>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19 kolejka Primera Division 10.01 - 13.01.2014

Status
Zamknięty.
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Atletico Madryt - FC Barcelona
Atletico ⛔ 0:0
3,20
bet365

Może zacznę od gospodarzy dzisiejszego świetnie zapowiadającego się spotkania. Atletico pod wodzą Simeone zrobiło w ostatnich dwóch latach niesamowity postęp. Ich kultura gry robi wrażenie. Widać, że w tym zespole każdy dokładnie wie za co odpowiada. Drużyna, która jest w mojej opinii jedną z najlepiej zbalansowanych ekip w Europie. Świetne przechodzenie z linii obrony do ataku. Cholo wpoił w tym zespole niebywałą dyscyplinę, a efekty widać na boisku. U siebie Atletico gra nie dość, że skutecznie to jeszcze atrakcyjnie bo chyba 33 gole strzelone w 9 meczach mówią same za siebie. Dodać do tego tylko 6 straconych bramek i mamy obraz, jak w tym sezonie poczynają sobie Los Colchoneros. Nie będę teraz cytował wypowiedzi kolegi, który wyżej wspominał o tym, że siła madryckiej ekipy to głównie Costa i Villa, ale po prostu się z tym nie zgadzam. Fakt, Costa jest w tym sezonie w niesamowitym gazie. Stał się goleadorem z prawdziwego zdarzenia. Villa usunął się trochę w cień, ale bazując na swoim doświadczeniu i nazwisku potrafi skutecznie zwrócić uwagę obrońców na siebie, dzięki czemu korzysta na tym Diego. Tylko, że trzeba zwrócić uwagę na szereg innych zawodników. Nie będę wymieniał całego zespołu, ale dwójka stoperów w osobach Godina i Mirandy robi wrażenie, Koke grający swój najlepszy sezon w karierze, Turan czy też boczni obrońcy to wszystko zawodnicy potrafiący robić różnicę. Charakterystyka ich wszystkich trwałaby wieki, więc zostanę przy tym, że Atleti jako drużyna stanowi monolit.
Barcelona... no właśnie, wg. wszelkich znaków na niebie na ten moment Messi NIE jest awizowany do wyjścia w podstawowym składzie. Mało tego, najprawdopodobniej Neymar też nie zacznie meczu w podstawie, więc gdyby potwierdziły się te informacje skład Barcy bazowałby na ustawieniu z fałszywą 9 w postaci Fabregasa. Nikt mi nie wmówi, że jest to pozycja, na której Cesc czuje się komfortowo. Najzwyczajniej w świecie traci tam swoją wartość bo jego miejsce jest w środku pola na miejscu Xaviego, który młodszy już nie będzie, a formę w tym sezonie ma przeciętną (dużo powiedziane).
Ostatnie mecze Barcy to przekonywujące zwycięstwa i widoczny wzrost formy m.in Pedro, który prezentował się w fajnie. Widać, że świat w Barcelonie poza Messim też istnieje bo ich gra wyglądała całkiem nieźle. Chcę tu przez to powiedzieć, że brak Messiego od pierwszej minuty wcale nie musi być jakoś mocno odczuwalny bo nawet w tym ostatnim spotkaniu, w którym strzelił 2 gole nie uczestniczył we wszystkich akcjach Barcy i widać było, że grał dość asekuracyjnie. Zagadką dla mnie jest postawa linii defensywnej Barcelony bo przy szybko wyprowadzanych atakach gospodarzy, mogą mieć duży problem. Akurat w obronie Duma Katalonii w tym sezonie nie błyszczy i nie zdziwię się, jeśli to właśnie przez błąd ustawienia lub indywidualny błąd w obronie szala zwycięstwa przechyli się na korzyść miejscowych.

Podsumowując liczę dzisiaj na wyrównane widowisko, gdzie będą decydować detale. Jednak przewaga własnego boiska i nieprzemawiająca do mnie obrona gości skłania mnie do postawienia na Atletico. Jak zawsze szukam dość wysokich kursów, więc oprócz zwycięstwa gospodarzy proponuję:

Diego Costa strzela i drużyna Atletico wygrywa ⛔
5,20
betsson


Diego Costa żółta karta
(zważając na jego temperament, skłonność do kłótni i rangę meczu ⛔
2,25
betsson
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Atletico- Barcelona
over 2,5
1,5
milenium
Jak tutaj nie iswc w strone overa w spotkaniu druzyn z takimi potencjałami w ofensywie. Nie zmienia tego to, ze mogą nie grac Neymar czy Messi bo Alexis, Pedro czy Cesc sa w wysmienitej formie. W obronie Barcy tez moga byc jaja bo Diego Costa to napastnik o profilu takim, ktory jest niewygodny dla defensorów Barcy. W ostatnich latach mieliśmy wiele hokejowych wyników w spotkaniach tych ekip a wyniki w superpucharze nie powinny tutaj zamydlac sprawybo to jednak był dwumecz o trofeum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Atletico vs FC Barcelona
(4-6 ) kartek w meczu / 2.45 / WilliamHill

Niestety bardzo słaby mecz, ale kartki weszły ✅
Hit w 19 kolejce Premiera Division. Atletico na Estadio Vicente Calderón lidera tabeli Barce. Walka o lidera będzie przede wszystkim ostra i na pewno posypią się kartki. Liczę tutaj na 4-6 kartek jak nie więcej.
Ostatnie mecze :
Barcelona vs Atletico 0:0 | 9 kartek
Atletico vs Barca 1:1 | 6 kartek
Atletico vs Barca 1:2 | 3 kartki
PS. Grając na zwycięzcę grał bym tutaj zdecydowanie w stronę Barcy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolega wyżej stwierdził ze typy na handicap Barcy oderwany od rzeczywistości i ja sie z tym w 100% zgadzam.Brak Neymara i Messiego w pierwszej 11 to jak dla mnie wielka strata dla Barcy.Pedro nastrzelal tych goli w PD ale ja juz o tym zawodniku mam dawno wypracowana opinie dobry jest na słabych z mocnymi ginie. Fabregas na środku ataku spowoduje to samo co w meczach superpucharu miedzy tymi drużynami Barca bedzie sobie fajnie klepac na 30 metrze a czym bliżej pola karnego to Atletico bedzie im rozbijać ataki.Duzo juz na temat tego meczu zostało napisane i nie warto moim zdaniem
przytaczać kolejnych argumentów.Atletico w pełnym
składzie moim zdaniem z Calderon Barca nie wywiezie 3 punktów. Moje propozycje na mecz:BTS i Atletico lub remis kursy dopisze pózniej bo jestem na tel
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
A ja spróbuje pójść w stronę zawodników, i żółtych kartek. A mianowicie chodzi mi o postać Juanfrana, który do najczystszej grających zawodników zdecydowanie nie należy. W tym sezonie na 26 rozegranych spotkań we wszystkich rozgrywkach, 10 żółtych kartek. Na jego stronie szaleć dziś będzie Neymar, do spółki z Iniesta i Alba, przynajmniej tak to powinno wyglądać na papierze. Juanfran już dostał jedną żółta kartkę w pojedynku z Neymarem, w Superpucharze Hiszpanii. Każdy wie jak gra Neymar, jest bardzo szybki, zwinny, ma świetny drybling...aktorstwo to inna sprawa. Ale to akurat również jest argumentem przemawiającym za tym typem. Może jakoś sprowokować, lub po prostu nabrać sędziego. Przypuszczam również że na swoim obiekcie Atletico &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; i będą grać twardo, a co za tym idzie będą kartki. A jedną z nich według mnie obrońca Atletico.
Juanfran ŻK @ 2.85 (Betsafe). ⛔
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ja też dorzucę od siebie dwa grosze na temat dzisiejszy hitu pomiędzy Atletico Madryt, a FC Barceloną. Jestem pewien, że to spotkanie będzie zupełnie inne niż dwie potyczki z początku sezonu w ramach Superpucharu Hiszpanii. Dla mnie tamte spotkania były nudne, a to na Camp Nou zupełnie mnie uśpiło. Teraz drużyny są w rytmie meczowym, obie prezentują bardzo wysoki poziom, brak większych absencji. Do składu Katalończyków wrócił Messi i Valdes co jak wiadomo jest ogromnym wzmocnieniem. W dodatku wraca też Neymar, który w ostatnich dniach zmagał się z grypą żołądkową. W hiszpańskich gazetach pojawiły się przypuszczalne składy i podobno zarówno Argentyńczyk jak i Brazylijczyk mają zacząć mecz na ławce. Czy tak faktycznie będzie ? Nie wiem. O ile Neymar faktycznie może wejść z ławki, o tyle wydaje mi się, że Messi chyba jednak zacznie w pierwszym składzie. Dwumiesięczny rozbrat z futbolem zrobił dobrze zarówno Barcelonie, jak i samemu Leo. Teraz widać, że znowu ma ogromną chęć do gry (w sumie jak zawsze) i chyba Tata Martino zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie La Pulga może być decydujący w tym spotkaniu. Nie dziwię się ludziom który grają w stronę Atletico ponieważ atut własnego boiska w takim spotkaniu daje przewagę. Poza tym kursy również są kuszące jednak ja mimo wszystko próbuję grać na Blaugranę :

Barcelona @ 2,22
Powyżej 2,5 gola @ 1,73
Do przerwy/wynik końcowy X/2 @ 5,60
Obydwie drużyny zdobędą bramkę @ 1,58
Obydwie drużyny zdobędą bramkę w obydwu połowach @ 11,00


Unibet

Oficjalne składy :

Barcelona: Valdés, Alves, Mascherano, Piqué, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Cesc oraz Pedro

Atletico: Courtois, Filipe Luis, Miranda, Godín, Juanfran; Gabi, Tiago, Arda, Koke; Villa oraz Diego Costa
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - hiszpańska La Liga
Spotkanie: Atletico - Barcelona
Typ: 1 (1 połowa)
Kurs: 3,55
Bukmacher: unibet
Analiza:
Atletico jest w tym sezonie fenomenalne, nie dość że grają niezwykle skutecznie to na dodatek widowiskowo. W drużynie gospodarzy dzisiaj bez osłabień, graja przed własną publicznością i wyjdą na pewno tak zmotywowani że od początku siądą na Barcelonie w której mimo iż do składu wraca Lessi to stanie przed bardzo ciężkim zadaniem. Barca w tym sezonie lubi dać się zaskoczyć a na wyjazdach w tym sezonie lubi zrobić niespodziankę a dzisiaj zagrają nie z jakimś Getafe z którym przegrywali 2:0 ale i tak zdołali wygrać strzelając im jeszcze 5 bramek a z drużyną być może przyszłym mistrzem Hiszpanii. Tak, jeśli Atletico wygrało by to spotkanie to na takiego kandydata właśnie by wyrosło. Stawiam że gospodarze będą wygrywać do przerwy bo Barca po gorszej pierwszej połowie jest w stanie narzucić wyższe tempo w drugiej i strzelić bramki. Messi po kontuzji, nie wiadomo jak zagra, ale po ostatniej dłuższej kontuzji pierwsze mecze nie były rewelacyjne w jego wykonaniu a wiadomo że w tych najcięższych spotkaniach to właśnie Messi był dla Barcy zbawieniem. Chociaż Barca jest bardzo mocna to są to też ludzie a grają dziś z bardzo mocnym rywalem który ma po swojej stronie aspekty sportowe jak i własne boisko i publiczność.
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania – La Liga
Spotkanie: Atletico - Barcelona
Typ: Barcelona wygra i poniżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 4,75
Data: 011.01.2014
Godzina: 20:00
Bukmacher: William Hill


Najciekawszym spotkaniem 19 kolejki w La Liga jest pojedynek obecnie dwóch najlepszych drużyn w lidze, czyli wicelidera z Madrytu z prowadząca w tabeli Barceloną. Atletico w tym sezonie przed własną publicznością jeszcze punktów nie straciło wygrywając wszystkie 9 spotkań przy bilansie bramkowym 33-6. W 5 ostatnich meczach gospodarze strzelali średnio 4 bramki w meczu z czego połowa to zasługa Diego Costy. Nie liczyłbym jednak na ofensywna grę gospodarzy. Barcelona tylko dzięki niewiele lepszemu bilansowi bramowemu wyprzedza gospodarzy w tabeli. Katalończycy w tym sezonie na wyjeździe zanotowali jedną porażkę z Bilbao 1-0. Atletico to drużyna jednak mocniejsza i wydawać by się mogło, iż mecz dla Barcelony będzie o wiele trudniejszy. Ja jednak sądzę, iż to Barcelona jest faworytem tego meczu i łatwiej będzie im się grało niż z Bilbao, bo nie dość, że Katalończycy słabszą formę mają już za sobą to jeszcze po kontuzji wrócił Messi i to w wielkim stylu strzelając w pucharowym meczu z Getafe 2 bramki. W poprzednim sezonie na Vicente Calderon Barcelona zwyciężył 2-1. Atletico w tym sezonie może się poszczycić najlepszą defensywą w lidze, gdyż w 19 meczach stracili tylko 11 bramek. Barcelona powinna przeważać w tym meczu i strzeli ale strzeli tylko 1 bądź dwie bramki przy wyniku underowy.


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na jutro wybieram tylko jeden zakład. Od nowego roku będę starał się nieco bardziej uważać na te typy i brać za nie pełną odpowiedzialność, bo końcówka roku nie należała do najlepszych z mojej strony.
Moje zaufanie położę na wagę z golami Getafe. Szkoda, że derbowy pojedynek (derby kiepskie, bo kiepskie, ale derby) rozgrywany będzie w samo południe, ale co poradzisz. W ostatnich latach obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy i wszystkie mecze wygrywało Rayo - może stąd te spadki na jutrzejszy mecz. Prawda jest jednak taka, że od tamtego czasu w obu zespołach wiele się zmieniło, a tyczy się to głównie drużyny z Vallecas.
Ostatni mecz z Rayo na Coliseum był dobry w wykonaniu gospodarzy, ale i tak skończyło się zwycięstwem Błyskawic. W tamtym meczu grali jednak tacy zawodnicy jak Piti, Dominquez, Figueras, Fuego i inni, którzy teraz znaleźli zatrudnienie w solidnych klubach. Wątpię, by przy obecnym składzie kampania pod tytułem &quot;utrzymanie&quot; zakończyła się powodzeniem. Tego farta do trafiania w zawodników z odzysku było już za dużo. Teraz dużo się mówi o Lassie, który ma dużo słabszy okres, a jeszcze przed rokiem nie był uważany za najlepszego piłkarza w zespole. Rayo było zaprzeczeniem tego w jaki sposób buduje się zespół - od obrony. Paco narzucił im zupełnie coś innego i kazał ciągle atakować i oddawać strzały z dystansu. Może gdyby piłkarze byli lepsi, gdyby udało się kogoś zatrzymać, ale w takim wypadku nie wierzę w utrzymanie.
Rayo traci masę goli. Cieszą się z ostatniego bezbramkowego remisu z Levante, a raczej z jej rezerwami, ale czy słusznie? Rayo w tamtym meczu zmarnowało dwie setki w tym jedną patelnię. Levante pomimo, że atakowało minimalnym nakładem zawodników to od czasu do czasu potrafiło zamieszać. Szczególnie zapadła mi w pamięć sytuacja z drugiej części meczu. Równo 15-20 minut Levante klepało sobie piłkę na stronie rywala i to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Rayo się kończy. Tak samo jak wypalał się Guardiola w Barcelonie, tak samo wypala się Paco, a raczej jego strategia.
Luis Garcia w wywiadach podkreślał, że wie z jakim nastawieniem przyjedzie Rayo i podejrzewam, że będzie chciał wykorzystać rzucającą się jak agresywny pies drużynę Rayo. Getafe tak jak Rayo ma ostatnio gorszy okres (zachowując proporcje), ale jednak w meczach domowych dalej są groźni. Przegrywali jedynie z Barceloną, Valencią oraz Bilbao - to nie przynosi wstydu. Jutro po kilku kiepskich meczach zrekompensują to swoim kibicom i w końcu wygrają te derby. Przy ofensywnej taktyce Rayo i jej dziurawej obronie, hokejowy wynik jest możliwy więc biorę trafienia Getafe.
Getafe - Rayo
Getafe over 1,5 1,96 Pinnacle ⛔ 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 12

marques_1993

Użytkownik
Real Betis - Osasuna typ 1 kurs 1,8 myślę że gospodarze przełamią ... przekonamy się po meczu
Real Betis zagrał już dobre spotkanie w środku tygodnia, a w niedzielę powinien w końcu zainkasować komplet punktów w rozgrywkach ligowych.
Betis przed tygodniem tylko zremisował z Realem Valladolid w spotkaniu o tzw. sześć punktów. Obie drużyny walczą bowiem w tym sezonie o pozostanie w stawce. Za to w środku tygodnia podopiecznym Juana Carlosa Garrido udało się pokonać w ramach Pucharu Króla ekipę z Bilbao i przed rewanżem Andaluzyjczycy znajdują się w odrobinę lepszej sytuacji.
Osasuna nie miała tego szczęścia i nie sprawiła niespodzianki. Drużyna z El Sadar na własnym boisku potrafiła zaskoczyć nieco ponad miesiąc temu Real Madryt, ale na Santiago Bernabeu przegrała 0:2. Królewscy nawet w słabej formie uporali się z rywalem i grali przez cały mecz lepiej od skazywanego na porażkę przeciwnika.
Osasunę dzieli od Betisu przed ostatnią kolejką pierwszej rundy siedem punktów. Z pewnością nie odzwierciedla to różnicy klas - Betis wydaje się zespołem lepszym co zresztą zdążył udowodnić już w rozgrywkach Ligi Europejskiej, w których wywalczył awans do fazy pucharowej. I naszym zdaniem strata punktów przez gospodarzy w niedzielny wieczór będzie niespodzianką.
W zespole Betisu nie będą mogli zagrać Damien Perquis, Xavi Torres i Alvaro Vadillo. Osasuna przyjedznie natomiast bez Sisiego i Francisco Punala.
Prawdopodobne składy:
Betis: Sara - Didac Vila, Paulao, Amaya, Chica, Matilla, Reyes, Carlos, Molina, Verdu, Castro
Osasuna: Andres - Bertran, Loties, Arribas, Oriol, Lolo, Loe, Cejudo, Torres, Cuevas, Riera
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Getafe - Rayo Vallecano @ 2.08 Pinnacle ⛔ (0:1)


Dzisiaj w samo południe będziemy świadkami co by tu nie mówić derbowego meczu. Jedna jak i druga drużyna z ostatnich wyników nie może być zadowolona. Jedni jak i drudzy mają swoje problemy i w dzisiejszym spotkaniu będą szukali na pewno punktów. Moim zdaniem Getafe ma tutaj więcej argumentów aby to wygrać. Nie ma co zwracać uwagi na ich wysokie porażki z Atletico czy Barceloną. Chociaż w ostatnim czasie naprawdę nie jest wesoło jeśli chodzi o wyniki. Na pięć ostatnich spotkań tylko jedna wygrana z Levante. No ale pozostali rywali byli znacznie silniejsi. Mimo wszystko dzisiaj z Rayo wyjdą w pełni zmobilizowani aby przerwać tą serię porażek. Mówił o tym zresztą ich trener.
Rayo to na pewno zespół do ogrania. Miejsce w strefie spadkowej dokładnie to obrazuje. Drużyna ma ogromne problemy z obroną. Tracą mnóstwo bramek. Nie ma żadnej organizacji. Ofensywa też pozostawia wiele do życzenia. Ostatni mecz w Copa del Rey z osłabionym poprzez brak czołowych graczy Levante zakończony ostatecznie bezbramkowym remisiem. Jak dla mnie to jeden z głównych kandydatów do spadku. Dzisiaj dodatkowo nie wszyscy zdolni są do gry. Z tego co słyszałem nie zagrają Anaitz Arbilla, Jose Carlos, Seba Fernandez, Joaquin Larrivey i prawdopodobnie Ze Castro. Jeśli chodzi o gospodarzy to chyba tylko występ Michela pod znakiem zapytania.
Liczę dzisiaj na przełamanie Getafe i wygraną przed własną publicznością w derbowym spotkaniu. Rayo z Levante udało się nie stracić bramki ale dzisiaj się to nie powtórzy i ich dziurawa obrona powinna zostać surowo skarcona.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Getafe CF - Rayo Vallecano

Temat ekipy z Vallecas w dziale ostatnio był dość konkretnie opisywany w kolejnych analizach Ramzesa, kapsztiego, a i sam dodałem kilka zdań od siebie, także nie ma sensu powielać tego wszystkiego raz jeszcze. Ekipa Paco Jemeza, to w tym sezonie obraz nędzy i rozpaczy w stosunku do ich postawy z dwóch poprzednich kampanii. Naturalnie Jemez stracił wielu ważnych graczy, sytuacja finansowa klubu jest jaka jest. W bieżącym sezonie jednak defensywa Rayo nawet z niczego potrafi pod własnym polem karnym sprokurować zagrożenie. Ekipa, która potrafi zagrać z kontry zawsze punktuje Rayo aż milo. Getafe do takich się zalicza i tutaj nie wydaję mi się, aby gospodarze mogli tego spotkania nie wygrać.

Coliseum Alfonso Perez to ciężki obiekt dla każdego, tutaj ciężko wywalczyć punkty - nie tak dawno problemy ze zwycięstwem miała tutaj nawet Barca. Getafe co prawda ostatnio lekki dołek formy, rzadziej punktują w lidze, ale nadal pozostają zespołem lepszym od ekipy Rayo. Po stronie Getafe gra kilku naprawdę fajnych graczy, którzy będą w stanie spokojnie wykorzystać ofensywne zapędy gości z Vallecas, które w ostatnim czasie kończą się najczęściej bardzo groźnym kontratakiem i golem.

Getafe ma idealnego rywala, aby przełamać passe kilku meczów bez wygranej. U siebie podopieczni Garcii są mocni i powinni udowodnić to na tle Rayo, które w ofensywie marnuje aż milo, a defensywa - od zawsze bronic się nie potrafi, a w tym sezonie to już w ogóle jakaś czarna rozpacz za defensywę.

Getafe [AH -0.5] @ 2.05 Pinnacle [0:1 ⛔]

Betis - Osasuna


Szybko i na temat - Betis ostatnio pokonał Bilbao (1:0) w CdR, ale nie był w tym pojedynku zespołem dominującym. Niestety chyba wszyscy teraz pójdą w stronę gospodarzy. Moim zdaniem to jeszcze absolutnie nie czas aby pobierać Verdiblancos poniżej @ 2.00 - może dzisiaj wygrają, ale w ogóle nie widzę sensu pakowania się w nich po tak śmiesznym kursie. Osasuna na pewno postawi im wymagające warunki i gry, także na pewno stać ekipę z Navarry, aby dzisiaj z Villamarin wywieźć chociaż punkt.

Do przerwy mecz wydaje mi się będzie wyglądał tak - Betis będzie atakował, klepał, trzymał piłkę - a Osasuna będzie się broniła i czekała na kontrę. Remis do przerwy dość prawdopodobny.

Remis do HT @ 2.20 Bet365 [0:1 ⛔]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt
Real Madryt ( -1 bramka ) / 1.80 / WilliamHill
Nie ma co liczyć na niespodziankę w tym meczu. Real liczył na remis Barcy z Atletico i proszę. Królewscy muszą wywieść z Espanyolu 3 oczka, aby doskoczyć do Barcy i Atletico na 2 pkt. Espanyol gra bardzo słabo. Ostatnio porażka z Alcorcón 1:0 i z Osasuną 1:0. Nie warto się sugerować ostatnimi meczami pomiędzy nimi czyli dwoma remisami 1:1 i 2:2. Dużym osłabieniem gospodarzy jest brak Sergio Garcíí i Davida Lópeza. CEL JEST PROSTY, ODROBIĆ STRATĘ DO BARCY I ATLETICO, CO SIĘ RÓWNA WYSOKIM ZWYCIĘSTWEM REALU.​
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Betis-Osasuna

Real Betis zagrał już dobre spotkanie w środku tygodnia
Nie, Betis zagrał słabiutko i większość meczu spędził na własnej połowie rozpaczliwie się broniąc. Niczego nie pokazali, a jedyne ataki to kontry i bazowanie na błędach Athletic, który powinien ich tam roznieść ale był bardzo nieskuteczny, co sobie z resztą wczoraj już odbił:razz: Dzisiaj Betis będzie musiał grać atakiem pozycyjnym, w czym mocny nie jest. Jedyny ich plus to jest prawie pełny skład i Garrido miał komfort przygotowywania bez rozmyślania, jak załatać kolejne dziury. Osa z kolei przyjeżdża bez Patxiego Punala, którego zastąpi Lolo i Armenterosa. Akurat na pozycji Punala to w Osie nie jest źle, bo tam w tylnych formacjach jest trochę zawodników. Z przodu gorzej ale przy Betisie nieporadnie rozgrywającym akcje - a liczę, że tak będzie to Oriol Riera powinien dostać jakieś piłki, a może i Cejudo z Torresem na skrzydłach coś pobiegają.

Nie mam wątpliwości, że Osa zadowoli się punktem, bo po prostu ma nie najgorszą sytuację w tabeli, więc takie wyjazdowe ciułanie punktów jej pasuje. Betis będzie pewnie atakował mocno ale są zazwyczaj u siebie nieskuteczni i jeśli się nie przełamią, to będą mieli trudny dzień dzisiaj. Kurs na gości mega przesadzony więc warto spróbować.

Osasuna lub X @ 2,05 Bet365


Espanyol-Real Madryt


Real do tej pory na wyjazdach tracił sporo goli i naprawdę dostarczali swoim kibicom sporych emocji, bo nawet wydający się łatwy wyjazd, kończyli po trudnych bojach. Dzisiaj mają farta, bo Sergio Garcia nie zagra po stronie Espanyolu, a to jednak mega osłabienie Papużek, gdyż jest to ich najlepszy piłkarz, kapitan i jak to się mówi przedłużenie ręki trenera na boisku. Aguirre wystawi zapewne trójkę ofensywną, a z tyłu będzie trójka pivotów. W ofensywie najprawdopodobniej tercet Simao, Cordoba i Stuani, a za nimi V.Sanchez, Raul Rodriguez i ktoś z dwójki Abraham - Alex Fernandez(notabene były gracz Castilli - drugiej drużyny Realu Madryt). Z tej trójki to Raul Rodriguez jest takim ryglem defensywnym i jego na połowie Realu to raczej podczas gry nie uświadczymy ale już taki Victor Sanchez to na pewno powinien coś pobiegać i wspomóc kolegów w ofensywie. Również liczę na stałe fragmenty gry, bo Simao potrafi takowe &quot;obsługiwać&quot;, a Moreno i Colotto w powietrzu są w stanie uprzykrzyć życie Realowi. Goście w niezmienionym składzie, a na ostatnią chwilę dowołano Jese, który doznał urazu w pucharze z Osasuną. Jedyne nie wiadome to bramka, bo Diego Lopez narzekał na jakiś uraz i możliwe, że Iker Casillas dostanie szansę gry od 1. minuty, a druga pozycja to mediapunta, gdzie awizowani są Isco i Di Maria i to właśnie pomiędzy nimi wyboru dokona Ancelotii ale na moje to wyjdzie Isco.

Real na pewno podjarany wczorajszym remisem na VC, więc dzisiaj będą jeszcze bardziej zmotywowani do wygranej. A że na wyjazdach lubią sobie sami robić smród w tyłach, to liczę, że i gospodarze coś strzelą. Over 3,5 po naprawdę niezłym kursie mi tutaj pasuje i go sobie spróbuje.

Over 3,5 @ 2,20 Bet365


Levante-Malaga


Tutaj typowo statystycznie ale próbujemy dalej. Levante u siebie ma bilans do przerwy 1-6-1 i 4:3 w bramkach, a z kolei Malaga na wyjazdach do przerwy 2-6-1 i 3:2 w bramkach. Widać więc, że obie ekipy dopiero w drugich połowach z udziałem tych drużyn dzieje się więcej. W Maladze nie ma Antunesa i Angeleriego ale ten drugi to jest stoperem numer 3, więc nie ma takiej straty.

Obie ekipy raczej nie lubują się w grze piłką i ciężko się jednych i drugich ogląda, gdy muszą nią operować. Ten mecz ma wszystko by dostac się do grupy tych najnudniejszych i najgorszych spotkań ligowych w sezonie. Jedyna strata, to fakt, że jakiś debil dał ten mecz na godzinę 21 w niedzielę ale dla wielu to oznacza wolny wieczór...

0:0 HT @ 2,50 Bet365
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Espanyol B. - Real Madryt
Niedziela 19.00

Raz do tej pory się zdarzyło ( w październiku) aby prowadzący duet zgubił razem punkty. Wczoraj przy remisie obu ekip być może to ostatnia taka okazja w tym sezonie więc Real dzisiaj pod ścianą. Gdyby dzisiaj grał u siebie z np. Elche to można byłoby w 95% księgować 3pkt. ale wizyta w Barcelonie na potyczce z Espanyolem zapowiada &quot;krew, pot i łzy&quot;. Gospodarze jak słabo by nie stali w lidze, jak słabej serii meczy by nie mieli zawsze potrafią spiąć się na czołówkę i wycisnąć z nich wszystko...czy to z Barcelony, Realu czy z Atletico, które jedyną porażkę zaliczyło właśnie tu.
Z najważniejszych osłabień po obu stronach to Sergio Garcia(najlepszy strzelec), Diego Lopez....vs..... Jese i niepewny występ Diego Lopeza.
Sędzia Teixeira Vitienes, José Antonio w 10 spotkaniach Laliga 76żółtych kartek i 4 czerwone.
h2h w Barcelonie:

Espanyol - Real 1-1 (12/13)
Espanyol - Real 0-4 (11/12)
Espanyol - Real 0-1 (10/11)
Espanyol - Real 0-3 (09/10)
Espanyol - Real 0-2 (08/09)
Espanyol - Real 2-1 (07/08)
Espanyol - Real 0-1 (06/07)


Kluczem wygranej Realu będzie poziom gry defensywnej, niby z Osasuną Carlo chwalił tą formację ale to był drugi granitur, któremu nie zależało na CDR. Pamiętamy zresztą ile okazji miała Celta czy chociażby błędy w Valencii i Pampelunie. Bolączką gospodarzy z pewnością będzie brak Sergio, który lubił i potrafił ukłuć Realu...Gospodarze tak czy siak cofną się licząc na kontry. Nie wydaje mi się, że będziemy widzami festiwalu strzeleckiego, a jeśli Real wygra to raczej minimalnie.
Moje typy(wszystko delikatnie 2/10):
⚽ over 6,5 żółtej kartki --&gt; 1.87 ( Betsson ) ⛔
sędzia z dobrą średnią na mecz + walka na noże o ważne 3pkt.
⚽ czerwona kartka TAK --&gt; 2.55 (Betsson) ⛔
Espanyol 2 czerwone Real 1 w tym sezonie...sędzia pokazał 4...przy stykowym wyniku w końcówce mogą komuś puścić nerwy...
⚽ D. Carvajal żółta kartka TAK --&gt; 3.00 (Betsson) ⛔
Odpowiednik Alby z Barcy, dynamiczny ofensywny pr. obrońca aczkolwiek z gorącą głową i ubytkami w grze defensywnej..często wchodzi na raz...

⚽ rzuty rożne over 10,5 --&gt; 1.85 (Betsson) ✅
Jak w poście z Osasuną..Real bez pomysłu na wykończenie ataku pozycyjnego..uderza z nie przygotownych pozycji..na skrzydłach Bale i Cr7 więc w tych strefach też może być dużo wybloków..Espanyol u siebie z kontr też powinien cos dołożyć...
⚽ CR7 strzeli bramkę z głowy --&gt; 2.70 (Betsson) ⛔
...w Valencii strzelił z głowy a typowałem spoza pola karnego..tym razem ma na skrzydle Bale z nieźle ułożoną stopą+stałe fragmenty to zawsze zagrożenie ze strony CR7
...słabiutko ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt
Real Madryt ( -1 bramka ) / 1.80 / WilliamHil
Byłbym wdzięczny jak byś jeszcze podawał rodzaj handicapu. Bo ja to rozumiem, że chodzi o EH bo w AH to kurs jest ok 1,53. Jeśli zaś chodzi o EH to w przypadku zwycięstwa jedną bramką cały bet idzie w piz... Nie jestem do końca przekonany, czy Real na wyjeździe będzie dążył do wysokiego zwycięstwa. O wiele opłacalniejszy jest AH: -1, -1,5 po kursie 1,84 w Pinnacle, gdzie w przypadku wygranej jedną bramką dostalibyśmy zwrot połowy stawki.
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga hiszpańska
Spotkanie: Espanyol Barcelona – Real Madryt
Typ: Benzema strzeli bramkę
Kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt

Przed nami drugi w tej kolejce pojedynek gdzie naprzeciwko siebie staną drużyny z Barcelony i Madrytu. Tym razem mowa tu o meczu Espanyolu z Realem Madryt. Gospodarze obecnie zajmują 11 lokatę w lidze hiszpańskiej z dorobkiem 22 punktów (28pkt straty do lidera). Goście zajmują 3 miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do lidera, jednak jeśli wygrają dziś spotkanie podskoczą do czołowej dwójki na 3 punkty. Biorąc pod uwagę fakt, że we wczorajszym meczu Atletico – Barcelona padł remis Real dzisiejszy mecz po prostu musi wygrać jeśli chce dalej marzyć o zdobyciu Mistrzostwa Hiszpanii.

Na dziś jednak proponuję zakład nie na to, kto wygra mecz lecz kto będzie strzelcem bramki. Przeglądając ofertę na dziś rzucił mi się w oko bet po kursie 2,0 na to, że Benzema strzeli bramkę w meczu. Francuz po bardzo słabym, żeby nie powiedzieć fatalnym początku sezonu, gdzie kilkukrotnie został wygwizdany przez kibiców, w końcu zaczął łapać wiatr w żagle. Drugim powodem jest, fakt że w ostatnim czasie Ronaldo strzela mnie bramek, bardziej idzie mu walka na skrzydle i szukanie ostatniego podania do kolegi co powinno działać na plus Karima. No i jest trzeci powód, chyba najbardziej istotny. Benzema obecnie ma na swoim koncie 99 bramek zdobytych dla stołecznego klubu więc niedzielny mecz będzie doskonałą okazją trafienia uprawnionej 100.

Prawdopodobne składy:
Espanyol: Casilla - Capdevila, Moreno, Colotto, Javi Lopez, Sanchez, David Lopez, Simao, Abraham, Stuani, Cordoba

Real: Iker Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Alonso, Modrić, Bale, Isco, Cristiano Ronaldo, Benzema
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
-


Dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
12.01.2014 19:00
Spotkanie: Espanyol - Real Madryt
Typ: Real -2,5
Kurs: 3,35
buk: bet365
Analiza:
Real ma niesamowita szanse na to by zbliżyć sie do liderujacych ekip Atletico i Barcelony na trzy oczka. By tak sie stało musza wygrać w Katalonii z Espanyolem co moim zdaniem powinno być formalnością. Espanyol to bowiem taki zespół, który wyraźnie leży Królewskim. Ile razy zacierałem to już ręce na mecz tych drużyn z nadzieją ze Espanyol urwie punkty zespołowi z Madrytu pomagając tym samym Blaugranie, a ile razy po meczu byłem zawiedziony ze Real znów wygrał... W dzisiejszym meczu jednak nie licze na to by Real tam stracił punkty. Może i Espanyol zajmuje miejsce w środku tabeli z dośc bezpieczną szesciopunktową przewaga nad strefą spaskową, ale ja jakoś przestałem wierzyc w ten zespoł. Ich ostatnie mecze ligowe to pojedynki z zespołami znajdujacymi sie na samym dole tabeli. Bilans nie budzi wcale zachwytu bo wygrali z Valladolid 4-2, zremisowali z Almerią 1-1, ale przegrali też z Osasuna 0-1. Do tego w ciągu tygodnia doszła porażka w Copa del Rey z drugoligowym Alcoron 0-1, co daje jasny sygnał ze coś sie niedobrego dzieje w klubie z Katalonii. Real od połowy grudnia od meczu w Pampelunie zremisowanym 2-2 wygrał pięć kolejnych meczy i co najważniejsze tylko raz w meczu z Valencia nie zachowali czystego konta (wygrana 3-2). Kolejne mecze były na zero z tyłu co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem, bo na początku sezonu gra defensywna Królewskich wyglądała tragicznie. Teraz defensywa spisuje sie dobrze, a że formacje ofensywne z Ronaldo na czele grają skutecznie wyniki klubu są bardzo zadowalające. Jak pisałem wcześniej Espanyol wyraźnie lezy Ralaowi. Akurat nie potweirdzaja to wyniki z poprzedniego sezonu bo oba mecze kończyły sie remisami (1-1 w Barcelonie i 2-2 w Madrycie). Ale juz dwa sezony temu było 5-0 w madrycie i 4-0 w Barcelonie...Ostatni raz gospodarze triumfowali u siebie w sezonie 07/08 więc dość dawno temu. I nie uwazam by to mogło nastapić dzisiejszego wieczoru. Jak wygląda sytuacja kadrowa obu zespołów?? Aguirre nie postawi w niedzielę na podstawowego napastnika, Sergio Garcię. Ancelotti natomiast nie mógł zabrać ze sobą Jese Rodrigueza, Fabio Coentrao, Samiego Khediry i Raphaela Varane. Do meczowej kadry powrócił za to Xabi Alonso, który w czwartek dogadał się z klubem w sprawie nowego kontraktu. Papużki nigdy nie były wymagającym przeciwnikiem dla Realu i inny wynik niż wygrana gości będzie sensacją. Stawiam na pewne zwycięstwo Realu
 
bagina 23

bagina

Użytkownik
Espanyol vs Real Madryt Dzisiaj po lupą jedno spotkanie . Wszyscy już podawali typy z tego meczu jak i także kilka informacji. Ze strony gospodarzy większe osłabienie niż u gości, którzy w niemalże optymalnym składzie. Real rok zaczął bardzo dobrze bez nawet straty gola chociaż ich styl gry nie zachwyca. Ronaldo i jego team będzie miał niemałą okazję do odrobienia strat do liderującej Barcelony i drugiego Atletico. Wczorajszy remis tych drużyn to wymarzony wynik dla ekipy z Madrytu także nie mogą zaprzepaścić takiej okazji. Myślę, że są dodatkowo tym faktem zmotywowani. Espanyol to nie rywal z górnej (11 miejsce w tabeli) półki jednak trochę krwi im może napsuć gdyż mecze u siebie grają w kratkę. Ostatnie mecze u siebie w lidze drużyny z Barcelony to 3 overy 2,5, Real to najbardziej overowy team w lidze. Myślę, że trochę postrzelają obydwie ekipy. Wrócił Messi i Ronaldo może być dodatkowo zmotywowany w walce o złotą piłkę. Prowadzi w tabeli strzelców, ale goni go Costa, który wczoraj nic nie strzelił i po tym meczu Cristiano może trochę mu &quot;odjechać&quot;. Real liczy tylko na zwycięstwo i pewnie uda im się ten plan wykonać w 100%. Moje typy na to spotkanie:
Real wygra (1,36)
Over 2,5 (1,50)
Real over 1,5 (1,36)
Ronaldo strzeli (1,5)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Villarreal-Real Sociedad
Mocno poniosło kogoś z kursami na gości ale trzeba z tego skrzętnie skorzystać. Obie ekipy już kilka dni temu rozegrały mecz pucharowy ale przyznam się, że go nie oglądałem ale jak patrzę na składy, to sporo rotacji było, więc też ciężko przekładać ten mecz na to, co się będzie działo jutro. Real Sociedad w lidze kroczy od wygranej, do wygranej i w tym momencie ma już 5 kolejnych triumfów i nie zdziwiłoby mnie, gdyby mieli odnieść kolejny. Co ciekawe Txurri-Urdin przez tydzień będą poza domem, bo w najbliższym tygodniu czekają ich dwa wyjazdowe mecze z Villarreal(liga i puchar), a potem jadą na wyjazd z Getafe. Jagoba Arrasate zabrał wszystkich zawodników, więc może sobie pozwolić na wystawienie najmocniejszego składu. Na moje to będzie wyglądać tak: Bravo; C.Martinez, Ansotegi, Inigo, De la Bella/Jose Angel; Bergara, Ruben Pardo, Xabi Prieto, Vela, Griezmann; Agirretxe. Z pewnością zagrają podobnie, jak z Athletic u siebie, bo poczekają na rywala, gdyż otwarty futbol i atak na hura może się skończyć źle, o czym przekonało się ostatnio Rayo, które dostało 5 &quot;sztuk&quot;, chociaż porównywanie defensywy Rayo z Realem Sociedad to jest jednak, jak porównywanie ataku Sevilli z Granadą...
Villarreal po super początku, teraz ma spore problemy z wygrywaniem u siebie. Remis z Atletico w pełni zrozumiały, porażka z Sevillą to też wliczone w ryzyko, bo jednak Sevilla gra dobrze ostatnio ale porażka z Getafe i remis z Malagą to już kicha, bo jeśli chcą walczyć o coś więcej niż środek tabeli, a myślę, że puchary by ich interesowały to jednak takich rywali muszą ogrywać. Co do składu, to dalej nie ma Caniego, a teraz dodatkowo zabraknie Hernana Pereza, co w jakimś stopniu zawęża pole wyboru trenerowi Marcelino. Co do składu, to sam nie wiem na co on się zdecyduje, bo potrafi zaskoczyć ale mimo wszystko jednak oczekiwałbym takiego czegoś: Asenjo; Mario, Musacchio, Gabriel, Jaume Costa; Pina/Trigueros, Bruno, Aquino, Giovani; Perbet, Uche. Wiem, że jest to bardzo ofensywne zestawienie ale u siebie Villarreal tak gra i chociażby dlatego ostatnio idzie im gorzej, bo rywale jednak nastawiają się na nich dużo bardziej defensywnie i jeśli uda się ich jakoś powstrzymać, to w kontrach można wiele ugrać. A przecież Real Sociedad bronić się potrafi, a przy kontrach ma dwa ogromne atuty w postaci mega szybkich Veli i Griezmanna. Ten drugi na ostatnich 10 meczów, to aż w 9 strzelał i zdobył łącznie 11 goli!!! Statystyki mega mocne i teraz też wierzę w jego gola, a kursy na niego jak z kosmosu więc warto spróbować ale głównym zakładem jest tutaj zdobycie przez gości, co najmniej punktu.
Real Sociedad(+0,5) @ 1,975 Bet365
Antoine Griezmann strzeli @ 3,80 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom