>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19 Kolejka Premier League 26.12.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Ciąg dalszy maratonu świąteczno-noworocznego z Premier League. 2 drugi dzień świąt 19 kolejka Premier League, czyli półmetek. Tradycyjnie emocji będzie co nie miara ;)
Startujemy o 16 z całą plejadą meczów. QPR po lekkim odbiciu się od dna na Loftus Road skonfrontuje się z WBA. Zbieranie pkt u siebie to będzie klucz do tego aby pozostać w lidze na przyszły rok, WBA natomiast prezentu raczej łatwo nie zrobi. Warto jednak nadmienić, że ekipa Clarka prezentuje dwa całkowicie inne poziomy jeśli przychodzi im grać na The Howthorns, a inny gdy przychodzą mecze w delegacji. Redknapp ma okazje na 2 wygraną, ale łatwo to na pewno nie będzie. Manchester City wczoraj rzutem na taśmę zdobyło 3 pkt z Reading. Tym razem poprzeczka będzie ustawiona trochę wyżej bo Czarne Koty widząc, że strefa spadkowa coraz bliżej zaczęli w końcu punktować. City w tej kolejce odrobiło 2 pkt do lidera, więc nie wypadało by teraz znowu tracić dystans. Podobna sytuacja co z WBA tyczy się ekipy Fulham. Na Craven rywali potrafią wkręcać w ziemię, a gdy przychodzi wyjazd to nie potrafią zawiązać ani jednej składnej akcji. Czyli z tego wychodzi, że 3 pkt ze Świętymi to konieczność, no ale poczekajmy. Manchester United po pierwszym dziś remisie w lidze zredukowało trochę przewagę nad grupą pościgową. Tym razem przyjdzie im grać z Newcastle z którym w tym sezonie mięli okazję już 2 razy się zmierzyć i obie te potyczki były wygrane. 0:3 w lidze na St.James Park i 2:1 na Old Trafford w ramach Pucharu Ligi. Warto jednak nadmienić, że rok temu, o podobnej porze Sroki potrafiły z Old Trafford wywieźć punkty więc nie wolno ich za wcześnie skreślać. Chelsea która dziś zjadła/rozbiła/zdemolowała/rozniosła/pogrążyła/upokorzyła ( niepotrzebne skreślić) Aston Villę aż 8:0 tym razem wybierze się na gorący teren w Norwich. Na Liberty w tym sezonie poległ już Arsenal, poległ już Man United czy Kanarkom uda się urwać punkty The Blues po takiej wiktorii ? Zobaczymy. O 18.30 zobaczymy jak morale Aston Villi. Z nieba ( 1:3 z LFC) do piekła ( patrz dziś), i kolejny topowy przeciwnik. Nie będzie to łatwy mecz ale Koguty już w tym sezonie nie raz potwierdziły, że ciężko u nich ze stabilną formą i koncentracją przez 90min więc może The Villans coś wykorzysta. Mają za co się rekompensować. Późnym wieczorem Brittania Stadium i spotkanie Stoke z Liverpoolem. Brittania i Goodison Park to jedyne obiekty nie zdobyte jeszcze w tym sezonie. Czy Liverpool, który najpierw daje plamę u siebie 1:3 z AV by kilka dni później obnażyć Fulham 4:0 jest w stanie ograć Stoke ?
Jak widać brakuje jeszcze derbowego meczu czyli Arsenal - WHU. Mecz został przełożony na 23 stycznia z racji strajku pracowników metra.
WilliamHill oferuje takie kursy:


Zachęcam do dyskusji ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja Chelsea i tak nie ufam, mecz ustawiła szybko zdobyta bramka... bliżej mi do pogrania na Spurs w mecz w Birmingham, bo jakoś nie chce mi się wierzyć,że Lambert mocno zmobilizuje swoich zawodników po dzisiejszej porażce.
Mi podoba się kurs na Fulham bo u siebie muszą wygrywać zwłaszcza z ekipami pokroju Southampton
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja stawiam na zwycięstwo Chelsea. Postawiłem jeszcze w trakcie meczu z AV, wiedząc że po meczu kursy na pewno spadną i teraz są o około 0,10 niższe, a im bliżej meczu z Norwich będą pewnie jeszcze spadać. Co przemawia za Chelsea? Zwycięstwo odniesione na luzie, bez przesadnego forsowania tempa. Szybko strzelona bramka ustawiła ten mecz, bo wprowadziła spokój i pewność siebie. Tak okazałe zwycięstwo na pewno poprawi nastroje wokół całego zespołu i może sprawi, że kibice będą bardziej przychylni do Beniteza. W dobrej formie strzeleckiej jest Torres, który z tego co pamiętam w 6 ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 6 bramek. Zresztą cały zespół jest w dobrej dyspozycji strzeleckiej, co potwierdzają też ostatnie mecze.
Jeśli chodzi o Norwich, to zasłużenie przegrali z WBA na wyjeździe. WBA stworzyło sobie więcej sytuacji strzeleckich, a w ataku szalał wypożyczony z Chelsea Lukaku. Wydaje mi się, że po znakomitej serii 10 meczów bez porażki, nadszedł czas, gdy będą tracić punkty. Uważam, że ta seria jest wynikiem głównie niesamowitego szczęścia, czy to w ataku czy obronie, oraz słabości przeciwników, z którymi się mierzyli. Oczywiście w tych meczach wykazali się też umiejętnościami, ale nie tylko one im pomagały. Nawet z WBA, bramkę zdobyli nieco szczęśliwie, bo mimo, że grali słabiej, to udało im się strzelić z wolnego po błędzie bramkarza. Poza tym mają serię 5 meczów wygranych u siebie.Takie serie maja zazwyczaj kluby z czołówki i myślę, że Chelsea przerwie tą passę.
Norwich - Chelsea ✅ 0:1
Typ: Chelsea
Kurs: 1,60 (ja mam pograne 1,70)
Stawka: 2/10
Buk: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ja Chelsea i tak nie ufam, mecz ustawiła szybko zdobyta bramka... bliżej mi do pogrania na Spurs w mecz w Birmingham, bo jakoś nie chce mi się wierzyć,że Lambert mocno zmobilizuje swoich zawodników po dzisiejszej porażce.
Mi podoba się kurs na Fulham bo u siebie muszą wygrywać zwłaszcza z ekipami pokroju Southampton
Tylko czy przy aktualnej postawie Fulham jest sens gry po 1.8? Owszem, Southmapton jest w zasięgu Fulham, ale na chwilę obecną dyspozycja obu drużyn na dość zbliżonym poziomie, więc mnie, ten kurs nie zachęca.


Edit Odpuszczam Swansea


Murarze znowu urwali punkty, zaczyna się to robić już nudne, bo Stoke po za obroną nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Pytanie ile jeszcze będzie dla nich trwał ten dzień dziecka? Bo nie wierzę, żeby mogli na stałe grać na takim poziomie na tyłach nie mając zbyt wiele do powiedzenia w ofensywie. Koguty rozczarowały, dopiero w drugiej części coś drgnęło, ale było za późno. Złamałem swoje postanowienie, że nie postawię na drużynę prowadzoną przez AVB i mam za swoje. Uważam, że Liverpool ma spore szanse na przełamanie passy gospodarzy i zburzenie muru Stoke. Pisałem
Liverpool nie gra tak słabo jakby mogły to sugerować wyniki, brakuje postawienia kropki nad i...
i wreszcie bezapelacyjnie potwierdzili swoją przewagę. The Reds są dobrze rozgrzani w ofensywie, więc Stoke będzie musiało się mocno wysilić jeśli będą chcieli tu ugrać choćby remis. U siebie nie powinni być tacy &quot;bez jajeczni&quot; w przodzie i częściej angażować się pod bramkę rywala co zaowocuje, że nie będzie przysłowiowego autobusu co ułatwi robotę ofensywie Pool&#39;u
Liverpool 2.25 ⛔
over 2.30 ✅
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Bardzo dużo ciekawych meczy, szkoda tylko że prawie wszystkie o tej samej godzinie, można by zaszaleć live, tak jak to było we wczorajszym meczu Chelsea ????
Co do środy ja znalazłem jeden dosyć ciekawy typ
Sunderland - Manchester City
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych?
Typ: Manchester City -1,5 ✅
Kurs: 1,75

Expekt
The Citizens w przeciwieństwie do czarnych kotów w większości meczów mają dużo kornerów. Widać to również H2H w rożnych
06.10.2012 MC vs SUN 15:4
31.03.2012 MC vs SUN 17:5
01.01.2012 SUN vs MC 1:10
Jak widać przewaga jest miażdżąca, nie wiem jak buk tego nie zauważył ????
EDIT: 1K do przodu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tylko czy przy aktualnej postawie Fulham jest sens gry po 1.8? Owszem, Southmapton jest w zasięgu Fulham, ale na chwilę obecną dyspozycja obu drużyn na dość zbliżonym poziomie, więc mnie, ten kurs nie zachęca. Ja przymierzam się do zagrania na Łabędzie.
Co do Fulham, oglądałem mecz z Liverpoolem i moim zdaniem zagrali bo musieli ale właśnie oszczędzali się na Southampton u siebie bo dla nich takie mecze to mecze o 6 punktów, tu trzeba wygrywać dodatkowo dziwił mnie zbyt asekuracyjny skład Jola. Dla mnie ekipa z Craven Cottage to drużyna własnego podwórka, wystarczy spojrzeć na h2h z United ( przykład taki bo wiem to z głowy), na OT zawsze baty ale u siebie są bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla Diabłów. Moim zdaniem bardzo dobry kurs zdecydowanie lepszy jak na Everton z Wigan, kiedy zabraknie Fellainiego i Gibsona.
Na Swansea bym uważał, bo wyleciał im z gry największy idiota kolejki ich kapitan i filar obrony - Williams, który za bezmyślne uderzenie piłką w głowę Robina otrzymał 5 żółtą kartkę i czeka go pauza. Do tego nie wiadomo co z De Guzmanem, który z powodu kontuzji musiał opuścić wcześniej plac gry. Michu owszem jest atutem ale bramek sprezentował mu na święta Vidic. Ja bym czekał na składy.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Na Swansea bym uważał, bo wyleciał im z gry największy idiota kolejki ich kapitan i filar obrony - Williams, który za bezmyślne uderzenie piłką w głowę Robina otrzymał 5 żółtą kartkę i czeka go pauza.
&quot;- Widziałem tę sytuację na powtórkach - powiedział Williams, który nie podzielił zdania menedżera Czerwonych Diabłów. - Każdy może mieć swoją opinię w tej sprawie. Z mojego punktu widzenia chciałem przeprosić na boisku, ale rozpętała się przepychanka - zaznaczył.

Williams zgodził się co do tego, że w tej sytuacji był sfrustrowany. - Ale nie chciałem kopnąć go piłką prosto w głowę. Rozumiem, dlaczego Van Persie jest zdenerwowany. Ja też byłbym, gdyby to on mnie tak ustrzelił - przyznał.&quot;

