>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 12 sierpnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP



Oto rozkład par na najbliższą niedzielę:
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Torun 17:30
Betard Sparta Wrocław - Unia Leszno 18:00
PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów 18:30
Dospel Włókniarz Czestochowa - Azoty Tauron Tarnów 18:45

Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk 19:00
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kasprzak under 9,5 @1,85 Tobet


Linia bardzo ciekawa,gdyż...w 7 wyjazdowych meczach sezonu Krzysiu nie przekroczył jej ani razu.Kolejno zdobywał: 4,9,9,5,8,7,7. Oczywiście w części z nich jechał w parze nie z juniorem jak to będzie dziś,a z Jepsenem.Tyle czy jazda ze Zmarzlikiem to też szansa na utratę punktów przez Kasprzaka.Żeby zrobić te 10 oczek &quot;wystaczy&quot; że przyjedzie 5 razy na 2 miejscu.Realne? Moim zdaniem nie.Rok temu w Rzeszowie zrobił 4 pkt w 4 startach.Z liderami Rzeszowa nie bardzo widzę Krzysztofa.Walasek,Okoniewski czy Crump to za wysoka poprzeczka dla niego na wyjeździe.Kuciapa czy Kilokarpi w zasięgu,aczkolwiek coś czuję że odrodzony Kuciapson też może dziś wygrywać z Kasprzakiem.Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli,to czekają go 4 starty i odpoczynek w nominowanych.Oby nie skończyło się jak przed tygodniem gdy Ułamek zrobił 11 pkt na mega fuksie,korzystając z pecha rywali.

Gram również za mniejszą stawkę:

Emil under 12,5 @2,00 Tobet

Dzień po GP,wiadomo że Emil ma zawsze słabszą ligę(najczęściej).Dziś niby nie ma z kim przegrywać poza Pedersenem.No właśnie,tyle że z nim może się spotkać 4-krotnie! Poza tym możliwe że w nominowanych go nie ujrzymy,bo Polonia nie musi dziś walczyć o jak najwyższe zwycięstwo,a pewne oszczędności są mile widziane w księgowości bydgoskiego klubu;)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marma Rzeszów - Stal Gorzów 2 2,00 Tobet ✅
Krzysztof Kasprzak under 9,5 punktów 1,85 ⛔
zagrane kontry.. nie ma sensu ryzykować. ✅⛔

Zgadzam się z tym Levego42 na &quot;Kaspera&quot;.Dla Krzysztofa przeprowadzka do Gorzowa nie była jednak tak pomyślna jak sam myślal. Dzisiaj Stal wbrew pozorom czeka trudny mecz w Rzeszowie, gdzie w zeszłym roku byli faworytem a dość wyrażnie ulegli. Ale są przesłanki by myśleć, że dzisiaj wygrają, dlaczego? Mimo wszystko walczą cały czas o 1 miejsce po rundzie zasadniczej, Marma jednak do Play off na 99% się nie dostanie, do tego dzisiaj jedziemy dzień po GP czyli Crump pewnie kompletu nie zrobi.. Do tego Walasek ostatnio trochę obniżył loty. Myślę, że Okoniewski i Jonas nie zawiodą, a Maciek spokojnie jest do objechania przez każdego z gości. Goście również mają tego super juniora Bartka Zmarzlika do tego regularnego Iversena(który podobno jest kontuzjowany i nie jedzie dzisiaj ?), trochę punktów na pewno przywiezie Zagar, Kasprzak i Jensen. Pytanie co z Tomkiem który wczoraj znowu zanotował słaby występ. Jednak na prawdę to goście mają o wiele bardziej wyrównany skład, wiadomo jeśli dzisiaj Okoniewski, Walasek i Crump pojadą na pod komplety to może być ciężko wygrać bo Sówka, Maciej i Joonas dorzucą parę punktów. Ja jedna uważam, że Stal wygra a do tego dogrywam under punktowy Krzysztofa który na wyjazdach co pokazał w Zielonej Górze nie jest tak skuteczny.

Betard Sparta Wrocław
- Unia Leszno 1 2,00 Tobet ⛔:?
Dla jednym i drugich mecz o wysoką stawkę. Gospodarze walczą o utrzymanie a Unia o play off. Niby gospodarze mają 2 punkty przewagi nad strefą spadkową ale to jest bardzo, bardzo malutko. Gospodarze u siebie to drużyna bardzo wyrównana szczególnie mocna para to Fredrik i &quot;Tajski&quot; do tego lider Jędrzejak i skuteczny we Wrocławiu Ułamek. Juniorzy to handicap gości ale zobaczymy jak to będzie bo przecież to młodzi chłopacy. Chociaż uważam, że Patryk nie jest dzisiaj bez szans. Do tego liczę na dobry występ Andressona. Goście to raczej młodzież, najstarsi tam to Troy i Damian reszta młodzi chłopacy, bez formy jest Adamczewski. Stawiam w tym meczu na drużynę gospodarzy która myślę, że wykorzysta atut własnego toru.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Wczoraj peffki z GP ✅ na dziś następne.

Stelmet Falubaz Zielona Gora - Unibax Toruń 1 1.28 ✅
Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk 1 1.05 ✅
CKM Wlokniarz Czestochowa - Unia Tarnów 2 1.43 ✅

AKO: 1.92

Jedyne ryzyko to Częstochowa która walczy o utrzymanie. Mimo to myśle, że Jaskółki sobie poradzą.


Greg Hancock(-0.5) - Janusz Kołodziej (+0.5) 1 1.65 ✅

Janek ostatnio jakiś taki zagubiony na wyjazdach. Nie wiem co się z chłopem dzieje, mam nadzieje że zacznie się zbierać na PO. Greg, wiadomo, klasa sama w sobie i myśle że zrobi więcej punktów od Jaśka.

Popieram także typ na under 9.5 KK 1.72

Wszystko - tobet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bydgoszcz - Gdańsk +20 @1,85 totolotek
W bet365 też mamy Gdańsk +20 @1,72
Jestem trochę w szoku, że jeszcze nikt nie zauważył wg mnie błędu buka. Totomix chyba nie wie o tym, że Kościecha złamał nogę i wystawił handicap +20 na Gdańsk po kursie @1,85. Nicki Pedersen i T.H Johnasson w 12 startach są w stanie spokojnie zdobyć 26pkt. Zostaje 10pkt na resztę zespołu... Te 10pkt można zdobyć zarówno na Artemie, jak i na Kułakowie (bo sądzę, że dostanie szanse jazdy) Do tego Gapa w słabej formie. 36pkt Gdańsk zrobi spokojnie. Inne buki dają na to zdarzenie handicapy ok +12,5, +14,5, ale nie +19,5.
Drugi typ z tego samego buka, który trochę przeliczył wartość Zielonki
Z.G - Toruń +12 @1,85 totolotek
Tutaj jazda jest o pierwszą czwórkę, więc nie ma mowy, że Toruń ten mecz odpuści. Na przyczepnym torze w Bdg owszem pojechali słabo, ale w Zielonej robi się tor twardszy. Sullivan Holder czy Ward na takim torze coś tam zdobędą. Miedziński zdobywca 2,0,0 w Bdg tym razem nie sądzę, żeby pojechał tak słabo. 40 pkt musi zdobyć Toruń i myślę, że jest to w ich zasięgu. Jankowski, Strzelec czy Holta są spokojnie do objechania. Jonsson czy Pepe też kompletów raczej nie wykręcą mając po drugiej stronie barykady 3 Australijczyków. Zielona powinna wygrać 6-8pkt max wg mnie. Inne buki dają handi coś koło +6,5 +8,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Ciekawy bet wystawiony przez tego buka. Kasper ani razu nie zdobył 10 punktów na wyjeździe, a w Rzeszowie będzie o to bardzo ciężko. Crump wraca do wysokiej formy, więc Krzysiu dziś z nim nie ma szans. Walasek u siebie bardzo pewny punkt i zawsze robi dobry wynik u siebie. Okoniewski od meczu w Częstochowie również bardzo fajnie punktuje. Na pewno Kylma, jak i Maciek Kuciapa również będą walczyć z Kasprzakiem. W parze pojedzie ze Zmarzlikiem, który jest ostatnio w kapitalnej formie i może na nim zgubić punkty. Jeśli Bartek dobrze pojedzie, to Kaspera czekają 4 starty i księgowanie typu. Dziś mecz będzie bardzo zacięty, a jeśli Kasprzak zdobędzie 10 punktów, to wtedy Stal powinna wygrać. Ja jednak w to nie wierzę, że Kasprzak się przełamie i gram under.
Kasprzak under 9.5 @ 1.85 Tobet
Moim zdaniem błąd buka, bo Gdańsk powinien się dziś zakręcić około 35 punktów. Nicki jak to Nicki jest w stanie zrobić komplet, do tego Thomas dwucyfrówka i reszta musi zdobyć około 10 punktów i bet wchodzi. Polonia ani razu nie wykręciła takiego handi, max to było 14 punktów przewagi. Dziś Bydgoszcz wygra, ale nie jest wstanie zrobić to 20-stoma punktami.
Gdańsk +20 @ 1.85 Totomix

Polonia jak już wspominałem wygra ten mecz, ale nie za wysoko. Falubaz jedzie u siebie z Toruniem i będzie to zacięte spotkanie, ale na korzyść Zielonki. Falubaz jeszcze spotkania u siebie nie przegrał i tor przy ulicy Wrocławskiej 69 pozostanie do końca rundy zasadniczej twierdzą. W derbach ziemi lubuskiej padł remis, choć brakło niewiele do zwycięstwa, bo świetnie dysponowany był Tomek Gollob. Pepe, AJ, Dudek są liderami tej drużyny i co mecz stanowią o sile zespołu prowadzonego przez Dobruckiego. Do tego młody Loktajev, który co mecz zdobywa 6-8 punktów i zawodzący Rune, który musi się kiedyś przebudzić. Toruń po dobrym początku sezonu spuścił nieco z tonu i po kontuzji Warda i wywrotce Holdera jadą trochę słabiej. Falubaz dziś musi wygrać, bo pierwsza czwórka jest jeszcze dla nich niepewna.

Polonia &amp; Falubaz @ 1.49 Unibet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Gorzów dzisiaj bez Iversena, który jest kontuzjowany!
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/30...-komarnickiego
w takim wypadku zdecydowanie warto pograć over Kasprzaka i zwycięstwo Rzeszowian. Gollob jest niewiadomą, Zagar słabo na wyjazdach, MJJ ostatnio regres formy i przeciętne występy. U gospodarzy nawet Maciek Kuciapa zaskoczył, warto wykorzystać kurs 1.9 na Stal Rzeszów i 2.0 na over Kaspera.
Stal Rzeszów @ 1.9
Kasprzak over 9.5 @ 2
Tobet
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
no na pewno , przecież jest najlepiej punktującym w zespole, ale w tej sytuacji bardzo trudno będzie wygrać w Rzeszowie. Gollob wczoraj znowu słabo, Kasper i Zagar na wyjazdach nic ciekawego!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
No to mamy niespodziankę i jeden start więcej dla Kasprzaka.Trochę nerwów będzie,ale ja bet nadal ma spore szanse na wejście!

A do tego dajemy Rzeszów @2,05 w Unibet.Obie ekipy w sumie nie jadą o nic konkretnego więc chyba Komar oddaje ten mecz Marcie w prezencie;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj warto według mnie zagrać takie typki jak.
Rzeszów - Gorzów 1 1,90
Bydgoszcz - Gdańsk +14,5 2 2,00
Póki kurs jeszcze nie spadł, jeśli Gorzów jedzie bez Iversena i będą stosować z/z szanse jakieś tam mają lecz według mnie nie takie jak by Puk jechał. Zmarzlik,Gollob, Jensen Zagar i Kasper nie gwarantują 12 punktów na zmianach(wiadomo jedzie 4 z nich). Rywale są mocni u siebie, co potwierdzają wyniki. Rzeszów - Tarnów 42-48 , Rzeszów - Leszno 45-45 a tak to wygrane min. z Falubazem 48-42i Toruniem 46-42. Rzeszowianie to przede wszystkim trio Walasek 2,432 , Crump 2,233, Okoniewski 2,111 (śr biegowa u siebie). Do tego dochodzi Kuciapka z średnia 1,423, i myślę że jest w stanie zrobić te 5-6 punktów. Tyle samo Kilokarpia i 5-6 pkt juniorów powinny dać wygraną. W Gorzowie słaby na wyjazdach Zagar i jeźdzący ostatnio słabiej Jensen...Jeśli podopieczni Komarnickiego mają coś ugrać to musi błysnąć Gollob.
Natomiast Bydzia z Gdańskiem poradzić sobie powinna nawet bez Kościechy, w końcu mają bardzo dobrych juniorów jak na E ligę i w tym aspekcie przewyższają ekipę z Gdanśka. Jest Krystian Pieszczek który walczyć z nimi na pewno będzie jednak będzie mu bardzo ale to bardzo ciężko. Łaguta-Gapiński są do objechania przez Gafurova i Świderskiego, nie mowię już o Pedersenie i Jonassonie. Jeśli mecz będzie układał się nie pomyśli Gdańszczan pewnie pojedzie 6 razy Nicki. Plus 14,5 pkt to i dużo i mało, typuje że Gdańsk zrobi te 38 pktów i handi wejdzie. Motywacja może być fakt iż słyszy się że główny strategiczny sponsor rozważa odejście.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Natomiast Bydzia z Gdańskiem poradzić sobie powinna nawet bez Kościechy, w końcu mają bardzo dobrych juniorów jak na E ligę i w tym aspekcie przewyższają ekipę z Gdanśka. Jest Krystian Pieszczek który walczyć z nimi na pewno będzie jednak będzie mu bardzo ale to bardzo ciężko. Łaguta-Gapiński są do objechania przez Gafurova i Świderskiego, nie mowię już o Pedersenie i Jonassonie. Jeśli mecz będzie układał się nie pomyśli Gdańszczan pewnie pojedzie 6 razy Nicki. Plus 14,5 pkt to i dużo i mało, typuje że Gdańsk zrobi te 38 pktów i handi wejdzie. Motywacja może być fakt iż słyszy się że główny strategiczny sponsor rozważa odejście.
Kościecha ZZ czy Artiom ?
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Crump - Gollob + 1,5 - 2 2,20
Tobet, wydarzenie stawiane na początku po pojawieniu się kursów. Wiadomo że chudy może pojechać jeden raz więcej.Jak teraz widzę to nie ma nic dodatkowego na mecz Rzeszów- Gorzów w Tobecie. Pewnie ofertę przerabiaja ???? )
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ward-Miedziński: Miedziński @2,70 Betsafe
-------
Dudek-Ward: Dudek @1,90 Bet365


Dziś z mojej strony już 3 analiza,więc mam nadzieję że się nie przejadłem jeszcze czytającym;)

Oba bety przeciwko Darcy&#39;emu który po kontuzji nie jest tak skuteczny jak wcześniej.Oczywiście może przełamać się w każdej chwili,ale na torze w ZG może być o to ciężko.Po pierwsze sam owal jest dla niego mało znany,a po drugie zawodnicy gospodarzy czują się na nim o wiele pewniej niż na wyjazdach.Darcy pojedzie w parze z Miedzińskim,a więc 3 biegi jadą razem.STawiam na Miedziaka,który dogadał się ze sprzętem a dodatkowo ostatnie występy w ZG to bardzo duże zdobycze punktowe Adriana. Kurs dla mnie bardzo zachęcający.
W drugiej parze stawiam na Dudka,który jest głodny speedwaya po dłuższym odpoczynku i w przeciwieństwie do kolegi z Antypodów po kontuzji nic nie stracił z formy i skuteczności jazdy.Pierwszy bieg to zapewne 3 punkty,później możliwe zmiany za Holtę czy Jankowskiego czyli 5 lub nawet 6 startów.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Znalazłem jeszcze 3 spore value. Pierwsze dotyczą Fredki, który coś tam jeździ i potrafi. Zestawiony z Ogórem oceniam szanse 45-55, a kurs wysoki bo aż 3,20. Druga para z Ułamkiem już oceniam 50-50, a kurs też wyższy na Szweda. Uważam, że warto grać na Fredkę.
Drugie value to Tomasz w parze z Walaskiem. Tomek dziś o 1 bieg (a kto wie może i o 2) więcej od Walaska. Grzesiu lider wysoka średnia wiadomo, ale dziś kompletu raczej nie zdobędzie. Walasek 12pkt w 5 biegach okej, Tomek ma na to 6 biegów. Może to nie handi +1,5 jakie dał tobet (na parę z Crumpem), ale myślę że warto pograć.
Fredrik Lindgren - Jędrzejak @3,20 betsafe ⛔ 7 - 11
Fredrik Lindgren - Ułamek @2,40 betsafe ✅ 7 - 6
Gollob - Walasek @2,70 betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom