>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

13 kolejka Primera Division 28.11-01.12.2014

Status
Zamknięty.
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Barca musiałaby nie mieć na ten mecz Messiego żeby tego nie wygrać.
Nie rozumiem gadania typy &quot;grali ostatnio mecze, to są zmęczeni&quot;.. Kuźwa ale to nie jest ekipa z pierwszej łapanki.
To nie jest górnik knurów, pelikan łowicz albo jakiś inny wichura łeba.
To profesjonalisci przygotowani na zapierdol, w różnych temperaturach w różnych odstępach czasowych. Są gotowi połączyć LM, mecze kadry i lige.
Także.
Valencie ukąszą bez problemu, kwestia czy grać handicapy..?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - Barcelona
Valencia +1,5 AH ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10 ✅
Powyżej 2,5 bramki ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10 ⛔
Czwarta drużyna z drugą, ale obiekt na Mestalla to od zawsze była twierdza Valencii gdzie drużynom gra się niezwykle ciężko. Gorzej u nietoperzy od lat to zawsze była gra na wyjeździe. Warto dodać, że w tym sezonie Valencia już zdołała pokonać podopiecznych Diego Simeone 3:1.
Co prawda Barcelona ostatnio odpaliła, a Messi kolejny raz udowadnia, że jest jednym z nielicznych najlepszych geniuszu futbolu. Barcelona ostatnio raz pokryła tam handicap -1,5 w 2007 roku 15 grudnia. To tylko dowodzi, jak trudny jest to teren dla &quot;Blaugrany&quot;.
Forma strzelecka dopisuje obydwu zespołom, a patrząc na historię pozostałych meczy można dzisiaj spodziewać się dużej ilości bramek i pełnego zaangażowania w walce o zwycięstwo.
Wynik: 0:1 @Edit: Gol w dosłownie ostatniej sekundzie meczu 93 minuta po rzucie rożnym. Mecz mógł nawet pokryć over 2,5 bramki. W 69 minucie Suarez strzelił prawidłowo bramkę, później była kontra Valencii 3 napastników vs. 2 obrońców i bramkarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja postawię na maksymalnie wykluczając się typy Shakala. Widzę tu w miarę łatwą wygraną Barcelony. Forma wraca, a co już napisałem wcześniej, często jest tak, że gdy spodziewamy się ciężkiego meczu Barcy, ta wygrywa bez większego przepocenia trykotów. Najbardziej obawiam się tu o defensywę, ale jeśli trener postawi na minimalizm i weźmie w ciemno skromną wygraną, to będzie dobrze. Nie ma dymu bez ognia.
Valencia - Barcelona
Dokładny wynik 0:2 8,50 Bet365 ⛔ 0:1
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Villarreal wygra, a w meczu padnie powyżej 1.5 bramki | @2.45 | Betsson | ✅ Cordoba - Villarreal 0:2 ✅
Taki typ upatrzyłem sobie (i zagrałem) na Betssonie. Żółta Łódź Podwodna zagra dzisiaj o 19 na wyjeździe z Cordobą. Drużyna gospodarzy jest czerwoną latarnią ligi, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała żadnego spotkania, 7 razy dzieliła się punktami i 5-krotnie schodziła z boiska pokonana. Ich bilans bramkowy wynosi 10-20. Natomiast ich rywale są w zupełnie innych humorach, bowiem w Lidze Europy zajmują drugą pozycję w grupie, tuż za Borussią M&#39;gladbach, a ostatni mecz grają na Cyprze z Apollonem i prawdopodobnie awansują z grupy. Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe, zespół z El Madrigal zajmuje obecnie ósmą pozycję ze stratą 3 punktów do szóstej w tabeli Malagi. Nie ma jeszcze połowy sezonu, a ta drużyna z pewnością ma większe aspiracje, niż rozgrywki Ligi Europy, które nazywam brzydko, bo Ligą Mistrzów dla ubogich. Jest jeszcze szansa, żeby zakończyć sezon w TOP 4, co będzie trudne, bo o ile Real, Barca i Atleti znajdują się w tym momencie poza zasięgiem innych drużyn, tak Sevilla i Valencia są w zasięgu El Submarino Amarillo. Myślę, że Villarreal wygra to spotkanie przynajmniej dwoma bramkami i spowoduje, że nastroje w Cordobie będą jeszcze gorsze, niż do tej pory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matu67 188

matu67

Użytkownik
Almeria - Rayo
kartka przed 23 min? TAK 1.83
✅ (11 min)
Bet365
typ oparty na statystykach choc wydaje mi sie dla mnie pewny, Pan Antonio Mateu w ostatnich swoich 7 meczach w Primera Division pokazywal kartke 6 razy przed 23 min. dodatkowo sypie kartkami aż miło. polecam typ powyzej 6,5 kartek azjan 1.95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom