>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

B 39

boo824

Użytkownik
Warto grac jesli ktos nie gra za duze pieniadze, bo przy kwotach niewielkich nie ma problemu z wyplata a kursami i oferta bije wszystkie inne buki o wiele
bije bo jest scammem , i jeszcze ludzie to polecają:;/: , widze że nic sie tu nie zmieniło forum nastawione na zysk administracji????
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Tylko dlatego wpłaciłem tam hajs, że ludzie w typach często podają kursy z tego buka, a okazuje się że albo tam faktycznie nie grają i wybierają najwyższy, żeby potem statystyki dobrze wyglądał, albo grają za małe pieniądze. Jeżeli komuś uda się wygrać coś więcej to nie liczcie, że wyciągniecie kasę (ja złożyłem zlecenie wypłaty na 4k i się zaczęło). Nawet za małe pieniądze nie opłaca się tam grać, bo może przyjść dzień kiedy i takie niewielkie pieniądze przestaną wypłacać.
 
Z 0

zajebotka

Użytkownik
A ja mam inne pytanie, czy w przypadku przymusowej weryfikacji blokują środki na koncie czy można nadal nimi obracać? Chodzi mi o to czy w przypadku braku możliwości wypłaty można by było przetransferować pieniądze na innego buka za pomocą surków?
 
A 34

adingh

Użytkownik
U mnie też się zaczęło... weryfikacja, pełno zdjęć oczekują, nawet takich których się nie da czytelnie wykonać - np. selfie twojej głowy, dowodu i jeszcze obok komputer ma być z czytelnym mailem od nich. Nie da się tego zrobić.
Pytanie do osób które miały podobny problem - czy udało wam się jakoś to załatwić ?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Da się to zrobić, ale jest to trudne. U mnie nie zaakceptowali pierwszych bodajże 2 zdjęć, dopiero następne przeszło i weryfikacja zakończyła się pomyślnie. Na szczęście jestem w posiadaniu tableta (trzymany w jednej łapie, w drugiej dowód, może takie ustawienie komuś pomoże) na którym maile od nich było widać, zazwyczaj aparat łapał mi focusa na mojej twarzy ew. dowodzie (ekran lcd wtedy pięknie odbija światło i rzeczywiście mało co widać) ale jakoś w końcu to wyszło, trzeba próbować, innego wyjścia nie ma.
Kilka dni temu po raz kolejny zlecona wypłata rzędu kilka tysięcy, na Skrillu po paru minutach. Ja na nich nie narzekam, chociaż zwiększyli mi marżę (do poziomu ~6%) wypłaty bez problemu, także są tacy klienci z którymi obchodzą się lepiej. Buk jest jednak ryzykowny i im ktoś gra jak już wspomniałem mniej popularne rynki tym w moim przekonaniu większa szansa na napotkanie problemów. Czy warto zakładać konto niech każdy sobie odpowie sam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 34

adingh

Użytkownik
Ok zweryfikowali i wypłacili, czyli nie jest źle ???? Kursy to już wcześniej miałem zaniżone, ale chodziło mi o wypłatę 15k więc było się o co martwić.
 
jedrula 25,7K

jedrula

Użytkownik
I am looking for customers of 1XBet, whose withdrawals are being refused
by 1XBet, in order to develop a common strategy to recover our money.
One of the options I would like to consider is to sale the outstanding
claims &quot;en bloc&quot; to a debt collector in Russia, the home country of
1XBet. For the initial contact with the debt collector it will be
necessary to inform about the total amount we are talking about. Please
write me an email to [email protected] to inform me about the
amount of the withdrawal that is being denied by 1XBEt.
From my point of view, we should focus on realizing at least 75% of our
money
(= max. of 25% of commission to the debt collector)
I look forward to your answers.
Best regards
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Kto to jest &quot;daniel_tipster&quot;, czy to ty.
1. Żeby wynająć komornika trzeba mieć wyrok sądowy
2. Nie wiadomo czy można złożyć pozew zbiorowy, przecież każdy dostaje odmowę z trochę innego powodu.
3. Jeżeli ktoś chce wynająć firmę windykacyjną to aby mogła skutecznie działać wiąże się to z Cesją należności na korzyść takiej firmy.
Niejasności jest więcej. Jest też możliwość, że pod taką przykrywką ktoś zbiera info.
Intencje oczywiście mogą być szczere i czyste w internecie nie brakuje przecież filantropów, czy to z Niemiec czy innych landów.
 
C 5

czerniawa

Użytkownik
Witam, ostatnio zauważyłem, że podczas wyplaty zostałem poproszony o uzupełnienie konta o numer dowodu. Z czym to się wiąże?
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Próbuję wypłacić z tego buka pieniądze na kartę i za każdym razem mam &quot;odrzucono&quot; Denied by operator. (30000 Invalid field). Ktoś coś może podpowiedzieć? Wydaje mi się że wszystko dobrze wypisuje.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Ja tam nie wiem z czym wy macie problemy w tym buku, w ciągu ostatniego tygodnia wypłaty na ok. 4 tys zł, jednorazowo 2k i 1,3k i żadnych problemów, kasa na skrillu po 15-20 minutach.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Próbuję wypłacić z tego buka pieniądze na kartę i za każdym razem mam &quot;odrzucono&quot; Denied by operator. (30000 Invalid field). Ktoś coś może podpowiedzieć? Wydaje mi się że wszystko dobrze wypisuje.
Jeżeli 30000 to kwota a nie kod błędu to jednostkowo ich system nie przepuszcza takich kwot i trzeba to rozbić na kilka wypłat.
Najlepiej jednak pogadać przez live czat, sprawdzą Ci konto i napiszą o co dokładnie chodzi, goście tam reagują szybko i ogólnie ogarniają.
 
M 0

misiekpro

Użytkownik
Jeżeli 30000 to kwota a nie kod błędu to jednostkowo ich system nie przepuszcza takich kwot i trzeba to rozbić na kilka wypłat.

Najlepiej jednak pogadać przez live czat, sprawdzą Ci konto i napiszą o co dokładnie chodzi, goście tam reagują szybko i ogólnie ogarniają.
właśnie kwota stosunkowo niska 200zł, próbowałem już 50zł i 20zł i ciągle to samo...
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
szybkie pytanie, udało się komuś obrócić bonus &quot;czarny piątek&quot; ?

przelewają wygraną czy tylko ten bonus a nadwyżkę anulują?
 
Do góry Bottom