>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 kolejka Primera Division 28.11-01.12.2014

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wstępne obserwacje.
  • Buki przeceniają Sociedad od momentu kiedy trenerem jest Moyes.
  • Kursy na Getafe nieco spadną (czyt. wyrównają się)
  • W Maladze będą gole.
  • Gdy wszyscy liczą na trudny mecz Barcelony, ta wygrywa bez większego wysiłku.
  • Kolejny apetyczny kurs na Rayo.

Jutro z mojej strony padną konkretniejsze propozycje. Jestem ciekawy Waszych pomysłów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zuras-74 0

zuras-74

Użytkownik
Siema! Jestem tu świeży ???? Jak dla mnie to:
Sociedad 1
Athletic Bilbao 2 (ewentualnie X2 to pewniak)
Levante X2
Real obie strzelą,ewentualnie 1:0 handicap 2
Sevilla X sztywny w koncu derby
Villareal 2 (prawa rękę moge dać)
Barcelona 1:0 handicap 2
Rayo (tak jak mowileś) tyle ze X2
Ramzesa/Cześć! Fajnie, że od razu trafiłeś do działu, ale pamiętaj, że nie podajemy tu suchych typów bez analizy. Dopisz kilka słów, może oglądałeś ostatnie spotkania ???? To pomoże wszystkim w skutecznym typowaniu. Pozdro
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Data:30.11 21:00
Spotkanie: Valencia v Barcelona
Typ: Valencia +1.5 ✅
kurs: 1.55 bet365


Aktualna forma Valenci wskazuję na lekkie zwycięstwo Barcelony no bo gdzie porównywać drużyny z którymi Valecia traci punkty do Barcelony(Levante,Ath.Bilbao,La Coruna) Jednak jak by się bliżej przyjrzeć temu spotkaniu, już tak łatwo może nie być. Za zaciętym widowiskiem wskazuję na pewno historia potkań obu drużyn. 3 zwycięstwa Barcelony(2:3 ,1:0, [5:1-2012r]) 1 remis i ostatnie zwycięstwo Valenci (2:3). Jednak historia jest dosyć odległa, a znaczący w tym spotkaniu może być atut własnego boiska. Valencia to najlepiej grająca u siebie drużyna PD, same zwycięstwa,1 remis.Piłkarze w wypowiedziach przedmeczowych w bojowych nastrojach,a rywal jakim jest Barcelona dodatkowo ich motywuje.Na pewno stać drużynę gospodarzy na wyrównaną walkę. Liczę że nietoperze wrócą na na właściwe tory i łatwo skóry nie oddadzą.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Buki przeceniają Sociedad od momentu kiedy trenerem jest Moyes.
Zagrali przyzwoity mecz w La Corunie. Brakowało skuteczności, a w drugiej połowie trochę oddali miejsca rywalowi. Na plus defensywa, choć bez Inigo i Mikela. Dziś tak samo bez dwójki stoperów i to przede wszystkim sprawia, że na Sociedad kursy rosną. Ale generalnie Elche to bardzo słaba drużyna w tym sezonie. Na Anoeta Sociedad powinien ich zmieść, bo w piłkę grają bardzo fajnie i jest komu grać. Para Ansotegi - Elustondo jak na rezerwowych też jakoś tragicznie nie wygląda. Biorąc pod uwagę, że będą w dużej przewadze przy piłce, to może nie być aż tak odczuwalne.
W Elche myślałem, że Tytoń lepiej sobie poradzi, a nie jest jakąś wyróżniającą się postacią. Zdarzają mu się łatwe błędy, tak samo jak Zubikaraiowi, ale ten póki co ma gówniarza ze szkółki za rywala, więc broni. Wróci Rulli, to mam nadzieję, że odeśle go na ławę - tam gdzie jego miejsce. Mam nadzieję, że zagrają jak z Atletico. Defensywa gości też już nie tak szczelna jak przynajmniej w zeszłym sezonie.
Txuri-Urdin -0.5 @1.72 Pinnacle✅✅ 3-0

ps. za 2 kolejki derby Vasco, więc polecam szukać kartek czyszczących w Athletic i Real Sociedad. Ci drudzy nikogo nie mają, ale Los Leones można sprawdzić.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Pierwszy sobotni mecz całkowicie odpuszczam.
Później Espanyol gra u siebie z Levante i jestem skłonny postawić na gospodarzy, ale jedynie w momencie, gdy kurs będzie opłacalny. W perspektywie ostatnich meczów idzie im bardzo słabo, ale u siebie przeważnie trzymają poziom. Żaby urwały kilka punktów, a do tego zainkasowały cenne 3 punkty w derbach, co na pewno doda im werwy.
Miejsce rozgrywania meczu ma tu niebagatelne znaczenie. Espanyol jeśli ma się przełamać to właśnie teraz, a jeśli ma się przełamać, to pomoże im w tym Sergio Garcia.
Espanyol - Levante
Garcia strzeli pierwszy i Espanyol wygra 7,00 Bet365 ⛔ 2:1

Pisałem o golach w Maladze. Dla mnie to będzie open match. Czym Real szybciej strzeli tym lepiej. Kontry będą groźne, a fajne jest to, że Malaga u siebie też będzie miała czym postraszyć i nie wyjdą spięci jakby grali na Bernabeu. Barca tu straciła punkty, ale charakter tego meczu będzie nieco inny. Poszła winda w górę na overa to ja jadę razem z nią.
Malaga - Real
Over 3 1,76 Pinnacle zwrot 1:2

Ostatni mecz też powinien być ciekawy dla oka. Celta sama może pokryć tego overa przy słabej obronie Eibar (szczególnie na wyjeździe). Celta jakimś tytanem w defensywie też nie jest, a goście klepać akcje potrafią. Gospodarze ostatnie trzy mecze bardzo underowe - to jest ten czas.
Celta - Eibar
Over 2,5 1,85 Bet365 ⛔ 0:1
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja trochę obawiam się Malagi. Mieli łatwy terminarz i go wykorzystali. Fakt, że parę razy zagrali fajne zawody, ale spokojnie. Zatrzymali Barcę, ale widać gołym okiem w jakiej formie są Katalończycy.

Real Madryt wygra do zera @2.60 bwin ⛔ Kpina.
Cristiano Ronaldo strzeli, a Real Madryt wygra @1.70 bwin
⛔ miał swoje szanse
W świetnej formie jest Ronaldo, który już nie pamiętam kiedy nie strzelił przynajmniej jednej bramki. Królewscy w formie, rozpędzeni, mogą zgnieść każdego.
Braki w Maladze - M.Torres, Amrabat i Juanmi. Ci ostatni byliby bardzo potrzebni w ofensywie. Kursy na BTS żałosne, Malaga nie jest jakąś super bramkostrzelną ekipą. To, że władowali 4 gole Rayo to nic nie znaczy.;)

Fakt, pierwszy mecz należy odpuścić. Athletic już gra coraz lepiej, odrobili pracę domową w przerwie reprezentacyjnej. Grałbym na spokojnie Los Leones, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że grali na Ukrainie ciężkie spotkanie z Szachtarem. Getafe to nie jest jakaś nadzwyczajna ekipa, której należy się bać. Wydaje się, że goście nie przegrają, a więc kursy 50-50 na DNB na gości myślę, że dla desperatów jak ulał.

Też nie zgodzę się z typem na Espanyol, bo kursy słabe to po pierwsze, a kadra Levante nie jest aż tak słaba i nie zasługują na tak słabe miejsce. Pójdą w górę, jestem pewien. Wygrali derby, uwierzyli w siebie. Środek Diop - Sissoko jak są w formie to nie do przejścia. Tacy piłkarze jak Ivanschitz, Barral, Ruben Garcia czy Victor to zawodnicy, którzy potrafią narobić szumu.
Cieszy fakt powrotu do zdrowia Moreno. Pewnie nie zagra, ale w tygodniu w Pucharze Króla już powinien dostać mecz na ogranie.
Espanyol - Levante X2 @2.20 bet365 ⛔
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do meczu Realu ja widzę tu niespodziankę.
Malaga u siebie underowa, tylko raz pokryła tą linię gdy strzeliła 4 gole Rayo.
Real po wyjazdach w LM linię 3 pokrywał grając wyjazdy w La Liga,
mecz Basel był ciężki, może nie jak ten w Sofii, ale teraz rywalem nie jest Levante.
Malaga to solidny zespół u siebie nie przegrała w lidze, rok temu Real wygrał 1-0.
Under 3,5 i Malaga +1,5 tak widzę to ja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Malaga dzisiaj bez dwójki ważnych ogniw w ofensywie: Ambrata ( 9&#39;- 3 gole/3asysty oraz Juanami 12&#39;- 3gole)
e: a i jeszcze z podstawy wypada zawieszony Camacho (12- 1/1)
 
empel 112

empel

Użytkownik
Celta Vigo - Eibar

dzis według mnie warto pograć w stronę bramek na Stadio de Balaidos tak jak już wspomniał Ramzesa. Celta według mnie będzie chciała odbić sobie ostatnią porażkę z Rayo i powinna tu przycisnąć od samego początku, a wszyscy chyba wiemy jak spisuje się ekipa Eibar w szczególności na wyjazdach.

krótko mówiąc ja dziś gram
over 1,5 gola Celta - 1,72 bet365 ⛔
i za drobne Larrivey strzeli gola - 2,40 bet365 ⛔


e: żenualia... tyle okazji i nic :;/:
 
nornica 0

nornica

Użytkownik
W Maladze zabraknie też Samuela w pomocy (czerwona kartka w meczu z Atleti). Ofensywa jest więc znacząco osłabiona i obawiam się, że mogą podejść do meczu z mocno defensywnym nastawieniem. Co oczywiście nie oznacza, że sam Real nie strzeli 3 lub więcej bramek.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
▶ Sevilla - Granada ✅ 5:1

typ : 1
kurs:
1.40
Milenium
Mimo, że w trzech ostatnich meczach ani razu nie wygrali, w tym spotkaniu zdecydowanym zarówno buków jak i moim jest drużyna ze stolicy Andaluzji. Zespół Grzegorza Krychowiaka w obecnych rozgrywkach w meczach u siebie jeszcze ani razu nie poniósł porażki. Od początku sezonu prezentują dobrą lub bardzo dobrą formę i raczej nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Dla odmiany Granada to jeden z najsłabiej spisujących się zespołów w całej lidze. Z sześciu meczów wyjazdowych wygrali zaledwie jeden, a było to ponad 2. miesiące temu. W poprzednim sezonie w obu meczach górą byli piłkarze Sevilli, gromiąc swoich oponentów odpowiednio 4:0 na własnym stadionie i wygrywając 2:1 na wyjeździe. Wszyscy zawodnicy podstawowego składu będą w niedziele do dyspozycji Unaia Emery&#39;ego, więc jeśli &quot;Krycha&quot;, Bacca i reszta ekipy zagrają jak potrafią powinniśmy oglądać dość jednostronne widowisko.
Dodatkową motywacją dla gospodarzy będzie chęć rehabilitacji po klęsce z Barceloną i nieudanym wyjeździe do Rotterdamu w LE.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Atletico jutro jest pewniakiem do wygrania tego meczu. Deportivo gra bardzo słabo, a gra wyjazdowa też nie jest najmocniejszą stroną tego zespołu. Strata punktów przez gospodarzy na Calderon jest absolutnie nie do przyjęcia. Goście w czterech ostatnich spotkaniach aż 3 razy remisowali po 0:0. W niedzielę ten scenariusz nie ma prawa się sprawdzić.

Atletico - Deportivo
Typ: Atletico -1
Kurs: 1,55
Expekt


Drugim typem godnym rozpatrzenia jest wygrana Villarreal. Cordoba to bezapelacyjnie najgorsza drużyna w lidze. Prawdziwa czerwona latarnia. Nie wygrali w tym sezonie jeszcze spotkania, a nawet gdy grają z niedysponowanym rywalem, nie mają argumentów by wygrać. Nasi eksperci doradzają czystą dwójkę.

Cordoba - Villarreal
Typ: Villarreal
Kurs: 1,80
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Cordoba - Villarreal
Co prawda Żółta Łódź Podwodna jest po ciężkim meczu w LE, ale nie sądzę by główny kandydat do spadku Cordoba postawiał w dzisiejszym meczu zbyt duży opór.
Beniaminek gra fatalnie, dobrze grających z Cordoby można policzyć na palcach u jednej ręki Federico Cartabia,Nabil Ghilas czy Fidel te nazwiska warto zapamiętać niestety,to zbyt mało by utrzymać poziom Primera Division.
Villarreal powoli wychodzi na prostą po 3 porażkach z rzędu(2 w lidze 1 w LE) chyba w końcu złapali swój rytm.(Wygrana z Getafe i remis w LE z Borussią M)
Patrząc na grę Villarreal(nawet będąc bez formy) a Cordoby to zupełnie dwie różne bajki całkiem inny poziom te 3 punkty goście powinni wywieść bez problemów.
Typ: Villarreal 2 1,83 bet365 4/10✅
Villarreal -1 2,5 bet365 3/10✅

Valencia - Fc Barcelona
Valencia która gra w kratkę potrafi zagrać fenomenalny mecz choćby z ATL Madryt czy Villarreal by potem zaliczyć żenujące wpadki z patologiczną skutecznością z przeciętnym Levante czy z La Coruną.
Nowo pozyskany zawodnik Negredo który występował wcześniej w Manchesterze City, psuję całkowicie grę Nietoperzy raz że daje się łapać na kilku metrowe spalone jak dziecko dwa skuteczność to jeden wielki zakrzywiony celownik.Sytuacji 100% w ostatnim meczu z Levante miał jak na zawołanie nie był w stanie trafić nawet z 3-4 metrów do siatki uderzając z główki w stojącego bramkarza.W dzisiejszym meczu także trener Nuno Santo jest zmuszony wystawić Negredo od 1 minut z powodu absencji Paco Alcacera.
Nie sądzę by Valencia w dzisiejszym meczu mogła zagrozić Katalonii która wg mnie dziś zmiecie gospodarzy.
O Barcelonie zbyt dużo pisać nie trzeba, ostatni mecz z Sevillą trochę przespali 1 połowę, a na początku drugiej stracili bramkę, lecz po tym Sevilla nie miała nic nie gadania tracąc 4 gole wynik końcowy 5-1.

Typ: Barcelona -1 1,9 bet365 5/10
zwrot▶
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Valencia vs FC Barcelona
Barcelona jak zwykle po lidze mistrzów ma zagwarantowany monopol na niedziele, nie ważne czy piłkarze grali we wtorek czy też w środę. oraz oczywiście przed najważniejszym meczem przeciwnicy muszą mieć jakieś osłabienia. Psg bez Ibry, Real bez Bale a Valencia bez Paco. Z psg i realem przegrali bo przeciwnicy musieli zmienić taktykę i polecenia więc jakiś tam element zaskoczenia był a wszyscy wiemy że Enrique do specjalistów w swoim fachu nie należy. Nietoperze grają ostro i bez kompleksów, atmosfera na stadionie niczym jak w Bilbao. W przeszłości już zatrzymywali najlepszą Barcelone w historii więc dlaczego nie zrobią tego dzisiaj po raz kolejny skoro katalończycy przez wielu ekspertów są uznawani za drużynę wypaloną
Valencia @6.00
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
cichociemny94 sorki że się wtrącam od razu mówię nic nie piszę na złość, czy coś a Boże broń nie neguję typu, ale śmiem twierdzić że analizę napisałeś ze strony kibica Realu
(mam nadzieje że ta Barcelona się potknie)
Nie masz racji &quot;Nietoperze grają ostro i bez kompleksów&quot; nie widzę tego a na pewno nie w ostatnim czasie, skuteczność w ataku jest powalająca a dokładniej brak jej..
Negredo jest kompletnie bez formy, brak Paco w Valencii na tą chwilę to poważne osłabienie, może się mylę, ale nie widzę dziś Valencii nawet 1x
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Ale Valencia jest zmuszona zmienić całkowicie swoja gre w ataku. Z Enrique to żaden taktyk i cholera wie czy w ogóle przygotowywał się do tego spotkania mając taka jakość w składzie. Valencia gra ostro może ze słabszymi drużynami Nie widać tego ale jak przychodzi co do czego to ich pressing robi wrażenie. Negredo faktycznie jest bez formy ale obrońcy Barcelony również nie zachwycają będzie ciekawie.
Podalem przykład meczów z Realem i z PSG bo drużyny te również zmieniły calkowicie swoje ustawienie w ataku ze wzgledu na absensje i Barcelona miała spore problemy. Real mógł strzelic z 5-6 bramek a PSG blysnelo skutecznością gdzie bramki nie byly przypadkowe. Spory minus dla Enrique nie wiem czy on wyciągnął wnioski. Zobaczymy
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Valencia jest na tyle utalentowanym zespołem iż są w stanie urwać nie tylko Barcelonie ale każdemu w PD punkty co pokazał mecz ATL. Ale nie przy takiej skuteczności jak w ostatnim czasie.. Nie mogę ogólnie patrzeć jak w Valencii biega Negredo i nie wie kompletnie co zrobić z piłką marnuje sytuacje niemal że 100%, czy jeszcze lepsze stojąc na pół metrowym spalonym oczekuje podania.. Dziwiłem się strasznie gdy w Manchesterze Pellegrini posadził go na ławce bo miał on moment gdzie był w świetnej formie długo to nie trwało.Teraz widzę że u niego coś pękło.
Co do Enrique nie jest to może drugi Mourinho, ale on po prostu realizuje to co ma do zrealizowania, przyszedł by inny trener i to samo by było, gdyż Barsa jest skazana na taką grę przy takim ustawieniu. W tej chwili także musieli zmienić styl gry, gdyż sezon na tiki take się dawno skończył.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Cichociemny94 naprawde totalnie rozwala mnie coś takiego co wypisujesz - dobra Valencia może wygrać wtedy będziesz z trafionym typem po okazałym kursie ale już po avatarze widać za kim Ty jesteś i komu kibicujesz więc Twoje sugestie są mocno życzeniowe no nie oszukujmy się ???? Valencia prawdopodobnie stanie na głowie na początku meczu a póżniej z kretesem polegnie.Trio Neymar Messi Suarez naprawde zrobi rozpier.... To Ci moge gwarantować.Nie sugeruje , że Mestalla łątwy teren , że Valencia słaba ale prędzej widze wygraną Barcy 3 golami niż jakiekolwiek zwycięstwo Valencii ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Valencia-Barca 2
1,51
marathonbet

Ja akurat gram dzis na Barce. Taką tendencje zauwazylem, zespokojnie wygrywają mecze akurat te, w ktorych wiekszosc sie obawia, ze beda duze problemy. Strata pkt dzisiaj to juz bdzie puszczenie koła Realu pisząc w żargonie kolarskim. Szkoda, ze Iniesta jeszcze nie zagra. Mam nadzieje, ze Enrique ma troche oleju w glowie i pozwoli valencii troche przycisnac i wykorzystujac trojke w ataku ustrzelic cos szybkim atakiem. Meczu z Apoelem na powaznie nie mozna brac bo mozna by pomyslec, ze Rafinha czy Rakitic beda blyszczec w kreacji gry. Mimo wszystko widac poprawe w grze Barcy od czasu poprzedniej serii porazek. Barca zrobi wszystko, zeby nie miec po tym meczu 4albo 5pkt straty, nie mam zamiaru szukac na siłe tutaj niespodzianki.
Ja licze, ze Enrique cos kapuje i nauczyl sie czegos po starciu z Realem. Podstawa to brak Masche na stoperze. On jest po prostu zbyt ambitny i za duzo chce brac na siebie. Wlasnie przez to np.Barca stracila ostatniego gola z Realem gdy polecial nie wiadomo po co pod linie. Na stoperze takie cechy spawiaja, ze wystepuja bledy ktorych nie ma keidy naprawic. Dzisiaj obrona Pique/Mathieu badz opcje z Bartrą i bedzie ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom