>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

16. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 12 sierpnia

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - Tauron Azoty Tarnów (6,5-0) 1 2,00 Tobet 1 ⛔ brawo Nermark - 14 bieg ; )
Rano jak wychodziłem widziałem, że handicap jest na poziomie +4 po tym samym kursie i się wahałem. Mecz jak dla mnie będzie na styku i mogą go wygrać gospodarze jeśli tylko pozwoli na to Marek. Feekus okey mają Falubaz u siebie, tylko widziałeś jak Falubaz wczoraj się męczył? Nawet jak by wypadł Kołodziej lub Hancock to z/z spokojnie spuszczą im manto na swoim torze. Także, dzisiaj goście mogą wygrać bo jednak składy to niebo a ziemia, tylko nawet jeśli wygrają to po co aż tak poniżać gospodarzy? wystarczy wygrana 2-4 punktami przecież ;) I wygrają za 3 punkty. Jednak na prawdę punktów bardziej potrzebują &quot;Lwy&quot;. Mają jeszcze wyjazd do Gorzowa i Bydgoszczy skąd punktów pewnie nie przywiozą i może zdobędą 2 punkty za zwycięstwo z Unią Leszno. Marek może pomóc Włókniarzowi również w inny sposób, dzisiaj oddając im punkty i wygrywając we Wrocławiu, bo nikt nie wierzy chyba, że Sparta wygra w Gorzowie.. Jeśli dzisiaj zdobędzie Częstochowa 2 punkty i w ostatniej kolejce 2 punkty a Wrocław już do końca sezonu 0 a są ku temu grube argumenty to wtedy gospodarze dzisiaj potyczki przeskoczą ich w tabeli.. Więc? Więc ja gram handicap dodatni na Włókniarz ;) Swoją drogą Dymek za spokojnie przyjął to, że dzisiaj wystąpią bez &quot;Kenia&quot; i Harria..
Po prostu jak zwykle TVP się popisało, gdyby to były derby to na pewno by zostali ten jeden dzień a tak wy.... na kibiców. Tak więc ta kolejka bez meczu w TV. Tragedia.. Niech Cyfra wygra kontrakt na Ekstraligę co nie będzie takich jaj kurna.. Nie dość, że Euro i Igrzyska zabrało pełno spotkań nam bo normalnie są dwa a tak były prawie przez całe wakacje po jednym to teraz jeszcze ten bubel.. Zostaje Radio Małopolska lub Kraków ???? a co tam ????

Swoją drogą na Tarnów już 1,25 hahaha ???? ???? joke?

J :// Meczu nie ma na TVP. Wystarczy wejść na ich stronę ...

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport
20:00 FZG - Stal Gorzów ;) czyli wszystko jasne.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Będzie pewnie retransmisja ale meczu z poprzedniej kolejki bo nie widzę sensu puszczania meczu z opóźnieniem jeżeli mógłby lecieć na żywo.
Nie takie cuda w naszej TVP ;)

W takiej sytuacji jedynie Obserwator może mieć racje.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nermark - Kołodziej 1 @ 1,7 bet365 ⛔ 5-6 hah co za pech Nermark w 14 biegu jechał po dwa oczka i upadł...
Nermark i Grisza będą na pewno dziś liderami Lwów. Szwed w meczach u siebie trzyma poziom, ostatnio: 11,13(6), 8,11. Na wyjazdach też przeważnie zakręci się wokół 10 punktów. Kołodziej na obcych torach w ostatnich dwóch meczach nie szaleje: 6 i 4 punkty. Widać że po kontuzji znacznie obniżył loty. Dodatkowym argumentem za Szwedem jest to, że dziś Nermark ma szansę dodatkowego startu w razie odskoczenia Tarnowian. Zawodnicy spotkają się już w czwartym biegu zawodów i zapewne będą walczyć o 3 punkty, bo z Kołodziejem nie jedzie Janowski tylko słabszy Gomólski. To tak krótko na temat tej pary; myślę że Szwed powinien okazać się lepszy od Tarnowianina.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
G.Łaguta powyżej 11 @ 1.72 Bet365
W obliczu braku Bjerre maluje się przed nami wygrana tarnowskich Jaskółek, a więc i 6 startów liderów gospodarzy, o czym wspominałem wcześniej.
Jeśli nawet Nermark może coś tam zawalić, to w przypadku Griszki są 2 opcje :
1) będzie fruwał po torze i zakręci się około 12-14 punktów i w przypadku dobrej dyspozycji pozostałych mecz będzie na styk, albo opcja nr 2...
2) Tarnowianie będą prowadzić i Grisza wyjedzie dziś 6-krotnie na tor, a wtedy minimum 12 pktów wydaje się być nieuniknione...
Transmisja będzie chyba tu : http://livelooker.com/pl/live,8752,wlokniarz-czestochowa-azoty-tauron-tarnow-13.08.2012.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom