>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 28.10-31.10.2011

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zdania w temacie jak widzę podzielone, jak to na hit powstało, emocje muszą być. W Polsce, z tymi hitami to różnie wychodzi. Często musimy zadowolić się pojedynczymi trafieniami w prestiżowych meczach, a najwięcej emocji zostaje na stadionach, w głowach lokalnych kibiców i tych przyjezdnych. Ten mecz pokaże jednak, gdzie tak na prawdę są obie ekipy pod względem sportowym. Lech na pewno czuje pewien niedosyt, że w tegorocznych edycjach pucharów europejskich nie wystąpił i w tym sezonie pewne cele zostały z góry nałożone. Największą wadą ekipy z Poznania jest niestabilność formy. Ta drużyna ma huśtawki formy co pokazali w ostatnich meczach, czy to w meczu z Lechią, czy pucharowym meczu z Polonią Bytom. Rudnev także ma takie wahania i zależność między tym jak Lech gra i jakie wyniki osiąga, są właśnie uzależnione od dyspozycji dnia tego zawodnika. W meczu z Polonią miał kilka świetnych piłek i nie potrafił wielu z nich wykorzystać. Dostawał dobre piły na głowę i w kilku przypadkach poważnie przestrzelił. Strzelił dwie bramki w dogrywce, ale jego dorobek tego dnia powinien być większy i to jeszcze w regulaminowych 90 minutach.
Co można powiedzieć o Legii ? Nie napiszę moim zdaniem, czy w moim przekonaniu. Powiem wprost. Legia to obecnie najlepiej grająca drużyna w Polskiej Ekstraklasie. Utrzymują stabilną formę, w wojażach europejskich jak na wojskowych przystało radzą sobie wyśmienicie. W lidze również grają bardzo dobrze. Rozdzielają swoje sił na trzy fronty. Potrafią grać w Pucharze Polski, Lidze Europejskiej jak i naszej, krajowej lidze. Podoba mi się to, że Skorża daje szansę polskim zawodnikom i to na nich oparta jest gra zespołu. Wiadomo, gra w dużym stopniu jest uzależniona od serbskiego duetu, ale przecież większą część roboty odwalają polscy gracze. Dobrze, że Legia w końcu ma bramkarza na miarę europejskiego poziomu. Jan Mucha miał rację, poświadczając za Kuciaka. Chłopak jest pewnym punktem w bramce i nie raz ratował zespół od straty gola. Dobra gra warszawskiej Legii ma pozytywne odbicie na reprezentacji, czego rezultatem są powołania Smudy.
Na końcu chciałem tylko powiedzieć, że każda osoba i tak ma wyrobiony swój pogląd na oba te zespoły. Jeden powie, że to Lech jest lepszy, drugi że Legia. Style obu tych zespołów są całkowicie inne. Obu szkoleniowców wyznaje inną filozofię gry, ale w moim przekonaniu to Legia będziesz dziś lepszym zespołem. Nie chcę jednak bawić się w bukmacherskiego wieszcza, ale kursy są nie adekwatne, a ja chcę z nich skorzystać. Uważam, że Legia wygra nieznacznie ten mecz, a wielu bramek w tym meczu nie zobaczymy.
Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0
Legia [3,30] Tobet ⛔
Poniżej 2,5 gola [1,65] Betsafe ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Sezon rozkręcił się na dobre, przed nami kolejny szlagier ekstraklasy ;)

Lech Poznań - Legia Warszawa 2 @ 3.40 B365
Na takie spotkania warto czekać. Druga drużyna ligi podejmie czwartą, zwycięzca spotkania na pewno zostanie wiceliderem. Jestem zachwycony tym co zrobiono z Legią. Nowy stadion, świetny trener, wiele transferów w ostatnich dwóch latach, z których kilka okazało się wręcz idealnymi posunięciami (Ljuboja, Vrdoljak, Żewłakow). W międzyczasie kilku młodych legionistów miało szansę zabłysnąć (Kucharczyk, czy Żyro). Warto też dodać o rewelacyjnym bramkarzu i starej gwardii w Legii: Jędrzejczyku, czy przede wszystkim Radovicu, który dostał ostatnio pierwsze powołanie do narodowej kadry. Moim zdaniem drużyna ta ma wszystko co jest potrzebne do zdobycia mistrzostwa Polski, chociaż są też inne bardzo solidne ekipy, jak choćby Śląsk Wrocław z rewelacyjnym Sebastianem Milą, który moim zdaniem znakomicie sprawdziłby się w Legii i pomógł jej osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Zresztą i reprezentacji taki zawodnik mógłby się jeszcze przydać. Wracając do hitu kolejki to Legii nie grało się łatwo w ostatnich latach w Poznaniu. Ostatnie zwycięstwo odnieśli w 2004 roku, ale szczerze mówiąc to w poprzednich sezonach to Lech był na fali wznoszącej. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Poznaniacy znakomicie prezentują się na tle ligowych średniaków, Legia pokazała, że potrafi wygrywać także z potentatami (także w LE). Mecz będzie starciem największych gwiazd ligi, z jednej strony zagra Rudnev, z drugiej Ljuboja. Kto okaże się lepszy? Moim zdaniem Serb ;) W Legii jest więcej piłkarzy, którzy będą mogli wziąć na siebie ciężar zdobywania bramek.
 
Z 812,3K
Lech Poznań vs Legi Warszawa
To napewno bedzie szlagierowy pojedynek tej kolejki.Moim zdaniem zwyciesko z niego wyjdzie druzyna gospodarzy ktora przy dopingu swojej publicznosci powina odniesc skromne zwyciestwo.Legia gra coprawda ostatnio bardzo dobrze jednak w tym prestizowym pojedynku bedzie musiala ulec.Kurs na zwyciestwo popularnego kolejorza jest bardzo fajny i powinien przyniesc kase
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Lech Poznań vs Legi Warszawa

To napewno bedzie szlagierowy pojedynek tej kolejki.Moim zdaniem zwyciesko z niego wyjdzie druzyna gospodarzy ktora przy dopingu swojej publicznosci powina odniesc skromne zwyciestwo.Legia gra coprawda ostatnio bardzo dobrze jednak w tym prestizowym pojedynku bedzie musiala ulec.Kurs na zwyciestwo popularnego kolejorza jest bardzo fajny i powinien przyniesc kase
Jedyne z czym sie zgadzam z Twojej analizy to to co pogrubiłem.
Jak pokazały wczesniejsze mecze to Lech potrafił grać bez dopingu i wygrywać.
Teraz pojawi się doping , pojawi się odwieczny rywal a co za tym idzie pojawi się ogromna presja na wygranie tego meczu.
Że Legia będzie musiała uledz to tak samo ktoś napisze że Lech gra dobrze i musi uledz.
Forma Legionistów wzrasta z każdym meczem - przynajmniej ja mam takie odczucia.Nie wygrali w Poznaniu od chya 7 lat więc kiedy mają wygrać jak nie dzisiaj????
x2 najlepszą opcją a bardzo fajny kurs to jest nawygraną Legii bo aż 3,30.

A więc Warszawo WALCZ !!!!


http://www.youtube.com/watch?v=uZT0r-tWOKE&amp;amp;feature=relmfu

Skorża powinien to puścić przed meczem w szatni ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska 1
Lech - Legia
Over 3.5 gola
4.33
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 17:00 zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie polskiej. Zmierzy się ze sobą Lech Poznań i Legia Warszawa. Gospodarze po 11 meczach zajmuja 4 pozycję w ligowej tabeli. Uzbierali na swoim koncie 20 oczek. Na 11 meczy zaliczyli trzy razy over 3.5 gola. Goście mają jeden mecz zaległy z Zagłębiem Lubin. Po 10 meczach są vice liderem naszych rozgrywek. Zgromadzili jeden punkt więcej od dzisiejszych rywali. Na 10 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola. W tej klejce póki co piłkarze nie rozpieszczają kibiców bramkami. Goli jak na lekarstwo więc mam nadzieję, że piłkarze Lecha i Legi nadrobią to z nawiązką. Moim zdaniem wbrew pozorom będzie to dosyć otwarty mecz i zobaczymy dzisiaj 4 gole lub więcej. Typuję na remis 2:2, a zatem over 3.5 gola.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na zakończenie kolejki pozostał nam mecz Ruchu Chorzów z Polonią Warszawa. Fajerwerków nie oczekuję, dzisiejszy mecz Lecha z Legią, przy tym jutrzejszym powinien być kwintesencją piłki. W moich słowach czuć niesmak i nie ukrywam tego. Nie podoba mi się gra Polonii i nie będę owijał w bawełnę. Myślę, że Polonia swoją pozycję w tabeli może zawdzięczać beznadziejnym rywalom ligowym. Spójrzmy na wyjazdowy dorobek Polonii. Gdyby nie fakt że Polonia u siebie gra dosyć dobrze, a może nie gra, a raczej zdobywa punkty, to powiem krótko, byliby w ciemnej dziurze. W ostatnim meczu remis z przeciętną Cracovią, która u siebie zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie, chociaż tak na prawdę Polonia mogła nie ugrać nic. Gdyby Niedzielan zachował więcej zimnej krwi w niektórych sytuacjach. Pod koniec mecz jednak przyniósł sporo emocji. W sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Polonii, ale nie potrafił umieścić futbolówki w bramce (już nie chcę pisać kto to był, bo nie pamiętam, a zmyślać nie chcę), później poszła kontra Cracovii i mało co i byśmy byli świadkami kolejnego scenariusza, gdyby sędzia uznał bramkę Cracovii. Jeśli ktoś się zorientował, jeśli nie to go oświecę, ale podobna sytuacja była w meczu z Górnikiem. Sikorski okazja sam na sam, spartolona w beznadziejny sposób, a później kontra Górnika i po błędzie sędziego mieliśmy remis. Nie bez przyczyny podałem te przykłady. Skrajnie podobne do siebie akcje, a Polonia nadal nie potrafi uczyć się na własnych błędach. Nie mają pomysłu na grę. Wielu zawodników jest bez formy, a do tego oni nie potrafią grać ze sobą. Bonin czasami pomerda, Jeż czasami coś czaruje (chociaż on częściej rozczarowuje niż czaruje). Polonia nie ma wykonawcy stałych fragmentów. W Górniku Jeż robił to bardzo dobrze, a tutaj mu to nie idzie. Polonia po stracie Mierzeja nie znalazła jego następcy. W ostatnim meczu do piłek podchodził Brzyski, notabene były zawodnik Ruchu, wyglądało to lepiej, ale to nie była jeszcze ta jakość którą prezentował Mierzej. Polonii na prawdę ciężko zdobywa się te bramki. Na ich szczęście wraca Bruno i jestem ciekawy jak pokaże się po pauzie. Suvorov Cracovii dał wiele, ale czy Bruno też wyjawi rządzę gry, albo czy w ogóle zagra od początku ? Czasami decyzje są dziwne w tym klubie i trzeba czekać do ogłoszenia wyjściowej 11 by wiedzieć kto zagra na 100%. Nie zagra Wszołek, który często dawał jakąś tam rotację i Todorovski.
Co w obozie Ruchu ? Sprawy mają się dobrze. Pozycja niezła jak na możliwości klubu. Zdaje się że trener Fornalik wyciska wszystko z tych piłkarzy. Kasy wielkiej w tej klubie nie ma, ale ci zawodnicy zawsze się znajdą. Pograją młodzi, ktoś przebije się z niższej ligi, na prawdę lubię ten klub pod tym względem. W Polonii piłkarze są przepłacani i teraz mamy efekty, bo zamiast biegać i walczyć to oni chcą jak najbardziej udowodnić że są świetnymi piłkarzami. Jeden, dwóch zawodników zagra dobry mecz, drużyna przegra mecz, ale oni się odcinają i gadają że to nie ich wina. Dopóki Polonia nie zacznie grać zespołowo, to niczego nie osiągną. Ruch ostatnio dobrze pokazał się w wygranych derbach z Górnikiem. Wcześniej mecz z Legią, która męczyła się by trafić do siatki Niebieskich i jutro do Chorzowa zawita kolejna drużyna z Warszawy i myślę że ci zostaną odprawieni z kwitkiem. Ruch jest drużyną lepszą na ten moment. Nie zagra chyba tylko Olszar, atmosfera jest ok i jeśli sędzia czegoś nie zepsuje, to Ruch wygra ten mecz, nieznacznie ale wygra.
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 0:1
Ruch [2,30] Tobet ⛔
Under 2,5 [1,60] Tobet
✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Wynik: 0:1

Typ: obie strzelą
Kurs: 1.80


Warto przypomnieć, że Ruch Chorzów ma problemy w starciach z Polonią Warszawa. W poprzednim sezonie Niebiescy dwukrotnie wysoko z nią przegrali. W maju przy 26 stopniach ciepła goście tak wymęczyli Ślązaków, że wpakowali im trzy bramki, nie tracąc ani jednej. Wcześniej w listopadzie poprzedniego roku było 3:1 dla stołecznej drużyny. Czy tym razem rola się odmieni? Trudno przewidzieć. Do kadry meczowej Polonii Warszawa wraca Bruno Coutinho, dlatego Jacek Zieliński może wrócić do ustawienia, które na początku sezonu przynosiło Czarnym Koszulom punkty, czyli z Brazylijczykiem na lewym skrzydle. Waldemar Fornalik natomiast nie zamierza zmieniać ustawienia, które sprawdza się w lidze. Na szpicy nadal będzie grał Arkadiusz Piech. Napastnik wzorowo współpracuje z biegającym za jego plecami Maciejem Jankowskim. Siła ognia powinna być większa teoretycznie po stronie Ruchu. Problemem Polonii Warszawa jest skuteczność. Szkoleniowiec Czarnych Koszul próbuje w ataku kolejnych zawodników, ale problem ze zdobywaniem bramek ciągle pozostaje nierozwiązany. Pavel Sultes, który gra na tej pozycji w ostatnim meczu, był aktywny, stwarzał spore zagrożenie, ale do siatki nie trafił. Duża presja ciąży więc na napastnikach Polonii. Słaba siła ofensywna jest problemem szczególnie na wyjazdach, gdzie poloniści strzelili tylko 2 gole w 4 meczach. Tym razem także zagrają na wyjeździe i znowu ten sam problem co zawsze. Wydaje mi się że tym razem Polonia jednak coś ustrzeli dlatego podaje typ obie strzelą.

Bruno Coutinho do kadry meczowej Polonii wraca po ponad siedmiu tygodniach przerwy. Nie ukrywa, że jeszcze nie jest w formie sprzed urazu. – To była poważna kontuzja. Muszę uważać i wracać krok po kroczku, bo kolano nie jest jeszcze tak mocne, jak było – zauważa Bruno.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sultes to napastnik który dobrze gra tyłem do bramki. Polonia potrzebuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, grającego na szpicy, ale po tym jak Wojciechowski pozbył się Sobiecha, to nie pomyślał by sprowadzić kogoś z wyrobioną renomą. Cani na pewno nie jest takim zawodnikiem, bo jeśli ma jakąś okazję w meczu, która może zmienić losy meczu to i tak ją spartoli. Jeśli Bruno po tak długiej nieobecności, dalej jest liderem swojego klubu, jeśli chodzi o bramki, to ja nie mam więcej pytań. Niech poprzednie zdanie będzie podsumowaniem tego jak wygląda siła ofensywna Polonii, więc tutaj o BTS to ja bym się obawiał.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
polska ekstraklasa p.nozna 31.10 18:30
Ruch Chorzow - Polonia Warszawa
typ: 2
3.24
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu konczacym dwunasta kolejke polskiej, pilkarskiej t-mobile ekstraklasy ruch chorzow na wlasnym stadionie podejmie ekipe ze stolicy polonię warszawa. Ruch dosyć nieoczekiwanie zajmuje aktualnie wysokie, piate miejsce w ligowej tabeli. Ruch po oslabieniach jakie zaszly w tym sezonie w porownaniu do ubieglego mial w tym sezonie bic sie raczej o utrzymanie. Tymczasem chorzowianie pozytywnie zaskakuja swoja forma. Polonia natomiast rozczarowuje, to druzyna, ktora juz ktorys rok z rzedu ma bic o conajmniej europejskie puchary. natomiast aktualnie zajmuje dziewiate miejsce w ligowej stawce. Polonia w tym sezonie na wyjezdzie jeszcze nie wygrala, pora na pierwsze zwyciestwo. W Polonii prawdopodobnie po kontuzji zagra wreszcie najlepszy strzelec bruno coutinho. W moim odczuciu nie ma co ukrywac, polonia ma lepsza druzyne, jesli wreszcie ta druzyna zagra tak jak od niej oczekuja to powinna nie miec dzis problemow ze zwyciestwem. Polonia w moim odczuciu jest faworytem tego spotkania, ostatnie spotkanie w chorzowie pewnie wygrala 3:0, dzis uwazam, ze moze byc podobnie.
 
sush 6

sush

Użytkownik
Miałem nic nie pisać, ale nie zdzierżyłem. Jak można pisać, że Polonia może wygrać z Ruchem 0-3! Argument - powraca jeden zawodnik (po ciężkiej kontuzji, z miejsca ma chyba walić hat-tricki??) i ogólnie są lepsi (zespoł, który ostatni mecz wygrał ponad miesiąc temu?!). Ja rozumiem, że macie swoje sympatie i możecie grać jak chcecie, ale jak podajecie analizę, to niech ona ma ręce i nogi, a nie zwykłe chciejstwo i wodolejstwo.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Kolega napisał, że nie WYGRA tylko WYGRAŁA. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
No własnie kłania się czytanie ze zrozumieniem ???? Zapraszamy pana ponownie do podstawówki ????
Co do meczu to Polonia obecnie całkowicie bez formy, jak można zremisować bezbramkowo z Crakowią i jeszcze prawie przegrać taki mecz?
Może i maja lepszych zawodników niż Ci którzy grają w Ruchu, ale to nic nie znaczy, nie ma tam ani dobrego trenera który by to poukładał, ani woli walki jaka jest w zespole z Chorzowa. Dlatego jak dla mnie kursy na wygraną Ruchu w granicach 2.3 są mocno zawyrzone, buki chyba liczą że Polonia się obudzi, ale wątpie żeby to było dziś. Bruno pewnie zagra jedną połowe, nawet niecałą, więc nie ma co na niego liczyć. Osobiście zagrałem na win Ruchu, ale pewnie dam jeszcze w singlu Ruch-1 , kurs ok 5.
 
P 2

pablo11

Użytkownik
Ja licze na win Ruchu(jesli bedzie remis tez ok ???? ) tylko trzeba zwrócic uwage ze jest to Ekstraklasa i tak naprawde dzieja sie tam &quot;cuda&quot; i nie zdziwi mnie fakt remisu w 90min. Ruch Chorzów dzis przy pełnym stadionie swoich kibiców powinien pokazac kto jest lepszy i sie zrewanzowac za ostatnią porażke.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Co do meczu Ruchu z Polonią. Myślę, że w tym meczu nie padną więcej niż 2 gole. Ba, mecz może skończyć się nawet 0:0 i wcale się nie zdziwię jeśli tak będzie. Siła ofensywna Polonii niby jest spora, ale nic, kompletnie nic z tego nie wynika. Cani jest strasznie nieskuteczny, Sultes, tak jak napisał Ramzesa, jest napastnikiem dobrze grającym tyłem do bramki, Trałka i Piątek nie są w zespole po to, żeby strzelać dużo goli. Bonin bez formy. Teodorczyk i Wszołek raczej dziś nie zagrają. W zespole Niebieskich jest Jankowski, Piech czy Abbott. Oni strzelają gole, oni decydują o sile Ruchu. Jednak ja jestem skłonny postawić na to, że Polonia dziś nie przegra. Piłkarze z Chorzowa pokazali charakter w derbach z Górnikiem i ze stanu 0:1 doprowadzili do 2:1. Jednak różnica punktowa w tabeli wynosi tylko 3 oczka. Warszawiacy wiedzą, że nie mogą dziś przegrać, no chyba, że chcą zwolnić trenera. Atmosfera w zespole też nie jest pewnie bajeczna patrząc na wyniki drużyny, która miała się bić o mistrzostwo. Ostatnie 5 meczy Czarnych Koszul to 2 remisy, porażka i zwycięstwo. Powinno być jednak inaczej. W meczu z Górnikiem to sędzia wypaczył wynik uznając gola zdobytego nieprawidłowo przez Nakoulmę. Wygrane derby z Legią, remis z Koroną to dobre wyniki. Wszystko to jednak psuje mecz z Cracovią. Remis z zespołem, który przegrywa z każdym i to po bardzo słabym meczu. Myślę, że dziś Polonia pokaże trochę charakteru i ambicji i dzięki temu nie przegra meczu przy Cichej.
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa / X2 (2 DNB) - 1,53 (2,20) ✅ 0:1​
 
gandap 7

gandap

Użytkownik
Myślę, że Ruch wygra - jest na 5 miejscu, a najtrudniejsze spotkania z czołówką są za nimi i teraz powinni zdobywać jeszcze łatwiej punkty. Polonia nie zachwyca na wyjazdach i powrót Bruno nie wiele powinien zmienić, może ewentualnie remis, ale wątpię. Raczej pewna jedynka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom