kiepściutkie defensywy (najgorsze w lidze), co skłania ku overowi. KSC jeżeli liczy na utrzymanie musi atakować co przełoży sie na kilka bramek. BTS tez jest dobrym rozwiązaniem, bo nie wydaje mi się, że przy tak niezorganizowanych defensywach ten mecz skończył się underem. KSC liczy na przełamanie, Ingolstadt po urwaniu punktów Eintrachtowi powinno uwierzyć w siebie i spróbować coś tutaj urwać dla siebie. Jednak bez Leitla będzie o to ciężko, co jest sporym handicapem dla KSC i na nich dziś stawiam
FT: 3-2 (1-1)
bilans: ✅ 6,57j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom