>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Jaki jest problem zeby wpisac sobie w google slowo vpn i poczytac jak to dziala i o co chodzi? Do 5 min i wszystko jest jasne i klarowne.
Ja poczytalem i nie udalo mi się zalogować.. Jeśli dla Ciebie to nie problem, to napisz chociaż z jakiego serwera proxy korzystasz, który działa.. Mi nie działały te, które próbowałem.
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja poczytalem i nie udalo mi się zalogować.. Jeśli dla Ciebie to nie problem, to napisz chociaż z jakiego serwera proxy korzystasz, który działa.. Mi nie działały te, które próbowałem.
Wtyczka do chroma &quot;zen mate&quot;. Jezeli faktycznie za zmiane ip nie banuja to powinno byc git.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Problem z darmowym VPN jest taki, ze istnieje prawdopodobienstwo, ze z tego samego IP ktos sie u nich logowal, co im szybko wyskoczy, co pozniej przy probie wiekszej transakcji skonczy sie formulka o multikoncie ????
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Witam panowie
Mam pytanie odnośnie wypłaty środków, czytałem kilkadziesiąt stron tematu, z naszym ruskiem jest wesoło ogólnie, ja obstawiam na aplikacji tylko i wyłącznie nawet nie wiedziałem, że strona jest blokowana.
Do rzeczy... chce wypłacić kasę z buka, będzie to &gt;5k, jaka metoda będzie najlepsza? Mam konto na Ecopayz ale nie korzystałem jeszcze z niego, jakie prowizję są z tytułu przelewu? Wcześniej tylko i wyłącznie wpłacałem przez trustly, chcąc wypłacić przez Ecopayz będę musiał zrobić wpłatę też przez ten system ?
Z góry dzięki za pomoc
 
ranczo0123 465,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Problem z darmowym VPN jest taki, ze istnieje prawdopodobienstwo, ze z tego samego IP ktos sie u nich logowal, co im szybko wyskoczy, co pozniej przy probie wiekszej transakcji skonczy sie formulka o multikoncie ????
Wlasnie dlatego mowie ze to jest vpn free ale moze byc tak ze kilka osob bedzie sie logowac z tego samego ip i wtedy rusek ktory znany jest ze swojego zlodziejstwa moze sie wypiac dupa. Do tego na tych czatach to zazwyczaj pracuja ludzie ktorzy nie wiedzia nic o polityce firmy i sa od odpowiadania na pytania i pomagania ludziom. Najlepiej o tym swiadczy fakt jak np taki Betsson sie wycofywal z dniem 1 kwietnia 2017 z polskiego rynku (wtedy wchodzila w zycie ustawa) a ludzie pracujacy na czacie mowili az do 30 marca ze nic sie nie dzieje i ze mozna grac. Ba powiem wiecej pamietam, ze do 30 merca lecialy reklamy w TV na eleven z Betssonem. Pozniej nastal 1 kwietnia i nagle boom info, ze wychodza z rynku PL.
Witam panowie
Mam pytanie odnośnie wypłaty środków, czytałem kilkadziesiąt stron tematu, z naszym ruskiem jest wesoło ogólnie, ja obstawiam na aplikacji tylko i wyłącznie nawet nie wiedziałem, że strona jest blokowana.
Do rzeczy... chce wypłacić kasę z buka, będzie to &gt;5k, jaka metoda będzie najlepsza? Mam konto na ecopayz ale nie korzystałem jeszcze z niego, jakie prowizję są z tytułu przelewu? Wcześniej tylko i wyłącznie wpłacałem przez trustly, chcąc wypłacić przez ecopayz będę musiał zrobić wpłatę też przez ten system ?
Z góry dzięki za pomoc
Jak wplacales przez trustly to i musisz chyba tez wyplacic ta metoda. Generalnie polecam jednak ecopayz niz jakies trustly. W zyciu bym nie podal swoich danych do logowania do banku jakiejs firmie. Co do wyplaty to pamietaj zeby przypadkiem calosci od razu od buka nie wyplacic bo wtedy mozesz sie narazic na dodatkowe weryfikacje. Zlecaj sobie codziennie wyplate po powiedzmy 500zl wtedy w systemie nie bedziesz wylapany jako ktos wyplacajacy wiekszy hajs.
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Spoko dzięki za info, a jakie są prowizje na ecopayz? To są opłaty stałe od transakcji czy procent od danej kwoty? Pisałem na czacie to pani od supportu też polecała eportfele i nic nie wspominała, że muszę trustly jak dokonywałem tą metoda depozyt.Chce mieć spokojną głowę bo udało się troche uzbierać kasy ale co rusz słyszę o różnych dziwnych sytuacjach z tym ruskiem.
 
D 3

donas

Użytkownik
Spoko dzięki za info, a jakie są prowizje na ecopayz? To są opłaty stałe od transakcji czy procent od danej kwoty? Pisałem na czacie to pani od supportu też polecała eportfele i nic nie wspominała, że muszę trustly jak dokonywałem tą metoda depozyt.Chce mieć spokojną głowę bo udało się troche uzbierać kasy ale co rusz słyszę o różnych dziwnych sytuacjach z tym ruskiem.
Ecopayz tak łatwo nie wypłacisz, przyjamniej tak było w moim przypadku, wpłacałem zawsze przez trustly albo entropay i chciałem wypłacić przez Ecopayz ale zawsze dostaję odmowe, że mam wypłacić inną metodą, bo ecopayz za mało depozytów robiłem.
Od miesiąca wpłacam tylko Ecopayz a i tak działa mi tylko sepa.
 
maarcin14 657,9K

maarcin14

Użytkownik
Ja robiłem wszystkie depozyty w 1xbecie Ecopayz , tylko dwukrotnie poprzez trustly , i obie możliwości wypłat miałem odblokowane i zawsze mogłem wypłacić i na Ecopayz , i poprzez trustly na konto . mój znajomy miał problem z wypłatą większej wygranej w momencie gdy usuwali skrilla i nie miał jak zlecić wypłaty gdyż wszystkie depo były robione skrillem a na skrilla już wypłacić nie mógł. mogę pomóc na priv
 
C 186

casuals

Użytkownik
Mam teraz taką sytuację, że mam postawione na France z brazylijskiego kosza w dublu. Próbuje postawić kolejny kupon na którym również dałem France i jak chce wnieść zakład to nie da się bo mam komunikat, że Już postawiono zakład na &#39;Uniceub-BRB-Brazylia - Vivo-Franca&#39; , Miał ktoś poodobnie ??
 
maarcin14 657,9K

maarcin14

Użytkownik
widocznie postawiłeś w pierwszym kuponie maksymalną swoją stawkę jaką mogłeś postawić na ten mecz , ewentualnie próbuj z mniejszą stawką
 
D 3

donas

Użytkownik
mam tak stawiając jakieś mniej znane ligi, nie ma różnicy czy postawisz za 1zł czy za 1000zł, są mecze na które możesz postawić raz. Trochę to debilne, ale na szczeście bardzo rzadko się zdarza.
 
Do góry Bottom