>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

17 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 09.12 -12.12.2011

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pierwszym meczu który zostanie rozegrany dzisiejszego dnia, Podbeskidzie będzie podejmować GKS Bełchatów. Gospodarze ostatnio notują na prawdę przyzwoite wyniki. Zastanawiam się jednak jak bardzo takie wyniki są zasługą dobrej gry zespołu, a ile szczęściu czy złej dyspozycji rywali. Ostatnio mecze Górali oglądam dość regularnie. Ostatni mecz trochę niespodziewanie wygrali. Ograli oni Jagiellonię, chociaż wiele osób liczyło tutaj na 3 punkty zespołu z Białegostoku. W mecz z Polonią Warszawa prowadzili bardzo długo, a niespodzianka wisiała w powietrzu. Wywiezienie 3 punktów z gorącego terenu byłoby sporą sensacją. Jeśli chodzi o Bełchatów, to w ostatnim meczu zdołali oni zatrzymać Ruch Chorzów. Szanse na komplet był. Ruch mecz kończył w osłabieniu, a kilka fantastycznych okazji spartolił Buzała. Co by nie było ich forma wyjazdowa daleka jest od postawy jaką prezentuje ten zespół w meczach na własnym obiekcie. Bełchatowianie na wyjazdach zdobyli tylko 2 punkty, a pozostałe 6 meczów przegrali. Dziś uważam że są w stanie urwać przynajmniej ten punkt. Mimo wszystko zwycięstwo przydałoby się obu tym drużynom. Tabela jest spłaszczona i każda strata punktów jest odczuwalna. Spotkanie będzie wyrównane, ja typuję remis. Podbeskidzie potrafi grać z lepszymi zespołami. Jak poradzi sobie z nieobliczalnym Bełchatowem ? Też jestem tego bardzo ciekawy.
Podbeskidzie - Bełchatów | Remis [3,25] Expekt ⛔ 1:0

Mecz pomiędzy Wisłą i Polonią raczej nie będzie obfitował w bramki. W ostatnim meczu Polonii szybko strzelona bramka narzuciła ostre tempo spotkania. Wisła raczej postara się pograć piłką i nie da się wciągnąć w wymiany ciosów. Wiśle można sporo zarzucać, chociaż ostatnie wyniki nie są takie złe. Jakimś zbiegiem okoliczności te mecze udaje im się wygrywać. W ostatnim meczu po sporych bólach udało im się wygrać z Widzewem. Bramka trochę z niczego, bo błąd popełniła defensywa Widzewa przecież którą tak bardzo się chwali. Genkov bez większych trudności umieścił piłkę w siatce, a zawodnicy Widzewa jedynie patrzyli się na futbolówkę. Obrona Polonii też jest dosyć solidna. Z Wisłą w Krakowie będzie grało się ciężko, więc będą starali się poszanować też każdą piłkę. Uważam że o zwycięstwie może zadecydować jedna bramka.
Wisła - Polonia | Poniżej 2,5 gola [1,52] Tobet ✅ 0:1
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej jak najbardziej z tymi typami. Podbeskidzie w ostatnim czasie gra dość dobrze dzięki czemu zdobywa punkty i oddala się od tej dolnej strefy. Co do Bełchatowa to według mnie ostro zawodzą w tym sezonie. A jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz między tymi ekipami to wydaje mi się, że to będzie mecz maksymalnie do 1 bramki. Ostatnie wyniki Podbeskidzia to pokazują, pada mało bramek. Remis jest jak najbardziej prawdopodobny, myślę, że Bełchatów stać na ten jeden punkt na wyjeździe.
Jeżeli chodzi o ten drugi piątkowy mecz to myślę, że szału nie będzie. Fakt Wisła wygrywa ale to jeszcze nie jest ta gra do której nas wislacy przyzwyczajali. Polonia gra różnie. Przyznam, że ich ostatnie wysokie zwycięstwo mnie zaskoczyło, zwłaszcza że grali na wyjeździe. W dzisiejszym meczu szału bramkowego nie będzie raczej. Wątpie, żeby obie ekipy ostro atakowały od początku spotkania. Typ poniżej 2.5 bramki jest bardzo prawdopodobny a myślę, że w dzisiejszym meczu będzie remis 0:0, ewentualnie 1:1.
 
P 0

pizzini87

Użytkownik
Ze wszystkich meczów w ekstraklasie, stawiam na Wisłę. Każda porażka oddala ich od Śląska. Myślę, że na ostatni mecz w tym roku chłopaki wyjdą skoncentrowani na maxa. Szkoda, że nie będzie Chaveza, jednak myślę, że personalnie Wisła jest drużyną lepszą i ma więcej osobowości, które mogą pociągnąć zespół.
Jestem ciekaw jak spiszę się Jovanovic jeżeli wystąpi.
Stawiam też na więcej niż 1,5 gola - mecz będzie ciekawy, możliwe, że Polonia coś ustrzeli. Ostatnio Cani się rozszalał ????
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Aja stawiam grubiej na Polonie W.( naprawde wysoki kurs) Ostatnie mecze pokazały ze potrafia grac w pile!Jak dla mnie to sa faworytem w Krakowie. Wisla doluje i bedzie tak do samego konca tego sezonu.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Piłka nożna, ekstraklasa polska
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Polonia +0,5
2,04
Pinnacle
Dzisiaj na Reymonta spotkają się dwa zespoły z mistrzowskimi aspiracjami. Obie zdążyły zanotować już znaczącą stratę do lidera i obie zaczęły ją w ostatnich kolejkach odrabiać. Faworytem bukmacherów jest Wisła, ale czy aby na pewno należy jej się ten tytuł? Wisła od długiego już czasu odniosła jeden wartościowy wynik, wygraną we Wrocławiu, po głupio sprokurowanym faulu przez Sobotę. Powrót Meliksona i Małeckiego daje Wiślakom znowu szanse na wygrywanie meczów w pojedynkę. Wygrana z Widzewem u siebie i przeciętniakami z Danii wrażenia robić nie powinna. Warszawiacy od ponad miesiąca zaliczyli tylko jedną wpadkę, przegrywając z outsiderem w Lubinie. Dzisiaj wyjdą na boisko bez Bruno, co jest dużą stratą, jednak duet Trałka-Jeż nie jest skazany na przegraną w walce o środek pola. W takiej formie jak obecnie znajduje się Edgar Cani, nie powinien on ustępować odpowiednikowi na swojej pozycji w Wiśle. Dla mnie na boisku spotkają się dwa wyrównane zespoły, bardziej spokojny jestem o motywację Polonistów, dlatego chętnie pobieram kurs ponad 2.
__________________
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Pierwszym sobotnim meczem ostatniej kolejski w tym roku będzie spotkanie w Chorzowie pomiędzy Ruchem a Koroną z Kielc. Drużyny w ostatnich 5 kolejkach miały huśtawki formy i ciężko jednoznacznie stwierdzić kto będzie lepszy w tym spotkaniu. W ostatnich swych kolejkach drużyny te zdobyły po 1 punkcie. Hanysy grają na własnym boisku więc już dla nich plus za to. Kolejną rzeczą jest to, że Chorzowianie na własnym boisku nigdy nie remisują, można się pokusić o zakład bez remisu. Cały czas powtarzam i będę dalej się tego trzymać, że Ruch walczy o podium pod koniec sezonu stąd też kolejna motywacja do zdobycia kompletu punktów. Teraz czas na Kielczan. Jeśli mnie pamięć nie myli to ostatni swój mecz na wyjeździe w którym zdobyli 3 pkt był mecz w Bielsku Białej w sierpniu gdzie strzelili 3 gole. Gdyby ten mecz odbył się trzy miesiące później Korona miałaby dużo większe problemy by wygrać to spotkanie bo Bielszczanie z meczu na mecz grają coraz lepiej. Podsumowując. Korona na wyjazdach słabo, chyba nie dadzą rady niebieskim, ale dopóki piłka w grze... Warto postawić na gospodarzy bo kurs jest całkiem ciekawy, no i spotkanie bez remisu.

Ruch Chorzów - Korona Kielce - 1 - 2.05

kurs: beat-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 135

mhm

Użytkownik
chyba jestes kibicem Polonii ze zadajesz takie pytanie. Kartki dla Polonii powinni sie sypac juz w 1 polowie, bezkarnie faulowani byli zawodnicy Wisły. Sadlok powinien wyleciec znacznie szybciej niz w 90 min. To samo Brzyski. I nie, nie jestem kibicem Wisły, wrecz jej nie lubie. Nie moge patrzec na takie sedziowanie, gdzie druzyna moze bezkarnie faulowac a sedzia nie panuje nad meczem.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Skandaliczne to było w meczu ŁKS - Wisła lub Wisła - Jagiellonia :cool: Tu było tylko słabe.
Zarówno tamte zawody, jak i te wczorajsze były prowadzone bardzo źle.
chyba jestes kibicem Polonii ze zadajesz takie pytanie. Kartki dla Polonii powinni sie sypac juz w 1 polowie, bezkarnie faulowani byli zawodnicy Wisły. Sadlok powinien wyleciec znacznie szybciej niz w 90 min. To samo Brzyski. I nie, nie jestem kibicem Wisły, wrecz jej nie lubie. Nie moge patrzec na takie sedziowanie, gdzie druzyna moze bezkarnie faulowac a sedzia nie panuje nad meczem.
Nie chodzi konkretnie o kartki, tzn o nie też, ale o całokształt pracy sędziego.

Brak autorytetu, zero odpowiedzialności, zero poważania oraz ogólnie pojęty brak profesjonalizmu po stronie polskich sędziów widujemy co kolejkę na boiskach Ekstraklasy.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Panowie, nie ma co roztrząsać już tego meczu. Wszyscy dobrze wiemy jak wygląda sędziowanie na naszej rodzimej lidze. Błędy się zdarzają każdemu wiadomo, ale też nie mogą być zbyt oczywiste i rażące. Jeśli chodzi chodzi o dzisiejsze mecze, to zarówno Podbeskidzie jak i Polonia zagrały bardzo mądrze i to się opłaciło. Obiektywnie patrząc ani Wisła ani Bełchatów nie zasłużyły dzisiaj na zwycięstwo.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Typ: Widzew -1.0 (handicap 3-drogowy)
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betclic

Widzew w ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach z Lechem i Wisłą zaprezentował się zaskakująco dobrze, zdobył 3 oczka a gdyby miał nieco więcej szczęścia to nawet 4. Górnika natomiast w ostatniej kolejce przegrał u siebie 0-2 ze Śląskiem Wrocław, ten wynik pokazuje, że Zabrzanom nie wychodzą za dobrze mecze wiosenne rozgrywane jeszcze jesienią (do tej pory grali takich meczów 10 z czego 6 przegrali, 2 zremisowali i 2 wygrali). Ponadto dzisiaj czeka ich mecz przy al. Piłsudskiego czyli na obiekcie na którym w ostatnich latach szczególnie nie idzie (1 zwycięstwo i 5 porażek).
Postanowiłem zagrać Widzew z handicapem bramkowym. Widzew co prawda ma spore problemy w ataku ale może paradoksalnie brak dzisiaj Piotra Grzelczaka sprawi, że Widzew lepiej zaprezentuje się w ataku (chociaż już widzę, że Radosław Mroczkowski postawił na Oziębałe na szpicy co według mnie nie jest najlepszym pomysłem i liczę, że szybko się z niego wycofa).
Widzew gra nieźle w defensywie, traci mało bramek, dlatego w defensywie dzisiaj nie powinno być problemów tym bardziej, że wraca Ugo Ukah. Ważne jest jednak by szybko strzelić bramkę, tak jak z Cracovią i kontrolować mecz i móc grać z kontry, co dobrze Widzewiakom wychodzi. Jeżeli uda się Widzewowi strzelić gola i prowadzić do przerwy to będzie to otwarta droga do tego by Widzew w drugiej połowie podwyższył po kontrze i wygrał z handicapem bramkowym. Tym bardziej, że Górnik do Łodzi przyjechał bez czterech zawodników, którzy ostatnio byli w kadrze meczowej na Śląsk czyli zagrają bez Piotra Gierczaka, Michała Płonki, Tomasza Zahorskiego i Adama Dancha. W pierwszym składzie Górnika nie ma też Aleksandra Kwieka czyli zawodnika, który w pierwszym meczu strzelił gola Widzewowi.
Myślę, że kurs na to zdarzenie jest naprawdę zachęcające i tak jak napisałem jeżeli Widzew będzie wstanie prowadzić do przerwy, strzelić bramkę i kontrolować mecz to zwycięstwo dwiema czy nawet trzeba bramkami będzie bardzo realne.
 
H 2

happy-football

Użytkownik
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Legia Warszawa @ 1.33 Pinnacle


Nie wyobrażam sobie, żeby Legia nie ograła dzisiaj Krakowian przy Łazienkowskiej. Porównywanie formy i potencjałów obu zespołów mija się z celem. Najlepszy w Cracovii Ntibazonkiza zmagał się ostatnio z kontuzją i mimo, że jest w stolicy to na 90 minut gry na pełnych obrotach zapewne gotowy nie jest. Kosanović i Puzigaca podobno mają zagrać, a to kolejne argumenty &quot;za&quot; Legią. W składzie Wojskowych w wyjściowym składzie Wolski, Rybus, Ljuboja i Radović czyli zawodnicy którzy w tym sezonie absolutnie nie zawodzą jeżeli chodzi o ofensywę. Za Vrdoljaka zobaczymy dzisiaj Gola i ja się cieszę bo Chorwat jest trochę nieporadny ostatnimi czasy(np stracona bramka z Koroną). W bramce oczywiście fantastyczny Kuciak. Nie ma innej opcji niż 3 punkty.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Legia grała jakby bez pomysłu na grę, szczególnie kiedy Struna dostał czerwoną kartkę. Wtedy cała drużyna Cracovii cofnęła się i bardzo mądrze się broniła, a przy tym wyprowadzała dość groźne kontry. Pasieka wpuścił na boisko v.d.Biezena, a ten nieźle wykonywał swoją rolę - szukał faulu, utrzymywał piłkę tyłem do bramki. Najbardziej chyba szkoda, że strzał Saidiego nie trafił w okienko bramki Legii, a zabrakło na prawdę niewiele. Irytowała mnie gra Ljuboji i Radovicia, którzy cały czas byli na pozycji spalonej. Wynik to niewątpliwie sukces Cracovii, ale solidnie dzisiaj na niego zapracowali. Ciekawe jak jutro zagra Śląsk, chociaż nawet w przypadku porażki i tak przez zimę będą na 1. miejscu w tabeli. Jak dla mnie Cracovia zdecydowanie na plus. Nawet na duży plus.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Legii nie było świeżości, widać zmęczenie jest duże. Denerwują komentarze płaczków, którzy od razu rzucają hasłami, &quot;Legia to frajerzy&quot;, &quot;Legia sprzedała mecz!&quot;. Czasami lepiej się zastanowić i nic nie pisać, niż napisać za dużo. Po prostu zagrali słabo i tyle. Cracovia mogła nawet pokusić się o 3 punkty w tym meczu. Brakowało przede wszystkim skuteczności z obu stron. Mecz równie dobrze mógł skończyć się overowym wynikiem. Mi najbardziej zapadła w pamięci akcja Ljuboi, kiedy wpadając w pole karne mógł obsłużyć kolegę i prawdopodobnie bramka by wpadła. Wiadomo, że Serb lubi czasami wziąć ciężar gry na siebie i sam huknąć na bramkę, ale może to też trochę świadczyć o poirytowaniu wynikającym ze słabej gry całego zespołu.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja tam zmęczenia nie widziałem. Legia ma zawsze problem, gdy przeciwnik twardo, zdecydowanie broni na swojej połowie i nawet nie próbuje się otworzyć. Kilka razy w tym sezonie była taka sytuacja, i gdyby nie to, że przeciwnik popełniał błąd i Legia strzelała bramke dzieki temu to mecze pewnie kończyłyby się tak jak dziś. Bardzo negatywnie wypadł dziś Jędrzejczyk, murzynek ostro z nim jeździł. A najbardziej mnie wkurzały za krótkie dośrodkowania - czy to z akcji czy ze stałych, NO ILE MOŻNA.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W zasadzie masz rację. Pierwszy lepszy przykład - Korona. Cracovia nie chciała bawić się w rozgrywanie piłki i wybijała Legię z rytmu nie dając im pograć atakiem pozycyjnym. Chcieli wprowadzić trochę chaosu na boisku, bo wtedy stwarzała się okazja, że któryś z szybszych zawodników Pasów urwie się gdzieś w bocznych sektorach. Stałe fragmenty Legii też nie wychodziły. Rybus przeszedł obok meczu, wrzucał albo za wysoko albo za nisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom