>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

18. kolejka Primera Division [02-01-16/04-01-16]

Status
Zamknięty.
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Atletico - Levante
Godzina: 20:30

Atletico to jedna z moich drużyn do grania rożnych. Nabijają ich dużo i jak tylko mecz im siedzi to można na tym fajnie zarobić. Dziś przeciwnik słabiutki tak jak kurs na drużynę gospodarzy dlatego warto skupić się na czymś innym. Ostatnio z Vayo 3-8 w rożnych, w ostatnim meczu z Levante zremisowanym 2-2 było 2-6, oczywiście dla drużyny z Madrytu. Kursy zachęcają, handicapy również. Mam tylko nadzieje, że nie zrobią szybko wyniku i już nie będzie potrzeby atakowania, bo to jak gra Atletico w tym sezonie każdy wie. Jednak mi osobiście się to bardzo podoba, drużyna gra skupiona, nie robią głupich błędów. Simeone to ładnie zorganizował, ważne jest czyste konto i nie trzeba meczu od razu wygrywać wysoko, liczą się 3 pkt, nieważne czy wynik będzie wynosił 1-0, czy 5-0. Oczywiście, żeby analiza była obiektywna to muszę napisać, że zdarzają się również mecze, w których tych rożnych nie ma za dużo, ze skrajności w skrajność można by powiedzieć. Liczę dziś na późniejszego gola i dominowanie Atletico.

Atletico więcej rr 1,28 Bet365 ✅✅✅
Atletico -2,5 rr 1,85 Bet365 ✅✅✅
Atletico -3 rr 2,30 Bet365 ✅✅✅
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Espanyol Barcelona:FC Barcelona typ:Barcelona(-2),Kurs:1,83
Myślę że warto spróbować. Barcelona na gazie grają swoje strzelają bramki co jest najważniejsze w derbach stolicy kataloni nie mają sobie równych nawet na własnym stadionie gospodarze mają problem ze zdobywaniem bramek i wygrywaniem. Ostatni mecz Espanyol wygrał w 2007 roku i od tej pory albo remisują albo przegrywają .Z realem przegrali aż 0-6 . Granie z czołówka sprawia im problem ze średniakami strzelą i wygrywają.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Co do derbów Katalonii to widze tu raczej pewne zwyciestwo Blaugrany. Espanyol zmienil jakies 2 tygodnie temu trenera, bodajze zmienil sie juz wlasciciel - ogolnie rzecz ujmujac to sporo zamieszania jest w klubie. Nie wiem czy zmiana trenera to byla dobra decyzja, poniewaz patrzac na to jak zmienil sie ich sklad to nie wiem czego spodziewal sie zarzad. W letnim okienku odeszli Kiko Casilla, Diego Colotto, Héctor Moreno, Lucas Vázquez, Christian Stuani i Sergio García. Przyszli: Asensio, Roco, Gerard Moreno i Hernan Perez. Pomijajac Moreno, ktory spory czas leczyl kontuzje to nie sa to moze zle transfery, ale pozbywajac sie szesciu podstawowych zawodnikow nie ma mozliwosci tak szybkiego wypelnienia po nich luk. O sytuacji Espanyolu mozna pisac i pisac, ale przejde juz konkretnie do typu.

Ja dzisiaj ide w kartke dla jednego z stoperow gospodarzy, czyli Roco. W Primera Division w tym sezonie obejrzal juz 6 kartonikow. Co interesujace to obejrzal takowy w meczu z Rayo, ktore tak samo jak Barcelona jest znana z dlugiego utrzymywania sie przy pilce. Dodatkowo jeszcze wyrwal kartonik m.in. z Sevilla czy Atletico (pisze z pamieci), wiec z druzynami, ktorej raczej dominuja w meczach z teoretycznie slabszymi rywalami. Roco ma okolo 1,90 m wzrostu i mysle, ze dzisiaj moze miec sporo problemow ze zwrotnym MSN. Dodajac fakt, ze jest to spotkanie derbowe, Espanyol jest bodajze najostrzej grajaca druzyna w tym sezonie (3,8 kartki na mecz) i sedziowac bedzie José Luis González, ktory pokazuje srednio 6-7 kartek na mecz to mysle, ze warto sporobowac tego beta za umiarkowana stawke.

Espanyol - Barcelona
▶ Roco kartka 2.20 Unibet ⛔

Edit. Barcelona nie zdominowala tego spotkania, Espanyol zagral bardzo odwaznie i poplacilo sie. Kazdy defensywny zawodnik u gospodarzy zlapal kartke, a Roco zagral dosc czysto poza 1 faulem na poczatku spotkania.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Nie daje wiekszych szans dzisiaj Espanyolowi, mam na ten mecz swój pomysł, mianowicie gram głowny typ że Espanyol nie strzeli bramki. Barcelona ostatnio bardzo poprawiła gre w defensywie, nie stracili bramki w trzech ostatnich meczach, tym bardziej za tym typem przemawia fakt że Espanyol w trzech ostatnich meczach u siebie bramki Barcy nie strzelił. Dokładam do tego również typ na brak gola do 15 minuty, to są jednak derby, tym bardziej że Barcelona gra wyjazd, nie sądze by od razu ruszyli z grubej rury.

Espanyol - Barca typ: Espanyol nie strzeli @1,79 Unibet✅
Espanyol - Barca typ: Brak gola do 15 min @1,46 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
solucky 283

solucky

Użytkownik
Co myslicie o meczu Celty?
Ogladalem mecz z Baskami i Celta grala tragicznie. Bez Nolito sporo traca. Co do Malagi to maja tragiczna ofensywe i niezla defensywe. Osobiscie spodziewam sie nudnego spotkania i mozna probowac under 2.5 lub remis do przerwy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja bym próbował kartek. Mecz będzie na styku, więc cały czas będzie walka. Obie ekipy potrafią pograć trochę mocniej, Celta w ogóle w ostatnim czasie tych kartek nawet i głupich łapie całkiem sporo. W 1x widziałem linię 4,5 po takim samym kursie jak w bet365 na 5,5, ale tam liczą się same żółte. 1x2 bym nie tykał. Co do kartek to jedyną przeszkodą jest sędzia, który niezbyt chętnie je pokazuje.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Oj nie da sie tego Atletico ogladac...az trudno uwierzyc ze to lider hiszpanskiej ligi od dzisiaj...
Jak mozna jechac z kontra na choraguewke po czym w 3-4 podania zwracac pilke do stopera albo nawet bramkarza...
Troche ludzi sie przejechalo na handicapach a u mnie to ta drużyna dostanie jeszcze gora dwie szanse a później wedruje na czarną listę.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Oni będą tak grali cały czas. Powoli, powoli do celu. Mają swoją strategię i tego się trzymają. Real i Barcelona będą tracić głupie punkty, a Atletico będzie ciułać po te 1:0 i 2:0. Wiedziałem czego się można spodziewać po nich, ale liczyłem że z osłabionym Levante pójdzie im znacznie łatwiej.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Współczuję stawiającym Atletico dzisiaj,ja już na początku sezonu gdy przegrali z Villarreal odpuściłem sobie,ta drużyna gra taki żałosny futbol że obrady sejmu wydają się ciekawsze.Wydali fortunę na ofensywnych graczy przed sezonem a i tak Griezmann strzela co trzecią bramkę.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Deportivo - Villarreal
under 2,5
betclic 1,55
deportivo 1X
betclic 1,40

Temat jest taki:
luty 2015: Deportivo La Coruna 1 : 1 Villarreal
SLL 21-12-2014 FT 1Villarreal 3 : 0 Deportivo La Coruna
SLL 13-02-2011 FT Deportivo La Coruna 1 : 0 Villarreal
SLL 23-09-2010 FT Villarreal 1 : 0 Deportivo La Coruna
SLL 28-02-2010 FT Villarreal 1 : 0 Deportivo La Coruna
SLL 27-09-2009 FT Deportivo La Coruna 1 : 0 Villarreal
a żeby było śmieszniej piłkarze depo nie przegrali od 8 spotkan! villarreal wygral 4 ostatnie wszystkie do 0, w tym z Realem ???? , w tym czasie dzielni piłkarze z La Coruni, remisowali na camp nou (strzelili 2 wynik 2:2) i u siebie z zawsze mocną Sewillą 1:1, identyczny wynik z Atletico które wydaje mi sie na podobnym poziomie co w tej chwili &quot;Zółte łodzie podwodne&quot; ..
jescze temat taki Villarreal na wyjazdach bramki 7 do 8 w 8 meczach wyjazdowych
Deportibo tez w 8, u siebie 13 do 7..
Składy wydaje mi że optymalne korzystam z danych portalu whoscered,com :eek:
i tu pojawia sie haczyk bo oni sugerują że będzie 2:2
Czu Wielce Szanowni Panowie przychylacie sie do moich sugesti, lub jakie argumenty macie przeciw moim pomysłom na ten mecz?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Współczuję stawiającym Atletico dzisiaj,ja już na początku sezonu gdy przegrali z Villarreal odpuściłem sobie,ta drużyna gra taki żałosny futbol że obrady sejmu wydają się ciekawsze.Wydali fortunę na ofensywnych graczy przed sezonem a i tak Griezmann strzela co trzecią bramkę.
Takie coś to można tylko na forum bukmacherskim po wtopionym typie przeczytać.
Chłopie ogarnij się ta drużyna jest na czele tabeli przed Barceloną i Realem.
Kubeł wody na głowę proponuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Takie coś to można tylko na forum bukmacherskim po wtopionym typie przeczytać.
Chłopie ogarnij się ta drużyna jest na czele tabeli przed Barceloną i Realem.
Kubeł wody na głowę proponuję.
Ale jakby nie patrzeć, to ma rację. Pierwszy przykład: pięciu napastników w kadrze - Griezmann, Torres, Jackson, Vietto i Corea, a drużyna strzela masakrycznie mało bramek. Jedynym, który nie zawodzi do tej pory jest Griezmann. Owszem pozostali cały czas się rotują, ale generalnie źle to w ofensywie wygląda i nudno się ogląda. Taki pogląd jak najbardziej jest na Atletico i nie ma się co dziwić. Dla mnie taki mecz Atletico z Levante czy innym Sportingiem, to jest katorga i wolę sobie taki Eibar ogarnąć, bo całkiem fajnie pykają przy zerowym koncie(porównując z najlepszymi).

---

Betis-Eibar: BTS @ 2,02 Ónibet

I właśnie Eibar jedzie do Sewilli na mecz z Betisem wydaje mi się ciekawy, a do stawiania widzę bramki. Ja osobiście wybieram bts i to z kilku powodów.

1. Betis zagra bez Bruno i Westermanna czyli dwóch podstawowych stoperów. Ich miejsce prawdopodobnie zajmą Jordi Figueras i Pezzella.
2. Betis u siebie daje rywalom swobodę, którą większość ekip wykorzystuje i notuje dobre wyniki na Benito Villamarin.
3. Eibar stwarza sobie sporo okazji, a jedyne co zawodzi to skuteczność, chociaż i tak wstydu nie ma.
4. Eibar na wyjazdach zdobył 9pkt i strzelił 10 goli, co jest naprawdę fajnym wynikiem, jak na ekipę, która ma walczy o utrzymanie.
5. Betis u siebie 5 z 8 meczów kończył bts-em, a Eibar na wyjazdach zaliczał również 5 z 8 takich przypadków, w tym raz tego bts-u nie pokrył gospodarz - Levante.

Jak dla mnie to wystarczające powody tym bardziej, że po stronie gości pełna moc z przodu, a ostatnio Sergi Enrich dostał trochę wytchnienia, więc liczę, że tym razem rozpocznie od 1. minuty, ale jednocześnie boje się, że Verdi może zagrać za Borje, ale tutaj liczę na Mendilibara, że przesunie te roszady na pucharowe granie.
Przy okazji obadajcie ónibet, bo tam ponad 2, a dla przykładu w całorocznym jest marne 1,83.


Sevilla over 2,5 kartki @ 1,71 Ónibet

Niska linia na gości i ja to biorę z pocałowaniem ręki, bo jakby nie patrzeć to derby. Oczywiście takiej rzeźni, jak z Betisem to nie będzie, bo to nie ta skala, ale trzy kartki to nie jest dużo w Hiszpanii. Wraca Krychowiak, jest Iborra, a więc już dwóch kandydatów do kartki. Do tego gorąca głowa Banegi albo nawet jakiś taktyczny ze strony któregokolwiek zawodnika i już mamy trzy sztuki. Granada też nie należy do grzecznych drużyn, więc liczę, że będą jedni i drudzy się cięli, co tylko wspomoże typ na gości, którzy w tym sezonie poza RSP kartkują tak: 5,3,4,3,3,1,3,5 - średnia prawie 4 kartki na wyjazd. Sędziuje Alberto Undiano Mallenco: 4,6,4,10,8,8,5,4,4 - średnia niemal 6 kartek na mecz.

Lucas Perez strzeli @ 3,20 Betsyf

Tradycyjnie gram na lidera Depor, bo niby przerwał swoją serię siedmiu meczów z golem, ale miał swoje szansę na CAP pod Madrytem. Teraz wraca na El Riazor, a tam strzelał w sześciu ostatnich grach i trafił 7 goli! Również nie bez znaczenia będzie tutaj nastawienie rywala, a wiadomo, że Villarreal na wyjazdach gra raczej zachowawczo, więc też liczę na ataki Depor, a wtedy szansę się pojawią. Oczywiście rzuty wolne i karne należą do niego, a to nie jest bez znaczenia. Kurs, jak na czołowego strzelca ligi również zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Przecież napisałem że ich nie obstawiam od pamiętnego starcia z Villarreal,wtedy na nich wtopiłem trochę. Ostatnio obejrzałem z ciekawości mecz z Malagą i się tylko utwierdziłem w przekonaniu,co z tego że są liderem jak bilans bramkowy w ofensywie woła o pomstę do nieba? W tyłach oczywiście są świetnie ale nie da się oglądać ich meczy bo to jest kalectwo,jak pisałem wcześniej,Griezmann strzela co trzecią bramkę a latem na trzech ofensywnych graczy wydano około 70mln którzy strzelili ... 6 bramek. Nie polecam oglądać ich spotkań,chyba że dla Griezmana który jakoś ciągnie te drużynę z przodu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Betis Sevilla - Eibar
Ruben Castro strzeli (2,70) Betsafe Ruben i cały Betis się popisał ⛔
Tak patrząc na dzisiejsze mecze w La Liga, podoba mi się spotkanie jakie będzie rozgrywane w Sevilli. Tutejszy Betis, będzie gościł na swoim terenie, ekipę z Eibaru. Która ostatnio dość szczęśliwie wygrała u siebie 2:0 z Gijonem. Dzisiaj też czeka ich niewygodny przeciwnik jakim są właśnie zawodnicy z Betisu. Niestety gospodarze dzisiejszego meczu nie strzelają tych bramek jakoś specjalnie dużo, bo mają ich tylko 13 na 17 meczy. Więc średnia na prawdę jest kiepska. Ale coś jednak trzeba poczynić, aby tą średnia podwyższyć. Bo rywal jest jak najbardziej do ogrania. Na pewno w tym meczu będzie ciekawe spotkanie pomiędzy właśnie Castro a także Bastonem. Obaj mają po 8 bramek na koncie, każdy z nich głodny bramek i wypadałoby dorobek podwyższyć. Być może ryzykuję na Castro, bo on w tym sezonie więcej tych bramek strzelał na wyjazdach, ale i oni mogą czuć się nie co rozgoryczeni swoją postawą na boisku. Castro, nie tylko strzela rzuty karne, ale potrafi wyśmienicie zagrać w polu karnym i oddać w najmniej oczekiwanym momencie strzał, aby bramkarz mógł wyciągać piłkę z siatki. Na początku miałem ochotę pograć Aduriza, ale jak widzę kurs poniżej ~2 na strzelca, to jednak mija się trochę z celem.. Betis gra u siebie chimerycznie, ale tak jak wspominałem, rywal jest do ogrania mimo że ten ma aż 10 bramek zdobytych w delegacjach, natomiast marny Betis tylko 6. Liczę tym razem, na odwrócenie kart i tym razem dobre pewne zwycięstwo Betisu, a jak nie zwycięstwo to chociaż na trafienie Castro.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Macie racje panowie z tym atakiem ja takze myślałem ze to będzie lepiej wyglądać w wykonaniu Atletico ale tylko Griezmann gra swoje.Torres jest pośmiewiskiem wybrany do 11 najgorszej świetnie tam pasuje.Martinez jak do tej pory urazowo i aklimatyzacja Vietto podobnie.Tych dwóch maja potencjał ale to chyba dopiero od nowego sezonu zacznie trybic.
Atletico gra jak do tej pory szczęśliwie bramki w końcówkach itd. No ale są na tym 1 i grają taki difens jaki kocham.Ja tam lubię ich mecz zobaczyć bo tam widac co to skuteczność.Oczywiście chodzi mi o skuteczność zwyciezania z rywalem nie o ofensywę;)

Tak odbiegajac od tematu jutro Valencia lub remis bet dnia?
 
R 75

richi

Użytkownik
Ale jakby nie patrzeć, to ma rację. Pierwszy przykład: pięciu napastników w kadrze - Griezmann, Torres, Jackson, Vietto i Corea, a drużyna strzela masakrycznie mało bramek.
Ale równie masakrycznie mało traci.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Valencia CF - Real Madryt

03.01.2016 godz: 20:30
Estadio Mestalla
2:2
Mecz Valencii z Realem na Estadio Mestalla to z pewnością hit 18 kolejki Primera Division. Oba kluby do tego spotkania przystąpią w innych nastrojach bo różnica punktowa między tymi klubami jest spora. Wynosi aż 14 punktów. Nietoperze są w kiepskiej formie, nie wygrali w Primera Division od 6 spotkań. Zmiana trenera na Garego Nevilla nie wiele pomogła, efekt nowej miotły nie zadziałał. Królewscy za to w ostatnich dniach spisują się bardzo dobrze, roznieśli w pył w derbowym pojedynku Rayo Vallecano aż 10:2 i ostatnio pokonali u siebie Real Sociedad 3:1. Jeśli chodzi o Valencie, to do tego spotkania przystąpi bardzo osłabiona, nie zagrają: Mustafi, Gaya, Alves, Feghouli, Bakkali, Rodrigo. W Realu natomiast praktycznie wszyscy są do dyspozycji trenera. Mecze na szczycie zazwyczaj rządzą się swoimi prawami, ale niewiele przemawia za Valencią, kiepska forma, kontuzje , nawet bezpośrednie pojedynki, z 6 ostatnich meczy na Estadio Mestalla nietoperzom tylko raz udalo sie wygrać. Barcelona zgubiła punkty w derbach z Espanyolem, więc Real powinien to wykorzystać.
Przewidywane składy:
Valencia: (4-3-3) Domenech - Barragan, Abdennour, Santos, Orban - Gomes, Fuego, Parejo - Cancelo, Paco, Piatti
Real: (4-3-3) Navas - Danilo, Ramos, Pepe, Macelo - Modrić, Kroos, James - Bale, Benzema, Cristiano

Moje typy:
Real wygra⛔
Kurs: 1,50
Betsson
Real wygra + BTS⛔
Kurs: 2,90
Betsson
Over 2,5 gola✅
Kurs: 1,50
Betsson
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Valencia - Real Madryt
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.95
buk: betsson
Wynik: 11
✅

Kolejny ciężki mecz przed Królewskimi. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć na Mestalla z Valencia. Trochę się dziwię, że wszyscy chcą iść w stronę słabej Valencii, ale ja pobieram inny Typ. Dobrze wiemy, że Real jak i Valencia to maszynki do nabijania rzutów rożnych. W ostatnich czterech spotkaniach padało ich dość sporo: 21,14,11,9. Valencia u siebie nabija ich nawet trochę: 4,5,14. Do tego niech goście dołożą swoje =&gt; 9,7,5,4,6 (rożne z ostatnich pięciu spotkań na wyjeździe).
Chciałbym dodać, że osoby, które dzisiaj grają na gospodarzy niech uważają. Królewscy wyjdą dziś bowiem podwójnie zmotywowani gdyż wczoraj punkty zgubiła Barcelona, a więc jest duża szansa na odrobienie strat do lidera. Real wyjdzie dzisiaj w najsilniejszym składzie, a taki prezent jaki im wczoraj sprawiła Barcelona na pewno nie przepuszczą.
pozostałe typy na ten mecz:
powyżej 7.5 żółtej kartki. Wynik: 2 ⛔
powyżej 2.5 gola. Wynik: 2:2 ✅
obie strzelą - TAK. Wynik: 2:2 ✅
Rzut karny - TAK. Wynik: TAK 45 minuta
✅

Przewidywane składy:
Valencia: (4-3-3) Domenech - Barragan, Abdennour, Santos, Orban - Gomes, Fuego, Parejo - Cancelo, Paco, Piatti
Real: (4-3-3) Navas - Danilo, Ramos, Pepe, Macelo - Modrić, Kroos, James - Bale, Benzema, Cristiano
Nie zagrają:
Valencia: Mustafi, Gaya, Alves, Feghouli, Bakkali, Rodrigo (kontuzje)
Real: -
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom