>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

F 0

fffffflick

Użytkownik
witam ???? gram na tym buku od okolo dwoch miesiecy, depozytu dokonywalem tylko przy pomocy karty revolut i zlecilem pare wyplat (po 1-2 tysiace), pierwsza 26.10, kolejne 28 i 29), nie dostlaem jeszcze zadnej, dowiedzialem sie od supportu ze czas oczekiwania to 5-7 dni, zaczynam sie troche martwic, w poniedzialekp owinno byc mam nadzieje ???? ? ktos ma doswiadczenie w wyplacaniu na karte? pozdrawiam!
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jakie mirrory Wam działają obecnie oprócz aplikacji oczywiście ?
Na Melbet sie przerzuc. To jest to samo co 1xbet a nie ma problemow z laczeniem sie ze strona i nie trzeba kombinowac z zadnym VPNem. Logowanie z darmowego VPNa mimo ze ruskie mowia ze dla nich jest to spoko moze skonczyc sie blokada konta ze wzgledu na to ze istnieje obawa ze juz sie kiedys ktos laczyl sie z tego ip do innego konta. Pozniej moga byc problemy z tlumaczeniem sie.
 
F 0

fffffflick

Użytkownik
to jakis pier**olony cyrk, platnosci zostaly wyslane, dostalem numer ARN po ktorym powinna zostac znaleziona platnosc i ani revolut ani 1xbet nie potrafia mi poweidzeic gdzei sa pieniadze
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Dzis spotkało mnie pierwszy raz od roku korzystania z 1xbet chamskie zagranie tego bukmachera.
Po wybraniu zakładu z kursem 9 i zaakceptowaniu zakładu zostałem poinformowany ze kurs spadł do 6.15 i oczywiście kupon został obstawiony mimo ze miałem zaznaczoną funkcje &quot;akceptuj gdy kurs wzrośnie&quot;.
Troche mnie to zaskoczylo, no ale jeśli się jest monopolistą można robic dużo. Ode mnie duzy minus za takie cwaniactwo.:puke:
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
1XBET.COM W TRAKCIE AKTUALIZOWANIA
Szanowni Państwo!
Jesteśmy obecnie w końcowej fazie uzyskiwania krajowej licencji AAMS. Dostęp do usług 1xbet.com został tymczasowo zawieszony. Mamy nadzieję, że zajmie to nie więcej niż 10 dni roboczych.

10 dni roboczych dobre ????
 
Do góry Bottom