>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

13 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 04.11-07.11.2011

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Postanowiłem się dziś skupić na meczu,który jest troszkę w cieniu innych z tej kolejki,spotkanie ŁKS-u Łódź z Ruchem Chorzów,bo o nim chcę coś napisać,nie będzie na pewno wielkim widowiskiem,raczej przeciętną jak w 80% potyczek naszej Ekstraklasy kopaniną,widzę natomiast zdecydowanego faworyta tego meczu,jest nim drużyna gości,Ruch w tym sezonie gra bezkompromisowo,tylko jeden remis na 12 spotkań TM - Ekstraklasy,podoba mi się ta drużyna,trener Fornalik wycisnął ze składu maksimum i poukładał go jak należy,pisałem już kiedyś o tym podczas jednej z poprzednich analiz,że Ruch był jak dla mnie jednym z faworytów do spadku,nie spodziewałem się po nich,że będą walczyć o czołowe lokaty,rzeczywistość okazuje się jednak inna,widziałem mnóstwo spotkań Niebieskich z tego sezonu,w tym jedno na żywo,u nas na Reymonta 22,zagrali bardzo dobry mecz,zasłużyli w nim na remis,jednak to Wisła zainkasowała 3pkt,zostawili jednak po sobie dobre wrażenie,o personaliach rozpisywał się nie będę,wszyscy wiemy,która formacja gości dzisiejszego spotkania jest najgroźniejsza,stąd też liczę na częste kontrataki i skuteczne wykorzystanie linii ofensywnej,sporą szansę przyznam upatruję w tym,że jak już wiemy wczoraj oficjalnie z drużyną pożegnał się trener Michał Probierz,to jednak jakaś &quot;kolorowa&quot; postać w naszej Ekstraklasowej szarzyźnie,z resztą nie bez powodu ma miano dobrego trenera,bo przeważnie za co do tej pory się zabierał,to mu wychodziło,pamiętamy jak ŁKS rozpoczął obecny sezon,od wielkich blamaży,wyglądało to tragicznie,już po dwóch,trzech kolejkach byli skazywani na spadek,jednak po przyjściu trenera Probierza okazało się,że można,że można natchnać w zespół dobrego ducha,w umowie z klubem trener miał zapis,że w przypadku dobrej oferty z zagranicy,będzie mógł odejść do zagranicznego klubu bez żadnych przeszkód,jak widzimy skorzystał z tej opcji,co na pewno nie jest dobrą informacją dla kibiców ŁKS,którzy po zwycięstwie w Derbach i kilku innych udanych meczach,wracali już na dobrą drogę i powoli zapominali o walce o utrzymanie.Ja osobiście twierdzę,że drużyna odczuje brak trenera Probierza już w dzisiejszym spotkaniu,Niebiescy grają bardzo dobrze na wyjazdach(Kapitalny mecz na Roosvelta)odpowiada im gra z kontrataku,na którą przeważnie się nastawiają,drużyny spotkały się 2 tygodnie temu przy Al.Unii w 1/16 Pucharu Polski,tam górą po dogrywce byli piłkarze Ruchu,dziś historia powinna się powtórzyć,z małą różnicą,goście zdobędą bramki w regulaminowym czasie gry,Pozdrawiam!
ŁKS Łódź Vs Ruch Chorzów
Ruch Chorzów @2,90 0:4 ✅✅✅
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 18

jarcow

Użytkownik
Lechia Gdansk - Widzew Lodz
Typ: Under 2.5
Kurs: 1,60
Buk: B E T S A F E

Lechia to bardzo underowy zespół. W ostatnich sześciu spotkaniach tej drużyny odnotowano 3 remisy po 0:0, dwie przegrane po 0:1 i zwycięstwo 1:0.
Drużyna gości na sześć ostatnich meczy tylko dwa razy zanotowała overa 2.5.
Także ja tu osobiście nie widzę innego wyniku, niż under 2.5.

Wynik: 0:0 ✅
 
C 0

clown

Użytkownik
Jak czytam, analizy jak powyżej to chce mi się śmiać. Dodajcie coś sensownego albo nie piszcie nic...

A teraz napiszę coś od siebie, gdyż dziś tak samo obstawiam powyższy mecz między Lechią, a Widzewem. Kibice na PGE Arena nie obejrzą dzisiaj raczej wielu bramek. Obie drużyny grają z osłabieniami, Widzew wystąpi bez prawie całego środka obrony z wyjątkiem Bieniuka, któremu zapewne będzie towarzyszył Hachem Abbes tak jak miało to miejsce w ostatnim spotkaniu z Cracovią, po otrzymaniu czerwonej kartki przez Ugo Ukaha. Natomiast zespół gospodarzy wystąpi bez Marko Bajića, Aleksandra Sazankowa, Ivana Lukjanovsa i Mateusza Machaja. Warto nadmienić tutaj problemy obu teamów ze zdobywaniem bramek, w Lechii trwa poszukiwanie napastnika wśród będących na papierze gwiazdami (Traore, Tadić, Benson); a w Widzewie zdobywaniem bramek mają się trudnić całkowicie bez formy Piotrek Grzelczak, Okachi - najlepszy transfer z drugiej ligi maltańskiej ;) oraz Oziębała - chłopakowi nie można odmówić gry z ambicją, ale za to nie ma bramek. Fantastycznie natomiast spisują się ostatnio bramkarze obu zespołów, Mielcarz uratował trzy punkty w meczu z Cracovią, zresztą niepierwszy raz w tym roku, a Pawłowski.. No cóż chłopak ma papiery na bycie jednym z najlepszych zawodników ligi, mimo wieku nie zdarzają mu się cabajopawełki i gra nadzwyczaj pewnie, z ikrą, bez żadnych obaw. Nieraz uratował już bezbarwnie grającą Lechię przed porażkami. Dzisiaj nie widzę innej możliwości, niż dużo walki w środku pola z konsekwentnym marnowaniem okazji. Co do ilości goli w poprzednich spotkaniach to naprawdę często zdarzają się undery, średnio obie drużyny wspólnie zdobywają po 1.5 gola na mecz! Tyle chyba ode mnie.


mój typ: under 2,5
kurs: około 1.55-1.60
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Typ: 2
Kurs: 3.91
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Lechia Gdańsk w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, głównie przez brak skuteczności zawodników oraz stwarzania sobie sytuacji podbramkowych. Do tej pory bowiem Lechia w lidze zdobyła 6 bramek w 12 spotkaniach, co ważniejsze Lechia nie potrafi też grać na swoim nowym stadionie zbudowanym na potrzeby Euro 2012. Tutaj bowiem głównie remisują i to bezbramkowo, trzeba jednak pamiętać, że chociażby w meczu z Bełchatowem to rywale mieli zdecydowanie więcej okazji na zdobycie bramki niż gospodarze.
Widzew natomiast jest jedną z niespodzianek in plus w tym sezonie chociaż po tym co wyprawia Mateusz Cacek i jak zarządza klubem trzeba będzie przygotować się w Łodzi na ciężką zimę. Już teraz bowiem słyszy się, że z drużyny odejdzie Nika Dzalamidze czy Dudu, ponadto młody Cacek od dawna nie płaci swoim piłkarzom i min. dlatego na wylocie znalazł się Gruzin. Widzew więc by mieć spokojną wiosnę musi ciułać punkty jesienią bo na wiosnę może być o nie naprawdę ciężko.
Wracając jednak do samego meczu to wydaje mi się, że pomijając aspekty pozasportowe faworytem w tym spotkaniu są Łodzianie. Widzew bowiem jest to zespół dobrze zorganizowany w defensywie i bazujący na kontrach i szybkich zawodnikach takich jak Budka czy Oziębała. Wydaje mi się, że to Lechia w tym meczu będzie stroną przeważając, która będzie próbować ataku pozycyjnego, a patrząc na ich skuteczność w tym sezonie oraz to jak Widzew radzi sobie w defensywie bramki w tym meczu mogą paść ale właśnie po kontrach dla Łodzian.
Owszem Widzew do Gdańska nie pojechał w najsilniejszym zestawieniu. Brakuje od dłuższego czasu Jurijsa Žigajevsa i Łukasza Broźa ale nie tylko ich. W Łodzi pozostali pauzujący za kartki Ugo Ukah i Bruno Pinheiro ale też Sebastian Madera. Jak widać głównie są to zawodnicy środka obrony dlatego też Radosław Mroczkowski będzie dzisiaj miał mały problem jeśli chodzi o partnera w linii obrony dla Jarka Bieniuka, najprawdopodobniej zagra z nim Hachem Abbès, który nieźle poradził sobie na tej pozycji w meczu z Cracovią.
Ciekawostką jest, że do Gdańska wraz z drużyną wyjechał Nika Dzalamidze, który w Widzewie miał już nie zagrać i ćwiczyć z Młodą Ekstraklasą, a także Dudu i Krzysztof Ostrowski, których zabrakło w ostatnim spotkaniu.
Jeśli chodzi o skład Lechii to Tomasz Kafarski zdecydował się na wytypowanie tej samej &quot;osiemnastki&quot; która była na meczu ze Śląskiem Wrocław. Nie znaczy to jednak, że Lechia będzie grała w optymalnym zestawieniu bo brakuje tutaj takich zawodników jak Marko Bajić, Aleksandr Sazankow, Ivan Lukjanovs czy Mateusz Machaj.
Podsumowując mimo, że w Widzewie ostatnimi czasy nie dzieje się najlepiej jeśli chodzi o aspekt pozasportowy do jednak sportowo drużyna wygląda lepiej od rywal, wraca najlepszy asystent w drużynie Dudu, w pełni sił jest już Souheïl Ben Radhia, w kadrze jest też Dzalamidze to trójka zawodników naprawdę wyróżniająca się nie tylko w Widzewie ale też w całej lidze. Myślę więc, że Widzew dzisiaj odniesie 5 w tym sezonie zwycięstwo w T-Mobile Ekstraklasie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
@krzosz1987
Zachowaj trochę obiektywizmu. Typujesz na Widzew głównie z tego względu że sympatyzujesz z tą drużyną. Czy ja wiem czy Widzew jest taką niespodzianką ligi ? Na pewno z tej drużyny można wyciągnąć więcej. Siła ognia jest zdecydowanie za słaba. Widzew liczy głównie na kontry, ale tak wszystkich meczów wygrać się nie da. Tutaj potrzeba konkretnej myśli na prowadzenie tego zespołu. Łódzka drużyna nie przegrywa meczów dużą ilością bramek tylko dzięki solidnej defensywie i to jest moim zdaniem jedyny atut tej drużyny, jedyny konkretny atut. Czy Widzew jest lepszy obecnie od Lechii ? Polemizowałbym. Biorę oczywiście pod uwagę ostatnie mecze i grę obu zespołów, a nie tylko statystyki które przelewają się na papier w takiej postaci że Lechia jest blisko strefy spadkowej. W meczu ze Śląskiem Lechia zagrała lepsze zawody niż ich rywal. Do tego niepodyktowany karny. Sędzia Małek karnego nie podyktował, ale myślę że nikt nie miałby mu za złe, gdyby wskazał na wapno. Z samej gry, szczególnie w drugiej połowie, Lechia wyglądała lepiej. Kolejkę wcześniej, tym razem w meczu u &quot;siebie&quot; Lechia też zagrała dobre spotkanie. Mecz był otwarty, mogło paść wiele goli, a skończyło się na marnym 0:0. W dzisiejszym meczu wiele bramek nie zobaczymy i moim zdaniem to jedyna dobra opcja do grania. Mecz powinien oscylować w granicach remisu, a 0:0 mnie nie zaskoczy.
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 0:0
Under 2,5 [1,60] Betsafe ✅
DW 0:0 [7,00] Bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
ŁKS - Ruch Chorzów 1
2,60 / Bet365 / stawka 100 zł
Wybieram ten mecz nie ze względu sympatii, ale dlatego, że więcej wiem o sytuacji obu klubów, a to podstawa dobrej analizy. By postawić na ten mecz, przekonał mnie kurs. Jest absolutnie wart ryzyka. Niestety wczoraj Michał Probierz opuścił ŁKS, a to on był głównym architektem dobrej formy Łodzian. Jak to podziała na zawodników? Kapitan opuścił statek. Mamy jednak w drużynie zawodników doświadczonych, charakternych. Wydaje mi się też, że uwierzyli w siebie przez ostatni czas. Ponadto dla ŁKS mecz z Ruchem jest bardzo prestiżowy i jest paru zawodników, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę, szczególnie myślę o Saganowskim. Będzie na pewno gorący doping na meczu, też jakaś pozytywna przesłanka.
Jednak główny argument to mecz z Ruchem z września w Pucharze Polski. ŁKS zagrał w rezerwowym składzie. Tylko Łabędzki był z pierwszego. Zagrało dużo młodych chłopaków. Ruch był mniej osłabiony, poza tym grał u siebie, a mimo tego dzielnie walczyliśmy i dopiero po dogrywce przegraliśmy 0:1. Oprócz tego Ruch nie jest oczywiście jakimś mocarzem, ostatnia forma też w kratkę, według mnie walka, ambicja, zaangażowanie plus szczypta szczęścia sprawi, że jedynka wejdzie jak w masło. Polecam, bo naprawdę fajny kurs!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
P.nozna T-mobile ekstraklasa 14:30 6.11.2011
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw
typ; 2/2
4.50
bah
Analiza
Dziś w spotkaniu trzynastej kolejki zaglebie lubin na wlasnym stadionie podejmie zespol slaska wroclaw. Aktualnie podopieczni Oresta Lenczyka zajmuja pozycje lidera t-mobile ekstraklasy. Zaglebie przed ta kolejka zmienilo trenera, zespol spisuje sie duzo ponizej oczekiwan, zajmuje przedostatnie, pietnaste miejsce w tabeli. Nie wierze, aby nowy trener, ktory przyszedl do lubina moglby nagle zgola odmienic oblicze i gre druzyny. Slask w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze, w szczegolnosci w ostatnim czasie, wroclawianie wygrali trzy ostatnie spotkania. Rowniez w Lubinie w ostatnim meczu pomiedzy obiema ekipami triumfowal slask. Uwazam, ze dzis moze byc podobnie. Tym bardziej, ze w moim odczuciu ekipa slaska wroclaw nie dosc ze prezentuje sie w tym sezonie duzo lepiej, to na papierze jako druzyna wyglada duzo lepiej. Kazdy inny wynik niz zwyciestwo wroclawian w tym meczu bedzie przeze mnie odebrany dzis jako niespodzianka. typuje, wiec zwyciestwo przyjezdnych w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Cracovia - Wisła
Derbowe pojedynki żądzą się swoimi prawami jednak jak pokazuje historia, spotkania te kończyły się zazwyczaj małą ilością bramek.Od czasu awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej Cracovii w derbach tylko raz padały trzy gole:
05/11-10 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 0:1
11/05-10 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 1:1
26/11-08 Puchar Ekstraklasy Cracovia vs. Wisła Kraków 0:0
31/08-08 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 1:1
20/10-07 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 1:2
13/05-07 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 0:0
12/03-06 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 1:1
06/05-05 Ekstraklasa Cracovia vs. Wisła Kraków 0:1
Dodatkowo w środku tygodnia Wisła rozegrała mecz w LE co też powinno się odbić na ich dyspozycji fizycznej. Spodziewam się w tym meczu dużo walki a małej ilości bramek i sytuacji podbramkowych.
Under 2,5 1,6 Betsafe ✅
Cracovia +1 1,88 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Zagłębie - Śląsk
Over 2.5 gola
2.30
Bwin


Dzisiaj o godzinie czternastej trzydzieści zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą ekipa z Lubina i z Wrocławia. Mamy więc derby Dolnego Śląska ! Będzie się działo. Jest to mecz w ramach trzynastej kolejki spotkań. Gospodarze póki co nie radzą sobie najlepiej. &quot;Miedziowi&quot; zdobyli do tej pory dziesięć punktów. Daje im to dopiero piętnastą pozycję w lidze. W bramkach mają bilans 10:13. trzeba też zaznaczyć, że mają jeden mecz zaległy (z Legią Warszawa). Na 11 meczy zaliczyli 5 razy over 2.5 gola. Goście to obecnie lider rozgrywek. Pomimo, że nie grają &quot;super&quot; piłki to wystarcza to na zajmowany przez nich &quot;fotel&quot; lidera. Mają na koncie 25 punktów; w bramkach 20:10. Zaliczyli na dwanaście meczy 7 razy over 2.5 gola. Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i nawet gospodarze mogą się pokusić o 3 punkty. Zagłębie jest groźne na swoim terenie o czym przekonały się w zeszłym sezonie Lech czy Legia. W tym sezonie Miedziowi ograli przed własną publiką Koronę i ŁKS. Stawiam 2:1 dla gospodarzy, a zatem over 2.5 gola.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
savi 52

savi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Strzelec gola - Ljuboja, D
Kurs: 4,00
Buk: Unibet
Analiza:

Drużyna ze stolicy znajduje się ostatnimi czasy na fali wznoszącej, co świetnie dokumentują ostatnie pięć meczów, w których to podopieczni Macieja Skorży cztery razy odnosili zwycięstwa (w tym bardzo ważne, dające awans do następnej fazy LE z Rapidem) oraz raz wyjazdowy remis w hitowym starciu z Lechem Poznań. W chwili obecnej Legia może już w pełni skoncentrować się na starciach ligowych, wyjście z grupy LE ma już zapewnione. A jest na czym się koncentrować - liderujący Śląsk ma sześć punktów przewagi, ale dwa mecze rozegrane więcej. Legia nie powinna pozwalać sobie na jakiekolwiek wpadki.
Jagiellonia gra ostatnio w kratkę przeplatając porażki ze zwycięstwami. Jest to drugi zespół w całej ekstraklasie pod względem ilości straconych bramek (22 w 12 meczach, co daje średnią prawie 2,0 na mecz). Bardzo słaby ostatni mecz z Górnikiem (przegrany 2:0), w którym Zabrzanie od samego początku przeważali nie stawia w dobrym świetle jutrzejszych gospodarzy. Słabo dysponowana obrona może nie poradzić sobie z tak utytułowanym zawodnikiem jakim jest Daniel Ljuboja.
Zdecydowanie najbardziej znany obcokrajowiec w polskiej lidze będzie miał świetną okazję na powiększenie swojego dotychczasowego dorobku (sześć trafień). Ostatnimi czasy w bardzo wysokiej formie, także tej strzeleckiej, jest jego kolega - Miroslav Radović. Ten jednak z pewnością jutro nie wystąpi (pauzuje za kartki oraz doznał kontuzji) i to właśnie w głównej mierze na starszym z Serbów będzie spoczywać odpowiedzialność za strzelanie bramek. O mobilizację na starcia z tak dobrymi rywalami z pewnością trudno nie będzie, Ljuboja wpisywał się w tym sezonie na listę strzelców m.in. w starciach z liderującym Śląskiem Wrocław, Wisłą Kraków, czy też w Lidze Europejskiej z Hapoelem. Jutro też powinien dorzucić przynajmniej jedno trafienie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W ten marny poniedziałek Jagiellonia będzie podejmować drużynę Legii. Białystok powoli robi się nam ekstraklasową twierdzą. Jaga podzieliła się jedynie punktami z Koroną, a miało to miejsce w 3 kolejce. Gdy przychodzi jednak taki mecz jak ten jutrzejszy z Legią, to praktycznie wszystkie statystyki idą do piachu. Sprawa wyniku to sprawa otwarta, trzeba jednak przyznać, że Legia łatwego meczu mieć nie będzie. Gospodarze podrażnieni ostatnią porażką z Górnikiem, będą chcieli zrehabilitować się na Legii. Szansę są, aczkolwiek forma zespołu z Białegostoku daleka jest od tego co grali jeszcze w poprzednim sezonie. CM711 nie poukładał sobie jeszcze tego, jak zrobił to Probierz, ale przecież i styl trenerski obu tych panów znacząco się różni. Przykładem mogą być mecze wyjazdowe, bo sam Probierz też miał problemy by przełamać się w meczach na obcych boiskach, a w Białymstoku ta drużyna grała całkowicie co innego i potrafiła zatrzymać faworytów. Później Jaga zaczęła grać na wyjazdach i zdobywać punkty, co zaowocowało grą w pucharach. Teraz widzę podobną sinusoidę, bo Michniewicz obecnie jest w podobnej sytuacji i Jaga na wyjazdach sobie nie radzi. Teraz zapewne taka tendencja będzie utrzymała się dość długo, a czas podsumowań przyjdzie na wiosnę. Co by nie było mecz z Legią jest bardzo ważny zarówno dla jednej jak i drugiej drużyny. Legia po tym jak punkty stracili dwaj groźni rywale (Wisła i Lech), ma szansę nieco od nich odskoczyć. Śląsk jednak swój mecz wygrał i gdyby Legia nie zdobyła punktów w Białymstoku, to ta przewaga może być już znaczącą (choć trzeba pamiętać że Legii &quot;zalega&quot; mecz z Zagłębiem). Jadze zwycięstwo również by się przydało, bowiem dałoby jej to awans w tabeli. Ja jednak od typowania wyniku się wstrzymam. Tutaj każdy wynik jest możliwy, chociaż spodziewam się wyrównanego pojedynku.
Jeśli chodzi o personalia, to największą stratą Legii jest absencja popularnego Rado. Facet gole strzela dla swojej drużyny na zawołanie, ale podczas meczu z Rapidem doznał kontuzji, chociaż i tak musi pauzować za nadmiar żółtych kartek, więc można powiedzieć że mu się upiekło, bo lekarze robią wszystko by był już gotowy na Lechię. W składzie Legii są jednak wartościowy zmiennicy co pokazują ostatnie mecze, czy to z Rapidem, czy z Widzewem. Rotacja w składzie może nastąpić na kilku pozycjach, ale Skorża raczej nie będzie bawił się składem, bo wie że trzeba wykorzystać taką kolejkę w której najgroźniejsi rywale gubią punkty. Obrona Legii prezentuje się solidnie, Żewłakow pokazuje, że potrafi ogarnąć młodszych kolegów z drużyny, a także udowadnia nam, kibicom/obserwatorom, że spokojnie na Euro mógłby grać i poziomem na pewno nie odstaje. Jest filarem nie tyle co obrony, ale nawet całego zespołu. Kondycyjnie wygląda lepiej niż wielu młodszych zawodników i na pewno jutro będzie miał okazję by pokazać swoje umiejętności. O Kuciaku nie będę już pisał, każdy widzi jak broni i gdyby Skaba dalej stał w bramce, to wątpię by Legia była tu, gdzie jest teraz. Defensywa razem z bramkarzem prezentuje się bardzo solidnie, bo taka seria bez straconego gola, to nie tylko zasługa Kuciaka, ale całego zespołu.
Jutro spodziewam się wyrównanego meczu, w którym zobaczymy dużo walki. Dobrym typem wydaje się być under. Kurs jest przyzwoity. Taki typ w głowie miałem od dość długiego czasu. Po absencji Rado, mój typ wydaje się jeszcze pewniejszy. Legia bez niego sporo traci, ale i bez niego są w stanie sobie poradzić. Patrząc na ostatnie poczynania Legionistów kierowałbym się w ich stronę, bo sportowo wydają się być lepsi. Jaga to jednak nieobliczalna drużyna, która dobrze gra na własnym terenie. Pobieram tylko under.
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Poniżej 2,5 gola [1,70] Bwin ✅ 0:0
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Data: 7.11.2011 18:30
Typ: 2
Kurs: 2.68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:30 zakończenie 13 kolejki Ekstraklasy, która obfitowała w niespodzianki czy też bardzo ważne dla układu tabeli mecze. Wczoraj jednym z nich był zdecydowanie najciekawszy mecz, czyli derby Krakowa, które nieoczekiwanie wygrala Cracovia pokonując zespół &quot;Białej Gwiazdy&quot; u siebie na nowym stadionie po raz pierwszy w skromnym stosunku 1:0. Wcześniej Lech w Warszawie przegrał z Polonią, więc dwaj najwięksi rywale stołecznego klubu Legii straciły wszystkie punkty przegrywając mecze na wyjazdach, które powinni wygrać. W takim układzie Legia niesiona na fali po ostatnim meczu u siebie w Lidze Europejskiej, gdzie pokonali Rapid Bukareszt 3:1 i zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek mogą skupić się na lidze. Co ważne to fakt, że w innych derbach, które odbyły się w tej kolejce Śląsk Wrocław rozbił Zagłębie Lubin i przypieczętował swoją dominację na Dolnym Śląsku. W takiej sytuacji to ekipa Oresta Leńczyka jest liderem w tabeli mając 6 punktów przewagi nad Legią, która musi zmniejszać tą przewagę. Ważny jest także fakt, że &quot;Wosjkowi&quot; mają jeden mecz zaległy, ponieważ w 1 kolejce ich mecz z Zagłębiem Lubin zosał odwołany z powodu opadów deszczu. Więc, jak Legia wygra obydwa mecze ligowe, zrówna się się punktami ze Śląskiem. A na tym im napewno zależy i liczę, że nie zawiodą dzisiaj. Jagiellonia nie gra ostatnio zbyt dobrze, przegrali w słabym stylu w Zabrzu z Górnikiem 0:2, natomiast Legia jest rozpędzona i wątpie, aby jakakolwiek drużyna w lidze ją teraz zatrzymała. Z drugiej jednak strony, Jagiellonia jest drużyną, która gra najlepiej z całej ligi na własnym stadionie! Wygrali 5 razy, raz remisując i nie przegrali ani razu...do tej pory! Lecz, co ważne Legia jest najlepszą drużyną z całej Ekstraklasy, która najlepiej radzi sobie na wyjazdach. Bilansy bramkowe obydwu drużyn na tych terenach są bardzo podobne, jednak to w Legii jest większy potencjał, który z pewnością wykorzystają. W poniedziałek nie zagra Miroslav Radović, który pauzuje za kartki. Nie zagra także 2 mniej znaczących graczy Legii. W Jagielloni nie zagra za to pomocnik Plizga. Ciekawe jak potoczy się ten mecz. Ja typuje 3:0 dla Legii.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Piłka nożna, Polska Ekstraklasa, 07.11.2011, 18:30

Mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Legia over 1.5
Kurs: 2.19
Betsafe

Legia na zakończenie kolejki ekstraklasy wybiera się do Białegostoku. Goście przyjadą w świetnych nastrojach, w tygodniu wywalczyli sobie przedłużenie przygody z europejskimi pucharami aż do wiosny. Wydaje mi się, że Legioniści w końcu zrozumieli, że w każdym meczu, czy to z PSV czy z Widzewem o zwycięstwo trzeba walczyć przez 90 minut. Warszawianie grają najlepszą piłkę od lat, świetnie łącząc puchary z ligą. Mało tego, jak na polski klub dysponują naprawdę szeroką kadrą, co udowadniają za każdym razem zmiennicy, bądź wprowadzani podczas meczu, bądź zastępujący w wyjściowym składzie etatowe gwiazdy. Jagiellonia od kilku kolejek gra poprostu słabo, a bilans 22 bramek straconych do tej pory, źle świadczy o defensywnie ekipy marzącej przecież o podium. W ubiegłym roku obie ekipy spotkały się w Białymstoku trzy razy, dwa razy górą była Legia, raz padł bezbramkowy remis. Biorąc pod uwagę obecną formę obu drużyn, Legia jest zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. A biorąc dodatkowo pod uwagę zgoła odmienną siłę defensywy Jagi i ofensywy Legii, jestem przekonany, że goście zaaplikują dziś conajmniej dwie bramki.
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Mecz: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciekawie zapowiada się do konczenie 12 kolejki pomiedzy Jagiellonia Białystok,a Legia Warszawa.Jak widac Legia jest bardzo w dobrej formie to pokazuja ostatnie wyniki.Legia Warszawa grała z Poznanskim Lechem którym zakonczył się wynikiem remisowym. Na dodatek grali równiez z Rapid Bukareszt i wygrali ten mecz 3:1 i zapewnili sobie awans.Legia jest ma miejscu 2 z 22 pkt strzelonych mają 19 straconych 9 i mają 6 pkt straty do Slaska Wrocław. Wczoraj Slask grał na wyjezdzie z Zagłebiem które wygrało głoadko 5:1 i są na pozycji lidera. Jesli Legia chce powalczyc o Mistrzostwo Polski musi wygrac ten mecz nie tracac pkt.Jagiellonia ostatnio grała na wyjezdzie z Górnikiem i przegrali ten mecz 2:0.Jagiellonia jest na miejscu 9 z 17pkt strzelonych mają 18 a straconych 22. Jestem przekonany ze dzis Legia dzis wygra i wywiezie cenne 3 pkt.
Powodzenia:smile:
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Polska Ekstraklasa T-mobile p.nozna 18:30 7.11
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa
typ: 2/2
4.5
gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu konczacym trzynasta kolejke w polskiej, t-mobile ekstraklasie jagiellonia bialystok na wlasnym stadionie podejmie legie warszawa. Podopieczni Macieja Skorzy plasuja sie aktualnie na drugim miejscu w ligowej stawce, maja jednak o dwa spotkania rozegrane mniej od pozostalych. Gdyby Legionisci wygrali te dwa mecze zrownaliby sie punktami z prowadzacym slaskiem wroclaw. Jagiellonia aktualnie zajmuje miejsce numer dziewiec ze strata pieciu punktow do warszawian. Jagiellonia w tym sezonie na wlasnym stadionie jeszcze nie przegrala. Jednak sadze, ze dzis moze to nastapic. Tym bardziej, ze bialostoczan chyba dopadl lekki kryzys. Przegrali oni ostatnie dwa z trzech ostatnich spotkan, z wisla oraz gornikiem zabrze. Wygrali zaledwie 1:0 ze slabym w tym sezonie belchatowem. Legia natomiast w ostatnich tygodniach jest w swietnej dyspozycji. Sposrod dziesieciu ostatnich spotkan wygrala az dziewiec, zaledwie jedno remisujac. Takie statystyki robia wraznie, legionosci graja ladnie i skutecznie. Sadze, ze dzis potwierdza ze sa ekipa lepsza od jagielloni i zgarna dzis kolejne trzy oczka.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jaga - Legia
Ja mam całkiem inną opinię na temat tego meczu. Legia ostatnio wygrała kilka meczy w lidze , w czwartek z dobrej strony pokazała się w LE i myślę że kiedyś musi przyjść słabszy występ. Jaga u siebie bardzo mocna nie przegrała jeszcze meczu. Ostatnia wizyta Legii w Białymstoku skończyła się podziałem punktów, padł bezbramkowy remis. Skorża ma podobno dać odpocząć kilku graczom a w ich miejsce zobaczymy prawdopodobnie Rzeżniczaka, Astiza lub Choto, od początku może też zagrać Wolski. Bez Rado może być cięzko wywieść Legii 3 pkt. Sądzę że dziś ekipa z Ł3 straci punkty w Białymstoku.
Jagiellonia +1 1,70 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 @ 2.5
Dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie w ramach T-Mobile Ekstraklasy. Naprzeciw siebie stanie świetnie ostatnimi czasy spisujący się zespół z Warszawy i zawsze mocna u siebie Jagiellonia. Warto zauważyć, że Legia poprawiła w ostatnim czasie grę obronną co przekłada się na to, że nie stracili bramki od 5 meczy. Za to w prawie każdym (wyjątek spotkanie z Lechem na wyjeździe) udawało im się strzelić co najmniej 1 bramkę. Twierdza w Białymstoku, gdzie remis udało się jedynie ugrać Koronie może wydawać się trudna do zdobycia ale... Jagiellonia ostatnio nie spisuje się najlepiej - przegrana z Górnikiem 2:0, skromna wygrana z Bełchatowem 1:0 czy 3:1 z Wisłą.
A i gram jeszcze na wszelki wypadek (jestem pewien, że Legia jeśli tego meczu nie wygra to na pewno nie stracą bramki) DW 0:0 @ 7.05
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

Typ: (1:0) 2
Kurs: 4.50


Niepokonana już od pięciu spotkań ligowych Legia wybiera się do Białegostoku na spotkanie z Jagiellonią. Czy drużyna Czesława Michniewicza zmusi do błędu pewną ostatnio defensywę warszawian i Dusana Kuciaka? Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy jest to bardzo trudne zadanie. Jaga znajduje się w środkowym rejonie tabeli, co z pewnością nie zaspokaja apetytów kibiców i szefów klubu. Punktują zazwyczaj u siebie i dzisiaj także będą groźni. Legia jest na fali, gra piłkę, która w końcu podoba się kibicom stołecznej drużyny. Przed rokiem mecz Jagiellonii z Legią zakończył się bezbramkowym remisem, ale na boisku emocji nie brakowało. Goście, po czerwonych kartkach Ariela Borysiuka i Ivicy Vrdoljaka, kończyli mecz w dziewięciu. Ja liczę na zwycięstwo Legii i postawiłem na nich z handi, gdzie kurs był rewelacyjny. Szanse powodzenia oceniam 50/50 bo w obecnej dyspozycji Legionistów stać ich z pewnością na wywiezienie z Białegostoku kompletu punktów i to z nawiązką. W zespole Legii od pierwszej minuty na boisku mogą pojawić się m.in. Michał Kucharczyk, Jakub Rzeźniczak i Dickson Choto. W bardzo dobrej formie jest również młody Rafał Wolski. Obrońcy Legii muszą zwrócić uwagę przede wszystkim na dwóch ofensywnych graczy z ekipy Czesława Michniewicza od początku sezonu w bardzo dobrej formie znajdują się Tomasz Frankowski i Tomasz Kupisz. Odcięcie ich od podań ze środka sprawi, że Jaga będzie bezsilna z przodu. Musimy zrobić wszystko, by Śląsk nie uciekł nam za daleko – dodaje szkoleniowiec zespołu z Łazienkowskiej. Porażka w Białymstoku może kosztować drużynę z Łazienkowskiej utratę szans na zakończenie sezonu na podium. A więc Legia do boju!
Tym razem Legia zagra bez Radovicia który pauzuje za kartki
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Wszystko fajnie tylko ten kurs jakiś z kosmosu. Nie było takiego kursu na to zdarzenie. A szkoda bo za tyle też bym zagrał ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wszystko fajnie tylko ten kurs jakiś z kosmosu. Nie było takiego kursu na to zdarzenie. A szkoda bo za tyle też bym zagrał
aaaa rzeczywiście mała pomyłka z mojej strony ???? już poprawione kolego, kurs 4.50 ????
do usunięcia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom