>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15 USD no deposit Big Bet Poker

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja założyłem konto wczoraj o 23:50 odrazu przesłałem ID+umowa otwarcia rachunku ze wzmianką o bonusie o 0:41 miałem już $15 na koncie czyli 51 minut pozniej ....;)
 
S 55

stacho27

Użytkownik
A ja wysłałem maila przedwczoraj i wciąż nie mam kasy :/ a przyszedł mi mail że dodadzą mi 15$ wczoraj wieczorem... nie wiem jak oni wybierają tych którym najpierw przelac kase...
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
lepiej wyslac scany na Security Bigbetpoker.com poczekac na email od nich wbic na czat i zagadac mi wszystko zajelo dzis 15 minut✅
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
U mnie jak powyzej tyle ze 50minut ???? do wyplaty tak jak ktos mowil 150pkt=15rake, The Boss ile wyplata szła na money,wplacales przed??
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Hm... : | e-mail wysłany 3 dni temu a kaski nie widać. Dostałem tego automatycznego maila i nic poza tym :p Wysłałem prośbę, dowód z obu stron , rachunek również . Może po promocji ?
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
promocja jest dalej wyslij na [email protected] i bedziesz mial potwierdzenie w godzine
potem na czat i kaska na kacie choc teraz wekend to moze byc gorzej
jesli ktos gral dosyc intensywnie a wtopil kase to mozna wymienic pkt na gotowke ja wlasnie wymienilem na 58 usd pkt leca bardzo szybko
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
jak to jest z wysylaniem rachunku? jesli caly czas mieszkam z rodzicami i wszystkie rachunki przychodza na nich, a nie na mnie.
 
R 17

raul18

Użytkownik
promocja jest dalej wyslij na [email protected] i bedziesz mial potwierdzenie w godzine
potem na czat i kaska na kacie choc teraz wekend to moze byc gorzej
jesli ktos gral dosyc intensywnie a wtopil kase to mozna wymienic pkt na gotowke ja wlasnie wymienilem na 58 usd pkt leca bardzo szybko
mowisz o tych pkt w sofcie w zakladce cashier i points czy o tych pkt na ich stronie internetowej ?? bo w sofcie mam teraz 24pkt a na stronie 19k, tylko jak na stronie wciskam redeem your points to mi biala strona wyskakuje..
 
H 0

hadart

Użytkownik
Dostalem odpowiedz od supportu, ze rachunek czy cos w tym stylu jest wymagane jesli adress na dowodzie jest nie czytelny albo ktos wyslal poprostu jedna strone.

Mam nastepne pytanie. Czy jesli zarejestrowalem konto na Big Bet Poker to wystarczy tylko czekac na kase? Czy gdzies trzeba zalozyc konto na real money? Nigdzie nie widze w sofcie takiej opcji.
 
Do góry Bottom