>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 USD no deposit Big Bet Poker

B 0

browar112

Użytkownik
Nie no to juz jest totalna kpina...
2 dni temu support napisal,ze otrzymal moje dokumenty i czeka na weryfikacje,a teraz pisza ze nie otrzymali dokumentow... smiech na sali doslownie.
Oszusci i tyle...
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
znowu napisałem do nich i teraz znowu bajka że mają dużo meili i to dlatego tak długo trwa ble ble ble i jak sprawdzą zakredytują bonus i mnie powiadomią
???? eh
 
B 0

browar112

Użytkownik
Buk nie warto juz sobie nimi dupy zawracac... tej firmie tez nie zalezy na swoim &quot;bycie&quot;.
Ja napisalem ze jesli do jutra mi nie dodadza mojego bonusu,napisze na najlepszych forach pokerowych ze sa oszustami,gosciu napisal ze ok. i bonusu nie ma:/
Ja juz nie chce miec z nimi nic wspolnego...
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Mi w e-mailu napisali ze dokumenty ok i dadzą bonus a potem na live chacie ze niby jeszcze raz sprawdzili i już nie ok... i nie dostane :/ Jakaś kpina
 
B 0

browar112

Użytkownik
Ta firma to szajs.Proponuje zrobic grupowy bojkot na jakims forum i dac im linka ???? moze wtedy cos zrobia.Nie po to wysylalem moje dokumenty i dane,zeby sobie teraz jaja robili...Rownie dobrze moglem nie zakladac konta i zyc spokojnie w swiadomosci ze nie maja moich danych....
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie po wielkich katorgach dopisali mi 15$.... ile nerwow mnie to kosztowalo.
Po kolejnej rozmowie na live chat tym razem z Nina,dowiedzialem sie,ze dopisza mi 15$ wylacznie po depozycie,gdyz duzo osob zakladalo fikcyjne konta.napisalem im ze musze mi dopisac bez depozytu,gdyz zanim zarejestrowalem konto,pytalem sie rowniez czy ta promocja jest aktualna.
Po dalszej klotni w koncu dopisali mi ta kwote... juz nigdy wiecej takich promocji;/
Nie klocilbym sie bo 15$ to nie duzo,ale za to ze wysylalem swoje dokumenty chcialem cos otrzymac.
 
H 0

hadart

Użytkownik
O matko, kasa za darmo i jeszcze pretensje. Mi dopisali 15$ bez problemu jakies 3 dni temu (bylem akurat na zlocie). Kontakt z supportem naprawde ok.
 
B 0

browar112

Użytkownik
O matko, kasa za darmo i jeszcze pretensje. Mi dopisali 15$ bez problemu jakies 3 dni temu (bylem akurat na zlocie). Kontakt z supportem naprawde ok.
Stary napisalem ci ze nie mialbym pretensji,gdybym nie musial wysylac swoich danych. 15$ to raptem 40 zl,a to jest wielkie G..... Jesli mowia ze za wyslanie danych dopisza,to maja dopisac.ja za darmo nikomu swoich danych i rachunkow bankowych nie wysylam!!
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
To ja nie wiem co ty im powiedziałeś bo ja się kłuciłem 20 minut i jedyne to 15$ jak zrobię depozyt . Oszuści i tyle . Powiedziałem żeby skasowała moje konto nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
To ja nie wiem co ty im powiedziałeś bo ja się kłuciłem 20 minut i jedyne to 15$ jak zrobię depozyt . Oszuści i tyle . Powiedziałem żeby skasowała moje konto nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
mi powiedziala to samo - 15$ po zlozeniu deposytu. szkoda gadac...
 
P 0

past

Użytkownik
straszna lipa w tej rozmowie,szkoda słów i nerwów na to wszytsko,najpierw dają promo potem robią katorge aby ją otzymac.....jeden wielki.....
 
B 0

browar112

Użytkownik
To ja nie wiem co ty im powiedziałeś bo ja się kłuciłem 20 minut i jedyne to 15$ jak zrobię depozyt . Oszuści i tyle . Powiedziałem żeby skasowała moje konto nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
Jak juz wspominalem,mi tez mowili ze dodadza mi bonus wylacznie po depozycie.TO ja im napisalem ze sa oszustami,bo przed zalozeniem konta pytalem sie czy promocja no deposit jest nadal aktualna.Napisalem ze jutro napisze na najlepszych forach pokerowych,ze sa oszustami i odradze ludziom gre na tym roomie.No i to poskutkowalo i dopisali :p
 
Do góry Bottom