>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - opinie

S 31

szynka

Użytkownik
Miałem na koncie około 300zł, był problem z wypłatą w BTC. Radzili mi na czacie inne metody płatności, które średnio mi pasowały, więc udało mi się wyzerować konto grając zakłady przeciwne u innego buka i teraz od nowa wpłaciłem 500zł w BTC, obróciłem, dobiłem do 800zł i bezproblemowo wypłaciłem 500zł (w portfelu po 15 minutach pojawiła się równowartość 479zł w BTC). Pozostaje mi liczyć, że teraz już będę mógł bez żadnych ograniczeń wpłacać i wypłacać tylko w BTC, prawdziwy test będzie wtedy gdy spróbuję wypłacić nadwyżkę- bo póki co wypłaciłem tylko tyle ile wpłaciłem.
 
W 0

witoldpilecki

Użytkownik
Jak jest z limitami dosyć szybko można je tu wyłapać?? Dają za grę na niszowych zdarzeniach, wysokie kursy, czy tylko wystarczy trochę wygrać. Miał już ktoś limit u nich.? A po limicie dają wypłacić kasę czy robią cuda przy weryfikacji konta?
 
Z 0

ziemniaczek81

Użytkownik
Witam mam problem z 1xbet dnia 30 października 2017 zleciłem wypłatę z konta gracza kwoty 8200 zł na kartę visa (ta sama co robię depozyty) do dzisiaj pieniążków na koncie nie mam ???? . Czy czekaliście tak samo ??
 
W 0

witoldpilecki

Użytkownik
Witam mam problem z 1xbet dnia 30 października 2017 zleciłem wypłatę z konta gracza kwoty 8200 zł na kartę visa (ta sama co robię depozyty) do dzisiaj pieniążków na koncie nie mam ???? . Czy czekaliście tak samo ??
Z tego co czytałem wcześniej to nasze banki blokują takie wypłaty/wpłaty i są problemy teraz z odzyskaniem kasy
 
Z 0

ziemniaczek81

Użytkownik
Dzisiaj dostałem odpowiedz mój bank za akceptował przelew i dzisiaj najpóźniej jutro pieniążki u mnie . Taka podpowiedz dla tych co będą z konta gracza na kartę visa wpłacać NIE WPŁACAJCIE !! Przelew trwa 7 dni lepiej przelać przez Trustly (przelew trwa 1 dzień) . Dziękuję za wasze sugestie chyba się wszystko skończy dobrze jednak jeszcze poczekam i zobaczymy czy faktycznie kasa przyjdzie ????
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Ja od siebie polecam ecoPayz Sprawdzony portfel internetowy po weryfikacji konta można posiadać różne waluty szybkie wpłaty i wypłaty do 1xbet i kilku innych buków ????
 
U 0

ultramisiek

Użytkownik
Panowie czy ktoś z was próbował grać na tzw. Szybkie wydarzenia? Mam z tym problem ponieważ jest to strasznie słabo zoptymalizowane. Kursy są często zamrażane na bardzo długi czas, co utrudnia grę.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Weryfikacja jedynie raczej przy wypłacie, też nie zawsze. Ja mam konto od pół roku i ominęła mnie weryfikacja, a robiłem sporo wypłat.
 
Do góry Bottom