>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - opinie

vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
A jak jest z czasem realizacji wplat/wyplat przez trustly?
W unibecie caly czas sa problemy, 50% wplat ginie i nie ma ich przez 2 dni. Wyplaty potrafia trwac po 3 dni.
Akurat nie mogę się pod tym podpisać w przypadku mojego konta i firmy Unibet.
Zauważcie, że da się wpłacić przez paysafecard, tylko trzeba odznaczyć &#39;metody płatnicze w twoim regionie&#39;.
Karty bankowe nie przejdą, Skrill wypadł z obiegu, Przelewy24 zniknęły na dłuższą chwilę, Trustly jest obecnie tylko na wpłaty. Dodali do wypłat opcję SEPA i trzeba ocenić taką formę, ale kojarzy mi się ona ze starym sposobem wypłat przez Unibeta i lekkie przewalutowania.
A to, że Ecopayz domniemanie zniknie wolę niekomentować ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
To juz chyba po malu koniec wszystkich wyplat z zagranicznych bukmacherow do konca roku wszyscy sie wycofaja zostana tylko bitcoiny
I tak jestem pod wrażeniem 1xbet, bo niektórzy zrobili sobie z tego buka kantor i wpłacali jednym sposobem, a wypłacali innym. Buk przez długi czas szedł na rękę, ale na dłuższą metę jest to nie do przyjęcia. Pokażcie mi buka, gdzie jedną metodą można wpłacić, a inną wypłacić. Bo łatwo psioczyć że to &quot;rusek&quot;. Ale ten buk został sponsorem Serie A i cały czas jest bardzo wiarygodny.
A bircoiny są bardzo dobrą opcją wpłat i wypłat, bo są tanie i żadnen bankster ani polityk nie zablokuje tej opcji.
Więc skończcie narzekać albo bawcie się dalej w te trustly i inne przepały
 
J 0

jasiekwariat

Użytkownik
Panowie mam pytanie, czy ktoś próbował robić wypłatę SEPA w Alior banku? Niby to zaakceptowali, ale znalazłem gdzieś listę, na której nie ma przelewów SEPA z Rosji w aliorze, będę wdzięczny za pomoc
 
P 75

piter152

Użytkownik
A jaka jest najmniejsza wplata bitcoinami ???
Bo z tego co widze to 1 stoi powyzej 20tysiecy a ja sie takimi kwotami nigdy nie bawilem w bukmacherce i nie zamierzam
 
K 0

kudlacz96

Użytkownik
Ja wyplacilem wczoraj tym SEPA a pieniądze jak zawsze dochodziły na następny dzień tak dziś nic nie dostałem, ciekawe czy wgl przyjdą ???? (konto PKO)
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
zauważyliście ostatnio, że te ruskie walą w kulki z przyjmowaniem kursu? jeżeli kurs spadnie o 0,01 anulują zakład na live, jeżeli wzrośnie o 0.20 lub więcej to go przyjmują z kursem zaznaczonym przed wzrostem? czy nie powinni przyjmować kursu większego albo chociaż anulować zakład, tak jak to robią w przypadku spadków.
 
jakwuj 41

jakwuj

Użytkownik
W opcjach depozytu widzę coś takiego

Działanie takie jak paysafecard, tylko za cholere nie wiem gdzie to kupić. Niby na ich stronie jest jakiś spis sklepów, ale na 300 tysięczne miasto i tylko 5 sklepów, które to niby sprzedają, a żaden nie jest otwarty w niedzielę, to trochę mi tu coś nie pasuje. Może jest to w jakiś żabkach czy małpkach do kupienia?
Ruch, pepco, statoil
 
Do góry Bottom