>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

19 kolejka T- Mobile Ekstraklasy 15.03 - 18.03.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet​
Zaczynamy w Białymstoku, gdzie miejscowi będzie podejmować Polonię Warszawa. Jaga to chyba najbardziej nieobliczalna drużyna w lidze. Nie potrafią zagrać kilku spotkań (nawet 2) na jednakowym, ale dobrym poziomie. W tym sezonie o dziwo dużo lepiej grają na wyjazdach niż na własnym boisku. Po pucharowym meczu z Wisłą Kraków Hajto przyznał, że.. dali ciała, ale do dymisji i tak się nie podał. Cały czas mówi się, że Jaga to drużyna perspektywiczna, ale póki co w wielu przypadkach jest to pasmo kompromitacji. Jedyne co im ostatnio wyszło to transfer Hiszpana Quintany. Pomimo, że przyszedł z niższej ligi hiszpańskiej to różnica w wyszkoleniu technicznym na tle naszych polskich kopaczy jest ogromna.
Hitem kolejki będzie jednak pojedynek Legii z Górnikiem Zabrze. Drużyna Nawałki mocno rozczarowała w hitowym spotkaniu z Lechem. Grając u siebie i mając w końcówce rzut karny nie potrafili oddać celnego strzału na bramkę! Widoczny jest brak Milika. Prezes jest jeszcze &quot;nietrzeźwy&quot; po kontuzji, a Jeleń musi jeszcze nadrobić &quot;braki&quot;. Legionistom tez ostatnio idzie jak po grudzie, ale zwycięstwo z Podbeskidziem może być trampoliną do lepszych wyników jak i gry. Trudny rywal więc cudów ostatnio nie można było się spodziewać, ale wynik jest najważniejszy. Z Górnikiem obie ekipy mają szanse do pokazania tego jak się powinno grać w piłkę. Wyższa kultura gry mile widziana.
Lech zagra z Bełchatowem i gospodarze mają tu niesamowitą okazję zdobyć teoretycznie łatwe 3 punkty. Tak samo jednak myślała Legia przed ich meczem z Bełchatowem. Skończyło się jednak na 0:0 jak dwa pozostałe mecze GKS-u. Kolejny remis? Trochę trudno w to uwierzyć, ale tu wszystko może się zdarzyć. Lech dużo lepiej wypada w meczach wyjazdowych. Śmieszy trochę tłumaczenie, że przed własną publicznością zjada ich presja. 4 spotkania na własnym boisku bez zwycięstwa? Czas to zmienić.
W Krakowie Wisła podejmować będzie Pogoń, która bardzo słabo zaczęła &quot;wiosnę&quot;. Szczytem bezradności okazał się chyba ostatni mecz z Piastem. Stracona bramka tuż przed przerwą, później niewykorzystany rzut karny, który się zemścił. Już pomijając sam ten fakt to jednak drużyna gości wypadała w tamtym meczu dużo lepiej. Z Białej Gwiazdy też sporo osób się śmieje, ale póki co w tej rundzie nie przegrali jeszcze meczu, a i dalej są w Pucharze Polski po tym gdy w niezłym stylu wyeliminowali Jagę. Prawdziwy show w Białymstoku dał Patryk Małecki i kibice liczą na powtórkę tym razem z Pogonią.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
U 35

uszol71

Użytkownik
a więc jak dla mnie wisła, legia, ruch, później opisze dlaczego, wisła z pogonią mecz sąsiadów w tabeli, uważam że wisłe stać na lepszą pozycje powoli łapią wiatr w żagle więc 1 na wisłe, legia jeżeli chce zdobyć mistrzostwo musi mecze z potentatami wygrywać tzn górnik meczu nieprzegrał na wyjeżdzie lecz mimo to legia u siebie jest mocno, ciężki mecxz czeka zabrzan 1 na legie, do tego ruch który jest aktualnie vicemistrzem kraju, ruch któremu zawsze się grało dobrze na stadionie kielczan i mimo niepowodzeń w meczach wyjazdowych jestem w stanie postawić na czystą dwójkę, do tego btsik bo korona potrafi grać w piłkę,tym bardziej że nawet w 10 potrafili strzelić gwa gole lechii a w zasadzie powinny być 3 ale bramka Korzyma została nieuznana to tak wstępnie, jeszcze czas więc z czasem dodam kolejne argumenty, powodzenia
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Jak nie teraz to kiedy? Takie o to pytanie nasówa mi się przed tym meczem. Cztery porażki z rzędu na własnym stadionie to na taką drużynę jak Lech o wiele za dużo. Byłem przekonany , że tą passe przerwą już w starciu z Polonią Warszawa, jednak gol Piątka i słaba gra Lecha po raz kolejny doprowadziła do utraty punktów. A więc zapytam jeszcze raz. Jak nie teraz to kiedy? Bełchatów to obecnie chyba najsłabsza drużyna w lidzę ( piszę chyba, bo w tej rundzie prezentują się lepiej niż np. Pogoń o czym pisał Ramzesa we wstępie. ) Goście w tej rundzie i tak sprawili już sporą niespodziankę w postaci remisu z Legią w Warszawie czy u siebie z Wisłą oraz Widzewem. Szansę na utrzymanie są znikome ( o czym świadczy między innymi wyprzedaż w zimowym okienku transferowym) a więc zawodnicy grają o „wypromowanie własnego nazwiska”. Zawodnicy Bełchatowa na wyjazdach prezentują się fatalnie. O zwycięstw , 2 remisy i 6 porażek czynią ich najgorszą drużyną Ekstraklasy grająca na wyjeździe.
Moje typy:
Lech wygra @ 1.36 @ bet365 ⛔
Lech -1 @ 1.60 @ bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Legia - Górnik

To spotkanie od razu rzuciło mi się w oczy. 1.6 na Legię u siebie z Zabrzanami brzmi dla mnie rewelacyjnie. Legia co prawda nie zachwyca, ale wydaje mi się, że z meczu na mecz będzie prezentowała się coraz lepiej. Mają potencjał i pewnie zacznie on wkrótce odpalać. Siła ofensywna i świetne flanki dają sporo możliwości do rozpracowania obrony Zabrzan. Z kolei Górnik w meczu z Lechem grał bardzo słabe zawody. Właściwie ciężko dopatrzeć się jakichkolwiek pozytywów - szczególnie w ataku. Olkowski próbuje biegać i szarpać za kilku, Gancarczyk widać, że bardzo chce, ale za bardzo nie wie jak i z kim, Kwiek bywa bezradny. Nawet ciekawie konstruowane akcje nie miały wykończenia - Górnik z Lechem zagrał praktycznie bez wartościowego napastnika. Nie widzę perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy - Jeleń w tym sezonie raczej już nie wróci do formy sprzed lat, a Nakoulma to wielka niewiadoma. Dla mnie 1 i handi na Legie zdecydowanie do grania.
 
madman01 13K

madman01

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
2:0
Wisła po dwóch nieudanych meczach rundy wiosennej, w których zdobyła zaledwie 2 punkty z ostatnimi zespołami w lidze, zrobiła wyraźny postęp i w końcu wygrała i to nie byle z kim bo z Polonia na ich własnym terenie. Dodajmy że z Polonią która wygrała z Lechem w Poznaniu. Wisła w tych pierwszych meczach z Bełchatowem i Podbeskidziem nie grała źle brakowało tylko skuteczności. Teraz widac że wraca na właściwe tory. m.in warto dodac że w Pucharze Polski łatwo odprawiła z kwitkiem Jagiellonie, a więc wyraźny postęp jest bo sa w końcu wyniki. Pogoń natomiast w tej rundzie spisuje sie kiepsko bo zdobyła tylko jeden punkt w 3 meczach, a więc będzie im trudno uzyskać korzystny wynik z Wisłą, która jest na fali. Bilans Portowców mówi sam za siebie 6 bramek straconych i 1 strzelona nie przynosi im chluby. Wisła w meczu Pucharu Polski z Jagiellonia pokazała że potrafi strzelać bramki i myśle, że kurs jaki wystawił bukmacher tobet jest wysoki i warty grania. w końcu Wiślacy graja u siebie - kolejny atut.

Moje typy:
Wisła wygra: 1,93 ✅
Bukmacher: Tobet
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin​



W niedziele o 17:00 na Reymonta przyjedzie Pogoń która początek wiosny ma słaby żeby nie powiedzieć fatalny. Na początku lanie 0:3 od Zagłębia, następnie mecz w Gdańsku gdzie głupota Lechii i wielkie szczęście Szczecinian dało im remis (karny w 94min). W ostatniej kolejce słaby mecz u siebie z Piastem czego odzwierciedleniem jest wynik 2:0 dla Piasta Gliwice. Zbyt dużo nie mogę powiedzieć o ekipie ze Szczecina ale oglądając ich ostatni mecz z Piastem nie pozostawili po sobie dobrego wrażenia. Bilans Pogoni na wyjazdach to 2-3-4


Wisła powolutku wraca na właściwe tory, już media podpisywały kontrakt z Nawałką a tutaj ekipa Kulawika coraz lepiej sobie radzi. Niezły początek rundy i awans w PP z pewnością oddają niezłą formę Wisły. Zaczęło się dramatycznie nudnym meczem w Bełchatowie, później przeciętne mecze z Jagą 2:0 i Podbeskidziem 0:0 gdzie sędzia liniowy nie widzi faulu z 3 metrów. Ale w przeciągu tygodnia Wiślacy odnieśli dwa ważne zwycięstwa z Polonią 2:1 i Jagą 4:2. Mecz z Polonią to szczególnie dramatyczny mecz Bunozy, coraz lepsza organizacja gry w ofensywie i w końcu skuteczność, której tak bardzo brakowało. Jeszcze widać że to nie ta stara Wisła która prowadząc kontrolowała mecz strzelała kolejną bramkę i spokojnie wygrywała. Ale już takie oznaki Wisła dawała w Białymstoku gdzie przy 2:0 nadal grali bardzo dobrze. Wynik 4:2 może nie oddaje tego co działo się na boisku. Bardzo dobra konsekwentna gra od początku bramka dla Jagi ze spalonego wtedy w Wiśle znowu coś pękło i zaczęły się kłopoty tzn druga bramka (bardzo piękna). Ale na szczęście na końcu rywala dobił główny aktor tego dnia czyli Patryk Małecki. No właśnie &quot;Mały&quot; wraca do formy 3 asysty bramka i to ładna. Widać że mu zależy najbardziej i w każdy mecz wchodzi na 100%. Problemem jest obrona która traci głupie bramki. Bunoza gra słabo żeby nie powiedzieć że dramatycznie słabo. Za kartki nie zagra Chavez.


W niedziele jest szansa że do drużyny dołączy Kamil Kosowski, raczej bez szans występ Garguły ale Wisła pokazała już że bez niego radzi sobie świetnie. Warto zaznaczyć że w drugim swoim meczu w Wiśle nieźle zagrał nowy nabytek Sarki. Dodatkowo w Krakowie z pewnością mają w głowach mecz ze Szczecina gdzie Wisła przegrała 0:2 po fatalnych błędach sędziego i dwóch nieprawidłowo zdobytych bramkach przez gospodarzy tamtego spotkania.

Kurs 1.80 bardzo przyzwoity, nie ma PP więc mowy o oszczędzaniu się nie ma mowy, zapowiada się dobra pogoda więc i kibice powinni dopisać. W skrócie Wisła jest w gazie i szczerze wątpię w to aby po naprawieniu stosunku z kibicami, mieliby go zepsuć meczem z Pogonią.


Typy:
▶Wisła 1.80 Unibet
▶Wisła -1 3.25 Betsafe
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Legia Warszawa vs Gornik Zabrze / Draw No Bet - Gornik Zabrze @ 4.80 ⛔
Marathonbet


Jak gra Legia po przerwie zimowej - każdy już chyba miał tę wątpliwą przyjemność obejrzeć. Nie przypominają drużyny z rundy jesiennej. Ostatnio wygrali w Bielsku, ale mecz spokojnie mógłby zakończyć się sprawiedliwym remisem i nikt nie miałby pretensji. Górnik też zaczął mizernie, 3 pkt na 3 spotkania u siebie to wynik bardzo słaby. Z Jagiellonią przespali pierwszą połowę, z Lechem stracili punkt, gdyż tam sprawiedliwym wynikiem byłby remis. Jakie argumenty za Górnikiem ? O motywacji/mobilizacji nie ma co pisać bo Górnik z Legią zawsze gra na 110%, a gospodarze walczą o mistrza więc w moim odczuciu gryzienie trawy gwarantowane. Moim głównym argumentem jest fakt, że Górnik dużo lepiej czuje się w roli zespołu grającego z kontry. Ich bilans wyjazdowy to 3-5-0, a więc są jedynym zespołem w lidze, który nie przegrał na wyjeździe! Oczywiście każda passa kiedyś zostaje przerwana i Legia ma ku temu pełne predyspozycje, lecz kursy moim zdaniem są mocno zawyżone na Górnik. Blisko 5 bez remisu biorę bez problemów, bo 2,4 na X2 nie robi już takiego wrażenia. Górnik świetnie czuje się w grze z kontry i liczę, że zaprezentują te możliwości w jutrzejszym spotkaniu.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Widzę, że wysyp typów na Wisłę, lecz polecam się zastanowić jeszcze, bo liga, a PP u gwiazdorków to zapewne całkiem inna motywacja. Lepszym typem wydaje mi się under 2,5 lub Wisła będzie miała czyste konto, gdyż na R22 w tym sezonie grają bardzo underowo, często na 0 z tyłu, szkoda tylko, że z przodu również. Nie zdziwię się, gdy ponownie będzie 0:0, Pogoń będzie kontrowała, Wisła do pola karnego grać, ale mało strzalać, brak ostatniego podania, wykończenia. Minusami co do tych typów są na pewno indywidualne błędy obrońców, pauza Chaveza i ponowna rotacja w linii obrony, lecz mimo wszystko na R22 obrona wydaje się sporo pewniejsza.
Propozycje:
Wisła - Pogoń under 2,5 @ 1,65 bet365
Wisła czyste konto - TAK @ 2,20 bet365
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Pierwszy mecz 19 kolejki Jagiellonia u siebie zagra z Polonią. Oba kluby rozbite Jaga pod względem sportowym, Polonia jak na razie finansowym. Ekipa Tomasza Hajty radzi sobie po zimowej przerwie bardzo przeciętnie. W lidze porażki z Bielskiem 0:4 i 1:2 z Zagłębiem gdzie dopiero w 90 minucie miedziowi zdołali strzelić zwycięskiego gola. Ale Jaga także potrafiła wygrać z Górnikiem w Zabrzu 2:1. Dużym ciosem dla klubu jest odpadnięcie we wtorek z Pucharu Polski, po laniu od Wisły Kraków w dwumeczu aż 2:6. 10 miejsce i znikome szanse na puchary z pewnością nie są plusem do typowania na Jage jednak ja w ich ostatnim meczu zauważyłem te kilka zrywów które jeśli przytrafią im się w mecz z Polonią powinny dać im 3 pkt. Dlaczego ? A no dlatego że w moich oczach Polonia jest słaba w tej chwili i to że są tak wysoko w tabeli nie pokazuje ich formy i tego co mogą pokazywać. 4 pkt w 3 meczach można powiedzieć nieźle jak na klub gdzie poodchodziła połowa dobrych graczy, nie wiadomo kto komu za co płaci itd. Ale.. remis z Lechią po fatalnym meczu uratowany w końcówce. Jak grali na Lechu to aż szkoda mówić bo po pięknej bramce co trzeba przyznać, Polonia całą drużyną broniła się na swojej połowie i Lech nie potrafił tego sforsować. Mecz z Wisłą to dość wyrównane spotkanie które potoczyło się dla ekipy ze stolicy świetnie- błąd Bunozy i prowadzenie jednak tym razem Wiśle udało się dwa razy naruszyć obronę czarnych koszul i to Wisła wygrała w tym meczu. Owszem jest Przybecki młody przebojowy, także Wszołek ale z kim on ma grać.. Jakoś tak wyszło że widziałem te 3 mecze Polonii jednym okiem i bardzo mi się ich gra nie podoba..

Do Białego nie pojedzie Pazio a występ Piątka jest mocno zagrożony. Te kolejne osłabienia mimo wszystko mogą mieć jakiś znaczenie. W Jadze dalej nie wiadomo co z Frankowskim, jeśli zagra w moim odczuciu 3 pkt zostaną na Podlasiu, jeśli nie zagra może być trudniej ale .. jest świetny gracz Dani Quintana 2 bramki w 3 meczach w lidze do tego we wtorek strzelił dwie przepiękne bramki z Wisłą pokazują jak świetnie wyszkolony jest ten zawodnik.W tym meczu typuje zwycięstwo Jagi jakoś te jej przebłyski bardziej do mnie przemawiają Hajto chyba z nożem na gardle musi wygrać jak chce dalej prowadzić Jagiellonię, powinien wyjść bardzo ofensywnie a ma kim. Do tego na strzelca typuję Quintane który świetnie odnalazł się w Polsce i tak na prawdę jedna jego akcja może dać 3 pkt Jadze.

Typy:
▶Dani Quintana strzeli 4.90 Unibet
▶Jagiellonia DNB 1.74 Unibet


 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Według mnie warty rozważenia jest mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Zagłębiem Lubin. Widzew na wiosnę 2 porażki i remis. Co ciekawe strzelony zaledwie jeden gol w 3 meczach. Zagłębie Lubin 2 zwycięstwa u siebie i remis na wyjeździe. Odkąd pamiętam Widzew zawsze dobrze otwierał rozgrywki czy to jesienne czy wiosenne. Na jesień zaczynali u siebie i wygrali 3 mecze z rzędu. Teraz mieli za to 3 wyjazdy stąd ubogi dorobek punktowy. Po raz pierwszy na wiosnę zagrają u siebie a dobrze wiemy , że Widzew przy własnej publiczności stanowi dużą większa wartość. Tak samo Zagłębie u siebie nieźle , na wyjazdach dużo gorzej ( bilans wyjazdów 3-3-3) . Historia spotkań na korzyść Widzewa. Nasza liga jest dość przewrotna. Ja bym się skłaniał na Widzew. Muszą w końcu zapunktować a kiedy jak nie u siebie ??
Kursy:
Widzew win - 2,63
Widzew DNB - 1,83
Myślę warto spróbować . W tych trzech meczach Łodzianie nie grali tak źle jakby to pokazywał wynik.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa – Górnik Zabrze
handicap 0-1
Typ: 1
Kurs: 2,50
bwin


Na piątkowy wieczór zaplanowano pojedynek pomiedzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze. Patrząc na pozycję w ligowej tabeli mecz ten można nazwać hitem kolejki gdyż zagra pierwsza z czwartą drużyną. Te dwie ekipy były najwiekszymi rozczarowaniami poczatku rundy wiosennej. Podopieczni jana Urbana w pierwszym spotkaniu przegrali z Koroną Kielce dwa do trzech potem był remis z outsiderem z Bełchatowa i dopiero w ostatniej kolejce wygrali mecz Podbeskidziem Bielsko Biała co przełamało złą passe i powinno dać piłkarzom motywację. Ich rywal też nie zachwycał wynikami. Pierwsze spotkanie co prawda wygrał z Piastem Gliwice ale dwa kolejne spotkania to porażki z podopiecznymi Tomasza Hajto i z Lechem Poznań. Słabe wyniki Warszawian spowodowane mogły być presją wywieraną na zespół. Przed rundą wielu już z góry dawało im tytuł Mistrza Polski i to mogło im zaszkodzić ale chyba w meczu z Podbeskidziem zła passa mineła. Co do Zabrzan to widoczny jest brak sprzedanego w przerwie zimowej Arkadiusza Milika. W pełni sił też nie jest Prejuce Nakoulma a Ireneusz Jeleń moim zdaniem nie wniesie nic dobrego dla zespołu. Więc trener Nawałka niema kim postraszyć w ataku. Górnicy wyjdą zapewne na mecz defensywnie nastawieni i to może ich zgubić bo Legia potrafi szanować piłkę i jest grożna w ataku pozycyjnym. Dlatego ja licze na wygraną gospodarzy i przełamanie dobrej wyjazdowej passy gości.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
To z mojej strony, jako że ostatnio bardziej interesuję się piłką nożną taki becik na dzisiejszy main event.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze over 2.0 1.677 Pinnacle

Ofensywa jednego i drugiego zespołu jak na warunki T-Mobile Ekstraklasy są ponadprzeciętne. Poniżej przeciętnej jest też obrona stołecznej Legii. Kosecki, Ljuboja, Dwaliszwili czy Saganowski w Legii i świetnie taktycznie (nawet na tle Legii Warszawa) rozwiązana gra Górnika Zabrze. Pamiętajmy, że do drużyny ze Śląska wdrażani są powoli Prezez Naoukulma oraz Ireneusz Jeleń.

Mecz na szczycie, który jest bardzo ważny dla obu zespołów. Dla Legii zaczyna się czteromeczowy ciężki serial z bardzo wymagającymi rywalami - remis będzie traktowany na Ł3 jak porażka - pamiętajmy, że czyhający za plecami Legii poznański Lech gra w tej kolejce z GKSem Bełchatów - więc mobilizacja w Warszawie spora.

W spotkaniach na Łazienkowskiej pada średnio 2.77 brami na mecz. Gdy Górnik gra na wyjeździe w jego spotkaniach pada średnio 2.12 bramki na mecz. - Ogólnie nie będzie to spotkanie na jakieś 0:0 czy 1:0 w którąś ze stron. Za dużo aspektów przemawia za overem i kilkoma bramkami. Od wczoraj w Warszawie fajne warunki pogodowe, lekki mróz i słoneczko - bez opadów śniegu.

Warto zwrócic uwagę na ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
TYP: Over 2,5
kurs: 2.25
buk: bet365
Dzisiaj pod lupę biorę mecz w Białymstoku. O Polonii pisałem już tydzień temu, więc nie ma co się więcej rozpisywać. Od poprzedniego tygodnia nic się nie zmieniło, choć postawa w meczu z Wisłą mi się podoba. Trener Stokowiec odwala tam kawał dobrej roboty. W porównaniu do Hajty można stwierdzić, że Tomasz trener Jagi nie nadaje się według mnie na prowadzenie żadnego zespołu. Chce żeby jego zespół grał ofensywnie z polotem, ale jak na razie wszystko wygląda inaczej. Jaga ma potencjał, ma w zespole kilku klasowych zawodników, którzy mogą grać na wyższym poziomie i oczekuje się od nich zdecydowanie więcej. Bardzo dużo popełniają błędów w obronie, środek pola nie współpracuje z obrońcami, co stwarza drużynie przeciwnej na dobrze przeprowadzone kontrataki. Polonia jeśli zagra tak jak w Poznaniu, to wierzę, że stać ich na strzelenie bramki, ale problemy jakie ma drużyna Stokowca może spowodować, że będą więcej tracić, a Jaga ma naprawdę kim postraszyć. Tak więc podsumowując spodziewam się otwartej, ofensywnej piłki w wykonaniu gospodarzy i kilka groźnych akcji z kontry gości, co za tym idzie mam nadzieję, że zobaczymy kilka bramek w Białymstoku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Spotkanie w którym bardzo ciężko wskazać faworyta ponieważ jedni i drudzy grają w kratkę. Jagiellonia grała we wtorek mecz pucharowy z Wisłą który przegrała na własnym boisku aż 2:4 . Posada trenera Hajty wisi na włosku a wszyscy wiemy że kiedy ma on pożegnać się z posadą zawsze wygrywa spotkania ;) . Polonia gra fajną ofensywną piłkę dlatego spotkanie może stać na wysokim poziomie z kilkoma bramkami . Dodam że pogoda w Białymstoku nie sprzyja do gry górą ponieważ wiatr jest bardzo mocny co napewno nie pomoże Polonii . To z kolei jest jakiś plus dla Jagi która lubi i potrafi rozgrywać piłkę ziemią i tworzyć ciekawe akcje . Dla mnie to mecz w którym napewno nie zabraknie emocji bramek i walki .

Typ: Over 1.5 Kurs :1.44 BUK: Bet365 9/10 ✅
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
a Jaga ma naprawdę kim postraszyć.
Kim? Kupiszem bez formy? Smolarkiem, który nie może się przełamać i nic konkretnego nie gra? Frankowskim kontuzjowanym? Zostaje jedynie Plizga i Dani Quintana.
Typu nie neguje, bo sam nie mam pomysłu na ten mecz - dla mnie typowy no bet. Jak piszesz już, że ma kim postraszyć to chociaż podaj jakieś przykłady, a nie suche teorie.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ekstraklasa
Mecz: Legia Warszawa - Górnik Zabrze 15.03.2012 20:45
Typ: Połowa z większą ilością goli - (2nd Half) ✅ 3:0 dla Legii, chociaż powinno trochę więcej być bo okazji w drugiej połowie dla Legii nie brakowało. W mojej analizie porównałem trójkę napadziorów Górnika i Legii i cieszę się, że znalazło to przełożenie na wynik bo każdy z nich strzelił po bramce. Mam nadzieję Gastlik, że już nie będziesz stawiał w jednym szeregu ofensywę tych oby dwu zespołów ;)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betclic
Nie do końca zgadzam sie z przedmówcą na temat ponad przeciętnej ofensywy zespołu z Zabrza, bo jak tu się zgodzić skoro do ataku w dzisiejszym meczu przewidziana jest taka trójka napastników: Ireneusz Jeleń, Prejuce Nakoulma, Tomasz Zahorski. Pierwszy formę dawno zostawił we Francji za czasów gry w Auxerre, Nakoulma natomiast w tym sezonie nie jest tym graczem co w zeszłym w zeszłym sezonie. Po PNA wkońcu wrócił do składu po kontuzji i w poprzednim meczu pokazał, że głowę to chyba został jeszcze gdzieś daleko w Afryce. Ostatnim z napastników jest International Level Tomasz Zachorski, który formy szuka już w kolejnym klubie z rzędu, czy odnajdzie ją w Górniku ? Nie. Jest to po prostu ligowy przeciętniak, który na nazwisku będzie jeszcze się ślizgał w kilku klubach ekstraklasy.
W Legii natomiast sytuacja jest odwrotna, ale nie do końca:
Danijel Ljuboja, Wladimer Dwaliszwili, Marek Saganowski. Ljuboja nie raz udowadniał, że jest wartościowym zawodnikiem i w końcu musi przełamać nie moc strzelecką w tej rundzie. Z liczbą 10 bramek jest liderem w klasyfikacji najlepszych strzelców. Zastanawiam się tylko czy to nie dodatkowa konkurencja w napadzie nie miesza trochę w głowie Ljuboji i dlatego się &quot;zaciął&quot;. Dwaliszwili dostał powołanie z reprezentacji Gruzji i zmierzy się z reprezentacją Francji w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 i na pewno to będzie dodatkową motywacją w dzisiejszym meczu. Trzecim z wymienionych jest w lepszej formie strzeleckiej w tej rundzie niż pozostali Marek Saganowski, strzelił on dwa gole w pucharze Polski w meczu z Olimpią i w wygranym ostatnim meczu ligowym z Podbeskidziem. Przed kontuzją również strzelał dużo bramek, co pokazuje, że wcale nie jest zawodnikiem już nie potrzebnym Legii. Przypomnę jeszcze, że Legia w składzie ma dużo większy kaliber strzelecki niż tylko w ataku, na przykład: Kosecki, Radović czy, któryś z obrońców już nie raz pokazali, że mogą zastąpić przy strzałach napastników.
Jeżeli Legia chce wygrać ligę to takie mecze jak dzisiaj musi wygrywać. Górnik na pewno zmobilizuje się o co zadba trener Nawałka, przymierzany po zakończeniu sezonu do Wisły Kraków. Jestem pewien, że będzie starał się w pierwszej połowie zablokować drogę do bramki Zabrzan co przyniesie dobry efekt. Natomiast w drugiej połowie Legia się bardziej zmobilizuje i wbije Zabrzanom bramkę (kilka bramek?). W obecnej rundzie statystyka obydwu zespołów w bramkach strzelonych w określonych połowa przebiega następująco: Górnik (2-0-1), Legia (0-1-2). Nie sugerowałbym się statystykami w tym meczu, ale bardziej jego przebiegiem, a będzie taki, że Górnik nie będzie chciał przegrać i z pomocą 1500 kibiców mu się to w pierwszej połowie uda. Co do drugiej to bardzo wątpie. Nie chce stawiać tutaj na Legie (chociaż, moim zdaniem wygra), ponieważ już nie raz tak było, że ten zespół przegrywał u siebie mecze z tak zwanymi rywalami do tytułu (Górnik nim już moim zdanie nie jest). Dlatego mój typ wydaje się nawet bardziej prawdopodobny niż wygrana gospodarzy i nawet po wyższym kursie. Dodatkowo trzeba pamiętać, że w naszej lidze dzieją się cuda, ale jak będzie to zobaczymy. Jak mawia klasyk, może znów liga będzie ciekawsza ?
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jagiellonia - Polonia over 2 1,86 pinnacle 5/10

Jaga ma problemy w obronie, co pokazał ostatni mecz pucharowy z Wisłą
na tygodniu i takiego samego meczu spodziewam się dziś.
Polonia zagra z kontry i choć jej siła ofensywną jest zdecydowanie mniejsza niż na jesieni,
powinna coś tutaj strzelić.
Na tym terenie jest sporo miejsca do gry i bramki na pewno zobaczymy.
Jak Słowik nie zagra meczu życia jak w Lubinie wejdzie spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa [2:0]
Typ: Jagiellonia Białystok✅✅✅
@ 2.60
Bwin
Spodziewam się w tym meczu mocnej kopaniny i mało sytuacji pod bramką. Ryzykuję bo według mnie będzie niski remis albo jedna z drużyn wygra 1 bramką a moim wyborem jest, że będą to gospodarze. Za wynikami trudno w naszej lidze trafić więc zakładam,że po ostatnich porażkach tak dla odmiany powinna coś dziś Jaga ugrać ???? W sumie trochę bazuje na statystykach. Jak na razie Jaga grała na własnym boisku z Polonią 4-krotnie i wszystkie te mecze wygrali. W ogóle pomiędzy tymi drużynami przeważa tendencja, że solidarnie wygrywają na własnych boiskach w ostatnich latach choć na przekór temu co pisze na jesieni był remis. W sezonie 2006/2007 jeszcze na zapleczu ekstraklasy Jaga także wygrała u siebie z Polonią. Mam nadzieję, że się nie mylę bo jeśli tak to fatalnie dla mnie a jeszcze gorzej dla trenera Hajty bo w kuluarach mówi się o jego zwolnieniu.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Korona Kielce – Ruch Chorzów
Tutaj sprawa jest prosta. Kielczanie to drużyna własnego boiska i jak wygrywają to głównie u siebie. Potrafili zdetronizować Legie, prawie udało im się to ze Śląskiem (z gry przeważali). Taktyka złoto-krwistych to liczenie na stałe fragmenty. W meczu z drużyną Wrocławską mieli aż 11 rzutów rożnych w poniedziałkowym meczu z Lechią mieli tylko, 3 ale to głównie, dlatego że u siebie grają bardzo ofensywną piłkę i prowadzą grę. W tej kolejce podejmują u siebie Chorzowski Ruch, więc rywal teoretycznie mało wymagający. Myślę, że będą stroną dominującą w tym spotkaniu i będzie dużo rożnych po stronie Kielczan tak jak to było w meczu ze Śląskiem (Ruch dołoży 2-3 i over powinien być ;))
Korona - Ruch over 10 rzutów rożnych 1.80 Bet365 6-2 ⛔


Lech Poznań – GKS Bełchatów
Tak jak pestka7 napisał i pozwolę sobie go zacytować „Jak nie teraz to kiedy?”. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana Kolejorza oni ten mecz po prostu muszą wygrać. Bełchatowianie o dziwo w rundzie wiosennej grają bardzo dobrze, lecz nie strzelają bramek, bo po prostu nie mają kim. GKS dobrze broni (dużo zawdzięcza Zubasowi), lecz w ofensywie są bardzo słabi. Obraz gry tego spotkania jest raczej znany Lechici będą atakować, a Bełchatowianie bronić licząc na kontry. Poznaniacy mają ogromny problem w ataku pozycyjnym, co widać właśnie po wynikach w meczach rozgrywanych na własnym boisku. Trenowali ten element na zgrupowaniu w Hiszpanii przyszedł mecz z Polonią no i właśnie… mam nadzieję, że to się w końcu zmieni i w końcu odczarują Bułgarską, bo rywal do tego jest wygodny. W drużynie GKSu nie wystąpią Michał Mak i Piotr Witasik natomiast, jeśli chodzi o Lechitów to nie zgara Rafał Murawski, Piotr Reiss i Patryk Wolski. Licze tutaj na co najmniej dwu bramkową wygraną Kolejorza nie tracąc przy tym bramki bo tak jak napisałem wyżej GKS nie ma kim atakować.
Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto 1.61 Betsafe ⛔ ...

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jagiellonia Białystok- Polonia Warszawa
Typ Jagiellonia ✅✅
Kurs:2.45
Bukmacher: Unibet

Meczem Jagiellonii Białystok z Polonią Warszawa zainaugurowana zostanie 19 kolejka rozgrywek ekstraklasy. Białostoczanie po zimowej przerwie w rozgrywkach spisują się fatalnie. Ponieśli cztery porażki (dwie w lidze i dwie w Pucharze Polski). Wygrali tylko raz w Zabrzu z Górnikiem. Dzisiaj nadarzy się okazja aby Jagiellonia udowodniła swój potencjał na boisku. Do drużyny po trzech meczach absencji wraca Tomasz Frankowski. Na papierze Jagiellonia wygląda całkiem dobrze, tylko jakoś nie potrafią tego pokazać na boisku. Wydaję mi się,że dzisiaj zobaczymy inną Jagiellonię, która zainkasuje spokojnie 3 punkty. Jak podają media dzisiaj o swoją posadę zagra Tomasz Hajto, który przed starciem z Polonią zmienił plan przygotowań zespołu. Od środy drużyna przebywa na zgrupowaniu w jednym z pod białostockich hoteli. Za jeden z noclegów muszą zapłacić zawodnicy. Więc widać,że drużyna jest bardzo mocno zmobilizowana. Jagiellonia na pewno musi poprawić grę w defensywie, bo w tej formacji wygląda bardzo nie pewnie. Drużyna w pięciu meczach straciła aż 13 bramek.Do zespołu wraca Pazdan, który mam nadzieję ustabilizuje grę w tyle. O przód aż tak bardzo się nie martwię, przecież Kupisz, Frankowski, Smolarek czy Plizga nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Co raz lepiej reprezentuje się nowy nabytek Dani Quintana, który w meczu z Wisłą pokazał próbkę swoich możliwości zdobywając dwie bramki.
O Polonii zostało napisane na tym forum już bardzo dużo,spisują się po przerwie zimowej nad wyraz dobrze. W ostatnim meczu przegrali u siebie z Wisłą . Kadrowo to nie jest na pewno drużyna na czołówkę tabeli i moim skromnym zdanie w najbliższych kolejkach zobaczymy zjazd w dół tabeli drużyny &quot;czarnych koszul&quot;.
W drużynie Polonii pod znakiem zapytania stoi występ Łukasza Piątka.
Kurs 2.45 na zwycięstwo Jagiellonii w moim odczuciu jest bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom