>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

17. kolejka PKO Ekstraklasy (12.02-15.02.2021)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
powyżej 4,5 kartek @ 1,71
powyżej 5,5 kartek @ 2,55
Unibet

Najbardziej sensownym typem na to spotkanie wydają mi się kartki. Aura jaka jest wszyscy wiemy i nie sprzyja ona za bardzo efektownej grze. Widać to po wynikach dotychczas rozegranych spotkań, mało bramek, dużo kartek (już 3 czerwone w tej kolejce).
Raków od 3 spotkań ligowych nie strzelił bramki, w końcu się przełamał w PP i zaaplikował Górnikowi aż 4 bramki wygrywając całe spotkanie 4-2 i awansował do dalszej rundy. Co do Lechii to ciężki początek roku za nimi, wygląda jakby nie najlepiej byli przygotowani do tej rundy. Pomimo, że rozegrali 2 spotkania domowe to wywalczyli zaledwie 1 punkt, najpierw porażka 0-2 z Jagą, potem tylko remis 1-1 z Wartą. Do tego w tygodniu skompromitowali się w PP odpadając z Puszczą Niepołomice. Co warto wspomnieć to spotkanie było rozgrywane w Sosnowcu także dla Niepołomiczan również był to tak jakby mecz wyjazdowy. Coś tam zasłyszałem, że co bardziej zniecierpliwieni kibice Lechii wtargnęli do ośrodka treningowego aby wyrazić swoje rozczarowanie ostatnimi wynikami.
To wszystko (aura, stan murawy, chęć przełamania, wizyta kibiców) składa mi się na spotkanie w którym zobaczymy sporo twardej i nieustępliwej walki o każda piłkę co powinno przełożyć się na sporo fauli czego konsekwencją będą kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Wisła Płock - Lech Poznań 1X 1,84 betfan

Z reguły gram grałem mecze Lecha w ich stronę ale cos w drużynie Żurawia pękło... teraz ta drużyna strasznie sie meczy- sil moze brakować karne z Radomiakiem warunki do gry sa trudne...Płock na pewno nie odpuści tak jak wyżej ktoś napisał ze rytmu meczowego nie ma to świeżość jest po stronie gospodarzy morale pewnie tez nie najgorsze kurs do gry wiec ....Lech w budowie z kolejnym nowym napastnikiem ale to nutka przyszłości problemy w obronie sa bez Isaka z 1 dość przeciętnym napastnikiem o 3 pkt będzie ciężko
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Warta - Zagłębie 1:0
poniżej 2,5 gola, @1,75 Fortuna Kupon na plus, ale niestety czarny scenariusz się spełnił i Zagłębie kolejny mecz bez gola


Zagłębie po kompromitacji w Pucharze Polski, gdzie odpadli po karnych z 2-go ligową Chojniczanką jadą do Grodziska Wlkp. na mecz z Wartą. Wytypować wyniku się nie podejmę, ale większe szansę daję niestety (z mojego punktu widzenia) gospodarzom, a najbliżej mi do remisu. Zagłębie nie ma napastnika, po odejściu Białka, Bohara i kontuzji Zivca nie ma kto strzelać, Sevela uparcie stawia na zmianę na Mraza i Sirka, a obaj strzelili raptem 3 gole, nie wiem dlaczego nie postawią na jakiegoś juniora z Akademii, może wypali jak rok temu Białek, wspomniana dwójka w każdym meczu udowadnia, że się nie nadaje i nie wiadomo jakim cudem trafiła w ogóle do Ekstraklasowego klubu?? W Zagłębiu większość kibiców domaga się dymisji zarówno Prezesa oraz trenera, bo to co się ostatnio dzieje w klubie to wstyd i hańba, jak do tego dołożymy "transfer sezonu" jak jest już określane wypożyczenie Crnomarkovic-a z Lecha, który w debiucie tak się "wykartkował", że zamiast jednego meczu dostał 3 mecze + grzywnę, klub musi zapłacić 50k za ten "popis", że nie wspomnę o złamanej nodze piłkarza z Płocka, a w czwartek wyeliminował Zagłębie z Pucharu nie strzelając karnego. To jak ponarzekałem to teraz do typu, proponuję tutaj zagrać na małą ilość goli, Warta w 16 dotychczasowych meczach strzeliła tylko 15 goli, najmniej z całej ligi, Zagłębie nie jest dużo lepsze, bo pokonało bramkarzy przeciwników tylko 18 razy, od porażki w grudniu z Pogonią nie potrafi strzelić nawet gola, to już 4 spotkania, Warta w tym roku zagrała 3 spotkania, w każdym było poniżej 2,5 gola, w tygodniu również odpadła z Pucharu Polski, na jej korzyść przemawia to, że swoje spotkanie grała we wtorek, a Zagłębie w czwartek i dodatkowo Miedziowi musieli rozegrać dogrywkę. Nie zdziwiłbym się gdyby mecz zakończył się bezbramkowym remisem lub 1:0 dla jednej z drużyn
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
powyżej 3,5 kartek @ 1,44 (EE)
powyżej 4,5 kartek @ 2,05
powyżej 5,5 kartek @ 3,25
Unibet

Trzymam się dalej w tej kolejce typów na kartki. Również w tym spotkaniu takowych nie powinno zabraknąć. Przed Legią ciężki wyjazd bowiem w Białymstoku po prostu w ostatnich latach im nie idzie. Ostatnio wygrali tam w wysoko 4-1 w 2016 roku. Potem rozegrali jeszcze 7 spotkań z czego 5 zakończyło się remisem a 2 zwycięstwem Jagiellonii. Bramek w tych spotkaniach jak na lekarstwo, od tamtego 4-1 w tych 7 spotkaniach zaledwie 4 bramki (4x wynik 0-0, 2x 1-0 dla Jagi i 1x 1-1). Krótko w statach jak wyglądały te spotkania:
2017 / 30 fauli / 7 żk / 1 czk
2017 / 19 / 2
2018 / 24 / 4
2018 / 33 / 5
2019 / 37 / 5 - arbitrem Marciniak
2019 / 29 / 10 / 1 - arbitrem Marciniak
2020 / 30 / 6
Jak widać sporo fauli, kartek również nie brakuje. Zaznaczyłem, które spotkania prowadził Marciniak bowiem dzisiaj także poprowadzi ten pojedynek i pomimo, że średnią w tym sezonie ma niską wynoszącą 3,5 to akurat dzisiaj powinien mieć sporo okazji do karania zawodników kartkami.

EDIT: 22 minuty i wszystkie typy zaliczone, czegoś takiego się nie spodziewałem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom