>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17.06.2006 FINAŁ - ARSENAL LONDYN : FC BARCELONA

Status
Zamknięty.
K 0

kacap

Użytkownik
Witam. Jak stawiacie kto w tegorocznych rozgrywkach będzie finale czy będą to drużyny z Hiszpanii a może finał Hiszpańsko-Angielskie a może Angielsko-Włoski ? Osobiście stawiam że w finale będą dwie drużyny z Hiszpanii. Obstawiam wyniki Barcelona-Milan 1-1 a Villareal-Arsenal 2-0 ! Jakie są Wasze zdania na temat finału?? PozdRRawiam ????


Edit by Darek
 
malysz 0

malysz

Użytkownik
Finał bedzie angielsko- hiszpanski.
A mianowicie w finale zmierza sie Arsenal v. Barcelona
Chyba nikt nie ma watpliwosci, ze druzyna z Barcelony, nie ma zamiru zaprzepascic takiej szansy, jak triumf w lidze mistrzow. Natomiast Kanonierom nie idze zbyt dobrze w lidze, a jesli nie zajma 4 miejsca, nie zagraja w przyszlym roku w tej preztizowej lidze jaka jest LM. Mysle ze ta &quot;taktyka druzyn z wysp&quot; sprawdzi sie takze w tym roku (ubiegloroczny triumf Livepoolu).

A wiec FINAŁ : ARSENAL v BARCELONA

A triumfatorem tegorocznej LM bedzie ARSENAL ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moim zdnaiem nie bedzie juz niespodzianek i w finale beda grac: Arsenal i Barca, poniewaz Arsenal wszystko w tym sezonie postawilo na LM, a Barca chce zdobyc cos jeszcze procz Mistrzostwa Hiszpanii ;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Finał : Arsenal-Bacelona
obydwie druzyny maja przewage przed rewanzami i mysle ze te druzyna awansuja a final to jest tylko jeden mecz i wszytsko sie moze zdazyc mysle ze Arsenal wygra ????
 
K 0

kacap

Użytkownik
Noto pierwszego finalste już znamy... teraz kto będzie drugi?? Czy faworyzowana Barcelona a może Milan zrobi niespodzianke i to on awansuje? Jak myślicie ? Ja stawiam na awans Barcelony ale w dzisiejszym meczu obstawiam że będzie remis i to Katolończycy zmierzą się z Kanonierami. PozdRRawiam
 
J 0

jterry

Użytkownik
Jestem przekonany w 100 % że Blaugrana bez problemów poradzi sobie z 5-tą drużyną angielskiej premiership.
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
Londyńskie armaty wystrzelą z taką siłą rażenia że nie będzie co zbierać z Barcelony :twisted: :!:
Panowie nie oszukujmy się,to będzie popis Arsenalu,klasyczny mecz do jednej bramki...a w 90` Lehmann obroni sobie karnego Ronaldinho dla uatrakcyjnienia widowiska ????
 
dmian 0

dmian

Użytkownik
Również stawiam na Arsenal ;] Ma bardzo dobra obrone która traci mało bramek w LM i tym razem zatrzyma też Ronaldinho ????

Mam też nadzieje, że swoją ostatnią szanse w LM wykorzysta też Denis Bergkamp ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Według mnie Arsenal jest wstanie wygrac LM ale Barca gra na wyzszym poziomie niz Juve czy Villareal.Arsenal gra taktyka a Barca ma Ronaldinho ktory z niczego nagle robi bramke.W wysokiej formie jest Lehmann ale jak sam przyznał w meczu z Villareal rzut karny wybronił fuksem i czy szczescie bedzie mu sprzyjac w finale?

Moj typ: Barca
 
peja 1

peja

Użytkownik
ja zagram grubo na BARCE ????

Barca wygrała z dużą przewagą Priemiera Division, a Arsenal dopiero 4 miejsce w Priemiership ... różnica chyba jest co nie :?:

TYP : BARCA !!
 
miruu84 0

miruu84

Użytkownik
no to jest oczuwiste jak dla mnie. arsenal jak tegoraczna lige mistrzow i tak zaszedl bardzo daleko mozna powiedziec poza swoje oczekiwania a wszyscy wiedza z tym to sie kojarzy. sezon w anglii pokazal ze potrafia grac w pilke ale niestety potrafia miec tez nieprzewidzialne wpadki i dlaetego barcelona wygra ten pod kazdym wzgledem. moglbym tu napisac dlaczego ale to jest wydaje mi sie zbedne.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
WYGRA BARCA MYśLE żE 2-0 ALBO 3-0

ALE OCZYWIśCIE BARCA !!!!!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
No proste, ze Barca, ewentualnie remis i zwycięstwo po dobrywce. Al mój typ Barca - kurs ok 1.9, typuję wynik 3-1. :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A mi tam jest jedno kto wygra. Najważniejsze, by był dobry i ciekawy mecz. 3-3 albo 4-4 i by były karne :mrgreen: Wymarzony finał 8)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
w finale wszytsko moze sie zdazyc zalezy od dnia, od dyspozycji w danym dniu ale mysle ze kanoniery bede gora, a kibice barcy jak i barcelona sa za bardzo pewni zwyciestwa :p tak czy siak (nie czytac rasiak ???? ) bylem jestem i bede za arsenalem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom