>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

17.06.2006 FINAŁ - ARSENAL LONDYN : FC BARCELONA

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dlaczego pewni?? Barca jest moim zdaniem lepszą drużyną od Arsenalu, udowodniła to swoją grą w LM i w lidze, Arsenal jest niespodzianką tej edycji i myślę, ze w finale niespodzianki nie będzie. To już jutro. ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
aha czyli 9 meczow bez staconej bramki to tez przypadek ?
niespodzianka to byl villareal :p
patrzac na wasze wypowiedzi smiem twierdzic ze jestescie pewni swego
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
no 9 meczów bez straconej bramki no to kiedyś musi być te 1 raz a czemu odrazuy nie stracić 3 bramek ???? No ale fakt faktem że maja dobrą obronę:p :mrgreen:
 
K 0

kapi1

Użytkownik
no ale jak nie beda mieli takiej nieskutecznosci jak z Benfica to sobie poradza nawet z obrona Arsenalu ,jak Ronaldinho bedzie gral to jest po sprawie :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja to postawie na Barce jakas wieksza sumke,?bo sadze ze sa zdecydowanymi faworytami a pozatym to mioj ulubiony klub i ja niewidze innego wyniku jak zwyciestwo Katalonczykow.. ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Prawdopodobne składy:

Arsenal : 1-Jens Lehmann; 27-Emmanuel Eboue, 28-Kolo Toure, 23-Sol Campbell, 3-Ashley Cole; 13-Aleksander Hleb, 15-Cesc Fabregas, 19-Gilberto Silva, 7-Robert Pires; 9-Jose Antonio Reyes, 14-Thierry Henry.

Barcelona : 1-Victor Valdes; 2-Juliano Belletti albo 23- Oleguer, 5-Carles Puyol, 4-Rafael Marquez, 12-Giovanni van Bronckhorst; 15-Edmilson, 20-Deco, 24-Andres Iniesta lub 17-Mark van Bommel; 10-Ronaldinho, 8-Ludovic Giuly, 9-Samuel Eto&#39;o.

Sędzia: Terje Hauge (Norwegia)
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
w bet24 jest freebet na to kto strzeli wiecej bramek :

Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25

bede sie zastanawial do wieczora na co postawic a jakie sa wasze propozycje ? jak na moje to najbezpieczniej byloby remis postawic bo duzo mozliwosc ze mecz sie skonczy 0:0 albo zaden z tych dwoch nie strzeli albo obaj po jednej ....
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
w bet24 jest freebet na to kto strzeli wiecej bramek :

Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25

bede sie zastanawial do wieczora na co postawic a jakie sa wasze propozycje ? jak na moje to najbezpieczniej byloby remis postawic bo duzo mozliwosc ze mecz sie skonczy 0:0 albo zaden z tych dwoch nie strzeli albo obaj po jednej ....


Mam dziwne przeczucie ze wiecej strzli albo henry albo ronaldinhio czyli ze bedzie 3,25 albo ...3,25 a nie bedzie remisu czyli 1,85 odrzucam
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
w bet24 jest freebet na to kto strzeli wiecej bramek :

Ronaldinho wiecej - remis - Henry wiecej 3,25/1,85/ 3,25

bede sie zastanawial do wieczora na co postawic a jakie sa wasze propozycje ? jak na moje to najbezpieczniej byloby remis postawic bo duzo mozliwosc ze mecz sie skonczy 0:0 albo zaden z tych dwoch nie strzeli albo obaj po jednej ....


Mam dwa pytania

1) jezeli postawimy ze strzela po rowna czyli kurs 1,85 a mecz sie zakonczy remisem 0-0 albo nie strzli ani jeden ani drugi to wtedy co ?
niby nie strzelili ale jest z drugiej strony po rowno...

2) czym sie rozni ten freebet na nietrafiony zaklad &quot;Kto wiecej goli&quot; od zwrotu kasy jak sie mecz zakonczy wynikiem 0-0
 
K 0

kapi1

Użytkownik
Jak Messi i Xavi beda grali to bedzie bardzo dobrze i raczej wygraja znaczy jak dla mnie mzoe wygraja ale bez nich troche ciezko bedzie oczywiscie mowie to na podstawie skladu jaki przedstawil peja
 
domel 49

domel

Forum VIP
Decz dopiero na koniec sie rozkrecil. Do ok 80 min mecz szczerze nudny ale Barca pokazala klase Arsenal za słaby

tyle mam do powiedzenia
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Arsenal mial pecha troche jakby grali w 11 bylby ciekawszy mecz
no ale trudno barca wygrala chociaz w sumie nie pokazala wielkiej pilki
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Niepokazala ale wygrala slusznie za caly sezon.moim zdaniem w tym sezonie byli zdecydowanie najlepsi.Ale gratki dla Arsenalu bo ich tez bardzo lubie.Zasluzyli na ten Final swietnal gra.Lecz przegrali.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Arsenal grał dobrze, ale jednak gra w 10 w tak ważnym meczu przesądziła moim zdaniem... Brawo Barca wygrana zasłużona, ale gdyby Arsenal grał by w 11 to puchar byłby ich ;)
 
banji 13

banji

Forum VIP
No mecz to ja słabo pamiętam, z różnych wzgledów, za dużo to się ogólnie nie działo i raczej z tego finału bede pamiętał wynik a nie gre zawodników...ale jedno na pewno mi utkwi w głowie jeszcze na dłuuuugoooooooo ???? Szpaku to jest gość i tekstem &quot;ale to nie jest playstation, to jest boisko&quot; wypowiedzianym podczas dryblingu bodajże Henrego rozbił mnie totalnie!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Atmosfera na meczu była przednia. Gdy zobaczyłem jak szwab z kreconymi włosami łapał rozpaczliwie Etoo za nogę miałem już ładną polewkę (coś koło trzeciego Freeqa było). Bramka mogła zostać uznana plus czerwień, ale mniejsza. Później po bramce Arsenalu się trochę zawiesiłem (chyba 4 Freeq). Później przerwa i emocje na studiu, bo się na meczyk troszkę spóźniliśmy i nie wiedzieliśmy kto jest w studiu. Oczekiwanie w napięciu, Będzie Szczena?? Jeeeeeeeeeeeeest!!!!!!! Nawet nie słuchałem co on mówi. Gdy go zobaczyłem miałem taką polewkę, tak się cieszyłem, ale pamiętam, ze miał mądry wyraz twarzy. Nie pamiętam kiedy ale tekst Szpaka &quot;to nie jest playstation, to jest boisko&quot; będzie chyba na ustach wszystkich kibiców!!!!! Nie pamiętam dokładnie jak Etoo strzelił ale radość była spora, agdy Belletti założył rybkę rezerwowemu bramakarzowi Angoli to normalnie darliśmy mordy. Ale się działo, po meczu jeszcze 6 Freeq i było pięknie.

Barca FOREVER!!!!!!!! a co??
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Atmosfera na meczu była przednia. Gdy zobaczyłem jak szwab z kreconymi włosami łapał rozpaczliwie Etoo za nogę miałem już ładną polewkę (coś koło trzeciego Freeqa było). Bramka mogła zostać uznana plus czerwień, ale mniejsza. Później po bramce Arsenalu się trochę zawiesiłem (chyba 4 Freeq). Później przerwa i emocje na studiu, bo się na meczyk troszkę spóźniliśmy i nie wiedzieliśmy kto jest w studiu. Oczekiwanie w napięciu, Będzie Szczena?? Jeeeeeeeeeeeeest!!!!!!! Nawet nie słuchałem co on mówi. Gdy go zobaczyłem miałem taką polewkę, tak się cieszyłem, ale pamiętam, ze miał mądry wyraz twarzy. Nie pamiętam kiedy ale tekst Szpaka &quot;to nie jest playstation, to jest boisko&quot; będzie chyba na ustach wszystkich kibiców!!!!! Nie pamiętam dokładnie jak Etoo strzelił ale radość była spora, agdy Belletti założył rybkę rezerwowemu bramakarzowi Angoli to normalnie darliśmy mordy. Ale się działo, po meczu jeszcze 6 Freeq i było pięknie.

Barca FOREVER!!!!!!!! a co??
A mi nie wszedl kupon freebetowy po wydawalo mi sie ze henry mimo wszytsko strzeli wiecej niz gwiazda barcy ale co tam nic sie nie stalo wielkiego.

I mam pytanie co oznacza Freeq ?? :idea: :idea:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom