>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

12 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 28.10-31.10.2011

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP



kursy unibet




Przed nami 12 kolejka zmagań na ligowych boiskach. Hitem można określić pojedynek Lecha z Legią. Obie drużyny w lidze radzą sobie bardzo dobrze a także walczą w Pucharze Polski. W przypadku Legionistów dochodzi także Liga Europejska. Potencjał obu rywali jest zbliżony a więc kto ma większe szanse na tryumf?
W piątek zainteresować powinno nas spotkanie Górnika z Jagiellonią. Gospodarze po ostatniej porażce będą chcieli pokazać, że jednak mają siły biegać przez 90 minut a goście? Kolejny raz będą chcieli przełamać się w meczach wyjazdowych.
Z pozostałych spotkań pewniakiem wydaje się być Wisła w spotkaniu z beniaminkiem z Podbeskidzia. Tylko czy po raz kolejny nie zlekceważą słabszego rywala? (odpadli z Podbeskidziem w Pucharze Polski w ubiegłym sezonie)
Zapraszam do dzielenia się Waszymi przemyśleniami oraz do pisania analiz ;)
 
W 183

wrangler

Użytkownik
Cisza jak nigdy ... ;&gt; To może ja krótko. Jutro o 20:30 odbedzie się mecz pomiędzy Śląskiem Wrocłam a Lechią Gdańsk. Dla piłkarzy Śląska to pierwszy mecz na nowym statdionie co na pewno przemawia na ich korzyść. Poza tym, wrocławianie prezentują sie w tym sezonie bardzo dobrze i nie wydaje mi się, aby dali sobie u siebie odebrac 3 pkt.

Mój typ :

Śląsk Wrocław vs Lechia Gdańsk 1
Kurs: 1.85

Sportingbet


Pozdrawiam
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Kurs na Legię trochę smieszny . Legia w mega gazie a ci dają 3 eh
Obrona na czysto od kilku spotkań do przodu również dobrze duet rado-ljuboja do tego rybus w formie życiowej z golem ????
Atutem Lecha będą kibice oraz Rudnev .
Jak dla mnie
Legia 3,2
Legia 1,5 goli na zespół ( kurs w toku )
 
kris11 3

kris11

Użytkownik
Zgadza się Rudniev bedzie atutem lecha z tym, że strzelił więcej bramek na wyjeździe(9) niż u siebie(5). Poza tym meczu jednym zawodnikiem się nie wygrywa. Legia jest na fali większość zawodników jest w dobrej formie i moim zdaniem to legia jest faworytem tego spotkania. Kurs 3,10 w Expekt wydaje mi się mocno zawyżony
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja pobieram under 2,5 w meczu Śląska z Lechią. Śląsk na nowym stadionie będzie chciał godnie się zaprezentować przed liczną publicznością. Wiadomo, że Lechia nie jedzie tam przegrać, ale na pewno to gospodarze są faworytem. Śląsk przede wszystkim musi wystrzegać się głupich błędów indywidualnych po których rywale stwarzają sobie okazje, które w większości zamieniają na bramki. Wrocławianie potrafią utrzymywać się przy piłce, ale często nic z tego nie wynika. W ostatnim meczu udało im się pokonać Podbeskidzie 1:0, ale na taki potencjał jaki prezentuje Śląsk, to zdecydowanie za mało. Wcześniej kompromitacja z Bełchatowem, ale o tym piłkarze pewnie nie chcą już pamiętać.
Powiedziałem trochę o Śląsku, to powiem trochę o Lechii. Gdańszczanie to też specyficzny przypadek. Potrafią fajnie grać klepką, robią dużo wiatru, ale nie potrafią tego przełożyć na rezultaty. Trzeba jednak przyznać, że z rywalami z górnej półki prezentują się dosyć solidnie. W ostatniej kolejce zremisowali z Lechem Poznań, wcześniej pokonali skromnie Zagłębie 1:0, a jeszcze wcześniej również zremisowali 0:0 z GKSem Bełchatów. Jak widzimy wszystkie wyniki oscylują w granicach underu. Na pewno duża w tym zasługa bramkarza Lechii - Wojtka Pawłowskiego, który w ostatnim czasie wyrasta na ojca ostatnich, dobrych wyników Lechii. Na prawdę kilka obron miał na wysokim poziomie, dobrze gra na przedpolu, a do tego jego parady wyglądają efektownie. Młody bramkarz, z dobrymi warunkami fizycznymi, jestem ciekawy jak zaprezentuje się w meczu ze Śląskiem. Podsumowując, Lechia nie gra mega skutecznego futbolu, mają problem ze zdobywaniem bramek, ale jak ostatnio pokazują, potrafią szczelnie zabezpieczyć tyły. Jak dla mnie mecz underowy, nie zdziwię się jak będzie 0:0.
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk | Under 2,5 - 1,60 Unibet ✅ 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 15

maciekgks

Użytkownik
Może ktoś wytłumaczyć kursy na mecz Górnik-Jagiellonia? Jakieś kontuzje, absencje za kartki itd.? Przecież podopieczni Michniewicza są drużyną przynajmniej o klasę lepsza od Zabrzan. x2 za 1,58 (Tobet) można by więc brać z pocałowaniem ręki. W czym więc tkwi haczyk?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
O klasę lepsza? Jak Lech przyjechał do Zabrza też raczej mało kto się spodziewał wygranej Zabrzan :]
W tej lidze nie ma zespołów o klasę lepszych od reszty. Albo może inaczej, może i są, ale to nie znaczy, że ten gorszy nie może wygrać z lepszym. Poza tym, Górnik u siebie i Jagiellonia to jednak nie jest różnica klas, tak sądzę, choć Górnik ostatnio rzeczywiście jakiś kryzys,a Jagiellonia jakoś sobie radzi. Jednak - nie przesadzałbym :] Pozdrawiam
Choć oczywiście typ może okazać się skutecznym :]
 
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Myślę, że buki kierują się tym, że Jagiellonia jeszcze żadnego meczu nie wygrała na wyjeździe. Na wyjeździe gra w ogóle inną piłkę niż u siebie. W domu to jest to o niebo lepsza drużyna, lecz na wyjazdach coś tam się z nią dzieję - ale w końcu musi się przełamać. Do składu wraca po kontuzji Grzegorz Bartczak, więc jestem dobrej myśli. Myślę, że typ x2 (jak kolega wyżej napisał) jest jak najbardziej trafiony. Nawet pokusiłbym się o czystą 2 do systemu jakiegoś. Piłkarze Jagi są bardzo dobrej myśli. Mówią, że w tym meczu przerwą złą passę wyjazdową Jotki ale czy wygrają czy zremisują (?) - ta decyzja już należy do Was.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zgadzam się z kolegą wyżej. Jagiellonia na wyjazdach tradycyjnie już nie potrafi wygrywać. Jednak warto przypomnieć, że grali już z Wisłą oraz Lechem czyli tu jakiś niespodzianek raczej nie ma. Z drugiej strony jest Górnik, który ostatnio też nie zachwyca. Nie wygrał już od 6 spotkań. A kto oglądał ostatni jego mecz z Ruchem ten pewnie zauważył, że w drugiej części spotkania zawodnikom jakby zaczęło brakować sił oraz pomysłu na grę. Porównując obie drużyny nie widzę tutaj jakiegoś zdecydowanego faworyta. Mecz raczej będzie wyrównany chyba, że znowu ekipie z Zabrza starczy sił na jedną połowę. Osobiście radzę odpuścić ten mecz. A jeśli typować, to jako singiel zagrać na remis.
 
B 7

boskijelonek

Użytkownik
Ja tam uważam że faworytem w meczu otwierającym tą kolejką jest Górnik. Przemawia za tym kilka faktów:
- gra Jagi na wjeździe. Na ten temat nie ma co się za wiele rozpisywać. Kolejny już sezon żółto-czerwoni nie potrafią wygrywać poza Białymstokiem. Ktoś może powiedzieć, że byli bliscy pokonania Wisły i tylko sędzia im w tym przeszkodził, ale to właśnie z Jagą Wisła zagrała najlepsze 15 minut (końcówka spotkania) od porażki z Apoelem i śmiem twierdzić, że i bez pomocy sędziego by tego meczu nie przegrała
- forma Jagi - weźmy pod lupę dwa ostatnie mecze. Z Wisłą zagrali co najwyżej dobrze, ale Limanowa też zagrała z Wisłą dobrze. Dobra gra podopiecznych Michniewicza wynikała raczej ze słabości Białej Gwiazdy. Ostatni mecz z Bełchatowem w którym to właśnie zawodnicy GKS-u mieli przewagę i gdyby sędzia nie oddał tego co zabrał w Krakowie nie wiadomo czy Jaga zdobyła by jakieś punkty.
- Górnik wcale nie jest taką słabą drużyną jakby mogły na to wskazywać ostatnie wyniki. Drużyna Nawałki była lepsza w drugiej połowie meczu z Polonią. Co prawda zdobyła gola nieprawidłowo, ale i tak nie zaciera to dobrego wrażanie jakie zostawiła po sobie drużyna z Zabrza. Z kolei w meczu z Ruchem po dobrej pierwszej połowie, druga była bardzo słaba.
Dlatego liczę, że w tym meczu Górnik zagra obie połowy na takim samym dobrym poziomie i spokojnie ogra Jagę. Osobiście spodziewam się wyniku w okolicach 2-0, 2-1.
Moje typy:
Górnik win - 2,20
Górnik (-1) win - 4,33

(kursy wg bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zaczynamy 12 kolejkę,dziś start i min. oficjalne otwarcie przedostatniego z czterech nowych stadionów na Euro,ma być blisko kompletu,lub komplet,więc na stadionie zasiądzie około 40 tysięcy widzów,nie mogę się już doczekać,tym bardziej,że grają ze sobą 2 drużyny,które oprócz swojego klubu lubię najbardziej i sympatyzuję z nimi od lat,ale nie ten mecz chciałbym analizować,perełką na tą kolejkę jest jak dla mnie niedzielny hit pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa,wszyscy siedzący w temacie naszej rodzimej piłki kopanej,jesteśmy w stanie zaobserwować,jak różni się obecna forma obydwóch drużyn,Legia muszę przyznać,jak na polskie warunki gra bajkę! W końcu coś ruszyło,tyle lat grania totalnej chały,nieporozumień pomiędzy kibicami,zarządem i piłkarzami i mnóstwo innych problemów,w końcu mechanizm napędzany przez trenera Skorżę musiał się zazębić,to Legia przez ostatnie lata zazdrościła Wiśle,teraz jako kibic krakowskiej drużyny to ja zazdroszczę Legii,nie kibiców,bo ich mamy świetnych,nie stadionu,bo w Polsce nowy obiekt,to już żadna nowość i w końcu mamy u siebie europę,ale formy drużyny i dalszej perspektywy z nią związanej,bo tylu młodych talentów,ilu w swojej kadrze ma Legia,nie ma żadna inna polska drużyna,Ci w połączeniu z doświadczeniem,jakie są w stanie zaoferować Serbowie Radović i Ljuboja,oraz Michał Żewłakow,tworzą fajną mieszankę dająca jak na chwilę obecną sukces.Oglądałem kilka ostatnich meczy Legii,szczególnie ten z Rapidem w Bukareszcie był pokazałem możliwości drużyny ze stolicy,zagrali jak nie Polacy,zagrali ofensywnie i to oni prowadzili grę,nie czekali na kontry,świetny mecz,przecierałem oczy z wrażenia,gdyż byłem pewien zwycięstwa Rapidu,jestem ciekaw,czy to wszystko na co stać Legię,czy mogą grać lepiej i czy tak wysoka forma utrzyma się przez cały sezon,Legia w tym sezonie jest bezlitosna w tzw &quot;meczach o stawkę&quot; lub meczach z podstekstami,Spartak,Wisła,Rapid,teraz czas na Kolejorza,pamiętam mecz z tamtego sezonu,który odbył się chyba nawet w tym roku na wiosnę,Legia dominowała,lecz po bramce Rudneva to Lech wygrał,wtedy brakło tego czegoś,co teraz jest,czyt. doświadczenie...Nie muszę mówić,kto je wniósł do drużyny ze stolicy.Przechodząc do gospodarzy - drużyny Lecha Poznań,hmmm...nie przekonuje mnie ta drużyna,pękła bańka mydlana o Mistrzu Polski na lata,o najlepszych kibicach i klubie idealnym,jak karta potrafi się odwrócić,zupełnie odwrotna sytuacja jak w Legii;)Lech po 2 dobrych sezonach zaczyna tracić blask,skład bardzo się nie zmienia i są chyba jedną z niewielu drużyn w Ekstraklasie,która trzyma go twardo z sezonu na sezon,odchodzi średnio jeden zawodnik na okienko.Da się zaobserować,że drużynie brakuje blasku,a zawodnicy są wypaleni i znudzeni marnym ględzeniem trenejro Bakero,którego mało kto w Polsce darzy większym szacunkiem,jedynym spotkaniem,które podobało mi się z ich ostatnich pojedynków,był mecz w Krakowie z Pasami,wykorzystali osłabienia kadrowe gospodarzy i zagrali dość dobrze taktycznie,lecz bez fajerwerków,w oczach gasną również &quot;gwiazdy&quot; Lecha,Stilić to już nie ten sam zawodnik,co kiedyś,widać,że potrzebuje nowego wyzwania,on w Lechu nie będzie już grał tak jak w pamiętnych dwóch sezonach ligi Europy,odchodzi już rok,w tym okienku odejdzie jednak na 90% a spekulacje prasowe wreszcie się sprawdzą,w obecnym Lechu podoba mi się tylko Rudnev,zawodnik kompletny,chyba najlepszy napastnik w polskiej lidze,ale żeby drużyna funckjonowała poprawnie,ktoś te piłki musi mu jeszcze dograć,nie ma się co rozpisywać,bo i tak za dużo tego,zdecydowanym faworytem spotkania są goście z Warszawy,kursy powinny zostać odwrócone,za Lechem nie przemawia nawet stadion,który pewnie i na mecz z Legią się nie zapełni,cóż,nie ma sukcesu,nie ma kibiców,Powodzenia !

Vs

Legia Warszawa @3,40 ⛔
Bet365
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Niby Jagiellonia nie radzi sobie na wyjazdach, ale czy z Wisla zle to wygladalo? Prowadzili 1:0 i gdyby nie bledy sedziego to mogli to dowiezc do konca... Ja mysle, ze Jaga jest lepsza druzyna od Gornika i X2 jakos mi tu pasuje.
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, T-Mobile Ekstraklasa , godz.18.00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Typ: 2/2
Kurs: 5,10
Buk: Expekt


Analiza:

Na inaugurację 12 kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok.Kursy na obie drużyny są wyrównane i nie faworyzują żadnych z ekip.Ja jednak w roli faworyta widzę zdecydowanie zespół gości.Jagiellonia uważana za wielu ekspertów za 5 siłę Ekstraklasy plasuje się obecnie na 7 miejscu z 17 punktami [5-2-4].Praktycznie wszystkie punkty bo aż 16 zdobyli przy ul. słonecznej która jest twierdzą bardzo ciężką do sforsowania, gdzie tracą punkty bardzo rzadko.No właśnie olbrzymim mankamentem jest postawa w meczach wyjazdowych.5 meczy i tylko jeden zdobyty punkt, 6 strzelonych bramek a straconych najwięcej w lidze bo aż 14.W tym sezonie Jagiellończycy tracą dużo goli, obok ŁKS-u jest to najsłabsza defensywa ligi.Nadrabiają to jednak skutecznością, bo trafiali do siatki aż 18 razy, najwięcej tuż obok Śląska, Legii i Lecha.A z 9 bramkami 3 miejsce w klasyfikacji strzelców zajmuje najlepszy strzelec &quot;Jagi&quot; Tomek Frankowski.Ostatnie 3 mecze to na prawdę bardzo dobre spotkania w wykonaniu Jagiellonii.Pewna wygrana u siebie z Zagłębiem, porażka z Wisłą w Krakowie (ale o tym było głośno poprzez ogromne błędy arbitra na niekorzyść &quot;Jagi&quot;), a ostatnio poradzili sobie przy słonecznej z GKS Bełchatów.Znakomicie radzi sobie Cetković który moim zdaniem wyrasta na jedną z gwiazd ligi, asystuje, strzela, ze względu na &quot;wożenie&quot; piłki jest nazywany białostockim &quot;Messim&quot;.A rywalem Jagiellonii będzie staczający się coraz niżej zespół Górnika Zabrze i który obecnie zatrzymał się tuż nad strefą spadkową na 14 miejscu.Z meczu na mecz grają coraz słabiej.W 11 meczach 10 punktów [2-4-5] i stosunek bramkowy 10-15.Górnik ostatnie swoje ligowe zwycięstwo odniósł.... pod koniec sierpnia!A więc już dwa miesiąca bez zwycięstwa!Do tego ostatnio porażka w Wielkich Derbach Śląska z Ruchem Chorzów na własnym boisku spowodowała że w drużynie nie najlepiej się dzieje.Wcześniej natomiast kompromitacja i odpadnięcie z PP z IV-ligowcem!Te dwie porażki na pewno siedzą w głowach piłkarzy, do tego doszły plotki że piłkarze grają przeciwko trenerowi.I wszystko to będzie miało wpływ na morale zespołu.Jedynym zawodnikiem który robi dobre wrażenie od kilku tygodni jest napastnik Nakoulma i to będzie chyba jedyny atut Górnika w tym meczu.Uważam zatem że Jagiellonia zdecydowanie lepiej wygląda na papierze od gospodarzy oraz w praktyce, obie drużyny w skrajnych formach, Górnik spada coraz niżej, z kolei goście pną się w górę tabeli.Do tego Zabrzanie nie mają kim straszyć w ofensywie, jedynie wspomniany wcześniej Nakoulma który dobrze się z tego wywiązuje.A goście mają jeden z najlepszych ataków w lidze.Bardzo dobrze grają Cetković, Frakowski, Kupisz na których głównie spoczywa siła ataku.Również na pewno drużyny zagrają w odmiennych nastrojach.Górnik po dwóch dotykających porażkach zwłaszcza ostatniej z Ruchem.A Jagiellonia po dwóch zwycięstwach u siebie i bardzo dobrym występie w Krakowie.Jagiellonia ostatnie ligowe zwycięstwo na wyjeździe zanotowała w kwietniu tego roku z Zagłębiem, czas więc w końcu się odblokować w tym sezonie.A jest duża szansa, gdyż Górnik jest po prostu słaby i przegrał dwa spotkania u siebie z rzędu.Do tego dwa ostatnie bezpośrednie spotkania wygrała Jagiellonia, w Białymstoku i w Zabrzu.Tak więc mają patent za Zabrzan.Jak dla mnie pewna 2, zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie.A do tego kursy spadają i spadają na zwycięstwo gości.



Przewidywane składy:

Jagiellonia Białystok: Tomasz Ptak - Alexis Norambuena, Thiago Cionek, Andrius Skerla, Luka Pejović - Tomasz Kupisz, Hermes, Rafał Grzyb, Maciej Makuszewski - Marko Ćetković - Jan Pawłowski

Górnik Zabrze: Łukasz Skorupski - Michael Bemben, Adam Banaś, Adam Danch, Adam Marciniak - Mariusz Przybylski, Michał Pazdan, Krzysztof Mączyński, Aleksander Kwiek - Prejuce Nakoulma, Arkadiusz Milik
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Górnik - Jaga
Over 2.5 gola
2.30

Dzisiaj o godzinie osiemnastej zero zero zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w polskiej ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą Górnik Zabrze i Jagiellonia Białystok. Jest to mecz inaugurujący 12 kolejkę spotkań. Górnik Zabrze po 11 meczach zajmuje bardzo słabą 14 pozycję w ligowej tabeli. Nie wygrali od 6 spotkań i dzisiaj będą mieli okazję przełamać złą passe. W 11 meczach zaliczyli 4 razy over 2.5 gola. Jagiellonia po 11 meczach jest znacznie wyżej w tabeli od swoich dzisiejszych rywali. Plasują się na 7 pozycji z dorobkiem 17 punktów. W bramkach mają bilans 18:20 i są najbardziej &quot;Overową&quot; drużyną w lidze (średnia zdobytych i straconych goli na mecz to 3.45 gola). Historia spotkań między tymi ekipami to sześć meczy. W tych 6 meczach jeden raz padł wynik over 2.5 gola. Moim zdaniem dzisiaj kibice w Zabrzu zobaczą kilka bramek. Gospodarze będą walczyć o przełamanie złej passy. Są wstanie strzelić co najmniej jednego gola. Goście w tym sezonie dużo strzelają i tracą bramek. powinni również coś ustrzelić. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem 2:1 którejś z drużyn.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
vs.

Kursy w Expekt
2.10 - 3.10 - 3.10

Hitem 12 kolejki niewątpliwie będzie spotkanie niedzielne pomiędzy Lechem Poznań i Legia Warszawa. W Expekt mamy atrakcyjne kursy na to spotkanie. Lech u siebie zawsze dobrze się prezentuje. Wielkim atutem są kibicie - 12 zawodnik Lecha Poznań. W tym spotkaniu może paść rekordowa frekwencja - zapowiadają działacze. W Expekt kurs na Lechitów wynosi 2.10.
Legia jest w wyjątkowej formie. Odnieśli 8 kolejnych zwycięstw. Drużyna Macieja Skorży prezentuje dobrze nie tylko na krajowym podwórku, ale również na arenie międzynarodowej.
Ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta. Kurs na Legię Warszawa w Expekt wynosi 3.10. Przypomnę, że ostatnie zwycięstwo Legia odniosła w Poznaniu w 2004 roku po golu Włodarczyka.
Kurs na remis w tym spotkaniu to 3.10 w Expekt.
Dodatkowe ciekawe zdarzenia na to spotkanie:


Czy Artjoms Rudnevs strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? (Expekt)
Tak - 2.55
Nie - 1.45

Powyżej / Poniżej 2.5 (Expekt)
Powyżej - 2.15
Poniżej - 1.65
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nie lubię robić spamu, ale konkurencje muszę przyćmić ;)
Czy „Rudnev” da prowadzenie Kolejorzowi?

W niedzielę w Poznaniu prawdziwy hit jesieni! Lech Poznań podejmie kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa Legię Warszawa!
Będzie to zarazem rewanż za finałowy mecz Pucharu Polski, gdzie dopiero w rzutach karnych wygrali piłkarze ze stolicy. Jak będzie tym razem?
Czy Rudnevs powiększy swoje konto bramkowe? Ostatnio pojawiła się informacja, że interesuje się nim triumfator Ligi Europejskiej: FC Porto. Dlatego motywacji do świetnego występu z pewnością nie powinno mu zabraknąć!
Poza najwyższymi kursami (1x2) w sieci na ten pojedynek przygotowaliśmy coś EXTRA!

Jeśli Artjoms Rudņevs strzeli bramkę dającą prowadzenie gospodarzom w meczu z Legią (gol na 1:0, 2:1, 3:2 itd.), a Lech tego meczu nie wygra, zwrócimy stawki za postawione na Kolejorza pojedyncze zakłady (1X2) maksymalnie do 50PLN!*


*Zwrot zostanie dodany w ciągu 48h i nie będzie podlegał rygorom obrotu.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Korona - ŁKS
Typ:
1 Kurs: 1.85
W skrócie, Korona gra dobrą piłkę, nowy trener Ojrzyński jak sam mówił wpoił zawodnikom, że nie ma straconych piłek, a każda w środku pola jest ważna bo może pójść kontra. Oglądałem chyba wszystkie mecze Korony i powiem ze widać to na boisku, walczą niesamowicie o każda piłkę. Ostatnio porażka na Lechu 1:0 wstydu nie przynosi, bo całkiem dobrze grali taktycznie, potem porażka wyjazdowa 3:1 z Zagłebiem, które grało z nożem na gardle, trzy bramki które padły to odziwo piłki które po strzale odbijały się i wpadały pod nogi innego z miedziowych. Moim zdaniem Korona po dwóch porażkach na wyjeździe będzie chciała się pokazac przed własnymi kibicami. Dodatkowo do składu wracają po zawieszeniu za kartki Korzym, Jovanovic i Sobolewski (wszyscy w poprzednich meczach w podstawowej 11stce), kontuzjowany jest jedynie Kaczmarek (raczej zmiennik). Co do ŁKSu kłopty mają w obronie do tego za kartki pauzuje dwóch obronców: Klepczarek i Golański. Dla mnie to najlepszy typ na niedziele ????
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: X2

Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,57

Hit kolejki, klasyk, polskie gran derbi - tak zazwyczaj są nazywane spotkania Lecha z Legią. Na wyjeździe Legia w tym sezonie odniosła 4 zwycięstwa i 1 porażkę (2:1 z Polonią Warszawa). Bilans znakomity. Legia w tym sezonie naprawdę gra porządnie. Ładnie się prezentują w większości meczów. Oczywiście zdarzają się wpadki, ale można im to wybaczyć - w końcu granie co 3 dni do łatwych nie należy.
Jak u siebie gra Lech? 3 zwycięstwa i porażka 1:0 z Wisłą na własnym boisku to ich dorobek. Imponuje szczególnie zwycięstwo 4:1 z Jagą i 3:0 z Ruchem, lecz w ważniejszych meczach lechici presji nie wytrzymują. W zeszłym sezonie wygrali u siebie z Legią 1:0, lecz legioniści grali wtedy całkiem inaczej. Typuję remis lub zwycięstwo Warszawian. Proponuję także typ poniżej 2,5 bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lech Poznań vs Legi Warszawa
W dzisiejszym hicie kolejki trudno wskazać pewnego zwycięzcę. Myślę, że wynik będzie oscylował w granicach 2-1 dla jednej z drużyn. W tym wypadku mądrym typem byłby over 2,5 bramki po kursie 2,20 w Unibet. Mam nadzieję, że mój typ się sprawdzi i piłkarze obu drużyn pokażą nam dobre widowisko z wieloma bramkami.
Typ: over 2,5 @ 2,20
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Lech Poznań-Legia Warszawac


Typ:2
Kurs:3.40


Swoje typy postanowiłem zacząć od hitu 12 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, którym to jest mecz pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa. Obydwie ekipy należą do najsilniejszych i najbogatszych klubów naszej ligi, w swoich składach mają naprawdę dobrych zawodników dlatego zapowiada się wspaniały i wyrównany mecz. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Lech Poznań, który gra przed własną publicznością ale ja patrząc na ostatnie mecze Legi Warszawa postanowiłem zaryzykować i postawić właśnie na nich. Goście są ostatnio w bardzo dobrej, żeby nie powiedzieć w znakomitej formie zarówno wyniki jak i styl gry ogromnie cieszy kibiców. Wysoką formę prezentują zarówno w lidze jak i europejskich czy krajowych pucharach, biorąc pod uwagę wszystkie te trzy rozgrywki to Legia wygrała 6 ostatnich spotkań nie tracąc przy tym żadnego gola. Wiadomo, że Lech będzie bardzo trudnym przeciwnikiem ma w swoich szeregach znakomitego snajpera ale mimo wszystko myślę, że Legia znowu zagra bardzo dobre spotkanie i wygra ten arcyważny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom