>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 kolejka Premier League [5-7 grudnia 2015]

Status
Zamknięty.
korczus 189

korczus

Użytkownik
Wczorajszego meczu Chelsea nie komentuje bo mi zjebali ładny kupon, od teraz jak już będę stawiał to wyłącznie na ich niekorzyść ????
Na dziś kiepska oferta ale coś tam trzeba spróbować.
Newcastle - Liverpool
Myślę, że faworyt jest tu tylko jeden i nie ma co na siłę szukać jakiejś sensacji, Liverpool w takiej formie musi zjeść ten nowy zamek, pytanie tylko jaki padnie wynik w tym meczu, 1.6 kurs na wygraną gości trochę słabo, można poszukać jakiegoś handi lub wygrana Liv i BTS bo bramki jednak oni tracą.
Liverpool 2 - 1.57
Liverpool (-1.5) 2.3
Liverpool + BTS 3.1
 
I 7

imtari

Użytkownik
Może ktoś przybliżyć co się dzieje w Chelsea? Dziś porażka z najsłabszym zespołem ligi, oni grają przeciwko trenerowi czy coś? ????
Nie mogę zrozumieć dlaczego tak wiele osób dziwi taki wynik tego spotkania...
Od pierwszej kolejki Chelsea jest tylko cieniem zespołu z poprzedniego sezonu. To że w ostatnich meczach Hazard pokazał się z dobrej strony nie oznacza od razu, że cały zespół zacznie w mgnieniu oka grać koncertowo. Na taki rozwój wydarzeń przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, zwłaszcza że reszta ofensywy w dalszym ciągu kuleje.
Granie Chelsea po tak niskim kursie było naprawdę bardzo ryzykowne, dlatego mi osobiście udało się wyłapać handicap w stronę Bournemouth.
Poza tym mówienie o Bournemouth jako o &quot;najsłabszym&quot; zespole ligi też uważam za dość krzywdzące, zwłaszcza w obliczu ich dwóch poprzednich meczów z Swansea i Evertonem. Moim zdaniem pokazali się w tych meczach z naprawdę dobrej strony. Statystyki nie przemawiają za tym zespołem, ale gdyby nie pechowa kontuzja Wilsona to z obecną grą byli by zdecydowanie dalej od strefy spadkowej.

Żeby nie robić totalnego offtopu postanowiłem dodać swoje przemyślenia na temat pozostałych meczów 15 kolejki
Newcastle vs Liverpool
Pomimo że nie lubię grać &quot;czystych&quot; wyników spotkań, to jednak w tym meczu pokusiłem się
o obstawienie wygranej drużyny z Liverpoolu (Liverpool win/Liverpool dnb).
Większość czynników jakie brałem pod uwagę przemawia za takim wynikiem tego spotkania.
Jedyna rzecz, która napawa mnie lekką obawą to fakt, że The Reds nie czują się zbyt dobrze
w delegacjach na stadionie srok, co mogą potwierdzać wyniki z poprzednich dwóch sezonów.
Wydaje mi się jednak, że dobry wpływ Kloppa na drużynę, wola walki i zaangażowanie jakie udało mu się zaszczepić w postawie swojego zespołu, jak również powrót do gry ważnych kontuzjowanych zawodników powinno pozwolić Liverpoolczykom na zgarnięcie w tym meczu 3 punktów.
Oczywiście oprócz powyższych trzeba jeszcze dodać że w obliczu ostatnich wyników i meczów obu zespołów Liverpool należało by traktować jako zespół znajdujący się co najmniej poziom jak nie dwa wyżej od zespołu z St. James Park.
Everton vs Crystal Palace
Długo zastanawiałem się nad obstawieniem tego meczu jednak w końcu postanowiłem zagrać handicap w stronę Bournemouth w meczu z Chelsea.
Zarówno jeden jak i drugi zespół w tym sezonie ma bardzo duże skoki formy, także ciężko w tym meczu o wynik który mógłby budzić jakieś szczególne zdziwienie.
Dość wyraźnym faworytem dla bukmacherów jest Everton jednak ja zastanawiałem się nad handicapem w stronę Crystal Palace. Dużo w tym meczu zależy od sposoby jaki wejdzie w mecz ofensywa gospodarzy, jednak jeśli nie przycisną gości od początku spotkania i nie narzucą swojego stylu gry to mogą mieć duży problem ze sforsowaniem dobrze w tym sezonie grającej defensywy drużyny z Londynu. Na poparcie typu w stronę handicapu dla gości mogą przemawiać wyniki ich dotychczasowych spotkań w tym sezonie gdzie jak dotąd tylko WHU był w stanie wygrać z nimi różnicą więcej niż 1 bramki.
Myślę,że taki typ ma rację bytu jednak jak wspomniałem na początku postanowiłem sobie odpuścić typowanie tego spotkania, bo ofensywie Evertonu zdarzały się już w tym sezonie naprawdę dobre mecze także ryzyko jest stosunkowo duże.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Newcastle - Livewrpool
BTS @1,75
Pakowanie się w Liverpool po kursie @1,55 to czysta głupota. Klopp Kloppem, ale Liverpool nie jest drużyną która cały czas może z wszystkimi wygrywać jak leci pokrywając spore handicapy. To w zdecydowanej większości cały czas Ci sami zawodnicy, którzy bardzo często zawodzili po całej linii w zeszłym sezonie. Nie ma tam zawodników którzy robiliby aż tak wielką różnicą na boisku - mało tego - uważam że pod względem składu Liverpool nie jest drużyną lepszą od Newcastle. Liverpool dzisiaj bramkę strzeli, może nawet wygra, ale ten kurs nie jest warty ryzyka.
Liverpool gra &quot;tylko dobrze&quot;. Wymęczyli zwycięstwo ze Swansea, zremisowali z Southampton, przegrali z Crystal Palace. W międzyczasie upokorzyli City i Chelsea.
Klopp czaruje w Liverpoolu i daje im konkretną dawkę motywacji ale tylko na &quot;spotkania na szczycie&quot;. Ze średniakami Liverpool przechodzi męczarnie nawet na własnym obiekcie.
Po drugiej stronie mamy Newcastle. Zespół nieobliczalny. Zespół nieobliczalny w którym ostatnio coś drgnęło i zaczęło iść w lepszą stronę. Zespół nieobliczalny w którym już wszystko wisi na włosku - posady, przychylność kibiców, sponsorzy. Zespół który skład ma na poziomie Liverpoolu, będzie miał dzisiaj obiekt którego zespół The Reds nie lubi, zespół który już naprawdę MUSI zacząć punktować. Ostatnio wpakowali tutaj 6 bramek zespołowi Norwich tracąc przy tym dwie, zremisowali z Chelsea strzelając im dwie bramki oraz bezbramkowo odnieśli remis z Sotonem. To ogromny progress biorąc pod uwagę początek sezonu. Dzisiaj na spokojnie o bramkę, a nawet dwie powinni się pokusić. Z L&#39;poolu uchodzi para grając z takimi średniakami, a Newcastle mając nóż na gardle powinno to wykorzystać.
edit : Analiza dobra, a to że nie uznali prawidłowej bramki Liverpoolu to ja już nic nie podziałam. Mam nadzieję że kogoś ostrzegłem przed durnym pomysłem jakim był dzisiaj L&#39;pool. Powodzenia w dalszych typach!
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie co do meczu Liverpoolu to chciałbym tylko wspomnieć, że mecze Liverpoolu, które oni wysoko wygrywali odbywały się na wyjeździe JEDNAK TYLKO WTEDY gdy to rywal chciał prowadzić grę a Liverpool grał z kontry. Przez to także słabsze wyniki u siebie. Najlepiej było to widać w meczu z Bordeaux gdzie Liverpool musiał grać atakiem pozycyjnym i dość słabo im to szło a gdy było więcej miejsca na przerzuty to szło im to świetnie. Już wcześniejsze swoje bety podałem ale za drobne dorzucam:
DW: 2-0 dla Liverpoolu - 8.5/unibet ⛔ 2-0 dla Newcastle ????
Skład Liverpoolu: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Moreno, Lucas, Allen, Milner, Ibe, Firmino, Benteke
Ławka: Bogdan, Toure, Henderson, Sturridge, Lallana, Origi, Randall
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Premierleague
Data i godzina: 07.12.2015 21-00
Spotkanie: Everton - Crystal Palace
typ: Everton
kurs: 2.05
buk: unibet

Analiza:
Na zakończenie piętnastej kolejki w Premierleague Everton podejmie dobrze spisujący się w tym sezonie zespół Crystal Palace. Gospodarze jak co roku zamierzają włączyć się do walki o górną część tabeli. Początek sezonu w ich wykonaniu był raczej średni, bo zaliczyli na początku wpadkę z Watford (tylko remis 2-2) i gładką porażkę u siebie z Man City 0-2. Później przyszła seria trzech meczy z Liverpoolem, United i Arsenalem, w których udało się ugrać tylko remis w derbach. Ostatnie tygodnie już jednak bardziej udane, bo w sześciu meczach na wszystkich frontach wygrali cztery i dwa razy zremisowali, a w Capital One Cup zameldowali się już w półfianle, gdzie czeka już na nich Man City. Bolączką The Toffies są remisy, bo w lidze zaliczyli ich już sześć (tylko Spurs mają ich więcej, bo osiem). Ale za to zaliczyli tylko trzy porażki, i to z tymi najlepszymi ekipami, co też ma na pewno swoją wymowę. Trzeba też zwrócić uwagę na wysoką ostatnio formę strzelecką całego zespołu i ich najlepszego strzelca Romelu Lukaku, który zaliczał trafienia w pięciu kolejnych meczach (z Aston Villa nawet dwie bramki). Do tego formą ostatnio imponuje Barkley i Deulofeu. Crystal Palace jest na pewno pozytywną niespodzianką tego sezonu. Plasuja sie w środku tabeli, a na rozkładzie mają już takie zespoły jak Liverpool czy Chelsea, z którymi wygrywali na wyjazdach po 2-1. Ostatnio pokonali Newcastle aż 5-1, ale wcześniej potrafili przegrać trzy kolejne mecze - z West Hamem, Leicester i Man City, a nawet u siebie ze słabiutkim Sunderlandem i to u siebie. Jak widać potrafią grać w piłkę, ale też potrafią zaliczyć wpadkę. W Liverpoolu będzie trudno im ugrać punkty, bo forma Evertonu idzie w górę. Ostatnie trzy mecze The Toffies u siebie to wygrane z Norwich 2-1, Sunderlandem 6-2 i Aston Villa 4-0. Co prawda dwie ostatnie wizyty CP na Goodison Park kończyły się ich zwycięstwami 3-2, ale teraz to gospodarze są faworytami meczu i moim zdaniem nie powinni zawieść. Stawiam na Everton, który wyraźnie złapał formę.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Everton vs Crystal Palace
over 2.5 = 1,83 = Ónibet ⛔
over 3.5 = 3,10 = Ónibet ⛔

Lukaku strzeli = 2,30 = Ónibet ✅
Najlepsza opcja według mnie na to spotkanie. Jutro będzie na prawdę mega ofensywny mecz o bu stron i bramek na pewno nie zabraknie i polecam wejść w ten typ bo kursy już lecą i do jutra będą w granicach 1,70 już zresztą są 1,77 ale ja złapałem po 1,83 wczoraj. Everton u siebie z Crystal grał zaledwie 3 razy i 3 razy pokryli tą linię, w tamtym roku dwa wyniki po 2:3 i dziesięć lat temu 4:0. Ostatnie mecze Everton na prawdę strzela sporo bramek a szczególnie Lukaku, który robi sporą różnicę w ofensywie. Z Aston Villą 4:0, Sundelandem 6:2 czy choć by wygrana z Chelsea 3:1. Lukaku ma na swoim koncie 10 bramek i jutro jak dla mnie również trafi. Palace jest to niewygodny rywal jak zresztą dla większości ekip w PL. Crystal ostatnio wygrali 5:1 z Newcastle czy zwycięstwo z Liverpoolem na wyjeździe 1:2, choć też dość sporo tracą na obym podwórku, 5 z City, 3 z West Hamem czy 1 (ze słabiutkim) Sunderlandem. Jutro na pewno zobaczymy otwarte spotkanie i widzę tutaj sporo bramek.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
@Bos1991 wg mnie Chelsea powinna wygrać, widać w ich grze progres w ostatnim czasie (mecze z Norwich, Macabi i Tottenhamem). Hazard hasa jak za najlepszych czasów powoli.
Pytanie co z Diego Costą? Pewnie sytuacje z derbów na White Hart Lane i fochy DC każdy już widział... a tu jeszcze wypad na miasto z Ramiresem i Kenedym (cóż za gustowne buty ????) -&gt; http://transfery.info/83352,trzej-pilkarze-chelsea-zabalowali-jeden-juz-wczesniej-podpadl-mourinho
Bournemouth ma problem z bramkarzami, Boruc kontuzja, a w meczu z Evertonem urazu doznał tez Federici, który go zastępował.
Robson super informację podałeś, wprowadzając tym samym innych błąd. Chyba od kogoś takiego jak Ty, można wymagać wiarygodnych informacji?
Jakoś tego nie weryfikowałem dokładnie, ale po co wypisywać brednie, że ma kontuzje? Zagrał więc co najwyżej jego występ był zagrożony.
Dałeś tym samym wielu do zrozumienia, że wyjdzie 3 bramkarz.
????????
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Everton - Crystal Palace
over 10.5 korka 1.70 STS
Obie ekipy bardzo ofensywne (nawet jak na PL). Zwracam szczególną uwagę na Deulofeu, który wraca do świetnej formy. Sam jest w stanie kilka rogów zrobić. Do tego Lukaku, którego szuka piłka, Barkley i jego strzały z dystansu plus ofensywnie nastawieni boczni obrońcy.
Z drugiej strony CP i ich dobry sezon. A patrząc na ostatnie H2H obu drużyn szykuje się nam super widowisko.
Nie będę podawał statystyk odnośnie korków (kto chce to sprawdzi), ale sprawdzam regularnie staty The Toffees i nie ma dla nich problemu kłucie rogów, zwłaszcza u siebie. Crystal Palace na bank coś dołoży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Everton - Crystal Palace / Everton ov 1,5 gola @1,83 Bet365
The Toffees ostatnio w formie, wygrana z Norwich w COC - co prawda po karnych, ale nie grali całym pierwszym składem. Następnie wygrana w pięknym stylu 6:2 nad Czarnymi Kotami, a ostatnio 4:0 z The Villans, to tyle jeśli chodzi o mecze u siebie, wyjazdowo remisy z West Hamem i Bournemouth no i ostatni ich mecz w COC 0:2 w Middlesbrough. Jak widać idzie im naprawdę nieźle, w formie Lukaku czy Barkley co pozwala pozytywnie myśleć o typie. Belg jest na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców i dziś zrobi wszystko aby zmniejszyć czterobramkową różnicę do Vardy&#39;ego. Na trzy pojedynki na Goodison z Orłami w każdym z nich Karmelki strzelały przynajmniej dwie bramki, a w ciągu ostatnich 5 spotkań aż czterokrotnie pokrywali over 1,5 - ta sztuka nie udała im się tylko na Upton Park. Wieczorem zagrają jednak przed własnymi kibicami a jeśli dziś wygrają to wskoczą z 11-ego aż na 6-te miejsce! Poza tym ostatni raz u siebie Everton z Crystal Palace wygrał w 2005 roku a ostatnie dwa pojedynki to porażki 2:3 więc wypadałoby odnieść w końcu zwycięstwo na Goodison - najlepiej strzelając przynajmniej dwa gole ;)
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Everton vs Crystal Palace
Mam przeczucie, że będzie to szybki mecz z wieloma sytuacjami podbramkowymi z obu stron. Crystal Palace zapewne zagrają tak jak najbardziej lubią, czyli kontrami. Pozycyjny atak niezbyt im wychodzi (przykład mecz z Sunderlandem u siebie). Zagrałbym BTTS, ale kurs jednak trochę zbyt niski. Stawiam więc na over 2.5 i wydaje mi się to lepszą opcją niż over 1.5 Everton, bo nie wierzę by goście nic nie strzelili. Dodatkowo myślę nad rzutami rożnymi. Ekipa Alana Pardew jest niesamowicie overowa jeśli chodzi o rożne, a Everton w ataku pozycyjnym też powinien ich sporo nabić. Linia jest wysoka i trochę odstrasza, jednak ja uważam over 11 rzutów rożnych azjan jest dalej opłacalne do gry. Spróbuję jeszcze over 13 rożnych, bo w takich meczach jak już zaczną padać rożne to może być ich naprawdę wiele.
Moje typy na ten mecz:
Over 2.5 @1.83 ⛔
Over 11 rzutów rożnych azjan @2.05 ✅
Over 13 rzutów rożnych @3.60
✅
#down
Jasne. To tak jak napisałem - zwracam honor ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom