>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17.06.2006 FINAŁ - ARSENAL LONDYN : FC BARCELONA

Status
Zamknięty.
D 0

darek

Forum VIP
(coś koło trzeciego Freeqa było).
A fuuuj, świństwo!

I mam pytanie co oznacza Freeq ?? Idea Idea
Taki napój, obrzydliwy...

Freeq to piwo Laughing
Impulsive nie słuchaj, benek bluźni. :p


Mecz... oczywiście jestem kibicem Arsenalu więc całym sercem byłem za Kanonierami, a że do tego jestem kibicem Realu, więc nie chęć do Blaugrany jest jeszcze większa... ale postaram się być obiektywny!

Na początku 2 fantastyczne akcje &quot;Titiego&quot;, mogły rozbić Barcę, na posterunku był Valdes, słaby Valdes, ale w tym meczu bezbłędny...
Później słaby strzał Giulego... Arsenal przeważał... Był lepszy, choć to dobiero był początek. Następnie prostopadłe zagranie do Eto&#39;o i głupie, bardzo głupie zagranie tego, który w wcześniejszych meczach bywał bohaterem... Popatrzcie jak cienka warstwa dzieli bohatera od outsidera...
Faul Lehmana i bramka Giulego... którą sędzie nie uznał... - błąd!
Sędzia wyrzucił bramkarza i bramki nie uznał... moim zdaniem powinien uznać bramkę i dać Lehmanowi ŻÓŁTY kartonik. :wink:
Czemu? A bo to jest Finał Ligi Mistrzów, a bo to jest tylko jeden mecz, a bo to jest 15 minuta... Faul nie był brutalny, więc sędzia dla wspaniałego widowiska powinien uznać bramkę ale zostawić równe szanse...
Sędzia w tym meczy nie błyszczał... Podyktował rzut wolny na Eboue, a wcale go nie było, dał żółty kartonik Henriemu, a wślizg był czyściutki... [podbnie z Oleguerem, choć ten powinien juz wcześniej żółtko dostać] itd, itp.

Wracająć do meczu, to ten się skończył w 18 minucie, wiedziałem, że nawet jak Kanonierzy strzelą bramke, to Barcelona ich wymęczy...Też tak się strało... cudowny strzał Cambella i bramkaaa. Później 4 minuty i dla mnie 2 błędy bramkarza... Przy pierwszej bramce dla Barcy, obawiam się, że Samuel był na spalonym [pewien nie jestem].
Cóż Arsenal był lepiej poukładanym zespołem, Barca w tym meczy zagrała podobnie jak Chelsea... niczym antyfutbol, gdzie był Ronaldinho? Nie było go...Henry przyćmił go, a ten bóg [Ronaldinho] stracił swoja calą moc... Całą!

Jestem przekonany, że Arsenal rozniosł by Barcę gdyby grali po 11 caly mecz.

GO GO GUNNERS. :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom