>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka Premier League (1.01 - 4.01.2020)

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sieemka w Nowym Roku!

Na start Everton-West Ham. Spodziewam sie tutaj szybkiego meczu i bramek. Z racji lepszego skladam sie ku gospodarzom. Mloty sa solidne w tym sezonie i zakladam ze ukuja.

Racjonalny wydaje sie typ:
Everton wygra i powyżej 2.5 bramki
3.30
Fortuna

I tak zaczynam ten rok :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
bo86bo bo86bo uprzedziłeś mnie bo właśnie pisałem post ;)

Tak jak mówisz, dzisiaj przed nami dwa spotkania. W pierwszym z nich Everton zagra u siebie z West Ham. Również spróbował bym tutaj pograć gole, ale zastanawiam się jeszcze czy obie strzelą, czy może tak jak piszesz, że powyżej 2.5 gola.

W drugim spotkaniu United zagra z Aston Villą.
Zakładając, że gospodarze wygrają to doskoczą na tyle samo punktów Liverpool. Chcę jednak dodać, że Aston ma najlepsza obronę w lidze, a do składu powraca Mings.
United bez Cavaniego, który został zawieszony na trzy spotkania. Plus rotacje w środku pola.


Przewidywane składy:

Manchester United:
De Gea – Shaw, Maguire, Bailly, Wan-Bissaka – Fred, McTominay – Rashford, Fernandes, Greenwood – Martial

Aston Villa: Martinez – Targett, Mings, Hause, Cash – McGinn, Luiz – Grealish, Barkley, El Ghazi – Watkins
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
United z Villa. Pierwsze co chodzi mi po głowie to RR dla ekipy z Birmingham. Osobiscie w tym meczu nie czuje wielu bramek. Zakladam ze Ole zamuruje srodek, mi widzi sie taki skad:
David
AWB-Bailly-Harry-Shaw
Fred Pogba Scotty
Bruno
Rash Matrial

Osobiscie nie zdziwiłbym mnie fakt jakbyśmy zobaczyli w skaldzie wybieganego Jamesa ktory byłby plastrem dla Jacka. Szczerze dziwi mnie ze zaden z trenerow nie poświęca jednego zawodnika tylko po to aby odciac kapitana AV.

W tym meczu śmierdzi mi underem
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Sieemka w Nowym Roku!

Na start Everton-West Ham. Spodziewam sie tutaj szybkiego meczu i bramek. Z racji lepszego skladam sie ku gospodarzom. Mloty sa solidne w tym sezonie i zakladam ze ukuja.

Racjonalny wydaje sie typ:
Everton wygra i powyżej 2.5 bramki
3.30
Fortuna

I tak zaczynam ten rok :)
Jasnym faworytem jest Everton, który odpoczął o 3 dni dłużej, a ostatnio doskonale widzieliśmy jak grają ekipy co 2-3 dni i jak to się odbija na jakości meczów i doszukiwanej się przez Ciebie szybkości. Jednak tutaj moim zdaniem jej nie będzie, Moyes zamuruje się i będzie chciał dociągnąć 0-0 ewentualnie jakąś kontrę walnąć na 0-1. Ancelotti już nie jednego gagatka, który próbował tak pograć zjadł i myślę, że tu będzie podobnie. Gdyby Everton nie był wypoczęty grałbym śmiało under 2,5 lub lub/i 1x. Jednak w tej sytuacji czysta jedynka.

Gram BTS nie 2.12 fortuna.

Żeby nie było, że tak tylko sobie gdybam - w ostatnich 5 meczach Evertonu tylko United w Pucharze Ligi i Arsenal z nożem na gardle wcisnęli im bramki.

Natomiast West Ham w ostatnich 5 grach 2 razy nie potrafił strzelić, plus są zmęczeni bardziej.
Post automatycznie złączony:

United z Villa. Pierwsze co chodzi mi po głowie to RR dla ekipy z Birmingham. Osobiscie w tym meczu nie czuje wielu bramek. Zakladam ze Ole zamuruje srodek, mi widzi sie taki skad:
David
AWB-Bailly-Harry-Shaw
Fred Pogba Scotty
Bruno
Rash Matrial

Osobiscie nie zdziwiłbym mnie fakt jakbyśmy zobaczyli w skaldzie wybieganego Jamesa ktory byłby plastrem dla Jacka. Szczerze dziwi mnie ze zaden z trenerow nie poświęca jednego zawodnika tylko po to aby odciac kapitana AV.

W tym meczu śmierdzi mi underem
Tutaj znów się z Tobą nie zgodzę. :) Mi tu jak najbardziej śmierdzi BTS, a nawet Over 2,5. Już wyjaśniam dlaczego. Nie wierzę, że De Gea zaliczy dwa czyste konta z rzędu - to nie możliwe w jego obecnej formie. Mecz z Wolves to taki przypadek potwierdzający regułę. Z drugiej strony nie wierzę, że United u siebie - choć nie zniewala - nie wciśnie Aston Villi jakiegoś farfocla. Zagra Bruno i Rash - a to zazwyczaj pewnik bramki. BTW United dawno nie miało karnego i tu jest pewna szansa - że wkońcu ktoś się tam wyglebi w 11 i będzie wapno Bruno gol. Z drugiej strony mając w głowie mecz LFC z Newcastle czy właśnie United z Wolves ( nie wiem co oni odwalali w tym meczu - generalnie oczy krwawiły od tego ciągłego wycofywania z okolic 16m na 30 i w koło macieju to samo. Moze faktycznie Esproito Santo tak rozjebał taktycznie, ale nie wydaje mi się - za dużo było tam filozofowania. Co pokazała szmata z końcówki meczu.) Sorry za długą dygresje. reasumując mając na uwadze tamte nudne underowe gry ( wiem, że LFC miało szanse ale jednak lipa) tak może być też dziś. Ja jednak pokuszę się

o BTS 1.56 fortuna

Oczywiście, aby już w nowym roku na pewni nie wygrać kuponu gram to w dublu z Evertonem BTS nie ;)

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jakbym mial zakladac ze West Ham nie strzeli i jak stwierdzasz ze faworytem jest Everton to nie lepiej pograć ze wygra i ponizej 2.5 gola?

Wiem ze statystycznie moje bety malo pokryte ale takiego mam czuja. West Ham tez nie będą ciagle nie strzelać na wyjazdach
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Jakbym mial zakladac ze West Ham nie strzeli i jak stwierdzasz ze faworytem jest Everton to nie lepiej pograć ze wygra i ponizej 2.5 gola?

Wiem ze statystycznie moje bety malo pokryte ale takiego mam czuja. West Ham tez nie będą ciagle nie strzelać na wyjazdach
Mój buk uznaje, że takie zakłady są wspierające.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się pojedynek między dwoma zespołami z czołówki tabeli. ManU ostatnio szczęśliwie zainkasował 3 pkt po golu Rashforda (piłka po rykoszecie trafiła do bramki) w doliczonym czasie gry. AV dzień wcześniej (28.12) zremisowała na Stamford Bridge 1:1. Patrząc na dotychczasowe statystyki tego sezonu nietrudno zauważyć, że goście lepiej sobie radzą na wyjazdach niż MU w domu. AV przegrała tylko 1 mecz na wyjeździe na 7 rozegranych, wygrywając 5. Defensywnie to jedna z najlepszych ekip w lidze. Potrafią też jednak strzelać bramki (w każdym z 7 ostatnich spotkań wyjazdowych) co udowodnili szczególnie w pamiętnym meczu na Anfield. Obydwa teamy mają aktualnie ładne serie bez porażki w obecnych rozgrywkach, odpowiednio 9 i 5 meczy. Dla mnie podopieczni Solskjaera są faworytem spotkania tylko na papierze. Uważam, że AV nie przegra tego spotkania.
Typ: X2
@2.1
sts
 
Ostatnia edycja:
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Everton-West Ham 1 DNB 1.58
+ Sheffield Wed - Derby +1.5 gola 1.47
AKO: 2.32
UNIBET

W pierwszym meczu podobnie jak większość idę w stronę Evertonu. Granie co trzy dni obfituje w niespodzianki, West Ham potrafi strzelić na wyjeździe, stąd zabezpieczam się remisem. Mimo wszystko kurs do dubla całkiem niezły.
W drugim spotkaniu stawiam na minimum 2 gole. Sheffield jak i Derby ostatnio w lepszej formie, obie ekipy chcące odbić się od dna tabeli + statystyki bezpośrednich meczy przekonują mnie do typu.

Z fartem! :)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Manchester United - Aston Villa
Typ: Pierwszy gol dla Aston Villa w 1-72 min.
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wcale mnie nie dziwi fakt, że mecz ten jest hitem typów na dzisiaj. Obok konkursu w skokach narciarskich w Ga-Pa i niestety niewygranego pojedynku w darta przez Krzysztofa Ratajskiego, to wydarzenie, czyli zaległy mecz w ramach Premier League, jest najciekawszy dla przeciętnego oka polskiego kibica sportu. Od początku uparcie sądzę, że Aston Villa trochę namiesza w tym sezonie, a dowodem na to niech będzie imponujący start w lidze, włącznie z pogromem nad Liverpoolem. Piłkarze Aston Villa ma tę cechę, że mocno mobilizują się w walce z silnymi ekipami, ale gubią punkty tam, gdzie zupełnie nie powinni, czyli w meczach z dużo niższymi od Liverpoolu, Arsenalu czy Leicester. Myślę, że dzisiaj The Villans zdobędą jeden, może nawet dwa gole, ale kurs na zdobycie przez nich bramki w regulaminowym czasie gry nie wydaje mi się atrakcyjny. Podbijam go więc ograniczając czas na zdobycie tej bramki do pierwszych 72 minut gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Palace- United 2-0
Londynczycy czekają długo na wygraną. Z takimi jak zespół z Yorkshire obowiązek maja 3 pkt zdobyć. Za Grube siano płacą w Premier żeby Zaha nie ograł tych ogórków z Champion. Kurs 2 to dobry deal na CP
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Palace- United
Londynczycy czekają długo na wygraną. Z takimi jak zespół z Yorkshire obowiązek maja 3 pkt zdobyć. Za Grube siano płacą w Premier żeby Zaha nie ograł tych ogórków z Champion. Kurs 2 to dobry deal na CP
Zgadzam sie, Szable niestety sie nie obudza a punktów jedynie moga szukać na wlasnym obiekcie

Dodatkowo ciekawie wygląda kurs na Spurs z Leeds. Jose musi zaczac wygrywac, w sumie musi przestac tracic bramki po cofaniu sie jak szalony w koncowce spotkan
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie w jakich bukach można dorwać oferte na celne strzały? Albo jestem ślepy albo sts i forbet nie mają tego w ofertach? Na jutrzejsze mecze takie zakłady na under mi chodzą po głowie
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
dla tych co graja w UK:
w Sky Bet tzw "super boost"
Harry Kane 1+ shot on target po kursie 2.0
jedyne obostrzenie to ze max stawka na to zdarzenie wynosi 10 funtow
moim zdaniem zdecydowanie warto to zagrac

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Panowie w jakich bukach można dorwać oferte na celne strzały? Albo jestem ślepy albo sts i forbet nie mają tego w ofertach? Na jutrzejsze mecze takie zakłady na under mi chodzą po głowie
Fortuna coś takiego wystawia, ale zwykle parę godzin przed meczami, więc musisz jutro sobie sprawdzić. Np. dzisiaj na EVE-WHU linia była 8,5, a na MU-AV 9,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom