>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15 USD no deposit Big Bet Poker

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
zarejestrowalem sie juz w piatek. Wyslalem skany i do teraz kasy ani sladu ;) fajne promo. Napisali mi ze skany ok i ze niedlugo kasa na koncie i tak 2 dni .
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
zarejestrowalem sie juz w piatek. Wyslalem skany i do teraz kasy ani sladu ;) fajne promo. Napisali mi ze skany ok i ze niedlugo kasa na koncie i tak 2 dni .
Ja sie rejestrowałem w poniedziałek-to samo odpisali,ale kasy nie widac :razz:
Pewnie jeszcze poczekam
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja czekałem 5 dni roboczych.Codziennie support pisał mi, że dostanę jeszcze tego samego dnia... Jednego dnia napisali mi, że nie wysłałem w ogóle dokumentów, ja im na to kopię maila i zaczął mnie support przepraszać.Tego samego dnia dostałem 15$ ????
 
peper.pl 0

peper.pl

Użytkownik
a ja zarejestrowalem sie w sobote, w sobote tez wyslalem skan dowodu i rachunku, dzisiaj 15 dolarkow na koncie + o wszystkim informowali mnie w mailach ????
dzieki za promo :spokodfhgfh:
 
R 0

ramman3

Użytkownik
http://www.bigbetrewards.com/

Dla tych , którzy ewentualnie przegapili rakeback na Bigbet - mozna wypłacac (przelewac ) juz nawet 2 dolary za 2000 BBP (nie mylic z VIP points.

Logujemy sie z tego linku , login to email zarejstrowany , wchodzimy na redeem points i &quot;zamawiamy&quot; kase za punkty.
Najpozniej po 24 h jest dostepna - wchodzimy wtedy do cashier- deposit/WD -withdraw i bodajze bring cah back...
Po takiej wymianie otrzymujemy ticket do słabo oraz nisko obsadzonego first depositor turnieju z pulą 500 usd.



VIP Points natomiast zamieniamy na wejsciowki do płatnych turniejów - nie da sie do wszystkich , ale klikamy register i jest pole wyboru np. 2.20 lub ..points.
 
C 41

crazyk7

Użytkownik
http://www.bigbetrewards.com/

Dla tych , którzy ewentualnie przegapili rakeback na Bigbet - mozna wypłacac (przelewac ) juz nawet 2 dolary za 2000 BBP (nie mylic z VIP points.

Logujemy sie z tego linku , login to email zarejstrowany , wchodzimy na redeem points i &quot;zamawiamy&quot; kase za punkty.
Najpozniej po 24 h jest dostepna - wchodzimy wtedy do cashier- deposit/WD -withdraw i bodajze bring cah back...
Po takiej wymianie otrzymujemy ticket do słabo oraz nisko obsadzonego first depositor turnieju z pulą 500 usd.



VIP Points natomiast zamieniamy na wejsciowki do płatnych turniejów - nie da sie do wszystkich , ale klikamy register i jest pole wyboru np. 2.20 lub ..points.
jak uzyskać rake back?
 
R 0

ramman3

Użytkownik
jak uzyskać rake back?
-tak jak napisalem

1000 BBP to 1 usd kasy

100 vip points to chyba 1 dolar do turnieju

1 nie kasuje drugiego

przyklad

mialem 42.700 BBP a zarazem 780 vip points - dalo mi to 42 usd i wejsciowki do turniejow 5.50 i 2.20...
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
super te promo, dzis sie zarejestrowalem, kasa po paru godzinch
gadalem na livie i gostek powiedzial, ze do wyplaty trzeba ugrac 15Vip points
John: You need to reach 15 VIP Points and then you can withdraw.
 
R 0

ramman3

Użytkownik
Jesli chodzi o wyplate na Moneybookers z BigBet

Nie ma tej opcji w cashier - trzeba zglosic wyplatę np na netellera i napisac email do supportu z prosba o zmiane na MB (i podac swoj MB mail)
 
Do góry Bottom