>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16 funtow na bingo

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no to wkoncu wyplaci bez depo rzepek ?? ze kazesz mu wyplacac ? to i ja moze sprobuje ale chyba nei da rady
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
no to wkoncu wyplaci bez depo rzepek ?? ze kazesz mu wyplacac ? to i ja moze sprobuje ale chyba nei da rady
nie wiem , ale spróbować można . Ze strony bingo , co dawali 5 funtów za rejestrację (nie pamiętam jaka , ale jest tutaj na FB) to pogadałem z kobietą z livechatu i powiedziała mi , że bez żadnego depozytu mogę wypłacić pieniądze. Także zleciłem wypłatę 20 GBP na Neteller i czekam . Napisała mi jeszcze , że różnica u nich jest taka , że jeżeli zrobię depozyt , to później pieniądze otrzymam w ciągu 5 dni roboczych , a bez depozytu w ciągu 21 dni roboczych , także ja mogę chętnie poczekać. Ale jak mówię , co do tej stronki , to nie wiem , dlatego próbujcie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
sprobowalem ;) ja zlecilem na mb. czołga strzelilem bo obrot wynosi 21x5 czyli 105 f i ja myslalem ze 125 i z 35f zostalo 15 ale dobre i to ????
 
P 73

peaker87

Użytkownik
wpisałem wszystko jak należy kliknąłem withdraw i wyskoczył taki komunikat, mój angielski jest kiepski więc pomóżcie ...

 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
jak sie nie myle to musisz wplacic wpierw depozyt przez monybookers zeby wyplacic przez niego potem, bo musza potwierdzic twoje dane!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
nie tyle chodzi o potwierdzenie danych , tylko o to , że musi zrobić pierwszy depozyt, żeby odblokować opcję moneybookers... peaker87 dowiedz się , jaki jest minimalny depozyt i go wpłać ???? później powinieneś już wypłacić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie wiem chyba o tym nei bylo ale mam pytanie ???? czy jak zrobie depo z Moneya to nie dostane czasem jakiegos bonusu albo po depo bede musial wszystko razem obrocic ?? planuje zrobic skok na te kilkanascie funciakow ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
nie wiem chyba o tym nei bylo ale mam pytanie ???? czy jak zrobie depo z Moneya to nie dostane czasem jakiegos bonusu albo po depo bede musial wszystko razem obrocic ?? planuje zrobic skok na te kilkanascie funciakow ????
Nie dają dodatkowego bonusa. Wypłata od 5 dni roboczych.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
w regulaminie chyba nie znalazlem ale wole sie upewnic. czy jezeli wplace przypuscmy 20f i do wybrania bede mial 20f to musze jeszcze to obracac ? moze ktos lepiej wie
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Mam 92F na koncie i zostało mi około 50F obrotu, czyli w najgorszym wypadku zostanę z 40F na koncie. Teraz pytanie. Muszę coś wpłacić, żeby wypłacić? Jeśli tak to depo muszę obrócić? Ktoś wogóle stąd wypłacił?
Marcinxxx, nie da się. To jest odrębne i trzeba złożyć depo osobno, gadałem z typem na live.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
pokeromianiak , bylo ???? bez depo tez powinienes wyplacic tyle ze przelew moze isc do dwudziestu kilku dni , po depozycie maxx 5 dni :]
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
promocja widzę nadal aktualna. Pieniądze na koncie . Zaraz cos pogram i sprobuje wyplacic robiac depozyt. Jak mi cos z tego wyjdzie dam znac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom