>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

19 Kolejka Premier League 26.12.2012

Status
Zamknięty.
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska - Premier League, godz. 20:45
Stoke - Liverpool
TYP: over 2
KURS: 1,83
BUK: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam. Tą analizę postanowiłem napisać do meczu który rozpocznie się w środę w lidze angielskiej a dokładniej w Premier League czyli do meczu pomiędzy Stoke a zespołem Liverpoolu. Faworyta w tym meczu ciężko jest znaleźć lecz ja postanowiłem zagrać over lub under w tym spotkaniu. Oba zespoły w ostatnim czasie grają w kartkę i naprawdę bardzo ciężko przewidzieć która drużyna wygra ten mecz a może padnie remis no naprawdę bardzo ciężko. Ja postanowiłem nie bawić się w to która wygra tylko po bawimy się w under over. Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 9 pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to cztery mecze wygrali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goili i jedynie stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczy w których to jeden mecz wygrali, sześć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać w tym sezonie dosyć nieźle się spisują i są w środkowej części tabeli co może ich na pewno cieszyć. Natomiast goście już nie mogą być zadowoleni ze swojej lokaty ponieważ są na ósmej pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 spotkań w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i również trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 10 bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali oni osiem meczu w których to dwa mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i tyle samo bramek stracili. W tym sezonie gospodarze trzy mecze kończyli powyżej 2.5 goli natomiast goście kończyli tych meczów 10. Pewnie zapytacie się że ta analiza nie ma prawa wejść a ja tak nie uważam ponieważ over 2 goli zapewnia nam bezpieczeństwo w tym wypadku że jak mecz zakończy się dwoma golami to wtedy mamy zwrot a meczy z dwoma golami troszkę razy w obu przypadkach się zakończyło. Ja jednak postawię over 2 goli bo może w tym meczu paść dużo goli bo ostatnio Liverpool strzelił cztery bramki a w tym może chociaż dwie stracić i gospodarze jakąś bramkę mogą dorzucić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Szczerze mówiąc to dziwna dla mnie ta kolejka.Faworytów niby trudno nie wytypować w poszczególnych spotkaniach,bo tu Utd z Newcastle wydaje się,że na spokojnie 3pkt.,a z drugiej strony patrząc na historię h2h wcale tak łatwo może nie być i w sumie Newcastle może błysnąć formą z zeszłego sezonu,tu znowu City ma wygrać,bo trzeba ale każdy wie jak im się gra z Sunderlandem.Potem Chelsea po efektownym zwycięstwie z AV powinna rozprawić się z Norwich lecz wiadomo jak kanarki grają na własnym terenie i kogo mają już na rozkładzie w tym sezonie,a na koniec Everton,który w tym sezonie gra świetnie ale czy bez Fellainiego i Mirallasa nie zanotuje jakiejś wpadki?No właśnie tych wątpliwości co do meczów tej kolejki jest zbyt dużo pod względem typów 1X2 i dlatego skupie się tylko i wyłącznie na zakładach związanych z bramkami.A więc moje propozycje to:


Fulham vs Southampton-Powyżej 2,5 kurs:1,65⛔

Gospodarze to drużyna typowo overowa w której na osiemnaście rozegranych spotkań w aż piętnastu padały dwie bramki lub więcej.Goście natomiast mają ten bilans bardziej unormowany,mniej więcej pół na pół bo 8(U)-9(O) ale za to na wyjazdach tracą sporo bramek co przekłada się na pięć z siedmiu meczy z dwoma bramkami lub więcej.Obie ekipy będą grały o zwycięstwo.Fulham musi z takimi rywalami punktować za trzy,a Southampton nie może pozwalać sobie na kolejne porażki w perspektywie spadku z ligi do którego obecnie są jednym z najpoważniejszych kandydatów.Większa moc ofensywna jest raczej po stronie zawodników z Craven Cottage,bo takie nazwiska jak Berbatov,Rodallega,Petric,Ruiz,Kacaniklic czy Duff.Goście jednak też mogą się pochwalić niezłymi graczami ofensywnymi takimi jak Ramirez,Lallana czy Lambert.Spodziewam się tu dużo otwartej gry i kilku bramek szczególnie ze strony gospodarzy ale i ich rywale powinni dołożyć coś od siebie,bo stać ich na to.Więc mam nadzieje,że ta wspaniała overowa seria w tym sezonie w meczach z udziałem Fulham zostanie podtrzymana i w tym spotkaniu

Aston Villa vs Tottenham-Powyżej 2,5 kurs:1,80✅
Podpisuje się pod tym co napisał @Hakan i od siebie dodam,że po pierwsze podnieść się po ósemce w trzy dni jest mało możliwe,więc raczej spodziewam się tu minimum dwóch goli ze strony gości.Gospodarze będą chcieli na pewno zrehabilitować się kibicom i zarówno Benteke jak i Weimann jakąś bramkę powinni dla gospodarzy zmajstrować.Warto odnotować też,że we wszystkich wyjazdowych meczach z udziałem Tottenhamu(8) padało dwie bramki lub więcej czyli skuteczność 100% i liczę,że jutro zostanie ona podtrzymana.


Stoke vs Liverpool-Poniżej 2,5 kurs:1,60⛔

Patrząc na to jak The Reds wypadali na wyjazdach pod względem strzelonych goli nie wydaje mi się żeby przeciwko zamurowanej drużynie &quot;garncarzy&quot; strzelili więcej niż jedną bramkę.Owszem udało im się strzelić pięć w Norwich ale to był moim zdaniem jednorazowy wystrzał,w większości kończyło się na jednym golu.Ostatni mecz to wygrana z Fulham aż 4:0 lecz był to mecz na Anfield i w dodatku z drużyną której gra w obronie nie jest najsilniejszą stroną.Zresztą w tym sezonie drużyny Live i Stoke spotkały się właśnie na Anfield gdzie padł zresztą wynik bezbramkowy.Gospodarze mają na tę chwilę najlepszą defensywę w lidze i stracili tylko trzynaście goli,a na osiemnaście spotkań z ich udziałem tylko w trzech padły trzy bramki lub więcej.Nie wydaje mi się więc,że jutro może być inaczej niż dwa gole w meczu lub mniej.Sam Suarez autobusu nie ominie.
Bukmacher:WilliamHill
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
w tym meczu paść dużo goli bo ostatnio Liverpool strzelił cztery bramki a w tym może chociaż dwie stracić i gospodarze jakąś bramkę mogą dorzucić
Liverpool może stracić 2 gole i jeszcze gospodarze mogą do tego coś dorzucić? to gładkie 3-0 się szykuje?
Przebieg tego meczu jest banalny to przeanalizowania. I Twoje wypociny powyżej z analizą mają niewiele wspólnego. Bo są to tylko przepisane statystyki. Każdy kto choć trochę interesuje się ligą angielską wie jaki styl gry ma Stoke. A zwłaszcza jaki styl w meczach z najlepszymi zespołami. Jest to typowy antyfutbol, twardy, brutalny, bez polotu i finezji. Typowe przeszkadzanie rywalowi w graniu w piłkę. A jedyne sytuacje podbramkowe po kontrach lub stałych fragmentach gry. Ich mecze u siebie z mocniejszymi ekipami zawsze wyglądają tak samo. Są brzydkie dla oka, ale niesamowicie skuteczne dla Stoke. Zawsze moje pierwsze skojarzenie typu na mecz Stoke u siebie z jakąś silniejsza ekipą to 1x lub under 2,5. Tym razem nie omieszkam zatypować podobnie. Skoro tak bardzo lubisz statystyki to proszę:
2011/12
Stoke - Everton 1-1
Stoke - Man City 1-1
Stoke - Arsenal 0-0
2010/11
Stoke - Everton 1-1
Stoke - Arsenal 1-1
Stoke - Man City 1-1
Stoke - Tottenham 2-1
Stoke - Man United 1-1
Stoke - Liverpool 1-0
Stoke - Chelsea 0-0
1x 10/10
under 2,5 9/10
Dlatego nie wypisuj bzdur, bo jeszcze ktoś w to uwierzy i zagra ten over. Choć w sumie ten over jeszcze nie jest najgorszy. Jakbyś postawił na win Liverpoolu to dopiero by była żenada. Nie mówię, że Liverpool nie wygra bo to tylko sport i wszystko może się zdarzyć. Jednak z bukmacherskiego punktu widzenia i znajomości Ligi Angielskiej jak własną kieszeń typ 1x nie ma możliwości nie wejścia. Liverpool lubi bić głową w mur, a w starciu z takim przeciwnikiem, który uwielbia być murem przebieg meczu może być tylko jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja póki co zacznę od meczu na Craven Cottage, mianowicie:
⚽ Fulham - Southampton 1 2.01 Pinnacle
Całkiem już przyjemny kurs wyskoczył. Miałem przyjemność i nieprzyjemność już kilka, może kilkanaście razy widzieć Fulham w tym sezonie. Przyjemność ? Głównie wtedy gdy rozgrywali swoje mecze w domu, na Craven Cottage. Nieprzyjemność analogicznie w w meczach wyjazdowych. W tych meczach wyjazdowych zero ładu i składu, mało jakiś składnych akcji, ogółem nic się nie kleiło, może mecz z Arsenalem (3:3) był takim ostatnim przyzwoitym występem aczkolwiek pkt dość szczęśliwe. Reszta to było dno. Na Craven jest już trochę inaczej. No bo jak wytłumaczyć kapitalne zawody i multum okazji z Newcastle, by ledwo kilka dni później nie stworzyć sobie praktycznie żadnej sytuacji z QPR czy Liverpoolem grając piach totalny. Stąd pewnie taki brak zdecydowania wobec kursów, forma niestabilna to i kursy. Fulham, po takim bujaniu głównie w delegacjach wraca teraz na własne śmieci, 3 z 4 meczów rozegrają na Craven więc lepiej będzie trochę punktów zdobyć. Southampton gra dość chaotycznie, po za wygraną z QPR na wyjeździe reszta to same porażki. Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na gospodarzy. No ale zajrzyjmy w absencje:
Do końca nie wiadomo co z Duffem i Diarrą, czy zdążą wyleczyć urazy. Duff jednak powinien ogarnąć się, a Diarra i tak w tym sezonie mało gra. Znowu nie będzie Bryana Ruiza, ale z powodzeniem może go zastąpić Rodallega. Wraca natomiast po zawieszeniu Sidwell a jest to znacząca postać. NA szpicy pewnie znowu Berbatov. Mam nadzieję, że będzie jednak skuteczniejszy niż z Newcastle. Jeżeli tak będzie, to o wynik można być spokojnym. Teraz goście. Brak jedynie Lallany, ale Lallana to jedna z jaśniejszych postaci w tym klubie, i nie bez powodu co dzień można czytać co raz nowe niusy łączące go z nowymi klubami.
Tak jak pisałem wyżej. Fulham po takich kiepskich przeplatanych występach ma jutro bardzo dobrą okazję na kolejną wygraną. Ogólnie ten okres świąteczno-noworoczny nie nie jest dla nich jakiś bardzo ciężki. Jak dobrze go wykrozystają to szybko mogą się zameldować w pierwszej połowie tabeli. Tymabrdziej, że już nie raz w tym sezonie widziałem że stać ich na bardzo dobre wyniki. Do tego jeszcze taki kurs to warto popróbować.
Większa moc ofensywna jest raczej po stronie zawodników z Craven Cottage,bo takie nazwiska jak Berbatov,Rodallega,Petric,Ruiz,Kacaniklic czy Duff.Goście jednak też mogą się pochwalić niezłymi graczami ofensywnymi takimi jak Ramirez,Lallana czy Lambert
Wg Anglików ani Ruiza ani Lallany jutro nie zobaczymy. A Występ Duffa stoi pod małym znakmiem zpaytania. Tak więc kilku strzelców wypada, aczkolwiek typ ciekawy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Newcastle
W tamtym sezonie właśnie po tym meczu złamałem zasadę i podbiłem na wyższy próg progresje na remis United, która doprowadziła do tego,ze ten rok zamykam na -1400zł. Zamykam bo to co gram teraz to z &#39;oparów&#39;... MU musi wygrać ale czy to zrobi? Ja mam nadzieję wygrają ale jednocześnie zauważam,że bukmacher chyba oszalał wystawiając kursy na ten mecz i zamierzam spróbować pograć w stronę NU ale zapewne jest to spowodowane tym jak MU dwukrotnie w tym sezonie wygrał ze Srokami.
MU u siebie w tym sezonie przegrał tylko 1 spotkanie, mecz ze Spurs. Pobierając opcję NU+1.5,+2 cztery razy bylibyśmy wygrani, a cztery razy dostalibyśmy zwrot połowy stawki bo MU wygrywało 4 razy 2 bramkami.
NU na wyjazdach gra fatalnie ale przy tej opcji aż w 6 na 8 spotkaniach cieszylibyśmy się ze zwycięstwa a 2 razy przegralibyśmy połowę stawki. Moim zdaniem warto zaryzykować w tym meczu nie spodziewam się wygranej MU jakąś wielką różnicą bramek a kurs na to zdarzenie od Bet365 to 2.025 a więc można próbować.
Bardzo dobrze wygląda także kurs United powyżej 1.5 kartki 2.62 Bet365. United ostatnio łapią kartki jak na zawołanie a jak sędziuje Dean i jest presja plus twardo grający przeciwnik to moim zdaniem warto próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 31

krist0

Użytkownik
Ten post będzie nieco off topic, bo nie dotyczy 19. kolejki, ale jest ściśle związany z dzisiejszymi meczami. Wiadomo, że w świątecznym szaleństwie w Premier League kluczowe znaczenie ma rozłożenie sił i rotacja składem. Przełożenie meczu Arsenal - West Ham daje ogromny handicap obu tym drużynom w 20. kolejce, która odbędzie się 29.12. Szczególnie ciekawie wygląda mecz Reading-West Ham, a konkretnie kurs na gości 2,70. Myślę, że w tym kursie nie jest uwzględniony fakt świeżości piłkarzy West Hamu i zmęczenia piłkarzy Readingu po trudach bronienia się z City w Manchesterze, zakończonego straconą bramką w końcówce, oraz także trudnego meczu ze Swansea, w którym Reading na pewno będzie walczył o punkty na 100% swoich możliwości.
Mówiąc krótko, piłkarze West Hamu nie dość, że prezentują się znacznie lepiej piłkarsko (23 punkty w 18 kolejkach, w porównaniu z 9 pkt i 7 porażkami z rzędu Readingu mówią same za siebie), to jeszcze będą znacznie lepsi kondycyjnie od piłkarzy z Reading, którym może po prostu zabraknąć sił, zwłaszcza w końcówce meczu, stąd typ na zwycięstwo WHU w 2. połowie. Warto stawiać już teraz, bo w miarę zwiększania się zainteresowania tym meczem, kurs będzie prawdopodobnie spadał (np. na bwin z 2,75 już zrobiło się 2,60).

20. kolejka Premier League
29.12 Reading - West Ham
Typy:
West Ham 2,70
West Ham wygra 2. połowę 2,75
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Defensywa Stoke robi robotę. W ostatnich kolejkach zatrzymali Everton i Tottenham. Mimo, że i jedni i drudzy nie grali źle to nie mogli znaleźć recepty na dobrze ustawionych The Potters. Myślę, że pojedynek z Liverpoolem może wyglądać bardzo podobnie, a może nawet piłkarze z Britannia Stadium przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść. :?: W ofensywie drużyna Pullisa nie ma za dużo do powiedzenia ale nie można powiedzieć, że nie dochodzą do okazji strzeleckich. Oba mecze, i ten z Evertonem i ten z Tottehamem mogli wygrać ale zabrakło skuteczności pod bramką rywali. Sądzę, że w końcu szczęście im dopisze i uda się pokonać Liverpool. To ostatnie zwycięstwo nad Fulham zamazuje trochę obraz sytuacji. Liverpool jest na tyle nierówny że dla mnie to Stoke jest faworytem środowego spotkania i będę zaskoczony jeśli żadnego punktu nie zdobędą.
Stoke lub remis @ 1,61 Bet365

Krótko - zanosi się na zwycięstwo Spurs. Ostatnio nie potrafili przebić się przez obronę Stoke ale bądźmy szczerzy, Aston Villa nawet jeśli by chciała to podonych zasieków nie postawi. Wczoraj Chelsea obnażyła wszystkie słabości The Villains i sądzę, że prędzej zmobilizuje to piłkarzy Spurs do rzucenia się na rywala niż Aston Villę do lepszej gry. Według mnie Tottenham nie powinien mieć kłopotów z pokonaniem Guzana. Mają potężną siłę ofensywną i na wbicie gola czy dwóch spokojnie ich stać. Niegłupi wydaje się też typ na gola Bale&#39;a. W meczu ze Stoke skrzydłowy Spurs powrócił do składu po dwóch kolejkach i bardzo chciał strzelić gola, raz po raz wkurwiając lepiej ustawionych kolegów ;p Myślę, że przeciwko słabej defensywie Villains Walijczyk może mieć niejedną okazję by skierować piłkę do bramki. Czy Aston Villa powalczy to będzie dużo zależało od postawy Benteke bo Bent i Agbonlahor nadal poza składem. Wątpię czy własny stadion pomoże na tyle Aston VIlli by urwać punkty Londyńczykom.
Tottenham @ 2,00
Bale strzeli @ 3,00
lekko ;)
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Premier League w drugi Dzień Świąt
Normalnie gram inaczej jednak jutrzejsza kolejka w Premier League mega interesująca. Postanowiłem zagrać kupon bez szaleństw ze stawką który według mnie ma duże szanse powodzenia. Co prawda są wszystkie mecze tej kolejki ale nic nie stoi na przeszkodzie aby okazał się trafny.

Manchester United - Newcastle United H(0 - 3) 2
✅
Myślę,że Newcastle mimo osłabień jest w stanie przeciwstawić się Czerwonym Diabłom.Mimo iż Manchester ma dobry bilans z Newcastle to zawsze te mecze obfitowały w emocje . Newcastle nie powinno przegrać aż 3 golami. Owszem, United będzie chciało się zrehabilitować za Swansea jednak Newcastle nawet w tych słabych meczach na wyjeździe nie przegrywało wyraźnie.

Reading - Swansea (Poniżej/powyżej Reading: 1.5) under
✅
Mecz ważny dla gospodarzy.Swansea jest drużyną nieobliczalną lecz na Readingu grali nieźle naogół. Poza tym remis z United polepszył nastroje. Jeśli Reading szybko nie strzeli gola to zdobycie 2 goli będzie trudne z tym rywalem.Swansea ostatni raz straciło 2 gole na wyjeździe 6 meczy temu.

Everton - Wigan Athletic (Poniżej/powyżej Everton: 1.5) over✅
Everton jest mocny u siebie.Wigan dobry mecz z Arsenalem lecz nie wierze by Everton nie zagrał ofensywnie i nie zdobył co najmniej 2 goli. U siebie z tego typu rywalami jak Wigan często rozstrzygali mecze na swoją korzyść w sposób przekonujący . Dlaczego nie i tym razem ?!

Norwich City - Chelsea (Poniżej/powyżej: 3.5) under ✅
Norwich u siebie jest bardzo silne.Chealse po 8:0 u siebie podbudowana jednak na tak ciężkim terenie nie wróże im łatwego meczu. Uważam iż Norwich może powtórzyć to co z United. Dużo goli paść nie powinno tym bardziej że Norwich u siebie wraz z rywalem tylko raz zanotowało over 3,5 gola.
Fulham - Southampton (Poniżej/powyżej: 2.5) over ⛔
Ciężko mi wyrokować zwycięzce tego meczu. Niby wiele przemawia za Fulham jednak ich forma ostatnio nie najlepsza. Southmpton też słabo. Spodziewam się otwartej gry z obu stron.
Queens Park Rangers - West Bromwich (Poniżej/powyżej Queens Park Rangers: 1.5) under ✅
Co gra QPR i jakie wyniki osiąga każdy wie.West Brom pokazał że spadek formy był chwilowy.Z takimi rywalami w tym sezonie były pewne 3 pkt lecz raczej u siebie. Z QPR na pewno nastawią się na win i kontrę.QPR u siebie strzela bramkę lecz na ogól jedną. Przy stylu gry West Bromu nie spodziewam się by tym razem gospodarze przekroczyli ten próg.

Sunderland - Manchester City (Most corners) Manchester City -1.5 corners ✅
Według mnie bardzo ciekawy typ lepszy niż granie czystego win na City i kurs wyższy. City powinno przeważać co powinno zaowocować większą ilością stałych fragmentów gry: zarówno rzutów wolnych jak i rożnych.

Aston Villa - Tottenham (Poniżej/powyżej Aston Villa: 1.5) under ✅
Bezpośredni bilans meczy jasno mówi iż Aston Villa u siebie max 1 gol z Totenhamem. Poza tym 8:0 nie tak łatwo wymazać z pamięci. Kolejny mocny przeciwnik, który myślę nie da sobie strzelić 2 goli.

Stoke City - Liverpool (Poniżej/powyżej Liverpool: 1.5) under ✅
Stoke to ciężki teren jest. Gospodarze to drużyna underowa. Liverpool gra w zależności od dyspozycji dnia.Preferują strzelanie na własnym obiekcie. Po ostatnim 4:0 u siebie z Fulham ciężko mi sobie wyobrazić by 2 mecz z rzędu drużyna Brendana Rodgersa strzeliła 2 gole. Jeśli Stoke pozwoli coś strzelić to myślę max 1 gola , gdyż jak tu już ktoś wcześniej wspomniał z teoretycznie lepszym przeciwnikiem grają antyfutbol byleby osiągnąć cel - tak może być i tym razem.
Łączny kurs: 45,06
Stawka: 3 piwa
Uważam iż szanse są zwłaszcza że nie zagrałem czystego win w żadnym meczu. O zwycięstwach w tej kolejce może decydować 1 bramka także typy na rożne i under/over wydają się bardziej przewidywalne.
&lt;table id=&quot;selections&quot; height=&quot;1&quot; width=&quot;3&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; black highlight&quot;&gt;&lt;td class=&quot;date&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table id=&quot;selections&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; black highlight&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;center&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
W ten drugi świąteczny dzień świąt mam dla was MEGA prezent, a raczej expekt:
Everton - Wigan Gospodarze, posiadanie % piłki powyżej 49,49 1,75 (ja pograłem wczoraj za 1,85).
Nie uważacie tego za cud? Nie możliwe, żeby to Wigan częściej było przy piłce. Gospodarze mają bardziej kreatywnych piłkarzy i to oni będą prowadzić grę w tym spotkaniu. Expekt kieruje się chyba ostatnimi meczami Evertonu na Goodison Park: mecz ze Spurs i 48% piłki oraz z Arsenalem i 42% posiadania piłki. Ale Wigan to nie to samo co Koguty czy Armaty. Bardziej brałbym pod uwagę do porównania takie meczu Evertonu u siebie, jak ten z Sunderlandem (62%), Norwich (61%), Southampton (57%). Wigan przede wszystkim będzie szukało długich piłek na Kone oraz na di Santo, który będzie szukał faulu. Jak wyglądają statystki Wigan na wyjeździe z drużynami pokroju Evertonu? Newcastle (48%), Liverpool (48%), Tottenham (43%) oraz Swansea (44%).
Nic tylko grać!
Wesołych Świąt i dużych wygranych z Premier League!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
QPR @ 2,36 Pinnacle
Londyńczycy po ostatniej porażce z Newcastle nie są w dobrych nastrojach, ale dzisiaj maja szansę udowodnić swoją wartość. Znajdują się w kiepskiej sytuacji, mają obecnie 10 oczek na swoim koncie i jeżeli faktycznie myślą o pozostaniu w lidze, muszą wygrywać spotkania na własnym podwórku szczególnie z takim rywalem jakim jest WBA. Redknapp potrafi zmobilizować drużynę, przede wszystkim QPR pod jego wodzą zaczyna grać znacznie lepiej, bo mając w składzie takich graczy wymaga się wyższego miejsca w tabeli. Poprzednie spotkanie u siebie z Fulham wygrali , jednak goście notowali zniżkę formy , ale ważne jest że gospodarze zdołali powalczyć. W składzie QPR zabraknie zapewne po raz kolejny bramkarza Cesara czy chociażby Park ji Sunga, jednak nawet bez nich są w stanie pokonać najbliższego rywala. Cisse, Granero , Taarabt - to zawodnicy z niezłym CV, no może oprócz Marokańczyka, lecz zdecydowanie jest jednym z najlepszych zawodników w drużynie Redknappa. Z drugiej strony mamy WBA, które nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach. Może i wygrali ostatni mecz z Norwich, jednak są spokojnie do ogrania - zajmuja wysokie miejsce w tabeli , ale jak widać w poprzednich spotkaniach , trzy porażki z rzędu , następnie remis z West Hamem i wygrana z Kanarkami. Jednakże były to wszystkie spotkania na własnym stadionie , poza domem nie prezentują się już tak okazale. QPR ma wiele do zaoferowania w ofensywie, WBA znacznie mniej bowiem Lukaku sam nie wygra meczu, Odemwingie ma czasami przebłyski, ale to nie jest piłkarz robiący różnice. Jestem pewien, że gospodarze będą gryźć trawę, żeby zadowolić kibiców zwycięstwie, którego tak bardzo potrzebują. Na dodatek poprzedni bezpośredni występ obu drużyn okazał się zwycięstwem gości, więc tym bardziej QPR postara się o komplet punktów. Spotkanie zapowiada się ciekawie, QPR wiadomo jest lekkim faworytem i moim zdaniem w dzisiejszym pojedynku potwierdzą się moje przypuszczenia.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wg Anglików ani Ruiza ani Lallany jutro nie zobaczymy. A Występ Duffa stoi pod małym znakmiem zpaytania. Tak więc kilku strzelców wypada, aczkolwiek typ ciekawy.
Tak oczywiście masz rację oni nie zagrają.Po prostu przed pisaniem analizy nie spojrzałem na ewentualne absencje w obu zespołach,a wypisałem tych,którzy mieliby spore szanse na strzelenie bramek w tym spotkaniu.Dzięki za sprostowanie ????
Nie ma sprawy/Konrad ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Norwich - Chelsea
Kanarki w ostatniej kolejce przerwały swoją serię meczów bez porażki i uległy w wyjazdowym spotkaniu WBA 2-1. Nadal trwa jednak seria wygranych u siebie, w tym momencie już 5. Podtrzymać tę tendencję będzie niezwykle ciężko bo zjawia się londyńska Chelsea. Norwich ma jednak już na rozkładzie Arsenal i United, więc na pewno wierzą w swoje możliwości. Wyczyn The Blues z ostatniej kolejki każdy zna, ogólnie wydaje się, że Chelsea wróciła na właściwe tory. Jednak dzisiaj bramki nie będą wpadać tak łatwo. Norwich u siebie nie traci za wiele i głownie dzięki temu wygrywają. Mecze z Arsenalem czy United mogą być podpowiedzią jaką taktykę dzisiaj przyjmie Norwich. Trzeba się też zastanowić, czy Chelsea już na pewno wyszła z dołka. Zwycięstwo w pucharze 5-1, potem z AV 8-0. Jednak czy to na pewno Chelsea jest w super formie, czy tylko przeciętność rywali sprawiła, że mamy takie wyniki jakie mamy? Spodziewam się, że Kanarki dzisiaj stawią większy opór.
under 3 azjan 1,775 bet365 ✅
Chelsea under 2,5 1,4 bet365 ✅
Tak oczywiście masz rację oni nie zagrają.Po prostu przed pisaniem analizy nie spojrzałem na ewentualne absencje w obu zespołach,a wypisałem tych,którzy mieliby spore szanse na strzelenie bramek w tym spotkaniu.Dzięki za sprostowanie ????
wg premerleague.com są szanse na powrót Ruiza ????
Bryan Ruiz could return after being out since coming off in the 3-1 defeat to Sunderland on November 18 with a hamstring injury, but is rated 50-50 by manager Martin Jol.
Everton - Wigan
Everton w ostatnich tygodniach miał bardzo wymagający terminarz, grali między innymi z City, Arsenalem, czy na wyjeździe ze Stoke. Nie przegrali żadnego z tych spotkań, choć zaliczyli trochę remisów. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Młoty, co też nie jest łatwym zadaniem. Sprawę na pewno uprościła czerwona kartka dla gospodarzy. Teraz powinno być łatwiej, bo przyjeżdża Wigan, które jest w strefie spadkowej. Wigan przegrało w ostatniej kolejce z Arsenalem, po dość dobrym meczu. Jednak porażka pozostaje porażką, a takich mają już 4 w ostatnich 5 spotkaniach. Jedyny punkt wywalczyli z QPR u siebie. Wszystko wskazuje na Everton, ale zawsze musi być jakieś ale ???? . Everton to od dawna drużyna, która w moim mniemaniu aspiruje do ścisłej czołówki i przez to bardzo mocno spinają się na te najbardziej prestiżowe mecze. Jednak w meczach, które trzeba wygrać, takich jak ten dzisiaj, czasem brakuje koncentracji, lub przeciwnik jest lekceważony. Warto wspomnieć, że przed serią tych trudnych spotkań, Everton przegrał na Madejski Stadium. Wigan to również drużyna , która lubi zaskoczyć. W tym sezonie nie czynią tego na wyjazdach, gdzie przegrali 6 na 8 spotkań. Gospodarze dzisiaj bez Felainiego, co będzie głównym osłabieniem. Zabraknie też Colemana, Mirallasa i Hibberta. Osłabienia Latics: Antolin Alcaraz (groin), Adrian Lopez (hamstring), Albert Crusat (knee), Ryo Miyaichi (ankle) and Ben Watson (broken leg). Dodatkowo niepewny jest McCarthy. Powinni zagrać Ramis i Caldwell. Nazwisk sporo, ale tak naprawdę najważniejsi z tej listy to Ramis, Caldwell i McCarthy, którzy mają szansę na występ. Reszta albo niobecna dlużej, albo nie są kluczowymi zawodnikami. Everton w tym sezonie u siebie tylko raz wygrał więcej niż 1 bramką. Wigan w ostatnich meczach nie przegrywa wysoko.
Wigan +1,5 1,61 Pinnacle ✅
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Wg Anglików ani Ruiza ani Lallany jutro nie zobaczymy. A Występ Duffa stoi pod małym znakmiem zpaytania. Tak więc kilku strzelców wypada, aczkolwiek typ ciekawy.
w poniedziałek
&quot;
Bryan Ruiz could return for Fulham’s Boxing Day clash against struggling Southampton.
The 27-year-old has been out since coming off in the 3-1 defeat to Sunderland on November 18 with a hamstring injury, but is rated 50-50 by manager Martin Jol for a return.
Mahamadou Diarra and Mladen Petric are doubts and Damien Duff is definitely out. Simon Davies (hip) is also unavailable, while Steve Sidwell returns from suspension.&quot;

dzisiaj:

&quot;Bryan Ruiz (hamstring) is rated as 50/50. Mladen Petric and Mahamadou Diarra are also doubtful. Steve Sidwell returns from suspension&quot; o Duffie nic tu nie wspomniano
z innej beczki
&quot;
Fulham (Possible, 4-4-1-1): Schwarzer; Riether, Hangeland, Hughes, Riise; Kacaniklic, Baird, Sidwell, Richardson; Rodallega; Berbatov.

Out: Etheridge (leg), Ruiz (hamstring), Davies (match fitness).

Tests: Diarra (knee), Duff (unspecified).

&quot;

trzeba jeszcze poczekać na kolejne doniesienia.
&lt;table class=&quot;bet_table last_table&quot; id=&quot;betTable-4724-1449&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr id=&quot;bet-2013&quot; class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;col_id&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;col_title&quot;&gt; Tottenham-Liverpool
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; kto więcej goli?
Jeśli by się upierać, że Stoke znowu zagra na swoim poziomie w defensywie, a AV zaprezentuje pokłosie tego co w ostatnim meczu to Koguty wyrastają na zdecydowanego faworyta tej pary.
Tottenham 2.10 , 1x 1.33 w Fortunie jak coś. Ja się waham, bo dzisiaj jestem przy The Reds ;) a ta propozycja to w głównej mierze wskazówka dla fetyszystów Stoke ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tym czasem Boxing Day czyli tradycyjnie Premiership w drugi dzień Świąt ????
Stoke - Liverpool
Typ : 1X @ 1,855 Pinnacle ✅3:1
Stoke zdycscyplinowana defensywa, Pulis odpowiednio to poukładał. W meczach u siebie z zespołami z topu stawiają niesamowity opór i ciężko im strzelić bramkę i pokonać. Gościli w tym sezonie już u siebie City, Arsenal i Everton i nie przegrali. Wiadomo jak gra Stoke, długa piłka do przodu lub szybka akcja skrzydłem i centry na wysokiego napastnika. Podobać się to nie może, ale jest skuteczne i przynosi punkty. W dzisiejszym meczu zabraknie Charliego Adama.
Liverpool baaardzo chimeryczny zespół. Potrafił powalczyć jak równy z równym z City, Arsenalem, Chelsea czy MU mimo że nie wygrał żadnego z meczów to przeciwko teoretycznie słabszym męczy się niemiłosiernie. Np przyjechała do nich Aston Villa na Anfield i Benteke dał show (2 gole +genialna asysta piętą przy golu Weimanna). W ostatniej kolejce udało się rozgromić Fulham 4:0, a życiowy mecz zagrał Stewart Downing. Gol +asysta dla niego w jednym meczu to napradę życiówka, bo odkąd przyszedł na Anfield obie te klasyfikacje miał z zerowym kontem. I żeby nie było już uszczypliwości to naprawdę podobała mi się jego gra w meczu z Fulham. Ale czy powtórzy to na Britannia Stadium ? No własnie. Dla mnie LFC nadal zbyt zależne od Suareza. Sterling słaby fizycznie, a defensywa Stoke wręcz przeciwnie. Wg mnie Stoke tego meczu nie przegrywa, a kursy są zadziwiająco wysokie jak na 1X.
Stoke u siebie niepokonane od 15 meczów i jest to najlepsza seria w historii klubu od 38 lat. W tamtym sezonie z czołowej ósemki na koniec sezonu w Premiership na tym obiekcie wygrało tylko Newcastle. Nie posądzam LFC które ma problemy ze strzelaniem bramek i wygrywaniem meczów, że nagle wygrają dzisiejszy wyjazd.
Stoke (Possible, 4-4-1-1): Begovic; Cameron, Huth, Shawcross, Wilkinson; Shotton, Whelan, Nzonzi, Etherington; Walters; Jones.
Liverpool (Possible, 4-2-3-1): Reina; Johnson, Skrtel, Agger, Enrique; Gerrard, Lucas; Sterling, Shelvey, Dowining; Suárez.

Aston Villa - Tottenham
Typ : Tottenham @ 2,07 Pinnacle ✅0:4
Po tym jak oba zespoły zaprezentowały się w sobotnich meczach typ nasuwa się sam. Aston Villa została wręcz upokorzona na Stamford Bridge przez Chelsea a i tak był to najniższy wymiar kary! Tak, dziwnie to brzmi przy 0:8, ale takie fakty bo gdyby nie fenomenalne interwencje Brada Guzana to skończyłoby się dwucyfrówką. Obronił przecież karnego Lucasa, sytuacje Ramiresa i kilka jeszcze innych. Ale pytanie co robiła reszta zespołu? No właśnie, chodzili jacyś bezradni, jakby bez chęci. Nawet nie grali pressingiem na rywalu. Podbiegali i udawali że walcza. Takie coś nie przejdzie w Premiership i wynik poszedł w świat. Zatem pytanie zasadnicze czy są w stanie w kilka dni się podnieść ?
Tottenham cisnął dusił i stwarzal sporo okazji ze Stoke, ale ich defensywa znowu stanęła na wysokości zadania i nie dała się pokonać. Przewaga w strzałach była bardzo wyraźna. Villas Boas ma juz komfort bo do gry wrócił Gareth Bale, a także Scott Parker po dłuższej kontuzji. Nawet przy drobnym urazie Dempseya nei ma powodów do narzekania. Assou- Ekoto też już bliski powrotu do gry więc Tottenham w niemal najsilniejszym składzie. Tottenham nie przegrał 8 ostatnich meczów z AV z czego 5 wygrał. Przy tak słabej dyspozycji AV myślę, że Tottenham dzisiejszy mecz wygra po prostu.
Aston Villa (Possible, 4-4-1-1): Guzan; Baker, Herd, Clark, Lichaj; Lowton, Bannan, Holman, Westwood; Weimann; Benteke.
Tottenham (Possible, 4-4-2): Lloris; Walker, Dawson, Caulker, Vertonghen; Lennon, Dembélé, Parker, Bale; Adebayor, Defoe.

Na pewno omijam dzisiaj mecz Evertonu. Niby są faworytem, ale dalej bez Fallainiego i Mirallasa. Zagrać jednak będzie mógł Darron Gibson, który wyleciał przeciwko WHU z cz.kartka bo klub złożył apelację i anulowali tą kartkę.
Na pewno odpuszczam też City, ok fajnie zagrali z Newcastle, sklepali ich niesamowicie w pierwszych minutach, ale ledwo ledwo wygrali z fatalnym Reading! I taka dziurawa defensywa powstrzymała Kuna, Teveza i Silve. To równie dobrze może to zrobić Sunderland który w ostatnich meczach gra dobrze i punktuje. Na remis CZarne Koty stać, a nie zamierzam ryzykować po marnym kursie wygranej City.

Za to do dubla sądze, że możńa dokładać wygraną Manchesteru United @ 1,25✅ z Newcastle. Sroki graja dośc przeciętnie, wygrali ostatnio z QPR ( i dobrze bo tak stawiałem;)) Ale grą nie zachwycili,a ponadto po meczu się wydało, że Pardew miał konflikt na treningach z Collocinim. W czasie meczu focha strzelił Papiss Cisse gdy zobaczył swój numer na tablicy świetlnej w 60min i stojącego przy linii bocznej Shole Ameobiego czekającego na zastąpienie Senegalczyka na murawie. Te dwie sytuacje nie wpływają odpowiednio przed dzisiejszym meczem. O absencjach Ben Arfy i Cabaye nie ma już co przypominać, obecnie to norma. Ale wspomnieć należy że dzisiaj za kartki pauzował będzie Tiote! Więć w drugiej linii mamy dużą wyrwę. Jonas jest słaby jak barszcz, czy więc sam Demba Ba zrobi coś na Old Trafford ? MU cisnęło niesamowicie ze Swansea w drugiej połowie, ale świetna postawa defensywy Łabędzi i Vorma w bramce nie skapitulowała po raz drugi tamtego popołudnia. Carrick w świetnej formie, rozgrywa wybornie, van Persie i Rooney w formie. Dla mnie wygrana MU jest wielce prawdopodobna, jedynie zastanawiam się nad rozmiarami tego zwycięstwa ;)

A co do tego dubla dołożyć to sam póki co nie wiem... Może w trakcie meczów na LIVE coś upoluję, ale póki co jeszcze rozważam różne opcję.
A oto plan transmisji więc będzie co oglądac ;) Tylko nie zapomnijcie zapiać pasów i głeboko usiąść w fotelach.

15:55 Premier League: Manchester United - Newcastle United


Komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny
____________________________________________________________________________________
18:25 Premier League: Aston Villa FC - Tottenham Hotspur


Komentarz: Julian Kowalski - Przemysław Rudzki
____________________________________________________________________________________
20:40 Premier League: Stoke City - Liverpool FC


Komentarz: Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
junglister 15

junglister

Użytkownik
Aston Villa - Tottenham
Typ : Tottenham @ 2,07 Pinnacle
Po tym jak oba zespoły zaprezentowały się w sobotnich meczach typ nasuwa się sam. Aston Villa została wręcz upokorzona na Stamford Bridge przez Chelsea a i tak był to najniższy wymiar kary!
A pamiętacie jak MC rozbił AV 5-0 kilka kolejek wcześniej? następny mecz był z Arsenalem u siebie, i co? 0-0; wtedy to wskoczyła im forma na niezłych parę kolejek.
według mnie nie jest to tak oczywisty win.
Stoke - Liverpool
Typ : 1X @ 1,855 Pinnacle
nie uważa ktoś że to zbytni prezent z tym kursem na Stoke? niepokonane u siebie, LFC chimeryczne i nierówne a tu taki kurs? węszę pułapkę. a szkoda bo chciałem to pograć już od paru dni, ale odpuszczam.
A widziałes jak AV grała na Etihad Stadium ? Stwarzała swoje okazje, Benteke miał sam ze dwie, ale Hart bronił świetnie w paru sytuacjach na refleks. Przy 1-0 dla City wszystko było jeszcze możliwe, potem karny z kapelusza za nie wiadomo co i Aguero strzelił na 2-0 i się Villa posypała. A na pewno wtedy nie zasługiwali na 0:5. Co innego w niedzielę na Stamford Bridge, tam powinno się skończyć wyżej tak jak mówię.
Jasne zgadzam się, ale chodzi mi o to że po grubszej wtopie spinają jednak tyłki. Dlatego boję się tego grać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A pamiętacie jak MC rozbił AV 5-0 kilka kolejek wcześniej? następny mecz był z Arsenalem u siebie, i co? 0-0; wtedy to wskoczyła im forma na niezłych parę kolejek.
według mnie nie jest to tak oczywisty win.
A widziałes jak AV grała na Etihad Stadium ? Stwarzała swoje okazje, Benteke miał sam ze dwie, ale Hart bronił świetnie w paru sytuacjach na refleks. Przy 1-0 dla City wszystko było jeszcze możliwe, potem karny z kapelusza za nie wiadomo co i Aguero strzelił na 2-0 i się Villa posypała. A na pewno wtedy nie zasługiwali na 0:5. Co innego w niedzielę na Stamford Bridge, tam powinno się skończyć wyżej tak jak mówię.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Popieram typ Robsona..... Stoke to niesamowicie mocna drużyna na własnym terenie, Na własnym terenie nie przegrali w PL od 15 spotkań :!:. W dodatku punkty zostawiały tam drużyny takie jak Manchester City, Arsenal, Everton czy Newcastle także Britannia Stadium pozostaje &#39;&#39;twierdzą&#39;&#39; Liverpool raczej nie jest w stanie zdobyć tej twierdzy ja polecam natomiast do 1x na Stok. Że do przerwy będzie remis.

1X @@ 1,85
Do przerwy Remis @@ 2,15
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
16:00 Norwich - Chelsea
Wszyscy faworyzują Chelsea bo wygrali ostatnio efektownie z AV, taka prawda, że Aston Villa nie postawiła żadnego oporu. Nie można patrzeć na drużynę Beniteza przez pryzmat tylko jednego meczu, popatrzmy dalej: finał z Corinthians, przegrana z West Ham&#39;em. A Kanarki jak to oni, przeplatają dobre mecze u siebie z słabymi na wyjeździe, chociaż i na wyjazdach zdarzają im się dobre mecze jak np Swansea. Norwich drużyna własnego boiska (5-2-1), wygrywali tutaj z takimi firmami jak: Manchester United czy Arsenal.
Duże znaczenie ma również to, iż Kanarki swój mecz zagrały w sobote, a Chelsea w niedziele.
Ja niespecjalnie się zachwycam ostatnią wygraną Chelsea i idę w strone Norwich.
Norwich - Chelsea Handicap ( 2. - 0 )[email protected] Betsafe 6/10


16:00 Manchester United - Newcastle
Tutaj w stronę Czerwonych Diabłów. Kurs może nie powala, ale jaki inny wystawić?
&quot;Obecnie na liście kontuzjowanych Srok znajdują się Ben Arfa, Steven Taylor, Cabaye, Gosling, Ryan Taylor, Vuckic. Ponadto za nadmiar żółtych kartek pauzować będzie Tiote.&quot;
MU podrażnione ostatnim remisem w meczu z Swansea wyjdzie skoncentrowane w 100% i od początku pokaże kto dzisiaj będzie panował na boisku. Wobec osłabień Newcastle, podrażnionej ambicji Manchesteru wnioski nasuwają się same - łatwe zwycięstwo gospodarzy.
Handicap ( 0 - 1. ) [email protected] Betsafe 6/10

20:45 Stoke - Liverpool
I tutaj prawdziwa perełka. Stoke niepokonane u siebie od 15 meczy (!) podejmuje Liverpool. Dwie zupełnie inne myśli szkoleniowe. Stoke - twarda obrona, gra skrzydłami bądź długą piłka na napastnika. Bardzo mało goli tracą, ale też niedużo strzelają. Liverpool stara się grać zupełnie inaczej. Ale czy to popłaca? Zdarzają się wygrane jak np z Fulham 4-0, ale również wpadki jak z AV 1:3.
Dużo będzie zależało od Suareza, jednak on przy tak zdecydowanie grających obrońcach nie poradzi sobie.
Stoke może &quot;upoluję&quot; 11 remis w sezonie? Liczę na piłkarskie szachy i mała liczbę bramek.
W tym sezonie jeszcze nikomu nie udało się wygrać na boisku Stoke (a obiekt ten odwiedzały już takie zespoły jak Manchester City, Arsenal, Newcastle czy Everton) i nie uważam, aby Liverpool wygrał dzisiejszy mecz na wyjeździe.
Stoke 1X@ 1.72 Betsafe 8/10
Stoke - Liverpool Liczba bramek poniżej [email protected] Betsafe 8/10
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Norwich v Chelsea
(Handicap azjatycki)
Typ: Chelsea -1.0 @ 2.10 bet365 ZWROT 0-1
Wynik + Total 2.5
Typ: Wygrana gości + Powyżej 2.5 @ 2.30 Betsson ⛔
To może być bardzo ciekawa konfrontacja dwóch zespołów w zwyżkującej formie. Norwich prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich tygodniach (3-2-1 w ostatnich 6 meczach), a już na własnym stadionie są niemal bezbłędni notując serię 5 zwycięstw z rzędu, w tym 3 z czystym kontem. O dziwo Chelsea w tym samym okresie prezentuje się nieco gorzej (2-2-2), za to na wyjazdach jest dużo lepiej (3-1-2) przy wybitnie overowych wynikach (3.67 goli na mecz). W tym okresie The Blues strzelało w każdym meczu ponad 2 gole, ale też w żadnym z nich nie udało im się zachować czystego konta. Do składu Londyńczyków po zawieszeniu wraca Mikel, ciągle poza składem są Terry i Romeu. Wśród gospodarzy ciagle nie zdolni do gry są Ruddy i Surman. W zeszłym sezonie obie ekipy zafundowały bezbramkowy remis w meczu zdominowanym przez Chelsea. Już w tym sezonie Chelsea rozbiła rywali na Stamford Bridge (4-1). Nie widzę żadnych powodów, by dzisiejszy mecz miał wyglądać inaczej. Chelsea fruwa w tej chwili po boisku, zwłaszcza po takiej demolce z Aston Villą w ostatniej kolejce (8-0). Benitez to czołowy trener zawiadujący fantastycznymi graczami. Zaszczepił im wiarę i w końcu uruchomił potencjał Torresa (8 goli w ostatnich 7 meczach), który strzela teraz jak na zawołanie. Gospodarze są w bardzo dobrej formie, ale Chelsea w obecnej formie może być zagrożeniem dla każdego zespołu w Europie i to w nich upatruję faworyta. Obie ekipy mają potencjał strzelecki, są ostatnio w dobrej formie, więc trudno się spodziewać, by Chelsea zachowała czyste konto skoro nie udało im się to w żadnym z 6 ostatnich meczy. Podsumowując, spodziewam się overowego zwycięstwa gości.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Everton to i ja zostawię w spokoju jednak. Jednak bez Fellainiego i Mirallasa to będzie spore osłabienie. Szczególnie Belg, który i strzela i asystuje w tym sezonie. Everton wcale jakoś nie leje ostatnio swoich rywali, sporo straconych punktów. Fakt, że i rywale byli mocni. W ostatnim meczu na Upton Park musiał trochę sędzia dopomóc zbyt pochopnie wyrzucając z boiska Carltona Cola. Obok Belgów braknie także Hibberta ale to już nic nowego. Martinez będzie miał ciężką przeprawę, ale IMO stać ich na stawienie czoła The Toffes. Nie twierdzę, że wygrana ale może jak trochę szczęście dopomoże i sędziowie nie przeszkodzą to może jakiś punkcik uda się wywieźć z Goodison. Dlaczego sędziowie? A no choćby dla przykładu ostatni mecz z Arsenalem, gdzie byli równorzędnym rywalem dla Kanonierów, lecz karny mocno naciągany i nie dało się już odrobić strat. Choć Arsenal po tym golu praktycznie z połowy nie wychodził. Możliwości są, ale potrzeba trochę szczęścia, które jak dziś dopisze to mogą mocno napsuć krwi gospodarzom. Przy takim natłoku meczów i z takim kursem lepiej nie grać.
O meczu United wyżej już pisał Robson i raczej nie ma co dodawać. No może tyle, że po 4 żółte kartki mają Rooney i Van Persie. Jakby któryś z nich dostał kartkę nr 5 to nie wystąpi w meczu z WBA, który powinien być trudniejszy niż ten dzisiejszy ze Srokami. Po nowym roku próg wzrasta do 10 kartek więc dziś mogą być trochę oszczędzani czy coś w tym stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom