>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

16 funtow na bingo

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
odświeżam teraz dają 21gbp, wymagany obrót to 5x ... bonus będziecie widzieć po zalogowaniu się do pokoju bingo, jeśli go nie będzie to piszcie na czacie ???? przed chwilką testowane !
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Please wait for a site operator to respond.
You are now chatting with &#39;Dean&#39;
Dean: Hello, this is Blackpool Club online support. How may I help you?
you: I have been registered from 21Ł bonus banner
you: Could you added to my account this bonus, please?
you: My login: ********
Dean: Okay, if you click the &#39;Instant Play&#39; link from our homepage and then enter a bingo hall, you&#39;ll see your bonus balance on the bottom left, below the bingo balls.
you: Balance: Ł0.00
you: Bonus: Ł0.00
you: OK, it is now ????
you: Thanks
you: Have a nice day
Dean: Okay brilliant, enjoy the games! Good luck ????
Dean: You too, have a fantastic day.

Na początku nie miałem, zagadałem na czacie i mi kazał sprawdzić jeszcze raz, ale miałem już włączony soft i dalej nie było. Napisałem, że nie mam dalej i w mig się pojawiło. Mam nadzieję, że mam dzisiaj szczęście
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
tak tylko to jest promocja dla tych którzy nie korzystali z pierwszej promocji z 16Gbp, bo ja zagadalem na czacie to powiedzieli mi ze uzywalem tego 16 gbp to 21 juz nie dostane
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
rzepek wejdz na glowna strone i zobaczysz ???? pisz register i obok 21Ł free wiejc jak latwo sie domyslec dostaniesz :d ja juz sciagam tym bardziej ze do bingo mam szczescie ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
rzepek wejdz na glowna strone i zobaczysz ???? pisz register i obok 21Ł free wiejc jak latwo sie domyslec dostaniesz :d ja juz sciagam tym bardziej ze do bingo mam szczescie ;)
rzepek tak jak kolega pisze dostaniesz :spokodfhgfh: a co do ściągania konrad to nie trzeba tego ściągać :-D
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja wiem że sloty to przypadek ale bingo jeszcze większy, niestety ale jak gram za 5gbp i jest 18 graczy to mogli by dawać więcej niż jakieś 13gbp za całą tablicę, bo to jest przecież śmieszne :/ ogólnie wtopa oczywiście, ale bingo trafiłem 4x ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
to zależy od tego za ile ci gracze kupią tych kart, ty kupisz za 5gbp a inny kupi 2karty....
ja cię rozumiem, ale nie sądzę że gość miał takie szczęście że ja miałem 30kart a on wygrywał prawie co kolejkę jakieś bingo, ta pula i tak jest śmieszna :kwasny4565:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam w Real money 96funtów a w bonus 5funtów czy mogę przelać te 96funtów na pokera albo wypłacić, jak to trzeba obrócić?
nie no mistrzu że ty nie czytasz ???? 5x obrót ... pochwal się na przyszłość, jak do tylu doszedłeś :-D ?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie no mistrzu że ty nie czytasz ???? 5x obrót ... pochwal się na przyszłość, jak do tylu doszedłeś :-D ?
Dzięki, no nigdzie nie szukałem tego obrotu na czacie też napisali ze obrót 5x + deposit 20&amp;, w bingo wszystko zależy od szczęścia, więc nie ma na to jakiegoś sposobu, trafisz spoko nie to trudno.:jezora:
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Dzięki, no nigdzie nie szukałem tego obrotu na czacie też napisali ze obrót 5x + deposit 20&amp;, w bingo wszystko zależy od szczęścia, więc nie ma na to jakiegoś sposobu, trafisz spoko nie to trudno.:jezora:
Ja gdy wpłaciłem to przy próbie wypłaty po obrocie 5x napisali, że obrót wynosi 10x i przegrałem wszystko potem ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
stan konta 16 funtów, bonusu 87, bo sobie na tych slotach zagrałem i mi siadło 100 funtów, robie obrót, jak wyjdzie niezła sumka to wpłace, a wypłacił ktoś od nich? po depozycie nie trzeba dodatkowych obrotów?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
stan konta 16 funtów, bonusu 87, bo sobie na tych slotach zagrałem i mi siadło 100 funtów, robie obrót, jak wyjdzie niezła sumka to wpłace, a wypłacił ktoś od nich? po depozycie nie trzeba dodatkowych obrotów?
ile można pisać że obrót 5x ludzie ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
nie marudz bo wiem że 5 x tylko pytałem czy nie ma jakiś dodatkowych od depozytu. pytałem suuportu:
minimalny depozyt 5 funtów, ale żeby móc wypłacić to trzeba depozyt minimum 20 funtów. dostaniemy wtedy bonus 200% ale on nie ma żadnych wymogów co do obrotu, wiec wpłacamy 20, dostajemy instant 60,i te 60 możemy wypłacić wraz z kasą wygraną na sing up bonus(czyli tych 21funtów) . natomiast kasy bonusowej nie można wypłacić wcale ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
chyba nie bylo
mam zrobic 5x obrot bonusu czy I wygranej czyli jak wygralem za 1 rzem 20gbp to mam to obracac co bonus ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom