>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. kolejka Premier League (1.01 - 4.01.2020)

Status
Zamknięty.
D 378

DerbyGB

Użytkownik
Leeds ciągle bez podstawowych obrońców, ostatecznie także bez Liama Coopera (i Klicha). To nie przeszkodziło pokonać słabeuszy West Brom czy Sheffild, ale w starciu z Man U było gorzej. Tottenham ostatnio słabe wyniki, ale z Wolvs było juz blisko, Jest Son i Keane, optymalny chyba na dziś skład. Tottenham -0,5 @1,85
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
WBA - Arsenal WBA strzeli [email protected] fortuna

Czy Arsenal wraca do lepszej dyspozycji, dowiemy się pewnie za kilka spotkań ale jedno jest pewne wreszcie zaczęli punktowac. Ich mecz z Chelsea na pewno mógł się podobać poza końcówką. Pamiętajmy jednak że to wciąż niepewny Arsenal. Druga sprawa duże opady śniegu, płyta boiska jest chyba jednak już ogarnięta co nie zmienia faktu że jeśli zacznie mocniej padać to goście mogą mieć problemy z rozgrywaniem. WBA gra u siebie, forma nie dopisuje ale są w stanie trafić do siatki Kanonierow. Tym bardziej że ich defensywa wciąż jest bardzo niestabilna.
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dzis ciężkie mecze do typowania. Niby Lisy a czy nie rozdziobia ich Sroki? Niby City bo ekipa Chelsea jakas rozbita ale Covid.

Skłonie sie chyba ku Obywatelom z racji ze odpoczęli ostatnio ale poczekam na sklady

Alternatywnie mysle o kartkach dla The Blues. Linia na 2.5 kartki dosc wysoko ale do ogarniecia

W meczu NU jedynie co mi chodzi po glowie to RR dla gości

Jakie Wy macie przemyślenia? Nie wiem czemu ale czuje ze w Londynie nie będzie wielu bramek. Zastanawiam sie tez jak Pep podejdzie do kwestii półfinału ktory w środę z United
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co do Covid w składzie City, to Pep Guardiola donosił, że z tego powodu niedostępnych jest pięciu zawodników, w tym trzech z podstawowego składu.
Do składu Chelsea ma powrócić Hakimi Ziyecha, który powinien dostać dzisiaj kilka minut. Ja chciałem spróbować pograć rzuty rożne w tym meczu, ale tak jak piszesz wstrzymam się z tym wszystkim do oficjalnych składów.
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Dzis ciężkie mecze do typowania. Niby Lisy a czy nie rozdziobia ich Sroki? Niby City bo ekipa Chelsea jakas rozbita ale Covid.

Skłonie sie chyba ku Obywatelom z racji ze odpoczęli ostatnio ale poczekam na sklady

Alternatywnie mysle o kartkach dla The Blues. Linia na 2.5 kartki dosc wysoko ale do ogarniecia

W meczu NU jedynie co mi chodzi po glowie to RR dla gości

Jakie Wy macie przemyślenia? Nie wiem czemu ale czuje ze w Londynie nie będzie wielu bramek. Zastanawiam sie tez jak Pep podejdzie do kwestii półfinału ktory w środę z United
Ja przestrzegam przed kartkami ta liga jest maksymalnie żenująca w tym względzie równie dobrze można totolotka puścić szansę podobne. Nie chcę opisywać wielu sytuacji, ale choćby wczoraj. Zaha
[CUT] typowi po karku bez akcji i nic zero kartki. Gdzie w Hiszpanii by pewnie czerwo złapał.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Dzisiaj idę w stronę underów.

Chelsea-City
Under 2,5
2,13 fortuna

Chelsea strasznie niestabilna pod wodzą Lamparda. Mam wrażenie, że on na siłę forsuje pewne schematy - jak mocno zawiedzie to wraca do starych rozwiązań - uda się i później znów swoje. Dziś moim zdaniem nie sforsują bramki City, a ekipa Guardioli będzie czekała na jedną bramkę, która rozstrzygnie mecz. Plus ekipa Pepa wypoczęta, kadra na tyle głęboka, że moim zdaniem mimo osłabień będą tu górą lub wywiozą punkt po nudnym jak Havertz meczu.

Newcastle - Leicester

Under 2,5
1.96 fortuna

Tutaj znów typuje under. Ten typ moim zdaniem pewniejszy niz poprzedni o czym świadczą poczynania obu ekip w ostatnim czasie. Newcastle ma underowe 4 ostatnie mecze w tym z mocnymi Liverpoolem i City więc nie jest tak łatwo im strzelić gola - z drugiej strony oni ze strzelaniem mają zdecydowanie pod górkę. W ostatnich 4 meczach Lester 3 razy miało under 2,5 a z United overowy wynik zawdzięczają głównie opieszałości defensywy United. Moim zdaniem mecz będzie albo bez bramek albo skończy się skromną wygraną lub remisem 1-1 szans na 3 gole nie widzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom