>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

batigol 41

batigol

Użytkownik
A ja dziś dostałem od niech kasę wypłaconą przez Trustly, ale w tytule przelewu nie mam Trustly, jak zawsze, tylko jakieś Vinds. Sprawdzałem co to i chyba jest to polski odpowiednik Trustly. Miał ktoś kiedyś taki przypadek?
Dziś to samo, nikt z Was tego nie miał?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Zlecilem dwie wyplaty na raifaisen z trustly i doszla tylko ta pozniejsza mimo ze obydwie zostaly potwierdzone przez operatora mial ktos z was moze taka sytuacje czekam już prawie 16h a przeciez trustly tez ma konto w raifaisen
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Dziś spotkałem się sprawdzając swoje konto z rozliczeniem mini tasiemki z wielkim zaskoczeniem, myślałem że będzie wygrana, wziąłem że pierwszy gol nie będzie samobójczy, wynik 0:0 więc oni rozliczają mi przegraną. Niezły tok rozumowania. Pierwszego gola nie było temu przegrana?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Skoro na kurs over 0.5 było 1.07...
Ale wiem że małe kursy, ale może mi to ktoś wytłumaczyć?

Czyli trzydrożnie niższy kurs, a dwurożnie wyższy? Pewnie zrobią jako przegrany bo coś musi być w tej walce żeby rozliczyli na + a tego nie było, haha
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
ktoś mi wytłumaczy te MATCH-UPS? Pani z supportu mówi o czymś kto będzie wyżej w rankingu turnieju, ale sama nie wie do końca.
 
J 0

jezozwierz11

Użytkownik
macie aktywne p24 na wypłaty? Mazaq chwal się dalej ile Ty masz lat człowieku, myślisz, że tego forum nikt nie czyta oprócz graczy ja pier...le
mam jeszcze pytanie co do Trustly wpłaty są dopiero na 2 dzień?
 
A 205

amindada

Użytkownik
No faktycznie P24 już nie ma, a jeszcze chyba wczoraj albo w sobote wyplacałem. Trustly mam, ale nie próbowalem wypłacać. Dziwne, ze jest wypłata przez paysafecard, ale są odrzucane.
Edit, - wszedłem na czat i brak p24 to podobno problemy techniczne i mają być przywrócone.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Dobra, jest temat i proszę o konkretne odpowiedzi i sugestie. Wątek czytam w miarę na bieżąco więc proszę nie odsyłać mnie do czytania wstecz. Co polecacie i co uważacie za najbezpieczniejsze do wypłaty z obecnie dostępnych opcji? Czytałem w necie o tych innych mało znanych w Polsce opcjach typu yandex money, oto pay, privat24 etc. i jest to jakaś alternatywa lecz nie do końca mi to odpowiada. Tak więc proszę aby wypowiedziały się osoby, które w ostatnim czasie wypłacały kasiorkę o swoje odczucia odnośnie tak samej metody z której korzystają jak i jej bezpieczeństwa biorąc pod uwagę obowiązujące w Polsce prawo. Z góry wielkie dzięki.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
U mnie z wypłat wycofali p24 i trustly
no widzisz jak to dobrze ze mamy Cie na forum kapitan łeb.
Do administratorow, temat ten najleiej bedzie zamknac kazdy w miare ogarniety uzytkownik zasiegnie informacji na temat wplat i wyplat u tego bukmachera, a poki co robi sie z tematu gnoj i gowniane rozkminki, ludzie macie pw to z nich korzystajcie bo pozniej jest jak jest, ale co ja bede pisal jak polowa tu nawet nie pelnoletnia i sie dzieje.
aleee admini maja z tego kase poza granicami wiec klada lache, ale posrednio tez was to dotknie, kur czy ja mam doczynienia z debilami.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Było fajnie, ale chyba się skończyło. Wczoraj zleciłem wypłatę na paysafecard, zaakceptowali ją, ale minęło kilka minut i pojawił się komunikat jakiś o odrzuceniu. Dziś na próbę zleciłem wypłatę i stało się dokładnie to samo...

--&gt;


Nie mam pojęcia jak teraz wypłacić kasę mając jedynie skrilla i paysafecard... Wpłacałem jeszcze przez ecopayza, ale tam mam niezweryfikowane konto, wiec najpierw bym musial tam wplacic z konta bankowego pewnie, potem zamówić karte, czekać ze 2 tyg. itd... Przesrane.
Czat oczywiście w tym momencie niedostępny... Jak ktoś będzie miał czas, to niech spyta na czacie o te wypłaty PSC (czemu odrzucają, czy to chwilowe, czy już na stałe itd.).
 
Do góry Bottom