>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 12 sierpnia

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ten under Emila, co napisał Levy, to i ja biorę i liczę tu szczególnie na jego 4 występy i w nominowanym może odda komuś swój start, a jak nie to przecież jest Nici, który może z nim wygrać kilka razy, a dzisiaj co najmnie 2 razy się spotkają, chociaż licząc nominowany i taktyka, to nawet jest szansa na 4 pojedynki... Ode mnie jeszcze dwa typy:
Włókniarz Częstochowa-Unia Tarnów 2 @ 1,45 Tobet✅40-50
Bardzo przyjemny kurs moim zdaniem na Unię. Może i nie muszą wygrywać ale na pewno będą dążyć do pierwszego miejsca po fazie zasadniczej, a to zwycięstwo by ich znacznie przybliżyło. Herbie i Janek Kołodziej będą liderować, do tego świetni juniorzy, którzy będą wygrywać nawet z seniorami gospodarzy. Vaculik po upadku ale wraz z Madsenem też powinni coś dorzucić. Z kolei gospodarze to tylko dwóch pewniaków czyli Grisza i Nermark. Juniorka cienka, do tego Kenio, Zengi czy Jabol to wielkie niewiadome ale we trzech na raz to nie wystrzelą na pewno. Jak dla mnie to spokojnie Uniści powinni zrobić około 48pkt i zgarnąć 3pkt.
Przemysław Pawlicki over 9,5 @ 1,72 Tobet✅16

Dla niektórych linia wygórowana ale ja uważam, że całkiem przyjemna na chyba najlepszego juniora w lidze Wiem, że średnia tego nie wskazuje ale Dudek czy Janowski jeżdżą z pozycji juniora więc im łatwiej o punkty. No ale nie o tym. Przemek dzisiaj jedzie 3x razy z Adamczewskim, a potem z Musielakiem więc na kolegach liczę, że punktów tracić nie będzie. Jeśli Sparta pojedzie na wysokim poziomie, to może dostać ewentualnie szósty występ jako taktyka, bo jednak Pavlic czy Bali na wyjazdach nie są tacy szybcy jak na Smoku. Shemek na wyjazdach jeździ całkiem nieźle i dzisiaj moim zdaniem stać go na 5x po 2pkt, a jeśli dostanie dodatkowy start, to ten over bez problemu powinien pokryć.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Nicki Pedersen 2 1,65 Betsafe ✅ luuuzik
Dla mnie kurs, bomba! Nicki dzisiaj pojedzie mam nadzieję, że sześć razy :grin: Bo ostatnio z trenerami różnie to bywa, a tak jak chłopacy wyżej wspomnieli Emil może dzisiaj pojechać nawet tylko cztery razy. Nicki dwukrotnie wygrał Grand Prix w Bydgoszczy, lubi bardzo owal przy ulicy Sportowej 2. Dzisiaj na prawdę poza Emilem ciężko się doszukiwać przeciwników dla Nickiego. Ostatnia duża fala krytyki w kierunku Polnego i reszty sterników Lotosu co oznacza, że dzisiaj goście będą walczyć o jak najlepszy wynik więc Nicki dzisiaj na pewno zmieniany nie będzie. Wiadomo, że juniorzy gospodarzy mogą wygrać z każdy co pokazali z Crumpem, szczególnie Mikołaj, ale z Nickim to dzisiaj będzie bardzo ciężkie bo Nicki zamknie drogę przy bandzie i się junior przestraszy ???? Jest jeszcze Buczkowski ale z nimi raczej też Duńczyk powinien sobie poradzić. Dzisiaj Emil pewnie z 12 punktów zrobi chyba, że pojedzie 4 razy to pewnie 10-11 a Nicki myślę, że zbliży się do granicy 15 punktów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Damian Baliński - Troy Batchelor h2h points
Czekałem na taką parę i betsafe mnie nie zawiódł. Jest to pojedynek zawodników, którzy mają praktycznie taką samą średnią. Jednakże z jednej strony mamy zawodnika własnego toru (Balon) z zawodnikiem, który czuje się lepiej na wyjeździe. Średnia wyjazdową aż o 0,325 pkt/bieg lepszą ma Australijczyk. Ponadto Batchelor doskonale czuje się na torze we Wrocławiu. W zeszłym roku zrobił 3,t,1,3,3,d. Rok wcześniej 10+2(5), a Balon na wyjazdach znacznie słabiej. Ponadto to Troy prowadzi dziś parę, a Damian ma znacznie trudniejszy numer. Kurs spadł, ale i tak warto.
Batchelor @ 2.11 Betsson
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie dojdzie do skutku niedzielny mecz pomiędzy Dospelem Włókniarz Częstochowa a Azotami Tauron Tarnów. Organizatorzy nie zdążyli na czas przygotować nawierzchni po opadach deszczu.
Kilka godzin przed spotkaniem w Częstochowie spadł deszcz. Opady nie były intensywne, ale tor był zbronowany i pokrzyżowały one szyki gospodarzom.
Mecz został odwołany! Jego powtórne rozegranie w poniedziałek o godzinie 16.00.
Teraz pytanie czy buki zrobią zawroty czy też nie? Bo nie miną 24 godziny od zakładów na ten mecz..
 
R 67

route66

Użytkownik
Teraz pytanie czy buki zrobią zawroty czy też nie? Bo nie miną 24 godziny od zakładów na ten mecz..
To samo pytanie od razu zadałem Tobetowi :
Zakłady zostają ważne aż do upłynięcia 36 godzin od zdarzenia , wiec zwrotów nie będzie
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Myślałem, że to tyczy się tylko Anglików, nie Duńczyków. Czyli jutro Szumine zobaczymy, więc kto dał win Tarnowa po 1,50 pewnie będą uśmiechnięci ????
A w Bydgoszczy jaja, Sawina zapowiadał Artema i Kułakowa, a tu z/z za Kościechę...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bo jak pogoda pozwoli to będzie mecz w EL Pantery-Swindon a kontrakt w Anglii zawsze jest na pierwszym miejscu, jeśli nie wstawi się na Wyspy to dostanie bana na 30 dni na występy w Anglii.
Bana na 30 dni dostałby, gdyby opuścił zawody pod szyldem federacji (jakieś mistrzostwa kraju/par/juniorów etc.) na koszt innej ligi i tak samo jest u nas (z tym, że da się kombinować z L4). Tutaj Duńczyk może sobie wybrać gdzie jedzie, nie ma priorytetu startowania w tej lidze, a nie w tamtej. Inną sprawą jest, że zarówno Bjerre jak i Harris traktują Elite League priorytetowo, a nie bardzo zależy im na opinii pracodawców w Polsce, bo tu zarówno jeden jak i drugi zawodzi, ale wiedzą, że bez nich Włókniarz nie ma praktycznie żadnych szans. Pierwszeństwo dla zawodników mają spotkania zaplanowane niż przełożone, ale na pewno nie ma zawieszeń na 30 dni z powodu niestawienia się na mecz ligowy kosztem spotkania w innym kraju.
Przykładem może być Patrick Hougaard albo Charlie Gjedde, którzy mieli spotkania w lidze duńskiej i ich Belle Vue jechało w ten sam dzień na Wyspach. Wystąpili w teamach z macierzystego kraju i jakoś bana nie mają na EL.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Co nie zmienia Feekus faktu, że nawet Dymek dzisiaj powiedział, że pojedzie Zengota bo i Bjerre i &quot;Bomber&quot; wybierają się na mecz do Anglii. Swoją drogą ciekawe jak do tego tematu podejdą buki bo chyba nie mają zamiaru wystawić kurs 1,2 na Tarnów :/ Jak na siłę szukać jakiś aspektów na ten mecz to tak.. Marek jest z Częstochowy, Włókniarz potrzebuje punktów na zawołanie. A podopieczni Cieślaka raczej już mają zapewnione zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Więc może będzie ukłon ze strony gości w kierunku Włókniarzy którzy punktów potrzebują? ;)
Panowie no offense.. :? :?
Swoją drogą Betsafe i Unibet już wznowili ofertę na jutro..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bana na 30 dni dostałby, gdyby opuścił zawody pod szyldem federacji (jakieś mistrzostwa kraju/par/juniorów etc.) na koszt innej ligi i tak samo jest u nas (z tym, że da się kombinować z L4). Tutaj Duńczyk może sobie wybrać gdzie jedzie, nie ma priorytetu startowania w tej lidze, a nie w tamtej. Inną sprawą jest, że zarówno Bjerre jak i Harris traktują Elite League priorytetowo, a nie bardzo zależy im na opinii pracodawców w Polsce, bo tu zarówno jeden jak i drugi zawodzi, ale wiedzą, że bez nich Włókniarz nie ma praktycznie żadnych szans. Pierwszeństwo dla zawodników mają spotkania zaplanowane niż przełożone, ale na pewno nie ma zawieszeń na 30 dni z powodu niestawienia się na mecz ligowy kosztem spotkania w innym kraju.
Możliwe że coś pomieszałem, ale światło mi o tym banie bo bodajże dwa albo trzy lata temu kogoś w ten sposób straszyli że jak opuści mecz w EL do dostanie bana, nie pamiętam jak to się skończyło a nie chce mi się teraz szukać jakiś informacji, ale pewnie jeszcze wtedy żużlem się nie interesowałeś. Ktoś tam z Czewy mówił że jutro jedzie Zengota bo stranieri wybierają się na Wyspy więc fakt że zarówno Bjerre i Harris jutro nie pojadą jest chyba oczywisty.
Tutaj Duńczyk może sobie wybrać gdzie jedzie, nie ma priorytetu startowania w tej lidze, a nie w tamtej.
W tej kwestii przeciętny Kowalski nie może zabierać głosu bo nie zna treści podpisanego kontraktu pomiędzy klubem a zawodnikiem.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jak na siłę szukać jakiś aspektów na ten mecz to tak.. Marek jest z Częstochowy, Włókniarz potrzebuje punktów na zawołanie. A podopieczni Cieślaka raczej już mają zapewnione zwycięstwo w rundzie zasadniczej. Więc może będzie ukłon ze strony gości w kierunku Włókniarzy którzy punktów potrzebują?
Przeciętny Kowalski dowiedział się co nieco o kuluarowych rozmowach, że treneiro Marek nawiązywał do zeszłorocznego spotkania Falubazu u siebie z Rzeszowem i dziwnym defekcie Hancocka... ;) niech każdy zinterpretuje sobie na swój sposób, nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii, ale...
Chłopaki ok. 18-19 trenowali jeszcze, nie wiem czy to coś zmieni.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Tutaj Duńczyk może sobie wybrać gdzie jedzie, nie ma priorytetu startowania w tej lidze, a nie w tamtej.
A nie istnieje coś takiego jak umowa federacji duńskiej? Że zawodnicy mają postawioną ligę angielską wyżej niż polską? Pytam bo gdzieś o tym czytałem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To jednak Kenio jedzie dzisiaj ?
edit : interesuje mnie rowniez czy ktos wie cos na temat upadku Vaculika i czy odczuwa jakies dolegliwosci ? Nic nie znalazlem wiec w 100% chyba jest dobrze ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ktoś tam z Czewy mówił że jutro jedzie Zengota bo stranieri wybierają się na Wyspy więc fakt że zarówno Bjerre i Harris jutro nie pojadą jest chyba oczywisty.
&quot;W poniedziałek w Elite League mamy mecz Peterborough Panthers – Coventry Bees, czyli automatycznie wykluczeni z jazdy są Kenneth Bjerre i Chris Harris. Gotowy jest Grzegorz Zengota, który miał pierwotnie zastąpić Rafała Szombierskiego. W związku z tym Zengi pojedzie z numerem 9 w miejsce Kenia – stwierdził Dymek.&quot;
Jeśli rzeczywiście nie będzie Kenia i wierzymy w uczciwą rywalizację, to @ 1.45 na gości w Unibet wygląda niczym lokata...
A poza tym :

Łaguta
- Vaculik @ 1.36 Betsafe i Nermark - Vaculik @ 1.65 Betsafe
dwaj liderzy gospodarzy, którzy dziś mają spore szanse na 6 startów, legitymujący się średnimi sporo powyżej 2.00 (2.423 i 2.114) kontra Vaculik, który dziś powinien zdobyć +-10pktów, (1.848) bo w powtórkę Gdańska nie wierzę...
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
To jednak Kenio jedzie dzisiaj ?

edit : interesuje mnie rowniez czy ktos wie cos na temat upadku Vaculika i czy odczuwa jakies dolegliwosci ? Nic nie znalazlem wiec w 100% chyba jest dobrze ?
Na fb pisał zaraz po GP że wszystko w porządku.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
A nie istnieje coś takiego jak umowa federacji duńskiej? Że zawodnicy mają postawioną ligę angielską wyżej niż polską? Pytam bo gdzieś o tym czytałem.
a z jakiej racji federacja ma narzucać zawodnikowi, którą ligę ten ma traktować bardziej priorytetowo, a którą mniej? Liga lidze równa, jeśli tylko nie odpuszcza zawodów krajowych to cała reszta leży w jego gestii, bo to są jego pracodawcy.
Pogoda bardzo fajna, 22 stopnie, kilka białych chmurek na błękitnym niebie, jak dla mnie spokojnie pojadą, ale czy warto to grać? Tego nie wiem, nie takie cuda już pod Jasną Górą widziałem.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tobet oraz Unibet na dzisiejszy zaległy mecz w Częstochowie wystawiły takie same kursy jak wczoraj czyli 1,45 na Tarnów. Dodatkowo w Tobet jest zakład na handicap punktowy Bjerre w starciu z Zengotą więc do końca nie wiem czy te kursy zostały wystawione z automatu z dnia wczorajszego i czy mecz odbędzie się w pełnych składach. Bez tych dwóch zawodników nie widzę szans na wygraną gospodarzy i nawet handi -4,5pkt wydaje się pewne ale z drugiej strony czy buki dawali by taki prezent dla nas?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Spojrzałem na temat z drugiej strony i Tarnów czy może odpuścić.. No nie do końca, bo ma tylko 2 punkty przewagi nad Stalą Gorzów i w perspektywie Falubaz w domu i Wrocław wyjazd. Niby wygrywać powinni, ale wątpie aby ryzykowali. W obliczu jakiejś kontuzji czy coś mogą stracić jedynkę w PO. Mecz śmierdzi, ale Bjerre jedzie w Anglii co sam potwierdził na twitterze:
Kenneth Bjerre ‏@bjerreracing
Ahh rain off at czestochowa. What to do now.. Cinema time. Peterborough vs swindon tomorrow night.
Zatem pobieram to 1.45 z Tobetu i liczę na ducha fair play gości, chociaż remis mnie nie zdziwi.. ;)
Tarnów @ 1.45
Tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom