>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Bundesliga oraz niższe ligi - sezon 2011/2012 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
KSC po dobrym początku które miało nie przypadkowo , bo oglądałem większość meczy zaczęło notować fatalną serie. U siebie grają otwartą, szybką piłkę, potrafią zdominować silniejszego rywala ale też stracić głupią bramkę. Dziś jest szansa na wygraną i to przekonującą. Ingolstadt na wyjazdach gra fatalnie , w ofensywie tylko stałe fragmenty u nich istnieją, w dodatku dziś zabraknie kapitana Leitla, w defensywie nie lepiej, zawsze pisałem ze mają wolnych obrońców którzy się gubią przy szybkim atakach, a tak jak wspomniałem gra KSC.

KSC @ 2,39 pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tsv @ 2.1
goście prawdopodobnie bez morlitza i zastąpi go jak ostatnio johanson, ostatnio jak tak było to ładnie się gubili w obronie tracąc 3 gole z ingolstadt. Z bochum trzeba prowadzić grę bo z kontry są nie groźni , a jak wiadomo tsv ma piekielnie mocny atak. W sezonie trochę pecha mieli do sedziow i sytuacji w jakich tracili punkty. Bochum dobre wyniki obecnie , ale trzeba spojrzeć z kim grali a po 2 nie należało im się wygranie z aachem.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
St.Pauli - Furth

Obie ekipy wydaje sie , że przed polmetkiem rozgrywek beda walczyc o czolowe lokaty.
St. Pauli u siebie to ekipa bardzo overowa w ostatnich 4 spotkaniach u siebie padlo az 18 bramek goście są w tym aspekcie niewiele gorsi bo w meczach z ich udzialem an wyjezdzie ( ostatnie 4) padlo 11 goli w glownej mierze przez potyczke ze slabym Aachen ale u siebie grajacym underowo. W 2 Bundeslidzie sie nie kalkuluje i często mamy doczynienia z wielobramkowymi spotkaniami na szczycie jak chocby ostatnie mecze Furth- Braunschweig 1-3,Eintracht 3-1 Union czy wymienione St. Pauli 1-3 Fortuna.
Forma w ofensywie obu ekip i styl w jakim graa St. Pauli u siebie pozwala myslec o overze bo niezlym kursie oscylujacym w okolicach 1.67

Proponuje + 2.5goli : ok . 1.67✅ 2-2
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Spotkanie: Aue -Frankfurt
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy 2.Bundesliga 20.15
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Dzisiejszego dnia odbędzie się spotkanie między 3 w Tabeli Frankfurtem a notowanym na 12 pozycji Aue. Stawiam na gości w tym spotkaniu ponieważ po ostatnim remisie stracili 2 punkty co oddaliło ich od fotela lidera ale w tym spotkaniu mogą to odrobić i z powrotem na to miejsce wrócić. Frankfurt ma duże szanse na wygranie tego spotkania ponieważ ta drużyna na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze na 7 meczy ma 5 zwycięstw i 2 remisy co dało im 17 punktów. Natomiast Aue jako gospodarz nie spisuje się najlepiej na swoim terenie na 6spotkań zaliczyli 2 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki co dało im 8 punktów. Myślę więc ze goście wykorzystają tą &quot;niemoc&quot; gospodarzy i wskoczą na 2 miejsce;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dzisiejszego dnia odbędzie się spotkanie między 3 w Tabeli Frankfurtem a notowanym na 12 pozycji Aue.
Jutro chyba :razz:. Popieram typ, Eintracht i traci 5 punktów do lidera - Fortuny, a mogło by być tylko 2. Wiem, że jeszcze dużo czasu ale w tej chwili Frankfurt nie będzie chciał stracić punktów, zwłaszcza że ostatnio bramkowy remis z najsłabszym w lidze Ingolstadt (taki trochę blamaż/niespodzianka). Aue jak najbardziej w zasięgu, ostatnio przegrali wyjazdowy mecz z Paderborn, wczesnej zremisowali z Unionem. Wyniki gospodarzy przyzwoite, ale chyba Orły dadzą radę i dopiszą sobie 3 punkty bo takie są oczekiwania. Składów na kickerze niema, a szkoda bo nie jestem w temacie jeśli chodzi o osłabienia, ale nic głośnego nie było, a regularnie odwiedzam niemieckie portale, więc liczę na optymalny skład. Wiadomo Eintracht ma z przodu Meiera i Gekasa wiec o bramki się nie boję, ostatnio bramkę strzelił Karim Matmour, akurat pamiętam go z Bundesligi z ubiegłego sezonu jeszcze z gry w Mönchengladbach; pamiętam go głownie dlatego, że imię i nazwisko ma charakterystyczne... ale spoko myślę, że goście będą do przodu w tym spotkaniu.

Aue -Frankfurt Typ:2 Kurs:1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 14 kolejka 7.11.2011
Aue - Eintracht Frankfurt
Powinni ogarnąć. Ciężko sobie wyobrazić drugą wtopę z rzędu, kiedy ma się do dyspozycji piłkarzy z takim potencjałem. Aue miewa przebłyski, jak z Pauli, czy w meczu z Fortuną, gdzie mieli momenty dobrej gry. Niestety dla nich, są to zaledwie przebłyski. W ostatnim meczu z Paderbornem w ataku zagrali okropnie i wątpię by Eintracht dał sobie strzelić bramkę. Z Ingolstadt mieli sporą przewagę, niestety nie przekładało się to na 100% sytuacje. Powinni wyciągnąć wnioski z tego meczu i od początku dążyć do zdobycia bramki. Grając z Eintrachtem wiele zespołów liczy na jak najlepsze zaprezentowanie się, jednak sytuacja w tabeli nie pozwala Eintrachtowi na stratę punktów i powinni to gładko wygrać 0-2, 0-3.
▶ Frankfurt (-1) @ 2.10 bet365 6/10 zwrot
▶ Aue nie strzeli @ 2.50 bet365 4/10 ⛔ 4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Liga Regionalna Zachód
Spotkanie: SC Wiedenbrück - Sportfreunde Lotte
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ekipa z Lotte już w zeszłym sezonie próbowała walki o awans do trzeciej ligi, ale lepszy okazał się zespół z Munster. Porażek obie drużyny miały tyle samo (6), ale Sportfreunde zdecydowanie za często remisowało. W tym sezonie wydaje się, że podopiecznym Maika Walpurgisa nic już nie stanie na drodze do awansu. Dominują w rozgrywkach bezsprzecznie - w dotychczasowych 14 kolejkach jeszcze nie przegrali, bilans 9-5-0, bramki 30-9. Jeśli chodzi o wyjazdy - zaczęli sezon od dwóch remisów, ale ostatnie pięć meczów na boiskach rywali wygrali i to dość gładko. Mają w swoich szeregach najlepszego strzelca ligi, Marcusa Fischera (13 goli). I mała ciekawostka: Sportfreunde w przedsezonowych grach towarzyskich zmierzyło się z samym Glasgow Rangers i - uwaga ! - wygrało 1:0 po golu Simona Engelmanna, a trzeba przyznać, że The Gers grali w bardzo mocnym zestawieniu. Niby tylko gra kontrolna, ale coś mówi o potencjale zespołu z Lotte, którego od 1 kwietnia nikt nie potrafił pokonać (22 spotkania bez porażki). Każda passa musi się kiedyś skończyć, ale wydaje mi się, że jeszcze nie jutro.
Wiedenbrück to typowy ligowy średniak. W zeszłym sezonie 10 pozycja (bilans 14-8-12, domowy 7-4-6), w tym - po 13 meczach - także miejsce 10 z bilansem 5-3-5, domowy 3-1-2. Jedna z tych dwóch porażek na własnym boisku zresztą kompromitująca, bo aż 1:7 z rezerwami Borussii Dortmund.
Jeśli chodzi o H2H - mamy 4 spotkania pomiędzy tymi zespołami. Każde zacięte, ale bilans dla Lotte (3 wygrane i remis). Ostatnie spotkanie, rozegrane w maju, zakończyło się właśnie podziałem punktów, ale Sportfreunde może mówić o pechu bo straciło wyrównującego gola w 90 minucie z rzutu karnego.
Myślę, że jutro skromnie, bo skromnie, ale zwycięży faworyt.
✅ 0:2
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
15 Kolejka II BUNDESLIGI 18-21.10.2011
15 Kolejka II BUNDESLIGI 18-21.10.2011


Najciekawsze spotkanie w najbliższej rundzie to na pewno potyczka Unionu Berlin z kandydatem do awansu do najwyżej klasy rozgrywkowej czyli Fortuną. Ciekawie pod względem typerskim wygląda również spotkanie Hansy Rostock z St Pauli. Takie ekipy jak Eintracht , Furth powinny spokojnie poradzić z teoretycznie słabszymi rywalami na papierze.
Zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 408

swergoc

Użytkownik
MSV Duisburg - Eintracht Braunschweig
O godzinie 18.00 rozpoczną się 3 pierwsze mecze 15 kolejki 2. Bundesligi. Do analizy wybrałem mecz Duisburg-Braunschweig. Ciężko wskazać faworyta. Z jednej strony Duisburg, zespół, który nie prezentuje nic ciekawego, z drugiej Eintracht, który po bardzo dobrym początku zaczął łapać zadyszkę. Chociaż ostatnie zwycięstwo z SpVgg na wyjeździe może napawać optymizmem. Meczu nie widziałem jednak, więc ciężko powiedzieć czy był to przypadek czy nie. Wszak w następnej (ostatniej) kolejce przyszła już porażka z Unionem Berlin. Ja jednak jestem w stanie postawić dzisiaj na gości. Nie śledzę dokładnie BL, rzutuję na statystykach. Proszę mnie wyprowadzać z błędu, jeżeli pojawią się jakieś ciekawe informacje na temat tego spotkania.
X2 1,45
under 2,5 1,85
(zespoły grając między sobą strzelają strasznie mało bramek, mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj tendencja ta się utrzyma)

SC Paderborn 07 - Karlsruher SC
Typ: 1
Kurs: 1,65
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Meczu nie widziałem jednak, więc ciężko powiedzieć czy był to przypadek czy nie
Furth miało miażdżącą przewagę w tym spotkaniu , Eintracht miał swój dzień - perfekcyjna skuteczność , potem już tylko defensywa i murowanie własnej bramki. Trochę dziwny styl gry bo zamiast zagrac ofensywnie na co ich stać to murowanie no ale taka polityka widocznie im odpowiada bo wiadomo cel jest jeden dla beniaminka. Gościom ciężko zaufać po wygranej z Furth , porażka z Unionem a zdawać się powinno , że bez problemu 3 pkt zostaną dopisane do ich konta w dodatku Union to jedna z ekip , która gra słabo na wyjazdach.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 15 kolejka 18.11.2011
Duisburg - Braunschweig
▶ under 2 @ 2.78 pinnacle 3/10 ⛔ 3j
▶ under 2.5 @ 1.91 pinnacle 3/10 ⛔ 3j
Co do undera sie zgadzam. Brunszwik na wyjazdach zadowala sie jednym punktem i pomimo, że Duisburg gra &quot;piach&quot; nie będą ich tu cisnąć. W MSV sytuacja bardzo nieciekawa i końcu po tylu kolejkach czas na jakiś dobry mecz. Biorąc to pod uwagę, spodziewam się ataków Duisburga, które jednak będą zatrzymywać sie na dobrze zorganizowanej obronie gości. Wbrew pozorom ciężko tu o 1x2. Brunszwik jest beniaminkiem, dobrze zaczęli sezon jednak potrafią zaliczać wpadki, jak z Dreznem czy Unionem. MSV potencjał ma, jednak nie grają jak zespół, tylko jak 11 piłkarzy, z których każdy gra swoje. Eintracht ma bezpieczna pozycję, MSV musi się w końcu przełamać i wygrać ten mecz, choćby po największych męczarniach. Najbardziej obawiam sie tu wyniku 2-1 dla Duisburga, bo Eintracht raczej nie będzie dążył do zwycięstwa. Zagrają na zero z tyłu i poczekają na odpowiednią okazję do kontry. MSV nie wypada wyjechać bez punktów, dlatego był bym tu za wynikami: 0-0, 1-0, 0-1, 2-0. Oba zespoły osłabione, MSV brakiem &quot;10&quot; Gjasuli, Eintracht środkowego Henna

FT: 3-0 (2-0)

bilans: ⛔ 6j
5 minut zabrakło, under 2.5 by wszedł, wydatnie do wszystkich bramek przyczynił się bramkarz Brunszwiku ;/
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga2
Spotkanie: Ingolstadt-Munich 1860
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie na zapleczu Bundesligi pomiędzy ostatnią a 8 drużyną tabeli.
Gospodarze u siebie grają nawet dobrze bilans 2-3-1, goście na wyjazdach słabo 2-0-5... ale od razu wymienię mecze wyjazdowe Munich 1860, grali między innymi z Furth, Dusseldorf i St.Pauli... h2h na korzyść Munich 1860.
Pachnie tutaj trochę remisem ale moim zdaniem goście takie mecze muszą wygrywać,tym bardziej,że wpadki jak z Rostockiem kibice raczej im nie wybaczą... moim zdaniem warto zaryzykować bo kurs jest ciekawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
TSV bez Halfara, a to sporo, do tego nie porywają w obronie, uważałbym na ten mecz, zwłaszcza, że Ingolstadt ma fatalna sytuację i to jest mecz, który muszą wygrać
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga2
Spotkanie: Ingolstadt-Munich 1860
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie na zapleczu Bundesligi pomiędzy ostatnią a 8 drużyną tabeli.
Gospodarze u siebie grają nawet dobrze bilans 2-3-1, goście na wyjazdach słabo 2-0-5... ale od razu wymienię mecze wyjazdowe Munich 1860, grali między innymi z Furth, Dusseldorf i St.Pauli... h2h na korzyść Munich 1860.
Pachnie tutaj trochę remisem ale moim zdaniem goście takie mecze muszą wygrywać,tym bardziej,że wpadki jak z Rostockiem kibice raczej im nie wybaczą... moim zdaniem warto zaryzykować bo kurs jest ciekawy.
W Ingolstadt mamy młodego, utalentowanego nowego trenera,wiadomo dlaczego- kiepski start i ostatnia pozycja. Była przerwa na reprezentację a co za tym idzie sporo czasu na to aby poprawić wiele aspektów w grze. TSV na wyjazdach nie gra za ciekawie po za tym formą nie błyszczą i nie są na pewno faworytem w tym spotkaniu tym bardziej, że gospodarze będą gryźć trawę żeby wygrać to spotkanie pod wodzą nowego trenera.
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
A co myślicie dzisiaj o zwycięstwie St. Pauli? Wyglądają lepiej statystycznie i jeśli chodzi o formę, ale Hansa Rostock straaasznie dużo remisuje i obawiam się, że może paść nieprzyjemne 1-1 lub 2-2 i zawali to kupon :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
A co myślicie dzisiaj o zwycięstwie St. Pauli? Wyglądają lepiej statystycznie i jeśli chodzi o formę, ale Hansa Rostock straaasznie dużo remisuje i obawiam się, że może paść nieprzyjemne 1-1 lub 2-2 i zawali to kupon :p
sa to niebezpieczne derby, w dodatku Pauli osłabione w obronie, nie ruszałbym tego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Zapomniałbym, dziś panowie próbujemy grać Eintracht Frankfurt. Na własnym boisku powinni sobie poradzić z Aachen i wskoczyć na fotel lidera. Tak naprawdę wszytko przemawia za gospodarzami, niestety kurs również bo tylko 1,32 ale ja proponuje sobie dorzucić ten typ do dubla, czy jak tam kto woli i ogólny się poprawi. Ostatnie wyniki Orłów z nad Menu nie były jakieś nadzwyczajne jak na nich bo wygrywają jak leci ale stracili punkty na własnym stadionie z Ingolstadt, w pucharze też odpadli i wychodzi mi z tego wszystkiego, że od ostatniego zwycięstwa na własnym stadionie miną już prawie miesiąc. Alemannia to słaba drużyna, przedostanie miejsce w tabeli, może i ich ostanie wyniki nie są tragiczne, bo nie są nawet powiem że jak na nich to są jak najbardziej przyzwoite (R-P-Z-R-P-P). To jednak faworytem są gospodarze i to wyraźnym. U gospodarzy na pewno zagrają: Idrissou i Meier w pierwszym, a to już coś gwarantuje. Ciekawostka taka na boku w Alemanni gra Odonkor to były piłkarz BVB, kiedyś charakteryzował się tym, że był bardzo szybki, był w kadrze Niemiec na MŚ 2006, ale chyba dziś nie powinien być, aż tak groźny.

Eintracht Frankfurt - Alemannia Aachen Typ:1 Kurs:1,32
Tobet
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Alemannia nie taka słaba powtarzam ale rzeczywiście dziś zostaną rozstrzelani bo ich obrona jest słabiutka i popełnia masę błędów co przy takim potencjale gospodarzy nie wróży nic dobrego ;)
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
2. Bundesliga 15 kolejka 20.11.2011
Bochum - Energie Cottbus
▶ Bochum @ 1.88 pinnacle 7/10 ⛔ 7j
▶ Bochum (-1) @ 2.63 pinnacle 7/10 ⛔ 7j
Bochum wraca na właściwe tory i po zmianie trenera notują dobre wyniki. Od porażki z Paderbornem bilans 4-1-1, w tym porażka z Eintrachtem F., więc nie ma czego się wstydzić. Energie poważnie osłabione, brakiem Rangelova i Leo, dwóch motorów napędowych zespołu. Do tego fatalna obrona, która na dodatek także poważnie osłabiona. Bochum wraca na swoje tory, goście natomiast &quot;dołują&quot;. Liczę na zwycięstwo Bochum z Handi
FT: 0-1 (0-0)
dziwny mecz
bilans: ⛔ 14j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom