>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

13 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 24.10 - 27.10.2013

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

WilliamHill
Czwartek to spotkanie Podbeskidzia z Ruchem Chorzów. W ekipie z Bielsko-Białej nastąpiła zmiana na stanowisku szkoleniowca. Z posadą pożegnał się Czesław Michniewicz a jego miejsce zajął Leszek Ojrzyński. Trener twardy , z charakterem taki ,który właśnie teraz jest Podbeskidziu potrzebny. W piątek do Łodzi na mecz z Widzewem przyjeżdża Cracovia. Pasy oczarowały już chyba każdego swoją grą,bowiem nie przypominam sobie drużyny grającej tak przyjemny futbol dla oka. Hit kolejki to spotkanie Lecha z Legią, a więc prawdziwy klasyk polskiej ekstraklasy. O meczu więcej napisze w analizie do tego spotkania. Ciekawie również w Krakowie i Wrocławiu. Wisła w końcu z porażką, Smuda chory a do Krakowa przyjeżdza Zagłębie Lubin. Miedziowi w ostatniej kolejce w końcu odnotowali zwycięstwo i teraz za wszelką cenę będą chcieli to podtrzymać. W Śląsku kłopoty kadrowe. Kontuzji doznał Sebastian Mila, który jest prawdziwym liderem tej drużyny. Zawisza to zespół niewygodny,który na Dolnym Śląsku sporo namiesza. Czyżby kolejne overowe spotkanie?
ZAPRASZAM do dyskusji
 
C 22

cris7

Użytkownik
Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów 2.8
Gram ten typ z kilku względów w Podbeskidziu dzieje się źle nawet bardzo źle. Zwolniony trener bardzo słaba gra i następuje pytanie co dalej ? Zatrudniony nowy trener Ojrzyński moim zdaniem trener dużo gorszy od Michniewicza.. Tutaj trener nic nie da prezes zamiast kupić DOBRYCH zawodników oszczędza kasę. Dla mnie chora logika. Warte grania w tym meczu jest również to iż drużyna gospodarzy nie trafi bramki bo kto ją ma strzelić ? Bartlewski dobry zawodnik ,ale bardzo młody brak ogrania na tym poziomie tak samo Jagiello dobry chłopak ,ale bramek nie potrafi strzelać o Adu Kwame nie trzeba pisać bo szkoda słów jak taki zawodnik może grać na tym poziomie. W Chorzowie całkiem odwrotnie drużyna początek sezonu miała słabszy teraz grają dużo lepiej w 5 ostatnich meczch ligowych 3 Remisy 2 Zwycięstwa ,Remisy u siebie z bardzo dobrymi drużynami w tym sezonie a zwycięstwa 2 na wyjeździe. Liczę tutaj na wyrównany mecz i pewną wygraną przyjezdnych ! Liczę na wynik 0-1 pozdrawiam ;)
 
M 340

macvas

Użytkownik
Cris7, generalnie to nie ruszałbym tego spotkania, bo osławiony &quot;efekt nowej miotły&quot; może pokrzyżować Twoją prognozę.

Mnie Ojrzyński również nie przekonuje swoim warsztatem. W Koronie bazował głównie na uderzaniu w tony ambicjonalne u zawodników (w szatni odgrywanie tzw. swojego chłopa), co przy dobrym obozie przygotowawczym (tutaj często więcej robi sztab trenerski niż sam trener) zwykle starcza na pół rundy. Potem zwykle zaczynają się schody (kontuzje, zmęczenie, etc.) i plan się wali, a jak pokazał ten sezon bywa, że noga powinie się już na starcie. A potem trzeba czasu by odbudować takie zgliszcza i np taka Korona po Ojrzyńskim dopiero w połowie rundy gra lepiej - chociaż ligowe mecze z Jagiellonią to idealne mecze na przełamanie więc tutaj jeszcze bym zaczekał.

Wracając do Podbeskidzia z Ojrzyńskim to nie jest powiedziane, że ten schemat z Korony na starcie nie wypali u Górali - ale to raczej na zasadzie &quot;zadziałało raz, może i zadziała kolejny&quot;. Podbeskidzie, które tak jak Korona ma w składzie głównie &quot;rzemieślników&quot; i preferuje siłowy futbol może z marszu podchwycić &quot;filozofię gry&quot; Ojrzyńskiego i wtedy zwyczajnie zabiegają rywala.

Natomiast Ruch powoli wraca na właściwe tory - czemu służy &quot;efekt nowej miotły&quot; ???? oraz fakt, że od kilku kolejek (po laniu 0:6 na Podlasiu) kręcą się głównie w okolicy matecznika i mają czas spokojnie trenować. Wyniki faktycznie przyszły, bo ostatnie pięć spotkań bez porażki w zespole, który na starcie był skazywany na ciężką walkę teraz puka do górnej połówki tabeli. To powinno nastrajać do dalszej walki - zwłaszcza z zespołem z dołu tabeli. Ruch to jednak drużyna nieobliczalna, stąd nie wiadomo jak długo potrwa ta seria. Kolejna wpadka nie będzie jakąś tragedią.

Tak jak pisałem na początku, nie pokusiłbym się o wskazanie zwycięzcy, ale po ostatnich wynikach tych ekip typ na under jest już bardziej racjonalny, stąd:

Podbeskidzie B-B - Ruch Chorzów
under 2,5 @1,65 betclic ✅ sam mecz to flaki jakich dawno nie było..
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
✅✅✅analizujac dzisiajsze spotkanie glownym czynnikiem bedzie nowa osoba w postaci trenera Ojrzynskiego ... ruch wkoncu musi przegrac lecz stawianie na czysta 1 jest zbyt ryzykowne
przekonuje mnie chyba bardziej under w tym meczu i tak tez postawie
under 2,5 Sts 1,7
✅ tak tez widzialem to spotkanie nic mnie nie zaskoczylo
 
L 0

lebioo

Użytkownik
Moim zdaniem bardzo trudna kolejka do typowania. Toteż z niej całej gram tylko 3 spotkania:
Jagiellonia - Górnik BTS @1.66⛔
bet365

Jeśli chodzi o Górnik to wszystkie ich mecze w tym sezonie typowałem poprawnie i tym razem nie będzie inaczej. Zabrzanie do bramki przeciwnika w tym sezonie nie trafili tylko raz, na inauguracje sezonu z Wisła w Krakowie gdzie było 0:0. Natomiast sami ustrzegli się straty gola w dwóch meczach, z Wisła i w Łodzi z Widzewem gdzie wygrali 0:3. Jagiellonia natomiast we wszystkich meczach u siebie w tym sezonie strzelała bramkę a BTSu nie pokryła tylko raz w meczu z Ruchem gdzie było 6:0. Można śmiało iść również w jakiś over, ale bardziej polecam BTS.

Wisła - Zagłębie 1 @1.8✅
bet365

Krótko i na temat. Wisła po czerwonej kartce i przegranej w Bydgoszczy wygra u siebie z Zagłębiem. Zagłębie gra cały czas w kratkę i mimo, że na ławce siądzie Lenczyk to po wygranej u siebie z Widzewem ulegną Wiśle.

Śląsk - Zawisza 1 @1.8⛔
bet365

Również krótko, Śląsk po przegranej w Zabrzu z Górnikiem tracąc 2 gole w doliczonym czasie pewnie pokona u siebie Zawisze. Piłkarze z Bydgoszczy nie będą mieli argumentów, żeby się Śląskowi przeciwstawić

jakby postawić to razem to mamy AKO 5,39 więc całkiem nieźle.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Widzew- Cracovia Under 2.5 @ 1.80 Unibet⛔

Ja rozumiem, że zespoły w naszej ekstraklasie się rozszczelały....ale bez przesady. Kurs 1.80 na under 2.5 w tym spotkaniu jest dość kuszący.
Mecz w którym trudno wskazać faworyta. Piłkarsko minimalnie lepsza jest Cracovia, ale grający u siebie Widzew jest zawsze groźny i łatwo punktów nie odda. Uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy piłkarskie szachy w których nie zobaczymy wielu bramek. Żadna z drużyn nie rzuci się do ataku od pierwszych minut meczu. Dla Cracovi najważniejsze bèdzie nie przegrać, bo punkt na wyjedzie to zawsze punkt. Stawowy wpoił swoim zawodnikom tiki-taki z milionem podań w poprzek boiska. I tak będzie wyglądało to spotkanie. Wiem, że wiele osób zaczyna się zachwycać grą Cracovi.....ale bez przesady....to nie jest druźyna która regularnie będzie strzelać po kilka bramek w meczu.
Widzew.....to przede wszystkim Visnakovs....ale nawet on bez podań nie jest w stanie zdobywać regularnie bramek.
Reasumując.....w mojej ocenie zobaczymy mecz bez historii w którym będzie sytuacjii podbramkowych jak na lekarstwo. Nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu bramek. Under 2.5 po kursie 1.80 ....dla mnie do grania jak najbardziej.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Górnik ślizgiem w ostatnich minutach wygrał spotkanie ze Śląskiem. Chociaż to raczej nie Zabrzanie wygrali ten mecz co Śląsk go po prostu frajersko przegrał. Pochwalić należy charakter, ambicje i walkę do końca ze strony graczy Górnika. Spojrzymy na statystyki to wygląda to wszystko pięknie. Trzy ostatnie mecze i wygrane, ale... no właśnie z tych meczy to tylko moim zdaniem mecz w Szczecinie wyszedł Zabrzanom jak należy. O Śląsku już pisałem, a i wcześniej z Zawiszą była niezła wymiana ciosów i dopiero w 94 minucie Sobolewski dał 3 pkt. Wcześniej Zabrzanie zmarnowali karnego. Zawisza się postawiła. Do czego zmierzam? A no do tego, że od kilku spotkań wisi na włosku strata kompletu punktów przez zespół Górnika i pójdę dzisiaj w tym kierunku...
Statystyki podpowiadają zupełnie coś innego. Górnik to druga drużyna względem formy wyjazdowej, Jaga u siebie to pozycja ostatnia. Zaledwie jedna wygrana, ale jakże okazała i aż 3 porażki na własnym boisku. Należy dodać, że Jaga ma u siebie tylko 4 mecze przy 6,7 spotkaniach innych ekip. Ja jednak dzisiaj odkładam statystyki na bok.
Piłkarze Jagielloni będą chcieli za wszelką cenę odbudować zaufanie kibiców. Potrafią grać ładną, skuteczną piłkę. Wygrana w PP na trudnym jakby nie było terenie we Wrocławiu wlała w piłkarzy nieco wiary i motywacji przed ciężkim jakby nie patrzeć spotkaniem z Górnikiem.
Górnik jest w formie, tego nie da się ukryć. Jaga to przeciętna gra w kratkę w momentami przebłysku. Bardziej gram tutaj przeciwko Górnikowi aniżeli na Jagiellonie. Jak pisałem pachnie mi tu stratą punktów od kilku spotkań i sądzę, że dziś takowa może nastąpić.
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1X ⛔
1.46 betsson
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Jagiellonia - Górnik Zabrze
TYP: BTS - KURS: 1,65
BUK: MILENIUM


Jak wiemy, od czterech kolejek Jaga nie wygrała spotkania, ba, zanotowała przez te 4 kolejki tylko jeden remis... Z Zagłębiem. A tak odpowiednio z Legią, Cracovią u siebie oraz Koroną na wyjeździe przegrywała. Ciekawe jest to, że w każdym z tych meczów strzelała minimum bramkę. U siebie dwie zaaplikowała Legii... Dlatego ten kurs jest dla mnie bardzo możliwy... Sam Górnik to już formalnosc, że strzeli. Notują ostatnio naprawdę dobre wyniki i ten comeback ze Śląskiem... Bajka... Proponuję Wam to zagrac, bo ciężko coś więcej od tego spotkania wycisnac... ???? Powodzenia.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja bym nie szalał ze stawką na Wisła-Zagłębie.Myślicie sobie Wisła olała puchar, wcześniej wtopa w Bydgoszczy to teraz rehabilitacja przed własną publicznością.Wisła nie ma wielkich celów na sezon, celem jest zakończenie etapu zasadniczego w pierwszej ósemce i tyle.
Temat pucharów we władzach na Wiśle to bardziej złożona sprawa, z moich obserwacji wynika że jakieś celowanie w puchary to będzie bardziej konkretniej zorganizowana akcja ale jeszcze nie teraz, mają być stopniowe wzmocnienia i potem może dopiero właściciel zrobi konkretne ruchy na to na co od dawna celuje.
W Wiśle mało kogo interesuje liźnięcie się o puchary, owszem dla klubu który w nich nie grał lub dawno ich nie uświadczył to zawsze jest sukces, tutaj w Krakowie od ponad dekady była LE a celem LM więc z doświadczenia wynikło że granie w pucharach i odpadanie na starcie nie wpływa najlepiej na budowanie drużyny, lepiej budować stopniowo drużynę i budzić głód na puchary zamiast budzić w nich rezygnacje porażką na wczesnych etapach
Wracając do potyczki z Zagłębiem Lubin to goście kadrowo mają niezłą ekipę jak na naszą ligę, tak się złożyło że poprzedni trener nie bardzo potrafił ich poukładać i są w tabeli niziutko, przecież Zagłębie już w poprzednim sezonie było w gronie tych drużyn z potencjałem a teraz wzmocnili się min Kwiekiem czy Piechem, Leńczyk to też trener który mecze z Wisłą traktuje wyjątkowo a i Zagłębie nie jest dla nas wygodnym rywalem.Wisła wiadomo na jednych motywuje się bardziej na drugich mniej, przyjeżdżając na Reymonta każdy jest zmotywowany na Wisłę, Zagłębie jednak należy do tej części które nie budzi specjalnych emocji a jednak w obecnej sytuacji muszą zacząć punktować.
Ja tu nie feruję wyników, jednak mam pewne obawy co do wyniku.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;tlogo-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Widzew Łódź&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Cracovia&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;tlogo-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Na Dzień dzisiejszy biorę pod lupę spotkanie pomiędzy zajmującym 15 miejsce w Tabeli z 11 pkt na koncie,Widzewem, a plasującą się na 6 miejscu z 17pkt na koncie, Cracovią.Widzew fatalnie spisuję się na wyjazdach, przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania na wyjeździe, w tym ostatnie 3:1 z Zagłebiem. Trochę lepiej spisują się na własnych śmieciach, bilans 3:two:2, w tym ostatnie zwycięstwo nad słabiutką ostatnio Lechią 4:1, która nie potrafi wygrać od Sierpnia. Przyjezdni o dziwo w tym sezonie lepiej spisują się na wyjazdach, bilans 3:eek:ne:2, w tym 2 ostatnie mecze wyjazdowe to zwycięstwa nad Śląskiem i Jagielonią, do tego dochodzi fakt, że w ostatnich 5 meczach Pasy przegrały tylko jeden mecz, na własnym stadionie, bez udziału kibiców, z niepokonaną na wyjeździe Pogonią. W przeciwieństwie do zawodników Cracovii, gospodarze piątkowego spotkania wygrali zaledwie jeden mecz w ostatnich pięciu kolejkach. Odnośnie kadry to do podstawowego składu Widzewa powraca reprezentant Haiti, Kevin Lafrance, który wyleczył w pełni uraz i jest gotowy do gry. Trener Pawlak nie będzie mógł jednak skorzystać z Tomasza Kowalskiego. Zawodnik doznał kontuzji stawu skokowego. Mało prawdopodobny jest również występ w pełnym wymiarze czasowym Alena Melunovicia. Znacznie więcej kłopotów ma trener przyjezdnych, wielkim nieobecnym piątkowego meczu będzie Marcin Budziński, zabraknie także także Marcina Kusia, Edgara Bernhardta oraz Krzysztofa Danielewicza.
Poprzednie spotkanie na własnym stadionie Widzewa, wygrane z Lechią Gdańsk 4:1, rozbudziło nadzieję łódzkich kibiców na poprawę gry ich zespołu. W piątek będą mogli oni zająć miejsca jedynie na trybunach wzdłuż boiska. To efekt decyzji wojewody, który zamknął część stadionu, gdzie zasiadają najzagorzalsi fani, co jest zła wiadomością dla gospodarzy,i pomimo braków kadrowych po stronie gości, są w ostatnim czasie dobrze poukładanym zespołem, i stać ich dzisiaj na strzelenie bramki, nawet pokusić się o zwycięstwo, Widzew w ostatnich 2 kolejkach również się rozstrzelał,zdobyli 4 bramki i myślę, że dzisiaj najlepszy zawodnik drużyny E.Visņakovs też coś ustrzeli, mimo wszystko bardziej skłaniałbym się na zwycięstwo drużyny gości! GL


Przewidywane składy:

Widzew Łódź: Maciej Mielcarz - Patryk Stępiński, Jonathan De Amo, Kevin Lafrance, Marcin Kaczmarek - Aleksejs Visnakovs, Povilas Leimonas, Veljko Batrović, Krystian Nowak, Mariusz Rybicki - Eduards Visnakovs.

Cracovia: Krzysztof Pilarz - Sławomir Szeliga, Mateusz Żytko, Milos Kosanović, Adam Marciniak - Vladimir Boljević, Damian Dąbrowski, Rok Straus - Sebastian Steblecki, Dawid Nowak, Saidi Ntibazonkiza.


Widzew - Cracovia typ. 2 +0.5 1.48 Bet365 ✅
Widzew - Cracovia BTS 1.73 Bet365 ✅
Widzew - Cracovvia over 2.5 2.00 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Y 0

ye2bnik

Użytkownik
Śląsk - Zawisza 1 @1.8
bet365
Również krótko, Śląsk po przegranej w Zabrzu z Górnikiem tracąc 2 gole w doliczonym czasie pewnie pokona u siebie Zawisze. Piłkarze z Bydgoszczy nie będą mieli argumentów, żeby się Śląskowi przeciwstawić
Oczywiście szanuję Twój typ kolego, jednak nie bym był taki pewny wygranej Śląska. Raczej x2 @2.05 . Śląsk będzie grał bez Waldka Kiepskiego (Mila), Zawisza niby bez Vasco ale może ich ponieść zwycięstwo nad Wisłą. A do tego sędziuje Raczkowski ????
 
M 340

macvas

Użytkownik
Dwa piątkowe spotkania ekstraklasy nie napawają do oddawania śmiałych typów. Po tak kiepskim widowisku jakie zaserwowały Nam wczoraj Podbeskidzie i Ruch wogóle zastanawiam się, czy będę śledził tą kolejkę - jest tyle ciekawszych wydarzeń..no ale do rzeczy.
W meczu Widzew - Cracovia nie pokusiłbym się o wskazanie faworyta. Podtrzymuję analizę tego spotkania jakiej dokonał Tarki16. Typ na ilość bramek over 2,5 jest sensowny i zamierzam to dzisiaj puścić.
Drugi mecz Jagiellonia - Górnik rysuje się już trochę ciekawiej. Jaga w lidze złapała wyraźny dołek i niech nikt nie sugeruje się poniedziałkowym meczem w PP. Zresztą - o czym trochę wspominał mój przedmówca - w tym sezonie Jaga u siebie a Jaga na wyjeździe to dwie inne drużyny - chociaż ostatnio gubią punkty gdzie i jak popadnie.
Obrona niby solidny Pazdan, a jednak częste przesuwanie go na siłę na defensywnego pomocnika i zestawianie bloku duetem typu &quot;Ukah-Baran&quot; etc. dawało taki rezultat, że co mecz to białostoczanie tracą minimum gola.
Środek pola jest jeszcze mocniej eksperymentalny (sprawcą kontuzje) i trener Stokowiec nie potrafi się opowiedzieć za jakimś konkretnym składem w tej formacji - Quintana nie ma z kim grać (ostatnio przez długie minuty meczu jest niewidoczny), a rywale poznali się na jego walorach i baczniej zwracają uwagę aby wyłączyć go z gry. Czar &quot;Jokera&quot; Balaja prysł tak szybko jak posypała się białostocka tiki-taka w drugiej linii i dopóki Stokowiec nie zapewni w tej formacji piłkarzy potrafiących przejąć inicjatywę to możemy być pewni, że gra Jagi nie odzyska blasku z początku rundy.
Na tle gospodarzy Górnik jawi się jako ekipa kompletna. Nawałka wykonał tam tyle dobrej roboty, że jego następca jeszcze długo będzie czerpał korzyści - no chyba że wywali pół składu na dzień dobry ???? .
Aby dłużej nie przynudzać jeszcze zapodam akapit o nieobecnych, gdyż obaj trenerzy przed piątkowym starciem mają spory ból głowy z zestawieniem optymalnej &quot;11&quot;. Oprócz pauzującego za kartkę Jakuba Słowika, Jagiellonia zagra bez kontuzjowanych Rafała Grzyba, Jonatana Strausa, Janka Pawłowskiego i Martina Barana. Nawałka natomiast będzie musiał poradzić sobie bez narzekających na urazy Mariusza Magiery, Adama Dancha, Konrada Nowaka i Błażeja Augustyna.
Mój typ na to spotkanie jest podobny jak przeczuwają buki - delikatne wskazanie w stronę gości. Serce chciałoby inaczej, ale zagram rozsądkiem a ten mówi goły remis za 3,10. Jaga jednak będzie podrażniona ostatnimi tygodniami w lidze i będzie starała się coś wyszarpać - niestety na ten moment to Górnik stanowi zespół, a Jaga od kilku kolejek wygląda jak przypadkowo zespolona.. wykorzystała to przeciętna Cracovia, czy wykorzysta solidny Górnik?
Reasumując gram:
Widzew - Cracovia over 2,5 @1,85 Betclic ✅
Jagiellonia - Górnik remis @3,10 Betclic
⛔ Pskit
Jagiellonia - Górnik BTS 1@1,58 Betclic ⛔ Pskit
i odważniej (na zakład systemowy):
Jagiellonia - Górnik Remis (Jag. +1)@4,00 ✅
Komentarz do meczu Jagi: Brawa za grę w osłabieniu dla gospodarzy, tak jak pisałem w prognozie, wyszli na ten mecz mocno podrażnieni i do końca walczyli o wynik. Górnik mocno rozczarował i punkty zawdzięcza słabej postawie trojki sędziowskiej, która myliła się w obie strony, ale bardziej pokrzywdzona może się czuć Jaga (niepodyktowany karny i brak drugiej żółtej za ten faul dla Kosznika przy stanie 0:0). Apogeum braku kontroli arbitra nad tym meczem to &quot;zamieszki&quot; w końcówce. Jeśli Pskita zobaczymy w kolejnej kolejce to ja dziękuję..
 
L 5

ludi0080

Użytkownik
Dla tych co nie maja dostępu do NC+, a chcieliby zobaczyć relację graficzną z meczu Jaga – Górnik, na żywo mecz tutaj:
http://fullstats.pl/pilka-nozna/event_jagiellonia,gornik-zabrze,233394.html
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Śląsk - Zawisza 1 @1.8
bet365
Również krótko, Śląsk po przegranej w Zabrzu z Górnikiem tracąc 2 gole w doliczonym czasie pewnie pokona u siebie Zawisze. Piłkarze z Bydgoszczy nie będą mieli argumentów, żeby się Śląskowi przeciwstawić
Tutaj nie zgodzę się z kolegą, na tą kolejkę proponuję typ:
Śląsk - Zawisza 25.10.2013 15:30
Typ: X2

Kurs: 1,48
Bet365
Dlaczego? Ostatni mecz Zawiszy z Wisłą pokazał, że Zawisza powinien powalczyć o pierwszą ósemkę. Przed tym sezonem klub z Bydgoszczy dokonał kilku transferów (m.in. Vasco, Goulon, Luis Carlos), które znacznie przyczyniają się do niezłych wyników. Zwłaszcza brazylijski skrzydłowy pokazał w ostatnim meczu, że w dobrej formie będzie gwiazdą ekstraklasy, bowiem w niedzielę robił co chciał z młodym Stolarskim. Ponadto w tej kolejce do składu wraca najlepszy strzelec Zawiszy - Vasco (5 bramek) - który pauzował za kartki w ostatniej kolejce. Bez niego Zawisza pokonał Wisłę, która do poprzedniej kolejki nie poniosła żadnej porażki. W Śląsku natomiast odczuwalny będzie brak Sebastiana Mili, który przez kontuzję będzie musiał pauzować kilka tygodni. To znacznie zmniejsza siłę rażenia wrocławskiej drużyny, Plaku po dobrym początku sezonu znacznie spuścił z tonu, Patejuk też nie jest żadnym wyróżniającym się zawodnikiem. Zagrożenia ze strony Śląska upatrywałbym głównie w Marco Paixao, który jest w znakomitej formie i prowadzi w klasyfikacji strzelców (8 bramek). Kolejnym argumentem przemawiającym za Zawiszą jest ich trener Ryszard Tarasiewicz, który wprowadził Śląsk z III ligi do ekstraklasy i doskonale zna kilku zawodników Śląska i z pewnością wskaże swoim graczom ich słabe strony. Zważając na sytuacje kadrowe i formę obydwu zespołów, myślę że Zawisza da radę wywieźć z Wrocławia przynajmniej punkt.
Poza tym polecam mecz:
Widzew - Cracovia 25.10.2013 18:00
Typ: X2

Kurs: 1,48
Bet365
Dziwi mnie tak wysoki kurs na Cracovię (2,60 bez podpórki), lecz bezpieczniejszą opcją będzie po prostu X2. Od derbów z Wisłą Cracovia gra naprawdę dobrze, wygrywając 3 z 4 ostatnich meczów (przegrała jedynie u siebie z Pogonią 0:1, mimo to jednak grała dobrze i miała okazje na strzelenie bramek). Nie przegrywając z Wisłą, Stawowy utrzymał się na stanowisku i jak teraz widzimy, pozostawienie go było dobrym wyborem, bowiem wyszydzana &quot;tiki-taka&quot; Cracovii przynosi efekty. Widzew natomiast nie prezentuje nic wielkiego, po dobrym początku notują serię słabych spotkań, z ostatnich 5 meczów wygrali tylko raz, z Lechią Gdańsk (która swój ostatni mecz wygrała 24 sierpnia). Jak dla mnie Cracovia jest faworytem tego spotkania i myślę, że spokojnie można nawet spróbować zagrać czystą dwójkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Jagiellonia- Górnik 2 draw no bet

Krótko i na temat. Jaga słabo u siebie, poza wyskokiem 6:0 z Ruchem, zanotowała porażki z Pogonią, Legią i Cracovią. Teraz przyjeżdża równie mocny Górnik który gra dobrze na wyjazdach (3-3-1). Zabrzanie nie powinni w Białymstoku przegrać, a są duże szanse na wygraną, tym bardziej że na wyjazdach Górnik sporo strzela- 13 bramek w 7 meczach- daje to prawie dwie bramki na mecz. Równie sporo bramek traci Jaga u siebie 8 bramek w 4 spotkaniach co również daje 2 bramki w tyłek na mecz.

Dla odważnych typ na czystą 2. Ja się podeprę opcją dnb po niezłym kursie 1.63 w bet-at-home.✅
 
A 1

andn

Użytkownik
Jak obstawiacie w niedziele Lecha? Sądzę, że Legia będzie nakręcona po Turkach i będą chcieli zmazać niekorzystne wrażenie. W ekstraklasie radzą sobie nie najgorzej. Ciągle w pamięci jest wygrana z Piastem, a na Lecha dopingować ich nie będzie trzeba.
 
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Na szybko, bo mam mało czasu:
Widzew - Cracovia
Typ: Cracovia(remis zwrot) @1,75

Krakowianie są ostatnio w bardzo dobrej formie o czym świadczy 6 lokata beniaminka. Wyszukany styl jak na polskie warunki, który przynosi odpowiedni efekt. Cracovianie dobrze czują się w delegacjach, bo z dwóch ostatnich wyjazdów wrócili z kompletem punktów . Jedyną absencją, jednak bardzo istotną będzie brak motoru napędowego Marcina Budzińskiego .
Widzew natomiast zmienił trenera, ale Łodzianie mogą mieć mieszane uczucia, gdyż na początek wygrali u siebie z bezbarwną Lechią 4-1(później dostali Gdańszczanie, także 4-1 u siebie z Lechem), a w ostatnim meczu przegrali, fakt że w końcówce z Zagłębiem, jednak w tym meczu momentami wyglądali jedynie nieźle.
Największym problemem gospodarzy jest fatalna obrona, która dała sobie już wbić 24 bramki.
Dlatego też za drobnice puszczam: Cracovia -1 @ 5,25

Wszystko idealnie . ????
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Lech - Legia
Co do meczu w Poznaniu. Niewątpliwie hit tej kolejki, chociaż w zeszłym sezonie można było rzecz, że hit rundy, no ale lata lecą, inna mentalność, inne powietrze... Legia ciśnie, ale tylko na naszym ogródku rozdaje karty. Narzuca mi się kilka rzeczy. Po pierwsze, dwa pozostałe mecze w LE przegrane, po czym w T-Mobile mecze bez polotu. Wykorzystała to Lechia i Wisła. Lech też ma szanse to wykorzystać, chłopaki z pewnością są zmobilizowani i jak początek sezonu w ich wykonaniu to kiszka tak teraz z meczu na mecz rozpędza się nam ta lokomotywa. Ale każdy kij ma dwa końce, a na tym drugim końcu kija nasuwa się ostatnie spotkanie tych drużyn w stolicy Wielkopolski gdzie w 30 minut Wojskowi rządzili a zanim Lechici się obudzili ze swego magicznego snu było już &quot;po ptokach&quot; Dwaliszwili kontra Teodorczyk staną tym razem przeciwko sobie. Pierwszy celowniki ma dobre, ale może mieć lepsze. Drugi z początku sezonu drewienko a z meczu na mecz zauważa, że jego nogi nie wrastają w ziemie tylko potrafią asystować, ba potrafią nawet strzelać gole! Jak to wszystko się przełoży na mecz? Ciężko to widzę, dlatego no bet. Może coś w strone strzelonych bramek bo nic innego do głowy mi nie przychodzi.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Widzew DNB - Cracovia 1,96 ibc
Widzew u siebie jest zawsze groźny, przegrał 2 razy na 7 spotkań, z Górnikiem wyraźnie,
z Ruchem mecz był wyrównany, więcej z gry mieli nawet gospodarzy.
Zdominował Jagiellonię, zabił Lechię, gdy grał gorzej u siebie też potrafił wygrać (Zawisza).
Cracovia w lidze na wyjazdach ma dobre wyniki, z grą jest różnie, dla mnie to dalej
ten sam syf jak w 1 lidze, bo przecież skład się nie zmienił praktycznie.
Wygrali na początku w Lubinie, bo gospodarze bez formy, pamiętacie jak padł gol dla gości ?
W Białymstoku to Jagiellonia powinna wygrać, ze Śląskiem grali 11 na 10 przez prawie cały mecz.
Widziałem Widzew na żywo ostatnio, przestał grac po golu na 1-0,
tyle błędów naraz znowu nie popełni, prędzej obrona gości, bo ona też nie jest mocna,
Cracovia u siebie z Idzie miała spore problemy, Widzew też, nawet z nimi nie wygrał,
ale dla mnie Widzew tego nie przegra, więc lepiej DNB w stronę gospodarzy.
W drugim meczu Górnik DNB 1,82 ibc, na gole nie, po ostatniej kolejce, sporo linii 2,5 na gole,
dla mnie nie ma sensu ruszanie tych linii.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Widzew Łódź - Cracovia X @ 3.20 ⛔
Mecz pachnie mi remisem i to pachnie bardzo nieładnie.
Cracovia zaczęła coś grać, ostatnio parę dobrych występów ale czy to zasługa Cracovii czy słabszej formy przeciwników to ciężko powiedzieć. Co ciekawe, na wyjazdach Cracovia zaliczyła remis w pierwszym meczu i od tamtej pory ma serię pięciu meczy bez remisu.
Widzew ogólnie w dołku ale u siebie trzyma formę (3-2-2). Ostatnio bez remisu.
Wg mnie grająca trochę lepiej ostatnio Cracovia jest w stanie coś tu ugrać a grający typowo u siebie Widzew nie pozwoli wywieźć kompletu punktów, efekt: remis.
 
Do góry Bottom