Według mnie to było groźne dla RvP ale wydaje mi się,że nie było to wykonane z premedytacją przez obrońcę Swansea,a sir Alex za bardzo dramatyzuje odnosząc się do jego wypowiedzi na ten temat.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Według mnie to było groźne dla RvP ale wydaje mi się,że nie było to wykonane z premedytacją przez obrońcę Swansea,a sir Alex za bardzo dramatyzuje odnosząc się do jego wypowiedzi na ten temat.
Według mnie też ale weź pod uwagę coś takiego jak emocje, zapewne SAF sam wie,że walnął babola. Wykonane czy nie z premedytacją, pal sześć ... Williams zapomniał się ale niestety dla jego drużyny, zabraknie go w ważnym dla nich meczu.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Norwich-Chelsea 2
Po spotkaniu z Villa, odrazu pogralem na The Blues - powod jest prosty: chlopaki chyba wychodza z dolka, włączyli już 5 bieg i od meczu w pucharze rozstrzelali sie totalnie. Myśle, że taki wynik jak 8-0 na pewno rozwial wszelkie watpliwosci i podniosl ich morale. Norwich niby najlepszy beniaminek, ale trzeba zwrocic uwage ze druzyna, ktora sie rozpedza (i ma taki potencjal jak Chelsea) raczej nie zostanie zatrzymana przez Norwich, mimo tego ze gospodarze notuja juz 5 zwyciestw pod rzad na wlasnym obiekcie, co budzi lekki niepokoj (pokonując w tym United i Kanonierów), jednak ogladalem oba spotkania Norwich na wlasnym boisku z United i Arsenalem. Trzeba przyznac, ze mieli duzo szczescia, nie sadze, zeby wygrali kolejny mecz z duzo lepsza druzyna. Do sedna - swietne Norwich u siebie (patrzac przez pryzmat wynikow i dobrej passy spotkan jako gospodarz) gra z rozpedzona, glodna zwyciestw Chelsea, ktora wyszla z kryzysu. Czas na przerwanie swietnej passy Świetych? Dla mnie tak!
Oprocz tego juz &quot;na sucho&quot;:
City, Live, Fulham.
Pozniej moze napisze cos o Fulham, bo typ wydaje sie bardzo atrakcyjny.
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Ja bym uważał na Chelsea i te 8:0(choc wynik wrażenei robi),bo to nie tyle niebiescy są mocni ,co AV słaba , oglądałem ich z FCL i mimo iż skonczyło 1:3 to wynik dla mnie był troche komediowy,bo cały mecz rzadzili na boisku gospodarze , bramki troche pechowe ba wrecz sie osmiele powiedzieć ,ze im gorzej grali to lepiej im szło i w koncu choć te honorową bramke strzelili. Ale dąże do tego ,że gdyby w kilku sytuacjach z pierwszych 30 minut nie zabrakło troche szczęscia to pewnie AV skończyła by podobnie jak Fulam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Anglia Premier League
Reading FC - Swansea City DNB 1,66 bet365 0:0 ▶
Goście są od 3 meczy bez zwycięstwa i w tym aż 2 porażki. Ale co tu się dziwić, jak terminarz mają trudny? 23 grudnia zremisowali u siebie z United 1:1 po dość dobrym i ciekawym meczem z obu stron.
Wcześniej zanotowali niską porażkę na wyjeździe z Tottenhamem co można jeszcze wybaczyć. O przegranym meczu 3:4 z Norwich nic nie mogę powiedzieć.
Reading gra nadal dno i nie zanosi się na coś co by mogło to zmienić. Ostatni mecz przegrali w ostatnich minutach z City, tylko 1:0. Ale cały czas to gospodarze szukali akcji na bramkę, 10:1 to statystyka celnych strzałów w tym meczu.
Nie zapominajmy o tym, że jeszcze kolejkę wcześniej Arsenal wrzucił im 5 bramek.
Jeżeli Swansea tak przyciśnie jak u siebie z United, a jestem tego pewny, że będą chcieli wywieść tutaj 3 punkty to powinni ten mecz spokojnie wygrać, a na pewno nie przegrać.
Reading nie zagra już tak defensywnie jak na wyjeździe z City, też będą chcieli u siebie odnieść długo oczekiwane zwycięstwo, więc Swensea w akcji ich dobije o ile się otworzą gospodarze.
 
lajcik 87

lajcik

Użytkownik
Aston Villa - Tottenham Hotspur
Jutro o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie w ramach 19 kolejki , w której zmierzą się drużyny Aston Villi oraz przyjezdnych z Londynu. Gospodarze w 5 ostatnich kolejkach 2 razy wygrali , 2 razy zremisowali a tylko 1 raz przegrali ale była to porażka aż 8-0 z Chelsea w miniony weekend. Gospodarze wcześniej wygrywali 3-1 z Liverpoolem , The Villans grali w obu tych meczach bardzo słabo , w meczu z The Reds mieli bardzo dużo szczęścia, ponieważ to gospodarze wiedli prym w tym spotkaniu ale mimo wszystko spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 dla The Villans. Jeśli chodzi o Spurs w 5 ostatnich kolejkach zdołali 3 razy wygrać , 1 raz zremisować oraz 1 raz przegrać. W ostatniej kolejce podzielili się punktami po bez bramkowym remisie ze Stoke. Po spotkaniu Tottenhamu ze Stoke zawiedziony bezbramkowym remisem był Andre Villas-Boas. Jak sam mówił Spurs w tym sezonie chcą rywalizować z Arsenalem o pozycję w tabeli ligowej , jest dla nich bardzo ważne aby wyprzedzić Arsenal. Jak mówi sam coach Andre &quot;W tym klubie nikt nie lubi być gorszy od Arsenalu. Doświadczam tej rywalizacji po raz pierwszy w tym roku, ale muszę przyznać, że jest to całkowicie zdrowa rywalizacja&quot;. Moim zdaniem sporym faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości , która w składzie ma wielu więcej piłkarzy , którzy mogą zrobić różnicę w tym meczu. The Villans pewnie jeszcze nie otrząsnęli się po dużej porażce z The Blues. Goście z Londynu w jutrzejszym spotkaniu będą chcieli pokazać , że oni też nie są gorsi od swoich rywali drugiej części Londynu a mianowicie Chelsea. Stawiam tutaj w tym spotkaniu na zwycięstwo gości 2-0 lub 3-1. Mimo , że Tottenhamowi nie idzie ostatnio najlepiej na wyjazdach jestem w stanie im zaufać i na nich postawić.

Moje Typy :
Tottenham @2,10✅
Inne typy na 19 Kolejkę :
Stoke - Liverpool under 2,5 ⛔
QPR - WBA X2✅
Reading - Swansea X2✅
Sunderland - Manchester City 2⛔
Manchester United - Newcastle ✅1 lub ✅obie strzelą
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Norwich City - FC Chelsea


Norwich strzeli gola @ 1.53 Bet365

  • Norwich to ekipa swojego boiska , po 8 spotkaniach rozegranych na Carrow Road podopieczni Chrisa Hughtona mają bilans 5-2-1
  • Tylko w 1 z 8 spotkań rozegranych w Norwich kanarki nie strzeliły gola (4 runda vs WHU)
  • u siebie ograli m.in : United (1-0), Arsenal (1-0) , zaaplikowali również gola defensywnym rzeźnikom ze Stoke
  • wynik pierwszego meczu: Chelsea 4-1 Norwich City
  • ma kto strzelać: skrzydłowi : Snodgrass , Pilkington, mam nadzieję, że da radę zagrać napadzior Holt

Podsumowując mecz może ułożyć się różnie. Chelsea może potwierdzić, że 8-0 to zapowiedz ich &quot;powrotu&quot; , może też rozczarować rozmarzonych kibiców czy też typerów. Zarówno w jednym, jak i drugim scenariuszu widzę gola Norwich. Albo gospodarze jakimś 1-0 sprowadzą na Ziemię niebieskich, albo Chelsea potwierdzi swą siłę i wysoko wygra, jednakże kanarki honor uratują, nie dadzą się tak ośmieszyć (jak Villa) w świąteczny wieczór.
Manchester United - Newcastle United

Manchester United powyżej 2.5 gola @1.83 Bet365

  • mecz rozgrywany na Old Trafford, gdzie diabełki czują się wyśmienicie
  • remis 1-1 w ostatniej kolejce ze Swansea rozczarował zarówno piłkarzy jak i kibiców, którzy liczą na manifestację siły w najbliższym meczu, a rywal wręcz idealny bo ma prestiż i jest kompletnie bez formy w tym sezonie
  • brak bramek ze strony napastników United w ostatnim meczu z Swansea (mimo wielu okazji) na pewno poddenerwowała zarówno Sir Alexa jak i Rooneya , Robina , z pewnością nadrobią to w nadchodzącym spotkaniu, a RVP będzie się starał wyprzedzić Michu w klasyfikacji najlepszych strzelców.
  • mimo marnej gry Newcastle mają Demba Ba ktory może jutro coś strzelić, tym bardziej że United dużo traci w tym sezonie. Wtedy zwiększy się szansa na 3 bramki United
  • wynik 1 meczu: Newcastle Utd - Manchester Utd 0-3
  • ostatnio do Newcastle przyjechała drużyna z niebieskiej części Manchesteru i skończyło się 1-3
  • o kontuzjach pisał nie będę bo szkoda czasu , na pewno nie bedą na minus dla typu

Podsumowując: Marnie grające sroki przyjeżdżają do piekła i to w złym czasie bo przewaga Diabłów nad Obywatelami troche stopniała, pewnie w głowie Dziadka Alexa znowu pojawił się temat różnic bramkowych, najlepszy atak PL głodny bramek, szanowane na Wyspach Newcastle United to idealny rywal na demonstracje siły przez United
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Reading FC - Swansea City DNB 1,66 Bet365 Goście są od 3 meczy bez zwycięstwa i w tym aż 2 porażki. Ale co tu się dziwić, jak terminarz mają trudny? 23 grudnia zremisowali u siebie z United 1:1 po dość dobrym i ciekawym meczem z obu stron. Wcześniej zanotowali niską porażkę na wyjeździe z Tottenhamem co można jeszcze wybaczyć. O przegranym meczu 3:4 z Norwich nic nie mogę powiedzieć. Reading gra nadal dno i nie zanosi się na coś co by mogło to zmienić. Ostatni mecz przegrali w ostatnich minutach z City, tylko 1:0. Ale cały czas to gospodarze szukali akcji na bramkę, 10:1 to statystyka celnych strzałów w tym meczu. Nie zapominajmy o tym, że jeszcze kolejkę wcześniej Arsenal wrzucił im 5 bramek. Jeżeli Swansea tak przyciśnie jak u siebie z United, a jestem tego pewny, że będą chcieli wywieść tutaj 3 punkty to powinni ten mecz spokojnie wygrać, a na pewno nie przegrać. Reading nie zagra już tak defensywnie jak na wyjeździe z City, też będą chcieli u siebie odnieść długo oczekiwane zwycięstwo, więc Swensea w akcji ich dobije o ile się otworzą gospodarze.
Uwzględniłeś brak ich kapitan i wątpliwy występ De Guzmana?
A teraz do rzeczy;
Fulham - Southampton
Fulham
1.85
bet365

Ten typ chodzi za mną od dawna, w sumie od momentu porażki z Liverpoolem i pójścia po rozum do głowy po tym jak bezmyślnie zagrałem na to,że Berbatow strzeli. Już po składzie na LFC było widać,że wyjazd na AR zawodnicy Fulham mają wliczony w straty, oni musza punktowac u siebie i o to samo apeluje Jol. Dla mnie to mecz o 6 pkt dla Fulham, mecz który muszą wygrać bo dla mnie to ekipa własnego podwórka... kurs moim zdaniem przedni i dlatego powierzam im swoje pieniądze
7/10 1.85 Bet365
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Manchester United – Newcastle

Czerwone Diabły zremisowały w ostatniej kolejce w Walii z Swansea. Zagrali bardzo dobrą drugą połowę jednak brakło trochę szczęścia, mimo kilku naprawdę świetnych okazji. Trochę zawalili po strzeleniu bramki, cofnęli się odrobinę i dali Swansea więcej przestrzeni. Trzeba jednak przyznać, że zagrali dobrze, tak jak grali we wcześniejszych spotkaniach. Newcastle z kolei ostatnio udało się uporać z QPR, ale w przekroju ostatnich kilku spotkań wypadają fatalnie. Moim zdaniem, mimo tego wygranego meczu i wygranej z Wigan 4 kolejki temu, Sroki nadal są w kryzysie i nie wiem czy szybko to się zmieni. Być może otwarte deklaracje trenera, że powalczą o 4 miejsce nałożyły zbyt dużą presję na piłkarzy, a może to tylko przez kontuzje. Fakty pozostają takie, że jutro zagrają na Old Traford z świetnie dysponowanym liderem ligi, który w dodatku jest rozdrażniony stratą punktów w ostatniej kolejce. To wszystko nie wróży zbyt dobrze. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy bez zmian, jedynie możliwy jest powrót Rafaela, ale jak zagra Jones też nie będzie źle. Co do gości to zawieszony po 5 kartce w meczu z QPR będzie Tiote, ważny pomocnik. Oprócz tego pozostają nieobecni już dłuższą chwilę: Arfa, Cabaye, S. Taylor, R. Taylor. W tym sezonie te drużyny grały ze sobą dwukrotnie raz w Manchesterze, raz w Newcastle. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Fergusona. Jak już wspominałem Newcastle zawodzi w tym sezonie. Widać to szczególnie w spotkaniach wyjazdowych, ekipa Pardewa nie wygrała żadnego z takich spotkań (bilans 0-4-4). Gospodarze jutrzejszego starcia w meczach domowych tylko raz nie zdobyli kompletu punktów (przegrana 2-3 z Kogutami). Jedyne co martwi w kontekście tego spotkania to zapowiadana przez SAF-a rotacja w składzie. Do pierwszej jedenastki mieliby wskoczyć Hernandez, Smalling, Fletcher i Wellbeck. Pomimo tego i tak zaufam gospodarzom. Wierzę, że sportowa złość po ostatniej wpadce wyzwoli w nich dodatkową motywację i bez większych problemów rozbiją kiepsko dysponowanych gości.
Manchester -1,5 1,7 Bet365 ⛔
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Reading – Swansea.
Już jutro o godzinie 16:00 dojdzie wg mnie do fajnego spotkania. Fajnego ze względu na propozycję jaką oferują nam buki. Może zacznę od Reading. W tym sezonie prezentują się słabo żeby nie mówić bardzo słabo. Zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 9 oczek. Komplet punktów zdołali zdobyc tylko raz grając u siebie z Evertonem (17.11.12) i pamiętam to doskonale ponieważ niestety stawiałem na drużynę gości. Komplet punktów wtedy zdobyli ale nie byli moim zdaniem ekipą lepszą, po prostu dopisało im szczęście i drugą bramkę zdobyli z rzutu karnego. Poza tym meczem nie zdobyli kompletu punktów. Jeśli chodzi o mecze Readingu na własnym obiekcie w tym sezonie przedstawiają się one następująco (1 4 3), bramki (14:19).
18.08 Reading – Stoke 1:1
16.09 Reading – Tottenham 1:3
19.09 Reading – Newcastle 2:2
27.10 Reading – Fulham 3:3
10.11 Reading – Norwich 0:0
17.11 Reading – Everton 2:1
01.12 Reading – MU 3:4
17.12 Reading – Arsenal 2:5
Jak widać aż 7 a może tylko 7 punktów na 9 zdobytych zdobyli na własnym obiekcie.
Przeciwnikiem Readingu będzie Swansea, która zapewne nie tylko mnie zaskoczyła swoją postawą w tym sezonie. Plasują się na 11 miejscu z dorobkiem 24 punktów. W tym sezonie potrafili zgarnąć komplet punktów z takimi zespołami jak: QPR, West Ham, Wigan, Newcastle, Arsenal. Oprócz tej ostatniej drużyny może nie są to najlepsze zespoły ale mimo wszystko z najlepszymi również potrafili pokazać, iż stać ich na prawie równorzędny bój o 3 oczka. Remisy z MU, Liverpoolem czy też Chelsea pokazują iż nie powinno się ich lekceważyć. Takie wyniki są zasługą w dużej mierze Michu, który w tym sezonie strzelił już 13 bramek i pokazuję, że stać go na wiele. Swansea na wyjazdach w tym sezonie prezentuje się następująco (3 1 4), bramki (10:8).
18.08 QPR – Swansea 0:5
15.09 AV – Swansea 2:0
29.09 Stoke – Swansea 2:0
27.10 MC – Swansea 1:0
10.11 Southampton – Swansea 1:1
17.11 Newcastle – Swansea 1:2
01.12 Arsenal – Swansea 0:2
16.12 Tottenham – Swansea 1:0
Jeśli chodzi ich formę na wyjazdach nie wygląda to źle wg mnie. Potrafili wygrać z Arsenalem, Newcastle oraz QPR. Ostatnie 3 spotkania może już nie wyglądały zbyt rewelacyjne z uwagi na zdobyte punkty ale to za sprawą rywali jakich mieli w swym terminarzu, fakt przegrana z Norwichem u siebie 3:4 nie prezentuje ich rewelacyjnej formy ale to tylko wynik a mecz nie był wcale jednostronny i wg mnie nie byli wtedy ekipą gorszą, mieli wtedy mniej szczęścia ale mimo wszystko było to bardzo ciekawe spotkanie i nie jeden „overowiec” wtedy zacierał ręce ;)
Teraz może o absencjach:
Reading:
14.12 Jason Roberts F 11 0-1
12.12 Sean Morrison D 7 2-0
8.11 Alex McCarthy G 7 0-0

Swansea:
19.12 Angel Rangel D 16 1-0 26.12 ?
30.11 Pablo Hernandez M 0 0-0 26.12 ?
4.9 Neil Taylor D 3 0-0
Źródło: http://www.betinf.com
Jak widać w ekipię gości myślę, że kontuzja Rangela to znacząca strata, ten prawy obrońca nie najgorzej się spisywał w tym sezonie. Poza tym w drużynie Swansea nie ma znaczących osłabień. Jeśli chodzi o Reading niedostępni są 3 wymienieni lecz nie bardzo jestem wstanie powiedzieć co to za piłkarze i ile oni znaczą dla Readingu bo po prostu nie interesuje się ta ekipą za bardzo.
Jeśli chodzi o moja propozycję. W jakimś triplu pogram pewno opcje x2 po kursie ok. 1,40 lecz za drobne spróbuje zwycięstwo gości po bardzo dobrym kursie 2,45 (buk:expekt). Moim zdaniem Swansea pokazała w tym sezonie, że potrafią grać dobrą piłkę i nie powinni mieć większych problemów z ograniem słabego Readingu, który jest pretendentem do spadku w tym sezonie. Dodam, iż w pierwszy meczu w tym sezonie padł remis 2:2 ale to Swansea była dużo lepszą drużyną. Do przerwy Reading prowadził 2:0 i trochę pecha miała Swansea bo to oni przeważali w tym meczu a rezultat końcowy 2:2 naprawdę nie odzwierciedla rewalizacji jaka miała miejsce na boisku gdyż znacznie więcej okazji do wygrania spotkania miała właśnie Swansea.
Podsumowując:
Reading – Swansea x2, kurs ok. 1.40 ;) ;) ;)
Dla odważnych win gości: kurs 2,45 (buk:expekt). No tutaj juz gorzej... Ale byli znacznie bliżej wygranej, pod koniec kontuzja Michu więc bez niego to już dobry i remis...
Powodzenia! Pozdrawiam!
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Z tym Fulham to naprawdę ciężki mecz,wcale tak kolorowo to nie wygląda jak się wydaje.Przede wszystkim kurs nie jest jakąś niespodzianką czy prezentem od buków bo patrząc na ostatnie mecze Fulham i nawet nie chodzi o ostatnie baty od The Reds a mecze z teoretycznie słabszymi drużynami,z którymi Londyńczycy polegli jak ważny mecz z Sunderlandem u siebie gdzie było 1-3 co prawda tam już od 31 minuty grali w dziesiątkę ale mimo wszystko porażka.Zdecydowanie bardziej może martwić porażka na wyjeździe z najsłabszą drużyną w ligowej stawce,która dopiero pierwszy raz wygrała i jak narazie jedyny mecz w PL w tym sezonie.Taki Southampton z QPR ale u siebie pojechał 3-1 i ostatnio też wyszedł zwycięsko z meczu z Reading,przeciwnicy najsłabsi w lidze ale mecze o wyjątkowym ciężarze psychicznym.Jak dla mnie śmierdzi remisem.
Fulham - Southampton X 3,40 MILENIUM
✅
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Oszczędzanie oszczędzaniem, ale już pisałem i powtórzę, że Fulham ostatnio nie prezentuje się okazale. Z ostatnich spotkaniach dobrze wyszła im potyczka z Newcastle, przy czym, remis czy wygrana Srok nie byłaby szokiem czy niespodzianką, bo mimo porażki wcale nie byli gorszą stroną. Z Poolem, Stoke, QPR , Tottenhamem wypadli blado. Z Sunderlandem mimo iż przeważali to dostali 1-3. Kurs 1.80 wynika z faktu, że Fulham u siebie rzadko przegrywa, są drużyną własnego boiska, ale bądźmy obiektywni ta twierdza nie zawsze nią będzie, a przy takiej dyspozycji londyńczyków to bardzo ryzykowne, że ponownie może zostać obalona albo inaczej, nie będzie to dla mnie zaskoczeniem. Po takim kursie to nie wygląda atrakcyjnie i zachęcająco. Jakbym miał się pchać w Fulham to w opcji DNB.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Fulham – Southampton
Forma Fulham nie wskazuje na to, żeby byli aż takim faworytem w meczu, jak to wskazują kursy. W ostatniej kolejce The Cottagers polegli na Anfield aż 0:4, czym potwierdzili, że wyjazdy nie są ich mocną stroną. Mówi się o oszczędzaniu sił na Southampton. Po części się z tym zgadzam, ale myślę, że na tak wysoką przegraną złożyła się też po prostu słaba forma i niepewna gra w defensywie. Fulham w meczach domowych spisuje się przeciętnie w tym sezonie. Ich bilans to 4-1-3. Do składu powróci Sidwell (13/4), niepewny jest występ powracającego po kontuzji Ruiza (7/2) oraz Petricia (7/5) i Duffa (13/3). Martin Jol nie będzie mógł skorzystać z usług Diarry (7/0) i Davisa (0/0).
Southampton bardzo słabo spisuje się na wyjazdach. Wygrali tylko raz i oprócz tego przegrali 6 razy. Niedawno Święci mieli dobrą passę 4 meczów bez porażki, przerwaną przez Liverpool. Później wygrana nad słabym Reading i ostatnia porażka z Sunderlandem. Poprawiła się nieco gra obronna, bo nie tracą już tyle co na początku sezonu. Jedynym osłabieniem na ten mecz jest brak kapitana Lallany (16/2).
Podsumowując, postawa żadnej z drużyn mnie nie przekonuje. Fulham ma własny stadion, na którym powinno im się grać łatwiej. Mają też lepszy skład, ale niestety mogą nie zagrać Petric oraz Duff. Nie wiadomo do końca jak z formą, czy mecz z Liverpoolem to zasłona dymna przed Southampton. Southampton słabo spisuje się na wyjazdach, ale nie jest bez szans, bo obrona gospodarzy jest niepewna. Święci mają niekorzystny bilans meczów z Fulham w Londynie. W ramach Premier League jeszcze nie wygrali, raz zremisowali i 3 razy przegrali. Wydaje mi się, że będzie remis, z podpórką na gospodarzy.

Fulham – Southampton ✅ 1:1
Typ: X (Home No Bet)
Kurs: 1,80
Stawka: 2/10
Buk: Bwin


Reading – Swansea

Pewnie wiele osób, po remisie z United, będzie stawiało na Swansea, tym bardziej, że Reading to ostatnia drużyna BPL, w dodatku z serią 7 meczów przegranych. Reading legitymują się bilansem domowym 1-4-3, a porażki odnieśli tylko z United, Arsenalem i Tottenhamem. Ciekawe jest, że na własnym boisku strzelają dużo bramek. W ostatnich 5 na 6 meczów strzelali co najmniej dwie bramki. Rywale też byli jeśli nie mocni to na pewno solidni:
Reading – Newcastle 2:2
Reading – Fulham 3:3
Reading – Norwich 0:0
Reading – Everton 2:1
Reading – Man United 3:4
Reading – Arsenal 2:5

Tak więc nie są aż takimi wielkimi ogórkami do bicia i potrafią też strzelać masę bramek. W ostatnim meczu niewiele zabrakło, aby dowieźć do końca remis z City. Bramkę stracili w doliczonym czasie gry. Praktycznie przez całe spotkanie bronili się, no ale która drużyna przyjeżdżając na Etihad tak nie robi. Drużyna potrzebuje punktów jak tlenu, a fatalna seria porażek może być przerwana już w meczu ze Swansea.
Łabędzie zagrały dobry mecz z United, choć równie dobrze mogły przegrać, bo w końcówce Diabły ostrzeliwały bramkę i dwa razy poprzeczkę, ale bez skutku. Myślę, że kurs w okolicach 2,30 na Swansea jest dobrze wystawiony, bo goście są lekkim faworytem. Na ich niekorzyść na pewno działa fakt rozgrywania meczu na wyjeździe, gdzie wg bilansu 3-1-4 może być różnie. Łabędzie na pewno dysponują dużo lepszym składem, lepiej tez operują piłką, ale Reading będzie bardzo zdeterminowane, aby zdobyć punkty, co zresztą pokazywali w meczach u siebie w tym sezonie. Biorąc pod uwagę, że Reading strzela dużo bramek na własnym stadionie, to Swansea będzie potrzebowała strzelić 2-3, żeby wygrać. Nie wiem, czy stać ich na taki wyczyn, bo z wyjazdów przywożą niewiele bramek (na 8 meczów bilans 10-8). Michu jest w znakomitej formie, ale w każdym spotkaniu nie będzie strzelał.

Reading – Swansea ✅ 0:0
Typ: X (Away No Bet)
Kurs: 2,05
Stawka: 2/10
Buk: Bwin


Everton – Wigan

Jeśli w którymkolwiek z meczów 19. kolejki szukać niespodzianki, to właśnie tutaj. Wigan bardzo dobrze zaprezentowało się z Arsenalem. Potrafili kilka razy poważnie zagrozić bramce Szczęsnego. Dobrze zagrał Kone, który zaliczył kilka skutecznych dryblingów i strzałów na bramkę. Dobrą postawą wykazał się Al-Habsi, który obronił 2-3 groźne strzały. Trzeba wspomnieć, że zwycięska bramka dla Arsenalu padła z wątpliwego karnego. Rzeczywiście Wigan zagrało dobrze na tle Kanonierów i bardziej sprawiedliwym wynikiem byłby tutaj remis.
Everton w ostatniej kolejce wygrał z WHU, ale nie wiadomo jak potoczyłby się mecz, gdyby nie czerwona kartka dla gracza gospodarzy. Kolejny mecz pauzy zaliczy Fellaini (15/8), jeden z motorów napędowych drużyny z Liverpoolu. Zabraknie również Hibberta (4/0), Mirralasa (9/1), a wątpliwy jest występ Colemana (10/0). W meczu z WHU niepewnie spisywała się defensywa The Toffess, a zagrała w ustawieniu Jagielka-Heitinga-Distin-Baines. Jagielka miał spore problemy na boku defensywy. Jeśli Moyes nie zmieni tego ustawienia, będzie ono działało na korzyść Wigan. W poprzednim sezonie Everton potrafił zaliczać takie wtopy jak przegrane ze słabiakami. Zazwyczaj lepiej spisywali się z drużynami z czołówki. Istnieje taka szansa, że Everton może nieco odpuścić z Wigan, bo czeka ich bardzo trudny mecz z Chelsea. I właśnie ten mecz będzie ważniejszy, bo z gatunku tych za 6 punktów. Oba zespoły walczą w tym roku o LM. Bezpośrednia historia spotkań Everton-Wigan dla Evertonu, ale w ostatnich 5 meczach aż 4 remisy. Bukmacherzy faworyzują bardzo drużynę gospodarzy, aż za bardzo.

Everton – Wigan ⛔ 2:1
Typ: X2
Kurs: 2,60
Stawka: 1/10
Buk: Bwin

Everton – Wigan ⛔ 2:1
Typ: 2DNB
Kurs: 5,00
Stawka: 1/10
Buk: Bwin


Aston Villa – Tottenham

0:8 z Chelsea i pewnie większość postawi tutaj na Tottenham. Chyba wszystkich zaskoczyły rozmiary tej porażki, ale myślę, że była ona wkalkulowana. Mecz z Cheslea spisano na straty, widać to było po defensywnej taktyce, chodziło o to, aby bronić remisu. Wyszło fatalnie, ale mniej więcej od stanu 4:0, piłkarze AV stanęli i tylko czekali do końca spotkania, więc gdyby im się chciało, to może nie przegraliby aż tak wysoko. Po takiej porażce może być ciężko się pozbierać, ale przychodzi kolejny mecz i trzeba grać. Rywalem jest Tottenham, który chyba jest zawiedziony remisem ze Stoke, bo mieli dużo okazji na bramkę. Koguty grają w kratkę na wyjazdach, czego dowodem jest bilans wyjazdowy 4-0-4. I może być ciężko na Villa Park, bo gospodarze spisują się całkiem, całkiem. Bilans 2-4-2. 3 punkty wywieźli tylko Everton oraz Man United i to z dużymi kłopotami. Do tego tracą mało bramek, mało też strzelają (8 meczów z bilansem 8-8).

Aston Villa – Tottenham ZWROT 0:4
Typ: X (Away No Bet)
Kurs: 1,80
Stawka: 2/10
Buk: Bwin


Stoke – Liverpool

Stoke ma znakomitą passę 8 meczów bez przegranej. Bardzo dobrze spisują się na własnym stadionie, gdzie jeszcze nie przegrali. Nie wygrał tu Arsenal, City i Everton. Fakt, że dużo remisują, mało tracą bramek i mało strzelają, ale taki mają styl gry i jak na razie daje on miejsce w środku stawki. Biorąc również pod uwagę bilans gości 2-4-2 najbardziej prawdopodobny wydaje się tutaj remis. Liverpool po wysokiej wygranej z Fulham jedzie po 3 punkty na Brittania Stadium. Ale w tym sezonie The Reds bardziej zawodzą niż zachwycają. Zazwyczaj ten sam scenariusz, czyli jeden dobry mecz, by w następnym rozczarować. Drużyna jeszcze nie ustabilizowała formy. Poza tym nie do końca można być pewnym, czy w ostatnim meczu Liverpool zagrał tak dobrze, czy Fulham odpuściło i spisało mecz na straty. Biorąc pod uwagę słabą skuteczność w tym sezonie, może się skończyć na tym, że będą walić w mur i nic nie strzelą, tym bardziej, że defensywa Stoke jest najlepsza w Premier League. Ciekawostka odnośnie H2H: W ostatnich 8 meczach zespół przyjezdny zdobył tylko jedną bramkę. Także za wiele goli tutaj nie zobaczymy.

Stoke – Liverpool ✅ 3:1
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Stawka: 2/10
Buk: Bwin
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
QPR vs WBA
Jak kulturalnie przystało zacznę od gości, którzy przełamali swoja strzelecką niemoc i dzięki trafieniom Gera i Lukaku wygrali, przerywając passę 10 spotkań bez porażki Norwich i tym samym swoją 4 bez wygranej. Z Swansea oraz Arsenalem zostali zepchnięci od defensywy, z West Ham oraz Stoke brakło czy to precyzji czy to skuteczności. generalnie wyjazdy WBA to nic szczególnego, zazwyczaj oddają inicjatywę gospodarzom przez co sporo tracą po za domem, przy czym na ogół nie pozostają dłużni w ofensywie - jedynie przeciwko Arsenalowi oraz Fulham nie trafiali. QPR do najsolidniejszych w obronie także nie należy i pomijam tu fakt czy grają u siebie czy po za domem, lecz ogólnie. Biorąc na tapetę 4 ostatnie mecze QPR w 3 z nich ofensywa nie zagrała najgorzej, z Newcastle zawiedli w przodzie w rezultacie 0-1 w plecy, z Wigan szału nie było, ale wykazali się skutecznością, z Fulham i AV było lepiej, w końcu grali u siebie, z AV może pozostać niedosyt z remisu. Już w pierwszym meczu było ciekawie, obejrzeliśmy 5 goli - 3;2, teraz też powinno być ciekawie w końcu obie drużyny przejawiają nieco lepszą grę po dużo gorszych występach
over 2.5 1.88 ✅
QPR 2.25 ⛔

pod lupą Wigan x2 EDIT: Wigan 7.00 ⛔, Wigan 2-0 30,00 ⛔
Aston Villa vs Tottenham
Koguty w dwóch ostatnich meczach sporo napierali w ofensywie, ale albo zawiodła skuteczność albo razili celnością. Dopisało szczęście, że zarówno Swansea jak i Stoke zaprezentowali w ofensywie totalną biedę. Koguty to nie jest drużyna, która po za domem daje się łatwo zepchnąć, wręcz przeciwnie, rywale mimo atutu własnego boiska muszą się sporo namęczyć, by przejąć inicjatywę. Jedynie w dwóch meczach z Arsenalem, a także Man City wypadli blado, a mimo to City wygrało tylko 2-1. Z kolei Kanonierom udało się wbić 2 gole, niestety tracąc przy tym aż 5. Do czego piję, a mianowicie do tego, że mimo, iż Aston Villa jest underową drużyną u siebie, na 8 spotkań na własnym terenie tylko 2 razy zanotowali over. Jednak po tym co zobaczyłem w starciu z Chelsea, jak zaprezentowała się defensywa AV nie wierzę, by teraz mieli zagrać na zero z tyłu. Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Taki pogrom musiał się odbić na ich psychice czy zdążą się tak szybko pozbierać? Przy tak napierającej ofensywie Kogutów nie powinni oni mieć problemów z forsowaniem tak słabo dysponowanej obrony. Do tego Tottenham dość sporo traci. Zatem mamy sporo przesłanek, że w tym meczu możemy obejrzeć kilka goli
BTS 1.60 ⛔
over 2.5 1.80 ✅
pod lupą Chelsea lub nawet Chelsea -1, a może i nawet -2
EDIT: Chelsea 1.60✅, Chelsea -1 2.55 ⛔
Jeszcze krótko na temat
Sunderland vs MC
kurs na MC kompletnie nie atrakcyjny. Wiele spotkań, które powinny pójść jak po maśle The Citizens męczą. Ostatnio z Reading pokaz ich indolencji, na wyjazdach szału nie robią, Czarne Koty nie jest wygodnym rywalem dla City. Przy takiej grze, przy takich kursach wolę zaryzykować na niespodziankę
Sunderland 6.70 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom