>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

13 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 04.11-07.11.2011

Status
Zamknięty.
dabol1 679

dabol1

Użytkownik





W piątek startuje już 13 kolejka naszej Ekstraklasy. Ta seria gier zostanie zainaugurowana w Bielsku-Białej gdzie tamtejsze Podbeskidzie podejmie Górników z Zabrza. Już 2,5 godziny później czeka nas ciekawy mecz przy Konwiktorskiej, gdzie Polonia zagra z Lechem. W niedzielę dwa mecze derbowe - derby Dolnego Śląska oraz Krakowa, odpowiednio w Lubinie i na stadionie Cracovii. Na deser czeka nas starcie Jagiellonii z Legią w Białymstoku.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ciekawy piątkowy wieczór się zapowiada. W pierwszym meczu w Bielsko-Białej ważny mecz dla obu drużyn w kontekście walki o utrzymanie. Górnik przełamał się w ostatniej kolejce pokonując Jagę, moim zdaniem, bardziej Jaga oddała ten mecz bez walki niż Górnik pokazał świetny futbol, ale wygrana Górników była jak najbardziej zasłużona. Podbeskidzie potrafi sprawiać niespodzianki, wygrali ostatnio na Reymonta w Krakowie, przypomnę tylko że również na Łazienkowskiej piłkarze trenera Kasperczyka cieszyli się z wygranej. Górnik w delegacji nie zaznał smaku zwycięstwa. Akurat w tym meczu na tą chwilę najbardziej prawdopodobny wydaje mi się under 2,5 goli, ale na bliższą ocenę spotkania będzie jeszcze czas.

Drugi mecz piątkowy zapowiada się jeszcze lepiej. Polonia przełamała się w Chorzowie wygrywając pierwszy mecz na wyjeździe. W poprzednim sezonie Polonia pokonała &quot;Kolejorz&quot; 1-0 po golu Sobiecha, którego jak dobrze wiemy już w stołecznej drużynie nie ma. Ten mecz była ciekawy, Smolarek ujrzał czerwoną kartkę, skutecznie prowokował go palcem w skórzanych rękawiczkach które pasowałby bardziej na Syberię niż do gry w piłkę nożną. Lech jest najbardziej bramko strzeloną drużyną w lidze, na obcych boiska podopieczni Bakero aż 16-krotnie trafiali do siatki, w tym aż osiem goli strzelili w Bełchatowie (5-0 z ŁKS-em i 3-0 z GKSem). W tym meczu na tą chwilę faworytem jest Lech, ale nie skreślałbym w tym meczu &quot;Czarnych Koszul&quot;.

Czy Pavel Hapal zaliczy zwycięski debiut jako trener Zagłebia Lubin? Kto zwycięży w Derbach Krakowa? ????

A co Wy sądzicie o najbliższej kolejce gier w T-Mobile Ekstraklasie? Jakieś &quot;pewniaczki&quot; już widzicie?
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ja w meczu przy Konwiktorskiej skłaniałbym się ku overowi. W sumie Polonia nie jest jakoś super skuteczna w tym sezonie, ale za to Lech już tak. Myślę, że będzie to w miarę otwarty mecz, bo przecież Polonia musi grać w każdym meczu o 3 punkty. Zwycięstwo w Chorzowie na razie nic nie znaczy, Czarne Koszule muszą pokazać dobrą grę w innych meczach, żeby nie powiedzieć w każdym meczu. Wiadomo jaki jest ich prezes i co zrobi jeśli wyniki mu się nie spodobają. Lech jest skuteczny, dużo strzela, a przy bądź co bądź dziurawej w tym sezonie obronie Polonii, jest w stanie strzelić kilka goli. Tu raczej postawie over.
W meczu PBB z Górnikiem dobrą opcją wydaje się Brak gola przed 31 minutą. Wiadomo o co walczą obie drużyny, szczególnie goście z Zabrza. Obie ekipy nie będą chciały stracić pierwsze gola, bo to może przesądzić o wyniku. Tutaj brak gola przed 31 minutą i under są chyba dobrymi rozwiązaniami.
 
jacko013 0

jacko013

Użytkownik
Spotkanie Krecików z obecnym liderem ekstraklasy zapowiada się dość ekscytująco. Nowym szkoleniowcem Zagłębia Lubin został Pavel Hapal który największy jak dotąd sukces odniósł z MSK Żylina. W sezonie 2009/2010 zdobył mistrzostwo Słowacji, a w kolejnym awansował do LM. Z reguły zmiana trenera powinna pozytywnie wpłynąć na piłkarzy, co wiąże się z tym, że Zagłębie pod okiem czeskiego trenera będzie znacznie mniej wygodnym przeciwnikiem, niż gdyby na ławce rezerwowych siedział wciąż Janek Urban.
Dotychczas spotkania między tymi zespołami wyglądały następująco:


Śląsk już nie raz pokazywał, że spotkania z teoretycznie słabszymi zespołami nie wychodzą im zbyt dobrze (przykład GKS Bełchatów) gdzie zagrali bez polotu i większego zaangażowania.
Zagłębie obecnie zajmuje przedostatnią lokatę, potrzebuje punktów by wydostać się ze strefy spadkowej. Mają doskonałą okazję by wyrwać choć jeden punkt ale myślę, że powalczą o trzy oczka. Derby Dolnego Śląska dzielą się własnymi prawami, nikt nie odstawi nogi,piłkarze będą walczyć o każdy centymetr boiska.
Śląsk jakby nie patrzeć ma dużo szczęścia którego nie miało jeszcze rok temu.
Atut własnego boiska, nowy trener,bilety w cenie 5 zł :cool: będą miały wpływ na zdobycie cennych 3pkt.
Czyżby pierwsze zwycięstwo Krecików od lat ?
 
jacko013 0

jacko013

Użytkownik
Wielkie derby Krakowa już w najbliższą niedziele o godzinie 17:00. Po 90min. będzie już wiadomo kto wygra Świętą Wojnę. Brzydsza część Krakowa potrzebuję punktów, Wisła natomiast jeśli przegra czwartkowy mecz w LE ( a jest to wielce prawdopodobne) i przegra mecz z Cracovią może pożegnać się z dotychczasowym trenerem. Oba zespoły mają o co grać.Zgrzyt gości, żółte kartki , walka przez pełne 90min. tego zapewne będzie można się spodziewać podczas niedzielnego meczu. Dotychczas mecze między tymi zespołami wyglądały następująco:



Uploaded with ImageShack.us

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy mało goli, Wisła wywiezie komplet punktów a trener zachowa posadę. Inne wynik niż skromne zwycięstwo Wiślaków będzie ogromną niespodzianką.


Typ - u2.5
Typ- zwycięstwo Wisły
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
jacko013 nie wklejaj nam tych wyników z ostatnich lat bo to naprawdę o niczym nie świadczy. Na pewno jeśli Wisła przegra z Fulham i z Cracovią Robetro nie straci posady, za to daję sobie uciąć rękę.
I jeszcze jedno - używać opcji &quot;edytuj&quot;.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Tkwi jakaś magia w PGE Arenie. Była już tam reprezentacja Niemiec (co prawda drugim garniturem, ale nasz Franz, z pocałowaniem rączek wziąłby tych &quot;zmienników), czy Lech Poznań - i nawet tym dwóm potencjalnie mocnym ekipom nie udało się wygrać z gospodarzem (odpowiednio: nasze Orły i Lechia). Zazwyczaj nie doszukuję się żadnych bzdetnych teorii, ale... coś jest na rzeczy. Patrzę w terminarz w poszukiwaniu drużyn, które mogłyby wywieźć trzy punkty i w chłodnym rozrachunku wyszło, że dopiero w marcu, jak przyjedzie Wisła Kraków, to być może (być może!) twierdza padnie. Jednak wróćmy do czasów najbliższych. Widzew przyjeżdża na Lechię. Jak to brzmi? Dzisiaj nijak. Kiedyś owszem: Boniek, Citko, Koniarek, Wichniarek, Dziekanowski, Smolarek... To była firma. Teraz kto niby miałby straszyć? Okachi z drugiej ligi maltańskiej? Dzalamidze, który myślami jest już w Jagiellonii? Grzelczak, u którego z formą jest jak z kobietą (dla niekumatych - huśtawka nastrojów)? Zejdźmy na ziemię... Lechia nie gra żadnej wielkiej piłki, ale u siebie jeszcze nie dała sobie dokopać. I patrząc realnie - łodzianie nie mają prawa zwyciężyć. Biało-zielonym, a w szczególności trenerowi Kafarskiemu - jak mawiał Tarasiewicz - w dupce zaczyna się palić. Kapitan (sic!) Surma nawet otwarcie zaczyna mówić, że z pucharów nici i że trzeba nastawić się na walkę o utrzymanie. Ma chłopaczyna rację. Kontrkandydata, czyli Widzew - trzeba po prostu ograć. Mój typ: Lechia win (kurs: 2,10 wg bet-at-home)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dwa piątkowe mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. W pierwszym meczu Podbeskidzie będzie podejmować Górnik Zabrze. Obie ekipy w swoich ostatnich meczach zagrały bardzo dobre mecze, zgodnie zdobywając po komplecie punktów, które w kontekście układu ligowej tabeli mogą okazać się bardzo ważne. Górnik ograł Jagiellonię, która wraca do swojej niemocy wyjazdowej. Bądź co bądź Górnik zainkasował rywalowi 2 bramki w końcówce spotkania, tym samym udowadniając wyższość tego dnia nad rywalem z Białegostoku. Podbeskidzie sprawiło nie lada sensację, bo wygrało z obecnym mistrzem kraju Wisłą Kraków. Po prostej, ale i dobrze przeprowadzonej akcji Górale wbili rywalowi bramkę i to było jedyne trafienie jakie kibice mogli zobaczyć podczas tego meczu.
Wiadome jest jednak, że jutrzejszy mecz będzie wyglądał zgoła inaczej. Górnik i Podbeskidzie potencjałem są zbliżone do siebie. Tutaj Podbeskidzie nie będzie broniło swojego pola karnego, aż z taką zażartością jak w meczu z Wisła. Mecz o 6 punktów, to na pewno i takie znamię będzie przypisane do tego meczu. Mecz powinien oscylować w granicach remisu. Górnik można powiedzieć że niejako przełamał się w meczu z Jagiellonią, a Podbeskidzie sprawiło nie lada sensację. Trzeba jednak przyznać, że granie z lepszymi drużynami zespołowi Górali wychodzi znacznie lepiej. Tutaj zapewne zobaczymy mecz walki i jak mówi sam trener Nawałka, o zwycięstwie może zaważyć jedna bramka. Ja jednak od typowania wyniku bym się wstrzymał, bo wielce prawdopodobne, że w meczu wielu bramek nie zobaczymy, więc zakład poniżej 2,5 gola wydaje się być rozsądną propozycją.
Podbeskidzie Bielsko Biała - Górnik Zabrze
Poniżej 2,5 gola [1,60] Bet365 ✅ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Lech Poznań
Typ: strzelec bramki Artjoms Rudnevs
Kurs: 2,5


Po dluzszej przerwie postanowiłem wrócić do analizowania meczy na tym forum. I tak na dzis wybrałem mecz z naszej rodzimej ligi pomiędzy Warszawską Polonią a Poznańską lokomotywą. Typ jaki wybrałem to taki, że Artjoms Rudnevs strzeli bramke w meczu. Jak wszyscy wiedzą Łotysz przewodzi w klasyfikacji strzelców z czternastoma trafieniami na swoim koncie. Piłkarz ostatnią bramkę w ekstraklasie strzelił miesiąc temu przeciwko Cracowi, Lech wygrał ten mecz 0:3 a Artjoms strzelił 2 bramki. W miedzy czasie strzelił bramke w reprezentacji oraz dwie bramki w meczu Pucharu Polski. W ostatnim meczu ligowym z Legią Warszawa Rudnevs miał swoje szanse na strzelenie bramki jednak bramkarz przyjeznych pokazał się z bardzo dobrej strony. Polonia Warszawa zajmuje obecnie 7 pozycje w tabeli z drorobkiem 19 punktów, strzelili 12 bramek i tyle samo stracili. Poloniści według mnie ostatnio graja bardzo słabo i bezpolotu, odpadli z pucharu polski przegrywając z pierwszo ligową Arką Gdynia, jednak w ostatniej kolejce zdołali pokonać w Chorzowie Ruch 0:1. Lech natomiast zajmuje 3 pozycje w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Lechici strzelili 22 bramki a 8 stracili. Mam nadzieje że napastnik Lecha jutro się przełamie i wpakuje conajmniej jedną bramkę Warszawskiej drużynie ????

Polecam także obstawić: LECH POZNAŃ WIN 2,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drago 108

drago

Użytkownik
Podobnie, jak poprzednicy w dzisiejszym meczu na Konwiktorskiej przychylam się ku przyjezdnym. Rzadko oglądam polską ligę, nie zwracam pilnej uwagi na nasze rodzime podwórko, lecz miałem okazję oglądać ostatni mecz Lecha oraz spory kawałek Polonii. Poznaniacy podobali mi się bardziej, to oni przeważali, ale to Legia miała 2 dogodne stuprocentowe okazje (Gola i Vrdoljaka). Kilka strzałów z dystansu, które wybornił Kuciak, Lechitom nie było łatwo przedrzeć się przez obronę Warszawiaków, jednak dzięki kilku błędom doszli pod bramkę, jednak ponownie zespół ratował głównie Kuciak. Poloniści, o ile nie mnie pamięć nie myli z Ruchem nie grali wybitnie i ekipa z Chorzowa mogła w każdej chwili odrobić straty. Sądząc po tym co obie drużyny zaprezentowały w ostatniej kolejce, jak i w tym sezonie nie spodziewałbym się tutaj wygranej gospodarzy.
Ciekawy jest typ na Rudnewa, który jako jedyny gracz Lecha strzelił więcej niż 1 bramkę, a dokładnie 14 ;) Kto ma strzelać, jak nie on?
Lech DNB @1.75 ⛔
nie ma to jak ostatnia minuta -.-
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Rozmyślałem dziś rano nad drugim piątkowym meczem. Wywnioskowałem, że przy Konwiktorskiej również powinniśmy zobaczyć underowy wynik. Czemu tak ? Z kilku prostych argumentów, które nasunęły mi się podsumowując obecną grę tych zespołów. Najpierw trochę powiem o Polonii. Czarne koszule mają problem ze zdobywaniem bramek i to ich największy mankament. Dalej się będę upierał, że nie mają oni napastnika z prawdziwego zdarzenia. Najlepszym strzelcem drużyny dalej jest Bruno, który wrócił do składu w ostatnim ligowym meczu z Ruchem. Trzeba jednak wspomnieć, że zaprezentował się miernie, co mnie raczej nie dziwi. W trakcie meczu przytrafiła mu się jakaś drobna kontuzja, ale sztab uznał, że uraz nie jest na tyle poważny by Bruno nie mógł kontynuować gry. Patrząc jednak na jego grę, to był on bezproduktywny. Stał przeważnie przy linii trzymając się za kostkę i pokazując, że uraz mu dolega. Obrona Czarnych Koszul wygląda jednak bardzo solidnie. Na pewno jeśli chodzi o indywidualne pochwały, to trzeba wyróżnić Sadloka. Chłopak się stara i często jest tym ostatnim obrońcą która udaremnia ataki przeciwników. Na pewno pozytywna postać w ostatnich meczach. Trałka też jako zawodnik zasługuje na pochwałę, bo pokazuje że jego miejsce jest nieprzypadkowe. Walczy do końca, nie odstawia nogi i dobrze działa w destrukcji.
Powiedziałem trochę o Polonii, to powiem też o Lechu. W ostatnim meczu na pewno wadziła skuteczność. Wiele okazji, wiele z nich zmarnowanych, a ściśle rzecz ujmując wszystkie. Na pewno duża zasługa Kuciaka, który broni świetnie, ale czasami wystarczyło skierować piłkę do siatki, bo często było tak po dobrej akcji piłka mijała minimalnie słupek. W meczu z Polonią tych sytuacji może być mniej. Legia jako drużyna na pewno ma większe ambicje od Polonii. Wynik jest otwarty, z tym się zgodzę, ale myślę że wielu zawodników Czarnych Koszul remis wzięłoby w ciemno. Lech lubi grać atakiem pozycyjnym, ale Polonia lubi głęboko się bronić i ciężko będzie przełamać linię defensywy, która ostatnio nie popełnia większych błędów. Lech ma wahania formy, w ostatnim meczu przeważali, ale nie potrafili tego udokumentować zdobyciem bramki. Dziś może być równie ciężko, albo i gorzej, bo Polonia tak łatwo się nie odkryje. W atak angażują małą ilość zawodników skupiając się głównie na grze defensywnej i stałych fragmentach gry. Under 2,5 zatem wielce prawdopodobny i pogram go na kuponie z poprzednim moim typem.
Polonia Warszawa - Lech Poznań | Poniżej 2,5 gola [1,60] Betclic ✅ 1:0
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Cracovia Kraków-Wisła Kraków




Derby Krakowa zapowiadają się dość średnio. Pasy jak do tej pory nie wygrały u siebie bilans 0-1-5, czerwona latarnia Ekstraklasy ( sytuacja identyczna z przed sezonu, zbierają się czarne chmury nad trenerem Pasieką ), natomiast Wisła ostatnio porażka u siebie z PBB i wczorajszy blamaż w Londynie. Obie ekipy przeżywają mega kryzys i nie popadałbym w optymistyczny nastrój przed derbami. W teamie Pasów zabraknie: Mateusza Żytko, niewiadomo co z występem Arka Radomskiego.
Na dodatek w tygodniu jakieś roszady z treningami (z powodu braku prądu w jednostce treningowej-nieźle jak na pierwszą ligę), kiepsko. W ekipe Wisły bez większych osłabień: Boguski już dłuższy czas pałzuje, niewiadomo co z Irsakiem. Być może zobaczym Małeckiego i Meliksona, ale nie sądzę żeby coach wystawił ich od razu w podstawowej jedenastce. Na pewno część zawodników Białej Gwiazdy, będzie przemęczona (bo u nas jak grają co 3-4 dni to już po paru tygodniach siły chłopaki nie mają). Także czekają nas niezwykle zaciekłe derby. Ktoś się zaraz przyczepi, że takie mecze rządzą się własnym prawami, ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Oba zespoły w katastrofalnej dyspozycji, a muszą punkty zdobywać. Będzie można spodziewać się szachów z obu stron. Uważam, że tym meczu będzie mało bramek-jeśli w ogóle padną.
Pasom pozostaje rozpaczliwa obrona i liczenie na kontry, z kolei Wisła nie ma pomysłu na grę i kim straszyć.



Typ: Under 2,5
Kurs : 1,57
Buk: Betsson
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Podbeskidzie - Górnik
Over 2.5 gola
2.35
Bwin

Dzisiaj o godzinie osiemnastej zero zero zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą Podbeskidzie Bielsko Biała i Górnik Zabrze. Zagrają dwie ekipy z południowej Polski. Będzie gorąco na trybunach i na boisku. Jest to mecz w ramach trzynastej kolejki spotkań. Gospodarze sa beniaminkiem w naszej lidze. Są po dwunastu meczach na dziesiątej poczycji w ligowej tabeli. Zdobyli do tej pory pietnaście punktów. Zaliczyli pięć razy over 2.5 gola. Goscie sezon zaczęli bardzo słabo. Są dopiero na trzynastej pozycji w ligowej tabeli i mają też trzynaście punktów. Zaliczyli cztery razy over 2.5 gola ale aż 6 razy mieli over 1.5 gola czyli było bardzo blisko overu. Moim zdaniem w tym meczu kibice zgromadzeni na stadionie w Bielsko Białej zobaczą co najmniej trzy gole. Mecz będzie zacięty ale szybko zdobyta bramka otworzy worek z golami. Stawiam 2:1 dla gospodarzy.
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 0:0 ⛔
typ: 1
kurs: 2,25

Wg. mnie w jutrzejszym pojedynku w Gdańsku górą będą gospodarze. Widzew w ostatniej kolejce wygrał u siebie z Cracovią. Lechia zaś przegrała w meczu przyjaźni ze Śląskiem we Wrocławiu. Mimo porażki Gdańszczanie grali naprawdę dobrze w tym spotkaniu i mieli kilka akcji, dzięki którym mogli rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść. Dotychczas Lechia na swoim stadionie rozegrała 5 spotkań i ani jednego meczu nie przegrała. Kafarski jeśli nie chce wylecieć to takie mecze musi po prostu wygrywać. Ostatnio żalił się co prawda, że jest mu przykro z powodu zachowania kibiców oraz na to, że nie ma w nich wsparcia. Jedyna opcja by odzyskać zaufanie sympatyków Lechii to zwycięstwo za zwycięstwem. Do składu Widzewa wraca Ostrowski i Dzalamidze. Nie zagrają Ukah, Pinheiro oraz Madera. W Lechii są powołani wszyscy ci co na mecz ze Śląskiem.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Jagiellonia Białystok-Legia Warszawa



Typ:2
Kurs:2.60


W meczu kończącym 13 kolejkę polskiej ekstraklasy zmierzą się Jagielonia Białystok z Legią Warszawa, spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe, ponieważ Legia znajduję się ostatnio w bardzo dobrej formie zaś Jagielonia bardzo dobrze spisuję się przed własną publicznością. Legia nie dość, że jest w znakomitej formie o czym najlepiej świadczy awans do następnej fazy w lidze europy już po czterech spotkaniach, jak również 5 meczy bez porażki w lidze ( cztery zwycięstwa i jeden remis) to również jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach w polskiej ekstraklasie. Jeżeli chodzi o tabelę to goście są aktualnie na 3 pozycji z 22 oczkami na koncie zaś gospodarze plasują się dopiero na 9 lokacie dzięki 17 punktom. Myślę, że warto postawić na wygraną Legi ponieważ kurs jest naprawdę wysoki a Jagielonia jest ostatnio w dość średniej formie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
ŁKS - Ruch Chorzów
Śmiałem się z łodzian po pierwszych kilku kolejkach. I ten prześmiewczy ton był w pełni uzasadniony. Grali taką żenadę, że aż zęby bolały. Aż tu nagle przyszedł Probierz. Wyczyścił, przerzedził, nakreślił i sru - punkty zaczęli ciułać, a liga wcale nie okazała się taka straszna. Ale, że Probierza już nie ma (poleciał na kasę do Arisu, co brzmi mocno sarkastycznie, zwłaszcza, że Grecja jest bankrutem) i głęboko przeczuwam punkt zwrotny do pierwszych kolejek. Trenerem został Wieszczycki. Fajny facet, wygadany, wesoły, inteligentny. Pamiętam go jeszcze z boiska jak grał w Dyskoboli. Twardy, nieustępliwy, żelazne płuca. Czy jest w stanie pociągnąć wózek, który rozpędził Probierz? Mam co do tego duże wątpliwości. Na początek przyjeżdża Ruch, w którym podobają mi się dwa aspekty: zespołowość i szanowanie, podkreślam - szanowanie piłki. Wielki szacunek dla trenera Fornalika, który potrafi wykrzesać z niektórych kopaczy ich maksimum możliwości. Na wyjeździe grają w kratkę, ale wierzę, że w Łodzi są w stanie urwać choćby punkt. ŁKS - bez tak charyzmatycznego szkoleniowca jakim jest Probierz - traci połowę swojej wartości. Mój typ: Ruch Chorzów lub remis (kurs 1,46). ✅ ✅ ✅
 
T 0

tenznany

Użytkownik
06.11.2011
godz. 17.00

VS

Witam
Już jutro odbędzie się najważniejszy mecz w tym sezonie patrząc oczami krakowskich kibiców. Na stadionie przy ulicy Kałuży spotkają się dwie najlepsze drużyny z byłej stolicy Polski, tj. Cracovia Kraków która będzie gospodarzem tego spotkania oraz jej sąsiad zza błoń- Wisła Kraków. Mecz zapowiada się arcyciekawie, drużyna Pasów zajmuję ostatnie miejsce w tabeli, z dorobkiem 6pkt w 12 meczach natomiast Wisła zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 21pkt. Zapewne większość z Was ma wciąż przed oczami przegraną Wisły z Fulham Londyn 1-4, jednak bardzo prosiłbym o nieporównywanie Cracovii do ekipy z wysp. Chciałbym jeszcze podkreślić niepewną sytuacje trenera R. Maaskanta który po ewentualnym niekorzystnym wyniku jego druzyny w niedzielnym meczu może się pożegnać z swoją posadą, fakt ten powinien działać pozytywnie na jego drużynę, ponieważ piłkarze Białej Gwiazdy zawsze bardzo dobrze wypowiadają się temat swojego szkoleniowca. Reasumując, sądze że w niedziele będziemy mieli zetknięcie że sobą dwóch calkiem innych styli gry, z czego tylko jedna drużyna może wyjść jako zwyciężca. Mój typ to oczywiscie Wisła Kraków @2.02( Doxxbet) kurs uważam za wspaniałą lokatę z której ciężko nie skorzystać.
Typ:
Wisła Kraków
Kurs- 2.02
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zastanawiam się nad underem na PGE Arena. Lechia underowa drużyna, w szczególności na własnym boisku. Defensywa to największy atut Widzewa. Co prawda, Mroczkowski ma lekki problem z zestawieniem linii obronnej, ale powinna ona wyglądać tak: Mielcarz - Bartkowski, Bieniuk, Abbes, Dudu. Abbes bardzo dobrze radził sobie na pozycji środkowego obrońcy z Cracovią, choć jest on nominalnie lewy obrońcą, to jednak twardy gościu który nie da sobie w kasze dmuchać. Widzew w przodzie bez siły ognia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legia 122

legia

Użytkownik
Kajzer Białystok to zawsze trudny teren. Ciężko się tam wygrywa.
Legia dwa mecz słabe ostatnie. Do czerwonej kartki z Rapidem to goście lepiej wyglądali. W rożnych było 8:0 więc przewaga była lekka po ich stronie. Jak było 11 na 10 to też zbyt łatwo stwarzali sobie te sytuacje. Z Lechem Legia nie oddała celnego strzału na bramkę.
Nie zagra Radovic a forma Gola ostatnio chimeryczna. Lepiej nie grać tego. Jak Legia zagra jak w Poznaniu to tego nie wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom