>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. kolejka Primera Division [02-01-16/04-01-16]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
18. kolejka Primera Division


oferta Expekt

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 111zł (oferta bez obrotu)

Hiszpanie nie mieli w tym roku czasu na upojną sylwestrową zabawę, bowiem już drugiego stycznia piłkarze wracają na boiska La Liga.
Zaczniemy od derbów Katalonii, ale chyba nikt nie bierze pod uwagę, by Espanyol mógł zagrozić Barcelonie, a kurs 1.20 aż tak zły nie jest. Podobny kurs na zwycięstwo u siebie Atletico z będącym już w poważnym kryzysie zespołowi z Walencji - Levante. Żaby nawet po zmianie trenera mają problem, by zdobywać punkty. Ostatnio przegrali być może mecz o 6 punktów z Malagą i to u siebie. Atletico wymęczyli zwycięstwo z Rayo, ale jeśli Simeone pójdzie po rozum do głowy, to swoje mecze może wygrywać w dużo łatwiejszy sposób. Wystawianie F.Torresa to jest jeden z większych problemów tego zespołu. Kluczem nie tylko w ostatnim meczu, ale przeważnie jest wystawienie Correi i Thomasa. Czas odświeżyć skład Cholo, młodzi zdolni mogą stworzyć świetną drużynę w LL, bo póki co Rojiblancos pomimo wysokiej lokaty spisują się nadzwyczaj przeciętnie. Problemem na kłopoty Atleti ma być zakupiony w zimowym okienku Augusto Fernandez z Celty Vigo.
Wow, to pierwsza moja reakcja na kurs na Celtę w meczu z Malagą. Ok, wyjazdy drużyny z Vigo są niemal najlepsze w całej LL, a jeśli dodać że Malaga ma niesłychany problem, by cokolwiek strzelać... Z Celty jak już wspomniałem pożegnał się Augusto, więc póki co lekko osłabieni kadrowo i pewnie to wpłynęło na kurs tego spotkania. Pomyślałbym o Celcie z podpórką.
Myślę, że w kolejnych spotkaniach tj. Betis - Eibar, Rayo - Real Sociedad nie zabraknie emocji i przede wszystkich bramek. Ten drugi to również walka o upragnione punkty, bo już dawno zespoły nie potrafiły wygrać swoich meczów. Nadal nie podoba mi się Sociedad. Może lepiej wygląda to niż za Moyesa, ale to nadal nie to i trochę mi smutno oglądać tak słabe wyniki tego zespołu. Rayo ostatnie dwa mecze to porażki z gigantami, ale w jakże pechowy sposób. z Realem Madryt prowadzili 2-1 i te bezmyślne czerwone kartki, które mocno ustawiły spotkanie. Z Atletico trzymali się bardzo długo i było blisko remisu. Myślę, że w tym spotkaniu mogą pokusić się o zwycięstwo. Sociedad defensywnie nie wyjdzie, a Rayo u siebie bywa bardzo groźnym zespołem.
Ciekawi mnie również kurs na Sevillę, jest bardzo solidny. Podobny wystawili w derbach Andaluzji ale tych z Betisem, a Granada to nadal parę półek niżej niż Verdiblancos. Emerey ostatnio z Espanyolem zagrał eksperymentalnie, a mimo to wygrał na spokojnie. Krychowiak musiał pauzować mecz za żk, natomiast niemal cały mecz zagrał Immobile, a Gameiro został na ławce. Ważną informacją jest już powrót Carrico, który zasiadł w ostatnim spotkaniu na ławce rezerwowych. Być może zagra z derbach Sewilli w CdR.
Bardzo mocno interesuje mnie kurs na Valencię, choćby z podpórką. Wszyscy widzimy co się dzieje w Realu, jak słabo się prezentują. Karne z kapelusza, czerwone kartki dla rywali również nie do końca sprawiedliwe. To Mestalla, wszystko się może zdarzyć. Forma Nietoperzy też pozostawia wiele do życzenia, niemniej potrafią ze spiąć, a formacja defensywna Blancos bardzo słaba. To jest okazja i raczej z tego skorzystam. Villarreal miał problem, by strzelić gola u siebie z Che, potrzebowali do tego świetnego uderzenia Bruno z rzutu wolnego.
Co do meczu Depor z Villarreal to nie przewiduję dużej ilości bramek. Goście już niemal w optymalnym składzie w obronie robią wrażenie. Mussachio, Mario, Ruiz i brakuje Jaume Costy, ale Marin też daje radę. Teoretycznie Żółte Łodzie na 4 miejscu, ale z gry niespecjalnie to tak wygląda. Deportivo na Riazor może się pokusić o pełną pulę, Villarreal potrafi zagrać słabe mecze na poziomie zespołów ze strefy spadkowej.
Wiem, że to ciężkie dni na dumanie, ale skupmy się i zacznijmy Nowy Rok 2016 od dobrej formy, bo wiadomo jak się zacznie tak jest przez cały rok, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam jak największych wygranych. Zapraszam do analizowania i dyskusji nt. 18. kolejki Primera Division. ;)
 
roch 19

roch

Użytkownik
Valencia - Real Madryt
Oglądając ostatni mecz Valencii to zagrali bardzo słabo, nastawieni na defensywę i kontratak i prawie zero składnych akcji.
Mecz Realu też był tragiczny pomimo tego że wygrali, całkowicie czasami oddawali inicjatywę Sociedad, przy tym wyprowadzając groźne kontry.
To co robi Pepe w obronie to tragedia. Trudno tu wytypować kto wygra, obie ekipy nie prezentują dobrej formy.
Jedyne co bym tu postawił przed meczem to over 10,5 rogów kurs 2,0 na dodatek Gareth strzeli po 2.25 / oba kursy bet365
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Co Wy na to by zagrać takiego dubla (trebla ) stawką 9/10
Barcelona + Real Madryt = @ 1.86
Albo jeszcze dodać Atletico Madryt = 2.23
Proszę o opinie ponieważ chcę bardzo dużo kaski na to wyłożyc...no i rozpocząć grubo i pozytywnie nowy rok :)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co Wy na to by zagrać takiego dubla (trebla ) stawką 9/10
Barcelona + Real Madryt = @ 1.86
Albo jeszcze dodać Atletico Madryt = 2.23
Proszę o opinie ponieważ chcę bardzo dużo kaski na to wyłożyc...no i rozpocząć grubo i pozytywnie nowy rok
Duża kasa i wygrana Realu na Mestalla ? Hmm ja bym spasował i nie szalał.
Widziałem mecz Realu z Sociedad i widziałem wczoraj Villareal z Valencią.
Pierwsza strona medalu jest taka, że Real wyglądał bardzo słabo. Wygrali, ale grali bez polotu, bez pomysłu momentami. Warto dodać, że Real dostał dwa rzuty karne z kapelusza, to jak Benzema się przewrócił to kabaret! (tak samo Barca nie dość, że sa najlepsi w lidze to jeszcze dostaja karne z niczego, patrz Adan i Messi, jaja ????)
Real wygrał bo ma jednak indywidualności, Ronaldo super gol z woleja.
Valencia beznadziejna 1 połowa na El Madrigal, niby nowy trener, ustawienie 3-5-2 ale przypominało to Valencie tą pod wodzą Nuno w meczu na Sanchez Pizjuan w Sewilli kiedy też grali typowe zero, czyli zero strzałów, zero czegokolwiek! ALe po przerwie Valencia już nieco lepiej się zaprezentowała, stworzyła kilka sytuacji, ale też bez szału, z dwa-trzy razy błysnął Andre Gomes, raz z dystansu uderzył Parejo, ale brakowało skrzydłowych, dlatego też te ustawienie 3-5-2 nie wiem czy do Valencii pasuje zbytnio? Cancelo cały czas schodził do prawej nogi bo grał na lewej obronie, brakowało Jose Gayi.
Neville chyba przekombinował tą próbą bo przecież miał Piattiego i Santi Minę więc mogli na skrzydła pójść, a dodatkowo Negredo kompletnie zawiódł wczoraj. (Paco w sumie też).
Valencia jednak gra u siebie, pewnym punktem jest Jaume w bramce, Mestalla to twierdza, jeżeli sobie też przypomnę wyjazd Realu na El Madrigal i mecz z Villareal i bodaj jeden celny strzał na bramkę Areoli to uświadamiam sobie, że z taką grą jak zaprezentowana przeciwko Sociedad Realowi będzie cholernie ciężko wywieźć komplet pkt z Mestalli. Mecz zespołów bez błysku obecnie, dlatego ładowanie wielkiej kasy w Real to dla mnie zły pomysł.
Ale to moje zdanie po tym co ostatnio widziałem w wykonaniu obu zespołów, bez zapatrywania się jeszcze składy czy absencje, bo te pewnie im bliżej meczu będą w tym dziale podane i opisane ;)
 
O 6

olekre

Użytkownik
Zwróćcie uwagę na to, że Valencia u siebie nie przegrała od ponad roku(30/11/14). Od meczu z Barceloną (0:1).


Robson// Mecz z Barceloną też przegrany bodaj po golu w 90 min.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Espanyol - Barcelona -1,75 AH 2 @1,69 Pinnacle ::: 1/10j⛔
Czy ktoś widzi tutaj inną opcję niż pewne zwycięstwo Barcy? Znajdą się i tacy, ale ja tu upatruję łatwej wygranej Dumy Katalonii. Ich seria trwa - już 17 meczy z rzędu bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Co prawda przed wyjazdem na Klubowe Mistrzostwa Świata zanotowali 3 remisy z rzędu, jednak na KMŚ wygrali gładko po 3:0 oba mecze nie grając najsilniejszymi składami a po powrocie 30 grudnia rozprawili się z Betisem wygrywając 4:0. W drużynie Luisa Enrique widać polot, pomysł na grę, trochę fantazji i generalnie radość z gry. Mogłoby być co prawda czasem lepiej ze skutecznością - aż przypomina mi się feralny remis na Mestalla i to, ile Barcelona zmarnowała dogodnych sytuacji. Espanyol przeciętna forma, raczej robią co do nich należy - trzymają się na bezpieczną odległość od strefy spadkowej jednocześnie tracąc zbyt wiele by włączyć się do walki o puchary. Z tymi, z którymi powinni wygrywać - na ogół wygrywają, a z tymi, z którymi nie daje się im większych szans - przegrywają. Liczę na efektywną grę Barcy i dość pewną wygraną.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Ronaldo super gol z woleja
Święto jakieś ????
Jemu wolne liczyli chyba już od miesięcy, że nie strzelił itp a on przez to tylko ciśnienie takie na wszystkie wolne miał.
Ciekawe czy w końcu spasuje z tym trochę ???? Bo chyba są w Realu od tego lepsi sądząc po tym ile na gola czekał.

Robson// Hehe chyba nie zrozumiałeś. Chodziło o gol z woleja, a nie z wolnego o czym piszesz ;)

Edit:
fakt źle zrozumiałem oczywiście.

Żeby nie robić bez sensu postów wrzucę trzy typy jakie gram na pewno w tej kolejce, najpierw chciałem puścić pewniaki tj. Bilbao, Barce i Athletico, ale zawsze coś się zepsuje w tych pewniaczkach.
Więc idę w inną stroną, może kurs będzie mniejszy ale jeden mecz a nie 3 ????

Rayo Vallecano - Real Sociedad
Rzuty rożne, fajna linia i dobry kurs serwuje nam Betano bo przy RR powyżej 9 mamy 1.8 kurs, a patrząc na pryzmat obu zespołów to chyba fajny typ bo i Rayo i Real nabijają ich dużo gospodarze mają średnią 5.44 na mecz a u siebie 5.25, RSSS średnio bije 5.33 a na wyjazdach 4.38, więc sądzę, ze typ ma duże szanse powodzenia, może te ponad 4 rogi średnio bite przez RSSS nie wyglądają super ale to przez mecze np. na wyjeździe z Barcą i Realem M. gdzie ich mniej nabił i to im zepsuło statystki ale np. z Getafe i Las Palmas bili je aż miło, zaryzykuję i postawię też drugi bet na same rożne Realu.

Over 9.5 RR @ Betano 1.8✅✅:grin:
Sociedad over 4.5 RR @ Betano 1.97✅✅:grin:
Granada - Sevilla
Drugi bet leci w stronę Sevilli i najlepszego Naszego pomocnika Krychowiaka który został wybrany do 11 roku przez France Fotball, nie ma to za dużo wspólnego z typem ale miło to dodać na wstępie.
Mam dwa główne powody dla których tutaj gram na wyjazdowiczów, po pierwsze super forma Sevilli w ostatnich meczach:
30.12.15 PRI Sevilla Espanyol 2 : 0
19.12.15 PRI Betis Sevilla 0 : 0
15.12.15 PUC Sevilla UD Logrones 2 : 0
12.12.15 PRI Sevilla Gijon 2 : 0
08.12.15 LIG Sevilla Juventus 1 : 0
05.12.15 PRI La Coruna Sevilla 1 : 1
02.12.15 PUC UD Logrones Sevilla 0 : 3
29.11.15 PRI Sevilla Valencia 1 : 0
25.11.15 LIG Monchengladbach Sevilla 4 : 2
21.11.15 PRI Real Sociedad Sevilla 2 : 0
Poza dwoma porażkami dawno temu, mamy tylko dwa remisy i same zwycięstwa jak widać pomału wraca Sevilla z poprzedniego sezonu, udowadniają to wygrane u siebie z Barcą i Królewskimi, na wyjazdach mają trochę pecha moim zdaniem.
Drugim mega argumentem jest fakt, że Sevilla nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe w La Liga!
To jest nie prawdopodobne aby tak mocny klub miał taką serie, a wiadomo, ze każda seria kiedyś się kończy i kiedy jak nie z Granadą?
Nie ma się co oszukiwać jest to jeden ze słabszych teamów w La Liga, po porażce z Sociedadem, Sevilla miała trudny mecz z La Coruną i potem derby więc nie mieli łatwych wyjazdów by w końcu wygrać, ale uważam, że teraz wrócą do Andaluzji z 3 pkt i może nawet na 6 miejsce awansują.
Do tego kurs bardzo atrakcyjny.

Sevilla @ Pinnacle 1.862⛔⛔ trzeba czaić sie na pierwszy wygrany mecz na wyjeździe Sevilli a kolejnych tygodniach
2 plusy na 1 minus ????
 
D 69

dinozaur

Użytkownik
Dla mnie dobry typ to Atletico. Zastanawiałbym się także nad Malagą. Drużyna od kilku kolejek wygląda na prawdę bardzo dobrze.
Atletico - Levante @ Atletico -1,5 - 1,65 w Bet365
1) Levante to ostatnia drużyna w tabeli. W 17 meczach zdobyli zaledwie 12 goli, z czego autorem 4 był Deyverson, który w tym meczu będzie pauzował za żółte kartki. Poza tym za kartki pauzują także pomocnik Simao Mate Junior oraz obrońca Pedro Lopez.
2) Levante 5 razy przegrywało na wyjeździe co najmniej dwoma golami. 2:0 z Bilbao, 4:1 z Barceloną, 3:0 z Getafe, 3:0 z Realem Madryt i 3:0 z Valencią.
3) 7 ostatnich gier pomiędzy tymi drużynami na Vicente Calderon kończyło się zwycięstwem Atletico. Obecnie Rojiblancos może nie czarują swoją grą, ale za wyjątkiem porażki z Malagą - są skuteczni. Oczekiwań nie spełnia Martinez, a Vietto wydaje się melodią przyszłości. Jednakże niezawodny jest Griezmann, który ciągnie grę zespołu.
4) Mizerne w ofensywie Levante nie powinno stwarzać zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Oblaka. Z drugiej strony Atletico nawet w przypadku słabszej postawy ofensywy, może liczyć na swietne stałe fragmenty i dobrze grających głową defensorów. Gram na wygraną Atletico co najmniej dwoma golami.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli już grać Atletico to chyba lepiej z czystym kontem, bo kurs podobny, a mimo wszystko prędzej wygrają 1:0, niż 3:1. Z drugiej strony wasz hajs, więc wy decydujecie.
Valencia jednak gra u siebie, pewnym punktem jest Jaume w bramce, Mestalla to twierdza, jeżeli sobie też przypomnę wyjazd Realu na El Madrigal i mecz z Villareal i bodaj jeden celny strzał na bramkę Areoli to uświadamiam sobie, że z taką grą jak zaprezentowana przeciwko Sociedad Realowi będzie cholernie ciężko wywieźć komplet pkt z Mestalli. Mecz zespołów bez błysku obecnie, dlatego ładowanie wielkiej kasy w Real to dla mnie zły pomysł.
Ale to moje zdanie po tym co ostatnio widziałem w wykonaniu obu zespołów, bez zapatrywania się jeszcze składy czy absencje, bo te pewnie im bliżej meczu będą w tym dziale podane i opisane ;)
Powiem tak, Valencia u siebie osiąga dobre wyniki, a czy gra dobrze to już inna sprawa. Tak jak piszesz pewnym punktem jest Jaume, który ratował im dupę na Mestalla przeciwko Las Palmas chociażby, a Getafe w końcówce też miało dwie setki, ale Lafita koncertowo je spieprzył. Zobacz sobie, co ostatnio VCF wyprawia. Kompromitacja pod względem gry w kolejnych meczach: Sevilla, Eibar, Barcelona i teraz Villarreal. Głównie mocni rywale, ale jakiego teraz będą mieli? Sama czołówka, nawet patrząc przez pryzmat Realu.
Dlatego jeśli już mówimy o słabej grze Realu, to trzeba zaakcentować cienką i bez pomysłu grę, a raczej jej brak, Valencii.
----
Espanyol-Barcelona
Derby rządzą się swoimi prawami i takie tam sraty pierdaty. Barcelona wygra, to jasne, pozostaje tylko kwestia rozmiaru, ale w ostatnich latach na El Prat mieli trochę problemów i nie były to łatwe zwycięstwa, a jeśli już wygrywali, to nie zbyt wysoko - 0:2, 0:1, 0:2, 1:1 i właściwie w ostatniej dekadzie, gdy Barca grała na wyjeździe to zawsze miała problemy i tylko raz udało im się wygrać 5:1. To kwestia zaangażowania Espanyolu, bo to w końcu dla nich najważniejszy mecz w sezonie. Teraz dodatkowo od nie dawna nowy trener, a lada moment wchodzi na poważnie nowy właściciel, więc mogą być przetasowania w składzie, a to znak dla chłopaków by zapie*dalać na całego jeszcze bardziej. Chciałem grać kartki, ale przy linii 4,5 to kurs jednak cienki, a tak czy siak mam jednego pewniaka - Pape Diop. Senegalczyk wraca po swoim drugim zawieszeniu, mimo że zagrał dopiero 762 minuty w barwach Espanyolu, to już zebrał 6 żółtych i jedną czerwoną kartkę. Kurs na jego kartkę jest naprawdę niski, ale w mojej ocenie, jeśli miałby siąść over kartkowy, to koniecznie z jego udziałem, a skoro wypadają Canas i V.Sanchez, to ktoś musi w środku orać i ciąć rywali, a Abraham czy ostatecznie Joan Jordan to nie jest ten typ zawodników.
Dodatkowo pogram lżej na czerwoną kartkę dla Espanyolu - trzy ostatnie derby na El Prat to zawsze po czerwieni. Niby można pograć na cały mecz, ale uważam, że jak któryś zespół ma kończyć w osłabieniu to będą gospodarze, a różnica spora 3,75 do 2,8.
Pape Diop dostanie kartkę @ 1,72 Ónibet✅
Espanyol dostanie czerwoną kartkę @ 3,75 Ónibet⛔
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
kartki w meczu Celty z Malaga do gry?
linia 5.5 po kursie @2 wydaje sie byc bardzo kuszaca, choc patrzac na sedziego w ostatnich spotkaniach wiecej niz 4 nie dal..
jakies propozycje?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dla mnie bet soboty to jednak Atletico. Połowa ligi, a oni stracili tylko 8 bramek. Do tego Levante praktycznie przyjedzie bez ataku, bo nie zobaczymy Casadesusa i Deyversona. To oznacza, że na mega wypasioną obronę Atletico wyjdzie wóz węgla czyli Ghilas, który w 14 meczach nie zdobył bramki. Z czymś takim Levante może nawet nie oddać celnego strzału na bramkę. Tu nawet nie napiszę żadnego banału, że mogą liczyć na stałe fragmenty gry, bo przy Atletico jest to niemożliwe. Zawsze śmieję się z ekspertów zapraszanych do studia, którzy zapytani o ewentualne szanse zespołu powiedzą - no wiecie Państwo, dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe. No nie, właśnie nie. Są takie mecze jak ten, które nie mogą się inaczej skończyć. Najgorsze jest to, że patrząc na kursy to naprawdę ciężko coś wybrać, bo nie uśmiecha mi się granie czystego konta po 1,50. Najlepsze co znalazłem na ten mecz to zakład w bwinie. Atletico kocha te wyniki 2:0, ale tym razem będzie 3:0. Wiem to.
Atletico - Levante
Typ: 1:0, 2:0 lub 3:0 [1,83] Bwin ✅ 1:0

Dla kozaków:
Atletico wygra 3:0 6,50 Uni ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co Wy na to by zagrać takiego dubla (trebla ) stawką 9/10
Barcelona + Real Madryt = @ 1.86
Albo jeszcze dodać Atletico Madryt = 2.23
Proszę o opinie ponieważ chcę bardzo dużo kaski na to wyłożyc...no i rozpocząć grubo i pozytywnie nowy rok :)
Chcesz rade? Nie idź w stronę Realu ta drużyna się obecnie nie nadaje do niczego a tym bardziej żeby przerywać serie Valencii u siebie.Wiem ze El Che tez maja nie wesolo( Neville) ale stawianie na Real w tym momencie to jak piszesz wylozenie kasy bukowi.Sociedad nic nie gral mimo to miał okazje na Bernabeu do tego przekręcone karne.Szkoda ze Valencia troche niemrawo wygląda bo stawialbym życie na nich a tak zagram lekko na Valencia z remisem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Espanyol - Barcelona
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.40
buk: bet 365
Wynik: 0:0 masakra! ⛔

18. kolejkę hiszpańskiej La Liga rozpoczną 172. derby Barcelony. Zdecydowanym faworytem starcia na Estadi Cornella-El Prat są oczywiście piłkarze Blaugrany. Goście są ewidentnie w gazie co pokazują to z każdym meczem. Barcelona zapewne wyjdzie dzisiaj pierwszym składem - tak jak ma to miejsce od kilku spotkań. Enrique ma do swojej dyspozycji wszystkich piłkarzy prócz Rafinhi i Douglasa ,a na dodatek do składu na dniach dołączy Turan i Vidal. Jak już wspomniałem wyżej Barcelona jest w gazie, a strzelenie dzisiaj przez nich dwóch goli to jest minimum jakiego oczekuje. Gospodarze na pewno są w stanie ustrzelić swojemu rywalowi co pokazywali już niejednokrotnie. Na pewno będzie to ciężki mecz dla jednych jak i drugich, dlatego też idę tu w stronę bramek.
Przewidywane składy:
Espanyol (1-4-2-3-1): Pau – Duarte, Roco, Gonzalez, J. Lopez – Diop, Joan Jordan – Perez, Sevilla, Asensio - Caicedo
Barcelona (1-4-3-3): Bravo – Alba, Mascherano, Pique, Alves – Iniesta, Busquets, Rakitic – Neymar, Messi, Suarez
Nie zagrają:
Espanyol: Victor Sanchez, Jose Canaz, Arbilla (kontuzje)
Barcelona: Douglas, Rafinha (kontuzje)
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Atletico Madryt - Levante ----&gt; Under 2,5 1,82 Betclic 1:0 ✅✅

Atletico jest zespołem grającym w bardzo specyficznym stylu. Żelazna obrona, która na własnym stadionie straciła bramki tylko z mocnymi zespołami kolejno Barceloną, Realem, Valencią oraz Bilbao. Przegrali tylko z tymi dwoma najlepszymi, a z Bilbao udało im się wygrać z pozycji zespołu przegrywającego.
Atletico niestety ma problemy w ataku i jest strasznie uzależnione od bramek Grizmana. Diego Simeone wciąż wierzy w odrodzenie Torresa i daje mu bardzo dużo czasu, aby ten się odblokował. Torres odpłaca się marnowaniem wielu okazji i mamy tutaj powtórkę tego co prezentował w Chelsea.
Ostatnie spotkanie Atletico niby pewnie wygrane 0:2, ale kto oglądał mecz widział jak męczyli się aby to zwycięstwo osiągnąć, wszystko wskazywało już na to że nie będziemy oglądać bramek jednak gościom dopisało szczęście i zmiennik zdobył bramkę, później Grizman dobił rywala.
O Levante nie ma wiele co pisać , ponieważ w dzisiejszym meczu wszystko zależy od gospodarzy. Atletico w tym sezonie w La Liga nie strzeliło jeszcze trzech bramek na własnym stadionie i dziś także szanse na taką opcje są małe. Grizman musiałby mieć bardzo dobry dzień bo jeśli nie będzie tutaj strzelał to gospodarzy czeka kolejny mecz, w którym wymęczą zwycięstwo bądź zremisują.
Kursy na BTS to około 1,30 czyli małe szanse dają tutaj gościom na strzelenie bramki, więc jeśli goście nie strzelą to gospodarze zadowolą się 1:0 bądź mega bezpiecznym w ich przypadku 2:0.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chciałbym tylko przestrzec przed graniem jakiś handicapow na Barcelonę nie odbil sie udział w KMS w poprzednim meczu to teraz się odbije.Co jak co ale derby Barcelony i to na stadionie rywala to dla Blaugarany raczej nie okazja do gromienia.Moim zdaniem Espanyol +2 gdzie przy dwóch golach różnicy mamy zwrot wygląda bardzo dobrze.Wystarczy zerknąć w h2h i doliczyć do tego niekorzystne okoliczności.
Espanyol+2 zaraz dopisze kurs z Pinnacle.
2.120
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kursy na BTS to około 1,30 czyli małe szanse dają tutaj gościom na strzelenie bramki, więc jeśli goście nie strzelą to gospodarze zadowolą się 1:0 bądź mega bezpiecznym w ich przypadku 2:0.
jeśli zakładasz że nie strzelą to nie lepiej pograć dw 1:0,2:0,3:0? Dochodzi Ci dodatkowy jeden wynik kosztem 0:0.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Espanyol – Barca

Derby miasta na poczatek roku, to w sumei tez jedyny powod dla ktorego nalezy upatrywac ciekawych wydarzen podczas tej potyczki. Obie druzyny dzieli przynajmniej roznica jednej klasy. Barca lider tabeli, chce umocnic sie na prowadzeniu po tej rywalizacji w derbach stolicy Katalonii.
Bilans ostatnich potyczek byl juz tutaj podawany, szkoda czasy aby go powtarzac.
W srodku tygodnia Barca ograla bez wiekszych komplikacji Betis. Enrique pozwolil na odpoczynek dla Pique, Alby, Iniesty, Busquets zagral w okolicach godziny. Messi, Suarez czy Neymar takze nie meczyli sie zbyt mocno. Ponownie bardzo dobre zawody zagral Sergi Roberto, ktorego latem sprzedawalem z klubu i kpilem z niego podczas kazdej okazji, a dzisiaj musze sypac glowe popiolem i wychwalac tego wychowanka, bo wypalil niesamowicie w obecnym sezonie. Ogolnie Barca na pewno (jesli nie bedzie urazu na rozgrzewce) zacznie takim skladem: Bravo – Alves, Pique, Masche, Alba – Busi, Iniesta, Rakitic – Ney, Suarez, Messi
Po drugiej stronei mamy Espanyol, ktory wciaz gdzies w okolicach dolnych rejonow tabeli, niedaleko strefy spadkowej, z silnymi ligi raczej regularne porazki, z ekipami o swoim potencjale potrafia rywalizowac. Doszlo do zmiany trenera, ale to nie wplynelo na nich zbyt pozytywnie. Druzyna nie zareagowala jakos fantastycznie. Przeciwko Sevilli slaby wystep, fatalna postawa defensywy, gospodarze pomimo wielu roszad w skladzie bezproblemowo potrafili pokonac Papuzki.
W tym pojedynku nie spodziewam sie wielu emocji – Barca powinna spokojnie zdominowac rywala, i jesli beda skuteczni i nie beda marnowac okazji jak na Mestalla czy przeciwko Deportivo, to spokojnie wygraja tutaj dwiema bramkami roznicy. Naturalnie derby, wszystko rzadzi sie swoimi prawami, Espanyol grajcy na ambicji i tak dalej, ale pilkarze Barcy na Espanyol tez wyjda pozytywnie naladowni, dlatego spodziewam sie pewnego zwyciestwa, bo jednak te fatalne remisy z Los Che czy SuperDepor wciaz siedza w ich glowie. Takze biorac pod uwage czynnik motywacji, to bedzie on podobny, a pilkarsko po prostu Barca jest zdecydowanie lepsza, a wracajac jeszcze do tego co Espanyol pokazal na RSP w srodku tygodnia, to wydaje sie, iz Barca powinna spokojnie pokonac lokalnego rywala.

Barca (ah -1.5) @ 1.65 Interwetten

Atletico – Levante


Dla mnie bet kolejki.
Atletico gra minimalistycznie – to fakt. Strzela malo bramek, mimo potencjalu w ofensywie – to fakt. Ofensywa uzalezniona jest od Griezmanna – to fakt. No ale teraz przyjezdza na Calderon Levante, ktore ma fatalny sezon, do tego w ofenswie jest to obraz nedzy i rozpaczy, nie tworza wielu okazji, a jak juz do nich dochodza, to marnuja szanse za szansa. Teraz jeszcze zabraknie kilku waznych graczy dla ofensywy.
Mam nadzieje, ze Simeone pojdzie po rozum do glowy i nie wystawi ponownie do gry Torresa, ktory pokazal w ostatnim tygodniu przeciwko Rayo, ze jest kompletnie bez formy i nie nalezy mu nawet poswiecic czasu. Dobra zmiane dali Thomas i Correa, dlatego licze aby tym razem trener pozwolil zagrac tym obu mlodym utalentowanym pilkarzom.
Atletico u siebie najlepsza defensywa, najlepsza w calej lidze, na ich stadionie problemy sprawiala im tylko czolowka ligi, dlatego nie nalezy spodziewac sie mimo wszystko zagrozenia ze strony Levante.
Oczywiscie gosci z regionu Walencji sa niewygodnym przeciwnikiem dla Rojiblancos, ale tylko podczas pojedynkow na obiekcie Levante, bo jednak na Calderon, to Atleti regularnie ogrywa rywala.
NA ten moment obie druzyny dzieli spora roznica w potencjale, ale takze formie. U siebie Atleti suwerennie ogrywa rywali, pilnuj defensywy, dlatego spodziewam ich pewnego zwyciestwa w okolicach 2:0 lub 3:0, bo Levante raczej nie bedzie w stanie zdobyc gola przy swoich problemach z urazami (Casadesus, Dayverson), a Atletico (Griezmann) beda w stanie wykorzystac bledy w defensywie gosci.

Atletico (ah -1.5) @ 1.76 Pinnacle
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Dobra, dziękuję wszystkim za opinie/pomoc ????
Nie gram tego dubelka bo widzę, że jednak za duże ryzyko i nie warto...a co do Realu to macie racje =D ostatnio średnio grają ;x
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Atletico-Levante
To powienien być mecz bez historii.Drużyna walcząca o mistrzostwo mierzy się z outsaiderem.Dziś w szeregach Atletico nie zagra tylko Tiago,natomiast w ekipie gości w każdej formacji bedzie brakować podstawowych zawodników w tym najlepszego strzelca.W odnieśieniu łatwego zwycięstwa piłkarzom z Madrytu przeszkodzić mogą jedynie zawirowania wokół trenera,gdyż od pewnego czasu łączy się go z objęciem posady w Manchesterze United.Jako że bet 365 pozwala łączyć zaklady gram jeszcze rożne na korzyść atletico,praktycznie w każdym meczu mają ich więcej od rywali.

Moja propozycja:
Atletico-Levante 1 1.2 1-0
Atletico więcej rożnych 1.28 13-1
AKO:1.53 bet 365✅✅✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Atletico więcej rożnych 1.28
z rożnymi bym uważał. W niektórych meczach Atletico jest ich dramatycznie mało. Z drugiej strony ich akurat ciężko najeżdżać, piłka raczej odbija się jak od muru, a drużyny przy stałych fragmentach gry nie mają czego szukać, bo Simeone już jako piłkarz pokazywał, że lubi stawiać na niekonwencjonalne zagrania. Mimo wszystko Atletico w tym sezonie jest bardzo oszczędne również w ofensywnie i myślą przede wszystkim o tym, by zagrać na 0 z tyłu. Po 1,28 nie ma sensu grać. Staty Levante jeśli chodzi o korki z lepszymi drużynami na wyjeździe.
Valencia - Levante 5:5
Real - Levante 4:4
Barcelona - Levante 4:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom