>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka T- Mobile Ekstraklasy 15.03 - 18.03.2013

Status
Zamknięty.
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Mecz który kończy 19 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy .
Faworytem wydaje się być drużyna z Gliwic ponieważ gra na swoim boisku ponadto po dwumiesięcznej przerwie wraca Mariusz Zganiacz który jest bardzo ważnym zawodnikiem Piasta. Lechia nic nie gra ale zawsze skubnie jakieś punkty .
Mój typ na to spotkanie jest ryzykowny ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
Tomas Docekal strzeli bramkę mam nadzieję że dziś podtrzyma passę i ukłuje rywala w poprzedniej kolejce przeciwko Pogoni Szczecin zrobił to 2 razy a Piast pokonał tamtejszą Pogoń 0:2 . Kurs na Docekala też jest bardzo ciekawy 4.00 to moim zdaniem trochę przesada. Owszem to spotkanie nie powinno obfitować w dużą ilość bramek ale według mnie to Piast minimalnie wygra to spotkanie .
Typ: Tomas Docekal STG Kurs: 4.00 Buk: Betsafe ⛔
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Piast vs Lechia typ over 2
kurs:1.971 (pinnacle)
stawka: 8/10
Analiza
Statyski przemawiają za underem 2.5(patrz), ale nie zawsze należy wierzyć statyskom, dlatego też gram w przeciwna stronę. Lechia na wyjeździe tylko 1 na 9 meczy powyżej 2.5, Piast u siebie 5 na 8 under 2.5. Jednak uwazam iż w ostatniej kolejce obydwie ekipy troszkę się rozstrzelały, dlatego dzisiaj zobaczymy wiecej niż 2 brameczki. Mimo wszystko zabezpieczam się przed passa Lechii w obecnej rundzie gdzie odnotowała sporo remisów 1:1. Na ostatnie 20 meczów piasta tylko 4 poniżej 2 goli, w zielonych natomiast 3 takie mecze miały miejsce. Wpadniecie tego kuponu może nie jest jakieś super oczywiste i pewne, ale ryzyko porażki wydaje się stosunkowo niskie. No i kursik atrakcyjny ;&gt;.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk @ over 2 1.88 Pinnacle

Istne value. Defensywa obu zespołów nie należy do najlepszych, bo z takimi zawodnikami jak Bieniuk nie można mówić o solidnej obronie. Kto by się spodziewał, że Lechia i Piast będą walczyły o puchary, bo strata do Polonii jest niewielka, a wiemy, że Czarne Koszule mają różne problemy. Oba zespoły nie boją się atakować i na pewno zobaczymy otwarty mecz. Bobo Kaczmarek zapowiadał, że jego Lechia ma grać ofensywnie i tak będzie grała. Podobnie twierdzi duet z Gliwic. Brosz i Dudek też chcą strzelać bramki, by przyciągnąć kibiców na swój kameralny stadion. Choć z Lechii odszedł Traore, to póki co Lechia radzi sobie w grze ofensywnej. Dziś liczę na podobny mecz jak Lechii z Pogonią. Jak dla mnie to drugi najciekawszy bet po overze piątkowym w Warszawie tej kolejki. Polecam :]
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Typ: over 1,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Prosta sprawa. Piast strzelił gola we wszystkich ośmiu meczach na własnym boisku. Lechia w tym sezonie nie zdołała tego uczynić tylko w dwóch na 9 wyjazdów. Jest pojedynek drużyn na równym poziomie, które wciąż mają jakieś szanse do walki o wyższe cele. mecz powinien być zatem wyrównany i liczę, że zobaczymy coś w stylu &#39;akcja za akcję&#39; (chociaż przez jakiś czas). We wspomnianych meczach Piasta ten over nie siadał tylko 2 razy. Jeśli chodzi o delegacje Lechii to 3 razy padło mniej niż dwie bramki. Jeśli te dwie drużyny się spotkają widzę wielkie szanse, aby podbić te średnie. Polecam.
✅
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
chyba z 3/4 analiz w temacie jest na potrzeby konkursu (nie wiem czy wymóg, czy nabijanie postów na potrzeby innych konkursów)
akurat garstka która w temacie coś pisze/dyskutuje od siebie nie ma aż takich słabych wyników.
Zresztą nikt tu nikomu na tacy nie daje typów, jest dyskusja, ktoś kogoś poprawia, i wyciąga się wnioski.Jak nie masz pomysłu na mecz to nie graj na siłę, tutaj możesz się jedynie czegoś upewnić, lub ew zmienić zdanie na temat danego spotkania.Pomijam już to że niektórzy ,konkursowcy, nie wiedzą co piszą byle by ta analiza była wklepana (wyciągają wnioski po wynikach/tabeli drużynę w akcji chyba nie widzieli)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Trzeba było grać zwycięstwo Piasta, ewentualnie brać zakład bez remisu. Jeżeli nie masz pojęcia o naszej ekstraklasie , to nie bierz typów od innych. Życie uczy, że masówki źle się kończą. Przykład? Legia w Kielcach , Legia u siebie z Bełchatowem, Lech z Polonią , Bełchatowem czy dziś także BTS. Ja pograłem zwycięstwo Piasta i nie żałuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom