>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17 kolejka Ekstraklasy 04.03 - 06.03.2011

Status
Zamknięty.
P 0

podi

Użytkownik
Bardzo ladny kurs jest na Legie.Moim zdaniem powinna wygrac derby.Po pierwsze sa teraz w lepszej formie tylko musza troche poprawic ge defensywna.Po drugie ogladalem mecz Poloni z Lechem i grali bardzo slabo.Po trzecie przegrali pierwszy mecz 3-0 wiec chca wygrac.Nie widze innego typu niz LEGIA
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska
Spotkanie: Śląsk-Cracovia
Typ: over 2.5⛔
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Przeglądając oferte na piątkowe spotkania jakie ogarnęło mnie zdziwienie gdy zobaczyłem kurs na over 2.5 w tym wlasnie spotkaniu. Racja Polska Ekstraklasa szczególnie wolno się rozpedza , często mamy doczynienia ze spotkaniami underowymi ale sadze nie w tym przypadku. Śląsk w 1 wiosennej kolejce pauzowal ale przyjrzyjmy się ich grze na wlasnym stadionie ostatnie 4 spotkania to spotkania w których padało 3 gole lub więcej. Cracovia natomiast na wyjazdach zanotowala 3 overowe spotkania w 4 ostatnich potyczkach.
Poza tym Cracovia robi katastrofalne bledy w obronie co jak sadze będzie trudne do naprawy w takim odstepnie czasu. Druga sprawa to pozycja w tabeli Cracovi, to miejsce wlasnie eliminuje zachowawczą grę. Utrzymanie Cracovi byloby niemal cudem ale jeśli takowy ma się zdarzyc Cracovia w każdym meczu musi grac o zwycięstwo jak zreszta zapowiadali pilkarze i trener Szatalow. Obserwując ostatnie spotkanie z Legią gdzie wynik moglbyc 2-krotnie wyższy można powiedziec , ze nie klamali, polecam wiec po takim kursie over bramkowy +2.5



Spotkanie : Wisla- Ruch
Typ : 1✅
Kurs . 1.40
Bukmacher : Expekt
Analiza:

Inauguracja ligowa rundy wiosennej przy Reymonta. Obie ekipy przed piatkową potyczką , rozegraly mecze w Pucharze Polski, z lepszym skutkiem Ruch , który swoje spotkanie zremisowal, Wisla sprawila ogromna sensacje i dala się zaskoczyc 1 ligowemu Podbeskidziu.
Sadze jednak ze to podziala mobilizująco na Krakowian, pojawi się wiecej kibicow no i sklad będzie optymalny. Z Ruchem zapewne zagra Cikos , który asystowal przy golu Maleckiego z Arka, zagra tez zapewne od pierwszej minuty Melikson , którego w akcjach ofensywnych Wisla bardzo potrzebuje co pokazal jego brak w meczu pucharowym. Ruch w meczu z Legia nie stworzyl wielu sytuacji podbramkowych, Wisla , która wyjdzie najsilniejszym swoim skladem wygra to spotkanie. Dwa tak slabe mecze pod rząd Wiślakom się nie zdarza , gleboko w to wierze podpierając się także statystyka Wisła u siebie mimo iż często szczesliwie to wygrywa ( 4 spotkania ostatnie 3 wygrane i remis) Ruch natomiast potrafil w 4 ostatnich spotkanich wyjazdowych pokonac tylko slaba Cracovie.
 
F 0

fanta

Użytkownik
Bardzo ladny kurs jest na Legie.Moim zdaniem powinna wygrac derby.Po pierwsze sa teraz w lepszej formie tylko musza troche poprawic ge defensywna.Po drugie ogladalem mecz Poloni z Lechem i grali bardzo slabo.Po trzecie przegrali pierwszy mecz 3-0 wiec chca wygrac.Nie widze innego typu niz LEGIA
hohoho kolego... jak dla mnie to mozesz grac setki na Legie, bo kurs wzrośnie. Widać, że mamy doczynienia chyba z kibicem Legii, albo mecze inne oglądałeś, bo Twoja wypowiedź za nic obiektywna. Legia - słaby mecz w Krakowie, prawie przegrała, co prawda miała sytuacje jak i Cracovia, wiec remis myślę że sprawiedliwy. W Chorzowie pierwsza połowa fatalna.. Druga troche lepsza.. ahh i ten Radović padolino, który to już raz karny wymuszony ?! Ogólnie w lidze trzecie miejsce mają.. do tej pory nie wiem jakim cudem bo grają strasznie słabo i dużo szczęścia mają. Co do Polonii z Lechem mecz stał na słabym poziomie (pierwszy) kopanina itd. ale obrona bardzo dobra. Górnik całkowicie zdominowali (Górnik co chwila piłkę wykopywał na oślep, bo zamknęli &quot;autobus w bramce&quot;), może dlatego nie wygrali bo Mierzejewski nie grał i Trałka. Wczorajszy mecz bardzo słaba pierwsza połowa, ale druga świetna. Brakowało tylko szczęścia, bo byli zdecydowanie lepszym zespołem. Lech tylko piłkę wykopywał przed siebie i praktycznie nie zagrozili w drugiej połowie bramki Polonii. A więc.. Pierwszy mecz 3:0 przy Konwiktorskiej. Myślę, że granie na Legie po takim kursie jest zbyteczne. Moim zdaniem będzie w tym spotkaniu remis, lub wygra skromnie Polonia. Jest to całkowicie obiektywne zdanie. A i przypominam, że kurs na Polonie 3,50 około, więc grzechem byłoby nie zagrać na Nich ???? Pozdr:razz:
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Legia - słaby mecz w Krakowie, prawie przegrała, co prawda miała sytuacje jak i Cracovia, wiec remis myślę że sprawiedliwy.
Oczywiście, że remis nie był sprawiedliwym wynikiem skoro sedzia uznał dwie niezgodne z przepisami bramki Cracovii.
Jest to całkowicie obiektywne zdanie.
Oczywiście, że jest to zdanie SUBIEKTYWNE, w końcu jest TWOJE.
Widać, że mamy doczynienia chyba z kibicem Legii, albo mecze inne oglądałeś, bo Twoja wypowiedź za nic obiektywna.
Hipokryzja.
Przestrzegam, że nie uważam, że Legia zdmuchnie Polonie z boiska, ale FAKTY sa jakie są.
edit // Wyjeżdzanie z kibicowaniem najczęściej objawia sie, gdy nie ma się innych argumentow.
PZDR.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
⚽ Wisła Kraków - Ruch Chorzów --&gt; 1 - 1,50 ✅✅✅ (Unibet)
Po dość dobrym spotkaniu w Gdyni - choć wygranym tylko 0-1 - przyszedł bardzo słaby mecz z 1 ligowym Podbeskidziem w Pucharze Polski przegrany 0-1 w Krakowie. Wynik bardzo rozczarowywujący. Wisła póki co ma problemy w ataku ze zdobywaniem bramek. 2 spotkania i tylko 1 gol strzelony w 89 minucie przez Małeckiego. Ale myślę, że jutro Wisła powinna się odblokować i coś przy Reymonta strzelić. Ruch został osłabiony przed sezonem szczególnie w defensywie - Pilarz, Sadlok. Co prawda w 1wszej kolejce tej rundy Ruch nie stracił gola w meczu z Lechią, ale duża to jednak zasługa niefrasobliwości Lechitów. Ciekawie też zapowiada się powrót Zieńczuka na Reymonta. Biorąc pod uwagę bardzo zły wynik w Pucharze Polski grając u siebie Wisła gra mecz z cyklu musimy wygrać. No i wg mnie biorąc pod uwagę, że wyjdzie pełny skład od początku jak w meczu z Gdynią i to, że będzie to mecz przy Reymonta zwycięstwo Wisły wydaje się być realne. Tak też obstawiam. Dodatkowo Wiślacy na pewno będą chcieli się zrehabilitować i pokazać, że porażka z Podbeskidziem to wypadek przy pracy.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lechia Gdansk - Polonia Bytom
Lechia po meczu pucharowym podejmuje Polonie Bytom i nie sadze by doszlo do niespodzianki. I gra defensywy Lechii która na wiosne nie stracila bramki i brak armat po stronie Polonii przemawiaja za postawieniem na under. Lechia oczywiscie powinna zgarnac komplet punktow ale under wydaje się pewniejszy ????
Under 2.5 – 1,50
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin
Podobnie w Zabrzu. Gornik na wlasnym terenie stara się przede wszystkim nie przegrac grajac uwaznie w defensywie. Zaglebie ma problemy ze zdobywaniem bramek na wyjezdzie i mimo ze nowi pilkarze wniesli dużo ozywienia do ofensywy Lubinian nie sadze by udalo im się strzelic więcej niż jedna bramke. Spodziewam się jednobramkowego zywciestwa jednej z druzyn lub podzialu punktow.
Under 2.5 – 1,45
Slask Wroclaw - Cracovia Krakow
W meczu Slaska z Cracovia powinnismy obejrzec bramki z obu stron. Cracovia pod wodza Szatalowa strzela ale tez traci sporo goli. Z Legia zaprezentowali fajna ofensywna pilke, licze ze tym razem będzie podobnie. Forma Slaska jest wielka niewiadoma ale u siebie nie powinni ograniczyc się wylacznie do obrony tym bardziej ze graja z outsiderem ligi
Both to score – 2,0
Wisla Krakow - Ruch Chorzow
O zwyciestwo powinna pokusic się Wisla, ale kurs mnie nie przekonuje, może warto pomyslec o underze. W ataku powinno być lepiej niż w PP. Genkov, Melikson, Wilk od początku, druga wpadka z rzedu na wlasnym stadionie w przeciagu tygodnia nie wchodzi w gre. Ostatnie mecze tych druzyn to 2-0 dla Wisly, historia lubi się powtarzac :p
e: kursy Unibet ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wisla Krakow - Ruch Chorzow
O zwyciestwo powinna pokusic się Wisla, ale kurs mnie nie przekonuje, może warto pomyslec o underze. W ataku powinno być lepiej niż w PP. Genkov, Melikson, Wilk od początku, druga wpadka z rzedu na wlasnym stadionie w przeciagu tygodnia nie wchodzi w gre. Ostatnie mecze tych druzyn to 2-0 dla Wisly, historia lubi się powtarzac :p
Nie wiem skąd do głowy przyszła Ci taka informacja, ale jest ona nieprawdziwa. W systemie z dwoma skrzydłowymi i jednym napastnikiem na boisku nie ma miejsca dla dwóch defensywnych pomocników. Zdolny do gry jest Sobolewski, więc to on dzisiaj wybiegnie w pierwszym składzie. Co do meczu pucharowego: z wysokości trybun wyglądało na to, że Biała Gwiazda zwyczajnie zlekceważyła rywala. Mam nadzieję, że dzisiaj nie dojdzie do takiej sytuacji i niesieni dopingiem piłkarze Maaskanta wygrają to spotkanie.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
WISŁA -RUCH

ja niestety uważam że granie Wisły po kursie 1,45 jest bez sensu; w meczu z Podbeskidziem gra w ataku wygladala licho malo akcji ofensywnych a pierwsza polowa to nie wiem co to bylo ... niestety nie widze w akcjach ofensywnych poltu Mały za bardzo chce i mu nie wychodzi dużo prostych podan na mam nadzieje ze Melikson wniesie troche ozywienia w akcje ofensywne ... ja myślę że można zagrać under 1,5 gola na Wisłę po kursie 2,05 albo under 2,5 gola;
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa (Polska)
Spotkanie: Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Typ: Wisła wygra do zera
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś Wisła ma szansę stać się nowym liderem. Przynajmniej do soboty. By tego dokonać, wystarczy remis. Jednak to na pewno Wislakom nie wystarczy. Na przeciwko stanie Ruch, który w tym sezonie nie ma żadnych atutów w ofensywie. Na dodatek w rundzie wiosennej pogorszyła się obrona Niebieskich, dzięki czemu Wiśle będzie łatwiej. A wygrać dziś trzeba, choćby by uspokoić kibiców. We wtorek doszło do druzgocącej porażki z pierwszoligowcem - z Podbeskidziem.
Wisła po słabym początku sezonu, pod wodzą Maaskanta się odbudowała. Na początku rundy wiosennej wygrali z Arką i chodz wynik tego nie pokazuje (1-0) - grali na prawdę dobrze. Wkład w zwycięstwo i grę mial nowy nabytek Wisły - Melikson. Były zawodnik Hapoelu Beer Szewa ma szansę stać się jednym z najlepszych zawodników ligi. Trzymamy kciuki.
Wisła musi dziś zagrać agresywnie. Ruch dobrze się broni, więc nie przewiduję wysokiej wygranej a&#39;la Real z Malagą wczoraj :]
Uważam jednak, że Ruch dziś będzie tak zajęty defensywą, że atak będzie jeszcze słabszy niż w poprzednich meczach. Zyczę powodzenia!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Mój typ: under 2,5 lub win Wisła
Ciekawy mecz zapowiada się w Krakowie. Inauguracja rundy wiosennej na Reymonta i przyjeżdża Ruch, niewygodny rywal dla drużyn z czołówki. Racja, że chorzowianie zajmują dopiero 14. miejsce, ale warto zauważyć, że grają dobrze w obronie. Niebiescy stracili o jedną mniej bramkę, aniżeli wicelider, Wisła! Oczywiście zaraz ktoś napisze - halo, ale przecież Sadloczek poszedł grać do Józka. Jasne. Zgadzam się. Przyszedł do Ruchu za to Dokić, całkiem solidny defensor. Nie wiadomo czy dzisiaj zagra Grodzicki. Co słychać w &quot;Białej Gwieździe&quot;? Niewesoło za sprawą pucharowej porażki z Podbeskidziem 0:1. Dlatego też podopieczni Roberta Maaskanta będą chcieli szybko zatuszować wtorkowe niepowodzenie. Dzisiaj najprawdopodobniej gospodarze w najsilniejszym składzie z Sobolewskim w środku pomocy, a Genkowem w ataku. Oglądałem ich w meczu z Arką Gdynia. Super prezentuje się Melikson. Trudno oczywiście wyrokować po jednym spotkaniu, ale według mnie warty był tych 650. tysięcy euro. Wszyscy mają coś do udowodnienia w dzisiejszym meczu. Piłkarze trenerowi, trener kibicom. Wisła powinna wygrać, ale nie wydaje mi się, żebyśmy zobaczyli dużo goli.
 
C 37

chmg

Użytkownik
Śląsk - Cracovia
Inauguracja rundy wiosennej przy Oporowskiej, wbrew pozorom zapowiada się ciekawie. Do stolicy dolnegośląska przyjeżdża teoretycznie najsłabsza drużyna ekstraklasy, ale tylko teoretycznie. Cracovia mocno wzmocniła się przez zimę, dla mnie najbardziej wartościowym transferem jest niewątpliwie powrót Piotrka Gizy, nie można pominąć także przyjścia Mateusza Bartczaka z Zagłębia, który rozegrał bardzo dobrą pierwszą część sezonu. Cracovia w pierwszym meczu dobrze zaprezentowała się przeciwko Legii, co tylko podbudowało morale drużyny, które i tak mimo zajmowanego miejsce w tabeli są wysokie. Zawodnicy podkreślają że atmosfera w zespole jest bojowa i wszyscy wierzą w utrzymanie się w ekstraklasie, co moim zdaniem wcale nie jest niemożliwe. Co do Śląska, w przerwie nikogo wartościowego nie pozyskali, za to pozbyli się Sotirovica, moim zdaniem jednego z lepszych zawodników jakich posiadali. We Wrocławiu aspiracje mają bardzo duże, ale widać że nie idą w parze z wynikami. Śląsk w poprzedniej rundzie nie zachwycał, ich pozycja w tabele jest jak najbardziej zasłużona. Dzisiejszy mecz można powiedzieć będzie o 6 punktów, chociaż Cracovia nie zachwyca na wyjazdach, to dzisiaj będzie bardzo duża szansa na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Podejrzewam że Cracovia ruszy od początku do ataków co spowoduje dużo sytuacji bramkowych.
Cracovia lub remis @ 1,77 Betsson
Over 2,5 @ 2,35 Expekt
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Śląsk Wrocław-Cracovia Kraków

Ślask gra pierwszy mecz w tej rundzie i podopieczni Oresta Lenczyka zapowiadają grę o zwycięstwo. Pasy jeśli chcą się utrzymać to muszą zdobywać punkty na wyjazdach, co akurat we Wrocławiu raczej im nie wychodziło w przeciągu kilku lat. Pozytywem jest ich ostatni występ z Legią (bramki co prawda kontrowersyjne ale Pasy grały ofensywnie i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji). Śląsk nie zagrają Cristian Diaz, Sebastian Dudek, Antoni Łukasiewicz, Krzysztof Wołczek. Na wypożyczeniu w Jadze jest Sotirovic. Cracovia bez osłabień, być może dołączy do zespołu nowy nabytek Matueusz Bartczak. Jeśli Pasy zagrają dobrze w obronie i skutecznie w przodu to mają szanse na zwycięstwo. Pomimo, że w ostatniej kolejce były wyniki underowe ja w tym meczu postawiłbym over 2,5 ze względu na zapowiedzi obu trenerów, ze chcą wygrać i beda zapewne wiecej atakowac. Jak się to potoczy, zobaczymy

Typ: Over 2,5



Wisła Kraków-Ruch Chorzów

Wisła w ostatnim meczu z Arką, wygrała rzutem na taśme. Małecki po raz kolejny udowadnił, ze jest silnym filarem zespołu. Widowisko tego meczu, nie stało na wysokim poziomie ale trzy punkty na ich koncie.
Wpadkę Wisły w Pucharze, nie traktowałbym poważnie pod kątem ligi. Na pewno beda chcieli sie zrehabilitowac. Do skladu powraca Sobolewski. Natomiast Ruch w pierwszym meczu remis po zero z Lechia i remis z Legia w Pucharze. Sytuacja Niebieskich jest nieciekawa. 3 miejsce od konca, problemy finansowe a teraz mecz z Wisla. Urwanie punktów przez podopiecznych Fornalika wydaje się bardo mało prawdopodobne. Wisła wygra to spotkanie przewagą dwóch bramek.

Typ: (H 0:1) Wisła




Legia Warszawa-Polonia Warszawa

Zapowida się wielkie widowisko w stolicy. Pierwsze derby na nowym stadionie, na pewno emocji nie zabraknie. Legia w pierwszym meczu przegrała 3:0 i będzie chciała zmazać plamę z poprzedniej rundy. Wojskowi przystąpią do tego meczu bez Ariela Borysiuka, który pałzuje za kartki. Jego miejsce zajmie Cabral. W meczu wystąpi też Vdorljak, po ostrym upadku w meczu z Pasami. Polonia bez większych absencji. Do gry powracają Mierzejwski i Trałka. Dużym wzomcnieniem w formacji obronnej Czarnych koszul na pewno jest Sadlok i Kokoszka. Legia chcąc wygrać derby musi zdecydowanie poprawić grę w defensywie, bo Smolarek z Sobiechem w ataku mogą napsuć krwi podopiecznym Macieja Skorży. Duet Astiz z Kelharem w meczu z Cracovia wypadł poniżej oczekiwać, stąd na środku obrony wystopi prawdopodobnie Komorowski (w miejsce Kelhara). Na pochwały zasługą boki obrony. Rzeźniczak w meczu z Pasami dostał najlepszego zawodnika, Wawrzyniak zdobył bramkę. Mam nadzieję, że mecz stanie na wyskości zadania i bedzie piękne widowisko a Legia wygra to spotkanie.

Typ: Legia
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
3:1​
Dzisiaj o 20 zostanie rozegrane drugie spotkanie w ramach 17 kolejki. Krakowska Wisła przed własną publicznością podejmować będzie Ruch Chorzów. Obie drużyny już rozegrały po dwa spotkania. Jedno w lidze oraz w Pucharze. W 16 kolejce Wisła pokonała na wyjeździe Arkę Gdynia 0:1. Należy zaznaczyć, że rozegrali dobre spotkanie, a z dobrej strony pokazali się nowi piłkarze. Natomiast Ruch grał z Lechią Gdańsk ... i myślę, że tyle można na temat tego spotkania powiedzieć. W tygodniu Niebiescy rywalizowali z Legią, z którą zremisowali 1:1. Spotkania nie oglądałem, ale z opinie były już bardziej przychylne drużynie Fornalika. Wisła natomiast sprawiła niespodziankę przegrywają 0:1 na Reymonta z Podbeskidziem po słabym spotkaniu. Jak widać obie drużyny pokazały dwa różne oblicza. Jednak sam jako bardziej wiarygodne stawiam mecze ekstraklasy. Dzisiaj Wisła w najmocniejszym składzie (wraca Sobolewski) będzie chciała zdobyć kolejne trzy punkty. Z kolei trener Fornalik zdaje sobie sprawę, że ich szanse na zdobycz punktową nie są wielkie co nie zmienia faktu, że będą starali się ugrać korzystny wynik a takim na pewno będzie remis. W tym spotkaniu nie spodziewam się wielu goli, a na pewnie nie ze strony Ruchu dlatego myślę, że warto rozważyć typ na brak goli gości. Natomiast odradzałbym szukania wyższego kursu w postaci handi na Białą Gwiazdę. Mecz może zakończyć się skromnym 1:0 jak i 3:2 lecz po tych pierwszych spotkaniach obu ekip skłaniałbym się na małą liczbę bramek.
Moje propozycje:
Wisła (około 1.50)✅
obie drużyny strzelą? NIE (około 1.60)⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków @ Cracovia +0,5 - 2,025 w Bet365 ✅ 0:0
Na dzień dzisiejszy Śląsk nie jest na tyle lepszą ekipą aby gładko mógł pokonać Cracovię. Sam trener Lenczyk jest ostrożny w swoich wypowiedziach i na konferencji prasowej mówił, że &#39;może skończyć się równie dobrze 3:0 jak i 0:3, a nawet 3:3&#39;. Śląsk odnotował mocno przeciętne wyniki w okresie przygotowawczym, nieprzygotowany do gry jest Diaz, a odszedł Sotirović. Kto więc będzie strzelał bramki dla Śląska?
Cracovia z pewnością odmieniona, a transfer last minute Mateusza Bartczaka może okazać się trafionym wzmocnieniem. Suvorow chyba wreszcie przekonał do siebie trenera Szatałowa, a Ntibazonkiza czy Dudzic swoją wolą walki sporo mogą namieszać w szeregach obronnych gospodarzy.
Zwracam uwagę na kursy w tym spotkaniu. Cracovia nie jest na tyle słabszą drużyną od Śląska aby gładko we Wroclawiu przegrać. W piłce oczywiście wszystko możliwe, ale +0,5 po kursie ok 2 wygląda przyzwoicie i myślę, ze warto spróbować.

Wisła Kraków - Ruch Chorzów @ X do przerwy - 2,25 Betsafe ⛔ 1:0 HT
Co Ruch może przeciwstawić Wiśle? Zorganizowaną grę w środku pola, ewentualnie sporadyczne kontrataki. To raczej Wisła będzie dominowała w tym meczu, ale z jakim skutkiem? Moim zdaniem Niebiescy mogą się umiejętnie bronić, tak jak czynili to gracze Podbeskidzia w środku tygodnia. Oczywiście skład Wisły będzie wyglądał nieco inaczej, ale mimo wszystko tercet defensywnych pomocników Ruchu oraz rośli obrońcy Grodzicki i Stawarczyk mogą rozbijać ataki Wisły przez długi czas. Stąd pojawił się pomysł na zagranie X do przerwy po wysokim kursie 2,25.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaEkstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków – Ruch Chorzów
Typ: Wisła Kraków strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Drużyny z Polskiej Ligi dopiero budzą się z zimowego snu, Wisła chyba jeszcze się nie przebudziła, po mimo tego, że w pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie Wisła wygrała 0:1 w Gdyni, parę dni później pokazała, że jeszcze śpi, przegrywając 1:0 na Reymonta w Pucharze Polski z Podbeskidziem. Pomimo tej haniebnej porażki, bo jak inaczej można to nazwać, Wisła według mnie ma najlepszą pakę, którą może spokojnie powalczyć o tytuł Mistrza Polski. Z dobrej strony w spotkaniu w Gdyni pokazał się Melikson i pomimo tego, że Wisła wygrała zaledwie 1:0 miała więcej sytuacji strzeleckich a sam wynik mógł być w granicach 3:0. Wisła dzisiaj gra w swoim najmocniejszym składzie, Radosław Sobolewski wraca do składu, natomiast w drużynie Ruch Chorzów zabraknie Pulkowskiego, Nykiela a pod znakiem zapytania stoi występ Grodzickiego, są też dobre wieści dla trenera Fornalika bowiem będzie on mógł skorzystać z usług Djokić&#39;a i Straka, którzy po meczu z Legią w Pucharze Polski narzekali na problemy zdrowotne.
Ostatnie zwycięstwo &quot;Niebieskich&quot; w Krakowie miało miejsce w 1997 roku. Po porażce z Podbeskidziem trener Maaskant zapowiada, że dziś jest pełna mobilizacja i zagrają o wiele lepiej, nie tylko mobilizacja na boisku, ale także na stadionie, w całym Krakowie jest mnóstwo wielkich plakatów, na których sa Piłkarze Wisły i podpis &quot;Walczymy o mistrzostwo&quot;, to napewno skłoni nawet największych leni, by poszli dopingować swoją Wisełkę!
[youtube]vVXDauZhRz8[/youtube]​

Przewidywalny skład Wisły:
Pareiko - Czikosz, Jaliens, Chavez, Paljić - Sobolewski, Siwakow, Melikson - Kirm, Małecki, Genkow
 
K 35

krasny2

Użytkownik
. Ostatnie mecze tych druzyn to 2-0 dla Wisly, historia lubi się powtarzac
Zgodzę się, że historia lubi się powtarzać ale ostatni mecz wygrał ....
Ruch u siebie 2:0
04.03.2011 20:00
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
typ Ruch hc +1 (azjan)
kurs 2,14
Pinnacle
Dziw bierze, że aż tyle dają ale jak dają to trzeba brać.
Faworytem jest ekipa z Krakowa, ale co oni pokazali po wznowieniu rozgrwek ? Wysokie porażki w meczach towarzyskich z Rosborgiem, Modo z kim oni tam wgrali. PP oczwiście beznadziejni z Arką bramka w samej końcówce a tylko przypomnę, że Gdynianie nie grają już swoich meczy na sztucznej murawie. O osłabieniach nie będe pisał, ale z pozyskanych piłkarzy tylko Melikson zagrał naprawdę dobrze (za dużo bawił się piłką ale widać, że na polskie realia piłkarz jest bardzo dobry)
Żadnego spotkania Ruchu nie oglądałem ale remis z Legią w PP, remis w lidze z Lechią z powietrza się nie wzieły. DO Niebieskich przeszedł Paweł Abbot o tyle to ciekawe, że zobaczymy jaki jest przeskok pomiędzy 5 ligą angielską a Ekstraklasą, a do tego jest następca Sobiecha Piech. Nie zagra najprawdopodobniej Rafał Grodzicki i Pulkowski.
Już wszyscy myślą, że po ograniu mimo wszystko słabej ekipy Arki i debiucie tylu piłkarzy Chavez, Melikson, Genkow, Siwakow, Jaliens, Pareiko Wisła jest wszechmocna. Mnie ten kurs na Ruch kusi bo faworytem jest TA Wisła.

Jeszcze przypomnę, że dawno temu Wisła wygrała z Barceloną.
Oczywiście wszystko wyjdzie po meczu ja uważam, że w najgorszym wypadku Krakowienie wygrają 1-0 podałem uzasadnienie dla Ciebie wybiórcze ale faktycznie lepiej grać na Wisłę bo przecież wygrali z Bate a i doszło kilku piłkarzy z zagranicy ale już się zgrali w końcu wygrali z Bate. Ruch to nie jest chłopiec do bicia kurs 10,00 w polskiej lidze na samym początku rozgrywek tylko ja to zauważam ? Czy to przegięcie na pewno ale się obawiam bo jednak Wisła wygrała z Bate.
Jeszcze raz odpowiem to jest moje zdanie i wszystko tutaj to są fakty ale faktycznie lepiej pisać, że Wisła przegrała ostatnie mecze ale ten wygra bo przecież gra z Ruchem
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fajnie, ze wspomnialeś o sparingach wtopionych z norweskimi drużynami, ale jak już wspominasz o sparingach to wspomnij też o wygranych m.in. z Bate. Wybiórczo podawać to co wygodniej zawsze można.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wysokie porażki w meczach towarzyskich z Rosborgiem
i debiucie tylu piłkarzy Chavez...
Typ moze i dobry, na pewno da sie podac argumenty za nim (imo Ruch nawet jak dostanie pierwsza bramke to nie bedzie gral otwartej pilki tylko wciaz bedzie liczyl na kontry) ale &#39;analiza&#39; to belkot.
Ja osobiscie tego meczu nie ruszam ale uwazam ze jak juz ktos chce pisac jakies &#39;analizy&#39; to powinien przynajmniej odrobine informacji przyswoic.
Myslal ktos o typach Arka z X i Lechia?? Chodza mi po glowie wlasnie takie rezultaty.
Chociaz w meczu Arki z Lechem moze lepszy under?
Ja od siebie cos wiecej napisze jutro.
p. s.
Qozi jak tam sytuacja w Bytomiu? Ogolnie jak z kadra i wrazenia po meczu z Belchatowem bo nie ogladalem a chce konkretnie na Lechie przylozyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom