>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19 kolejka Primera Division 10.01 - 13.01.2014

Status
Zamknięty.
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Villarreal v Sociedad
Villarreal CF - Real Sociedad
Także bliżej mi do typowania Sociedad, z racji bardzo zachęcających kursów, ale... nie mam stuprocentowego przekonania do Basków, bo ostatnio regularnie punktują, bez większej wpadki w lidze i kiedyś w końcu przydarzy się mecz, w którym owe punkty stracą. Villarreal na pewno stać na zwycięstwo u siebie, ale z drugiej strony oni ostatnio regularni nie sa i dla mnie to mecz na typowy remis, imho tak się zapowiada.
Ekipa Garcii Torala świetnie wystartowała w tym sezonie, ale ostatnio istotnie maja spore problemy z regularnymi zwycięstwami, ale także swoim stylem gry, którym na początku sezonu czarowali w całej Hiszpanii. Na pewno wpływ ma na to kontuzja ich lidera Caniego, ktory od pewnego czasu jest poza zespołem Marcelino i druga linia jest aż tak kreatywna. Dodatkowo z gry wypada Hernan Perez, którego wedle hiszpańskich mediów ma zastąpić nie Gio dos Santos, tylko niedoświadczony Moises Gomez. Z przodu powinno zostać zachowane status-quo z ostatnich meczów, a tym samym Gio zacznie kolejny mecz na ławce.
Sociedad w ostatnim czasie tak jak wspomniałem punktuje regularnie - po fatalnym starcie sezonu od dłuższego czasu nadrabiają straty do czołówki i są coraz bliżej miejsca, które daje kwalifikacje do Ligi Mistrzów. Wielka w tym zasługa przede wszystkim Francuza, Antoine Griezmanna, który gra chyba sezon życia i ciągnie cały ten wózek z Anoeta, trochę słabiej w porównaniu do ostatniego sezonu wygląda Carlos Vela, niemniej kilka goli już strzelił, a poza tym sama jego obecność i powrót do coraz wyższej formy są in plus dla Sociedad. W Realu skład jest pełny, wszyscy mogą zagrać i Arrasate może dowolnie zestawić skład.
Dzisiejszy mecz będzie drugim z trzech, które na przestrzeni tygodnia muszą zagrać obie drużyny - w pierwszym, w Copa del Rey było 0:0 - oglądałem 1. połowę i była ona bardzo taktyczna, dużo walki w środku pola, mało sytuacji i strzałów. Teraz w lidze spodziewam się mimo wszystko podobnego wyniku, oscylującego w granicach undera. Sociedad zagra z kontry, będzie broniło - Villarreal będzie szukał gry w ataku pozycyjnym, ale raczej także zanadto się nie otworzy, aby nie dostać jakiegoś gola z kontry, a poza tym sama gra V&#39;real bez Caniego pozostawia sporo do życzenia.
W Hiszpanii granie underow często mija się z celem, ale ta kolejka jest wybitnie underowa i w mojej ocenie taka będzie także w ostatnim spotkaniu. Jeśli na Madrigal szybko nie padnie pierwsza bramka, to jestem dobrej myśli. To taki mecz, w którym jeśli obie drużyny zdobyłyby po punkcie, to nikt by nie rozpaczał,moim zdaniem... Dla mnie spotkanie idzie na totalny remis.
Under 2.5 @ 2.04 Betsson ⛔
Remis [Połowa lub koniec spotkania] @ 1.70 Bwin ⛔
Co V&#39;real zrobił z Sociedad to nie mam pytan... tego to sie chyba nikt nie spodziewal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom