>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16 kolejka Primera Division 13.12 - 16.12.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Cały tydzień do następnej kolejki, ale kilka kursów warto połapać już teraz.
Rayo zagra z Granadą i tu zagram na gości. Kurs mega kosmiczny, bo pisałem o tym nie raz, że Rayo warto grać gdy nie są faworytem i w drugą stronę, gdy są faworytem to warto dać na ich porażkę. Zremisowali dwa ostatnie spotkania [puchar z Valladolid i liga z Betisem (dość fartownie w końcówce, po niewykorzystanych okazjach gospodarzy)]. Granada miała dość trudny terminarz, bo trafił im się mecz z Barceloną i dwa derbowe pojedynki. Wydaje mi się, że styl Rayo może im pasować. Granada gra dobrze w defensywie i potrafi 1-2 akcjami przesądzić losy meczu na swoją korzyść. W ekipie Rayo siedzi wszystko albo nic, a u siebie będą mocno atakować, bo będą chcieli wygrać. Remisu nie biorą. Granada zrobi to samo co zrobił Espanyol.
Rayo - Granada
Granada 3,95 Pinnacle ✅ 0:2

Barcelona ostatnio dała fest ciała w ostatnich dwóch meczach. U siebie jednak nie wtopią i będą starali się dojechać Villarreal. Ci z kolei powinni odegrać się minimum jedną bramką. Mają zawodników stworzonych do kontry (Uche, Pereira, Dos Santos) więc tu wszystko będzie zależało od skuteczności. Jeśli Tata po raz kolejny posadzi na ławie najlepiej dysponowanego obrońcę Barcelony w ostatnim czasie (Bartra) to bramka dla gości to pewniaczek. Mam nadzieję, że odejdą też od Cesca na szpicy, bo więcej daje on w pomocy. Przebywanie na boisku dwóch defensywnych pomocników (Song i Busquets) jest bezsensu. Xavi poza formą, brak Messiego i dlatego te wyniki i gra tak wyglądają. U siebie to trochę inna para butów. Over najlepszy.
Barcelona - Villarreal
Over 3 1,80 Sbobet zwrot 2:1

W tej kolejce mamy sporo hitowych spotkań i te starcia w Hiszpanii różnie wypadają. Nie jest to Anglia, gdzie hitowe spotkania oznacza prawdziwy klasyk. Poza derbami Sewilli, przeważnie jesteśmy bardzo rozczarowani poziomem spotkań, ale mając na uwadze zmiany jakie zaszły w wielu klubach pogram na &quot;przełamanie&quot; takie stanu rzeczy.
Sevilla gra z Athleticem Bilbao i tu także widzę over. Gospodarze mają ogromną siłę ognia. Baca to prawdziwy kocur. Bramka z Granadą to był majstersztyk - po tym poznaje się klasowych zawodników. Zabraknie niestety Rakiticia (kartki) i jest to spore osłabienie. W letnim okienku Sevilla jednak solidnie się wzmocniła więc jest alternatywa, ale zastąpić go jest bardzo ciężko. Największym problemem Sevilli są błędy w obronie i często chaotyczna gra. Baskowie podobnie - albo grają świetnie, albo piach. W tym sezonie nacisk padał na to drugie, bo może i w tabeli są wysoko, ale przeważnie gonili wynik w starciach ze słabymi rywalami. Swoje strzelą i stracą.
Sevilla - Athletic Bilbao
Over 3 2,22 Pinnacle ⛔ 1:1

Na koniec lądujemy w Madrycie. Tu Atletico, jak nie wydarzą się niepotrzebne kontuzje to spokojnie sami pokryją ten over. Valencia bardzo chaotyczna. Zaskakują pozytywnie i irytują na przemian. Djukić co 2-3 kolejki ucieka spod topora i tak się ganiają wokół stołka. Atletico na obecną chwilę jest bardzo poukładaną drużyną. Najstabilniejsza defensywa ligi, a do tego świetna ofensywa. Diego Costa przejął stery po Falcao i ta drużyna na chwilę obecną jest jeszcze silniejsza niż wtedy kiedy mieli Kolumbijczyka w składzie. Valencia oczywiście dalej może swoje dołożyć, bo to cały czas klasowa drużyna, ale głównie liczę na to, że będą tracić bramki. Po kilku meczach walki w ostatnim czasie, pora na jakiś zacięty pojedynek bramkowy.
Atletico - Valencia
Over 3 2,44 Pinnacle zwrot 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
X 0

xandi

Użytkownik
Barcelona- Villareal
Typ : 1 ✅ 2:1
Kurs: 1,3
Buk: Betclic
Dlaczego wygrana FCB a nie remis? Otóz ostatnio Barcelona przegrała na wyjeździe z Athletic Bilbao i nie mają już ani jednego punktu przewagi nad drugim w tabeli Atletico Madryt. Dwa Barcelona gra na Camp Nou więc zapewne beda chcieli kibicom zrewanzowac sie za przegrana z Bilbao i pozatym Barcelona nie przegrywa raczej 2x pod rzad. Trzecim argumentem za wygrana jest to ze niektorzy kluczowi piłkarze mieli przerwe na odpoczynek podczas rozgrywek Copa del Rey. Dobrą wiadomością jest powrót do pełni sił Xaviego Hernándeza, Andrésa Iniesty oraz Cristiana Tello, którzy trenowali dzis z resztą zespołu ( przypuszczam ze na mecz z Villareal ktorys napewno zagra).
Krótko o Villareal. Ciekawostka moze byc to ze zawodnicy „Dumy Katalonii” w 5. poprzednich potyczkach na swoim obiekcie z Villarrealem zanotowali tylko 2 triumfy. W ostatnich 5meczach wyjazdowych Villareal ma bilans 2-1-2 wygrywajac ostatnie 2 mecze wyjazdowe z levante 3:0 i elche 1:0 , przegrane to 2:0 z bilbao i 1:0 z betisem. Po dzisiejszym spotkaniu zapewne bedzie 3-1-2
Osobiscie pojde w ten mecz bo kurs dosc duzy jak na Barcelone, graja na camp nou i maja pierwsza przegrana juz za soba ????.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Barcelona - Villarreal Under 3.5 1,68 Unibet ✅
Zgodziłbym się że Barca ten mecz powinna mimo wszystko wygrać, jednak myślę, że będzie to dla nich trudna potyczka choć mecz odbędzie się na Camp Nou.
Trudno sobie wyobrazić by piłkarze z Katalonii przegrali dwa mecze z rzędu w lidze tym bardziej, że na ogonie siedzi Atletico. Trzeba także pamiętać, że porażka w wyjazdowym meczu z Atletic Bilbao nie była niespodzianką. Baskowie na swym nowym stadionie jeszcze nie przegrali, a ponadto grali lepiej od gości i wygrali zasłużenie. Ostatnie dwa mecze piłkarze Barcelony wygrali przekonywująco. Mowa o pucharze i Lidze Mistrzów gdzie ograli u siebie Celtic aż 6-1. Pierwsze skrzypce w meczu grał Neymar, którego prawdopodobnie zabraknie do końca tego roku. Martino planuje dać mu wolne na ostatnie trzy mecze tego roku. Powód? Neymar po ciężkim sezonie jest przemęczony i aby był gotowy na rundę rewanżową Tata będzie korzystał z innych piłkarzy. W Barcy nadal nie ma kontuzjowanego Messiego. Do składu wracają jednak Dani Alves i Afellay. Jednak wątpliwa sprawa by zobaczyć ich od pierwszej minuty.
Villareal po dobrym początku sezonu jakby ostatnio spuścili z tonu. W ostatnim meczu zremisowali 2-2 z Elche w pucharze. Nie jest to jakiś zaskakujący wynik po wypowiedziach trenera który zaznaczył, że puchar nie jest sprawą priorytetową. Villareal w tym sezonie walczy o miejsce w europejskich pucharach i jak dotąd są na dobrej drodze by osiągnąć cel.
Zdecydowałem się grać na under, ponieważ piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej na wyjeździe nie są drużyną, która zdobywa wiele goli. Do tego nie najgorzej bronią własnej bramki. W Barcy kłopoty z linią ofensywną. Brak Messiego i Neymara. Zostaje tylko Alexis. Formę trzyma ale sam sobie nie poradzi. Fabregas z przodu nie robi wiele szumu. Tak jak pisał Ramzesa. Bardziej przydałby sie w pomocy. Do tego Tello który może na skrzydle narobić wiatru. Under 2.5 zbyt ryzykowny przy możliwym golu dla Villareal, ale linia 3.5 jak najbardziej do grania po miłym kursie.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Levante - Elche 2(DNB)⛔2-1
2,38 WilliamHill
Oba zespoły plasują sie w środkowej częsci tabeli i jesli Levante się w tym meczu nie przełamie to nie będziemy mieli kolejnego zwyciestwa. Zreszta gospodarze grają w kratke .
Elche na 5 ostatnich wyjazdów nie zaznało smaku porazki , mysle ze dadza rade tutaj nawet wygrać .
Oba zespoły bez osłabien kadrowych .
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Również odniosę się do spotkania Barcelony z Villareal. Otóz w przeciwieństwie do użytkownika sumada90 uważam, że mecz Atheticu z Barcą wcale nie był lepszy w wykonaniu Basków. Niby coś tam grali, niby oddawali strzały na bramkę Pinto jednak sytuacja, po której Muniain strzelił jedynego gola była tak na dobrą sprawę pierwszą klarowną dla Athleticu Bilbao. Wykorzystali to co mieli i trzy punkty powędrował na ich konto natomiast nie zgodzę się, że byli w tym meczu drużyna lepszą. To tyle jeśli chodzi o spotkanie w ubiegłej kolejce.
Co do spotkania Blaugrany z &quot;Żółtą Łodzią Podwodną&quot; to myślę, że tutaj mimo wszystko kilka bramek zobaczymy. Wydaje mi się, że over 2,5 gola powinien zostać pokryty bez większego problemu. Czy padnie więcej niż 3,5 gola ? Trudno powiedzieć gdyż wszystko zależy od tego jaki skład wystawi Tata Martino. Mój poprzednik napisał o braku powołania dla Neymara. Również o tym czytałem jednak portal, który podał taką informację (onet) jest dla mnie kompletnie niewiarygodny. Poza tym czytałem wypowiedzi Martino na konferencji prasowej po meczu z Celticiem i nie było tam żadnej wzmianki o tym, że młody Brazylijczyk tak bardzo przemęczony, że nie wystąpi do końca roku (jeśli padla taka wypowiedź to proszę o poprawienie mnie). Owszem, ostatnie miesiące były w jego wykonaniu bardzo intensywne. Najpierw Puchar Konfederacji, następnie więcej podróży z Barcą niż meczów, brak prawdziwego okresu przygotowawczego. To na pewno miało wpływ na dyspozycję Neymara dlatego też szkoleniowiec Barcy powoli i systematycznie wprowadzał Neya do drużyny, aby jego adaptacja przebiegła bez większych problemów, i przede wszystkim bez kontuzji. Jednak jest to młody chłopak, którego organizm nie jest - przynajmniej moim zdaniem - aż tak przemęczony żeby miał nie grać do końca roku. Barcelonie zostały do końca 2013 roku tylko trzy mecze. W najbliższą sobotę ligowe spotkanie z Villareal, następnie rewanżowe spotkanie z CdR przeciwko Cartagena (17.12), w którym Ney powinien odpocząć ze względu na wynik pierwszego spotkania i praktycznie zaklepany awans. No i ostatnie spotkanie z Getafe odbędzie się 22.12 tak więc między jednym spotkaniem w La Liga, a drugim będzie miał tydzień odpoczynku. Biorąc pod uwagę fakt, że Messi wróci do gry dopiero na początku stycznia jakoś nie chce mi się wierzyć, że Neymar nie wystąpi w żadnym spotkaniu do końca tego roku. Zwłaszcza po tak wspaniałym występie przeciwko Celticowi, w którym strzelił pierwszego hat tricka w barwach Barcy i jednocześnie były to jego pierwsze gole w Lidze Mistrzów. Wydaje mi się, że będzie chciał kontynuować passę. Poza tym Tata Martino wie, że plecami Katalończyków czai się Atletico Madryt, które zrównało się z nimi punktami. A mając na uwadze styczniową potyczkę między liderem, a wice-liderem uważam, że Argentyńczyk będzie robił wszystko żeby przed tym spotkaniem nadal być na szczycie tabeli La Liga. Natomiast podkreślam, że są to tylko moje domysły i tak na dobrą sprawę wszystko wyjaśni się jak będzie wiadomo kto został powołany, no i kto wybiegnie w podstawowym składzie. Ja mimo wszystko będę próbował grać następujące typy :
Barcelona @ 1,28 ✅ 2:1
Barcelona (0:1) @ 1,75 ⛔ 2:1
Barcelona strzeli powyżej 2,5 gola @ 1,96 ⛔ 2 - gdyby Montoya w 88 minucie podał z pierwszej do Neymara ehh :/
Powyżej 3,5 gola @ 2,15 ⛔ 3
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,73 ✅
1 i 1
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,72
✅ 1:0 i 2:1
Unibet
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Mój poprzednik napisał o braku powołania dla Neymara. Również o tym czytałem jednak portal, który podał taką informację (onet) jest dla mnie kompletnie niewiarygodny. Poza tym czytałem wypowiedzi Martino na konferencji prasowej po meczu z Celticiem i nie było tam żadnej wzmianki o tym, że młody Brazylijczyk tak bardzo przemęczony, że nie wystąpi do końca roku (jeśli padla taka wypowiedź to proszę o poprawienie mnie).
http://www.fcbarca.com/52637-martino-samouwielbienie-bylo-dostrzegalne.html
Na temat Neymara:
„To, co zrobił dziś, mógł zrobić również, grając na skrzydle. Futbolowy rok dla Neymara był bardzo trudny, po tym co zrobił w Santosie, przez transfer, odegranie kluczowej roli w Pucharze Konfederacji, przez brak presezonu czy podróże z reprezentacją. Dla niego cykl nie jest w połowie, ale jest zakończony i piłkarz prosi o odpoczynek. Mam nadzieję, że będziemy mogli mu go dać i po wakacjach wróci w formie”.
uważam, że mecz Atheticu z Barcą wcale nie był lepszy w wykonaniu Basków.
Nie wiem, na jakiej podstawie takie wnioski z meczu? Początek meczu rzeczywiście pod dyktando gości, ale z czasem wszystko zaczęło się odmieniać. Po zdjęciu Xaviego i Iniesty to Barca dogorywała na boisku. Mecz powinien się zakończyć większym wynikiem, ale Pinto spisywał się nieźle. Nie mówię, że Barcelona grała piach, ale mecz z Atletic im nie wyszedł. Jeden strzał celny na bramkę w wykonaniu Barcy to jednak duża niespodzianka i po tej statystyce można sobie wyobrażać, że nie było dużo okazji do zmiany wyniku.
 
felippe25 1

felippe25

Użytkownik
Osasuna - Real Madryt
Typ: 2 ⛔ 2:2
Uzasadnienie - Co tutaj dużo mówić, Real jest faworytem, grają najważniejsi gracze (Ronaldo, Bale) także o trafianie bramek nie ma się co bać. Gorzej sprawa wygląda z tyłu, bo na środku obrony zobaczymy pewnie Varane i..? Pomoc tego zespołu wygląda jak zawsze więcej niż solidnie, Mordić jest w formie ostatnimi czasy, wynik powinien być 0-2, 0-3 tak mi się wydaje. Ponadto zachęcam do stawiania na strzelców - Ronaldo cały czas udowadnia, że powinien dostać złotą piłkę i strzela coraz więcej bramek (przypominam na szybsze stawianie złotej piłki - kurs na Cristiano ok. 1.40, może on szybko spadać). Dobry mecz do postawienia w kombinacji z innymi, jeśli chcecie grać to jako singiel to bardziej spójrzcie na Over 2,5 albo bramke Ronaldo (przyznaję się, że nie spojrzałem jakie kursy). Dodam jeszcze, że Real cały czas goni Atletico i Barce, a Barcelonka może się potknąć w tym meczu, chociaż jak wszyscy wiemy na Camp Nou jest strasznie ciężko wygrać, ale różne rzeczy mogą się dziać, gdy nie gra Neymar który zniszczył Celtic w LM.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
http://www.fcbarca.com/52637-martino-samouwielbienie-bylo-dostrzegalne.html
Na temat Neymara:

Nie wiem, na jakiej podstawie takie wnioski z meczu? Początek meczu rzeczywiście pod dyktando gości, ale z czasem wszystko zaczęło się odmieniać. Po zdjęciu Xaviego i Iniesty to Barca dogorywała na boisku. Mecz powinien się zakończyć większym wynikiem, ale Pinto spisywał się nieźle. Nie mówię, że Barcelona grała piach, ale mecz z Atletic im nie wyszedł. Jeden strzał celny na bramkę w wykonaniu Barcy to jednak duża niespodzianka i po tej statystyce można sobie wyobrażać, że nie dużo okazji do zmiany wyniku.
Na podstawie tego co widziałem w tym spotkaniu. Zgodziłbym się z tym, że obie drużyny zagrały na zbliżonym do siebie poziomie ale nie uważam żeby Barca była gorsza. W porządku, może Barca miała mniej celnych strzałów ale czy sytuacje, które miał Athletic były aż takie klarowne ? Moim zdaniem nie. Na dobrą sprawę obie drużyny mogły tu zgarnąć komplet punktów ale to Bilbao okazało się skuteczniejsze i chwała im za to. Natomiast z przebiegu spotkania nie zgadzam się z tym, że Baskowie byli drużyną lepszą. I nie bronię tu usilnie Barcelony jako Cule bo nie mam tego w zwyczaju. Z resztą naginanie rzeczywistości jest dla mnie bez sensu. Jeśli jakaś drużyna była lepsza to potrafię to przyznać. Natomiast w tym wypadku uważam, że obie drużyny zaprezentował zbliżony poziom. Ot, takie mam zdanie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Fajnie, że jest dyskusja i oby tak dalej. Co do jutrzejszego meczu na Camp Nou, to niestety po stronie Villarreal jest źle. Cani z powodu kontuzji, a Bruno za kartki - niby tylko dwa ale moim zdaniem ogromne osłabienia gości. Na dobrą sprawę to obok Giovaniego, są to dwaj najważniejsi zawodnicy zespołu, co z resztą widać po statystykach - Cani 2 gole + 6 asyst, Bruno 3 gole + 2 asysty.
Tak czy siak myślę, że Marcelino musi postawić na szybkich zawodników, którzy mogą mu dać coś w kontrach. W środku pola wystawi zapewne duet Trigueros-Pina, który będzie miał za zadanie rozbijać ataki rywali.
Na razie to tyle, a jak coś mi wpadnie do głowy to napiszę.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pełna lista powołanych: Pinto, Oier; Alba, Montoya, Bartra, Mascherano, Piqué, Puyol; Busquets, Song, Sergi Roberto, Xavi, Iniesta, Fàbregas; Neymar, Pedro, Sánchez, Tello.
Jak widać Neymar jest na liście powołanych. Czy jeśli młody Brazylijczyk miałby nie zagrać to czy Tata Martino w ogóle by go powoływał ? Moim zdaniem nie dlatego myślę, że jeśli jest wśród 18 powołanych to jest szansa na jego występ. Nawet jeśli wszedłby w drugiej połowie na zmęczonych zawodników Villareal to myślę, że i tak mógłby im napsuć sporo krwi.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Osasuna - Real Madrid
W ostatnich latach mistrzostwo Hiszpanii przegrywało się na wyjazdach u tych &quot;maluczkich&quot;. W tym sezonie Barcelona zgubiła punkty w Pampelunie, gdzie specyficzny stadion i małe boisko sprzyja &quot;przeszkadzaniu i obrzydzaniu&quot; grę w piłkę. Real &quot;musi&quot; aczkolwiek widmo ataku pozycyjnego i gry na małej przestrzeni przy agresywnym kryciu sprawia, że wola walki, determinacja i zaangażowanie muszą w tym meczu górować nad taktyczno-techniczną kulturą gry. Nie będzie miejsca dla złapania wiatru dla B&amp;C, a przy jakichkolwiek próbach zapewne szybkie sprowadzenie na ziemię. Do obrony wróci Ramos co dla mnie na dzień dzisiejszy to osłabienie tej formacji, szanuję i lubię chłopaka ale widocznie jest pod formą lub ma problem ze złapaniem odpowiedniego poziomu koncentracji na mecz. Łapię głupie faule, a także nonszalancko rozgrywa piłkę. W zeszłym sezonie Real zremisował w Pampelunie 0-0 (fakt, że bez CR7) po twardym meczu o każdy metr boiska, sędzią pokazał bodajże 8 żółtych kartek w tym Kaka za drugą wyleciał z boiska. Real na wyjazdach przegrał z Barcą i zremisował z żółta łodzią podwodną w pozostałych meczach zgarnął pełną pulę aczkolwiek Elche, Levante i Rayo potrafiły ukłuć królewskich (5-krotonie). Pozostałe wygrane to skromne 0-1 z Granadą oraz 0-5 z Almerią aczkolwiek do zejścia Ronaldo w 2 połowie było tylko 0-1 i powiedzmy wynik lepszy niż gra (fakt, że błysnęli młode wilki Jese i Casemiro). Osasuna wisi nad strefą spadkową, wie z kim gra i o co bo oprócz 3pkt. zasada &quot;bij mistrza&quot; sama w sobie motywuje. Gra u siebie delikatnie mówiąc kiepska, 7 meczy 7pkt br. 6-9....posucha w golach od 4 meczy. Co jutro zaprezentują?? Standard z podwójną gardą i szybkimi wypadami z szukaniem Riery w polu karnym lub szanse w stałych fragmentach gry.
Jutro widzę minimalną wygraną Realu a na mecz proponuję:

Brak gola przed 23 min. --&gt; 1.83 ⛔ 17 minuta
Over 5,5 kartek -- &gt; 1.72 ✅
Obydwie drużyny strzelą TAK --&gt; 1.80 ✅ 2:2
(all Bet365)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Niby coś tam grali, niby oddawali strzały na bramkę Pinto jednak sytuacja, po której Muniain strzelił jedynego gola była tak na dobrą sprawę pierwszą klarowną dla Athleticu Bilbao.
Trochę usprawiedliwiasz Barcelonę. Zagrali z Baskami słabo, bardzo słabo. Brak okazji, mało strzałów. Z dystansu też nie miał kto przyłożyć. Mecz mógł skończyć się dużo wyższym wynikiem, gdyby Toquero był lepszym zawodnikiem. Miał okazję z główki na 2:0 bodaj, a w samej końcówce po błędzie obrony, zamiast popędzić na bramkę to zszedł do narożnika. 3:0 na papierze już by robiło różnicę, więc nie możesz napisać, że wykorzystali to co mieli, bo tak nie było. Byli lepsi i wygrali z Barceloną zasłużenie.
Pierwsza połowa to ogólnie piłkarsko wypadła bardzo słabo z obu stron.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Trochę usprawiedliwiasz Barcelonę. Zagrali z Baskami słabo, bardzo słabo. Brak okazji, mało strzałów. Z dystansu też nie miał kto przyłożyć. Mecz mógł skończyć się dużo wyższym wynikiem, gdyby Toquero był lepszym zawodnikiem. Miał okazję z główki na 2:0 bodaj, a w samej końcówce po błędzie obrony, zamiast popędzić na bramkę to zszedł do narożnika. 3:0 na papierze już by robiło różnicę, więc nie możesz napisać, że wykorzystali to co mieli, bo tak nie było. Byli lepsi i wygrali z Barceloną zasłużenie.

Pierwsza połowa to ogólnie piłkarsko wypadła bardzo słabo z obu stron.
Ramzes, po kim jak po kim ale po Tobie nie spodziewałem się, że będziesz gdybał. Gdyby Toquero był lepszym zawodnikiem etc. Jasne, gdyby Neymar się nie ślizgał mogłoby być już w pierwszej połowie 1:0 dla gości. Do tego gdyby Neymar dokładniej przymierzył z wolnego mogłoby być 2:0 i mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Ale z tego co wiem gdybanie nie jest dobrą formą rozmowy w bukmacherce więc może odłóżmy gdybanie na bok. Może Baskowie stworzyli sobie więcej okazji strzeleckich ale czy te okazje były 100% ? Czy Pinto musiał się aż tak wysilić żeby wyjmować te nieprawdopodobne strzały ? Moim zdaniem nie. Zgadzam się z tym, że Athletic wygrał zasłużenie ale nie zgadzam się z tym, że byli drużyną zdecydowanie lepszą. To moje zdanie, Wy macie swoje.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zgadzam się z tym, że Athletic wygrał zasłużenie ale nie zgadzam się z tym, że byli drużyną zdecydowanie lepszą.
No to albo jedno albo drugie. Wygrali zasłużenie i nie byli lepsi? Mieszasz się sam w swoich postach.
Natomiast z przebiegu spotkania nie zgadzam się z tym, że Baskowie byli drużyną lepszą.
Barcelona nic nie stworzyła. Nie było widać zaangażowania na twarzach zawodników. Nieliczni starali się coś zrobić w tym meczu (m.in Montoya)
Ja nie gdybam, tylko chciałem po prostu pokazać, że Athletic miał więcej sytuacji niż Ty to przedstawiasz.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Ja nie gdybam, tylko chciałem po prostu pokazać, że Athletic miał więcej sytuacji niż Ty to przedstawiasz.
Niby nie gdybasz, ale jednak gdyby Toquero był lepszy to by Baskowie wygrali więcej. Gdyby zszedł do środka, a nie do narożnika to byłaby okazja do strzelania gola. Ale to nie zmienia sytuacji, że nie jest lepszym zawodnikiem i nie zszedł do środka więc nie ma o czym mówić.
No to albo jedno albo drugie. Wygrali zasłużenie i nie byli lepsi? Mieszasz się sam w swoich postach.
Mieszać to ja mogę co najwyżej zupę. Moim zdaniem mecz był na styku i jeśli wygrałaby Barca to również napisałbym, że zrobili to zasłużenie ponieważ nie uważam, że Athletic stworzył sobie na tyle klarowne sytuacje żeby ich zwycięstwo było aż tak przekonujące.

Barcelona nic nie stworzyła. Nie było widać zaangażowania na twarzach zawodników. Nieliczni starali się coś zrobić w tym meczu (m.in Montoya)
Jeśli tak uważasz to Twoja sprawa. Ja mam inne zdanie do którego mam pełne prawo.

Dla mnie dalsza dyskusja nie ma sensu dlatego pozwolę ją sobie zakończyć. Uważam Cię za dobrego typera bo widać, że masz pojęcie o piłce, co nie zmienia faktu, że ani Ty nie przekonasz mnie do swoich racji, ani ja Ciebie do swoich.
Dziękuję za merytoryczną wymianę poglądów.

Drążycie temat niepotrzebnie, mecz zapowiadał się na ciężki i wyrównany i taki był .... pierwsi błąd przeciwnika wykorzystali Baskowie i wygrali.
Nic dodać, nic ująć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Trochę usprawiedliwiasz Barcelonę. Zagrali z Baskami słabo, bardzo słabo. Brak okazji, mało strzałów. Z dystansu też nie miał kto przyłożyć. Mecz mógł skończyć się dużo wyższym wynikiem, gdyby Toquero był lepszym zawodnikiem. Miał okazję z główki na 2:0 bodaj, a w samej końcówce po błędzie obrony, zamiast popędzić na bramkę to zszedł do narożnika. 3:0 na papierze już by robiło różnicę, więc nie możesz napisać, że wykorzystali to co mieli, bo tak nie było. Byli lepsi i wygrali z Barceloną zasłużenie.

Pierwsza połowa to ogólnie piłkarsko wypadła bardzo słabo z obu stron.
Ale prawda jest taka, że Barcelona zagrała słabo, co nie zmienia faktu, że Athletic Bilbao też cudów nie zagrał. Owszem wygrywając z Barcą to jednak już nikt na styl nie patrzy.

Mówisz, że gdyby Toquero był lepszy to byłoby 3:0. Popatrzmy też, że gdyby sędzia był lepszy to by i tej wygranej 1:0 nie było. Przecież Iturraspe powinien wylecieć za ten faul na Neymarze i wtedy najlepszy wynik dla Athletic to chyba by 0:0 było, jeśli Barca potem by nie wygrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
damal123 4

damal123

Użytkownik
Osasuna - Real Madryt
Typ: 2
Uzasadnienie - Co tutaj dużo mówić, Real jest faworytem, grają najważniejsi gracze (Ronaldo, Bale) także o trafianie bramek nie ma się co bać. Gorzej sprawa wygląda z tyłu, bo na środku obrony zobaczymy pewnie Varane i..?
Varane ma problemy z kolanem i kto wie czy ten sezon nie będzie stracony dla tego utalentowanego stopera. Więc obrona powinna wyjść w zestawieniu Marcelo-Ramos-Pepe-Arbeloa.
Z Osasuną zawsze były ciężkie przeprawy. Myślę, że Osa skupi się na obronie. Stworzą zapewne kilka groźnych sytuacji ale to będzie za mało. Zremisowali z Barcą no ok ale kiedy to było? Dawno temu i Barca mogła wygrać ten mecz. Ancelotti specjalnie mobilizuje podopiecznych na najbliższe 2 mecze w lidze wiedząc, że po nowym roku mogą wskoczyć na fotel lidera mając na uwadze mecz Barca-Atletico i ewentualne wpadki w innych meczach tych zespołów. Wielu goli jednak się nie spodziewam tym bardziej, że Real nie zachwyca na wyjazdach ale punktuje. Przewiduję skromne zwycięstwo Realu.
Typy:
Poniżej 2.5 @ 2.87 ⛔ 2:2
Brak gola przed 23:00 @ 1.83 ⛔ 17 minuta
Bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Levante-Elche
Coś mi się widzi, że dzisiaj ta czarna passa Granotes się nie skończy. Levante znowu bez Navarro i Rodasa czyli dwóch jakby nie było ważnych obrońców środkowych. O ile Vyntra sobie radzi, o tyle dzięki brakowi dwóch w/w zawodników na środek przejdzie Juanfran zwalniając tym samym miejsce dla Nikosa Karabelasa na lewej stronie. To zła wiadomość, bo po drugiej stronie znajdzie się Carles Gil i może trochę Grekiem pokręcić. Elche też w niepełnym składzie, bo zabraknie Lombana - podstawowy stoper i w związku z tym miejsce obok Botii na środku obrony zajmie wiekowy Pelegrin. Poza tym trener Fran Escriba będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Jeśli chodzi o formę, to w ostatnich 5 meczach zdobyli 5pkt ale i rywale nie byli łatwi. Domowe porażki z Villarreal i Atletico na pewno wstydu im nie przyniosły, a remis na San Mames Barria to już można uznać za sukces. Generalnie to Franjiverdes punktują na tych ekipach, na których powinni czyli średniakach i słabeuszach. I dzisiaj właśnie mają takiego rywala, który powinien im pasować, bo Elche musi zagrać z kontry, co na pewno potrafi, a przede wszystkim zagrać szczelnie w defensywie, co przy słabej grze Levante w ataku pozycyjnym powinno być kluczem do sukcesu.
Po takim kursie, to aż grzech nie spróbować pograć na gości, którzy szansę nawet na 3pkt mają i to spore wg. mnie.
Elche DNB @ 2,37 William Hill ⛔ 1:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom