>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka PKO Ekstraklasy (12.02-15.02.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-9 o 08.21.37.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Wisła Płock - Lech Poznań
Wisła Płock strzeli w 1-72 min.
@1.58 Fortuna

Płocczanie odnotowują obecnie najlepszą passę w tym sezonie - wygrali trzy mecze w rzędu i inkasując dziewięć punktów stracili jedną bramkę (zdobywając ich siedem). Szczególnie cenne było ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin, które w efekcie bardzo mocno oddaliło ich od strefy zagrożonej spadkiem. W każdym z tych trzech meczów zdobyli pierwszą bramkę przed 72. minutą. Czy mogą liczyć na podobne osiągnięcie w meczu przeciwko Lechowi? Myślę że tak. Przede wszystkim grają u siebie, co już na starcie powoduje mentalną przewagę. Po drugie - w sierpniu w Poznaniu ich wzajemna konfrontacja zakończyła się remisem 2:2. Wreszcie po trzecie - Lech, który tak pięknie grał w Lidze Europejskiej miał być kandydatem do fotela lidera po odpadnięciu z tych rozgrywek, tymczasem w tabeli są... tuż nad Wisłą Płock. W ostatniej kolejce Lech tylko zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin, tym samym, którego Wisła Płock pokonała na wyjeździe 0:2. Wszystko mi mówi, że Lech nie będzie miał łatwej przeprawy w Płocku, a gospodarcze swoją pierwszą bramkę strzelą przed 72-gą minutą spotkania.
 
Ostatnia edycja:
R 626,9K

rjastrzab

Użytkownik
Górnik Zabrze- Stal Mielec
Typ Górnik strzeli 1 lub 2 gole
Kurs 1,50
Betfan

Typ w oparciu o statystykę i ostatnie występy Zabrzan (nie licząc trwającego właśnie pucharu z Rakowem). Górnik na 10 ostatnich spotkań , wliczając sparingi 1 lub dwa gole strzelił w 7 meczach. Jak popatrzymy na osiągnięcia Stali pod katem traconych bramek to taka sytuacja miała miejsce również w 7 na 10 ostatnich meczy. Co ciekawe jak dołożymy do tego H2H to Górnik spotykał się ze stalą wg Flashscore 3 razy i zawsze zdobył 1 lub dwa gole. Jak dla mnie warto wybrać do jakiegoś dubla na weekend.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Uważajcie na tego śmiesznego buka, bo ma spore błędy w kursach i przeglądajcie ofertę tak samo jak uważajcie na granie moich typów, bo skuteczność na razie zabójcza ;)
lechia1.png
lechia2.png
Do rzeczy
Górnik - Stal
Górnik wygra mecz
@1.9
Fortuna
Analiza z bukmachera, który oferuje na tę chwilę jeden z lepszych kursów na gospodarzy (nie jest gorszy również Totalbet). Ciężko mi cokolwiek wytypować z Ekstraklasy tej zimy, ale uważam, że Górnik ma szansę to wygrać. Może Górnik nie jest już taką potęgą u siebie jak jeszcze niedawno temu, ale ze Stalą nie gra im się źle. Wiadomo, że grali ze sobą latem i składy drużyn były inne, lecz warto pamiętać, że Górnik w tym spotkaniu naprawdę dominował. Sądzę, że Zabrzanie w ostatnich dwóch swoich ligowych meczach mogli ugrać znacznie więcej. Mecz z Lechem był wyrównany, ale można było dowieźć prowadzenie do końca natomiast Podbeskidzie mam wrażenie, że Górnik trochę zlekceważył. Kolejny zimny prysznic dla piłkarzy Brosza powinien zadziałać motywująco. Wiem, że co prawda ze Stalą już nie takie drużyny się przejechały w tym sezonie, ale biorę pod uwagę również to, że Mielczanie mieli dwutygodniową przerwę, bo nie odbył się mecz z Płockiem i mogli trochę wypaść z rytmu. Co innego Górnik, który w międzyczasie zagrał dwa spotkania, ale o zmęczeniu nie ma mowy, bo to dopiero początek rundy. Myślę, że Górnik dysponuje lepszym składem, a ponadto ich napastnicy zanotowali już minimum jednego gola (liga + puchary) i są w niezłej dyspozycji i pomogą drużynie w odniesieniu wygranej.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wygra przynajmniej jedną połowę @1.50 Betfan

Lech rozegrał dziś swój mecz w pucharze Polski w którym zwyciężył jednak znów po średniej grze oraz słabej skuteczności w ataku. Jednak mam na dzieję że ta dzisiejsza wygrana ich obudzi i pokażą na co ich naprawdę stać. W bezpośrednich pojedynka z Wisłą Płock Lech wygrał przynajmniej jedną połowę w 5 na 5 ostatnich meczy. I według mnie tą passę podtrzymają. Kurs wydaje się bardzo fajny zważając na to że na wygraną Lecha kurs jest wyższy zaledwie o 0.35. Więc jeśli ktoś już chce zagrać wgraną Lecha to ja bym się skłaniał w bezpieczniejszą opcje.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Warta Poznań - Zagłębie Lubin [liczba goli -2.5] 1.75 fortuna

Warta po trochę szalonej końcówce rundy jesiennej, ponownie wróciła do serii meczów z małą ilością bramek (z Cracovią 1-0, w Gdańsku 1-1, mecz PP z Cracovią 0-1). Zagłębie z kolei od momentu jak ruszyła runda wiosenna pozostaje bez strzelonej bramki (z Płockiem 0-2, wyjazd z Lechem 0-0, mecz PP z Chojniczanką 0-0). Nie wygląda to dobrze w drużynie Zagłębia, skoro nawet 1-ligowej ekipie z Chojnic nie byli w stanie strzelić bramki. Warta z kolei jest ekipą, która kładzie nacisk na obronę, bowiem nie ma zbyt wiele do zaoferowania w ataku (najmniej strzelonych bramek w lidze). Jest to logiczne podejście, bo jakoś te punkty ciułać trzeba. Biorąc pod uwagę niemoc strzelecką drużyny Zagłębia oraz defensywny styl gry Warciarzy nie należy się w tym spotkaniu spodziewać dużej liczby bramek.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Śląsk - Wisła
obie strzelą gola @ 1.62
Fortuna


Śląsk, który miał walczyć o europejskie puchary zaczyna rundę wiosenną od falstartu. Najpierw ledwo zremisowany mecz z Stalą w Mielcu, a tydzień później porażka w Gliwicach z Piastem 2:0. Śląsk dalej bez gola w tej rundzie, a przecież drużyna ma kim strzelać, bo w składzie są min. Exposito, Pich, Sobota czy Pawłowski. Tutaj się coś zacięło i czas to naprawić.
Przyjeżdża Wisła, która strzela jak na zawołanie. Trzy gole z Piastem, póżniej wygrana 2:0 z Jagiellonią, czego chcieć więcej. Wisła pomimo swojego składu walczy, stwarza sytuacje i robi wszystko by się utrzymać. Przy takiej skuteczności o ich dzisiejszego gola nie powinniśmy się martwić. Jak będzie zatem z gospodarzami?. Myślę, że w szatni padły mocne słowa po tych dwóch spotkaniach i dzisiaj zobaczymy całkiem inną drużynę Śląska. Mam nadzieje, że pogoda i mróz nie przeszkodzą w zdobywaniu goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:1

Cracovia słabo rozpoczęła rundę rewanżową od 2óch porażek 0:1 z Wartą Poznań i 0:1 z Pogoń Szczecin na szczęście dla nich zrewanżowali się Warcie w Pucharze Poznań wygrywając 1:0 i awansując do ćwierćfinału Pucharu Polski.
Podbeskidzie znowu zgoła odmiennie rozpoczęła świetnie od 2óch zwycięstw 1:0 z Legią Warszawa i 2:1 z Górnikiem Zabrze i na tę chwilę uciekli z miejsca ostatniego mając 1 punkt przewagi i w sumie 1 punkt straty do Cracovii.
Gospodarze po 2óch porażkach mają przewagę nad strefa spadkową zaledwie 2 punkty i muszą zrobić wszystko aby ten mecz wygrać.
Podbeskidzie na wyjazdach w tym sezonie jeszcze nie wygrał meczu, zaledwie 2 remisy i 5 porażek natomiast Cracovia u siebie zdobyła 12 punktów przegrywając 2 mecze i po 3 razy wygrywała i remisowała.
Nie chce mi się wierzyć aby PBB wygrała 3 mecz z rzędu natomiast Cracovia przegrała 3 mecz z rzędu dlatego stawiam, że gospodarz wygra ten mecz.

Cracovia 1,77
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Pogoń wygra przynajmniej jedną połowę @1.64 STS

W środę obie drużyny spotkały się w meczu 1/8 finału Pucharu Polski. Górą był Piast po wygranej w Szczecinie 2:1 (1:0 do przerwy). Na ostatnie 6 spotkań między obiema drużynami w Ekstraklasie trzykrotnie zwyciężała Pogoń (1:0 trzy ostatnie bezpośrednie mecze), dwukrotnie padał bezbramkowy remis i jedna potyczka zakończyła się zwycięstwem Piasta w Gliwicach 3:0.
Biorąc pod uwagę ostatnie 5 ligowych kolejek dojdzie do starcia najlepiej punktujących w ostatnim czasie drużyn. Pogoń z kompletem 15 punktów, goście 11/15 'oczek'. Szczecinianie w 8 rozegranych domowych spotkaniach zanotowali 5 zwycięstw i 3 remisy (bilans bramkowy 11:3). Piast z kolei w tym sezonie 8 wyjazdowych meczów: 3 wygrane, 2 remisy, 3 porażki (15:12). Nie przewiduję tutaj zbyt wielu bramek, szczególnie biorąc pod uwagę bardzo dobrą grę w defensywie gospodarzy tego starcia. Uważam, że Pogoń jest w stanie przynajmniej w jednej połowie skutecznie zaatakować Gliwiczan. Stawiam jednak na bezpieczniejszą opcję niż zwycięstwo w całym pojedynku, wybierając opcję wygranej przynajmniej jednej połowy przez Szczecinian.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Wisła Płock - Lech Poznań

X2 i poniżej 3,5 gola @1,78 forbet

Do Płocka przyjeżdża Lech. Lech nieudanie rozpoczął rundę Ekstraklasy, bo dwukrotnie zremisował. Wczoraj Lech po dramatycznym boju awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski. Udało się Lechowi pokonać Radomiaka w karnych. Do kadry na ten mecz powinni wrócić Ishak czy Salamon.Wisła Płock w tej rundzie rozegrała jeden mecz i pokonała wówczas Zagłębie na wyjeździe 2:0. Widać, że w Lechu jest problem z kreowaniem pozycji, jednak lechici dobrze bronią. Obie drużyny mają na swoim koncie tyle samo punktów. Wiadomo jakie są ambicje Lecha, w tej chwili poznaniacy tracą do podium 9 punktów i muszą zacząć wygrywać. Na wyjeździe w Płocku szło im w ostatnich latach dobrze. Teraz myślę, że także Lech może wygrać, ale dużo goli tutaj nie zobaczymy.
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Wisła Płock-Lech Poznań
Już w niedzielę do Płocka przyjeżdża Lech Poznań. Poznaniacy byli wczoraj bliscy kompromitacji i odpadnięcia z Pucharu Polski z 1-ligowym Radomiakiem Radom i tylko dzięki szczęściu awansowali do 1/4 finału tych rozgrywek. Już po trzech dniach przyjdzie im rozegrać mecz przeciwko Wiśle Płock. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to under. Zważywszy na pogodę jak i zmęczenie drużyny Lecha po 120 minutach w Sosnowcu. Nie wydaje mi się jednak, żeby drużyna z Płocka odniosła tu zwycięstwo, jest to w moim mniemaniu jedna ze słabszych drużyn w Ekstraklasie i gdyby spadały 3 drużyny, tak jak w zeszłym sezonie, to Płocczanie mogliby się koło tej pozycji zakręcić. Podsumowując, Lech posiada większy potencjał i lepszych zawodników, jednak patrząc na warunki w jakich przyjdzie grać, a także grę co trzy dni Kolejorza, nie spodziewam się tu widowiska.
Lech lub remis i poniżej 3.5 gola w meczu Kurs: 1.78 Forbet (EE)

E: Lech nadal fatalny, o ile małą liczbę goli, to aż tak słabej gry Kolejorza się nie spodziewałem. Chyba czas na pewne zmiany... 1:0
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
20:30 Śląsk - Wisła
obie strzelą gola @ 1.66 TAK
Betfan

Witam. Dzis 17 kolejka naszej kochanej polskiej kopaniny pomiedzy Slaskiem a Wisla Krakow. Mecz zapowiada sie ciekawie z tego wzgledu ze te drzuzyny nie przegrywaja ostatnio Slask u siebie a Wsial na wyjezdzie. Slask jeszcze nie przegral na wlasnym terenie 5 zwyciestw i 2 remisy a Wisla 2 zwyciestwa 5 remisow i 1 porazka. Mecz wydaje sie na remis , postawilem na zwyciestwo Wisly i Typuje ze obei druzyny strzela po jednej bramce. Maja w swoich szeregach zawodnikow ktorzy potrafia strzelac Forbes Brown 5 bramek i Robert Pich tez 5 bramek. czuje ze ktorys dzis trafi do bramki mecz bedzie zaciety wyrownany. Slask jeszcze nie strzelil bramki 0-0 z Stala i porazka 2-0 z Piastem. Wisla porazka z Piastem 3-4 po niesamowitym meczu i zwyciestwo z Jaga 2-0. Zatem Wisla napewno cos stzreli a Slask wkoncu tez musi cos strzelic. Zatem zapowiada sie super mecz i BTS pewny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +339
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: Strzelec bramki - Brown Forbes
Kurs: 3.20 w Superbet


Ciekawy mecz zapowiada się na rozpoczęcie 17. Kolejki PKO Ekstraklasy. Śląsk w tym roku 1pkt, ale oba mecze grali na wyjeździe, gdzie grają zdecydowanie słabiej. Wisła z kolei zdobyła 3pkt i oba mecze grała u siebie, gdzie w tym roku wyniki mają fatalne. Dziś więc teoretycznie obie drużyny w bardziej sprzyjających warunkach dla siebie przystąpią do meczu. Minusem jest pogoda i spory mróz, ale pokazali już piłkarze, że potrafią stworzyć widowisko nawet w takich warunkach. Śląsk dziś zagra w eksperymentalnym ustawieniu. Nie wiem do końca, co trener Lavicka miał na myśli dając m.in. napastnika Scalet na pozycji środkowego pomocnika. To sprawia, że kursy na Wisłę lecą bardzo. Przy kursach w okolicach 2,2-2,3 dziwi mnie wysoki dużo kurs na bramkę Brown Forbesa. Podstawowy napastnik Wisły ma problemy ze skutecznością, ale ma mnóstwo okazji w meczu, trener Hyballa ma do niego anielską cierpliwość i Kostarykanin odpłacił się dwiema bramkami strzelonymi w tym roku. Myślę, że ofensywny styl gry Wisły, eksperymentalne ustawienie gospodarzy przyniesie bramki gości, a jedną z nich strzeli Felicio Brown Forbes.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Lech Poznań 1X @1.90 oraz 1 @3.80 Betclic

Dziwi Mnie na prawdę stawianie coś w kierunku drużyny z Poznania. Zagrali jak do tej pory trzy spotkania, zanotowali 3 remisy, w tym wymęczone zwycięstwo po rzutach karnych, gdzie Radomiak prowadził w dogrywce i zawalił ostatnie serie rzutów karnych, które pozwoliły Lechowi awansować do 1/4 finału. Poznaniacy zagrali wczoraj fatalnie, Ramirez i Tiba, główne motory napędowe jesienią, póki co bez formy, plaga kontuzji , Żuraw znowu będzie musiał eksperymentować w obronie, nie wiadomo, czy zdąży wykurować się Ishak, najlepszy strzelec, więc drużyna pozostaje bez bramkostrzelnego snajpera. Płocczanie jak do tej pory rozegrali tylko jedno spotkanie, wygrali na wyjeździe z Zagłębiem i zaprezentowali tam dobry futbol. Mieli teraz trochę przerwy, może i nie są w rytmie meczowym, ale w porównaniu do rywala, są wypoczęci, nie mają takich problemów kadrowych, bo w Sosnowcu Żuraw był zmuszony wystawić praktycznie najsilniejszy skład, do tego murawa pozostawiała wiele do życzenia i dodatkowe 30 min na boisku może się odbić czkawką w kolejnym spotkaniu. Może i Wisła nie ma dobrych statystyk z Lechem, ale skoro Radomiak był w stanie powalczyć i był blisko wygranej, to tym bardziej może to zrobić drużyna z Płocka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +179
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Pogoń Szczecin - GKS Piast Gliwice typ 2X kurs 1.67 Betfan

Na weekendowe spotkanie wybrałem mecz pomiędzy Pogonią Szczecin, a Piastem Gliwice. W jutrzejszym spotkaniu prawdopodobnie nie wystąpią następujący zawodnicy w Pogoni m.In: Kozłowski, Katynia, Turski oraz Wędrychowski, natomiast w Gliwicach prawdopodobnie nie zobaczymy w jutrzejszym meczu Steczyka oraz Hyjka. Ciężko powiedzieć czy wystąpi w jutrzejszym meczu najlepszy aktualnie napastnik Piasta Gliwice Jakub Świerczok. Oglądając skróty meczu pucharowego, śledząc relacja radiowa meczu pucharowego stwierdzam, że Piast w tym meczu pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony. Mimo iż posiadanie piłki na korzyść Pogoni to wynik oraz przebieg spotkania kontrolowany przez zespół gości. Piast patrząc na miejsce z przed.kilkunastu kolejek zajmował miejsce, które na pewno kibiców oraz.zarzad nie zadowolało. Mimo to bardzo dobra seria od kilku kolejek sprawiła, że Gliwiczanie są naprawdę w dobre sytuacji z realną szansą na Europejskie Puchary, a może i coś więcej. Widać, że trener Piasta ma możliwość rotacji, która w świetny sposób uzupełniania zawodników z pierwszego składu. Myślę, że Piast wykorzysta w drugim meczu słabsza defensywę Pogoni i przywiezie że Szczecina korzystny wynik. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 Pogoń - Piast
Pogoń @ 2.31
Fortuna

Obie ekipy spotkały się kilka dni temu w PP, a zwycięsko z tamtego pojedynku wyszli piłkarze Piasta pokonując rywala 1:2. Piast świetnie wszedł w rundę wiosenną odwracając losy meczu w spotkaniu z Wisła 3:4. Później wygrana z słabym Śląskiem 2:0 i zwycięstwo w spotkaniu pucharowym z Pogonią. Fornalik i Piast pokazują to, co zademonstrowali w sezonie w którym zdobyli mistrzostwo. Mimo braku wielkich transferów Piast w końcu przypomina zespół, a liderem drużyny stał się napastnik Świerczok.
Dla gospodarzy nie będzie to łatwa przeprawa, ale liczę tu na kolejna skromną wygrana Pogoni. Zespół stracił zaledwie osiem goli i wiele wskazuje na to, że jako jedyni dotrzymają kroku Legii w walce o mistrza. Pogoń po tej porażce z Piastem zapewne wyciągnęła mocne wnioski, a taki zimny prysznic na głowę z pewnością się przyda.
Myślę, że Pogoń to wygra i zrobi kolejny mały krok w kierunku mistrzostwa.

20:00 Raków - Lechia
Raków @ 1.87
Fortuna

Lechia bez formy. W lidze fatalne wyniki i do tego doszła jeszcze porażka w PP z Puszczą Niepołomice 3:1. Kibice są rozgoryczeni taką grą i powiedzieli dość pojawiając się na jednym z treningów. Niewiem czy to zadziała mobilizująco na zespół, ale presja będzie przez to jeszcze większa. Stokowiec się wypowiada, że jest w stanie wyciągnąć zespół z dołka, a moim zdaniem już dzisiejszym spotkaniu Stokowiec nie będzie trenerem Lechii...
Raków również nie zaliczył dobrego startu, ale w PP wsadził aż cztery gole Górnikowi. Moim zdaniem to podziała mocno mobilizująco na zespół i dziś wieczorem porostu odniosą kolejne zwycięstwo, a pierwsze w tej rundzie. Papszun podtrzymuje swój styl grania, a kolejne mecze powinny nam pokazać drużynę z jesieni
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Co do meczu Pogoń - Piast dorzucę, że Pogoń sporo żonglowała zawodnikami w meczu pucharowym. W pierwszym składnie nie wyszły chociażby Zahovic i Drygas. Już od 72 minuty nastąpiły zmiany (razem aż 5). W Piaście było odwrotnie: zespół zagrał bardzo mocnym składem z niewielkimi korektami i w sumie poza Jodłowcem zmienionym w 57 minucie (najprawdopodobniej z powodu kartki) były tylko dwie zmiany w 83 minucie.
Biorąc pod uwagę ostatnie tempo rozgrywek może mieć to spore znaczenie.

Osobiście też idę w stronę Pogoni DNB.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Cracovia - Podbeskidzie

Typ: x2
Kurs: 2.01 fortuna


Mam mieszane odczucia co do rzetelności wykonywanych obowiązków przez pana trenera drużyny Cracovii. Sam fakt, że Probierz chciał dobrowolnie opuścić trenerkę, ale został powstrzymany przez umowę i ewentualną karę - świadczy o cyrku jaki się odstawia w tej drużynie. Mam wrażenie, że Probierzowi porażki są na rękę i zbliża się nimi do swojego planu, czyli wakacji i odpoczynku od pracy z Ekstraklasą.
Ostatnio wygrali w Pucharze Polski 1:0, ale mecz wcześniej, w Ekstraklasie z Pogonią nie oddali żadnego celnego, spośród AŻ CZTERECH strzałów w meczu, czy jest tam w ogóle jakaś wiara że obecny stan się poprawi? Wątpię. Podbeskidzie zaczęło z przytupem, morale zupełnie na innym biegunie niż w Cracovii. Wygrana z Legią, a później comeback z 0:1 na 2:1 z Górnikiem na pewno wywindował wiarę w siebie tego zespołu. Wiedzą,że mogą, super zaczęli granie po przerwie, a dziś myślę że są mega value w obecnej sytuacji Cracovii.
H2H obu ekip niewiele nam mówi, bo na przestrzeni roku obie ekipy zagrały dwa mecze: jeden zwycięski dla Podbeskidzia, drugi zakończony remisem. Teraz głównym punktem odniesienia są bardziej mentalne kwestie, choć aspekt sportowy na chwilę obecną też myślę że po stronie gości.

Początkowo miałem iść za głosem tłumu i spróbować coś na stronę Szczecina, ale odpuszczę granie Pogoni, wyczuwam tutaj niespodziankę, zbyt duży hype jest na nich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Warta Poznań - Zagłębie Lublin
obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 -> NIE
@1.52 FORTUNA
W poniedziałkowy wieczór spotkają się drużyny, w których spotkaniach pada średnio 2,2 gola/mecz. Pod tym względem gorsza jest tylko Pogoń (1,9gola/mecz). W 7 domowych spotkaniach Warty 4 razy padł under 2,5. Dodatkowo warto wspomnieć, że Warta strzeliła u siebie tylko 4 gole a straciła 8, co daje średnio 1,7 gola/mecz. Z kolei Zagłębie na wyjazdach też nie zachwyca formą strzelecką, bowiem na 8 spotkań 4 razy padł under a ich bilans bramkowy wynosi 7:9. Po wznowieniu ligi obydwie drużyny rozegrały po 3 spotkania (w tym jedno w Pucharze Polski) i w żadnym z nich nie padły więcej jak 2 bramki. W pierwszym bezpośrednim spotkaniu obydwu drużyn Zagłębie odniosło skromne zwycięstwo 1:0.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom